Center - Mersul autobuzelor Garmisch-Partenkirchen Germania

Center

Garmisch-Partenkirchen, Germania

Plecări
Ora Către
12:55
13:00 Bacau 08:40 Miercurea Sibiului 13:55 Focsani 09:50 Fagaras 14:30 Tecuci 10:30 Targu Ocna 08:50 Borsa 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 14:00 Constanta 11:55 Iasi 13:20 Tandarei 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:10 Sascut 09:00 Sibiu 14:00 Buzau 10:00 Moinesti 14:40 Galati 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 13:50 Mangalia 12:00 Negresti 13:00 Bucuresti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Adjud 09:30 Ramnicu Valcea 14:10 Husi 10:10 Comanesti 14:50 Braila 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 13:40 Medgidia 12:05 Vaslui 08:10 Medias 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 08:30 Sighisoara 13:50 Marasesti 09:40 Vestem 14:20 Barlad 10:20 Onesti 08:13 Baia Mare 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 13:30 Harsova 12:10 Roman 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj
Sosiri
De la Ora

07:00 Tulcea
04:00

07:00 Braila
04:10

07:00 Galati
04:20

07:00 Tecuci
04:30

07:00 Barlad 07:00 Giurgiu 07:00 Giurgiu
05:00

07:00 Husi 07:00 Turnu Magurele 07:00 Turnu Magurele
05:10

07:00 Corabia 07:00 Corabia
05:20

07:00 Alexandria 07:00 Alexandria 07:00 Buzau
05:30

07:00 Slatina (Olt) 07:00 Slatina (Olt) 07:00 Focsani
05:40

07:00 Marasesti
05:50

07:00 Adjud
05:55

07:00 Laufen 07:00 Craiova 07:00 Constanta 07:00 Sascut 07:00 Constanta 07:00 Craiova
06:00

07:00 Mangalia 07:00 Mangalia 07:00 Bacau
06:05

07:00 Roman 07:00 Filiasi 07:00 Filiasi
06:10

07:00 Medgidia 07:00 Vaslui 07:00 Medgidia
06:15

07:00 Rovinari 07:00 Hirsova 07:00 Rovinari 07:00 Negresti 07:00 Hirsova
06:20

07:00 Tandarei 07:00 Tandarei
06:25

07:00 Isalnita 07:00 Slobozia 07:00 Isalnita 07:00 Slobozia 07:00 Iasi
06:30

07:00 Podu Iloaiei
06:35

07:00 Deleni 07:00 Targu Carbunesti 07:00 Targu Carbunesti
06:40

07:00 Motru 07:00 Motru 07:00 Hirlau
06:45

07:00 Resita 07:00 Resita 07:00 Targu Frumos
06:50

07:00 Pascani 07:00 Caransebes 07:00 Caransebes
06:55

07:00 Lugoj 07:00 Motca 07:00 Bucuresti 07:00 Bucuresti 07:00 Lugoj
07:00

07:00 Timisoara 07:00 Timisoara 07:00 Cristesti
07:05

07:00 Arad 07:00 Arad 07:00 Timisesti
07:10

07:00 Dumbrava 07:00 Targu Jiu 07:00 Targu Jiu
07:20

07:00 Petrosani 07:00 Petrosani 07:00 Targu Neamt
07:25

07:00 Hateg 07:00 Pitesti 07:00 Piatra Neamt 07:00 Hateg 07:00 Pitesti
07:30

07:00 Bicaz
07:35

07:00 Calan 07:00 Sovata 07:00 Calan
07:40

07:00 Poiana Largului
07:45

07:00 Ploiesti 07:00 Ploiesti 07:00 Hunedoara 07:00 Durau 07:00 Hunedoara
07:50

07:00 Grinties
07:55

07:00 Deva 07:00 Borsec 07:00 Deva 07:00 Ramnicu Sarat 07:00 Ramnicu Sarat
08:00

07:00 Toplita
08:05

07:00 Miercurea Ciuc 07:00 Campina 07:00 Campina
08:10

07:00 Sinaia 07:00 Sinaia 07:00 Sfantu Gheorghe
08:20

07:00 Morareni 07:00 Predeal 07:00 Simeria 07:00 Predeal 07:00 Simeria
08:30

07:00 Orastie 07:00 Orastie
08:40

07:00 Sebes 07:00 Sebes
08:50

07:00 Lancram 07:00 Brasov 07:00 Reghin 07:00 Lancram 07:00 Brasov
09:00

07:00 Targu Secuiesc 07:00 Targu Secuiesc
09:10

07:00 Sfantu Gheorghe 07:00 Sfantu Gheorghe
09:20

07:00 Covasna 07:00 Alba Iulia 07:00 Covasna 07:00 Alba Iulia 07:00 Medias
09:30

07:00 Teius 07:00 Targu Ocna 07:00 Teius 07:00 Sighisoara 07:00 Targu Ocna
09:40

07:00 Aiud 07:00 Onesti 07:00 Aiud 07:00 Onesti
09:50

07:00 Targu Mures 07:00 Comanesti 07:00 Comanesti 07:00 Unirea 07:00 Unirea
10:00

07:00 Falticeni
10:05

07:00 Moinesti 07:00 Moinesti 07:00 Turda 07:00 Turda 07:00 Suceava
10:10

07:00 Dolhasca
10:15

07:00 Fagaras 07:00 Veresti 07:00 Fagaras
10:20

07:00 Darabani
10:25

07:00 Stefanesti 07:00 Vestem 07:00 Vestem
10:30

07:00 Botosani
10:35

07:00 Gura Humorului
10:40

07:00 Campulung Moldovenesc
10:45

07:00 Ramnicu Valcea 07:00 Iacobeni 07:00 Ramnicu Valcea
10:50

07:00 Borsa
10:53

07:00 Sibiu 07:00 Sibiu 07:00 Vatra Dornei
11:00

07:00 Prundu Bargaului
11:05

07:00 Bistrita 07:00 Miercurea Sibiului 07:00 Miercurea Sibiului
11:10

07:00 Beclean
11:15

07:00 Baia Mare 07:00 Sighisoara 07:00 Sighisoara
11:20

07:00 Dej
11:25

07:00 Cluj Napoca 07:00 Medias 07:00 Medias
11:30

07:00 Cluj Napoca
12:00

07:00 Gilau
12:30

07:00 Huedin
13:00

07:00 Negreni
14:00

07:00 Piatra Craiului
15:00

07:00 Beius
15:30

07:00 Alesd
16:00

07:00 Oradea
19:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.