La adresa - Mersul autobuzelor Freiburg Germania

La adresa

Freiburg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
09:50
15:00 Campulung Moldovenesc 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 06:00 Alesd 16:45 Reghin 16:20 Falticeni 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 18:20 Timisesti 17:00 Craiova 17:45 Sovata 15:15 Targu Carbunesti 17:20 Borsec 14:15 Lugoj 19:05 Hirlau 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 14:20 Iacobeni 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 05:30 Oradea 16:40 Medias 16:15 Suceava 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 17:30 Corabia 18:15 Dumbrava 16:30 Filiasi 17:40 Poiana Largului 15:00 Motru 17:10 Toplita 14:00 Timisoara 18:40 Motca 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 21:20 Tulcea 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 17:20 Alexandria 18:05 Targu Neamt 16:00 Rovinari 17:30 Durau 14:45 Resita 17:00 Sfantu Gheorghe 13:40 Arad 18:00 Piatra Neamt 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 16:55 Morareni 16:25 Targu Mures 15:30 Botosani 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 20:00 Giurgiu 18:30 Cristesti 17:10 Slatina (Olt) 17:55 Bicaz 15:35 Isalnita 17:25 Grinties 14:30 Caransebes 17:05 Miercurea Ciuc 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna
11:10
14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut
Sosiri
De la Ora

19:40 Tulcea
01:00

19:40 Braila
02:00

19:40 Galati
02:30

19:40 Tecuci
03:00

10:10 Tulcea
04:00

19:40 Barlad
04:00

10:10 Braila
04:10

10:10 Galati
04:20

10:10 Tecuci
04:30

10:10 Barlad 10:10 Giurgiu
05:00

19:40 Husi
05:00

10:10 Turnu Magurele 10:10 Husi
05:10

19:40 Buzau
05:10

10:10 Corabia
05:20

19:40 Focsani
05:20

10:10 Buzau 10:10 Alexandria
05:30

19:40 Marasesti
05:30

10:10 Focsani 10:10 Slatina (Olt)
05:40

10:10 Marasesti
05:50

10:10 Adjud
05:55

10:10 Sascut 10:10 Constanta 10:10 Laufen 10:10 Craiova
06:00

19:40 Giurgiu 19:40 Constanta 19:40 Adjud 19:40 Giurgiu 19:40 Constanta
06:00

10:10 Bacau 10:10 Mangalia
06:05

10:10 Filiasi 10:10 Roman
06:10

19:40 Turnu Magurele 19:40 Turnu Magurele
06:10

10:10 Medgidia 10:10 Vaslui
06:15

10:10 Rovinari 10:10 Negresti 10:10 Hirsova
06:20

19:40 Corabia 19:40 Corabia
06:20

10:10 Tandarei
06:25

10:10 Iasi 10:10 Isalnita 10:10 Slobozia
06:30

19:40 Alexandria 19:40 Sascut 19:40 Alexandria 19:40 Mangalia 19:40 Mangalia
06:30

10:10 Podu Iloaiei
06:35

10:10 Targu Carbunesti 10:10 Deleni
06:40

19:40 Filiasi 19:40 Medgidia 19:40 Medgidia 19:40 Filiasi 19:40 Bacau
06:40

10:10 Hirlau 10:10 Motru
06:45

19:40 Roman
06:45

10:10 Resita 10:10 Targu Frumos
06:50

19:40 Hirsova 19:40 Hirsova 19:40 Slatina (Olt) 19:40 Slatina (Olt)
06:50

10:10 Caransebes 10:10 Pascani
06:55

19:40 Vaslui
06:55

10:10 Bucuresti 10:10 Lugoj 10:10 Motca
07:00

19:40 Negresti 19:40 Tandarei 19:40 Craiova 19:40 Craiova 19:40 Tandarei
07:00

10:10 Cristesti 10:10 Timisoara
07:05

19:40 Iasi
07:05

10:10 Arad 10:10 Timisesti
07:10

19:40 Filiasi 19:40 Filiasi 19:40 Podu Iloaiei
07:10

19:40 Deleni
07:15

10:10 Targu Jiu 10:10 Dumbrava
07:20

19:40 Rovinari 19:40 Rovinari
07:20

10:10 Petrosani 10:10 Targu Neamt
07:25

10:10 Piatra Neamt 10:10 Hateg 10:10 Pitesti
07:30

19:40 Hirlau 19:40 Isalnita 19:40 Isalnita
07:30

10:10 Bicaz
07:35

10:10 Calan 10:10 Sovata
07:40

19:40 Targu Carbunesti 19:40 Targu Carbunesti
07:40

10:10 Poiana Largului
07:45

19:40 Motru 19:40 Motru 19:40 Targu Frumos
07:45

10:10 Durau 10:10 Hunedoara 10:10 Ploiesti
07:50

19:40 Resita 19:40 Pascani 19:40 Resita
07:50

10:10 Grinties
07:55

19:40 Caransebes 19:40 Caransebes
07:55

10:10 Ramnicu Sarat 10:10 Borsec 10:10 Deva
08:00

19:40 Motca 19:40 Lugoj 19:40 Slobozia 19:40 Lugoj 19:40 Slobozia
08:00

10:10 Toplita
08:05

19:40 Cristesti 19:40 Timisoara 19:40 Timisoara
08:05

10:10 Miercurea Ciuc 10:10 Campina
08:10

19:40 Arad 19:40 Bucuresti 19:40 Bucuresti 19:40 Timisesti 19:40 Arad
08:10

19:40 Dumbrava
08:15

10:10 Sinaia 10:10 Sfantu Gheorghe
08:20

19:40 Targu Jiu 19:40 Targu Jiu
08:20

19:40 Petrosani 19:40 Petrosani
08:25

10:10 Simeria 10:10 Morareni 10:10 Predeal
08:30

19:40 Hateg 19:40 Targu Neamt 19:40 Hateg
08:30

10:10 Orastie
08:40

19:40 Calan 19:40 Calan
08:40

19:40 Piatra Neamt
08:45

10:10 Sebes
08:50

19:40 Hunedoara 19:40 Bicaz 19:40 Hunedoara
08:50

10:10 Lancram 10:10 Brasov 10:10 Reghin
09:00

19:40 Pitesti 19:40 Deva 19:40 Pitesti 19:40 Sovata 19:40 Deva
09:00

19:40 Poiana Largului
09:05

10:10 Targu Secuiesc
09:10

19:40 Durau 19:40 Ramnicu Sarat 19:40 Ramnicu Sarat
09:10

19:40 Grinties
09:15

10:10 Sfantu Gheorghe
09:20

19:40 Borsec 19:40 Campina 19:40 Campina
09:20

10:10 Alba Iulia 10:10 Medias 10:10 Covasna
09:30

19:40 Toplita 19:40 Sinaia 19:40 Sinaia
09:30

10:10 Sighisoara 10:10 Targu Ocna 10:10 Teius
09:40

19:40 Predeal 19:40 Predeal
09:40

19:40 Miercurea Ciuc
09:45

10:10 Onesti 10:10 Aiud
09:50

19:40 Brasov 19:40 Sfantu Gheorghe 19:40 Brasov
09:50

19:40 Morareni
09:55

10:10 Comanesti 10:10 Unirea 10:10 Targu Mures
10:00

19:40 Reghin 19:40 Targu Secuiesc 19:40 Targu Secuiesc
10:00

10:10 Falticeni
10:05

19:40 Medias 19:40 Sfantu Gheorghe 19:40 Sfantu Gheorghe
10:05

10:10 Turda 10:10 Suceava 10:10 Moinesti
10:10

19:40 Covasna 19:40 Covasna 19:40 Sighisoara
10:10

10:10 Dolhasca
10:15

19:40 Targu Mures
10:15

10:10 Fagaras 10:10 Veresti
10:20

19:40 Targu Ocna 19:40 Falticeni 19:40 Targu Ocna
10:20

10:10 Darabani
10:25

19:40 Suceava
10:25

10:10 Stefanesti 10:10 Vestem
10:30

19:40 Onesti 19:40 Onesti
10:30

10:10 Botosani
10:35

10:10 Gura Humorului
10:40

19:40 Comanesti 19:40 Comanesti
10:40

10:10 Campulung Moldovenesc
10:45

19:40 Stefanesti
10:45

10:10 Iacobeni 10:10 Ramnicu Valcea
10:50

19:40 Moinesti 19:40 Moinesti 19:40 Botosani
10:50

10:10 Borsa
10:53

19:40 Gura Humorului
10:55

10:10 Vatra Dornei 10:10 Sibiu
11:00

19:40 Campulung Moldovenesc 19:40 Fagaras 19:40 Simeria 19:40 Simeria 19:40 Fagaras
11:00

10:10 Prundu Bargaului
11:05

10:10 Miercurea Sibiului 10:10 Bistrita
11:10

19:40 Vestem 19:40 Iacobeni 19:40 Vestem
11:10

10:10 Beclean
11:15

10:10 Sighisoara 10:10 Baia Mare
11:20

19:40 Ramnicu Valcea 19:40 Orastie 19:40 Ramnicu Valcea 19:40 Borsa 19:40 Orastie
11:20

10:10 Dej
11:25

10:10 Cluj Napoca 10:10 Medias
11:30

19:40 Sibiu 19:40 Sibiu 19:40 Sebes 19:40 Sebes
11:30

19:40 Miercurea Sibiului 19:40 Miercurea Sibiului 19:40 Lancram 19:40 Lancram
11:40

19:40 Alba Iulia 19:40 Sighisoara 19:40 Alba Iulia 19:40 Sighisoara
11:50

10:10 Cluj Napoca
12:00

19:40 Vatra Dornei 19:40 Medias 19:40 Medias
12:00

19:40 Prundu Bargaului
12:05

19:40 Teius 19:40 Bistrita 19:40 Teius
12:10

19:40 Aiud 19:40 Aiud
12:20

10:10 Gilau
12:30

19:40 Unirea 19:40 Beclean 19:40 Unirea
12:30

19:40 Turda 19:40 Baia Mare 19:40 Turda
12:40

19:40 Dej
12:45

19:40 Cluj Napoca
12:55

10:10 Huedin
13:00

19:40 Cluj Napoca
13:00

10:10 Negreni
14:00

19:40 Cluj Napoca 19:40 Gilau 19:40 Cluj Napoca 19:40 Cluj Napoca 19:40 Cluj Napoca
14:00

10:10 Piatra Craiului
15:00

19:40 Huedin
15:00

10:10 Beius
15:30

19:40 Negreni
15:30

10:10 Alesd
16:00

19:40 Piatra Craiului
16:00

19:40 Beius
16:30

19:40 Alesd
16:40

19:40 Oradea
18:00

10:10 Oradea
19:00

19:40 Bors
19:00

19:40 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.