La adresa - Mersul autobuzelor Freiburg im Breisgau Germania

La adresa

Freiburg im Breisgau, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:00
14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:40 Medgidia 15:00 Poiana Largului 17:20 Ramnicu Valcea 16:35 Braila 11:00 Alesd 15:50 Podu Iloaiei 12:40 Baia Mare 13:20 Bistrita 15:10 Pascani 14:00 Campulung Moldovenesc 14:30 Suceava 18:30 Calarasi 18:00 Harsova 15:30 Bacau 16:00 Ramnicu Sarat 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:50 Constanta 15:10 Vanatori 17:30 Pitesti 16:15 Tecuci 11:40 Huedin 12:50 Bontida 13:30 Nasaud 16:30 Urziceni 14:10 Gura Humorului 14:20 Radauti 18:20 Cernavoda 18:55 Mangalia 15:40 Adjud 16:10 Buzau 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 17:00 Sinaia 16:40 Tulcea 17:40 Bucuresti 16:25 Ianca 12:20 Zalau 13:00 Dej 13:40 Prundu Bargaului 16:40 Campina 14:50 Targu Neamt 17:55 Lehliu 15:00 Motca 15:20 Targu Frumos 15:50 Marasesti 16:20 Ploiesti 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 17:10 Targoviste 16:30 Galati 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 12:30 Satu Mare 13:10 Beclean 13:50 Vatra Dornei 16:50 Predeal 14:40 Falticeni 08:00 Oradea 18:10 Slobozia 15:20 Roman 15:55 Focsani 12:00 Cluj Napoca 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti
08:30
21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti
10:50
17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj
11:20
05:00 Oradea 06:30 Zalau 12:00 Cluj Napoca 13:00 Nasaud 17:30 Slobozia 16:55 Bucuresti 16:30 Sinaia 15:55 Ploiesti 15:20 Marasesti 14:50 Targu Frumos 14:10 Falticeni 18:10 Constanta 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 13:30 Campulung Moldovenesc 07:00 Satu Mare 12:20 Gherla 13:10 Prundu Bargaului 17:20 Harsova 16:50 Pitesti 16:20 Predeal 15:50 Buzau 15:10 Adjud 14:40 Pascani 14:00 Suceava 18:00 Medgidia 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 05:30 Alesd 08:00 Baia Mare 12:30 Dej 13:20 Vatra Dornei 17:10 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 16:10 Campina 15:40 Ramnicu Sarat 15:00 Bacau 14:30 Motca 13:50 Radauti 17:50 Calarasi 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 06:00 Huedin 10:00 Bontida 12:40 Beclean 17:40 Cernavoda 17:00 Tandarei 16:30 Targoviste 16:00 Urziceni 15:30 Focsani 14:55 Roman 14:20 Targu Neamt 13:40 Gura Humorului 18:20 Mangalia 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz
18:20
17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 14:35 Marasesti 14:10 Targu Frumos 13:40 Suceava 13:05 Vatra Dornei 12:45 Beclean 11:40 Bontida 11:00 Huedin 12:10 Targu Mures 16:05 Husi 12:30 Sebes 15:40 Flamanzi 12:50 Targu Secuiesc 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 13:30 Onesti 16:35 Braila 14:10 Miercurea Ciuc 15:50 Podu Iloaiei 14:50 Bicaz 16:10 Barlad 16:30 Galati 15:20 Dorohoi 16:20 Faurei 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 14:30 Adjud 14:00 Pascani 13:30 Radauti 13:00 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:30 Baia Mare 10:00 Alesd 12:15 Aiud 16:10 Barlad 12:35 Sibiu 15:20 Dorohoi 12:55 Covasna 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 13:40 Reghin 16:15 Tecuci 14:20 Sovata 15:55 Iasi 15:00 Poiana Largului 15:35 Botosani 16:35 Braila 15:25 Darabani 15:50 Podu Iloaiei 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 14:25 Bacau 13:55 Targu Neamt 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 12:30 Gherla 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 15:55 Iasi 12:20 Teius 15:35 Botosani 12:40 Fagaras 15:25 Darabani 13:05 Moinesti 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 13:50 Toplita 16:25 Ianca 14:30 Gheorgheni 16:00 Vaslui 15:10 Vanatori 15:45 Harlau 16:15 Tecuci 15:30 Saveni 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:20 Roman 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:10 Zalau 12:05 Turda 16:00 Vaslui 12:25 Alba Iulia 15:45 Harlau 12:45 Brasov 15:30 Saveni 13:00 Comanesti 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:20 Faurei 14:40 Piatra Neamt 16:05 Husi 16:40 Tulcea 15:40 Flamanzi 16:25 Ianca
Sosiri
De la Ora

13:50 Constanta
00:05

16:50 Braila
00:10

13:50 Mangalia
00:10

13:50 Medgidia
00:15

13:50 Cernavoda
00:30

16:50 Galati
00:40

16:50 Buzau
01:00

13:50 Giurgiu
01:00

13:50 Alexandria
01:05

13:50 Fetesti
01:10

05:30 Tulcea 05:30 Tulcea 05:30 Tulcea
01:15

10:40 Tulcea
01:15

06:30 Tulcea 06:30 Tulcea 06:30 Tulcea 06:30 Tulcea
01:15

13:50 Braila
01:20

05:30 Braila 05:30 Braila 05:30 Braila
01:20

10:40 Braila
01:20

06:30 Braila 06:30 Braila 06:30 Braila 06:30 Braila
01:20

16:50 Ramnicu Sarat
01:30

13:50 Tulcea
01:30

16:50 Tecuci
01:55

13:50 Calarasi
02:00

06:30 Mangalia
02:00

13:50 Galati
02:10

16:50 Focsani
02:15

16:50 Adjud
02:45

16:50 Barlad
03:00

13:50 Slobozia
03:00

05:30 Galati 05:30 Galati 05:30 Galati
03:00

10:40 Galati
03:00

06:30 Constanta 06:30 Galati 06:30 Galati 06:30 Galati 06:30 Galati
03:00

13:50 Tecuci
03:10

13:50 Ramnicu Sarat
03:20

16:50 Husi
03:30

13:50 Barlad
03:30

05:30 Ianca 05:30 Ianca 05:30 Ianca
03:30

10:40 Ianca
03:30

06:30 Medgidia 06:30 Ianca 06:30 Ianca 06:30 Ianca 06:30 Ianca
03:30

16:50 Dorohoi
03:35

06:30 Calarasi
03:40

16:50 Onesti
03:45

13:50 Husi
03:50

06:30 Cernavoda
03:50

06:30 Slobozia
03:55

16:50 Vaslui
04:00

13:50 Bucuresti
04:00

05:30 Mangalia
04:00

06:30 Harsova
04:00

16:50 Comanesti
04:10

13:50 Buzau
04:10

05:30 Constanta
04:10

06:30 Lehliu
04:10

16:50 Bucuresti
04:15

16:50 Moinesti
04:20

13:50 Focsani
04:20

06:30 Tandarei
04:20

16:50 Botosani
04:30

13:50 Vaslui
04:30

05:30 Faurei 05:30 Faurei 05:30 Faurei 05:30 Medgidia
04:30

10:40 Faurei
04:30

06:30 Faurei 06:30 Faurei 06:30 Faurei 06:30 Faurei
04:30

16:50 Craiova
04:35

13:50 Harlau
04:40

05:30 Tecuci 05:30 Tecuci 05:30 Tecuci
04:40

10:40 Tecuci
04:40

06:30 Tecuci 06:30 Tecuci 06:30 Tecuci 06:30 Tecuci
04:40

16:50 Iasi
04:45

05:30 Calarasi 05:30 Barlad 05:30 Barlad 05:30 Barlad
04:50

10:40 Barlad
04:50

06:30 Barlad 06:30 Barlad 06:30 Barlad 06:30 Barlad
04:50

16:50 Podu Iloaiei
05:00

13:50 Roman
05:00

05:30 Cernavoda
05:00

10:40 Mangalia
05:00

06:30 Bucuresti
05:00

16:50 Filiasi
05:05

16:50 Ploiesti
05:10

13:50 Adjud
05:10

05:30 Slobozia
05:10

06:30 Pitesti
05:10

13:50 Bacau
05:15

16:50 Suceava
05:20

13:50 Slatina (Olt)
05:20

13:50 Radauti
05:25

16:50 Bacau
05:30

13:50 Iasi
05:30

05:30 Husi 05:30 Husi 05:30 Husi 05:30 Harsova
05:30

10:40 Constanta 10:40 Husi
05:30

06:30 Husi 06:30 Husi 06:30 Husi 06:30 Husi
05:30

13:50 Dorohoi
05:35

16:50 Negresti
05:40

13:50 Targu Frumos
05:40

05:30 Vaslui 05:30 Vaslui 05:30 Vaslui
05:40

10:40 Vaslui 10:40 Medgidia
05:40

06:30 Vaslui 06:30 Vaslui 06:30 Vaslui 06:30 Vaslui
05:40

16:50 Harlau
05:45

13:50 Targoviste
05:45

13:50 Urziceni
05:47

16:50 Constanta
05:50

13:50 Ploiesti
05:50

13:50 Targu Neamt
05:55

13:50 Buhusi
05:57

13:50 Roznov
05:58

16:50 Campina
06:00

13:50 Piatra Neamt
06:00

05:30 Giurgiu 05:30 Iasi 05:30 Lehliu 05:30 Giurgiu 05:30 Iasi 05:30 Giurgiu 05:30 Iasi
06:00

10:40 Giurgiu 10:40 Iasi 10:40 Calarasi
06:00

06:30 Iasi 06:30 Iasi 06:30 Giurgiu 06:30 Iasi 06:30 Giurgiu 06:30 Giurgiu 06:30 Ramnicu Valcea 06:30 Iasi
06:00

16:50 Buhusi
06:05

16:50 Roznov
06:10

13:50 Onesti
06:10

05:30 Podu Iloaiei 05:30 Podu Iloaiei 05:30 Podu Iloaiei 05:30 Tandarei 05:30 Alexandria 05:30 Alexandria 05:30 Alexandria
06:10

10:40 Podu Iloaiei 10:40 Cernavoda 10:40 Alexandria
06:10

06:30 Alexandria 06:30 Podu Iloaiei 06:30 Podu Iloaiei 06:30 Podu Iloaiei 06:30 Podu Iloaiei 06:30 Alexandria 06:30 Alexandria
06:10

16:50 Targu Frumos
06:15

05:30 Turnu Magurele 05:30 Turnu Magurele 05:30 Turnu Magurele
06:15

10:40 Turnu Magurele
06:15

06:30 Turnu Magurele 06:30 Turnu Magurele 06:30 Turnu Magurele
06:15

16:50 Gura Humorului
06:20

13:50 Botosani
06:20

05:30 Caracal 05:30 Caracal 05:30 Caracal 05:30 Harlau 05:30 Harlau 05:30 Harlau
06:20

10:40 Slobozia 10:40 Caracal 10:40 Harlau
06:20

06:30 Harlau 06:30 Caracal 06:30 Caracal 06:30 Caracal 06:30 Harlau 06:30 Harlau 06:30 Harlau
06:20

16:50 Falticeni
06:30

13:50 Pascani
06:30

05:30 Slatina (Olt) 05:30 Flamanzi 05:30 Flamanzi 05:30 Flamanzi 05:30 Slatina (Olt) 05:30 Slatina (Olt)
06:30

10:40 Slatina (Olt) 10:40 Flamanzi 10:40 Harsova
06:30

06:30 Slatina (Olt) 06:30 Slatina (Olt) 06:30 Slatina (Olt) 06:30 Flamanzi 06:30 Flamanzi 06:30 Targoviste 06:30 Flamanzi 06:30 Flamanzi
06:30

16:50 Rovinari
06:35

16:50 Pascani
06:40

13:50 Craiova
06:40

05:30 Botosani 05:30 Botosani 05:30 Botosani
06:40

10:40 Botosani 10:40 Lehliu
06:40

06:30 Botosani 06:30 Sinaia 06:30 Botosani 06:30 Botosani 06:30 Botosani
06:40

16:50 Motca
06:45

05:30 Saveni 05:30 Saveni 05:30 Saveni
06:45

10:40 Saveni
06:45

06:30 Saveni 06:30 Saveni 06:30 Saveni 06:30 Saveni
06:45

16:50 Piatra Neamt
06:50

13:50 Suceava
06:50

05:30 Darabani 05:30 Darabani 05:30 Darabani
06:50

10:40 Tandarei 10:40 Darabani
06:50

06:30 Predeal 06:30 Darabani 06:30 Darabani 06:30 Darabani 06:30 Darabani
06:50

16:50 Roman
06:55

16:50 Cristesti
07:00

13:50 Filiasi
07:00

05:30 Bucuresti 05:30 Craiova 05:30 Dorohoi 05:30 Dorohoi 05:30 Craiova 05:30 Dorohoi 05:30 Craiova
07:00

10:40 Bucuresti 10:40 Craiova 10:40 Dorohoi
07:00

06:30 Craiova 06:30 Dorohoi 06:30 Campina 06:30 Dorohoi 06:30 Craiova 06:30 Dorohoi 06:30 Dorohoi 06:30 Craiova
07:00

16:50 Targu Jiu
07:05

16:50 Brasov
07:10

05:30 Vanatori 05:30 Filiasi 05:30 Filiasi 05:30 Filiasi 05:30 Pitesti 05:30 Vanatori 05:30 Vanatori
07:10

10:40 Vanatori 10:40 Filiasi 10:40 Pitesti
07:10

06:30 Vanatori 06:30 Vanatori 06:30 Vanatori 06:30 Filiasi 06:30 Filiasi 06:30 Filiasi 06:30 Vanatori 06:30 Urziceni
07:10

13:50 Pitesti
07:20

05:30 Ramnicu Valcea 05:30 Drobeta Turnu Severin 05:30 Drobeta Turnu Severin 05:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

10:40 Drobeta Turnu Severin 10:40 Ramnicu Valcea
07:20

06:30 Ploiesti 06:30 Drobeta Turnu Severin 06:30 Drobeta Turnu Severin 06:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

16:50 Fetesti
07:30

13:50 Targu Secuiesc
07:30

05:30 Rovinari 05:30 Targoviste 05:30 Rovinari 05:30 Rovinari
07:30

10:40 Rovinari 10:40 Targoviste
07:30

06:30 Rovinari 06:30 Rovinari 06:30 Rovinari 06:30 Buzau
07:30

05:30 Sinaia 05:30 Resita 05:30 Resita 05:30 Resita
07:40

10:40 Sinaia 10:40 Resita
07:40

06:30 Resita 06:30 Ramnicu Sarat 06:30 Resita 06:30 Resita
07:40

05:30 Caransebes 05:30 Caransebes 05:30 Caransebes 05:30 Predeal
07:50

10:40 Caransebes 10:40 Predeal
07:50

06:30 Caransebes 06:30 Caransebes 06:30 Caransebes 06:30 Focsani
07:50

05:30 Campina
07:55

16:50 Targu Neamt
08:00

13:50 Brasov
08:00

05:30 Targu Jiu 05:30 Targu Jiu 05:30 Targu Jiu 05:30 Urziceni
08:00

10:40 Targu Jiu 10:40 Campina
08:00

06:30 Marasesti 06:30 Targu Jiu 06:30 Targu Jiu 06:30 Targu Jiu
08:00

13:50 Bicaz
08:10

05:30 Bumbesti Jiu 05:30 Bumbesti Jiu 05:30 Bumbesti Jiu 05:30 Ploiesti
08:10

10:40 Bumbesti Jiu 10:40 Urziceni
08:10

06:30 Adjud 06:30 Bumbesti Jiu 06:30 Bumbesti Jiu 06:30 Bumbesti Jiu
08:10

13:50 Ramnicu Valcea
08:15

13:50 Falticeni
08:20

05:30 Petrosani 05:30 Buzau 05:30 Petrosani 05:30 Petrosani
08:20

10:40 Petrosani 10:40 Ploiesti
08:20

06:30 Petrosani 06:30 Petrosani 06:30 Petrosani 06:30 Bacau
08:20

16:50 Fagaras
08:30

13:50 Gura Humorului
08:30

05:30 Ramnicu Sarat 05:30 Poiana Largului 05:30 Poiana Largului 05:30 Poiana Largului 05:30 Hateg 05:30 Hateg 05:30 Hateg
08:30

10:40 Poiana Largului 10:40 Hateg 10:40 Buzau
08:30

06:30 Hateg 06:30 Poiana Largului 06:30 Poiana Largului 06:30 Poiana Largului 06:30 Poiana Largului 06:30 Roman 06:30 Hateg 06:30 Hateg
08:30

16:50 Petrosani
08:35

05:30 Bicaz 05:30 Bicaz 05:30 Bicaz
08:35

10:40 Bicaz
08:35

06:30 Bicaz 06:30 Bicaz 06:30 Bicaz 06:30 Bicaz
08:35

13:50 Moinesti
08:40

05:30 Focsani 05:30 Hunedoara 05:30 Piatra Neamt 05:30 Piatra Neamt 05:30 Hunedoara 05:30 Hunedoara 05:30 Piatra Neamt
08:40

10:40 Hunedoara 10:40 Piatra Neamt 10:40 Ramnicu Sarat
08:40

06:30 Piatra Neamt 06:30 Piatra Neamt 06:30 Piatra Neamt 06:30 Hunedoara 06:30 Hunedoara 06:30 Piatra Neamt 06:30 Hunedoara 06:30 Targu Frumos
08:40

13:50 Fagaras
08:45

05:30 Deva 05:30 Deva 05:30 Deva 05:30 Marasesti
08:50

10:40 Deva 10:40 Focsani
08:50

06:30 Pascani 06:30 Deva 06:30 Deva 06:30 Deva
08:50

05:30 Adjud
08:55

06:30 Targu Neamt
08:55

13:50 Comanesti
09:00

05:30 Lugoj 05:30 Bacau 05:30 Gheorgheni 05:30 Gheorgheni 05:30 Gheorgheni 05:30 Lugoj 05:30 Lugoj
09:00

10:40 Lugoj 10:40 Marasesti 10:40 Gheorgheni
09:00

06:30 Lugoj 06:30 Lugoj 06:30 Lugoj 06:30 Gheorgheni 06:30 Gheorgheni 06:30 Falticeni 06:30 Gheorgheni 06:30 Gheorgheni
09:00

05:30 Roman
09:05

13:50 Targu Jiu
09:10

05:30 Targu Frumos 05:30 Timisoara 05:30 Sovata 05:30 Sovata 05:30 Timisoara 05:30 Sovata 05:30 Timisoara
09:10

10:40 Timisoara 10:40 Sovata 10:40 Adjud
09:10

06:30 Timisoara 06:30 Sovata 06:30 Sovata 06:30 Suceava 06:30 Sovata 06:30 Timisoara 06:30 Timisoara 06:30 Sovata
09:10

13:50 Campulung Moldovenesc
09:20

05:30 Arad 05:30 Arad 05:30 Arad 05:30 Pascani
09:20

10:40 Arad 10:40 Bacau
09:20

06:30 Radauti 06:30 Arad 06:30 Arad 06:30 Arad
09:20

05:30 Motca
09:25

16:50 Poiana Largului
09:30

13:50 Targu Ocna
09:30

05:30 Miercurea Ciuc 05:30 Chisineu Cris 05:30 Chisineu Cris 05:30 Targu Neamt 05:30 Chisineu Cris 05:30 Miercurea Ciuc 05:30 Miercurea Ciuc
09:30

10:40 Miercurea Ciuc 10:40 Chisineu Cris 10:40 Roman
09:30

06:30 Miercurea Ciuc 06:30 Miercurea Ciuc 06:30 Miercurea Ciuc 06:30 Gura Humorului 06:30 Chisineu Cris 06:30 Chisineu Cris 06:30 Chisineu Cris 06:30 Miercurea Ciuc
09:30

16:50 Hateg
09:35

13:50 Gheorgheni
09:35

05:30 Falticeni
09:35

10:40 Targu Frumos
09:35

13:50 Reghin
09:40

05:30 Odorheiu Secuiesc 05:30 Odorheiu Secuiesc 05:30 Odorheiu Secuiesc 05:30 Suceava
09:40

10:40 Odorheiu Secuiesc 10:40 Pascani
09:40

06:30 Odorheiu Secuiesc 06:30 Odorheiu Secuiesc 06:30 Odorheiu Secuiesc 06:30 Odorheiu Secuiesc 06:30 Campulung Moldovenesc
09:40

16:50 Sibiu
09:45

13:50 Drobeta Turnu Severin
09:45

05:30 Radauti
09:45

10:40 Motca
09:45

05:30 Gura Humorului 05:30 Salonta 05:30 Toplita 05:30 Toplita 05:30 Toplita 05:30 Salonta 05:30 Salonta
09:50

10:40 Salonta 10:40 Targu Neamt 10:40 Toplita
09:50

06:30 Salonta 06:30 Salonta 06:30 Salonta 06:30 Toplita 06:30 Toplita 06:30 Toplita 06:30 Toplita 06:30 Vatra Dornei
09:50

05:30 Campulung Moldovenesc
09:55

06:30 Prundu Bargaului
09:55

16:50 Hunedoara
10:00

13:50 Toplita Gara
10:00

05:30 Vatra Dornei 05:30 Gilau 05:30 Reghin 05:30 Reghin 05:30 Gilau 05:30 Reghin 05:30 Gilau
10:00

10:40 Falticeni 10:40 Reghin 10:40 Gilau
10:00

06:30 Reghin 06:30 Gilau 06:30 Nasaud 06:30 Reghin 06:30 Reghin 06:30 Gilau 06:30 Reghin 06:30 Gilau
10:00

05:30 Prundu Bargaului
10:05

13:50 Sighisoara
10:10

05:30 Onesti 05:30 Nasaud 05:30 Onesti 05:30 Onesti
10:10

10:40 Onesti 10:40 Suceava
10:10

06:30 Onesti 06:30 Onesti 06:30 Onesti 06:30 Bistrita 06:30 Onesti
10:10

13:50 Orastie
10:15

05:30 Bistrita
10:15

06:30 Beclean
10:15

13:50 Deva
10:20

05:30 Moinesti 05:30 Moinesti 05:30 Moinesti 05:30 Beclean
10:20

10:40 Moinesti 10:40 Radauti
10:20

06:30 Moinesti 06:30 Dej 06:30 Moinesti 06:30 Moinesti 06:30 Moinesti
10:20

13:50 Caransebes
10:25

05:30 Dej
10:25

16:50 Sebes
10:30

13:50 Targu Mures
10:30

05:30 Comanesti 05:30 Comanesti 05:30 Comanesti 05:30 Gherla
10:30

10:40 Gura Humorului 10:40 Comanesti
10:30

06:30 Comanesti 06:30 Comanesti 06:30 Comanesti 06:30 Comanesti
10:30

13:50 Vatra Dornei
10:35

05:30 Covasna 05:30 Covasna 05:30 Covasna
10:40

10:40 Campulung Moldovenesc 10:40 Covasna
10:40

06:30 Covasna 06:30 Covasna 06:30 Covasna 06:30 Covasna
10:40

05:30 Targu Secuiesc 05:30 Targu Secuiesc 05:30 Targu Secuiesc
10:50

10:40 Targu Secuiesc 10:40 Vatra Dornei
10:50

06:30 Targu Secuiesc 06:30 Targu Secuiesc 06:30 Targu Secuiesc 06:30 Targu Secuiesc
10:50

13:50 Resita
11:00

05:30 Brasov 05:30 Brasov 05:30 Brasov
11:00

10:40 Brasov 10:40 Prundu Bargaului
11:00

06:30 Brasov 06:30 Brasov 06:30 Brasov 06:30 Brasov
11:00

13:50 Blaj
11:10

05:30 Fagaras 05:30 Fagaras 05:30 Fagaras
11:10

10:40 Fagaras 10:40 Nasaud
11:10

06:30 Fagaras 06:30 Fagaras 06:30 Fagaras 06:30 Fagaras
11:10

13:50 Sibiu
11:15

05:30 Sibiu 05:30 Sibiu 05:30 Sibiu
11:20

10:40 Sibiu 10:40 Bistrita
11:20

06:30 Sibiu 06:30 Sibiu 06:30 Sibiu 06:30 Sibiu
11:20

05:30 Sebes 05:30 Sebes 05:30 Sebes
11:25

10:40 Sebes
11:25

06:30 Sebes 06:30 Sebes 06:30 Sebes 06:30 Sebes
11:25

16:50 Toplita
11:30

13:50 Medias
11:30

05:30 Alba Iulia 05:30 Alba Iulia 05:30 Alba Iulia
11:30

10:40 Alba Iulia 10:40 Beclean
11:30

06:30 Alba Iulia 06:30 Alba Iulia 06:30 Alba Iulia 06:30 Alba Iulia
11:30

13:50 Sebes
11:35

05:30 Teius 05:30 Teius 05:30 Teius
11:35

10:40 Teius
11:35

06:30 Teius 06:30 Teius 06:30 Teius 06:30 Teius
11:35

05:30 Aiud 05:30 Aiud 05:30 Aiud
11:40

10:40 Dej 10:40 Aiud
11:40

06:30 Aiud 06:30 Aiud 06:30 Aiud 06:30 Aiud
11:40

05:30 Targu Mures 05:30 Targu Mures 05:30 Targu Mures
11:50

10:40 Bontida 10:40 Targu Mures
11:50

06:30 Targu Mures 06:30 Targu Mures 06:30 Targu Mures 06:30 Targu Mures
11:50

16:50 Deva
12:00

13:50 Alba Iulia
12:00

05:30 Turda 05:30 Turda 05:30 Turda
12:00

10:40 Turda 10:40 Baia Mare
12:00

06:30 Turda 06:30 Turda 06:30 Turda 06:30 Turda
12:00

13:50 Bistrita
12:10

10:40 Satu Mare
12:10

13:50 Lugoj
12:20

16:50 Reghin
12:30

13:50 Aiud
12:30

13:50 Beclean
12:35

13:50 Dej
13:00

06:30 Gherla
13:00

10:40 Zalau
13:10

13:50 Turda
13:15

16:50 Alba Iulia
13:30

13:50 Gherla
13:30

05:30 Cluj Napoca
13:30

10:40 Cluj Napoca
13:30

06:30 Cluj Napoca
13:30

05:30 Bontida
13:40

10:40 Huedin
13:45

05:30 Baia Mare
13:50

10:40 Alesd
13:50

06:30 Bontida
13:50

05:30 Satu Mare
13:55

13:50 Cluj Napoca
14:00

05:30 Zalau
14:00

10:40 Oradea
14:00

06:30 Baia Mare
14:00

13:50 Timisoara
14:10

05:30 Huedin
14:10

06:30 Satu Mare
14:10

05:30 Alesd
14:20

06:30 Zalau
14:20

16:50 Targu Mures
14:30

05:30 Oradea
14:30

06:30 Huedin
14:30

06:30 Alesd
14:40

16:50 Aiud
14:45

16:50 Ludus
15:00

13:50 Huedin
15:00

16:50 Turda
15:30

16:50 Cluj Napoca
16:00

13:50 Arad
16:00

06:30 Oradea
16:50

13:50 Oradea
17:00

13:50 Nadlac
17:10

16:50 Huedin
18:00

16:50 Alesd
19:00

16:50 Oradea
19:30

16:50 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.