La adresa - Mersul autobuzelor Hanau am Main Germania

La adresa

Hanau am Main, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
12:00 Danytur
17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau
12:00 Danytur
02:30 Viena
12:10
14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 14:00 Constanta 15:23 Reghin 13:20 Tandarei 07:30 Alesd 08:40 Miercurea Sibiului 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 13:50 Mangalia 15:26 Morareni 13:00 Bucuresti 07:35 Negreni 09:00 Sibiu 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 13:40 Medgidia 15:45 Poiana Largului 08:10 Medias 07:40 Huedin 09:30 Ramnicu Valcea 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 13:30 Harsova 07:25 Oradea 08:30 Sighisoara 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj
Sosiri
De la Ora
Danytur
08:20 Schwechat
03:50
Danytur
08:20 Viena
04:00

13:00 Tulcea
04:50
Danytur
08:20 Braila
05:00

13:00 Giurgiu 13:00 Braila 13:00 Giurgiu
05:00

13:00 Galati 13:00 Turnu Magurele 13:00 Turnu Magurele
05:10

13:00 Corabia 13:00 Tecuci 13:00 Corabia
05:20
Danytur
08:20 Galati
05:30

13:00 Alexandria 13:00 Alexandria 13:00 Barlad
05:30

13:00 Slatina (Olt) 13:00 Husi 13:00 Slatina (Olt)
05:40

13:00 Buzau
05:45

13:00 Focsani
05:50
Danytur
08:20 Barlad
06:00

13:00 Craiova 13:00 Constanta 13:00 Craiova 13:00 Marasesti 13:00 Constanta
06:00

13:00 Mangalia 13:00 Mangalia
06:05
Danytur
08:20 Husi
06:10

13:00 Adjud 13:00 Filiasi 13:00 Filiasi
06:10

13:00 Medgidia 13:00 Medgidia
06:15

13:00 Rovinari 13:00 Hirsova 13:00 Rovinari 13:00 Hirsova
06:20

13:00 Tandarei 13:00 Tandarei
06:25

13:00 Isalnita 13:00 Slobozia 13:00 Sascut 13:00 Isalnita 13:00 Slobozia
06:30

13:00 Targu Carbunesti 13:00 Targu Carbunesti
06:40

13:00 Motru 13:00 Motru
06:45

13:00 Resita 13:00 Resita 13:00 Bacau
06:50

13:00 Caransebes 13:00 Caransebes 13:00 Roman
06:55
Danytur
08:20 Vaslui
07:00

13:00 Lugoj 13:00 Vaslui 13:00 Bucuresti 13:00 Bucuresti 13:00 Lugoj
07:00

13:00 Timisoara 13:00 Timisoara
07:05

13:00 Negresti 13:00 Arad 13:00 Arad
07:10

13:00 Iasi 13:00 Targu Jiu 13:00 Targu Jiu
07:20

13:00 Petrosani 13:00 Petrosani
07:25

13:00 Hateg 13:00 Pitesti 13:00 Podu Iloaiei 13:00 Hateg 13:00 Pitesti
07:30

13:00 Deleni
07:35

13:00 Calan 13:00 Hirlau 13:00 Calan
07:40

13:00 Ploiesti 13:00 Ploiesti 13:00 Hunedoara 13:00 Hunedoara
07:50

13:00 Targu Frumos
07:55
Danytur
08:20 Negresti
08:00

13:00 Deva 13:00 Pascani 13:00 Deva 13:00 Ramnicu Sarat 13:00 Ramnicu Sarat
08:00

13:00 Campina 13:00 Motca 13:00 Campina
08:10

13:00 Cristesti
08:15

13:00 Sinaia 13:00 Timisesti 13:00 Sinaia
08:20

13:00 Dumbrava
08:25

13:00 Predeal 13:00 Targu Neamt 13:00 Simeria 13:00 Predeal 13:00 Simeria
08:30

13:00 Orastie 13:00 Orastie
08:40

13:00 Piatra Neamt 13:00 Sebes 13:00 Sebes
08:50
Danytur
08:20 Roman
09:00

13:00 Lancram 13:00 Brasov 13:00 Bicaz 13:00 Lancram 13:00 Brasov
09:00

13:00 Targu Secuiesc 13:00 Targu Secuiesc 13:00 Poiana Largului
09:10

13:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Durau 13:00 Sfantu Gheorghe
09:20

13:00 Toplita
09:25

13:00 Miercurea Ciuc 13:00 Covasna 13:00 Alba Iulia 13:00 Covasna 13:00 Alba Iulia
09:30

13:00 Sfantu Gheorghe
09:35

13:00 Morareni
09:38

13:00 Teius 13:00 Targu Ocna 13:00 Teius 13:00 Targu Ocna
09:40

13:00 Reghin
09:41

13:00 Medias
09:44

13:00 Sighisoara
09:48

13:00 Onesti 13:00 Aiud 13:00 Onesti 13:00 Aiud
09:50

13:00 Targu Mures
09:55
Danytur
08:20 Bacau
10:00

13:00 Falticeni 13:00 Comanesti 13:00 Unirea 13:00 Comanesti 13:00 Unirea
10:00

13:00 Suceava
10:05

13:00 Moinesti 13:00 Turda 13:00 Moinesti 13:00 Turda
10:10

13:00 Fagaras 13:00 Fagaras
10:20

13:00 Vestem 13:00 Vestem 13:00 Botosani
10:30

13:00 Gura Humorului
10:40

13:00 Ramnicu Valcea 13:00 Ramnicu Valcea
10:50

13:00 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
08:20 Onesti
11:00

13:00 Sibiu 13:00 Sibiu 13:00 Iacobeni
11:00

13:00 Vatra Dornei
11:05

13:00 Miercurea Sibiului 13:00 Miercurea Sibiului 13:00 Prundu Bargaului
11:10

13:00 Sighisoara 13:00 Bistrita 13:00 Sighisoara
11:20

13:00 Medias 13:00 Beclean 13:00 Medias
11:30

13:00 Dej
11:40

13:00 Cluj Napoca
11:45
Danytur
08:20 Targu Secuiesc
12:00

13:00 Cluj Napoca
12:00
Danytur
08:20 Sfantu Gheorghe
13:00

13:00 Gilau
13:15

13:00 Huedin
13:30

13:00 Negreni
13:50
Danytur
08:20 Brasov
14:00
Danytur
08:20 Sighisoara
15:00
Danytur
08:20 Targu Mures
16:00
Danytur
08:20 Ludus
16:30

13:00 Alesd
16:55
Danytur
08:20 Campia Turzii
17:00
Danytur
08:20 Turda
17:30
Danytur
08:20 Cluj Napoca
18:00

13:00 Oradea
18:00
Danytur
08:20 Floresti
18:30

13:00 Bors
18:30
Danytur
08:20 Gilau
19:00
Danytur
08:20 Huedin
20:00
Danytur
08:20 Alesd
21:00
Danytur
08:20 Oradea
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.