La adresa - Mersul autobuzelor Halle Germania

La adresa

Halle, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
14:05
05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 11:40 Pascani 12:45 Craiova 12:55 Focsani 12:15 Caransebes 12:30 Bacau 13:50 Mangalia 12:05 Iasi 13:00 Bucuresti 11:55 Deleni 09:00 Sibiu 11:25 Cristesti 10:00 Moinesti 11:10 Targu Neamt 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:10 Barlad 12:00 Arad 12:45 Marasesti 12:20 Resita 12:20 Roman 13:40 Medgidia 15:00 Tulcea 08:10 Medias 14:00 Braila 09:30 Ramnicu Valcea 11:45 Targu Frumos 10:10 Comanesti 11:05 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:05 Husi 12:05 Timisoara 12:40 Adjud 12:25 Motru 12:15 Vaslui 13:30 Harsova 12:00 Podu Iloaiei 08:30 Sighisoara 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:30 Motca 10:20 Onesti 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 13:15 Tecuci 12:40 Filiasi 13:00 Buzau 12:10 Lugoj 12:35 Sascut 14:00 Constanta 12:10 Negresti 13:20 Tandarei 11:50 Hirlau 08:40 Miercurea Sibiului 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 11:15 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin
17:40
18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 14:30 Caransebes 19:30 Focsani 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 13:00 Iacobeni 14:55 Suceava 19:00 Sascut 18:20 Negresti 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 14:15 Lugoj 19:20 Marasesti 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 11:40 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 15:00 Falticeni 18:50 Bacau 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt 16:30 Filiasi 20:30 Braila 15:00 Motru 19:50 Husi 14:00 Timisoara 14:35 Darabani 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 07:00 Bors 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 14:00 Gura Humorului 15:20 Targu Mures 18:40 Roman 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:20 Alexandria 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 14:45 Resita 19:40 Buzau 13:40 Arad 14:45 Veresti 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:00 Dej 12:30 Vatra Dornei 14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 19:10 Adjud 18:30 Vaslui 17:50 Deleni 17:30 Motca
Sosiri
De la Ora

06:40 Tulcea
04:40

06:40 Braila
04:45

06:40 Galati
04:50

06:40 Giurgiu 06:40 Tecuci
05:00

06:40 Barlad
05:05

06:40 Turnu Magurele
05:10

06:40 Husi 06:40 Corabia
05:20

06:40 Buzau 06:40 Alexandria
05:30

06:40 Slatina (Olt) 06:40 Focsani
05:40

06:40 Craiova 06:40 Constanta 06:40 Marasesti
06:00

06:40 Mangalia 06:40 Adjud
06:05

06:40 Filiasi
06:10

06:40 Medgidia
06:15

06:40 Sascut 06:40 Rovinari 06:40 Hirsova
06:20

06:40 Tandarei
06:25

06:40 Isalnita 06:40 Slobozia
06:30

06:40 Targu Carbunesti
06:40

06:40 Motru 06:40 Bacau
06:45

06:40 Resita
06:50

06:40 Caransebes
06:55

06:40 Lugoj 06:40 Roman 06:40 Bucuresti
07:00

06:40 Timisoara 06:40 Vaslui
07:05

06:40 Negresti 06:40 Arad
07:10

06:40 Iasi
07:15

06:40 Targu Jiu 06:40 Podu Iloaiei
07:20

06:40 Petrosani 06:40 Deleni
07:25

06:40 Hateg 06:40 Pitesti 06:40 Hirlau
07:30

06:40 Targu Frumos
07:35

06:40 Calan 06:40 Pascani
07:40

06:40 Motca
07:45

06:40 Cristesti 06:40 Ploiesti 06:40 Hunedoara
07:50

06:40 Timisesti
07:55

06:40 Deva 06:40 Ramnicu Sarat 06:40 Dumbrava
08:00

06:40 Targu Neamt
08:05

06:40 Piatra Neamt 06:40 Campina
08:10

06:40 Bicaz
08:15

06:40 Sinaia
08:20

06:40 Predeal 06:40 Simeria 06:40 Poiana Largului
08:30

06:40 Durau
08:35

06:40 Toplita 06:40 Orastie
08:40

06:40 Miercurea Ciuc
08:45

06:40 Sebes 06:40 Sfantu Gheorghe
08:50

06:40 Morareni
08:55

06:40 Lancram 06:40 Brasov 06:40 Reghin
09:00

06:40 Medias
09:05

06:40 Sighisoara 06:40 Targu Secuiesc
09:10

06:40 Targu Mures
09:15

06:40 Falticeni 06:40 Sfantu Gheorghe
09:20

06:40 Suceava
09:25

06:40 Covasna 06:40 Alba Iulia
09:30

06:40 Targu Ocna 06:40 Teius
09:40

06:40 Botosani
09:45

06:40 Aiud 06:40 Gura Humorului 06:40 Onesti
09:50

06:40 Campulung Moldovenesc
09:55

06:40 Iacobeni 06:40 Comanesti 06:40 Unirea
10:00

06:40 Moinesti 06:40 Turda 06:40 Vatra Dornei
10:10

06:40 Prundu Bargaului
10:15

06:40 Fagaras 06:40 Bistrita
10:20

06:40 Beclean
10:25

06:40 Dej 06:40 Vestem
10:30

06:40 Ramnicu Valcea
10:50

06:40 Sibiu
11:00

06:40 Miercurea Sibiului
11:10

06:40 Sighisoara
11:20

06:40 Cluj Napoca 06:40 Medias
11:30

06:40 Cluj Napoca
12:00

06:40 Gilau
12:05

06:40 Huedin
12:10

06:40 Negreni
12:15

06:40 Alesd
12:20

06:40 Oradea
18:30

06:40 Bors
18:40

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.