La adresa - Mersul autobuzelor Grimma Germania

La adresa

Grimma, Germania

Adresă: Grimma

Plecări
Ora Către
14:20
10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:10 Barlad 12:00 Arad 12:45 Marasesti 12:20 Resita 12:20 Roman 13:40 Medgidia 15:00 Tulcea 08:10 Medias 14:00 Braila 09:30 Ramnicu Valcea 11:45 Targu Frumos 10:10 Comanesti 11:05 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:05 Husi 12:05 Timisoara 12:40 Adjud 12:25 Motru 12:15 Vaslui 13:30 Harsova 12:00 Podu Iloaiei 08:30 Sighisoara 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:30 Motca 10:20 Onesti 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 13:15 Tecuci 12:40 Filiasi 13:00 Buzau 12:10 Lugoj 12:35 Sascut 14:00 Constanta 12:10 Negresti 13:20 Tandarei 11:50 Hirlau 08:40 Miercurea Sibiului 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 11:15 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 11:40 Pascani 12:45 Craiova 12:55 Focsani 12:15 Caransebes 12:30 Bacau 13:50 Mangalia 12:05 Iasi 13:00 Bucuresti 11:55 Deleni 09:00 Sibiu 11:25 Cristesti 10:00 Moinesti 11:10 Targu Neamt 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius
18:00
13:30 Campulung Moldovenesc 15:00 Falticeni 18:50 Bacau 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:20 Timisesti 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt 16:30 Filiasi 20:30 Braila 15:00 Motru 19:50 Husi 14:00 Timisoara 14:35 Darabani 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 14:00 Gura Humorului 15:20 Targu Mures 18:40 Roman 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 07:00 Bors 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:20 Alexandria 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 14:45 Resita 19:40 Buzau 13:40 Arad 14:45 Veresti 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 19:10 Adjud 18:30 Vaslui 17:50 Deleni 17:30 Motca 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:00 Dej 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 14:30 Caransebes 19:30 Focsani 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 13:00 Iacobeni 14:55 Suceava 19:00 Sascut 18:20 Negresti 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 12:30 Deva 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 14:15 Lugoj 19:20 Marasesti 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani
Sosiri
De la Ora

06:30 Tulcea
04:40

06:30 Braila
04:45

06:30 Galati
04:50

06:30 Tecuci 06:30 Giurgiu
05:00

06:30 Barlad
05:05

06:30 Turnu Magurele
05:10

06:30 Husi 06:30 Corabia
05:20

06:30 Alexandria 06:30 Buzau
05:30

06:30 Focsani 06:30 Slatina (Olt)
05:40

07:30 Tulcea
05:40

07:30 Braila
05:45

07:30 Galati
05:50

06:30 Constanta 06:30 Marasesti 06:30 Craiova
06:00

07:30 Tecuci 07:30 Constanta 07:30 Giurgiu 07:30 Giurgiu 07:30 Constanta
06:00

06:30 Mangalia 06:30 Adjud
06:05

07:30 Barlad
06:05

06:30 Filiasi
06:10

07:30 Turnu Magurele 07:30 Turnu Magurele 07:30 Husi
06:10

06:30 Medgidia
06:15

06:30 Rovinari 06:30 Hirsova 06:30 Sascut
06:20

07:30 Corabia 07:30 Corabia
06:20

06:30 Tandarei
06:25

06:30 Slobozia 06:30 Isalnita
06:30

07:30 Mangalia 07:30 Buzau 07:30 Mangalia 07:30 Alexandria 07:30 Alexandria
06:30

06:30 Targu Carbunesti
06:40

07:30 Focsani 07:30 Medgidia 07:30 Filiasi 07:30 Filiasi 07:30 Medgidia
06:40

06:30 Motru 06:30 Bacau
06:45

06:30 Resita
06:50

07:30 Slatina (Olt) 07:30 Slatina (Olt) 07:30 Hirsova 07:30 Hirsova
06:50

06:30 Caransebes
06:55

06:30 Roman 06:30 Bucuresti 06:30 Lugoj
07:00

07:30 Craiova 07:30 Tandarei 07:30 Tandarei 07:30 Marasesti 07:30 Craiova
07:00

06:30 Timisoara 06:30 Vaslui
07:05

07:30 Adjud
07:05

06:30 Arad 06:30 Negresti
07:10

07:30 Sascut 07:30 Filiasi 07:30 Filiasi
07:10

06:30 Iasi
07:15

06:30 Targu Jiu 06:30 Podu Iloaiei
07:20

07:30 Rovinari 07:30 Rovinari
07:20

06:30 Petrosani 06:30 Deleni
07:25

06:30 Hateg 06:30 Pitesti 06:30 Hirlau
07:30

07:30 Isalnita 07:30 Isalnita
07:30

06:30 Targu Frumos
07:35

06:30 Pascani 06:30 Calan
07:40

07:30 Targu Carbunesti 07:30 Targu Carbunesti
07:40

06:30 Motca
07:45

07:30 Bacau 07:30 Motru 07:30 Motru
07:45

06:30 Ploiesti 06:30 Hunedoara 06:30 Cristesti
07:50

07:30 Resita 07:30 Resita
07:50

06:30 Timisesti
07:55

07:30 Caransebes 07:30 Caransebes
07:55

06:30 Deva 06:30 Ramnicu Sarat 06:30 Dumbrava
08:00

07:30 Slobozia 07:30 Lugoj 07:30 Slobozia 07:30 Roman 07:30 Lugoj
08:00

06:30 Targu Neamt
08:05

07:30 Vaslui 07:30 Timisoara 07:30 Timisoara
08:05

06:30 Campina 06:30 Piatra Neamt
08:10

07:30 Bucuresti 07:30 Negresti 07:30 Arad 07:30 Arad 07:30 Bucuresti
08:10

06:30 Bicaz
08:15

07:30 Iasi
08:15

06:30 Sinaia
08:20

07:30 Targu Jiu 07:30 Targu Jiu 07:30 Podu Iloaiei
08:20

07:30 Petrosani 07:30 Deleni 07:30 Petrosani
08:25

06:30 Predeal 06:30 Simeria 06:30 Poiana Largului
08:30

07:30 Hirlau 07:30 Hateg 07:30 Hateg
08:30

06:30 Durau
08:35

07:30 Targu Frumos
08:35

06:30 Orastie 06:30 Toplita
08:40

07:30 Calan 07:30 Pascani 07:30 Calan
08:40

06:30 Miercurea Ciuc
08:45

07:30 Motca
08:45

06:30 Sfantu Gheorghe 06:30 Sebes
08:50

07:30 Hunedoara 07:30 Cristesti 07:30 Hunedoara
08:50

06:30 Morareni
08:55

07:30 Timisesti
08:55

06:30 Reghin 06:30 Lancram 06:30 Brasov
09:00

07:30 Deva 07:30 Dumbrava 07:30 Pitesti 07:30 Deva 07:30 Pitesti
09:00

06:30 Medias
09:05

07:30 Targu Neamt
09:05

06:30 Sighisoara 06:30 Targu Secuiesc
09:10

07:30 Ramnicu Sarat 07:30 Piatra Neamt 07:30 Ramnicu Sarat
09:10

06:30 Targu Mures
09:15

07:30 Bicaz
09:15

06:30 Falticeni 06:30 Sfantu Gheorghe
09:20

07:30 Campina 07:30 Campina
09:20

06:30 Suceava
09:25

06:30 Covasna 06:30 Alba Iulia
09:30

07:30 Poiana Largului 07:30 Sinaia 07:30 Sinaia
09:30

07:30 Durau
09:35

06:30 Teius 06:30 Targu Ocna
09:40

07:30 Toplita 07:30 Predeal 07:30 Predeal
09:40

06:30 Botosani
09:45

06:30 Gura Humorului 06:30 Onesti 06:30 Aiud
09:50

07:30 Sfantu Gheorghe 07:30 Miercurea Ciuc 07:30 Brasov 07:30 Brasov
09:50

06:30 Campulung Moldovenesc
09:55

07:30 Morareni
09:55

06:30 Comanesti 06:30 Unirea 06:30 Iacobeni
10:00

07:30 Targu Secuiesc 07:30 Targu Secuiesc 07:30 Reghin
10:00

07:30 Sfantu Gheorghe 07:30 Sighisoara 07:30 Sfantu Gheorghe
10:05

06:30 Moinesti 06:30 Turda 06:30 Vatra Dornei
10:10

07:30 Covasna 07:30 Covasna
10:10

06:30 Prundu Bargaului
10:15

07:30 Targu Mures
10:15

06:30 Bistrita 06:30 Fagaras
10:20

07:30 Falticeni 07:30 Targu Ocna 07:30 Targu Ocna
10:20

06:30 Beclean
10:25

07:30 Suceava
10:25

06:30 Dej 06:30 Vestem
10:30

07:30 Onesti 07:30 Dolhasca 07:30 Onesti
10:30

07:30 Veresti
10:35

07:30 Comanesti 07:30 Darabani 07:30 Comanesti
10:40

07:30 Botosani
10:45

06:30 Ramnicu Valcea
10:50

07:30 Gura Humorului 07:30 Moinesti 07:30 Moinesti
10:50

07:30 Campulung Moldovenesc
10:55

06:30 Sibiu
11:00

07:30 Iacobeni 07:30 Fagaras 07:30 Simeria 07:30 Fagaras 07:30 Simeria
11:00

06:30 Miercurea Sibiului
11:10

07:30 Vestem 07:30 Vestem 07:30 Vatra Dornei
11:10

07:30 Prundu Bargaului
11:15

06:30 Sighisoara
11:20

07:30 Bistrita 07:30 Orastie 07:30 Orastie 07:30 Ramnicu Valcea 07:30 Ramnicu Valcea
11:20

07:30 Beclean
11:25

06:30 Cluj Napoca 06:30 Medias
11:30

07:30 Sebes 07:30 Sibiu 07:30 Sebes 07:30 Dej 07:30 Sibiu
11:30

07:30 Lancram 07:30 Miercurea Sibiului 07:30 Lancram 07:30 Miercurea Sibiului
11:40

07:30 Sighisoara 07:30 Alba Iulia 07:30 Sighisoara 07:30 Alba Iulia
11:50

06:30 Cluj Napoca
12:00

07:30 Medias 07:30 Medias 07:30 Cluj Napoca
12:00

06:30 Gilau
12:05

07:30 Gilau
12:05

06:30 Huedin
12:10

07:30 Huedin 07:30 Teius 07:30 Teius
12:10

06:30 Negreni
12:15

07:30 Negreni
12:15

06:30 Alesd
12:20

07:30 Aiud 07:30 Aiud 07:30 Alesd
12:20

07:30 Unirea 07:30 Unirea
12:30

07:30 Turda 07:30 Turda
12:40

07:30 Cluj Napoca 07:30 Cluj Napoca 07:30 Cluj Napoca 07:30 Cluj Napoca
14:00

06:30 Oradea
18:30

07:30 Oradea
18:30

06:30 Bors
18:40

07:30 Bors
19:00

07:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.