La adresa - Mersul autobuzelor Garbsen Germania

La adresa

Garbsen, Germania

Adresă: Garbsen

Plecări
Ora Către
10:55
10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:10 Barlad 12:00 Arad 12:45 Marasesti 12:20 Resita 12:20 Roman 13:40 Medgidia 15:00 Tulcea 08:10 Medias 14:00 Braila 09:30 Ramnicu Valcea 11:45 Targu Frumos 10:10 Comanesti 11:05 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:05 Husi 12:05 Timisoara 12:40 Adjud 12:25 Motru 12:15 Vaslui 13:30 Harsova 12:00 Podu Iloaiei 08:30 Sighisoara 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:30 Motca 10:20 Onesti 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 13:15 Tecuci 12:40 Filiasi 13:00 Buzau 12:10 Lugoj 12:35 Sascut 14:00 Constanta 12:10 Negresti 13:20 Tandarei 11:50 Hirlau 08:40 Miercurea Sibiului 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 11:15 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 11:40 Pascani 12:45 Craiova 12:55 Focsani 12:15 Caransebes 12:30 Bacau 13:50 Mangalia 12:05 Iasi 13:00 Bucuresti 11:55 Deleni 09:00 Sibiu 11:25 Cristesti 10:00 Moinesti 11:10 Targu Neamt 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius
15:20
12:30 Deva 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 14:15 Lugoj 19:20 Marasesti 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 15:00 Falticeni 18:50 Bacau 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:20 Timisesti 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 11:40 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt 16:30 Filiasi 20:30 Braila 15:00 Motru 19:50 Husi 14:00 Timisoara 14:35 Darabani 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 14:00 Gura Humorului 15:20 Targu Mures 18:40 Roman 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 07:00 Bors 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 12:00 Orastie 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:20 Alexandria 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 14:45 Resita 19:40 Buzau 13:40 Arad 14:45 Veresti 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 19:10 Adjud 18:30 Vaslui 17:50 Deleni 17:30 Motca 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:00 Dej 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 14:30 Caransebes 19:30 Focsani 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 14:55 Suceava 19:00 Sascut 18:20 Negresti 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 13:00 Iacobeni
Sosiri
De la Ora

08:55 Tulcea
04:40

08:55 Braila
04:45

08:55 Galati
04:50

08:55 Tecuci 08:55 Giurgiu
05:00

08:55 Barlad
05:05

08:55 Turnu Magurele
05:10

08:55 Husi 08:55 Corabia
05:20

08:55 Alexandria 08:55 Buzau
05:30

08:55 Focsani 08:55 Slatina (Olt)
05:40

09:55 Tulcea
05:40

09:55 Braila
05:45

09:55 Galati
05:50

08:55 Constanta 08:55 Marasesti 08:55 Craiova
06:00

09:55 Tecuci 09:55 Constanta 09:55 Giurgiu 09:55 Giurgiu 09:55 Constanta
06:00

08:55 Mangalia 08:55 Adjud
06:05

09:55 Barlad
06:05

08:55 Filiasi
06:10

09:55 Turnu Magurele 09:55 Turnu Magurele 09:55 Husi
06:10

08:55 Medgidia
06:15

08:55 Hirsova 08:55 Rovinari 08:55 Sascut
06:20

09:55 Corabia 09:55 Corabia
06:20

08:55 Tandarei
06:25

08:55 Slobozia 08:55 Isalnita
06:30

09:55 Alexandria 09:55 Mangalia 09:55 Buzau 09:55 Mangalia 09:55 Alexandria
06:30

08:55 Targu Carbunesti
06:40

09:55 Medgidia 09:55 Focsani 09:55 Medgidia 09:55 Filiasi 09:55 Filiasi
06:40

08:55 Motru 08:55 Bacau
06:45

08:55 Resita
06:50

09:55 Hirsova 09:55 Slatina (Olt) 09:55 Slatina (Olt) 09:55 Hirsova
06:50

08:55 Caransebes
06:55

08:55 Roman 08:55 Bucuresti 08:55 Lugoj
07:00

09:55 Marasesti 09:55 Craiova 09:55 Craiova 09:55 Tandarei 09:55 Tandarei
07:00

08:55 Timisoara 08:55 Vaslui
07:05

09:55 Adjud
07:05

08:55 Arad 08:55 Negresti
07:10

09:55 Filiasi 09:55 Sascut 09:55 Filiasi
07:10

08:55 Iasi
07:15

08:55 Targu Jiu 08:55 Podu Iloaiei
07:20

09:55 Rovinari 09:55 Rovinari
07:20

08:55 Petrosani 08:55 Deleni
07:25

08:55 Hateg 08:55 Pitesti 08:55 Hirlau
07:30

09:55 Isalnita 09:55 Isalnita
07:30

08:55 Targu Frumos
07:35

08:55 Pascani 08:55 Calan
07:40

09:55 Targu Carbunesti 09:55 Targu Carbunesti
07:40

08:55 Motca
07:45

09:55 Motru 09:55 Bacau 09:55 Motru
07:45

08:55 Ploiesti 08:55 Hunedoara 08:55 Cristesti
07:50

09:55 Resita 09:55 Resita
07:50

08:55 Timisesti
07:55

09:55 Caransebes 09:55 Caransebes
07:55

08:55 Deva 08:55 Ramnicu Sarat 08:55 Dumbrava
08:00

09:55 Roman 09:55 Lugoj 09:55 Slobozia 09:55 Lugoj 09:55 Slobozia
08:00

08:55 Targu Neamt
08:05

09:55 Timisoara 09:55 Vaslui 09:55 Timisoara
08:05

08:55 Campina 08:55 Piatra Neamt
08:10

09:55 Bucuresti 09:55 Bucuresti 09:55 Negresti 09:55 Arad 09:55 Arad
08:10

08:55 Bicaz
08:15

09:55 Iasi
08:15

08:55 Sinaia
08:20

09:55 Podu Iloaiei 09:55 Targu Jiu 09:55 Targu Jiu
08:20

09:55 Petrosani 09:55 Petrosani 09:55 Deleni
08:25

08:55 Predeal 08:55 Simeria 08:55 Poiana Largului
08:30

09:55 Hirlau 09:55 Hateg 09:55 Hateg
08:30

08:55 Durau
08:35

09:55 Targu Frumos
08:35

08:55 Orastie 08:55 Toplita
08:40

09:55 Pascani 09:55 Calan 09:55 Calan
08:40

08:55 Miercurea Ciuc
08:45

09:55 Motca
08:45

08:55 Sfantu Gheorghe 08:55 Sebes
08:50

09:55 Hunedoara 09:55 Cristesti 09:55 Hunedoara
08:50

08:55 Morareni
08:55

09:55 Timisesti
08:55

08:55 Reghin 08:55 Lancram 08:55 Brasov
09:00

09:55 Deva 09:55 Pitesti 09:55 Deva 09:55 Dumbrava 09:55 Pitesti
09:00

08:55 Medias
09:05

09:55 Targu Neamt
09:05

08:55 Sighisoara 08:55 Targu Secuiesc
09:10

09:55 Ramnicu Sarat 09:55 Piatra Neamt 09:55 Ramnicu Sarat
09:10

08:55 Targu Mures
09:15

09:55 Bicaz
09:15

08:55 Falticeni 08:55 Sfantu Gheorghe
09:20

09:55 Campina 09:55 Campina
09:20

08:55 Suceava
09:25

08:55 Covasna 08:55 Alba Iulia
09:30

09:55 Sinaia 09:55 Poiana Largului 09:55 Sinaia
09:30

09:55 Durau
09:35

08:55 Teius 08:55 Targu Ocna
09:40

09:55 Predeal 09:55 Toplita 09:55 Predeal
09:40

08:55 Botosani
09:45

08:55 Gura Humorului 08:55 Onesti 08:55 Aiud
09:50

09:55 Sfantu Gheorghe 09:55 Miercurea Ciuc 09:55 Brasov 09:55 Brasov
09:50

08:55 Campulung Moldovenesc
09:55

09:55 Morareni
09:55

08:55 Comanesti 08:55 Unirea 08:55 Iacobeni
10:00

09:55 Targu Secuiesc 09:55 Targu Secuiesc 09:55 Reghin
10:00

09:55 Sfantu Gheorghe 09:55 Sfantu Gheorghe 09:55 Sighisoara
10:05

08:55 Moinesti 08:55 Turda 08:55 Vatra Dornei
10:10

09:55 Covasna 09:55 Covasna
10:10

08:55 Prundu Bargaului
10:15

09:55 Targu Mures
10:15

08:55 Bistrita 08:55 Fagaras
10:20

09:55 Falticeni 09:55 Targu Ocna 09:55 Targu Ocna
10:20

08:55 Beclean
10:25

09:55 Suceava
10:25

08:55 Dej 08:55 Vestem
10:30

09:55 Onesti 09:55 Dolhasca 09:55 Onesti
10:30

09:55 Veresti
10:35

09:55 Comanesti 09:55 Comanesti 09:55 Darabani
10:40

09:55 Botosani
10:45

08:55 Ramnicu Valcea
10:50

09:55 Moinesti 09:55 Gura Humorului 09:55 Moinesti
10:50

09:55 Campulung Moldovenesc
10:55

08:55 Sibiu
11:00

09:55 Simeria 09:55 Iacobeni 09:55 Fagaras 09:55 Simeria 09:55 Fagaras
11:00

08:55 Miercurea Sibiului
11:10

09:55 Vestem 09:55 Vestem 09:55 Vatra Dornei
11:10

09:55 Prundu Bargaului
11:15

08:55 Sighisoara
11:20

09:55 Ramnicu Valcea 09:55 Bistrita 09:55 Orastie 09:55 Orastie 09:55 Ramnicu Valcea
11:20

09:55 Beclean
11:25

08:55 Cluj Napoca 08:55 Medias
11:30

09:55 Sibiu 09:55 Sebes 09:55 Sibiu 09:55 Sebes 09:55 Dej
11:30

09:55 Lancram 09:55 Miercurea Sibiului 09:55 Lancram 09:55 Miercurea Sibiului
11:40

09:55 Alba Iulia 09:55 Sighisoara 09:55 Alba Iulia 09:55 Sighisoara
11:50

08:55 Cluj Napoca
12:00

09:55 Medias 09:55 Medias 09:55 Cluj Napoca
12:00

08:55 Gilau
12:05

09:55 Gilau
12:05

08:55 Huedin
12:10

09:55 Huedin 09:55 Teius 09:55 Teius
12:10

08:55 Negreni
12:15

09:55 Negreni
12:15

08:55 Alesd
12:20

09:55 Aiud 09:55 Aiud 09:55 Alesd
12:20

09:55 Unirea 09:55 Unirea
12:30

09:55 Turda 09:55 Turda
12:40

09:55 Cluj Napoca 09:55 Cluj Napoca 09:55 Cluj Napoca 09:55 Cluj Napoca
14:00

08:55 Oradea
18:30

09:55 Oradea
18:30

08:55 Bors
18:40

09:55 Bors
19:00

09:55 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.