La adresa - Mersul autobuzelor Goslar Germania

La adresa

Goslar, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:35
21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova
10:20
14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni
10:40
12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 09:00 Turda 12:05 Timisoara 10:00 Alba Iulia 12:25 Motru 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 09:10 Unirea 12:10 Lugoj 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 09:30 Aiud 12:15 Caransebes 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 09:40 Teius 12:20 Resita 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca
Sosiri
De la Ora

14:17 Constanta
00:05

18:00 Braila
00:10

14:17 Mangalia
00:10

14:17 Medgidia
00:15

14:17 Cernavoda
00:30

18:00 Galati
00:40

18:00 Buzau
01:00

14:17 Giurgiu
01:00

14:17 Alexandria
01:05

14:17 Fetesti
01:10

14:17 Braila
01:20

18:00 Ramnicu Sarat
01:30

14:17 Tulcea
01:30

18:00 Tecuci
01:55

14:17 Calarasi
02:00

14:17 Galati
02:10

18:00 Focsani
02:15

18:00 Adjud
02:45

18:00 Barlad
03:00

14:17 Slobozia
03:00

14:17 Tecuci
03:10

14:17 Ramnicu Sarat
03:20

18:00 Husi
03:30

14:17 Barlad
03:30

18:00 Dorohoi
03:35

18:00 Onesti
03:45

14:17 Husi
03:50

18:00 Vaslui
04:00

14:17 Bucuresti
04:00

18:00 Comanesti
04:10

14:17 Buzau
04:10

18:00 Bucuresti
04:15

18:00 Moinesti
04:20

14:17 Focsani
04:20

18:00 Botosani
04:30

14:17 Vaslui
04:30

18:00 Craiova
04:35

14:17 Harlau
04:40

18:00 Iasi
04:45

15:05 Tulcea
04:50

18:00 Podu Iloaiei
05:00

14:17 Roman
05:00

15:05 Giurgiu 15:05 Giurgiu 15:05 Braila
05:00

18:00 Filiasi
05:05

18:00 Ploiesti
05:10

14:17 Adjud
05:10

15:05 Turnu Magurele 15:05 Turnu Magurele 15:05 Galati
05:10

14:17 Bacau
05:15

18:00 Suceava
05:20

14:17 Slatina (Olt)
05:20

15:05 Corabia 15:05 Corabia 15:05 Tecuci
05:20

14:17 Radauti
05:25

18:00 Bacau
05:30

14:17 Iasi
05:30

15:05 Barlad 15:05 Alexandria 15:05 Alexandria
05:30

14:17 Dorohoi
05:35

18:00 Negresti
05:40

14:17 Targu Frumos
05:40

15:05 Husi 15:05 Slatina (Olt) 15:05 Slatina (Olt)
05:40

18:00 Harlau
05:45

14:17 Targoviste
05:45

15:05 Buzau
05:45

14:17 Urziceni
05:47

18:00 Constanta
05:50

14:17 Ploiesti
05:50

15:05 Focsani
05:50

14:17 Targu Neamt
05:55

14:17 Buhusi
05:57

14:17 Roznov
05:58

18:00 Campina
06:00

14:17 Piatra Neamt
06:00

15:05 Marasesti 15:05 Constanta 15:05 Craiova 15:05 Craiova 15:05 Constanta
06:00

18:00 Buhusi
06:05

15:05 Mangalia 15:05 Mangalia
06:05

18:00 Roznov
06:10

14:17 Onesti
06:10

15:05 Filiasi 15:05 Filiasi 15:05 Adjud
06:10

18:00 Targu Frumos
06:15

15:05 Medgidia 15:05 Medgidia
06:15

18:00 Gura Humorului
06:20

14:17 Botosani
06:20

15:05 Rovinari 15:05 Hirsova 15:05 Rovinari 15:05 Hirsova
06:20

15:05 Tandarei 15:05 Tandarei
06:25

18:00 Falticeni
06:30

14:17 Pascani
06:30

15:05 Isalnita 15:05 Slobozia 15:05 Sascut 15:05 Isalnita 15:05 Slobozia
06:30

18:00 Rovinari
06:35

18:00 Pascani
06:40

14:17 Craiova
06:40

15:05 Targu Carbunesti 15:05 Targu Carbunesti
06:40

18:00 Motca
06:45

15:05 Motru 15:05 Motru
06:45

18:00 Piatra Neamt
06:50

14:17 Suceava
06:50

15:05 Resita 15:05 Resita 15:05 Bacau
06:50

18:00 Roman
06:55

15:05 Caransebes 15:05 Roman 15:05 Caransebes
06:55

18:00 Cristesti
07:00

14:17 Filiasi
07:00

15:05 Bucuresti 15:05 Lugoj 15:05 Vaslui 15:05 Bucuresti 15:05 Lugoj
07:00

18:00 Targu Jiu
07:05

15:05 Timisoara 15:05 Timisoara
07:05

18:00 Brasov
07:10

15:05 Arad 15:05 Negresti 15:05 Arad
07:10

14:17 Pitesti
07:20

15:05 Targu Jiu 15:05 Iasi 15:05 Targu Jiu
07:20

15:05 Petrosani 15:05 Petrosani
07:25

18:00 Fetesti
07:30

14:17 Targu Secuiesc
07:30

15:05 Hateg 15:05 Pitesti 15:05 Hateg 15:05 Pitesti 15:05 Podu Iloaiei
07:30

15:05 Deleni
07:35

15:05 Calan 15:05 Calan 15:05 Hirlau
07:40

15:05 Hunedoara 15:05 Hunedoara 15:05 Ploiesti 15:05 Ploiesti
07:50

15:05 Targu Frumos
07:55

18:00 Targu Neamt
08:00

14:17 Brasov
08:00

15:05 Ramnicu Sarat 15:05 Pascani 15:05 Deva 15:05 Ramnicu Sarat 15:05 Deva
08:00

14:17 Bicaz
08:10

15:05 Campina 15:05 Campina 15:05 Motca
08:10

14:17 Ramnicu Valcea
08:15

15:05 Cristesti
08:15

14:17 Falticeni
08:20

15:05 Timisesti 15:05 Sinaia 15:05 Sinaia
08:20

15:05 Dumbrava
08:25

18:00 Fagaras
08:30

14:17 Gura Humorului
08:30

15:05 Simeria 15:05 Predeal 15:05 Targu Neamt 15:05 Simeria 15:05 Predeal
08:30

18:00 Petrosani
08:35

14:17 Moinesti
08:40

15:05 Orastie 15:05 Orastie
08:40

14:17 Fagaras
08:45

15:05 Sebes 15:05 Sebes 15:05 Piatra Neamt
08:50

14:17 Comanesti
09:00

15:05 Lancram 15:05 Brasov 15:05 Lancram 15:05 Brasov 15:05 Bicaz
09:00

14:17 Targu Jiu
09:10

15:05 Targu Secuiesc 15:05 Poiana Largului 15:05 Targu Secuiesc
09:10

14:17 Campulung Moldovenesc
09:20

15:05 Sfantu Gheorghe 15:05 Sfantu Gheorghe 15:05 Durau
09:20

15:05 Toplita
09:25

18:00 Poiana Largului
09:30

14:17 Targu Ocna
09:30

15:05 Alba Iulia 15:05 Miercurea Ciuc 15:05 Covasna 15:05 Alba Iulia 15:05 Covasna
09:30

18:00 Hateg
09:35

14:17 Gheorgheni
09:35

15:05 Sfantu Gheorghe
09:35

15:05 Morareni
09:38

14:17 Reghin
09:40

15:05 Targu Ocna 15:05 Teius 15:05 Targu Ocna 15:05 Teius
09:40

15:05 Reghin
09:41

15:05 Medias
09:44

18:00 Sibiu
09:45

14:17 Drobeta Turnu Severin
09:45

15:05 Sighisoara
09:48

15:05 Onesti 15:05 Aiud 15:05 Onesti 15:05 Aiud
09:50

15:05 Targu Mures
09:55

18:00 Hunedoara
10:00

14:17 Toplita Gara
10:00

15:05 Unirea 15:05 Comanesti 15:05 Unirea 15:05 Falticeni 15:05 Comanesti
10:00

15:05 Suceava
10:05

14:17 Sighisoara
10:10

15:05 Moinesti 15:05 Turda 15:05 Moinesti 15:05 Turda
10:10

14:17 Orastie
10:15

14:17 Deva
10:20

15:05 Fagaras 15:05 Fagaras
10:20

14:17 Caransebes
10:25

18:00 Sebes
10:30

14:17 Targu Mures
10:30

15:05 Vestem 15:05 Botosani 15:05 Vestem
10:30

14:17 Vatra Dornei
10:35

15:05 Gura Humorului
10:40

15:05 Ramnicu Valcea 15:05 Ramnicu Valcea
10:50

15:05 Campulung Moldovenesc
10:55

14:17 Resita
11:00

15:05 Sibiu 15:05 Sibiu 15:05 Iacobeni
11:00

15:05 Vatra Dornei
11:05

14:17 Blaj
11:10

15:05 Miercurea Sibiului 15:05 Prundu Bargaului 15:05 Miercurea Sibiului
11:10

14:17 Sibiu
11:15

15:05 Sighisoara 15:05 Sighisoara 15:05 Bistrita
11:20

18:00 Toplita
11:30

14:17 Medias
11:30

15:05 Medias 15:05 Medias 15:05 Beclean
11:30

14:17 Sebes
11:35

15:05 Dej
11:40

15:05 Cluj Napoca
11:45

18:00 Deva
12:00

14:17 Alba Iulia
12:00

15:05 Cluj Napoca
12:00

14:17 Bistrita
12:10

14:17 Lugoj
12:20

18:00 Reghin
12:30

14:17 Aiud
12:30

14:17 Beclean
12:35

14:17 Dej
13:00

14:17 Turda
13:15

15:05 Gilau
13:15

18:00 Alba Iulia
13:30

14:17 Gherla
13:30

15:05 Huedin
13:30

15:05 Negreni
13:50

14:17 Cluj Napoca
14:00

14:17 Timisoara
14:10

18:00 Targu Mures
14:30

18:00 Aiud
14:45

18:00 Ludus
15:00

14:17 Huedin
15:00

18:00 Turda
15:30

18:00 Cluj Napoca
16:00

14:17 Arad
16:00

15:05 Alesd
16:55

14:17 Oradea
17:00

14:17 Nadlac
17:10

18:00 Huedin
18:00

15:05 Oradea
18:00

15:05 Bors
18:30

18:00 Alesd
19:00

18:00 Oradea
19:30

18:00 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.