La adresa - Mersul autobuzelor Hamburg Germania

La adresa

Hamburg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
03:45
09:15 Koln
04:00
05:30 Beclean 01:00 Oradea 14:00 Vaslui 10:30 Suceava 12:00 Roman 11:30 Dorohoi 06:00 Sibiu 05:30 Targu Mures 05:00 Dej 09:00 Campulung Moldovenesc 13:30 Iasi 09:45 Gura Humorului 10:30 Falticeni 11:00 Botosani 05:30 Alba Iulia 04:30 Turda 08:00 Vatra Dornei 07:00 Prundu Bargaului 04:00 Cluj Napoca 15:00 Barlad 12:40 Targu Frumos 17:00 Bucuresti 13:00 Piatra Neamt 11:00 Radauti 05:00 Aiud 06:00 Bistrita 03:00 Huedin 14:30 Crasna 11:40 Pascani 13:00 Bacau 12:00 Targu Neamt 09:00 Brasov 06:00 Medias
05:10 Giltrans
21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi
07:55
06:30 Deva 04:00 Nadlac 08:30 Fagaras 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 06:00 Lugoj 08:00 Sibiu 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 05:30 Timisoara 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 07:00 Orastie 05:10 Arad 09:00 Brasov 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti
08:00
17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau
08:00
02:30 Viena
09:00
10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:10 Alesd 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita 11:10 Veresti 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 12:25 Grinties 10:10 Comanesti 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:50 Buzau 15:20 Galati 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:20 Sebes 18:00 Pirna 10:30 Orastie 06:10 Negreni 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru 11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 09:40 Vestem 12:20 Borsec 10:20 Onesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:30 Adjud 14:55 Husi 15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta 11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:10 Miercurea Ciuc 09:50 Fagaras 12:30 Durau 10:30 Targu Ocna 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:40 Marasesti 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 13:10 Giurgiu 09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea 11:05 Hunedoara 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 13:50 Mangalia 11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:15 Toplita 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele
10:00
13:10 Barlad 12:45 Marasesti 12:20 Roman 15:00 Tulcea 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 14:00 Braila 09:30 Ramnicu Valcea 11:45 Targu Frumos 10:10 Comanesti 11:05 Piatra Neamt 13:05 Husi 12:40 Adjud 12:15 Vaslui 12:00 Podu Iloaiei 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:30 Motca 10:20 Onesti 13:15 Tecuci 13:00 Buzau 12:35 Sascut 12:10 Negresti 11:50 Hirlau 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 11:15 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 11:40 Pascani 12:55 Focsani 12:30 Bacau 12:05 Iasi 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 11:55 Deleni 09:00 Sibiu 11:25 Cristesti 10:00 Moinesti 11:10 Targu Neamt 10:50 Covasna
12:10
13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 19:05 Hirlau 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:45 Reghin 16:30 Pitesti 16:20 Falticeni 18:30 Hirsova 15:00 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 13:20 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 12:00 Dej 17:00 Craiova 10:30 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Alesd 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 19:45 Vaslui 19:10 Deleni 18:20 Timisesti 17:45 Sovata 17:20 Borsec 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 18:40 Motca 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 16:40 Medias 17:00 Bucuresti 16:15 Suceava 17:00 Medgidia 14:20 Iacobeni 10:15 Medias 13:00 Bistrita 17:30 Corabia 11:30 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 10:00 Negreni 15:00 Motru 05:30 Oradea 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 19:40 Negresti 19:00 Targu Frumos 18:15 Dumbrava 17:40 Poiana Largului 17:10 Toplita 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 18:00 Piatra Neamt 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 21:20 Tulcea 15:40 Ramnicu Sarat 16:30 Sighisoara 17:30 Slobozia 15:40 Stefanesti 17:30 Mangalia 14:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 12:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 20:00 Bacau 19:30 Iasi 18:45 Pascani 18:05 Targu Neamt 17:30 Durau 17:00 Sfantu Gheorghe 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 17:05 Miercurea Ciuc 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:55 Morareni 16:00 Ploiesti 16:25 Targu Mures 18:00 Tandarei 15:30 Botosani 20:00 Constanta 14:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 12:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:50 Gilau 15:35 Isalnita 07:00 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 19:55 Roman 19:20 Podu Iloaiei 18:30 Cristesti 17:55 Bicaz 17:25 Grinties
12:30
05:30 Beius 09:55 Medias 10:25 Grinties 10:35 Poiana Largului 08:00 Cluj Napoca 05:10 Alesd 07:00 Gilau 08:25 Bistrita 09:00 Campulung Moldovenesc 09:20 Veresti 11:05 Cristesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 11:15 Pascani 10:00 Reghin 10:20 Toplita 10:40 Bicaz 15:00 Tulcea 05:20 Piatra Craiului 08:10 Cluj Napoca 08:30 Prundu Bargaului 09:05 Gura Humorului 09:25 Dolhasca 11:10 Motca 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:40 Falticeni 09:45 Targu Mures 10:05 Morareni 10:15 Miercurea Ciuc 10:45 Piatra Neamt 04:00 Bors 06:10 Negreni 08:16 Dej 08:35 Vatra Dornei 09:10 Botosani 09:30 Suceava 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 10:50 Targu Neamt 09:50 Sighisoara 10:10 Sfantu Gheorghe 10:30 Durau 10:55 Dumbrava 05:00 Oradea 06:30 Huedin 08:20 Beclean 08:40 Iacobeni 09:15 Darabani 11:00 Timisesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt)
14:20
11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 20:00 Giurgiu 18:00 Tandarei 17:10 Slatina (Olt) 20:00 Constanta 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:40 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 15:00 Falticeni 15:50 Reghin 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:20 Timisesti 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 17:40 Turnu Magurele 18:30 Hirsova 17:00 Craiova 10:45 Miercurea Sibiului 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:30 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 14:00 Gura Humorului 15:20 Targu Mures 16:20 Morareni 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 07:00 Bors 10:00 Huedin 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:30 Corabia 17:00 Medgidia 16:30 Filiasi 10:15 Medias 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:00 Dej 12:30 Vatra Dornei 14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 17:50 Deleni 17:30 Motca 08:00 Oradea 10:30 Gilau 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:20 Alexandria 17:30 Mangalia 16:00 Rovinari 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 13:00 Iacobeni 14:55 Suceava 15:40 Medias 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj
Sosiri
De la Ora

16:35 Constanta
00:05
Giltrans
21:10 Braila
00:10

16:35 Mangalia
00:10

16:35 Medgidia
00:15

16:35 Cernavoda
00:30
Giltrans
21:10 Galati
00:40
Giltrans
21:10 Buzau
01:00

16:35 Giurgiu
01:00

11:00 Tulcea
01:00

16:35 Alexandria
01:05

16:35 Fetesti
01:10

16:35 Braila
01:20
Giltrans
21:10 Ramnicu Sarat
01:30

16:35 Tulcea
01:30
Giltrans
21:10 Tecuci
01:55

16:35 Calarasi
02:00

11:00 Braila
02:00

16:35 Galati
02:10
Giltrans
21:10 Focsani
02:15

11:00 Galati
02:30
Giltrans
21:10 Adjud
02:45
Giltrans
21:10 Barlad
03:00

16:35 Slobozia
03:00

11:00 Tecuci
03:00

16:35 Tecuci
03:10

16:35 Ramnicu Sarat
03:20
Giltrans
21:10 Husi
03:30

16:35 Barlad
03:30
Giltrans
21:10 Dorohoi
03:35
Giltrans
21:10 Onesti
03:45

13:00 Schwechat
03:50

16:35 Husi
03:50
Giltrans
21:10 Vaslui
04:00

13:00 Viena
04:00

16:35 Bucuresti
04:00

08:30 Tulcea
04:00

11:00 Barlad
04:00
Giltrans
21:10 Comanesti
04:10

16:35 Buzau
04:10

08:30 Braila
04:10
Giltrans
21:10 Bucuresti
04:15
Giltrans
21:10 Moinesti
04:20

16:35 Focsani
04:20

08:30 Galati
04:20
Giltrans
21:10 Botosani
04:30

16:35 Vaslui
04:30

08:30 Tecuci
04:30
Giltrans
21:10 Craiova
04:35

16:35 Harlau
04:40

10:00 Tulcea
04:40
Giltrans
21:10 Iasi
04:45

10:00 Braila
04:45

10:00 Galati
04:50
Giltrans
21:10 Podu Iloaiei
05:00

13:00 Braila
05:00

16:35 Roman
05:00

08:30 Barlad 08:30 Giurgiu
05:00

11:00 Giurgiu 11:00 Tulcea 11:00 Giurgiu
05:00

10:00 Tecuci 10:00 Giurgiu
05:00

11:00 Husi
05:00
Giltrans
21:10 Filiasi
05:05

11:00 Braila
05:05

10:00 Barlad
05:05
Giltrans
21:10 Ploiesti
05:10

16:35 Adjud
05:10

08:30 Husi 08:30 Turnu Magurele
05:10

11:00 Galati 11:00 Turnu Magurele 11:00 Turnu Magurele
05:10

10:00 Turnu Magurele
05:10

11:00 Buzau
05:10

16:35 Bacau
05:15

11:00 Tecuci
05:15
Giltrans
21:10 Suceava
05:20

16:35 Slatina (Olt)
05:20

08:30 Corabia
05:20

11:00 Corabia 11:00 Corabia
05:20

10:00 Corabia 10:00 Husi
05:20

11:00 Focsani
05:20

16:35 Radauti
05:25
Giltrans
21:10 Bacau
05:30

13:00 Galati
05:30

16:35 Iasi
05:30

08:30 Alexandria 08:30 Buzau
05:30

11:00 Alexandria 11:00 Alexandria
05:30

10:00 Buzau 10:00 Alexandria
05:30

11:00 Marasesti
05:30

16:35 Dorohoi
05:35
Giltrans
21:10 Negresti
05:40

16:35 Targu Frumos
05:40

08:30 Focsani 08:30 Slatina (Olt)
05:40

11:00 Slatina (Olt) 11:00 Slatina (Olt)
05:40

10:00 Focsani 10:00 Slatina (Olt)
05:40

11:00 Tulcea
05:40
Giltrans
21:10 Harlau
05:45

16:35 Targoviste
05:45

11:00 Braila
05:45

16:35 Urziceni
05:47
Giltrans
21:10 Constanta
05:50

16:35 Ploiesti
05:50

08:30 Marasesti
05:50

11:00 Galati
05:50

16:35 Targu Neamt
05:55

08:30 Adjud
05:55

16:35 Buhusi
05:57

16:35 Roznov
05:58
Giltrans
21:10 Campina
06:00

13:00 Barlad
06:00

16:35 Piatra Neamt
06:00

08:30 Sascut 08:30 Constanta 08:30 Laufen 08:30 Craiova
06:00

11:00 Constanta 11:00 Constanta 11:00 Craiova 11:00 Craiova 11:00 Barlad
06:00

10:00 Marasesti 10:00 Constanta 10:00 Craiova
06:00

11:00 Tecuci 11:00 Giurgiu 11:00 Constanta 11:00 Giurgiu 11:00 Constanta
06:00

11:00 Giurgiu 11:00 Constanta 11:00 Adjud 11:00 Constanta 11:00 Giurgiu
06:00
Giltrans
21:10 Buhusi
06:05

08:30 Mangalia 08:30 Bacau
06:05

11:00 Mangalia 11:00 Mangalia
06:05

10:00 Adjud 10:00 Mangalia
06:05

11:00 Barlad
06:05
Giltrans
21:10 Roznov
06:10

13:00 Husi
06:10

16:35 Onesti
06:10

08:30 Filiasi 08:30 Roman
06:10

11:00 Husi 11:00 Filiasi 11:00 Filiasi
06:10

10:00 Filiasi
06:10

11:00 Turnu Magurele 11:00 Turnu Magurele 11:00 Husi
06:10

11:00 Turnu Magurele 11:00 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
21:10 Targu Frumos
06:15

08:30 Vaslui 08:30 Medgidia
06:15

11:00 Medgidia 11:00 Medgidia
06:15

10:00 Medgidia
06:15
Giltrans
21:10 Gura Humorului
06:20

16:35 Botosani
06:20

08:30 Rovinari 08:30 Negresti 08:30 Hirsova
06:20

11:00 Hirsova 11:00 Rovinari 11:00 Rovinari 11:00 Hirsova
06:20

10:00 Rovinari 10:00 Hirsova 10:00 Sascut
06:20

11:00 Corabia 11:00 Corabia
06:20

11:00 Corabia 11:00 Corabia
06:20

08:30 Tandarei
06:25

11:00 Tandarei 11:00 Tandarei
06:25

10:00 Tandarei
06:25
Giltrans
21:10 Falticeni
06:30

16:35 Pascani
06:30

08:30 Isalnita 08:30 Slobozia 08:30 Iasi
06:30

11:00 Isalnita 11:00 Slobozia 11:00 Buzau 11:00 Slobozia 11:00 Isalnita
06:30

10:00 Isalnita 10:00 Slobozia
06:30

11:00 Mangalia 11:00 Buzau 11:00 Alexandria 11:00 Mangalia 11:00 Alexandria
06:30

11:00 Alexandria 11:00 Alexandria 11:00 Sascut 11:00 Mangalia 11:00 Mangalia
06:30
Giltrans
21:10 Rovinari
06:35

08:30 Podu Iloaiei
06:35

11:00 Focsani
06:35
Giltrans
21:10 Pascani
06:40

16:35 Craiova
06:40

08:30 Deleni 08:30 Targu Carbunesti
06:40

11:00 Targu Carbunesti 11:00 Targu Carbunesti 11:00 Marasesti
06:40

10:00 Targu Carbunesti
06:40

11:00 Focsani 11:00 Filiasi 11:00 Medgidia 11:00 Filiasi 11:00 Medgidia
06:40

11:00 Filiasi 11:00 Bacau 11:00 Medgidia 11:00 Medgidia 11:00 Filiasi
06:40
Giltrans
21:10 Motca
06:45

08:30 Motru 08:30 Hirlau
06:45

11:00 Adjud 11:00 Motru 11:00 Motru
06:45

10:00 Bacau 10:00 Motru
06:45

11:00 Roman
06:45
Giltrans
21:10 Piatra Neamt
06:50

16:35 Suceava
06:50

08:30 Resita 08:30 Targu Frumos
06:50

11:00 Resita 11:00 Sascut 11:00 Resita
06:50

10:00 Resita
06:50

11:00 Slatina (Olt) 11:00 Hirsova 11:00 Slatina (Olt) 11:00 Hirsova
06:50

11:00 Hirsova 11:00 Hirsova 11:00 Slatina (Olt) 11:00 Slatina (Olt)
06:50
Giltrans
21:10 Roman
06:55

08:30 Caransebes 08:30 Pascani
06:55

11:00 Caransebes 11:00 Bacau 11:00 Caransebes
06:55

10:00 Caransebes
06:55

11:00 Vaslui
06:55

22:00 Bucuresti 22:00 Bucuresti
07:00
Giltrans
21:10 Cristesti
07:00

13:00 Vaslui
07:00

16:35 Filiasi
07:00

08:30 Motca 08:30 Bucuresti 08:30 Lugoj
07:00

11:00 Bucuresti 11:00 Bucuresti 11:00 Lugoj 11:00 Roman 11:00 Lugoj
07:00

10:00 Roman 10:00 Bucuresti 10:00 Lugoj
07:00

11:00 Craiova 11:00 Tandarei 11:00 Marasesti 11:00 Craiova 11:00 Tandarei
07:00

11:00 Tandarei 11:00 Craiova 11:00 Negresti 11:00 Craiova 11:00 Tandarei
07:00
Giltrans
21:10 Targu Jiu
07:05

08:30 Timisoara 08:30 Cristesti
07:05

11:00 Vaslui 11:00 Timisoara 11:00 Timisoara
07:05

10:00 Vaslui 10:00 Timisoara
07:05

11:00 Adjud
07:05

11:00 Iasi
07:05
Giltrans
21:10 Brasov
07:10

08:30 Arad 08:30 Timisesti
07:10

11:00 Arad 11:00 Negresti 11:00 Arad
07:10

10:00 Arad 10:00 Negresti
07:10

11:00 Sascut 11:00 Filiasi 11:00 Filiasi
07:10

11:00 Filiasi 11:00 Filiasi 11:00 Podu Iloaiei
07:10

11:00 Iasi
07:15

10:00 Iasi
07:15

11:00 Deleni
07:15

16:35 Pitesti
07:20

08:30 Targu Jiu 08:30 Dumbrava
07:20

11:00 Targu Jiu 11:00 Targu Jiu 11:00 Podu Iloaiei
07:20

10:00 Podu Iloaiei 10:00 Targu Jiu
07:20

11:00 Rovinari 11:00 Rovinari
07:20

11:00 Rovinari 11:00 Rovinari
07:20

08:30 Petrosani 08:30 Targu Neamt
07:25

11:00 Petrosani 11:00 Deleni 11:00 Petrosani
07:25

10:00 Deleni 10:00 Petrosani
07:25
Giltrans
21:10 Fetesti
07:30

16:35 Targu Secuiesc
07:30

08:30 Piatra Neamt 08:30 Hateg 08:30 Pitesti
07:30

11:00 Hirlau 11:00 Hateg 11:00 Pitesti 11:00 Hateg 11:00 Pitesti
07:30

10:00 Hirlau 10:00 Hateg 10:00 Pitesti
07:30

11:00 Isalnita 11:00 Isalnita
07:30

11:00 Hirlau 11:00 Isalnita 11:00 Isalnita
07:30

08:30 Bicaz
07:35

11:00 Targu Frumos
07:35

10:00 Targu Frumos
07:35

08:30 Calan 08:30 Sovata
07:40

11:00 Pascani 11:00 Calan 11:00 Calan
07:40

10:00 Pascani 10:00 Calan
07:40

11:00 Targu Carbunesti 11:00 Targu Carbunesti
07:40

11:00 Targu Carbunesti 11:00 Targu Carbunesti
07:40

08:30 Poiana Largului
07:45

11:00 Motca
07:45

10:00 Motca
07:45

11:00 Bacau 11:00 Motru 11:00 Motru
07:45

11:00 Motru 11:00 Targu Frumos 11:00 Motru
07:45

08:30 Ploiesti 08:30 Durau 08:30 Hunedoara
07:50

11:00 Ploiesti 11:00 Cristesti 11:00 Hunedoara 11:00 Hunedoara 11:00 Ploiesti
07:50

10:00 Hunedoara 10:00 Cristesti 10:00 Ploiesti
07:50

11:00 Resita 11:00 Resita
07:50

11:00 Resita 11:00 Resita 11:00 Pascani
07:50

08:30 Grinties
07:55

10:00 Timisesti
07:55

11:00 Caransebes 11:00 Caransebes
07:55

11:00 Caransebes 11:00 Caransebes
07:55

22:00 Barlad 22:00 Barlad
08:00
Giltrans
21:10 Targu Neamt
08:00

13:00 Negresti
08:00

16:35 Brasov
08:00

08:30 Deva 08:30 Ramnicu Sarat 08:30 Borsec
08:00

11:00 Deva 11:00 Ramnicu Sarat 11:00 Ramnicu Sarat 11:00 Timisesti 11:00 Deva
08:00

10:00 Dumbrava 10:00 Ramnicu Sarat 10:00 Deva
08:00

11:00 Lugoj 11:00 Slobozia 11:00 Slobozia 11:00 Roman 11:00 Lugoj
08:00

11:00 Lugoj 11:00 Slobozia 11:00 Motca 11:00 Lugoj 11:00 Slobozia
08:00

08:30 Toplita
08:05

11:00 Dumbrava
08:05

10:00 Targu Neamt
08:05

11:00 Vaslui 11:00 Timisoara 11:00 Timisoara
08:05

11:00 Timisoara 11:00 Cristesti 11:00 Timisoara
08:05

16:35 Bicaz
08:10

08:30 Miercurea Ciuc 08:30 Campina
08:10

11:00 Campina 11:00 Campina 11:00 Targu Neamt
08:10

10:00 Campina 10:00 Piatra Neamt
08:10

11:00 Arad 11:00 Negresti 11:00 Bucuresti 11:00 Arad 11:00 Bucuresti
08:10

11:00 Timisesti 11:00 Arad 11:00 Bucuresti 11:00 Bucuresti 11:00 Arad
08:10

16:35 Ramnicu Valcea
08:15

11:00 Piatra Neamt
08:15

10:00 Bicaz
08:15

11:00 Iasi
08:15

11:00 Dumbrava
08:15

22:00 Crasna 22:00 Crasna
08:20

16:35 Falticeni
08:20

08:30 Sinaia 08:30 Sfantu Gheorghe
08:20

11:00 Sinaia 11:00 Bicaz 11:00 Sinaia
08:20

10:00 Sinaia
08:20

11:00 Targu Jiu 11:00 Targu Jiu 11:00 Podu Iloaiei
08:20

11:00 Targu Jiu 11:00 Targu Jiu
08:20

11:00 Poiana Largului
08:25

11:00 Petrosani 11:00 Deleni 11:00 Petrosani
08:25

11:00 Petrosani 11:00 Petrosani
08:25
Giltrans
21:10 Fagaras
08:30

16:35 Gura Humorului
08:30

08:30 Predeal 08:30 Simeria 08:30 Morareni
08:30

11:00 Predeal 11:00 Simeria 11:00 Simeria 11:00 Durau 11:00 Predeal
08:30

10:00 Simeria 10:00 Poiana Largului 10:00 Predeal
08:30

11:00 Hateg 11:00 Hirlau 11:00 Hateg
08:30

11:00 Hateg 11:00 Targu Neamt 11:00 Hateg
08:30
Giltrans
21:10 Petrosani
08:35

10:00 Durau
08:35

11:00 Targu Frumos
08:35

16:35 Moinesti
08:40

08:30 Orastie
08:40

11:00 Orastie 11:00 Borsec 11:00 Orastie
08:40

10:00 Toplita 10:00 Orastie
08:40

11:00 Calan 11:00 Calan 11:00 Pascani
08:40

11:00 Calan 11:00 Calan
08:40

16:35 Fagaras
08:45

11:00 Toplita
08:45

10:00 Miercurea Ciuc
08:45

11:00 Motca
08:45

11:00 Piatra Neamt
08:45

08:30 Sebes
08:50

11:00 Sebes 11:00 Sebes 11:00 Miercurea Ciuc
08:50

10:00 Sebes 10:00 Sfantu Gheorghe
08:50

11:00 Hunedoara 11:00 Hunedoara 11:00 Cristesti
08:50

11:00 Bicaz 11:00 Hunedoara 11:00 Hunedoara
08:50

11:00 Sfantu Gheorghe
08:55

10:00 Morareni
08:55

11:00 Timisesti
08:55

22:00 Vaslui 22:00 Bacau 22:00 Vaslui 22:00 Bacau
09:00

13:00 Roman
09:00

16:35 Comanesti
09:00

08:30 Reghin 08:30 Lancram 08:30 Brasov
09:00

11:00 Morareni 11:00 Lancram 11:00 Brasov 11:00 Lancram 11:00 Brasov
09:00

10:00 Lancram 10:00 Brasov 10:00 Reghin
09:00

11:00 Deva 11:00 Dumbrava 11:00 Pitesti 11:00 Pitesti 11:00 Deva
09:00

11:00 Pitesti 11:00 Deva 11:00 Pitesti 11:00 Deva 11:00 Sovata
09:00

11:00 Reghin
09:05

10:00 Medias
09:05

11:00 Targu Neamt
09:05

11:00 Poiana Largului
09:05

16:35 Targu Jiu
09:10

08:30 Targu Secuiesc
09:10

11:00 Targu Secuiesc 11:00 Targu Secuiesc 11:00 Medias
09:10

10:00 Sighisoara 10:00 Targu Secuiesc
09:10

11:00 Ramnicu Sarat 11:00 Piatra Neamt 11:00 Ramnicu Sarat
09:10

11:00 Ramnicu Sarat 11:00 Durau 11:00 Ramnicu Sarat
09:10

11:00 Sighisoara
09:15

10:00 Targu Mures
09:15

11:00 Bicaz
09:15

11:00 Grinties
09:15

16:35 Campulung Moldovenesc
09:20

08:30 Sfantu Gheorghe
09:20

11:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Sfantu Gheorghe
09:20

10:00 Sfantu Gheorghe 10:00 Falticeni
09:20

11:00 Campina 11:00 Campina
09:20

11:00 Campina 11:00 Borsec 11:00 Campina
09:20

10:00 Suceava
09:25
Giltrans
21:10 Poiana Largului
09:30

16:35 Targu Ocna
09:30

08:30 Covasna 08:30 Alba Iulia 08:30 Medias
09:30

11:00 Covasna 11:00 Alba Iulia 11:00 Alba Iulia 11:00 Covasna
09:30

10:00 Alba Iulia 10:00 Covasna
09:30

11:00 Poiana Largului 11:00 Sinaia 11:00 Sinaia
09:30

11:00 Sinaia 11:00 Toplita 11:00 Sinaia
09:30
Giltrans
21:10 Hateg
09:35

16:35 Gheorgheni
09:35

11:00 Durau
09:35

16:35 Reghin
09:40

08:30 Teius 08:30 Sighisoara 08:30 Targu Ocna
09:40

11:00 Teius 11:00 Targu Ocna 11:00 Targu Ocna 11:00 Teius
09:40

10:00 Targu Ocna 10:00 Teius
09:40

11:00 Predeal 11:00 Toplita 11:00 Predeal
09:40

11:00 Predeal 11:00 Predeal
09:40
Giltrans
21:10 Sibiu
09:45

16:35 Drobeta Turnu Severin
09:45

10:00 Botosani
09:45

11:00 Miercurea Ciuc
09:45

08:30 Onesti 08:30 Aiud
09:50

11:00 Onesti 11:00 Onesti 11:00 Aiud 11:00 Aiud
09:50

10:00 Gura Humorului 10:00 Onesti 10:00 Aiud
09:50

11:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Miercurea Ciuc 11:00 Brasov 11:00 Brasov
09:50

11:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Brasov 11:00 Brasov
09:50

10:00 Campulung Moldovenesc
09:55

11:00 Morareni
09:55

11:00 Morareni
09:55

22:00 Dorohoi 22:00 Piatra Neamt 22:00 Roman 22:00 Dorohoi 22:00 Roman 22:00 Piatra Neamt
10:00
Giltrans
21:10 Hunedoara
10:00

13:00 Bacau
10:00

00:00 Galati
10:00

16:35 Toplita Gara
10:00

08:30 Comanesti 08:30 Unirea 08:30 Targu Mures
10:00

11:00 Targu Mures 11:00 Comanesti 11:00 Comanesti 11:00 Unirea 11:00 Unirea
10:00

10:00 Comanesti 10:00 Unirea 10:00 Iacobeni
10:00

11:00 Targu Secuiesc 11:00 Reghin 11:00 Targu Secuiesc
10:00

11:00 Targu Secuiesc 11:00 Reghin 11:00 Targu Secuiesc
10:00

08:30 Falticeni
10:05

11:00 Falticeni
10:05

11:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Sighisoara 11:00 Sfantu Gheorghe
10:05

11:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Medias 11:00 Sfantu Gheorghe
10:05

16:35 Sighisoara
10:10

08:30 Moinesti 08:30 Turda 08:30 Suceava
10:10

11:00 Moinesti 11:00 Turda 11:00 Turda 11:00 Suceava 11:00 Moinesti
10:10

10:00 Turda 10:00 Vatra Dornei 10:00 Moinesti
10:10

11:00 Covasna 11:00 Covasna
10:10

11:00 Covasna 11:00 Sighisoara 11:00 Covasna
10:10

16:35 Orastie
10:15

08:30 Dolhasca
10:15

11:00 Dolhasca
10:15

10:00 Prundu Bargaului
10:15

11:00 Targu Mures
10:15

11:00 Targu Mures
10:15

22:00 Iasi 22:00 Iasi
10:20

16:35 Deva
10:20

08:30 Fagaras 08:30 Veresti
10:20

11:00 Veresti 11:00 Fagaras 11:00 Fagaras
10:20

10:00 Fagaras 10:00 Bistrita
10:20

11:00 Falticeni 11:00 Targu Ocna 11:00 Targu Ocna
10:20

11:00 Targu Ocna 11:00 Falticeni 11:00 Targu Ocna
10:20

16:35 Caransebes
10:25

08:30 Darabani
10:25

11:00 Darabani
10:25

10:00 Beclean
10:25

11:00 Suceava
10:25

11:00 Suceava
10:25
Giltrans
21:10 Sebes
10:30

00:00 Braila
10:30

16:35 Targu Mures
10:30

08:30 Stefanesti 08:30 Vestem
10:30

11:00 Vestem 11:00 Vestem 11:00 Botosani
10:30

10:00 Dej 10:00 Vestem
10:30

11:00 Onesti 11:00 Dolhasca 11:00 Onesti
10:30

11:00 Onesti 11:00 Onesti
10:30

16:35 Vatra Dornei
10:35

08:30 Botosani
10:35

11:00 Gura Humorului
10:35

11:00 Veresti
10:35

08:30 Gura Humorului
10:40

11:00 Campulung Moldovenesc
10:40

11:00 Comanesti 11:00 Darabani 11:00 Comanesti
10:40

11:00 Comanesti 11:00 Comanesti
10:40

08:30 Campulung Moldovenesc
10:45

11:00 Iacobeni
10:45

11:00 Botosani
10:45

11:00 Stefanesti
10:45

11:00 Borsa
10:48

08:30 Iacobeni 08:30 Ramnicu Valcea
10:50

11:00 Ramnicu Valcea 11:00 Ramnicu Valcea
10:50

10:00 Ramnicu Valcea
10:50

11:00 Moinesti 11:00 Gura Humorului 11:00 Moinesti
10:50

11:00 Moinesti 11:00 Moinesti 11:00 Botosani
10:50

08:30 Borsa
10:53

11:00 Campulung Moldovenesc
10:55

11:00 Gura Humorului
10:55

22:00 Targu Frumos 22:00 Targu Neamt 22:00 Botosani 22:00 Targu Neamt 22:00 Targu Frumos 22:00 Botosani 22:00 Radauti 22:00 Radauti
11:00

13:00 Onesti
11:00

16:35 Resita
11:00

08:30 Sibiu 08:30 Vatra Dornei
11:00

11:00 Sibiu 11:00 Vatra Dornei 11:00 Sibiu
11:00

10:00 Sibiu
11:00

11:00 Fagaras 11:00 Simeria 11:00 Simeria 11:00 Fagaras 11:00 Iacobeni
11:00

11:00 Simeria 11:00 Fagaras 11:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Simeria 11:00 Fagaras
11:00

08:30 Prundu Bargaului
11:05

11:00 Prundu Bargaului
11:05

16:35 Blaj
11:10

08:30 Bistrita 08:30 Miercurea Sibiului
11:10

11:00 Bistrita 11:00 Miercurea Sibiului 11:00 Miercurea Sibiului
11:10

10:00 Miercurea Sibiului
11:10

11:00 Vestem 11:00 Vestem 11:00 Vatra Dornei
11:10

11:00 Iacobeni 11:00 Vestem 11:00 Vestem
11:10

16:35 Sibiu
11:15

08:30 Beclean
11:15

11:00 Beclean
11:15

11:00 Prundu Bargaului
11:15

08:30 Baia Mare 08:30 Sighisoara
11:20

11:00 Baia Mare 11:00 Sighisoara 11:00 Sighisoara
11:20

10:00 Sighisoara
11:20

11:00 Ramnicu Valcea 11:00 Bistrita 11:00 Orastie 11:00 Orastie 11:00 Ramnicu Valcea
11:20

11:00 Ramnicu Valcea 11:00 Orastie 11:00 Ramnicu Valcea 11:00 Orastie 11:00 Borsa
11:20

08:30 Dej
11:25

11:00 Dej
11:25

11:00 Beclean
11:25

22:00 Pascani 22:00 Pascani
11:30
Giltrans
21:10 Toplita
11:30

16:35 Medias
11:30

08:30 Medias 08:30 Cluj Napoca
11:30

11:00 Medias 11:00 Medias 11:00 Cluj Napoca
11:30

10:00 Cluj Napoca 10:00 Medias
11:30

11:00 Sebes 11:00 Sebes 11:00 Sibiu 11:00 Dej 11:00 Sibiu
11:30

11:00 Sibiu 11:00 Sebes 11:00 Sibiu 11:00 Sebes
11:30

16:35 Sebes
11:35

11:00 Lancram 11:00 Miercurea Sibiului 11:00 Miercurea Sibiului 11:00 Lancram
11:40

11:00 Miercurea Sibiului 11:00 Lancram 11:00 Miercurea Sibiului 11:00 Lancram
11:40

11:00 Sighisoara 11:00 Alba Iulia 11:00 Alba Iulia 11:00 Sighisoara
11:50

11:00 Alba Iulia 11:00 Sighisoara 11:00 Alba Iulia 11:00 Sighisoara
11:50

22:00 Falticeni 22:00 Falticeni
12:00
Giltrans
21:10 Deva
12:00

13:00 Targu Secuiesc
12:00

16:35 Alba Iulia
12:00

08:30 Cluj Napoca
12:00

11:00 Cluj Napoca
12:00

10:00 Cluj Napoca
12:00

11:00 Medias 11:00 Cluj Napoca 11:00 Medias
12:00

11:00 Medias 11:00 Vatra Dornei 11:00 Medias
12:00

10:00 Gilau
12:05

11:00 Gilau
12:05

11:00 Prundu Bargaului
12:05

16:35 Bistrita
12:10

10:00 Huedin
12:10

11:00 Teius 11:00 Teius 11:00 Huedin
12:10

11:00 Bistrita 11:00 Teius 11:00 Teius
12:10

10:00 Negreni
12:15

11:00 Negreni
12:15

16:35 Lugoj
12:20

10:00 Alesd
12:20

11:00 Aiud 11:00 Aiud 11:00 Alesd
12:20

11:00 Aiud 11:00 Aiud
12:20
Giltrans
21:10 Reghin
12:30

00:00 Buzau
12:30

16:35 Aiud
12:30

08:30 Gilau
12:30

11:00 Gilau
12:30

11:00 Unirea 11:00 Unirea
12:30

11:00 Unirea 11:00 Unirea 11:00 Beclean
12:30

16:35 Beclean
12:35

11:00 Huedin
12:40

11:00 Turda 11:00 Turda
12:40

11:00 Turda 11:00 Turda 11:00 Baia Mare
12:40

11:00 Dej
12:45

11:00 Cluj Napoca
12:55

22:00 Suceava 22:00 Suceava
13:00

13:00 Sfantu Gheorghe
13:00

16:35 Dej
13:00

08:30 Huedin
13:00

11:00 Negreni
13:00

11:00 Cluj Napoca
13:00

11:00 Piatra Craiului
13:05

16:35 Turda
13:15
Giltrans
21:10 Alba Iulia
13:30

16:35 Gherla
13:30

00:00 Ploiesti
13:45

13:00 Brasov
14:00

16:35 Cluj Napoca
14:00

08:30 Negreni
14:00

11:00 Alesd
14:00

11:00 Cluj Napoca 11:00 Cluj Napoca 11:00 Cluj Napoca 11:00 Cluj Napoca
14:00

11:00 Cluj Napoca 11:00 Cluj Napoca 11:00 Cluj Napoca 11:00 Gilau 11:00 Cluj Napoca
14:00

16:35 Timisoara
14:10

22:00 Gura Humorului 22:00 Gura Humorului
14:30
Giltrans
21:10 Targu Mures
14:30
Giltrans
21:10 Aiud
14:45

22:00 Brasov 22:00 Brasov
15:00
Giltrans
21:10 Ludus
15:00

13:00 Sighisoara
15:00

16:35 Huedin
15:00

08:30 Piatra Craiului
15:00

11:00 Oradea
15:00

11:00 Huedin
15:00

22:00 Campulung Moldovenesc 22:00 Campulung Moldovenesc
15:15
Giltrans
21:10 Turda
15:30

08:30 Beius
15:30

11:00 Negreni
15:30

00:00 Brasov
15:45

22:00 Vatra Dornei
16:00
Giltrans
21:10 Cluj Napoca
16:00

13:00 Targu Mures
16:00

16:35 Arad
16:00

08:30 Alesd
16:00

11:00 Bors
16:00

11:00 Piatra Craiului
16:00

13:00 Ludus
16:30

11:00 Beius
16:30

11:00 Alesd
16:40

22:00 Sibiu 22:00 Prundu Bargaului 22:00 Sibiu
17:00

13:00 Campia Turzii
17:00

00:00 Fagaras
17:00

16:35 Oradea
17:00

16:35 Nadlac
17:10

22:00 Medias 22:00 Medias
17:30

13:00 Turda
17:30

22:00 Alba Iulia 22:00 Bistrita 22:00 Targu Mures 22:00 Alba Iulia 22:00 Targu Mures
18:00
Giltrans
21:10 Huedin
18:00

13:00 Cluj Napoca
18:00

11:00 Oradea
18:00

22:00 Beclean
18:30

13:00 Floresti
18:30

00:00 Sibiu
18:30

10:00 Oradea
18:30

11:00 Oradea
18:30

10:00 Bors
18:40

22:00 Aiud 22:00 Dej 22:00 Aiud
19:00
Giltrans
21:10 Alesd
19:00

13:00 Gilau
19:00

08:30 Oradea
19:00

11:00 Bors
19:00

11:00 Bors
19:00

22:00 Turda 22:00 Turda
19:30
Giltrans
21:10 Oradea
19:30

00:00 Sebes
19:30
Giltrans
21:10 Bors
19:45

13:00 Huedin
20:00

00:00 Deva
20:30

22:00 Cluj Napoca
21:00

13:00 Alesd
21:00

04:00 Koln
21:30

22:00 Huedin
22:00

13:00 Oradea
22:00

22:00 Alesd
22:30

22:00 Oradea
23:00

00:00 Arad
23:00

11:00 Budapesta
23:00

11:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.