Center - Mersul autobuzelor Garmisch-Partenkirchen Germania

Center

Garmisch-Partenkirchen, Germania

Plecări
Ora Către
11:25
11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 21:00 Buzau 20:25 Bacau 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 21:40 Braila 12:40 Botosani 12:20 Onesti 11:50 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 20:20 Roman 15:20 Campina 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Bucuresti 19:05 Pascani 17:00 Medgidia 18:30 Dumbrava 10:15 Medias 17:00 Sovata 17:30 Corabia 15:20 Borsec 16:30 Filiasi 14:40 Morareni 15:00 Motru 13:55 Targu Mures 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 20:55 Focsani 20:30 Sascut 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 21:30 Galati 12:30 Campulung Moldovenesc 11:30 Fagaras 12:05 Borsa 12:40 Targu Ocna 11:40 Beclean 14:30 Brasov 20:10 Vaslui 15:40 Ramnicu Sarat 19:30 Deleni 17:30 Slobozia 19:00 Motca 17:30 Mangalia 18:00 Targu Neamt 10:00 Cluj Napoca 16:30 Poiana Largului 17:20 Alexandria 15:10 Toplita 16:00 Rovinari 14:30 Reghin 14:45 Resita 13:50 Falticeni 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 12:20 Iacobeni 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 21:20 Tecuci 20:50 Marasesti 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 13:40 Suceava 11:45 Moinesti 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 11:30 Baia Mare 14:50 Predeal 20:00 Negresti 16:00 Ploiesti 19:20 Hirlau 18:00 Tandarei 18:50 Cristesti 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 20:00 Giurgiu 16:00 Durau 17:10 Slatina (Olt) 15:00 Miercurea Ciuc 15:35 Isalnita 14:05 Medias 14:30 Caransebes 12:35 Gura Humorului 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 21:10 Husi 20:40 Adjud 21:15 Barlad 10:00 Huedin 07:00 Alesd 21:50 Tulcea 12:50 Stefanesti 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 13:35 Sfantu Gheorghe 11:20 Dej 15:00 Sinaia 19:50 Iasi 16:30 Pitesti 19:15 Targu Frumos 18:30 Hirsova 18:40 Timisesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Bicaz 17:40 Turnu Magurele 15:30 Grinties 17:00 Craiova 14:50 Sfantu Gheorghe 15:15 Targu Carbunesti 14:00 Sighisoara 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea
13:00
13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:45 Reghin 16:30 Pitesti 16:20 Falticeni 18:30 Hirsova 15:00 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 13:20 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 12:00 Dej 17:00 Craiova 10:30 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Alesd 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 20:40 Husi 12:30 Deva 12:00 Comanesti 20:10 Adjud 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 19:10 Deleni 16:30 Pitesti 18:20 Timisesti 18:30 Hirsova 17:45 Sovata 10:45 Miercurea Sibiului 17:20 Borsec 19:05 Hirlau 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 12:30 Deva 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 16:40 Medias 17:00 Bucuresti 16:15 Suceava 17:00 Medgidia 14:20 Iacobeni 10:15 Medias 13:00 Bistrita 17:30 Corabia 11:30 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 10:00 Negreni 15:00 Motru 05:30 Oradea 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 11:15 Vestem 20:30 Buzau 12:15 Simeria 12:20 Onesti 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 19:40 Negresti 10:15 Turda 15:20 Campina 19:00 Targu Frumos 17:00 Bucuresti 18:15 Dumbrava 17:00 Medgidia 17:40 Poiana Largului 10:15 Medias 17:10 Toplita 18:40 Motca 11:15 Vestem 12:20 Onesti 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 21:20 Tulcea 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 16:30 Sighisoara 17:30 Slobozia 15:40 Stefanesti 17:30 Mangalia 14:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 12:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 11:30 Fagaras 20:20 Focsani 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 20:00 Bacau 11:00 Teius 14:30 Brasov 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 18:45 Pascani 17:30 Slobozia 18:05 Targu Neamt 17:30 Mangalia 17:30 Durau 10:00 Cluj Napoca 17:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Piatra Neamt 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:55 Morareni 16:00 Ploiesti 16:25 Targu Mures 18:00 Tandarei 15:30 Botosani 20:00 Constanta 14:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 12:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:50 Gilau 15:35 Isalnita 07:00 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 19:55 Roman 10:45 Aiud 14:50 Predeal 19:20 Podu Iloaiei 16:00 Ploiesti 18:30 Cristesti 18:00 Tandarei 17:55 Bicaz 20:00 Constanta 17:25 Grinties 17:05 Miercurea Ciuc 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani
Sosiri
De la Ora

07:40 Tulcea
01:00

07:40 Braila
02:00

07:40 Galati
02:30

07:40 Tecuci
03:00

07:40 Barlad
04:00

07:40 Husi
05:00

07:40 Buzau
05:10

07:40 Focsani
05:20

07:40 Marasesti
05:30

05:10 Giurgiu 05:10 Constanta 05:10 Constanta 05:10 Giurgiu
06:00

07:40 Giurgiu 07:40 Constanta 07:40 Giurgiu 07:40 Adjud 07:40 Constanta
06:00

05:10 Turnu Magurele 05:10 Turnu Magurele
06:10

07:40 Turnu Magurele 07:40 Turnu Magurele
06:10

05:10 Corabia 05:10 Corabia
06:20

07:40 Corabia 07:40 Corabia
06:20

05:10 Alexandria 05:10 Mangalia 05:10 Alexandria 05:10 Mangalia
06:30

07:40 Alexandria 07:40 Sascut 07:40 Mangalia 07:40 Alexandria 07:40 Mangalia
06:30

05:10 Medgidia 05:10 Filiasi 05:10 Medgidia 05:10 Filiasi
06:40

07:40 Filiasi 07:40 Bacau 07:40 Medgidia 07:40 Filiasi 07:40 Medgidia
06:40

07:40 Roman
06:45

05:10 Hirsova 05:10 Slatina (Olt) 05:10 Hirsova 05:10 Slatina (Olt)
06:50

07:40 Slatina (Olt) 07:40 Hirsova 07:40 Slatina (Olt) 07:40 Hirsova
06:50

07:40 Vaslui
06:55

05:10 Craiova 05:10 Tandarei 05:10 Tulcea 05:10 Craiova 05:10 Tandarei
07:00

07:40 Craiova 07:40 Tandarei 07:40 Negresti 07:40 Craiova 07:40 Tandarei
07:00

07:40 Iasi
07:05

05:10 Filiasi 05:10 Braila 05:10 Filiasi
07:10

07:40 Filiasi 07:40 Filiasi 07:40 Podu Iloaiei
07:10

05:10 Galati
07:15

07:40 Deleni
07:15

05:10 Rovinari 05:10 Rovinari
07:20

07:40 Rovinari 07:40 Rovinari
07:20

05:10 Tecuci
07:25

05:10 Isalnita 05:10 Isalnita
07:30

07:40 Isalnita 07:40 Hirlau 07:40 Isalnita
07:30

05:10 Barlad
07:35

05:10 Targu Carbunesti 05:10 Targu Carbunesti
07:40

07:40 Targu Carbunesti 07:40 Targu Carbunesti
07:40

05:10 Motru 05:10 Husi 05:10 Motru
07:45

07:40 Targu Frumos 07:40 Motru 07:40 Motru
07:45

05:10 Resita 05:10 Resita
07:50

07:40 Resita 07:40 Resita 07:40 Pascani
07:50

05:10 Caransebes 05:10 Caransebes
07:55

07:40 Caransebes 07:40 Caransebes
07:55

05:10 Buzau 05:10 Slobozia 05:10 Lugoj 05:10 Slobozia 05:10 Lugoj
08:00

07:40 Lugoj 07:40 Slobozia 07:40 Lugoj 07:40 Motca 07:40 Slobozia
08:00

05:10 Timisoara 05:10 Timisoara
08:05

07:40 Timisoara 07:40 Cristesti 07:40 Timisoara
08:05

05:10 Bucuresti 05:10 Arad 05:10 Bucuresti 05:10 Focsani 05:10 Arad
08:10

07:40 Arad 07:40 Timisesti 07:40 Bucuresti 07:40 Arad 07:40 Bucuresti
08:10

05:10 Marasesti
08:15

07:40 Dumbrava
08:15

05:10 Targu Jiu 05:10 Targu Jiu
08:20

07:40 Targu Jiu 07:40 Targu Jiu
08:20

05:10 Adjud 05:10 Petrosani 05:10 Petrosani
08:25

07:40 Petrosani 07:40 Petrosani
08:25

05:10 Hateg 05:10 Hateg
08:30

07:40 Hateg 07:40 Hateg 07:40 Targu Neamt
08:30

05:10 Sascut
08:35

05:10 Calan 05:10 Calan
08:40

07:40 Calan 07:40 Calan
08:40

05:10 Bacau
08:45

07:40 Piatra Neamt
08:45

05:10 Hunedoara 05:10 Hunedoara
08:50

07:40 Bicaz 07:40 Hunedoara 07:40 Hunedoara
08:50

05:10 Roman
08:55

05:10 Pitesti 05:10 Vaslui 05:10 Deva 05:10 Deva 05:10 Pitesti
09:00

07:40 Pitesti 07:40 Deva 07:40 Sovata 07:40 Pitesti 07:40 Deva
09:00

05:10 Negresti
09:05

07:40 Poiana Largului
09:05

05:10 Ramnicu Sarat 05:10 Ramnicu Sarat 05:10 Iasi
09:10

07:40 Ramnicu Sarat 07:40 Durau 07:40 Ramnicu Sarat
09:10

05:10 Podu Iloaiei
09:15

07:40 Grinties
09:15

05:10 Campina 05:10 Deleni 05:10 Campina
09:20

07:40 Campina 07:40 Borsec 07:40 Campina
09:20

05:10 Hirlau
09:25

05:10 Sinaia 05:10 Sinaia 05:10 Targu Frumos
09:30

07:40 Sinaia 07:40 Toplita 07:40 Sinaia
09:30

05:10 Pascani
09:35

05:10 Predeal 05:10 Motca 05:10 Predeal
09:40

07:40 Predeal 07:40 Predeal
09:40

05:10 Cristesti
09:45

07:40 Miercurea Ciuc
09:45

05:10 Brasov 05:10 Brasov 05:10 Timisesti
09:50

07:40 Sfantu Gheorghe 07:40 Brasov 07:40 Brasov
09:50

05:10 Dumbrava
09:55

07:40 Morareni
09:55

05:10 Targu Secuiesc 05:10 Targu Neamt 05:10 Targu Secuiesc
10:00

07:40 Targu Secuiesc 07:40 Reghin 07:40 Targu Secuiesc
10:00

05:10 Sfantu Gheorghe 05:10 Piatra Neamt 05:10 Sfantu Gheorghe
10:05

07:40 Sfantu Gheorghe 07:40 Medias 07:40 Sfantu Gheorghe
10:05

05:10 Covasna 05:10 Covasna 05:10 Bicaz
10:10

07:40 Sighisoara 07:40 Covasna 07:40 Covasna
10:10

05:10 Sovata
10:15

07:40 Targu Mures
10:15

05:10 Poiana Largului 05:10 Targu Ocna 05:10 Targu Ocna
10:20

07:40 Targu Ocna 07:40 Falticeni 07:40 Targu Ocna
10:20

05:10 Durau
10:25

07:40 Suceava
10:25

05:10 Onesti 05:10 Onesti
10:30

07:40 Onesti 07:40 Onesti
10:30

05:10 Comanesti 05:10 Comanesti 05:10 Grinties
10:40

07:40 Comanesti 07:40 Comanesti
10:40

07:40 Stefanesti
10:45

05:10 Moinesti 05:10 Moinesti
10:50

07:40 Moinesti 07:40 Botosani 07:40 Moinesti
10:50

05:10 Borsec
10:55

07:40 Gura Humorului
10:55

05:10 Simeria 05:10 Toplita 05:10 Simeria 05:10 Fagaras 05:10 Fagaras
11:00

07:40 Fagaras 07:40 Simeria 07:40 Campulung Moldovenesc 07:40 Fagaras 07:40 Simeria
11:00

05:10 Miercurea Ciuc
11:05

05:10 Vestem 05:10 Vestem 05:10 Sfantu Gheorghe
11:10

07:40 Iacobeni 07:40 Vestem 07:40 Vestem
11:10

05:10 Orastie 05:10 Ramnicu Valcea 05:10 Morareni 05:10 Ramnicu Valcea 05:10 Orastie
11:20

07:40 Orastie 07:40 Ramnicu Valcea 07:40 Orastie 07:40 Borsa 07:40 Ramnicu Valcea
11:20

05:10 Sibiu 05:10 Sibiu 05:10 Reghin 05:10 Sebes 05:10 Sebes
11:30

07:40 Sibiu 07:40 Sebes 07:40 Sibiu 07:40 Sebes
11:30

05:10 Miercurea Sibiului 05:10 Sighisoara 05:10 Lancram 05:10 Lancram 05:10 Miercurea Sibiului
11:40

07:40 Miercurea Sibiului 07:40 Lancram 07:40 Miercurea Sibiului 07:40 Lancram
11:40

05:10 Targu Mures
11:45

05:10 Alba Iulia 05:10 Alba Iulia 05:10 Sighisoara 05:10 Sighisoara
11:50

07:40 Sighisoara 07:40 Alba Iulia 07:40 Sighisoara 07:40 Alba Iulia
11:50

05:10 Falticeni
11:55

05:10 Medias 05:10 Suceava 05:10 Medias
12:00

07:40 Medias 07:40 Vatra Dornei 07:40 Medias
12:00

05:10 Dolhasca
12:05

07:40 Prundu Bargaului
12:05

05:10 Teius 05:10 Veresti 05:10 Teius
12:10

07:40 Bistrita 07:40 Teius 07:40 Teius
12:10

05:10 Darabani
12:15

05:10 Stefanesti 05:10 Aiud 05:10 Aiud
12:20

07:40 Aiud 07:40 Aiud
12:20

05:10 Botosani
12:25

05:10 Unirea 05:10 Unirea
12:30

07:40 Unirea 07:40 Beclean 07:40 Unirea
12:30

05:10 Gura Humorului
12:35

05:10 Turda 05:10 Turda 05:10 Campulung Moldovenesc
12:40

07:40 Turda 07:40 Baia Mare 07:40 Turda
12:40

05:10 Iacobeni
12:45

07:40 Dej
12:45

05:10 Borsa
12:55

07:40 Cluj Napoca
12:55

05:10 Vatra Dornei
13:00

07:40 Cluj Napoca
13:00

05:10 Prundu Bargaului
13:10

05:10 Bistrita
13:15

05:10 Beclean
13:20

05:10 Baia Mare
13:25

05:10 Dej
13:30

05:10 Cluj Napoca
13:35

05:10 Cluj Napoca
13:40

05:10 Gilau
13:45

05:10 Huedin
13:50

05:10 Cluj Napoca 05:10 Cluj Napoca 05:10 Cluj Napoca 05:10 Cluj Napoca
14:00

07:40 Cluj Napoca 07:40 Cluj Napoca 07:40 Cluj Napoca 07:40 Gilau 07:40 Cluj Napoca
14:00

05:10 Negreni
15:00

07:40 Huedin
15:00

07:40 Negreni
15:30

05:10 Piatra Craiului
16:00

07:40 Piatra Craiului
16:00

05:10 Beius
16:10

07:40 Beius
16:30

07:40 Alesd
16:40

05:10 Alesd
17:00

05:10 Oradea
18:00

07:40 Oradea
18:00

05:10 Bors
18:30

07:40 Bors
19:00

05:10 Budapesta
23:00

07:40 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.