La adresa - Mersul autobuzelor Freiberg Germania

La adresa

Freiberg, Germania

Adresă: Freiberg

Plecări
Ora Către
14:40
15:00 Buzau 15:00 Poiana Largului 14:30 Adjud 16:35 Braila 14:00 Pascani 15:50 Podu Iloaiei 13:30 Radauti 16:10 Barlad 13:00 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:40 Dej 12:10 Targu Mures 11:30 Baia Mare 12:30 Sebes 10:00 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 17:20 Medgidia 12:35 Sibiu 16:40 Harsova 12:55 Covasna 16:00 Pitesti 13:40 Reghin 15:40 Predeal 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 14:45 Ramnicu Sarat 15:10 Vanatori 14:25 Bacau 16:15 Tecuci 13:55 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:20 Gura Humorului 15:35 Botosani 12:55 Nasaud 15:25 Darabani 12:30 Gherla 12:15 Aiud 11:20 Satu Mare 12:35 Sibiu 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 17:10 Calarasi 12:40 Fagaras 16:30 Lehliu 13:05 Moinesti 15:55 Ramnicu Valcea 13:50 Toplita 15:30 Campina 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 14:40 Piatra Neamt 14:40 Focsani 16:40 Tulcea 14:20 Roman 16:25 Ianca 13:50 Falticeni 16:00 Vaslui 13:10 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 11:10 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 17:40 Mangalia 12:25 Alba Iulia 17:00 Cernavoda 12:45 Brasov 16:20 Tandarei 13:00 Comanesti 15:50 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:20 Urziceni 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:10 Ploiesti 14:50 Bicaz 14:35 Marasesti 16:30 Galati 14:10 Targu Frumos 16:20 Faurei 13:40 Suceava 16:05 Husi 13:05 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:45 Beclean 12:05 Turda 11:40 Bontida 12:25 Alba Iulia 11:00 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 17:30 Constanta 12:30 Sebes 16:50 Slobozia 12:50 Targu Secuiesc 16:10 Bucuresti 13:30 Onesti 15:45 Sinaia 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi
18:50
16:40 Toplita 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt 16:30 Filiasi 20:30 Braila 15:00 Motru 19:50 Husi 14:00 Timisoara 14:35 Darabani 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:20 Alexandria 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 14:45 Resita 19:40 Buzau 13:40 Arad 14:45 Veresti 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 14:30 Caransebes 19:30 Focsani 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 14:15 Lugoj 19:20 Marasesti 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului
Sosiri
De la Ora

08:35 Tulcea 08:35 Tulcea
01:15

08:35 Braila 08:35 Braila
01:20

08:35 Mangalia
02:00

08:35 Galati 08:35 Galati 08:35 Constanta
03:00

08:35 Medgidia 08:35 Ianca 08:35 Ianca
03:30

08:35 Calarasi
03:40

08:35 Cernavoda
03:50

08:35 Slobozia
03:55

08:35 Harsova
04:00

08:35 Lehliu
04:10

08:35 Tandarei
04:20

08:35 Faurei 08:35 Faurei
04:30

08:35 Tecuci 08:35 Tecuci
04:40

08:35 Barlad 08:35 Barlad
04:50

08:35 Bucuresti
05:00

08:35 Pitesti
05:10

08:35 Husi 08:35 Husi
05:30

07:00 Tulcea
05:40

08:35 Vaslui 08:35 Vaslui
05:40

07:00 Braila
05:45

07:00 Galati
05:50

07:00 Tecuci 07:00 Constanta 07:00 Giurgiu 07:00 Giurgiu 07:00 Constanta
06:00

08:35 Ramnicu Valcea 08:35 Giurgiu 08:35 Iasi 08:35 Iasi 08:35 Giurgiu
06:00

07:00 Barlad
06:05

07:00 Turnu Magurele 07:00 Turnu Magurele 07:00 Husi
06:10

08:35 Alexandria 08:35 Alexandria 08:35 Podu Iloaiei 08:35 Podu Iloaiei
06:10

08:35 Turnu Magurele 08:35 Turnu Magurele
06:15

07:00 Corabia 07:00 Corabia
06:20

08:35 Caracal 08:35 Caracal 08:35 Harlau 08:35 Harlau
06:20

07:00 Mangalia 07:00 Buzau 07:00 Mangalia 07:00 Alexandria 07:00 Alexandria
06:30

08:35 Flamanzi 08:35 Flamanzi 08:35 Targoviste 08:35 Slatina (Olt) 08:35 Slatina (Olt)
06:30

07:00 Focsani 07:00 Medgidia 07:00 Filiasi 07:00 Filiasi 07:00 Medgidia
06:40

08:35 Botosani 08:35 Botosani 08:35 Sinaia
06:40

08:35 Saveni 08:35 Saveni
06:45

07:00 Slatina (Olt) 07:00 Slatina (Olt) 07:00 Hirsova 07:00 Hirsova
06:50

08:35 Predeal 08:35 Darabani 08:35 Darabani
06:50

07:00 Craiova 07:00 Tandarei 07:00 Tandarei 07:00 Marasesti 07:00 Craiova
07:00

08:35 Craiova 08:35 Campina 08:35 Dorohoi 08:35 Dorohoi 08:35 Craiova
07:00

07:00 Adjud
07:05

07:00 Sascut 07:00 Filiasi 07:00 Filiasi
07:10

08:35 Urziceni 08:35 Vanatori 08:35 Vanatori 08:35 Filiasi 08:35 Filiasi
07:10

07:00 Rovinari 07:00 Rovinari
07:20

08:35 Drobeta Turnu Severin 08:35 Ploiesti 08:35 Drobeta Turnu Severin
07:20

07:00 Isalnita 07:00 Isalnita
07:30

08:35 Rovinari 08:35 Rovinari 08:35 Buzau
07:30

07:00 Targu Carbunesti 07:00 Targu Carbunesti
07:40

08:35 Resita 08:35 Ramnicu Sarat 08:35 Resita
07:40

07:00 Bacau 07:00 Motru 07:00 Motru
07:45

07:00 Resita 07:00 Resita
07:50

08:35 Focsani 08:35 Caransebes 08:35 Caransebes
07:50

07:00 Caransebes 07:00 Caransebes
07:55

07:00 Lugoj 07:00 Slobozia 07:00 Slobozia 07:00 Roman 07:00 Lugoj
08:00

08:35 Targu Jiu 08:35 Marasesti 08:35 Targu Jiu
08:00

07:00 Vaslui 07:00 Timisoara 07:00 Timisoara
08:05

07:00 Bucuresti 07:00 Negresti 07:00 Arad 07:00 Arad 07:00 Bucuresti
08:10

08:35 Bumbesti Jiu 08:35 Adjud 08:35 Bumbesti Jiu
08:10

07:00 Iasi
08:15

07:00 Targu Jiu 07:00 Targu Jiu 07:00 Podu Iloaiei
08:20

08:35 Petrosani 08:35 Petrosani 08:35 Bacau
08:20

07:00 Petrosani 07:00 Deleni 07:00 Petrosani
08:25

07:00 Hateg 07:00 Hirlau 07:00 Hateg
08:30

08:35 Hateg 08:35 Roman 08:35 Hateg 08:35 Poiana Largului 08:35 Poiana Largului
08:30

07:00 Targu Frumos
08:35

08:35 Bicaz 08:35 Bicaz
08:35

07:00 Calan 07:00 Calan 07:00 Pascani
08:40

08:35 Targu Frumos 08:35 Hunedoara 08:35 Piatra Neamt 08:35 Piatra Neamt 08:35 Hunedoara
08:40

07:00 Motca
08:45

07:00 Hunedoara 07:00 Hunedoara 07:00 Cristesti
08:50

08:35 Deva 08:35 Pascani 08:35 Deva
08:50

07:00 Timisesti
08:55

08:35 Targu Neamt
08:55

07:00 Deva 07:00 Dumbrava 07:00 Pitesti 07:00 Deva 07:00 Pitesti
09:00

08:35 Falticeni 08:35 Lugoj 08:35 Lugoj 08:35 Gheorgheni 08:35 Gheorgheni
09:00

07:00 Targu Neamt
09:05

07:00 Ramnicu Sarat 07:00 Piatra Neamt 07:00 Ramnicu Sarat
09:10

08:35 Sovata 08:35 Timisoara 08:35 Sovata 08:35 Timisoara 08:35 Suceava
09:10

07:00 Bicaz
09:15

07:00 Campina 07:00 Campina
09:20

08:35 Radauti 08:35 Arad 08:35 Arad
09:20

07:00 Poiana Largului 07:00 Sinaia 07:00 Sinaia
09:30

08:35 Miercurea Ciuc 08:35 Miercurea Ciuc 08:35 Chisineu Cris 08:35 Chisineu Cris 08:35 Gura Humorului
09:30

07:00 Durau
09:35

07:00 Toplita 07:00 Predeal 07:00 Predeal
09:40

08:35 Campulung Moldovenesc 08:35 Odorheiu Secuiesc 08:35 Odorheiu Secuiesc
09:40

07:00 Sfantu Gheorghe 07:00 Miercurea Ciuc 07:00 Brasov 07:00 Brasov
09:50

08:35 Vatra Dornei 08:35 Salonta 08:35 Salonta 08:35 Toplita 08:35 Toplita
09:50

07:00 Morareni
09:55

08:35 Prundu Bargaului
09:55

07:00 Targu Secuiesc 07:00 Targu Secuiesc 07:00 Reghin
10:00

08:35 Reghin 08:35 Gilau 08:35 Reghin 08:35 Gilau 08:35 Nasaud
10:00

07:00 Sfantu Gheorghe 07:00 Sighisoara 07:00 Sfantu Gheorghe
10:05

07:00 Covasna 07:00 Covasna
10:10

08:35 Bistrita 08:35 Onesti 08:35 Onesti
10:10

07:00 Targu Mures
10:15

08:35 Beclean
10:15

07:00 Falticeni 07:00 Targu Ocna 07:00 Targu Ocna
10:20

08:35 Moinesti 08:35 Moinesti 08:35 Dej
10:20

07:00 Suceava
10:25

07:00 Onesti 07:00 Dolhasca 07:00 Onesti
10:30

08:35 Comanesti 08:35 Comanesti
10:30

07:00 Veresti
10:35

07:00 Comanesti 07:00 Darabani 07:00 Comanesti
10:40

08:35 Covasna 08:35 Covasna
10:40

07:00 Botosani
10:45

07:00 Gura Humorului 07:00 Moinesti 07:00 Moinesti
10:50

08:35 Targu Secuiesc 08:35 Targu Secuiesc
10:50

07:00 Campulung Moldovenesc
10:55

07:00 Iacobeni 07:00 Fagaras 07:00 Simeria 07:00 Fagaras 07:00 Simeria
11:00

08:35 Brasov 08:35 Brasov
11:00

07:00 Vestem 07:00 Vestem 07:00 Vatra Dornei
11:10

08:35 Fagaras 08:35 Fagaras
11:10

07:00 Prundu Bargaului
11:15

07:00 Orastie 07:00 Bistrita 07:00 Orastie 07:00 Ramnicu Valcea 07:00 Ramnicu Valcea
11:20

08:35 Sibiu 08:35 Sibiu
11:20

07:00 Beclean
11:25

08:35 Sebes 08:35 Sebes
11:25

07:00 Sebes 07:00 Sibiu 07:00 Sebes 07:00 Dej 07:00 Sibiu
11:30

08:35 Alba Iulia 08:35 Alba Iulia
11:30

08:35 Teius 08:35 Teius
11:35

07:00 Lancram 07:00 Miercurea Sibiului 07:00 Lancram 07:00 Miercurea Sibiului
11:40

08:35 Aiud 08:35 Aiud
11:40

07:00 Sighisoara 07:00 Alba Iulia 07:00 Sighisoara 07:00 Alba Iulia
11:50

08:35 Targu Mures 08:35 Targu Mures
11:50

07:00 Medias 07:00 Medias 07:00 Cluj Napoca
12:00

08:35 Turda 08:35 Turda
12:00

07:00 Gilau
12:05

07:00 Huedin 07:00 Teius 07:00 Teius
12:10

07:00 Negreni
12:15

07:00 Aiud 07:00 Aiud 07:00 Alesd
12:20

07:00 Unirea 07:00 Unirea
12:30

07:00 Turda 07:00 Turda
12:40

08:35 Gherla
13:00

08:35 Cluj Napoca
13:30

08:35 Bontida
13:50

07:00 Cluj Napoca 07:00 Cluj Napoca 07:00 Cluj Napoca 07:00 Cluj Napoca
14:00

08:35 Baia Mare
14:00

08:35 Satu Mare
14:10

08:35 Zalau
14:20

08:35 Huedin
14:30

08:35 Alesd
14:40

08:35 Oradea
16:50

07:00 Oradea
18:30

07:00 Bors
19:00

07:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.