La adresa - Mersul autobuzelor Friedrichshafen Germania

La adresa

Friedrichshafen, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
12:20
15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 13:30 Moinesti 06:00 Huedin 10:00 Bontida 12:40 Beclean 17:40 Cernavoda 17:00 Tandarei 16:30 Targoviste 16:00 Urziceni 15:30 Focsani 14:55 Roman 14:20 Targu Neamt 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Gura Humorului 14:40 Piatra Neamt 18:20 Mangalia 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 05:00 Oradea 13:25 Comanesti 06:30 Zalau 12:00 Cluj Napoca 13:00 Nasaud 17:30 Slobozia 16:55 Bucuresti 16:30 Sinaia 15:55 Ploiesti 15:20 Marasesti 14:50 Targu Frumos 13:35 Onesti 14:10 Falticeni 14:10 Miercurea Ciuc 18:10 Constanta 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 13:10 Targu Secuiesc 13:30 Campulung Moldovenesc 07:00 Satu Mare 12:20 Gherla 13:10 Prundu Bargaului 17:20 Harsova 16:50 Pitesti 16:20 Predeal 15:50 Buzau 15:10 Adjud 14:40 Pascani 13:40 Reghin 14:00 Suceava 14:20 Sovata 18:00 Medgidia 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:20 Covasna 05:30 Alesd 08:00 Baia Mare 12:30 Dej 13:20 Vatra Dornei 17:10 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 16:10 Campina 15:40 Ramnicu Sarat 15:00 Bacau 14:30 Motca 13:50 Toplita 13:50 Radauti 14:30 Gheorgheni 17:50 Calarasi 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu
14:25
04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca
14:40
17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva
18:35
14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 10:00 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 13:35 Onesti 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 13:55 Targu Neamt 13:20 Gura Humorului 14:10 Miercurea Ciuc 12:55 Nasaud 14:50 Bicaz 12:30 Gherla 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 14:25 Bacau 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 13:40 Reghin 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc 14:20 Sovata 12:50 Bistrita 15:00 Poiana Largului 12:00 Cluj Napoca 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:20 Roman 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 16:20 Faurei 11:10 Zalau 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:35 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Suceava 13:50 Toplita 13:05 Vatra Dornei 14:30 Gheorgheni 12:45 Beclean 15:10 Vanatori 11:40 Bontida 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 14:35 Marasesti 14:10 Targu Frumos 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 11:00 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:30 Radauti 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:00 Prundu Bargaului 14:40 Piatra Neamt 12:40 Dej 16:40 Tulcea 11:30 Baia Mare 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 14:30 Adjud 14:00 Pascani
Sosiri
De la Ora

11:05 Constanta
00:05

12:30 Braila
00:10

11:05 Mangalia
00:10

11:05 Medgidia
00:15

11:05 Cernavoda
00:30

12:30 Galati
00:40

12:30 Buzau
01:00

11:05 Giurgiu
01:00

11:05 Alexandria
01:05

11:05 Fetesti
01:10

04:40 Tulcea 04:40 Tulcea 04:40 Tulcea
01:15

06:10 Tulcea 06:10 Tulcea 06:10 Tulcea
01:15

11:05 Braila
01:20

04:40 Braila 04:40 Braila 04:40 Braila
01:20

06:10 Braila 06:10 Braila 06:10 Braila
01:20

12:30 Ramnicu Sarat
01:30

11:05 Tulcea
01:30

12:30 Tecuci
01:55

11:05 Calarasi
02:00

06:10 Mangalia
02:00

11:05 Galati
02:10

12:30 Focsani
02:15

12:30 Adjud
02:45

12:30 Barlad
03:00

11:05 Slobozia
03:00

04:40 Galati 04:40 Galati 04:40 Galati
03:00

06:10 Galati 06:10 Constanta 06:10 Galati 06:10 Galati
03:00

11:05 Tecuci
03:10

11:05 Ramnicu Sarat
03:20

12:30 Husi
03:30

11:05 Barlad
03:30

04:40 Ianca 04:40 Ianca 04:40 Ianca
03:30

06:10 Ianca 06:10 Medgidia 06:10 Ianca 06:10 Ianca
03:30

12:30 Dorohoi
03:35

06:10 Calarasi
03:40

12:30 Onesti
03:45

11:05 Husi
03:50

06:10 Cernavoda
03:50

06:10 Slobozia
03:55

12:30 Vaslui
04:00

11:05 Bucuresti
04:00

04:40 Mangalia
04:00

06:10 Harsova
04:00

12:30 Comanesti
04:10

11:05 Buzau
04:10

04:40 Constanta
04:10

06:10 Lehliu
04:10

12:30 Bucuresti
04:15

12:30 Moinesti
04:20

11:05 Focsani
04:20

06:10 Tandarei
04:20

12:30 Botosani
04:30

11:05 Vaslui
04:30

04:40 Faurei 04:40 Medgidia 04:40 Faurei 04:40 Faurei
04:30

06:10 Faurei 06:10 Faurei 06:10 Faurei
04:30

12:30 Craiova
04:35

11:05 Harlau
04:40

04:40 Tecuci 04:40 Tecuci 04:40 Tecuci
04:40

06:10 Tecuci 06:10 Tecuci 06:10 Tecuci
04:40

12:30 Iasi
04:45

04:40 Barlad 04:40 Barlad 04:40 Calarasi 04:40 Barlad
04:50

06:10 Barlad 06:10 Barlad 06:10 Barlad
04:50

12:30 Podu Iloaiei
05:00

11:05 Roman
05:00

04:40 Cernavoda
05:00

06:10 Bucuresti
05:00

12:30 Filiasi
05:05

12:30 Ploiesti
05:10

11:05 Adjud
05:10

04:40 Slobozia
05:10

06:10 Pitesti
05:10

11:05 Bacau
05:15

12:30 Suceava
05:20

11:05 Slatina (Olt)
05:20

11:05 Radauti
05:25

12:30 Bacau
05:30

11:05 Iasi
05:30

04:40 Harsova 04:40 Husi 04:40 Husi 04:40 Husi
05:30

06:10 Husi 06:10 Husi 06:10 Husi
05:30

11:05 Dorohoi
05:35

12:30 Negresti
05:40

11:05 Targu Frumos
05:40

04:40 Vaslui 04:40 Vaslui 04:40 Vaslui
05:40

06:10 Vaslui 06:10 Vaslui 06:10 Vaslui
05:40

12:30 Harlau
05:45

11:05 Targoviste
05:45

11:05 Urziceni
05:47

12:30 Constanta
05:50

11:05 Ploiesti
05:50

11:05 Targu Neamt
05:55

11:05 Buhusi
05:57

11:05 Roznov
05:58

12:30 Campina
06:00

11:05 Piatra Neamt
06:00

04:40 Giurgiu 04:40 Iasi 04:40 Iasi 04:40 Lehliu 04:40 Iasi 04:40 Giurgiu
06:00

06:10 Giurgiu 06:10 Iasi 06:10 Iasi 06:10 Giurgiu 06:10 Iasi 06:10 Ramnicu Valcea
06:00

12:30 Buhusi
06:05

12:30 Roznov
06:10

11:05 Onesti
06:10

04:40 Podu Iloaiei 04:40 Podu Iloaiei 04:40 Alexandria 04:40 Podu Iloaiei 04:40 Tandarei 04:40 Alexandria
06:10

06:10 Alexandria 06:10 Podu Iloaiei 06:10 Podu Iloaiei 06:10 Podu Iloaiei 06:10 Alexandria
06:10

12:30 Targu Frumos
06:15

04:40 Turnu Magurele 04:40 Turnu Magurele
06:15

06:10 Turnu Magurele 06:10 Turnu Magurele
06:15

12:30 Gura Humorului
06:20

11:05 Botosani
06:20

04:40 Caracal 04:40 Caracal 04:40 Harlau 04:40 Harlau 04:40 Harlau
06:20

06:10 Caracal 06:10 Caracal 06:10 Harlau 06:10 Harlau 06:10 Harlau
06:20

12:30 Falticeni
06:30

11:05 Pascani
06:30

04:40 Slatina (Olt) 04:40 Flamanzi 04:40 Flamanzi 04:40 Flamanzi 04:40 Slatina (Olt)
06:30

06:10 Flamanzi 06:10 Flamanzi 06:10 Slatina (Olt) 06:10 Targoviste 06:10 Slatina (Olt) 06:10 Flamanzi
06:30

12:30 Rovinari
06:35

12:30 Pascani
06:40

11:05 Craiova
06:40

04:40 Botosani 04:40 Botosani 04:40 Botosani
06:40

06:10 Botosani 06:10 Botosani 06:10 Botosani 06:10 Sinaia
06:40

12:30 Motca
06:45

04:40 Saveni 04:40 Saveni 04:40 Saveni
06:45

06:10 Saveni 06:10 Saveni 06:10 Saveni
06:45

12:30 Piatra Neamt
06:50

11:05 Suceava
06:50

04:40 Darabani 04:40 Darabani 04:40 Darabani
06:50

06:10 Predeal 06:10 Darabani 06:10 Darabani 06:10 Darabani
06:50

12:30 Roman
06:55

12:30 Cristesti
07:00

11:05 Filiasi
07:00

04:40 Dorohoi 04:40 Dorohoi 04:40 Craiova 04:40 Craiova 04:40 Dorohoi 04:40 Bucuresti
07:00

06:10 Craiova 06:10 Dorohoi 06:10 Dorohoi 06:10 Craiova 06:10 Campina 06:10 Dorohoi
07:00

12:30 Targu Jiu
07:05

12:30 Brasov
07:10

04:40 Vanatori 04:40 Pitesti 04:40 Filiasi 04:40 Vanatori 04:40 Filiasi 04:40 Vanatori
07:10

06:10 Urziceni 06:10 Vanatori 06:10 Vanatori 06:10 Vanatori 06:10 Filiasi 06:10 Filiasi
07:10

11:05 Pitesti
07:20

04:40 Drobeta Turnu Severin 04:40 Drobeta Turnu Severin 04:40 Ramnicu Valcea
07:20

06:10 Drobeta Turnu Severin 06:10 Ploiesti 06:10 Drobeta Turnu Severin
07:20

12:30 Fetesti
07:30

11:05 Targu Secuiesc
07:30

04:40 Rovinari 04:40 Targoviste 04:40 Rovinari
07:30

06:10 Rovinari 06:10 Rovinari 06:10 Buzau
07:30

04:40 Resita 04:40 Resita 04:40 Sinaia
07:40

06:10 Resita 06:10 Resita 06:10 Ramnicu Sarat
07:40

04:40 Predeal 04:40 Caransebes 04:40 Caransebes
07:50

06:10 Focsani 06:10 Caransebes 06:10 Caransebes
07:50

04:40 Campina
07:55

12:30 Targu Neamt
08:00

11:05 Brasov
08:00

04:40 Targu Jiu 04:40 Targu Jiu 04:40 Urziceni
08:00

06:10 Targu Jiu 06:10 Marasesti 06:10 Targu Jiu
08:00

11:05 Bicaz
08:10

04:40 Bumbesti Jiu 04:40 Bumbesti Jiu 04:40 Ploiesti
08:10

06:10 Bumbesti Jiu 06:10 Adjud 06:10 Bumbesti Jiu
08:10

11:05 Ramnicu Valcea
08:15

11:05 Falticeni
08:20

04:40 Petrosani 04:40 Buzau 04:40 Petrosani
08:20

06:10 Petrosani 06:10 Petrosani 06:10 Bacau
08:20

12:30 Fagaras
08:30

11:05 Gura Humorului
08:30

04:40 Poiana Largului 04:40 Poiana Largului 04:40 Ramnicu Sarat 04:40 Hateg 04:40 Poiana Largului 04:40 Hateg
08:30

06:10 Hateg 06:10 Poiana Largului 06:10 Poiana Largului 06:10 Poiana Largului 06:10 Hateg 06:10 Roman
08:30

12:30 Petrosani
08:35

04:40 Bicaz 04:40 Bicaz 04:40 Bicaz
08:35

06:10 Bicaz 06:10 Bicaz 06:10 Bicaz
08:35

11:05 Moinesti
08:40

04:40 Piatra Neamt 04:40 Hunedoara 04:40 Hunedoara 04:40 Piatra Neamt 04:40 Focsani 04:40 Piatra Neamt
08:40

06:10 Targu Frumos 06:10 Piatra Neamt 06:10 Hunedoara 06:10 Piatra Neamt 06:10 Piatra Neamt 06:10 Hunedoara
08:40

11:05 Fagaras
08:45

04:40 Deva 04:40 Deva 04:40 Marasesti
08:50

06:10 Deva 06:10 Pascani 06:10 Deva
08:50

04:40 Adjud
08:55

06:10 Targu Neamt
08:55

11:05 Comanesti
09:00

04:40 Lugoj 04:40 Gheorgheni 04:40 Bacau 04:40 Gheorgheni 04:40 Lugoj 04:40 Gheorgheni
09:00

06:10 Lugoj 06:10 Lugoj 06:10 Gheorgheni 06:10 Gheorgheni 06:10 Gheorgheni 06:10 Falticeni
09:00

04:40 Roman
09:05

11:05 Targu Jiu
09:10

04:40 Sovata 04:40 Sovata 04:40 Timisoara 04:40 Timisoara 04:40 Sovata 04:40 Targu Frumos
09:10

06:10 Sovata 06:10 Timisoara 06:10 Suceava 06:10 Sovata 06:10 Timisoara 06:10 Sovata
09:10

11:05 Campulung Moldovenesc
09:20

04:40 Pascani 04:40 Arad 04:40 Arad
09:20

06:10 Radauti 06:10 Arad 06:10 Arad
09:20

04:40 Motca
09:25

12:30 Poiana Largului
09:30

11:05 Targu Ocna
09:30

04:40 Miercurea Ciuc 04:40 Chisineu Cris 04:40 Chisineu Cris 04:40 Miercurea Ciuc 04:40 Targu Neamt 04:40 Miercurea Ciuc
09:30

06:10 Miercurea Ciuc 06:10 Miercurea Ciuc 06:10 Miercurea Ciuc 06:10 Chisineu Cris 06:10 Chisineu Cris 06:10 Gura Humorului
09:30

12:30 Hateg
09:35

11:05 Gheorgheni
09:35

04:40 Falticeni
09:35

11:05 Reghin
09:40

04:40 Odorheiu Secuiesc 04:40 Odorheiu Secuiesc 04:40 Odorheiu Secuiesc 04:40 Suceava
09:40

06:10 Campulung Moldovenesc 06:10 Odorheiu Secuiesc 06:10 Odorheiu Secuiesc 06:10 Odorheiu Secuiesc
09:40

12:30 Sibiu
09:45

11:05 Drobeta Turnu Severin
09:45

04:40 Radauti
09:45

04:40 Salonta 04:40 Toplita 04:40 Gura Humorului 04:40 Toplita 04:40 Salonta 04:40 Toplita
09:50

06:10 Salonta 06:10 Vatra Dornei 06:10 Salonta 06:10 Toplita 06:10 Toplita 06:10 Toplita
09:50

04:40 Campulung Moldovenesc
09:55

06:10 Prundu Bargaului
09:55

12:30 Hunedoara
10:00

11:05 Toplita Gara
10:00

04:40 Reghin 04:40 Reghin 04:40 Gilau 04:40 Gilau 04:40 Reghin 04:40 Vatra Dornei
10:00

06:10 Reghin 06:10 Gilau 06:10 Nasaud 06:10 Reghin 06:10 Gilau 06:10 Reghin
10:00

04:40 Prundu Bargaului
10:05

11:05 Sighisoara
10:10

04:40 Onesti 04:40 Nasaud 04:40 Onesti 04:40 Onesti
10:10

06:10 Onesti 06:10 Onesti 06:10 Onesti 06:10 Bistrita
10:10

11:05 Orastie
10:15

04:40 Bistrita
10:15

06:10 Beclean
10:15

11:05 Deva
10:20

04:40 Moinesti 04:40 Moinesti 04:40 Beclean 04:40 Moinesti
10:20

06:10 Moinesti 06:10 Moinesti 06:10 Moinesti 06:10 Dej
10:20

11:05 Caransebes
10:25

04:40 Dej
10:25

12:30 Sebes
10:30

11:05 Targu Mures
10:30

04:40 Gherla 04:40 Comanesti 04:40 Comanesti 04:40 Comanesti
10:30

06:10 Comanesti 06:10 Comanesti 06:10 Comanesti
10:30

11:05 Vatra Dornei
10:35

04:40 Covasna 04:40 Covasna 04:40 Covasna
10:40

06:10 Covasna 06:10 Covasna 06:10 Covasna
10:40

04:40 Targu Secuiesc 04:40 Targu Secuiesc 04:40 Targu Secuiesc
10:50

06:10 Targu Secuiesc 06:10 Targu Secuiesc 06:10 Targu Secuiesc
10:50

11:05 Resita
11:00

04:40 Brasov 04:40 Brasov 04:40 Brasov
11:00

06:10 Brasov 06:10 Brasov 06:10 Brasov
11:00

11:05 Blaj
11:10

04:40 Fagaras 04:40 Fagaras 04:40 Fagaras
11:10

06:10 Fagaras 06:10 Fagaras 06:10 Fagaras
11:10

11:05 Sibiu
11:15

04:40 Sibiu 04:40 Sibiu 04:40 Sibiu
11:20

06:10 Sibiu 06:10 Sibiu 06:10 Sibiu
11:20

04:40 Sebes 04:40 Sebes 04:40 Sebes
11:25

06:10 Sebes 06:10 Sebes 06:10 Sebes
11:25

12:30 Toplita
11:30

11:05 Medias
11:30

04:40 Alba Iulia 04:40 Alba Iulia 04:40 Alba Iulia
11:30

06:10 Alba Iulia 06:10 Alba Iulia 06:10 Alba Iulia
11:30

11:05 Sebes
11:35

04:40 Teius 04:40 Teius 04:40 Teius
11:35

06:10 Teius 06:10 Teius 06:10 Teius
11:35

04:40 Aiud 04:40 Aiud 04:40 Aiud
11:40

06:10 Aiud 06:10 Aiud 06:10 Aiud
11:40

04:40 Targu Mures 04:40 Targu Mures 04:40 Targu Mures
11:50

06:10 Targu Mures 06:10 Targu Mures 06:10 Targu Mures
11:50

12:30 Deva
12:00

11:05 Alba Iulia
12:00

04:40 Turda 04:40 Turda 04:40 Turda
12:00

06:10 Turda 06:10 Turda 06:10 Turda
12:00

11:05 Bistrita
12:10

11:05 Lugoj
12:20

12:30 Reghin
12:30

11:05 Aiud
12:30

11:05 Beclean
12:35

11:05 Dej
13:00

06:10 Gherla
13:00

11:05 Turda
13:15

12:30 Alba Iulia
13:30

11:05 Gherla
13:30

04:40 Cluj Napoca
13:30

06:10 Cluj Napoca
13:30

04:40 Bontida
13:40

04:40 Baia Mare
13:50

06:10 Bontida
13:50

04:40 Satu Mare
13:55

11:05 Cluj Napoca
14:00

04:40 Zalau
14:00

06:10 Baia Mare
14:00

11:05 Timisoara
14:10

04:40 Huedin
14:10

06:10 Satu Mare
14:10

04:40 Alesd
14:20

06:10 Zalau
14:20

12:30 Targu Mures
14:30

04:40 Oradea
14:30

06:10 Huedin
14:30

06:10 Alesd
14:40

12:30 Aiud
14:45

12:30 Ludus
15:00

11:05 Huedin
15:00

12:30 Turda
15:30

12:30 Cluj Napoca
16:00

11:05 Arad
16:00

06:10 Oradea
16:50

11:05 Oradea
17:00

11:05 Nadlac
17:10

12:30 Huedin
18:00

12:30 Alesd
19:00

12:30 Oradea
19:30

12:30 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.