gara - Mersul autobuzelor Freilassing Germania

gara

Freilassing, Germania

Tel: 004917611224002
Mobil: 004917611224006

Plecări
Ora Către
11:45
20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 18:00 Targu Neamt 16:30 Poiana Largului 15:10 Toplita 21:10 Husi 20:40 Adjud 21:15 Barlad 10:00 Huedin 07:00 Alesd 21:50 Tulcea 12:50 Stefanesti 12:05 Borsa 11:40 Beclean 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:30 Reghin 14:45 Resita 13:50 Falticeni 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 20:00 Negresti 19:20 Hirlau 18:50 Cristesti 17:50 Piatra Neamt 16:00 Durau 21:00 Buzau 20:25 Bacau 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 21:40 Braila 12:40 Botosani 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 15:00 Miercurea Ciuc 15:35 Isalnita 14:05 Medias 14:30 Caransebes 12:35 Gura Humorului 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:20 Dej 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 17:40 Bicaz 15:30 Grinties 20:55 Focsani 20:30 Sascut 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 21:30 Galati 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 14:50 Sfantu Gheorghe 15:15 Targu Carbunesti 14:00 Sighisoara 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 17:00 Sovata 15:20 Borsec 21:20 Tecuci 20:50 Marasesti 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 14:40 Morareni 15:00 Motru 13:55 Targu Mures 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias
13:50
16:25 Targu Mures 15:30 Botosani 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 16:55 Morareni 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 18:30 Cristesti 17:55 Bicaz 17:25 Grinties 17:05 Miercurea Ciuc 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 16:20 Falticeni 15:00 Campulung Moldovenesc 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 06:00 Alesd 16:45 Reghin 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 18:20 Timisesti 17:45 Sovata 17:20 Borsec 19:05 Hirlau 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 16:40 Medias 16:15 Suceava 14:20 Iacobeni 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 05:30 Oradea 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 18:15 Dumbrava 17:40 Poiana Largului 17:10 Toplita 18:40 Motca 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 21:20 Tulcea 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 18:05 Targu Neamt 17:30 Durau 17:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Piatra Neamt 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias
14:30
12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos
Sosiri
De la Ora

06:00 Tulcea
01:00

06:00 Braila
02:00

06:00 Galati
02:30

06:00 Tecuci
03:00

06:05 Tulcea
04:00

06:00 Barlad
04:00

06:05 Braila
04:10

06:05 Galati
04:20

06:05 Tecuci
04:30

06:05 Barlad 06:05 Giurgiu
05:00

06:00 Husi
05:00

06:05 Husi 06:05 Turnu Magurele
05:10

06:00 Buzau
05:10

06:05 Corabia
05:20

06:00 Focsani
05:20

06:05 Alexandria 06:05 Buzau
05:30

06:00 Marasesti
05:30

06:05 Focsani 06:05 Slatina (Olt)
05:40

06:05 Marasesti
05:50

06:05 Adjud
05:55

06:05 Sascut 06:05 Constanta 06:05 Laufen 06:05 Craiova
06:00

03:30 Constanta 03:30 Giurgiu 03:30 Giurgiu 03:30 Constanta
06:00

06:00 Giurgiu 06:00 Constanta 06:00 Adjud 06:00 Giurgiu 06:00 Constanta
06:00

06:05 Mangalia 06:05 Bacau
06:05

06:05 Filiasi 06:05 Roman
06:10

03:30 Turnu Magurele 03:30 Turnu Magurele
06:10

06:00 Turnu Magurele 06:00 Turnu Magurele
06:10

06:05 Vaslui 06:05 Medgidia
06:15

06:05 Rovinari 06:05 Negresti 06:05 Hirsova
06:20

03:30 Corabia 03:30 Corabia
06:20

06:00 Corabia 06:00 Corabia
06:20

06:05 Tandarei
06:25

06:05 Isalnita 06:05 Slobozia 06:05 Iasi
06:30

03:30 Mangalia 03:30 Alexandria 03:30 Mangalia 03:30 Alexandria
06:30

06:00 Alexandria 06:00 Alexandria 06:00 Sascut 06:00 Mangalia 06:00 Mangalia
06:30

06:05 Podu Iloaiei
06:35

06:05 Deleni 06:05 Targu Carbunesti
06:40

03:30 Filiasi 03:30 Medgidia 03:30 Filiasi 03:30 Medgidia
06:40

06:00 Filiasi 06:00 Bacau 06:00 Medgidia 06:00 Medgidia 06:00 Filiasi
06:40

06:05 Motru 06:05 Hirlau
06:45

06:00 Roman
06:45

06:05 Resita 06:05 Targu Frumos
06:50

03:30 Slatina (Olt) 03:30 Hirsova 03:30 Slatina (Olt) 03:30 Hirsova
06:50

06:00 Hirsova 06:00 Hirsova 06:00 Slatina (Olt) 06:00 Slatina (Olt)
06:50

06:05 Caransebes 06:05 Pascani
06:55

06:00 Vaslui
06:55

06:05 Motca 06:05 Bucuresti 06:05 Lugoj
07:00

03:30 Tulcea 03:30 Craiova 03:30 Tandarei 03:30 Craiova 03:30 Tandarei
07:00

06:00 Tandarei 06:00 Negresti 06:00 Craiova 06:00 Craiova 06:00 Tandarei
07:00

06:05 Timisoara 06:05 Cristesti
07:05

06:00 Iasi
07:05

06:05 Arad 06:05 Timisesti
07:10

03:30 Filiasi 03:30 Braila 03:30 Filiasi
07:10

06:00 Filiasi 06:00 Filiasi 06:00 Podu Iloaiei
07:10

03:30 Galati
07:15

06:00 Deleni
07:15

06:05 Targu Jiu 06:05 Dumbrava
07:20

03:30 Rovinari 03:30 Rovinari
07:20

06:00 Rovinari 06:00 Rovinari
07:20

06:05 Petrosani 06:05 Targu Neamt
07:25

03:30 Tecuci
07:25

06:05 Piatra Neamt 06:05 Hateg 06:05 Pitesti
07:30

03:30 Isalnita 03:30 Isalnita
07:30

06:00 Hirlau 06:00 Isalnita 06:00 Isalnita
07:30

06:05 Bicaz
07:35

03:30 Barlad
07:35

06:05 Calan 06:05 Sovata
07:40

03:30 Targu Carbunesti 03:30 Targu Carbunesti
07:40

06:00 Targu Carbunesti 06:00 Targu Carbunesti
07:40

06:05 Poiana Largului
07:45

03:30 Motru 03:30 Husi 03:30 Motru
07:45

06:00 Targu Frumos 06:00 Motru 06:00 Motru
07:45

06:05 Ploiesti 06:05 Durau 06:05 Hunedoara
07:50

03:30 Resita 03:30 Resita
07:50

06:00 Resita 06:00 Pascani 06:00 Resita
07:50

06:05 Grinties
07:55

03:30 Caransebes 03:30 Caransebes
07:55

06:00 Caransebes 06:00 Caransebes
07:55

06:05 Deva 06:05 Ramnicu Sarat 06:05 Borsec
08:00

03:30 Slobozia 03:30 Lugoj 03:30 Buzau 03:30 Slobozia 03:30 Lugoj
08:00

06:00 Lugoj 06:00 Lugoj 06:00 Motca 06:00 Slobozia 06:00 Slobozia
08:00

06:05 Toplita
08:05

03:30 Timisoara 03:30 Timisoara
08:05

06:00 Timisoara 06:00 Timisoara 06:00 Cristesti
08:05

06:05 Miercurea Ciuc 06:05 Campina
08:10

03:30 Focsani 03:30 Arad 03:30 Bucuresti 03:30 Arad 03:30 Bucuresti
08:10

06:00 Arad 06:00 Timisesti 06:00 Bucuresti 06:00 Bucuresti 06:00 Arad
08:10

03:30 Marasesti
08:15

06:00 Dumbrava
08:15

06:05 Sinaia 06:05 Sfantu Gheorghe
08:20

03:30 Targu Jiu 03:30 Targu Jiu
08:20

06:00 Targu Jiu 06:00 Targu Jiu
08:20

03:30 Petrosani 03:30 Adjud 03:30 Petrosani
08:25

06:00 Petrosani 06:00 Petrosani
08:25

06:05 Predeal 06:05 Simeria 06:05 Morareni
08:30

03:30 Hateg 03:30 Hateg
08:30

06:00 Hateg 06:00 Targu Neamt 06:00 Hateg
08:30

03:30 Sascut
08:35

06:05 Orastie
08:40

03:30 Calan 03:30 Calan
08:40

06:00 Calan 06:00 Calan
08:40

03:30 Bacau
08:45

06:00 Piatra Neamt
08:45

06:05 Sebes
08:50

03:30 Hunedoara 03:30 Hunedoara
08:50

06:00 Bicaz 06:00 Hunedoara 06:00 Hunedoara
08:50

03:30 Roman
08:55

06:05 Reghin 06:05 Lancram 06:05 Brasov
09:00

03:30 Deva 03:30 Pitesti 03:30 Pitesti 03:30 Vaslui 03:30 Deva
09:00

06:00 Pitesti 06:00 Pitesti 06:00 Deva 06:00 Deva 06:00 Sovata
09:00

03:30 Negresti
09:05

06:00 Poiana Largului
09:05

06:05 Targu Secuiesc
09:10

03:30 Ramnicu Sarat 03:30 Iasi 03:30 Ramnicu Sarat
09:10

06:00 Ramnicu Sarat 06:00 Durau 06:00 Ramnicu Sarat
09:10

03:30 Podu Iloaiei
09:15

06:00 Grinties
09:15

06:05 Sfantu Gheorghe
09:20

03:30 Campina 03:30 Campina 03:30 Deleni
09:20

06:00 Campina 06:00 Borsec 06:00 Campina
09:20

03:30 Hirlau
09:25

06:05 Covasna 06:05 Alba Iulia 06:05 Medias
09:30

03:30 Targu Frumos 03:30 Sinaia 03:30 Sinaia
09:30

06:00 Sinaia 06:00 Toplita 06:00 Sinaia
09:30

03:30 Pascani
09:35

06:05 Teius 06:05 Sighisoara 06:05 Targu Ocna
09:40

03:30 Predeal 03:30 Predeal 03:30 Motca
09:40

06:00 Predeal 06:00 Predeal
09:40

03:30 Cristesti
09:45

06:00 Miercurea Ciuc
09:45

06:05 Onesti 06:05 Aiud
09:50

03:30 Timisesti 03:30 Brasov 03:30 Brasov
09:50

06:00 Sfantu Gheorghe 06:00 Brasov 06:00 Brasov
09:50

03:30 Dumbrava
09:55

06:00 Morareni
09:55

06:05 Comanesti 06:05 Unirea 06:05 Targu Mures
10:00

03:30 Targu Secuiesc 03:30 Targu Secuiesc 03:30 Targu Neamt
10:00

06:00 Reghin 06:00 Targu Secuiesc 06:00 Targu Secuiesc
10:00

06:05 Falticeni
10:05

03:30 Sfantu Gheorghe 03:30 Piatra Neamt 03:30 Sfantu Gheorghe
10:05

06:00 Medias 06:00 Sfantu Gheorghe 06:00 Sfantu Gheorghe
10:05

06:05 Moinesti 06:05 Turda 06:05 Suceava
10:10

03:30 Covasna 03:30 Bicaz 03:30 Covasna
10:10

06:00 Sighisoara 06:00 Covasna 06:00 Covasna
10:10

06:05 Dolhasca
10:15

03:30 Sovata
10:15

06:00 Targu Mures
10:15

06:05 Fagaras 06:05 Veresti
10:20

03:30 Targu Ocna 03:30 Poiana Largului 03:30 Targu Ocna
10:20

06:00 Targu Ocna 06:00 Falticeni 06:00 Targu Ocna
10:20

06:05 Darabani
10:25

03:30 Durau
10:25

06:00 Suceava
10:25

06:05 Stefanesti 06:05 Vestem
10:30

03:30 Onesti 03:30 Onesti
10:30

06:00 Onesti 06:00 Onesti
10:30

06:05 Botosani
10:35

06:05 Gura Humorului
10:40

03:30 Grinties 03:30 Comanesti 03:30 Comanesti
10:40

06:00 Comanesti 06:00 Comanesti
10:40

06:05 Campulung Moldovenesc
10:45

06:00 Stefanesti
10:45

06:05 Iacobeni 06:05 Ramnicu Valcea
10:50

03:30 Moinesti 03:30 Moinesti
10:50

06:00 Moinesti 06:00 Moinesti 06:00 Botosani
10:50

06:05 Borsa
10:53

03:30 Borsec
10:55

06:00 Gura Humorului
10:55

06:05 Sibiu 06:05 Vatra Dornei
11:00

03:30 Fagaras 03:30 Simeria 03:30 Toplita 03:30 Fagaras 03:30 Simeria
11:00

06:00 Fagaras 06:00 Simeria 06:00 Campulung Moldovenesc 06:00 Simeria 06:00 Fagaras
11:00

06:05 Prundu Bargaului
11:05

03:30 Miercurea Ciuc
11:05

06:05 Bistrita 06:05 Miercurea Sibiului
11:10

03:30 Vestem 03:30 Sfantu Gheorghe 03:30 Vestem
11:10

06:00 Iacobeni 06:00 Vestem 06:00 Vestem
11:10

06:05 Beclean
11:15

06:05 Baia Mare 06:05 Sighisoara
11:20

03:30 Morareni 03:30 Ramnicu Valcea 03:30 Orastie 03:30 Orastie 03:30 Ramnicu Valcea
11:20

06:00 Orastie 06:00 Ramnicu Valcea 06:00 Ramnicu Valcea 06:00 Borsa 06:00 Orastie
11:20

06:05 Dej
11:25

06:05 Cluj Napoca 06:05 Medias
11:30

03:30 Sebes 03:30 Sibiu 03:30 Sebes 03:30 Reghin 03:30 Sibiu
11:30

06:00 Sibiu 06:00 Sibiu 06:00 Sebes 06:00 Sebes
11:30

03:30 Miercurea Sibiului 03:30 Lancram 03:30 Sighisoara 03:30 Miercurea Sibiului 03:30 Lancram
11:40

06:00 Miercurea Sibiului 06:00 Miercurea Sibiului 06:00 Lancram 06:00 Lancram
11:40

03:30 Targu Mures
11:45

03:30 Sighisoara 03:30 Alba Iulia 03:30 Sighisoara 03:30 Alba Iulia
11:50

06:00 Sighisoara 06:00 Alba Iulia 06:00 Alba Iulia 06:00 Sighisoara
11:50

03:30 Falticeni
11:55

06:05 Cluj Napoca
12:00

03:30 Medias 03:30 Medias 03:30 Suceava
12:00

06:00 Vatra Dornei 06:00 Medias 06:00 Medias
12:00

03:30 Dolhasca
12:05

06:00 Prundu Bargaului
12:05

03:30 Teius 03:30 Veresti 03:30 Teius
12:10

06:00 Bistrita 06:00 Teius 06:00 Teius
12:10

03:30 Darabani
12:15

03:30 Aiud 03:30 Aiud 03:30 Stefanesti
12:20

06:00 Aiud 06:00 Aiud
12:20

03:30 Botosani
12:25

06:05 Gilau
12:30

03:30 Unirea 03:30 Unirea
12:30

06:00 Unirea 06:00 Unirea 06:00 Beclean
12:30

03:30 Gura Humorului
12:35

03:30 Turda 03:30 Campulung Moldovenesc 03:30 Turda
12:40

06:00 Turda 06:00 Turda 06:00 Baia Mare
12:40

03:30 Iacobeni
12:45

06:00 Dej
12:45

03:30 Borsa
12:55

06:00 Cluj Napoca
12:55

06:05 Huedin
13:00

03:30 Vatra Dornei
13:00

06:00 Cluj Napoca
13:00

03:30 Prundu Bargaului
13:10

03:30 Bistrita
13:15

03:30 Beclean
13:20

03:30 Baia Mare
13:25

03:30 Dej
13:30

03:30 Cluj Napoca
13:35

03:30 Cluj Napoca
13:40

03:30 Gilau
13:45

03:30 Huedin
13:50

06:05 Negreni
14:00

03:30 Cluj Napoca 03:30 Cluj Napoca 03:30 Cluj Napoca 03:30 Cluj Napoca
14:00

06:00 Cluj Napoca 06:00 Cluj Napoca 06:00 Gilau 06:00 Cluj Napoca 06:00 Cluj Napoca
14:00

06:05 Piatra Craiului
15:00

03:30 Negreni
15:00

06:00 Huedin
15:00

06:05 Beius
15:30

06:00 Negreni
15:30

06:05 Alesd
16:00

03:30 Piatra Craiului
16:00

06:00 Piatra Craiului
16:00

03:30 Beius
16:10

06:00 Beius
16:30

06:00 Alesd
16:40

03:30 Alesd
17:00

03:30 Oradea
18:00

06:00 Oradea
18:00

03:30 Bors
18:30

06:05 Oradea
19:00

06:00 Bors
19:00

03:30 Budapesta
23:00

06:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.