La adresa - Mersul autobuzelor Goslar Germania

La adresa

Goslar, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:35
16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg
10:20
17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac
10:40
17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 17:40 Husi 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram
10:50
19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes
Sosiri
De la Ora

14:17 Constanta
00:05

18:00 Braila
00:10

14:17 Mangalia
00:10

14:17 Medgidia
00:15

14:17 Cernavoda
00:30

18:00 Galati
00:40

18:00 Buzau
01:00

14:17 Giurgiu
01:00

14:17 Alexandria
01:05

14:17 Fetesti
01:10

14:17 Braila
01:20

18:00 Ramnicu Sarat
01:30

14:17 Tulcea
01:30

18:00 Tecuci
01:55

14:17 Calarasi
02:00

14:17 Galati
02:10

18:00 Focsani
02:15

18:00 Adjud
02:45

18:00 Barlad
03:00

14:17 Slobozia
03:00

14:17 Tecuci
03:10

14:17 Ramnicu Sarat
03:20

18:00 Husi
03:30

14:17 Barlad
03:30

18:00 Dorohoi
03:35

18:00 Onesti
03:45

14:17 Husi
03:50

18:00 Vaslui
04:00

14:17 Bucuresti
04:00

18:35 Tulcea
04:00

18:00 Comanesti
04:10

14:17 Buzau
04:10

18:00 Bucuresti
04:15

18:00 Moinesti
04:20

14:17 Focsani
04:20

18:00 Botosani
04:30

14:17 Vaslui
04:30

18:35 Braila
04:30

18:00 Craiova
04:35

14:17 Harlau
04:40

18:00 Iasi
04:45

15:05 Tulcea
04:50

18:00 Podu Iloaiei
05:00

14:17 Roman
05:00

15:05 Giurgiu 15:05 Braila
05:00

18:35 Galati
05:00

18:00 Filiasi
05:05

18:00 Ploiesti
05:10

14:17 Adjud
05:10

15:05 Galati 15:05 Turnu Magurele
05:10

14:17 Bacau
05:15

18:00 Suceava
05:20

14:17 Slatina (Olt)
05:20

15:05 Tecuci 15:05 Corabia
05:20

14:17 Radauti
05:25

18:00 Bacau
05:30

14:17 Iasi
05:30

15:05 Alexandria 15:05 Barlad
05:30

14:17 Dorohoi
05:35

18:00 Negresti
05:40

14:17 Targu Frumos
05:40

15:05 Slatina (Olt) 15:05 Husi
05:40

18:00 Harlau
05:45

14:17 Targoviste
05:45

15:05 Buzau
05:45

14:17 Urziceni
05:47

18:00 Constanta
05:50

14:17 Ploiesti
05:50

15:05 Focsani
05:50

14:17 Targu Neamt
05:55

14:17 Buhusi
05:57

14:17 Roznov
05:58

18:00 Campina
06:00

14:17 Piatra Neamt
06:00

15:05 Craiova 15:05 Constanta 15:05 Marasesti
06:00

18:35 Constanta 18:35 Giurgiu 18:35 Tecuci 18:35 Constanta 18:35 Giurgiu
06:00

18:00 Buhusi
06:05

15:05 Mangalia
06:05

18:00 Roznov
06:10

14:17 Onesti
06:10

15:05 Adjud 15:05 Filiasi
06:10

18:35 Turnu Magurele 18:35 Barlad 18:35 Turnu Magurele
06:10

18:00 Targu Frumos
06:15

15:05 Medgidia
06:15

18:00 Gura Humorului
06:20

14:17 Botosani
06:20

15:05 Rovinari 15:05 Hirsova
06:20

18:35 Corabia 18:35 Corabia 18:35 Husi
06:20

15:05 Tandarei
06:25

18:00 Falticeni
06:30

14:17 Pascani
06:30

15:05 Isalnita 15:05 Sascut 15:05 Slobozia
06:30

18:35 Mangalia 18:35 Alexandria 18:35 Buzau 18:35 Alexandria 18:35 Mangalia
06:30

18:00 Rovinari
06:35

18:00 Pascani
06:40

14:17 Craiova
06:40

15:05 Targu Carbunesti
06:40

18:35 Medgidia 18:35 Filiasi 18:35 Focsani 18:35 Filiasi 18:35 Medgidia
06:40

18:00 Motca
06:45

15:05 Motru
06:45

18:00 Piatra Neamt
06:50

14:17 Suceava
06:50

15:05 Resita 15:05 Bacau
06:50

18:35 Slatina (Olt) 18:35 Marasesti 18:35 Slatina (Olt) 18:35 Hirsova 18:35 Hirsova
06:50

18:00 Roman
06:55

15:05 Roman 15:05 Caransebes
06:55

18:35 Adjud
06:55

18:00 Cristesti
07:00

14:17 Filiasi
07:00

15:05 Vaslui 15:05 Bucuresti 15:05 Lugoj
07:00

18:35 Craiova 18:35 Tandarei 18:35 Tandarei 18:35 Sascut 18:35 Craiova
07:00

18:00 Targu Jiu
07:05

15:05 Timisoara
07:05

18:35 Bacau
07:05

18:00 Brasov
07:10

15:05 Negresti 15:05 Arad
07:10

18:35 Roman 18:35 Filiasi 18:35 Filiasi
07:10

18:35 Vaslui
07:15

14:17 Pitesti
07:20

15:05 Iasi 15:05 Targu Jiu
07:20

18:35 Rovinari 18:35 Negresti 18:35 Rovinari
07:20

15:05 Petrosani
07:25

18:00 Fetesti
07:30

14:17 Targu Secuiesc
07:30

15:05 Hateg 15:05 Pitesti 15:05 Podu Iloaiei
07:30

18:35 Isalnita 18:35 Iasi 18:35 Isalnita
07:30

15:05 Deleni
07:35

18:35 Podu Iloaiei
07:35

15:05 Calan 15:05 Hirlau
07:40

18:35 Targu Carbunesti 18:35 Targu Carbunesti 18:35 Deleni
07:40

18:35 Motru 18:35 Harlau 18:35 Motru
07:45

15:05 Ploiesti 15:05 Hunedoara
07:50

18:35 Resita 18:35 Targu Frumos 18:35 Resita
07:50

15:05 Targu Frumos
07:55

18:35 Pascani 18:35 Caransebes 18:35 Caransebes
07:55

18:00 Targu Neamt
08:00

14:17 Brasov
08:00

15:05 Pascani 15:05 Deva 15:05 Ramnicu Sarat
08:00

18:35 Lugoj 18:35 Slobozia 18:35 Motca 18:35 Lugoj 18:35 Slobozia
08:00

18:35 Timisoara 18:35 Timisoara
08:05

14:17 Bicaz
08:10

15:05 Campina 15:05 Motca
08:10

18:35 Bucuresti 18:35 Arad 18:35 Cristesti 18:35 Arad 18:35 Bucuresti
08:10

14:17 Ramnicu Valcea
08:15

15:05 Cristesti
08:15

18:35 Timisesti
08:15

14:17 Falticeni
08:20

15:05 Sinaia 15:05 Timisesti
08:20

18:35 Dumbrava 18:35 Targu Jiu 18:35 Targu Jiu
08:20

15:05 Dumbrava
08:25

18:35 Petrosani 18:35 Petrosani
08:25

18:00 Fagaras
08:30

14:17 Gura Humorului
08:30

15:05 Targu Neamt 15:05 Predeal 15:05 Simeria
08:30

18:35 Hateg 18:35 Hateg 18:35 Targu Neamt
08:30

18:00 Petrosani
08:35

18:35 Piatra Neamt
08:35

14:17 Moinesti
08:40

15:05 Orastie
08:40

18:35 Bicaz 18:35 Calan 18:35 Calan
08:40

14:17 Fagaras
08:45

18:35 Poiana Largului
08:45

15:05 Piatra Neamt 15:05 Sebes
08:50

18:35 Hunedoara 18:35 Hunedoara 18:35 Durau
08:50

18:35 Borsec
08:55

14:17 Comanesti
09:00

15:05 Lancram 15:05 Brasov 15:05 Bicaz
09:00

18:35 Deva 18:35 Toplita 18:35 Pitesti 18:35 Deva 18:35 Pitesti
09:00

18:35 Miercurea Ciuc
09:05

14:17 Targu Jiu
09:10

15:05 Targu Secuiesc 15:05 Poiana Largului
09:10

18:35 Ramnicu Sarat 18:35 Ramnicu Sarat 18:35 Sfantu Gheorghe
09:10

18:35 Morareni
09:15

14:17 Campulung Moldovenesc
09:20

15:05 Durau 15:05 Sfantu Gheorghe
09:20

18:35 Reghin 18:35 Campina 18:35 Campina
09:20

15:05 Toplita
09:25

18:35 Medias
09:25

18:00 Poiana Largului
09:30

14:17 Targu Ocna
09:30

15:05 Miercurea Ciuc 15:05 Covasna 15:05 Alba Iulia
09:30

18:35 Sinaia 18:35 Sinaia 18:35 Sighisoara
09:30

18:00 Hateg
09:35

14:17 Gheorgheni
09:35

15:05 Sfantu Gheorghe
09:35

18:35 Targu Mures
09:35

15:05 Morareni
09:38

14:17 Reghin
09:40

15:05 Targu Ocna 15:05 Teius
09:40

18:35 Predeal 18:35 Falticeni 18:35 Predeal
09:40

15:05 Reghin
09:41

15:05 Medias
09:44

18:00 Sibiu
09:45

14:17 Drobeta Turnu Severin
09:45

18:35 Suceava
09:45

15:05 Sighisoara
09:48

15:05 Onesti 15:05 Aiud
09:50

18:35 Veresti 18:35 Brasov 18:35 Brasov
09:50

15:05 Targu Mures
09:55

18:35 Darabani
09:55

18:00 Hunedoara
10:00

14:17 Toplita Gara
10:00

15:05 Falticeni 15:05 Comanesti 15:05 Unirea
10:00

18:35 Botosani 18:35 Targu Secuiesc 18:35 Targu Secuiesc
10:00

15:05 Suceava
10:05

18:35 Sfantu Gheorghe 18:35 Gura Humorului 18:35 Sfantu Gheorghe
10:05

14:17 Sighisoara
10:10

15:05 Moinesti 15:05 Turda
10:10

18:35 Covasna 18:35 Campulung Moldovenesc 18:35 Covasna
10:10

14:17 Orastie
10:15

18:35 Iacobeni
10:15

14:17 Deva
10:20

15:05 Fagaras
10:20

18:35 Borsa 18:35 Targu Ocna 18:35 Targu Ocna
10:20

14:17 Caransebes
10:25

18:35 Vatra Dornei
10:25

18:00 Sebes
10:30

14:17 Targu Mures
10:30

15:05 Vestem 15:05 Botosani
10:30

18:35 Onesti 18:35 Prundu Bargaului 18:35 Onesti
10:30

14:17 Vatra Dornei
10:35

18:35 Beclean
10:35

15:05 Gura Humorului
10:40

18:35 Comanesti 18:35 Baia Mare 18:35 Comanesti
10:40

18:35 Dej
10:45

15:05 Ramnicu Valcea
10:50

18:35 Moinesti 18:35 Moinesti
10:50

15:05 Campulung Moldovenesc
10:55

18:35 Cluj Napoca
10:55

14:17 Resita
11:00

15:05 Sibiu 15:05 Iacobeni
11:00

18:35 Fagaras 18:35 Simeria 18:35 Fagaras 18:35 Cluj Napoca 18:35 Simeria
11:00

15:05 Vatra Dornei
11:05

14:17 Blaj
11:10

15:05 Miercurea Sibiului 15:05 Prundu Bargaului
11:10

18:35 Vestem 18:35 Vestem
11:10

14:17 Sibiu
11:15

15:05 Sighisoara 15:05 Bistrita
11:20

18:35 Orastie 18:35 Ramnicu Valcea 18:35 Orastie 18:35 Ramnicu Valcea
11:20

18:00 Toplita
11:30

14:17 Medias
11:30

15:05 Medias 15:05 Beclean
11:30

18:35 Sibiu 18:35 Sebes 18:35 Sebes 18:35 Sibiu
11:30

14:17 Sebes
11:35

15:05 Dej
11:40

18:35 Lancram 18:35 Miercurea Sibiului 18:35 Miercurea Sibiului 18:35 Lancram
11:40

15:05 Cluj Napoca
11:45

18:35 Sighisoara 18:35 Sighisoara 18:35 Alba Iulia 18:35 Alba Iulia
11:50

18:00 Deva
12:00

14:17 Alba Iulia
12:00

15:05 Cluj Napoca
12:00

18:35 Medias 18:35 Gilau 18:35 Medias
12:00

14:17 Bistrita
12:10

18:35 Teius 18:35 Teius
12:10

14:17 Lugoj
12:20

18:35 Aiud 18:35 Aiud
12:20

18:00 Reghin
12:30

14:17 Aiud
12:30

18:35 Unirea 18:35 Unirea
12:30

14:17 Beclean
12:35

18:35 Turda 18:35 Turda
12:40

14:17 Dej
13:00

18:35 Huedin
13:00

14:17 Turda
13:15

15:05 Gilau
13:15

18:00 Alba Iulia
13:30

14:17 Gherla
13:30

15:05 Huedin
13:30

15:05 Negreni
13:50

14:17 Cluj Napoca
14:00

18:35 Negreni 18:35 Cluj Napoca 18:35 Cluj Napoca 18:35 Cluj Napoca 18:35 Cluj Napoca
14:00

14:17 Timisoara
14:10

18:00 Targu Mures
14:30

18:00 Aiud
14:45

18:00 Ludus
15:00

14:17 Huedin
15:00

18:35 Piatra Craiului
15:00

18:00 Turda
15:30

18:35 Beius
15:30

18:00 Cluj Napoca
16:00

14:17 Arad
16:00

18:35 Alesd
16:00

15:05 Alesd
16:55

14:17 Oradea
17:00

14:17 Nadlac
17:10

18:00 Huedin
18:00

15:05 Oradea
18:00

15:05 Bors
18:30

18:35 Oradea
18:30

18:35 Bors
18:40

18:00 Alesd
19:00

18:00 Oradea
19:30

18:00 Bors
19:45

18:35 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.