La adresa - Mersul autobuzelor Hanau am Main Germania

La adresa

Hanau am Main, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
09:10
14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 14:10 Targu Frumos 13:40 Suceava 13:05 Vatra Dornei 12:45 Beclean 11:40 Bontida 11:00 Huedin 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:40 Fagaras 12:30 Sebes 13:05 Moinesti 12:50 Targu Secuiesc 13:40 Reghin 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 14:30 Adjud 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 14:00 Pascani 13:30 Radauti 13:00 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:30 Baia Mare 10:00 Alesd 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:25 Alba Iulia 12:15 Aiud 12:45 Brasov 12:35 Sibiu 13:00 Comanesti 12:55 Covasna 13:50 Toplita 14:30 Craiova 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 14:25 Bacau 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 13:55 Targu Neamt 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 12:30 Gherla 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 13:40 Reghin 14:20 Sovata 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:30 Sebes 12:20 Teius 12:50 Targu Secuiesc 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:50 Caracal 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:20 Roman 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:10 Zalau 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:35 Sibiu 12:25 Alba Iulia 12:55 Covasna 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:30 Onesti 14:55 Turnu Magurele 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 14:35 Marasesti
11:00
14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 18:45 Constanta 18:10 Slobozia 17:40 Bucuresti 17:00 Sinaia 16:30 Ploiesti 15:55 Marasesti 15:20 Targu Frumos 14:50 Falticeni 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 18:40 Medgidia 18:00 Harsova 17:30 Pitesti 16:55 Predeal 16:20 Buzau 15:50 Adjud 15:10 Pascani 14:40 Suceava 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 18:30 Calarasi 17:55 Lehliu 17:20 Ramnicu Valcea 16:50 Campina 16:10 Ramnicu Sarat 15:40 Bacau 15:00 Motca 14:30 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 18:50 Mangalia 18:20 Cernavoda 17:50 Tandarei 17:10 Targoviste 16:40 Urziceni 16:00 Focsani 15:30 Roman 14:55 Targu Neamt 14:20 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti
12:00 Danytur
09:30 Gilau 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:00 Gura Humorului 08:00 Oradea 09:00 Nasaud 17:30 Husi 19:20 Harlau 14:00 Bacau 17:00 Bicaz 12:00 Brasov 13:00 Sibiu 11:20 Campia Turzii 09:00 Huedin 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Barlad 07:00 Beclean 16:00 Vaslui 19:00 Cotnari 13:30 Onesti 16:00 Praid 11:50 Sighisoara 11:30 Sebes 11:00 Turda 08:30 Alesd 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 19:40 Galati 05:00 Gherla 15:30 Negresti 18:00 Girov 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Fagaras 11:40 Targu Mures 10:00 Deva 10:20 Cluj Napoca 03:55 Schwechat 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 20:00 Braila 04:00 Oradea 15:00 Roman 17:30 Piatra Neamt 12:20 Sfantu Gheorghe 13:30 Avrig 11:35 Ludus 09:40 Floresti
12:00 Danytur
02:30 Viena
12:30
15:40 Ramnicu Sarat 16:10 Campina 16:50 Ramnicu Valcea 17:30 Lehliu 18:00 Calarasi 09:00 Alesd 10:40 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:30 Motca 15:00 Bacau 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 15:50 Buzau 16:20 Predeal 17:00 Pitesti 17:40 Harsova 18:10 Medgidia 09:30 Huedin 11:30 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 14:00 Suceava 14:40 Pascani 15:10 Adjud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 15:20 Marasesti 15:55 Ploiesti 16:30 Sinaia 17:10 Bucuresti 17:50 Slobozia 18:20 Constanta 10:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:10 Falticeni 14:50 Targu Frumos 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 15:30 Focsani 16:00 Urziceni 16:40 Targoviste 17:20 Tandarei 17:55 Cernavoda 18:30 Mangalia 08:00 Oradea 10:20 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:20 Targu Neamt 14:55 Roman 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia
13:30 Romfour Romania
08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 05:00 Bors 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 06:00 Oradea 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 07:00 Alesd 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 04:00 Budapesta 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova
13:55
18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 15:55 Urziceni 15:20 Focsani 14:50 Roman 14:10 Targu Neamt 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:20 Gherla 09:40 Satu Mare 09:00 Oradea 13:50 Toplita 13:30 Onesti 14:30 Gheorgheni 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Vanatori 14:50 Bicaz 16:15 Tecuci 16:30 Galati 15:55 Iasi 16:20 Faurei 15:35 Botosani 16:05 Husi 15:25 Darabani 15:40 Flamanzi 12:15 Aiud 12:05 Turda 12:35 Sibiu 12:25 Alba Iulia 12:55 Covasna 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 16:20 Sinaia 15:50 Ploiesti 15:10 Marasesti 14:40 Targu Frumos 14:00 Falticeni 13:30 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 09:30 Zalau 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Reghin 14:40 Piatra Neamt 14:20 Sovata 16:40 Tulcea 15:00 Poiana Largului 16:25 Ianca 16:35 Braila 16:00 Vaslui 15:50 Podu Iloaiei 15:45 Harlau 16:10 Barlad 15:30 Saveni 15:20 Dorohoi 12:20 Teius 12:10 Targu Mures 12:40 Fagaras 12:30 Sebes 13:05 Moinesti 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 16:10 Predeal 15:40 Buzau 15:00 Adjud 14:30 Pascani 13:55 Suceava 13:20 Vatra Dornei 12:40 Beclean 10:00 Bontida 09:20 Huedin 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Toplita 14:50 Bicaz 14:30 Gheorgheni 16:30 Galati 15:10 Vanatori 16:20 Faurei 16:15 Tecuci 16:05 Husi 15:55 Iasi 15:40 Flamanzi 15:35 Botosani 12:05 Turda 15:25 Darabani 12:25 Alba Iulia 12:15 Aiud 12:45 Brasov 12:35 Sibiu 13:00 Comanesti 12:55 Covasna 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 16:00 Campina 15:30 Ramnicu Sarat 14:55 Bacau 14:20 Motca 13:50 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:30 Dej 09:50 Baia Mare 09:10 Alesd 13:40 Reghin 14:20 Sovata 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:00 Poiana Largului 14:40 Piatra Neamt 16:35 Braila 16:40 Tulcea 15:50 Podu Iloaiei 16:25 Ianca 16:10 Barlad 16:00 Vaslui 15:20 Dorohoi 15:45 Harlau 12:10 Targu Mures 15:30 Saveni 12:30 Sebes 12:20 Teius 12:50 Targu Secuiesc 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi
Sosiri
De la Ora

07:00 Tulcea 07:00 Tulcea 07:00 Tulcea
01:15

12:20 Tulcea 12:20 Tulcea 12:20 Tulcea 12:20 Tulcea
01:15

10:00 Tulcea 10:00 Tulcea 10:00 Tulcea
01:15

09:00 Tulcea 09:00 Tulcea 09:00 Tulcea 09:00 Tulcea
01:15

07:00 Braila 07:00 Braila 07:00 Braila
01:20

12:20 Braila 12:20 Braila 12:20 Braila 12:20 Braila
01:20

10:00 Braila 10:00 Braila 10:00 Braila
01:20

09:00 Braila 09:00 Braila 09:00 Braila 09:00 Braila
01:20

07:00 Mangalia
02:00

12:20 Mangalia
02:00

07:00 Galati 07:00 Galati 07:00 Galati 07:00 Constanta
03:00

12:20 Constanta 12:20 Galati 12:20 Galati 12:20 Galati 12:20 Galati
03:00

10:00 Galati 10:00 Galati 10:00 Galati
03:00

09:00 Galati 09:00 Galati 09:00 Galati 09:00 Galati
03:00

07:00 Medgidia
03:10

07:00 Ianca 07:00 Ianca 07:00 Ianca
03:30

12:20 Ianca 12:20 Medgidia 12:20 Ianca 12:20 Ianca 12:20 Ianca
03:30

10:00 Ianca 10:00 Ianca 10:00 Ianca
03:30

09:00 Ianca 09:00 Ianca 09:00 Ianca 09:00 Ianca
03:30

12:20 Calarasi
03:40
Danytur
08:20 Schwechat 08:20 Schwechat
03:50

12:20 Cernavoda
03:50

12:20 Slobozia
03:55
Danytur
08:20 Viena
04:00
Romfour Romania
16:20 Tulcea
04:00

07:00 Calarasi
04:00

12:20 Harsova
04:00

07:00 Cernavoda
04:10

12:20 Lehliu
04:10

09:00 Mangalia
04:10

07:00 Slobozia
04:15

07:00 Harsova
04:20

12:20 Tandarei
04:20

09:00 Constanta
04:20
Romfour Romania
16:20 Braila
04:30

07:00 Faurei 07:00 Faurei 07:00 Faurei
04:30

12:20 Faurei 12:20 Faurei 12:20 Faurei 12:20 Faurei
04:30

10:00 Faurei 10:00 Faurei 10:00 Faurei
04:30

09:00 Faurei 09:00 Faurei 09:00 Medgidia 09:00 Faurei 09:00 Faurei
04:30

07:00 Tecuci 07:00 Tecuci 07:00 Tecuci
04:40

12:20 Tecuci 12:20 Tecuci 12:20 Tecuci 12:20 Tecuci
04:40

10:00 Tecuci 10:00 Tecuci 10:00 Tecuci
04:40

09:00 Tecuci 09:00 Calarasi 09:00 Tecuci 09:00 Tecuci 09:00 Tecuci
04:40

07:00 Barlad 07:00 Barlad 07:00 Barlad
04:50

12:20 Barlad 12:20 Barlad 12:20 Barlad 12:20 Barlad
04:50

10:00 Barlad 10:00 Barlad 10:00 Barlad
04:50

09:00 Cernavoda 09:00 Barlad 09:00 Barlad 09:00 Barlad 09:00 Barlad
04:50

09:00 Slobozia
04:55
Danytur
08:20 Braila 08:20 Focsani 08:20 Braila
05:00
Romfour Romania
16:20 Galati
05:00

07:00 Lehliu
05:00

12:20 Bucuresti
05:00

10:00 Mangalia
05:00

09:00 Harsova
05:00

07:00 Tandarei
05:10

12:20 Pitesti
05:10

10:00 Constanta
05:10

09:00 Lehliu
05:10
Danytur
08:20 Tecuci
05:20

10:00 Medgidia
05:20

09:00 Tandarei
05:20
Danytur
08:20 Galati 08:20 Galati
05:30

07:00 Husi 07:00 Husi 07:00 Husi
05:30

12:20 Husi 12:20 Husi 12:20 Husi 12:20 Husi
05:30

10:00 Calarasi 10:00 Husi 10:00 Husi 10:00 Husi
05:30

09:00 Husi 09:00 Husi 09:00 Husi 09:00 Bucuresti 09:00 Husi
05:30
Danytur
08:20 Marasesti
05:40

07:00 Vaslui 07:00 Vaslui 07:00 Vaslui
05:40

12:20 Vaslui 12:20 Vaslui 12:20 Vaslui 12:20 Vaslui
05:40

10:00 Vaslui 10:00 Vaslui 10:00 Cernavoda 10:00 Vaslui
05:40

09:00 Vaslui 09:00 Vaslui 09:00 Pitesti 09:00 Vaslui 09:00 Vaslui
05:40

10:00 Slobozia
05:50

09:00 Ramnicu Valcea
05:50
Danytur
08:20 Adjud 08:20 Barlad 08:20 Barlad 08:20 Saveni
06:00
Romfour Romania
16:20 Giurgiu 16:20 Tecuci 16:20 Constanta 16:20 Giurgiu 16:20 Constanta
06:00

07:00 Giurgiu 07:00 Iasi 07:00 Giurgiu 07:00 Iasi 07:00 Giurgiu 07:00 Iasi
06:00

12:20 Giurgiu 12:20 Iasi 12:20 Iasi 12:20 Ramnicu Valcea 12:20 Giurgiu 12:20 Iasi 12:20 Giurgiu 12:20 Iasi
06:00

10:00 Giurgiu 10:00 Iasi 10:00 Harsova 10:00 Iasi 10:00 Giurgiu 10:00 Giurgiu 10:00 Iasi
06:00

09:00 Targoviste 09:00 Iasi 09:00 Giurgiu 09:00 Giurgiu 09:00 Iasi 09:00 Giurgiu 09:00 Iasi 09:00 Giurgiu 09:00 Iasi
06:00
Danytur
08:20 Husi 08:20 Husi
06:10
Romfour Romania
16:20 Turnu Magurele 16:20 Turnu Magurele 16:20 Barlad
06:10

07:00 Alexandria 07:00 Alexandria 07:00 Podu Iloaiei 07:00 Podu Iloaiei 07:00 Podu Iloaiei 07:00 Alexandria
06:10

12:20 Podu Iloaiei 12:20 Alexandria 12:20 Alexandria 12:20 Podu Iloaiei 12:20 Podu Iloaiei 12:20 Podu Iloaiei 12:20 Alexandria
06:10

10:00 Lehliu 10:00 Alexandria 10:00 Podu Iloaiei 10:00 Alexandria 10:00 Podu Iloaiei 10:00 Alexandria 10:00 Podu Iloaiei
06:10

09:00 Alexandria 09:00 Podu Iloaiei 09:00 Alexandria 09:00 Podu Iloaiei 09:00 Alexandria 09:00 Podu Iloaiei 09:00 Sinaia 09:00 Podu Iloaiei 09:00 Alexandria
06:10

07:00 Turnu Magurele 07:00 Turnu Magurele 07:00 Turnu Magurele
06:15

12:20 Turnu Magurele 12:20 Turnu Magurele 12:20 Turnu Magurele
06:15

10:00 Turnu Magurele 10:00 Turnu Magurele 10:00 Turnu Magurele
06:15

09:00 Turnu Magurele 09:00 Turnu Magurele 09:00 Turnu Magurele 09:00 Turnu Magurele
06:15
Romfour Romania
16:20 Corabia 16:20 Husi 16:20 Corabia
06:20

07:00 Caracal 07:00 Caracal 07:00 Caracal 07:00 Harlau 07:00 Harlau 07:00 Harlau
06:20

12:20 Harlau 12:20 Harlau 12:20 Caracal 12:20 Harlau 12:20 Caracal 12:20 Harlau 12:20 Caracal
06:20

10:00 Harlau 10:00 Harlau 10:00 Caracal 10:00 Harlau 10:00 Tandarei 10:00 Caracal 10:00 Caracal
06:20

09:00 Harlau 09:00 Caracal 09:00 Harlau 09:00 Caracal 09:00 Predeal 09:00 Harlau 09:00 Caracal 09:00 Caracal 09:00 Harlau
06:20
Danytur
08:20 Botosani
06:30
Romfour Romania
16:20 Buzau 16:20 Mangalia 16:20 Alexandria 16:20 Alexandria 16:20 Mangalia
06:30

07:00 Flamanzi 07:00 Flamanzi 07:00 Slatina (Olt) 07:00 Slatina (Olt) 07:00 Slatina (Olt) 07:00 Flamanzi
06:30

12:20 Flamanzi 12:20 Slatina (Olt) 12:20 Flamanzi 12:20 Slatina (Olt) 12:20 Flamanzi 12:20 Slatina (Olt) 12:20 Targoviste 12:20 Flamanzi
06:30

10:00 Slatina (Olt) 10:00 Flamanzi 10:00 Flamanzi 10:00 Bucuresti 10:00 Slatina (Olt) 10:00 Slatina (Olt) 10:00 Flamanzi
06:30

09:00 Flamanzi 09:00 Slatina (Olt) 09:00 Campina 09:00 Flamanzi 09:00 Slatina (Olt) 09:00 Slatina (Olt) 09:00 Flamanzi 09:00 Flamanzi 09:00 Slatina (Olt)
06:30
Romfour Romania
16:20 Filiasi 16:20 Filiasi 16:20 Medgidia 16:20 Focsani 16:20 Medgidia
06:40

07:00 Botosani 07:00 Botosani 07:00 Botosani
06:40

12:20 Sinaia 12:20 Botosani 12:20 Botosani 12:20 Botosani 12:20 Botosani
06:40

10:00 Botosani 10:00 Pitesti 10:00 Botosani 10:00 Botosani
06:40

09:00 Urziceni 09:00 Botosani 09:00 Botosani 09:00 Botosani 09:00 Botosani
06:40

07:00 Saveni 07:00 Saveni 07:00 Saveni
06:45

12:20 Saveni 12:20 Saveni 12:20 Saveni 12:20 Saveni
06:45

10:00 Saveni 10:00 Saveni 10:00 Saveni
06:45

09:00 Saveni 09:00 Saveni 09:00 Saveni 09:00 Saveni
06:45
Romfour Romania
16:20 Slatina (Olt) 16:20 Hirsova 16:20 Marasesti 16:20 Hirsova 16:20 Slatina (Olt)
06:50

07:00 Darabani 07:00 Darabani 07:00 Darabani
06:50

12:20 Darabani 12:20 Predeal 12:20 Darabani 12:20 Darabani 12:20 Darabani
06:50

10:00 Ramnicu Valcea 10:00 Darabani 10:00 Darabani 10:00 Darabani
06:50

09:00 Darabani 09:00 Darabani 09:00 Darabani 09:00 Ploiesti 09:00 Darabani
06:50
Romfour Romania
16:20 Adjud
06:55
Danytur
08:20 Iasi 08:20 Harlau 08:20 Vaslui 08:20 Vaslui
07:00
Romfour Romania
16:20 Sascut 16:20 Tandarei 16:20 Craiova 16:20 Craiova 16:20 Tandarei
07:00

07:00 Dorohoi 07:00 Craiova 07:00 Craiova 07:00 Dorohoi 07:00 Bucuresti 07:00 Craiova 07:00 Dorohoi
07:00

12:20 Dorohoi 12:20 Craiova 12:20 Dorohoi 12:20 Craiova 12:20 Campina 12:20 Dorohoi 12:20 Craiova 12:20 Dorohoi
07:00

10:00 Dorohoi 10:00 Craiova 10:00 Dorohoi 10:00 Craiova 10:00 Targoviste 10:00 Dorohoi 10:00 Craiova
07:00

09:00 Craiova 09:00 Craiova 09:00 Dorohoi 09:00 Dorohoi 09:00 Buzau 09:00 Craiova 09:00 Dorohoi 09:00 Dorohoi 09:00 Craiova
07:00
Romfour Romania
16:20 Bacau
07:05
Romfour Romania
16:20 Filiasi 16:20 Roman 16:20 Filiasi
07:10

07:00 Vanatori 07:00 Vanatori 07:00 Vanatori 07:00 Filiasi 07:00 Filiasi 07:00 Filiasi
07:10

12:20 Filiasi 12:20 Filiasi 12:20 Vanatori 12:20 Vanatori 12:20 Vanatori 12:20 Filiasi 12:20 Urziceni 12:20 Vanatori
07:10

10:00 Filiasi 10:00 Vanatori 10:00 Filiasi 10:00 Sinaia 10:00 Vanatori 10:00 Vanatori 10:00 Filiasi
07:10

09:00 Filiasi 09:00 Vanatori 09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Filiasi 09:00 Vanatori 09:00 Vanatori 09:00 Filiasi 09:00 Filiasi 09:00 Vanatori
07:10
Danytur
08:20 Cotnari
07:15
Romfour Romania
16:20 Vaslui
07:15
Romfour Romania
16:20 Negresti 16:20 Rovinari 16:20 Rovinari
07:20

07:00 Drobeta Turnu Severin 07:00 Drobeta Turnu Severin 07:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

12:20 Ploiesti 12:20 Drobeta Turnu Severin 12:20 Drobeta Turnu Severin 12:20 Drobeta Turnu Severin
07:20

10:00 Predeal 10:00 Drobeta Turnu Severin 10:00 Drobeta Turnu Severin 10:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

09:00 Focsani 09:00 Drobeta Turnu Severin 09:00 Drobeta Turnu Severin 09:00 Drobeta Turnu Severin 09:00 Drobeta Turnu Severin
07:20
Danytur
08:20 Suceava 08:20 Targu Frumos
07:30
Romfour Romania
16:20 Isalnita 16:20 Iasi 16:20 Isalnita
07:30

07:00 Pitesti 07:00 Rovinari 07:00 Rovinari 07:00 Rovinari
07:30

12:20 Rovinari 12:20 Buzau 12:20 Rovinari 12:20 Rovinari
07:30

10:00 Campina 10:00 Rovinari 10:00 Rovinari 10:00 Rovinari
07:30

09:00 Rovinari 09:00 Rovinari 09:00 Rovinari 09:00 Marasesti 09:00 Rovinari
07:30
Romfour Romania
16:20 Podu Iloaiei
07:35
Romfour Romania
16:20 Deleni 16:20 Targu Carbunesti 16:20 Targu Carbunesti
07:40

07:00 Resita 07:00 Resita 07:00 Resita
07:40

12:20 Resita 12:20 Resita 12:20 Ramnicu Sarat 12:20 Resita
07:40

10:00 Resita 10:00 Resita 10:00 Urziceni 10:00 Resita
07:40

09:00 Resita 09:00 Resita 09:00 Adjud 09:00 Resita 09:00 Resita
07:40
Romfour Romania
16:20 Harlau 16:20 Motru 16:20 Motru
07:45
Romfour Romania
16:20 Resita 16:20 Resita 16:20 Targu Frumos
07:50

07:00 Caransebes 07:00 Caransebes 07:00 Caransebes
07:50

12:20 Caransebes 12:20 Caransebes 12:20 Caransebes 12:20 Focsani
07:50

10:00 Caransebes 10:00 Caransebes 10:00 Ploiesti 10:00 Caransebes
07:50

09:00 Caransebes 09:00 Bacau 09:00 Caransebes 09:00 Caransebes 09:00 Caransebes
07:50
Romfour Romania
16:20 Caransebes 16:20 Pascani 16:20 Caransebes
07:55
Danytur
08:20 Targu Ocna 08:20 Pascani 08:20 Negresti 08:20 Negresti
08:00
Romfour Romania
16:20 Slobozia 16:20 Motca 16:20 Lugoj 16:20 Slobozia 16:20 Lugoj
08:00

07:00 Ramnicu Valcea 07:00 Targu Jiu 07:00 Targu Jiu 07:00 Targu Jiu
08:00

12:20 Marasesti 12:20 Targu Jiu 12:20 Targu Jiu 12:20 Targu Jiu
08:00

10:00 Buzau 10:00 Targu Jiu 10:00 Targu Jiu 10:00 Targu Jiu
08:00

09:00 Roman 09:00 Targu Jiu 09:00 Targu Jiu 09:00 Targu Jiu 09:00 Targu Jiu
08:00
Romfour Romania
16:20 Timisoara 16:20 Timisoara
08:05
Romfour Romania
16:20 Cristesti 16:20 Arad 16:20 Arad 16:20 Bucuresti 16:20 Bucuresti
08:10

07:00 Bumbesti Jiu 07:00 Bumbesti Jiu 07:00 Bumbesti Jiu 07:00 Targoviste
08:10

12:20 Adjud 12:20 Bumbesti Jiu 12:20 Bumbesti Jiu 12:20 Bumbesti Jiu
08:10

10:00 Ramnicu Sarat 10:00 Bumbesti Jiu 10:00 Bumbesti Jiu 10:00 Bumbesti Jiu
08:10

09:00 Bumbesti Jiu 09:00 Bumbesti Jiu 09:00 Bumbesti Jiu 09:00 Bumbesti Jiu 09:00 Targu Frumos
08:10
Romfour Romania
16:20 Timisesti
08:15
Romfour Romania
16:20 Targu Jiu 16:20 Dumbrava 16:20 Targu Jiu
08:20

07:00 Sinaia 07:00 Petrosani 07:00 Petrosani 07:00 Petrosani
08:20

12:20 Petrosani 12:20 Bacau 12:20 Petrosani 12:20 Petrosani
08:20

10:00 Petrosani 10:00 Petrosani 10:00 Petrosani 10:00 Focsani
08:20

09:00 Petrosani 09:00 Petrosani 09:00 Petrosani 09:00 Pascani 09:00 Petrosani
08:20
Romfour Romania
16:20 Petrosani 16:20 Petrosani
08:25
Romfour Romania
16:20 Hateg 16:20 Targu Neamt 16:20 Hateg
08:30

07:00 Hateg 07:00 Hateg 07:00 Poiana Largului 07:00 Poiana Largului 07:00 Poiana Largului 07:00 Predeal 07:00 Hateg
08:30

12:20 Poiana Largului 12:20 Hateg 12:20 Hateg 12:20 Poiana Largului 12:20 Roman 12:20 Poiana Largului 12:20 Poiana Largului 12:20 Hateg
08:30

10:00 Hateg 10:00 Poiana Largului 10:00 Hateg 10:00 Marasesti 10:00 Poiana Largului 10:00 Poiana Largului 10:00 Hateg
08:30

09:00 Hateg 09:00 Poiana Largului 09:00 Hateg 09:00 Motca 09:00 Poiana Largului 09:00 Hateg 09:00 Poiana Largului 09:00 Poiana Largului 09:00 Hateg
08:30
Romfour Romania
16:20 Piatra Neamt
08:35

07:00 Bicaz 07:00 Bicaz 07:00 Bicaz
08:35

12:20 Bicaz 12:20 Bicaz 12:20 Bicaz 12:20 Bicaz
08:35

10:00 Bicaz 10:00 Bicaz 10:00 Bicaz
08:35

09:00 Bicaz 09:00 Bicaz 09:00 Bicaz 09:00 Bicaz
08:35
Romfour Romania
16:20 Calan 16:20 Calan 16:20 Bicaz
08:40

07:00 Campina 07:00 Piatra Neamt 07:00 Hunedoara 07:00 Piatra Neamt 07:00 Hunedoara 07:00 Hunedoara 07:00 Piatra Neamt
08:40

12:20 Hunedoara 12:20 Piatra Neamt 12:20 Hunedoara 12:20 Piatra Neamt 12:20 Hunedoara 12:20 Piatra Neamt 12:20 Targu Frumos 12:20 Piatra Neamt
08:40

10:00 Piatra Neamt 10:00 Hunedoara 10:00 Piatra Neamt 10:00 Hunedoara 10:00 Adjud 10:00 Piatra Neamt 10:00 Hunedoara
08:40

09:00 Hunedoara 09:00 Piatra Neamt 09:00 Targu Neamt 09:00 Piatra Neamt 09:00 Piatra Neamt 09:00 Hunedoara 09:00 Piatra Neamt 09:00 Hunedoara 09:00 Hunedoara
08:40
Romfour Romania
16:20 Poiana Largului
08:45
Romfour Romania
16:20 Hunedoara 16:20 Durau 16:20 Hunedoara
08:50

07:00 Deva 07:00 Deva 07:00 Deva 07:00 Urziceni
08:50

12:20 Pascani 12:20 Deva 12:20 Deva 12:20 Deva
08:50

10:00 Bacau 10:00 Deva 10:00 Deva 10:00 Deva
08:50

09:00 Deva 09:00 Deva 09:00 Deva 09:00 Falticeni 09:00 Deva
08:50
Romfour Romania
16:20 Borsec
08:55

12:20 Targu Neamt
08:55

09:00 Suceava
08:55
Danytur
08:20 Roman 08:20 Comanesti 08:20 Roman
09:00
Romfour Romania
16:20 Pitesti 16:20 Pitesti 16:20 Deva 16:20 Toplita 16:20 Deva
09:00

07:00 Lugoj 07:00 Lugoj 07:00 Lugoj 07:00 Gheorgheni 07:00 Gheorgheni 07:00 Gheorgheni 07:00 Ploiesti
09:00

12:20 Gheorgheni 12:20 Lugoj 12:20 Gheorgheni 12:20 Lugoj 12:20 Falticeni 12:20 Lugoj 12:20 Gheorgheni 12:20 Gheorgheni
09:00

10:00 Gheorgheni 10:00 Gheorgheni 10:00 Lugoj 10:00 Lugoj 10:00 Gheorgheni 10:00 Lugoj 10:00 Roman
09:00

09:00 Gheorgheni 09:00 Gheorgheni 09:00 Lugoj 09:00 Radauti 09:00 Lugoj 09:00 Gheorgheni 09:00 Lugoj 09:00 Gheorgheni 09:00 Lugoj
09:00
Romfour Romania
16:20 Miercurea Ciuc
09:05
Romfour Romania
16:20 Sfantu Gheorghe 16:20 Ramnicu Sarat 16:20 Ramnicu Sarat
09:10

07:00 Sovata 07:00 Timisoara 07:00 Timisoara 07:00 Sovata 07:00 Buzau 07:00 Timisoara 07:00 Sovata
09:10

12:20 Sovata 12:20 Timisoara 12:20 Sovata 12:20 Timisoara 12:20 Sovata 12:20 Suceava 12:20 Timisoara 12:20 Sovata
09:10

10:00 Sovata 10:00 Timisoara 10:00 Sovata 10:00 Timisoara 10:00 Targu Frumos 10:00 Sovata 10:00 Timisoara
09:10

09:00 Gura Humorului 09:00 Timisoara 09:00 Sovata 09:00 Timisoara 09:00 Sovata 09:00 Timisoara 09:00 Sovata 09:00 Sovata 09:00 Timisoara
09:10
Romfour Romania
16:20 Morareni
09:15
Danytur
08:20 Girov
09:20
Romfour Romania
16:20 Campina 16:20 Campina 16:20 Reghin
09:20

07:00 Ramnicu Sarat 07:00 Arad 07:00 Arad 07:00 Arad
09:20

12:20 Arad 12:20 Radauti 12:20 Arad 12:20 Arad
09:20

10:00 Arad 10:00 Arad 10:00 Pascani 10:00 Arad
09:20

09:00 Arad 09:00 Arad 09:00 Arad 09:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Arad
09:20
Romfour Romania
16:20 Medias
09:25
Romfour Romania
16:20 Sighisoara 16:20 Sinaia 16:20 Sinaia
09:30

07:00 Miercurea Ciuc 07:00 Miercurea Ciuc 07:00 Miercurea Ciuc 07:00 Chisineu Cris 07:00 Chisineu Cris 07:00 Chisineu Cris 07:00 Focsani
09:30

12:20 Miercurea Ciuc 12:20 Gura Humorului 12:20 Miercurea Ciuc 12:20 Chisineu Cris 12:20 Miercurea Ciuc 12:20 Chisineu Cris 12:20 Chisineu Cris 12:20 Miercurea Ciuc
09:30

10:00 Miercurea Ciuc 10:00 Chisineu Cris 10:00 Miercurea Ciuc 10:00 Miercurea Ciuc 10:00 Chisineu Cris 10:00 Chisineu Cris 10:00 Motca
09:30

09:00 Chisineu Cris 09:00 Miercurea Ciuc 09:00 Chisineu Cris 09:00 Miercurea Ciuc 09:00 Vatra Dornei 09:00 Chisineu Cris 09:00 Miercurea Ciuc 09:00 Chisineu Cris 09:00 Miercurea Ciuc
09:30
Romfour Romania
16:20 Targu Mures
09:35
Romfour Romania
16:20 Falticeni 16:20 Predeal 16:20 Predeal
09:40

07:00 Marasesti 07:00 Odorheiu Secuiesc 07:00 Odorheiu Secuiesc 07:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

12:20 Odorheiu Secuiesc 12:20 Odorheiu Secuiesc 12:20 Campulung Moldovenesc 12:20 Odorheiu Secuiesc 12:20 Odorheiu Secuiesc
09:40

10:00 Odorheiu Secuiesc 10:00 Targu Neamt 10:00 Odorheiu Secuiesc 10:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

09:00 Odorheiu Secuiesc 09:00 Prundu Bargaului 09:00 Odorheiu Secuiesc 09:00 Odorheiu Secuiesc 09:00 Odorheiu Secuiesc
09:40
Romfour Romania
16:20 Suceava
09:45
Romfour Romania
16:20 Brasov 16:20 Veresti 16:20 Brasov
09:50

07:00 Adjud 07:00 Salonta 07:00 Salonta 07:00 Salonta 07:00 Toplita 07:00 Toplita 07:00 Toplita
09:50

12:20 Toplita 12:20 Salonta 12:20 Toplita 12:20 Salonta 12:20 Salonta 12:20 Toplita 12:20 Vatra Dornei 12:20 Toplita
09:50

10:00 Toplita 10:00 Toplita 10:00 Salonta 10:00 Falticeni 10:00 Salonta 10:00 Toplita 10:00 Salonta
09:50

09:00 Toplita 09:00 Nasaud 09:00 Toplita 09:00 Salonta 09:00 Toplita 09:00 Salonta 09:00 Salonta 09:00 Toplita 09:00 Salonta
09:50
Romfour Romania
16:20 Darabani
09:55

12:20 Prundu Bargaului
09:55

10:00 Suceava
09:55
Danytur
08:20 Bacau 08:20 Bacau 08:20 Gura Humorului 08:20 Targu Neamt 08:20 Miercurea Ciuc 08:20 Piatra Neamt
10:00
Romfour Romania
16:20 Targu Secuiesc 16:20 Botosani 16:20 Targu Secuiesc
10:00

07:00 Reghin 07:00 Gilau 07:00 Gilau 07:00 Reghin 07:00 Bacau 07:00 Gilau 07:00 Reghin
10:00

12:20 Reghin 12:20 Nasaud 12:20 Gilau 12:20 Reghin 12:20 Gilau 12:20 Reghin 12:20 Gilau 12:20 Reghin
10:00

10:00 Gilau 10:00 Reghin 10:00 Reghin 10:00 Gilau 10:00 Reghin 10:00 Gilau 10:00 Radauti
10:00

09:00 Gilau 09:00 Reghin 09:00 Gilau 09:00 Reghin 09:00 Reghin 09:00 Gilau 09:00 Bistrita 09:00 Reghin 09:00 Gilau
10:00
Romfour Romania
16:20 Sfantu Gheorghe 16:20 Gura Humorului 16:20 Sfantu Gheorghe
10:05

10:00 Gura Humorului
10:05
Romfour Romania
16:20 Campulung Moldovenesc 16:20 Covasna 16:20 Covasna
10:10

07:00 Onesti 07:00 Onesti 07:00 Onesti 07:00 Roman
10:10

12:20 Onesti 12:20 Onesti 12:20 Bistrita 12:20 Onesti 12:20 Onesti
10:10

10:00 Onesti 10:00 Campulung Moldovenesc 10:00 Onesti 10:00 Onesti
10:10

09:00 Onesti 09:00 Onesti 09:00 Beclean 09:00 Onesti 09:00 Onesti
10:10
Romfour Romania
16:20 Iacobeni
10:15

07:00 Targu Frumos
10:15

12:20 Beclean
10:15
Romfour Romania
16:20 Targu Ocna 16:20 Borsa 16:20 Targu Ocna
10:20

07:00 Moinesti 07:00 Moinesti 07:00 Moinesti 07:00 Pascani
10:20

12:20 Moinesti 12:20 Dej 12:20 Moinesti 12:20 Moinesti 12:20 Moinesti
10:20

10:00 Vatra Dornei 10:00 Moinesti 10:00 Moinesti 10:00 Moinesti
10:20

09:00 Moinesti 09:00 Dej 09:00 Moinesti 09:00 Moinesti 09:00 Moinesti
10:20
Romfour Romania
16:20 Vatra Dornei
10:25
Danytur
08:20 Bicaz
10:30
Romfour Romania
16:20 Onesti 16:20 Prundu Bargaului 16:20 Onesti
10:30

07:00 Motca 07:00 Comanesti 07:00 Comanesti 07:00 Comanesti
10:30

12:20 Comanesti 12:20 Comanesti 12:20 Comanesti 12:20 Comanesti
10:30

10:00 Comanesti 10:00 Comanesti 10:00 Comanesti 10:00 Prundu Bargaului
10:30

09:00 Gherla 09:00 Comanesti 09:00 Comanesti 09:00 Comanesti 09:00 Comanesti
10:30
Romfour Romania
16:20 Beclean
10:35
Romfour Romania
16:20 Baia Mare 16:20 Comanesti 16:20 Comanesti
10:40

07:00 Targu Neamt 07:00 Covasna 07:00 Covasna 07:00 Covasna
10:40

12:20 Covasna 12:20 Covasna 12:20 Covasna 12:20 Covasna
10:40

10:00 Covasna 10:00 Covasna 10:00 Covasna 10:00 Nasaud
10:40

09:00 Covasna 09:00 Covasna 09:00 Covasna 09:00 Covasna
10:40
Romfour Romania
16:20 Dej
10:45
Romfour Romania
16:20 Moinesti 16:20 Moinesti
10:50

07:00 Targu Secuiesc 07:00 Targu Secuiesc 07:00 Falticeni 07:00 Targu Secuiesc
10:50

12:20 Targu Secuiesc 12:20 Targu Secuiesc 12:20 Targu Secuiesc 12:20 Targu Secuiesc
10:50

10:00 Targu Secuiesc 10:00 Targu Secuiesc 10:00 Bistrita 10:00 Targu Secuiesc
10:50

09:00 Targu Secuiesc 09:00 Targu Secuiesc 09:00 Targu Secuiesc 09:00 Targu Secuiesc
10:50
Romfour Romania
16:20 Cluj Napoca
10:55

07:00 Suceava
10:55
Danytur
08:20 Odorheiu Secuiesc 08:20 Onesti 08:20 Onesti 08:20 Campulung Moldovenesc
11:00
Romfour Romania
16:20 Cluj Napoca 16:20 Fagaras 16:20 Simeria 16:20 Simeria 16:20 Fagaras
11:00

07:00 Brasov 07:00 Brasov 07:00 Brasov 07:00 Radauti
11:00

12:20 Brasov 12:20 Brasov 12:20 Brasov 12:20 Brasov
11:00

10:00 Brasov 10:00 Beclean 10:00 Brasov 10:00 Brasov
11:00

09:00 Brasov 09:00 Brasov 09:00 Brasov 09:00 Brasov
11:00

07:00 Gura Humorului
11:05
Romfour Romania
16:20 Vestem 16:20 Vestem
11:10

07:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Fagaras 07:00 Fagaras 07:00 Fagaras
11:10

12:20 Fagaras 12:20 Fagaras 12:20 Fagaras 12:20 Fagaras
11:10

10:00 Fagaras 10:00 Fagaras 10:00 Fagaras 10:00 Dej
11:10

09:00 Fagaras 09:00 Fagaras 09:00 Fagaras 09:00 Fagaras
11:10
Romfour Romania
16:20 Ramnicu Valcea 16:20 Orastie 16:20 Orastie 16:20 Ramnicu Valcea
11:20

07:00 Sibiu 07:00 Sibiu 07:00 Sibiu 07:00 Vatra Dornei
11:20

12:20 Sibiu 12:20 Sibiu 12:20 Sibiu 12:20 Sibiu
11:20

10:00 Sibiu 10:00 Sibiu 10:00 Sibiu 10:00 Gherla
11:20

09:00 Sibiu 09:00 Sibiu 09:00 Sibiu 09:00 Sibiu
11:20

07:00 Sebes 07:00 Sebes 07:00 Sebes
11:25

12:20 Sebes 12:20 Sebes 12:20 Sebes 12:20 Sebes
11:25

10:00 Sebes 10:00 Sebes 10:00 Sebes
11:25

09:00 Sebes 09:00 Sebes 09:00 Sebes 09:00 Sebes
11:25
Romfour Romania
16:20 Sebes 16:20 Sibiu 16:20 Sibiu 16:20 Sebes
11:30

07:00 Alba Iulia 07:00 Alba Iulia 07:00 Alba Iulia 07:00 Prundu Bargaului
11:30

12:20 Alba Iulia 12:20 Alba Iulia 12:20 Alba Iulia 12:20 Alba Iulia
11:30

10:00 Alba Iulia 10:00 Alba Iulia 10:00 Alba Iulia
11:30

09:00 Alba Iulia 09:00 Alba Iulia 09:00 Alba Iulia 09:00 Alba Iulia
11:30

07:00 Teius 07:00 Teius 07:00 Teius
11:35

12:20 Teius 12:20 Teius 12:20 Teius 12:20 Teius
11:35

10:00 Teius 10:00 Teius 10:00 Teius
11:35

09:00 Teius 09:00 Teius 09:00 Teius 09:00 Teius
11:35
Romfour Romania
16:20 Miercurea Sibiului 16:20 Miercurea Sibiului 16:20 Lancram 16:20 Lancram
11:40

07:00 Nasaud 07:00 Aiud 07:00 Aiud 07:00 Aiud
11:40

12:20 Aiud 12:20 Aiud 12:20 Aiud 12:20 Aiud
11:40

10:00 Aiud 10:00 Aiud 10:00 Aiud
11:40

09:00 Aiud 09:00 Aiud 09:00 Aiud 09:00 Aiud
11:40

07:00 Bistrita
11:45
Romfour Romania
16:20 Sighisoara 16:20 Alba Iulia 16:20 Alba Iulia 16:20 Sighisoara
11:50

07:00 Targu Mures 07:00 Targu Mures 07:00 Targu Mures
11:50

12:20 Targu Mures 12:20 Targu Mures 12:20 Targu Mures 12:20 Targu Mures
11:50

10:00 Targu Mures 10:00 Targu Mures 10:00 Targu Mures
11:50

09:00 Targu Mures 09:00 Targu Mures 09:00 Targu Mures 09:00 Targu Mures
11:50

07:00 Beclean
11:55
Danytur
08:20 Medias 08:20 Praid 08:20 Targu Secuiesc 08:20 Targu Secuiesc 08:20 Vatra Dornei
12:00
Romfour Romania
16:20 Gilau 16:20 Medias 16:20 Medias
12:00

07:00 Turda 07:00 Turda 07:00 Turda 07:00 Dej
12:00

12:20 Turda 12:20 Turda 12:20 Turda 12:20 Turda
12:00

10:00 Turda 10:00 Turda 10:00 Turda
12:00

09:00 Turda 09:00 Turda 09:00 Turda 09:00 Turda
12:00
Romfour Romania
16:20 Teius 16:20 Teius
12:10
Romfour Romania
16:20 Aiud 16:20 Aiud
12:20
Romfour Romania
16:20 Unirea 16:20 Unirea
12:30

07:00 Gherla
12:30
Romfour Romania
16:20 Turda 16:20 Turda
12:40
Danytur
08:20 Sfantu Gheorghe 08:20 Reghin 08:20 Blaj 08:20 Sfantu Gheorghe
13:00
Romfour Romania
16:20 Huedin
13:00

12:20 Gherla
13:00

07:00 Cluj Napoca
13:30

12:20 Cluj Napoca
13:30

10:00 Cluj Napoca
13:30

09:00 Cluj Napoca
13:30

07:00 Bontida
13:50

12:20 Bontida
13:50

09:00 Bontida
13:50

10:00 Bontida
13:55
Danytur
08:20 Brasov 08:20 Brasov 08:20 Fagaras 08:20 Teius
14:00
Romfour Romania
16:20 Cluj Napoca 16:20 Cluj Napoca 16:20 Cluj Napoca 16:20 Negreni 16:20 Cluj Napoca
14:00

07:00 Baia Mare
14:00

12:20 Baia Mare
14:00

10:00 Baia Mare
14:00

09:00 Baia Mare
14:00

07:00 Satu Mare
14:10

12:20 Satu Mare
14:10

10:00 Satu Mare
14:10

09:00 Satu Mare
14:10

07:00 Zalau
14:20

12:20 Zalau
14:20

09:00 Zalau
14:20

07:00 Huedin
14:30

12:20 Huedin
14:30

09:00 Huedin
14:30

12:20 Alesd
14:40

09:00 Alesd
14:40
Danytur
08:20 Alba Iulia 08:20 Sighisoara 08:20 Sighisoara 08:20 Avrig
15:00
Romfour Romania
16:20 Piatra Craiului
15:00

10:00 Zalau
15:00
Danytur
08:20 Sibiu
15:30
Romfour Romania
16:20 Beius
15:30
Danytur
08:20 Bistrita 08:20 Zlatna 08:20 Targu Mures 08:20 Targu Mures 08:20 Dej
16:00
Romfour Romania
16:20 Alesd
16:00

10:00 Huedin
16:00
Danytur
08:20 Ludus 08:20 Sebes 08:20 Ludus
16:30

12:20 Oradea
16:50
Danytur
08:20 Campia Turzii 08:20 Campia Turzii 08:20 Nasaud 08:20 Abrud
17:00

10:00 Alesd
17:00

09:00 Oradea
17:00
Danytur
08:20 Turda 08:20 Turda 08:20 Beclean
17:30

07:00 Alesd
17:40
Danytur
08:20 Gherla 08:20 Zalau 08:20 Deva 08:20 Cluj Napoca 08:20 Cluj Napoca 08:20 Brad
18:00

07:00 Oradea
18:00
Danytur
08:20 Floresti 08:20 Floresti
18:30
Romfour Romania
16:20 Oradea
18:30
Romfour Romania
16:20 Bors
18:40
Danytur
08:20 Gilau 08:20 Gilau
19:00

10:00 Oradea
19:00
Danytur
08:20 Huedin 08:20 Huedin
20:00
Danytur
08:20 Alesd 08:20 Alesd
21:00
Danytur
08:20 Arad 08:20 Oradea 08:20 Oradea 08:20 Oradea 08:20 Oradea
22:00
Romfour Romania
16:20 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.