La adresa - Mersul autobuzelor Gera Germania

La adresa

Gera, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
12:40
00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors
12:55
05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj
13:00
17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 09:10 Unirea 12:10 Lugoj 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 09:30 Aiud 12:15 Caransebes 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 09:40 Teius 12:20 Resita 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 09:00 Turda 12:05 Timisoara 10:00 Alba Iulia 12:25 Motru 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe
Sosiri
De la Ora

12:10 Constanta
00:05

14:15 Braila
00:10

12:10 Mangalia
00:10

12:10 Medgidia
00:15

12:10 Cernavoda
00:30

14:15 Galati
00:40

14:15 Buzau
01:00

12:10 Giurgiu
01:00

12:10 Alexandria
01:05

12:10 Fetesti
01:10

12:10 Braila
01:20

14:15 Ramnicu Sarat
01:30

12:10 Tulcea
01:30

14:15 Tecuci
01:55

12:10 Calarasi
02:00

12:10 Galati
02:10

14:15 Focsani
02:15

14:15 Adjud
02:45

14:15 Barlad
03:00

12:10 Slobozia
03:00

12:10 Tecuci
03:10

12:10 Ramnicu Sarat
03:20

14:15 Husi
03:30

12:10 Barlad
03:30

14:15 Dorohoi
03:35

14:15 Onesti
03:45

12:10 Husi
03:50

14:15 Vaslui
04:00

12:10 Bucuresti
04:00

14:15 Comanesti
04:10

12:10 Buzau
04:10

14:15 Bucuresti
04:15

14:15 Moinesti
04:20

12:10 Focsani
04:20

14:15 Botosani
04:30

12:10 Vaslui
04:30

14:15 Craiova
04:35

12:10 Harlau
04:40

14:15 Iasi
04:45

11:50 Tulcea
04:50

14:15 Podu Iloaiei
05:00

12:10 Roman
05:00

11:50 Braila 11:50 Giurgiu 11:50 Giurgiu
05:00

14:15 Filiasi
05:05

14:15 Ploiesti
05:10

12:10 Adjud
05:10

11:50 Turnu Magurele 11:50 Galati 11:50 Turnu Magurele
05:10

12:10 Bacau
05:15

14:15 Suceava
05:20

12:10 Slatina (Olt)
05:20

11:50 Tecuci 11:50 Corabia 11:50 Corabia
05:20

12:10 Radauti
05:25

14:15 Bacau
05:30

12:10 Iasi
05:30

11:50 Barlad 11:50 Alexandria 11:50 Alexandria
05:30

12:10 Dorohoi
05:35

14:15 Negresti
05:40

12:10 Targu Frumos
05:40

11:50 Slatina (Olt) 11:50 Husi 11:50 Slatina (Olt)
05:40

14:15 Harlau
05:45

12:10 Targoviste
05:45

11:50 Buzau
05:45

12:10 Urziceni
05:47

14:15 Constanta
05:50

12:10 Ploiesti
05:50

11:50 Focsani
05:50

12:10 Targu Neamt
05:55

12:10 Buhusi
05:57

12:10 Roznov
05:58

14:15 Campina
06:00

12:10 Piatra Neamt
06:00

11:50 Craiova 11:50 Constanta 11:50 Marasesti 11:50 Craiova 11:50 Constanta
06:00

14:15 Buhusi
06:05

11:50 Mangalia 11:50 Mangalia
06:05

14:15 Roznov
06:10

12:10 Onesti
06:10

11:50 Filiasi 11:50 Adjud 11:50 Filiasi
06:10

14:15 Targu Frumos
06:15

11:50 Medgidia 11:50 Medgidia
06:15

14:15 Gura Humorului
06:20

12:10 Botosani
06:20

11:50 Hirsova 11:50 Hirsova 11:50 Rovinari 11:50 Rovinari
06:20

11:50 Tandarei 11:50 Tandarei
06:25

14:15 Falticeni
06:30

12:10 Pascani
06:30

11:50 Slobozia 11:50 Slobozia 11:50 Isalnita 11:50 Isalnita 11:50 Sascut
06:30

14:15 Rovinari
06:35

14:15 Pascani
06:40

12:10 Craiova
06:40

11:50 Targu Carbunesti 11:50 Targu Carbunesti
06:40

14:15 Motca
06:45

11:50 Motru 11:50 Motru
06:45

14:15 Piatra Neamt
06:50

12:10 Suceava
06:50

11:50 Bacau 11:50 Resita 11:50 Resita
06:50

14:15 Roman
06:55

11:50 Caransebes 11:50 Roman 11:50 Caransebes
06:55

14:15 Cristesti
07:00

12:10 Filiasi
07:00

11:50 Lugoj 11:50 Lugoj 11:50 Vaslui 11:50 Bucuresti 11:50 Bucuresti
07:00

14:15 Targu Jiu
07:05

11:50 Timisoara 11:50 Timisoara
07:05

14:15 Brasov
07:10

11:50 Negresti 11:50 Arad 11:50 Arad
07:10

12:10 Pitesti
07:20

11:50 Targu Jiu 11:50 Iasi 11:50 Targu Jiu
07:20

11:50 Petrosani 11:50 Petrosani
07:25

14:15 Fetesti
07:30

12:10 Targu Secuiesc
07:30

11:50 Podu Iloaiei 11:50 Pitesti 11:50 Hateg 11:50 Hateg 11:50 Pitesti
07:30

11:50 Deleni
07:35

11:50 Hirlau 11:50 Calan 11:50 Calan
07:40

11:50 Ploiesti 11:50 Hunedoara 11:50 Ploiesti 11:50 Hunedoara
07:50

11:50 Targu Frumos
07:55

14:15 Targu Neamt
08:00

12:10 Brasov
08:00

11:50 Ramnicu Sarat 11:50 Deva 11:50 Pascani 11:50 Ramnicu Sarat 11:50 Deva
08:00

12:10 Bicaz
08:10

11:50 Campina 11:50 Motca 11:50 Campina
08:10

12:10 Ramnicu Valcea
08:15

11:50 Cristesti
08:15

12:10 Falticeni
08:20

11:50 Timisesti 11:50 Sinaia 11:50 Sinaia
08:20

11:50 Dumbrava
08:25

14:15 Fagaras
08:30

12:10 Gura Humorului
08:30

11:50 Predeal 11:50 Predeal 11:50 Simeria 11:50 Targu Neamt 11:50 Simeria
08:30

14:15 Petrosani
08:35

12:10 Moinesti
08:40

11:50 Orastie 11:50 Orastie
08:40

12:10 Fagaras
08:45

11:50 Sebes 11:50 Piatra Neamt 11:50 Sebes
08:50

12:10 Comanesti
09:00

11:50 Bicaz 11:50 Brasov 11:50 Lancram 11:50 Lancram 11:50 Brasov
09:00

12:10 Targu Jiu
09:10

11:50 Poiana Largului 11:50 Targu Secuiesc 11:50 Targu Secuiesc
09:10

12:10 Campulung Moldovenesc
09:20

11:50 Durau 11:50 Sfantu Gheorghe 11:50 Sfantu Gheorghe
09:20

11:50 Toplita
09:25

14:15 Poiana Largului
09:30

12:10 Targu Ocna
09:30

11:50 Covasna 11:50 Covasna 11:50 Miercurea Ciuc 11:50 Alba Iulia 11:50 Alba Iulia
09:30

14:15 Hateg
09:35

12:10 Gheorgheni
09:35

11:50 Sfantu Gheorghe
09:35

11:50 Morareni
09:38

12:10 Reghin
09:40

11:50 Targu Ocna 11:50 Teius 11:50 Teius 11:50 Targu Ocna
09:40

11:50 Reghin
09:41

11:50 Medias
09:44

14:15 Sibiu
09:45

12:10 Drobeta Turnu Severin
09:45

11:50 Sighisoara
09:48

11:50 Aiud 11:50 Aiud 11:50 Onesti 11:50 Onesti
09:50

11:50 Targu Mures
09:55

14:15 Hunedoara
10:00

12:10 Toplita Gara
10:00

11:50 Unirea 11:50 Comanesti 11:50 Comanesti 11:50 Falticeni 11:50 Unirea
10:00

11:50 Suceava
10:05

12:10 Sighisoara
10:10

11:50 Turda 11:50 Moinesti 11:50 Moinesti 11:50 Turda
10:10

12:10 Orastie
10:15

12:10 Deva
10:20

11:50 Fagaras 11:50 Fagaras
10:20

12:10 Caransebes
10:25

14:15 Sebes
10:30

12:10 Targu Mures
10:30

11:50 Botosani 11:50 Vestem 11:50 Vestem
10:30

12:10 Vatra Dornei
10:35

11:50 Gura Humorului
10:40

11:50 Ramnicu Valcea 11:50 Ramnicu Valcea
10:50

11:50 Campulung Moldovenesc
10:55

12:10 Resita
11:00

11:50 Iacobeni 11:50 Sibiu 11:50 Sibiu
11:00

11:50 Vatra Dornei
11:05

12:10 Blaj
11:10

11:50 Prundu Bargaului 11:50 Miercurea Sibiului 11:50 Miercurea Sibiului
11:10

12:10 Sibiu
11:15

11:50 Sighisoara 11:50 Bistrita 11:50 Sighisoara
11:20

14:15 Toplita
11:30

12:10 Medias
11:30

11:50 Medias 11:50 Medias 11:50 Beclean
11:30

12:10 Sebes
11:35

11:50 Dej
11:40

11:50 Cluj Napoca
11:45

14:15 Deva
12:00

12:10 Alba Iulia
12:00

11:50 Cluj Napoca
12:00

12:10 Bistrita
12:10

12:10 Lugoj
12:20

14:15 Reghin
12:30

12:10 Aiud
12:30

12:10 Beclean
12:35

12:10 Dej
13:00

12:10 Turda
13:15

11:50 Gilau
13:15

14:15 Alba Iulia
13:30

12:10 Gherla
13:30

11:50 Huedin
13:30

11:50 Negreni
13:50

12:10 Cluj Napoca
14:00

12:10 Timisoara
14:10

14:15 Targu Mures
14:30

14:15 Aiud
14:45

14:15 Ludus
15:00

12:10 Huedin
15:00

14:15 Turda
15:30

14:15 Cluj Napoca
16:00

12:10 Arad
16:00

11:50 Alesd
16:55

12:10 Oradea
17:00

12:10 Nadlac
17:10

14:15 Huedin
18:00

11:50 Oradea
18:00

11:50 Bors
18:30

14:15 Alesd
19:00

14:15 Oradea
19:30

14:15 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.