La adresa - Mersul autobuzelor Frankfurt Germania

La adresa

Frankfurt, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
09:00
11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc
11:55
14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 12:00 Arad 12:20 Resita 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita
13:00
17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara
13:45 Giltrans
21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi
14:05
17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac
14:45 Euro Michael Tour
09:30 Cluj Napoca 05:00 Bors 17:10 Buhusi 16:40 Falticeni 16:05 Brasov 12:30 Reghin 19:00 Ramnicu Sarat 18:35 Barlad 18:15 Vaslui 17:55 Botosani 17:35 Suceava 08:30 Huedin 16:55 Roznov 16:37 Pascani 16:00 Targu Neamt 12:00 Targu Mures 19:40 Braila 18:50 Tecuci 18:30 Husi 18:10 Comanesti 17:50 Iasi 17:30 Bacau 06:30 Alesd 16:50 Targu Frumos 16:35 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului 11:00 Ludus 19:35 Galati 18:45 Focsani 18:25 Dorohoi 18:05 Bucuresti 17:45 Podu Iloaiei 10:30 Turda 05:30 Oradea 17:15 Campina 16:45 Gura Humorului 16:30 Roman 13:30 Toplita 19:30 Buzau 18:40 Adjud 18:20 Onesti 18:00 Moinesti 17:40 Ploiesti
Sosiri
De la Ora

11:25 Constanta
00:05
Giltrans
13:10 Braila
00:10

11:25 Mangalia
00:10

11:25 Medgidia
00:15

11:25 Cernavoda
00:30
Giltrans
13:10 Galati
00:40
Giltrans
13:10 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
09:10 Targu Neamt
01:00

11:25 Giurgiu
01:00

11:25 Alexandria
01:05

11:25 Fetesti
01:10

11:25 Braila
01:20
Giltrans
13:10 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
09:10 Galati
01:30

11:25 Tulcea
01:30
Giltrans
13:10 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
09:10 Buzau
02:00

11:25 Calarasi
02:00

11:25 Galati
02:10
Giltrans
13:10 Focsani
02:15
Euro Michael Tour
09:10 Ramnicu Sarat
02:30
Giltrans
13:10 Adjud
02:45
Giltrans
13:10 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
09:10 Tecuci
03:00

11:25 Slobozia
03:00

11:25 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
09:10 Focsani
03:15

11:25 Ramnicu Sarat
03:20
Giltrans
13:10 Husi
03:30

11:25 Barlad
03:30
Giltrans
13:10 Dorohoi
03:35
Giltrans
13:10 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
09:10 Adjud
03:45

12:00 Schwechat
03:50

11:25 Husi
03:50
Giltrans
13:10 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
09:10 Barlad
04:00

11:25 Bucuresti
04:00

16:50 Tulcea
04:00
Giltrans
13:10 Comanesti
04:10

11:25 Buzau
04:10
Giltrans
13:10 Bucuresti
04:15
Giltrans
13:10 Moinesti
04:20

11:25 Focsani
04:20
Giltrans
13:10 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
09:10 Husi
04:30

11:25 Vaslui
04:30

16:50 Braila
04:30
Giltrans
13:10 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
09:10 Dorohoi
04:35

11:25 Harlau
04:40
Giltrans
13:10 Iasi
04:45
Euro Michael Tour
09:10 Onesti
04:45

13:20 Tulcea
04:50
Giltrans
13:10 Podu Iloaiei
05:00

12:00 Braila 12:00 Focsani
05:00
Euro Michael Tour
09:10 Vaslui
05:00

11:25 Roman
05:00

13:20 Giurgiu 13:20 Braila 13:20 Giurgiu
05:00

16:50 Galati
05:00
Giltrans
13:10 Filiasi
05:05
Giltrans
13:10 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
09:10 Comanesti
05:10

11:25 Adjud
05:10

13:20 Galati 13:20 Turnu Magurele 13:20 Turnu Magurele
05:10

11:25 Bacau
05:15
Giltrans
13:10 Suceava
05:20

12:00 Tecuci
05:20
Euro Michael Tour
09:10 Moinesti
05:20

11:25 Slatina (Olt)
05:20

13:20 Corabia 13:20 Tecuci 13:20 Corabia
05:20

11:25 Radauti
05:25
Giltrans
13:10 Bacau
05:30

12:00 Galati
05:30
Euro Michael Tour
09:10 Botosani
05:30

11:25 Iasi
05:30

13:20 Alexandria 13:20 Alexandria 13:20 Barlad
05:30

11:25 Dorohoi
05:35
Giltrans
13:10 Negresti
05:40

12:00 Marasesti
05:40

11:25 Targu Frumos
05:40

13:20 Slatina (Olt) 13:20 Husi 13:20 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
13:10 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
09:10 Iasi
05:45

11:25 Targoviste
05:45

13:20 Buzau
05:45

11:25 Urziceni
05:47
Giltrans
13:10 Constanta
05:50

11:25 Ploiesti
05:50

13:20 Focsani
05:50

11:25 Targu Neamt
05:55

11:25 Buhusi
05:57

11:25 Roznov
05:58
Giltrans
13:10 Campina
06:00

12:00 Saveni 12:00 Adjud 12:00 Barlad
06:00
Euro Michael Tour
09:10 Podu Iloaiei
06:00

11:25 Piatra Neamt
06:00

13:20 Craiova 13:20 Constanta 13:20 Marasesti 13:20 Constanta 13:20 Craiova
06:00

16:50 Giurgiu 16:50 Tecuci 16:50 Giurgiu 16:50 Constanta 16:50 Constanta
06:00
Giltrans
13:10 Buhusi
06:05

13:20 Mangalia 13:20 Mangalia
06:05
Giltrans
13:10 Roznov
06:10

12:00 Husi
06:10

11:25 Onesti
06:10

13:20 Filiasi 13:20 Filiasi 13:20 Adjud
06:10

16:50 Turnu Magurele 16:50 Turnu Magurele 16:50 Barlad
06:10
Giltrans
13:10 Targu Frumos
06:15

13:20 Medgidia 13:20 Medgidia
06:15
Giltrans
13:10 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
09:10 Suceava
06:20

11:25 Botosani
06:20

13:20 Hirsova 13:20 Rovinari 13:20 Rovinari 13:20 Hirsova
06:20

16:50 Corabia 16:50 Husi 16:50 Corabia
06:20

13:20 Tandarei 13:20 Tandarei
06:25
Giltrans
13:10 Falticeni
06:30

12:00 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
09:10 Bacau
06:30

11:25 Pascani
06:30

13:20 Slobozia 13:20 Isalnita 13:20 Sascut 13:20 Isalnita 13:20 Slobozia
06:30

16:50 Mangalia 16:50 Alexandria 16:50 Buzau 16:50 Alexandria 16:50 Mangalia
06:30
Giltrans
13:10 Rovinari
06:35
Giltrans
13:10 Pascani
06:40

11:25 Craiova
06:40

13:20 Targu Carbunesti 13:20 Targu Carbunesti
06:40

16:50 Filiasi 16:50 Focsani 16:50 Filiasi 16:50 Medgidia 16:50 Medgidia
06:40
Giltrans
13:10 Motca
06:45

13:20 Motru 13:20 Motru
06:45
Giltrans
13:10 Piatra Neamt
06:50

11:25 Suceava
06:50

13:20 Resita 13:20 Bacau 13:20 Resita
06:50

16:50 Slatina (Olt) 16:50 Hirsova 16:50 Hirsova 16:50 Slatina (Olt) 16:50 Marasesti
06:50
Giltrans
13:10 Roman
06:55

13:20 Caransebes 13:20 Roman 13:20 Caransebes
06:55

16:50 Adjud
06:55
Giltrans
13:10 Cristesti
07:00

12:00 Iasi 12:00 Harlau 12:00 Vaslui
07:00

11:25 Filiasi
07:00

13:20 Lugoj 13:20 Bucuresti 13:20 Bucuresti 13:20 Lugoj 13:20 Vaslui
07:00

16:50 Sascut 16:50 Tandarei 16:50 Craiova 16:50 Craiova 16:50 Tandarei
07:00
Giltrans
13:10 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
09:10 Buhusi
07:05

13:20 Timisoara 13:20 Timisoara
07:05

16:50 Bacau
07:05
Giltrans
13:10 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
09:10 Roznov
07:10

13:20 Arad 13:20 Arad 13:20 Negresti
07:10

16:50 Filiasi 16:50 Filiasi 16:50 Roman
07:10

12:00 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
09:10 Targu Frumos
07:15

16:50 Vaslui
07:15
Euro Michael Tour
09:10 Gura Humorului
07:20

11:25 Pitesti
07:20

13:20 Iasi 13:20 Targu Jiu 13:20 Targu Jiu
07:20

16:50 Rovinari 16:50 Negresti 16:50 Rovinari
07:20

13:20 Petrosani 13:20 Petrosani
07:25
Giltrans
13:10 Fetesti
07:30

12:00 Targu Frumos 12:00 Suceava
07:30
Euro Michael Tour
09:10 Falticeni
07:30

11:25 Targu Secuiesc
07:30

13:20 Hateg 13:20 Pitesti 13:20 Podu Iloaiei 13:20 Pitesti 13:20 Hateg
07:30

16:50 Iasi 16:50 Isalnita 16:50 Isalnita
07:30

13:20 Deleni
07:35

16:50 Podu Iloaiei
07:35
Euro Michael Tour
09:10 Pascani
07:40

13:20 Calan 13:20 Hirlau 13:20 Calan
07:40

16:50 Deleni 16:50 Targu Carbunesti 16:50 Targu Carbunesti
07:40

16:50 Harlau 16:50 Motru 16:50 Motru
07:45
Euro Michael Tour
09:10 Piatra Neamt
07:50

13:20 Ploiesti 13:20 Hunedoara 13:20 Ploiesti 13:20 Hunedoara
07:50

16:50 Targu Frumos 16:50 Resita 16:50 Resita
07:50
Euro Michael Tour
09:10 Roman
07:55

13:20 Targu Frumos
07:55

16:50 Caransebes 16:50 Pascani 16:50 Caransebes
07:55
Giltrans
13:10 Targu Neamt
08:00

12:00 Negresti 12:00 Targu Ocna 12:00 Pascani
08:00

11:25 Brasov
08:00

13:20 Deva 13:20 Ramnicu Sarat 13:20 Deva 13:20 Ramnicu Sarat 13:20 Pascani
08:00

16:50 Slobozia 16:50 Motca 16:50 Slobozia 16:50 Lugoj 16:50 Lugoj
08:00

16:50 Timisoara 16:50 Timisoara
08:05

11:25 Bicaz
08:10

13:20 Campina 13:20 Motca 13:20 Campina
08:10

16:50 Arad 16:50 Cristesti 16:50 Arad 16:50 Bucuresti 16:50 Bucuresti
08:10

11:25 Ramnicu Valcea
08:15

13:20 Cristesti
08:15

16:50 Timisesti
08:15

11:25 Falticeni
08:20

13:20 Sinaia 13:20 Timisesti 13:20 Sinaia
08:20

16:50 Targu Jiu 16:50 Targu Jiu 16:50 Dumbrava
08:20

13:20 Dumbrava
08:25

16:50 Petrosani 16:50 Petrosani
08:25
Giltrans
13:10 Fagaras
08:30

11:25 Gura Humorului
08:30

13:20 Predeal 13:20 Targu Neamt 13:20 Simeria 13:20 Predeal 13:20 Simeria
08:30

16:50 Hateg 16:50 Hateg 16:50 Targu Neamt
08:30
Giltrans
13:10 Petrosani
08:35

16:50 Piatra Neamt
08:35

11:25 Moinesti
08:40

13:20 Orastie 13:20 Orastie
08:40

16:50 Bicaz 16:50 Calan 16:50 Calan
08:40

11:25 Fagaras
08:45

16:50 Poiana Largului
08:45

13:20 Sebes 13:20 Sebes 13:20 Piatra Neamt
08:50

16:50 Hunedoara 16:50 Durau 16:50 Hunedoara
08:50

16:50 Borsec
08:55

12:00 Roman 12:00 Comanesti
09:00

11:25 Comanesti
09:00

13:20 Lancram 13:20 Brasov 13:20 Bicaz 13:20 Brasov 13:20 Lancram
09:00

16:50 Pitesti 16:50 Toplita 16:50 Deva 16:50 Pitesti 16:50 Deva
09:00

16:50 Miercurea Ciuc
09:05

11:25 Targu Jiu
09:10

13:20 Targu Secuiesc 13:20 Targu Secuiesc 13:20 Poiana Largului
09:10

16:50 Ramnicu Sarat 16:50 Sfantu Gheorghe 16:50 Ramnicu Sarat
09:10

16:50 Morareni
09:15

12:00 Girov
09:20

11:25 Campulung Moldovenesc
09:20

13:20 Sfantu Gheorghe 13:20 Durau 13:20 Sfantu Gheorghe
09:20

16:50 Reghin 16:50 Campina 16:50 Campina
09:20

13:20 Toplita
09:25

16:50 Medias
09:25
Giltrans
13:10 Poiana Largului
09:30

11:25 Targu Ocna
09:30

13:20 Covasna 13:20 Miercurea Ciuc 13:20 Alba Iulia 13:20 Covasna 13:20 Alba Iulia
09:30

16:50 Sinaia 16:50 Sighisoara 16:50 Sinaia
09:30
Giltrans
13:10 Hateg
09:35

11:25 Gheorgheni
09:35

13:20 Sfantu Gheorghe
09:35

16:50 Targu Mures
09:35

13:20 Morareni
09:38

11:25 Reghin
09:40

13:20 Teius 13:20 Targu Ocna 13:20 Teius 13:20 Targu Ocna
09:40

16:50 Predeal 16:50 Falticeni 16:50 Predeal
09:40

13:20 Reghin
09:41

13:20 Medias
09:44
Giltrans
13:10 Sibiu
09:45

11:25 Drobeta Turnu Severin
09:45

16:50 Suceava
09:45

13:20 Sighisoara
09:48

13:20 Onesti 13:20 Aiud 13:20 Onesti 13:20 Aiud
09:50

16:50 Brasov 16:50 Veresti 16:50 Brasov
09:50

13:20 Targu Mures
09:55

16:50 Darabani
09:55
Giltrans
13:10 Hunedoara
10:00

12:00 Miercurea Ciuc 12:00 Piatra Neamt 12:00 Gura Humorului 12:00 Targu Neamt 12:00 Bacau
10:00

00:00 Galati
10:00

11:25 Toplita Gara
10:00

13:20 Falticeni 13:20 Comanesti 13:20 Unirea 13:20 Comanesti 13:20 Unirea
10:00

16:50 Targu Secuiesc 16:50 Targu Secuiesc 16:50 Botosani
10:00

13:20 Suceava
10:05

16:50 Gura Humorului 16:50 Sfantu Gheorghe 16:50 Sfantu Gheorghe
10:05

11:25 Sighisoara
10:10

13:20 Moinesti 13:20 Turda 13:20 Turda 13:20 Moinesti
10:10

16:50 Covasna 16:50 Campulung Moldovenesc 16:50 Covasna
10:10

11:25 Orastie
10:15

16:50 Iacobeni
10:15

11:25 Deva
10:20

13:20 Fagaras 13:20 Fagaras
10:20

16:50 Targu Ocna 16:50 Targu Ocna 16:50 Borsa
10:20

11:25 Caransebes
10:25

16:50 Vatra Dornei
10:25
Giltrans
13:10 Sebes
10:30

12:00 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
09:10 Poiana Largului
10:30

00:00 Braila
10:30

11:25 Targu Mures
10:30

13:20 Vestem 13:20 Vestem 13:20 Botosani
10:30

16:50 Onesti 16:50 Prundu Bargaului 16:50 Onesti
10:30

11:25 Vatra Dornei
10:35

16:50 Beclean
10:35

13:20 Gura Humorului
10:40

16:50 Comanesti 16:50 Baia Mare 16:50 Comanesti
10:40

16:50 Dej
10:45

13:20 Ramnicu Valcea 13:20 Ramnicu Valcea
10:50

16:50 Moinesti 16:50 Moinesti
10:50

13:20 Campulung Moldovenesc
10:55

16:50 Cluj Napoca
10:55

12:00 Odorheiu Secuiesc 12:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Onesti
11:00

11:25 Resita
11:00

13:20 Sibiu 13:20 Iacobeni 13:20 Sibiu
11:00

16:50 Fagaras 16:50 Simeria 16:50 Cluj Napoca 16:50 Simeria 16:50 Fagaras
11:00

13:20 Vatra Dornei
11:05

11:25 Blaj
11:10

13:20 Miercurea Sibiului 13:20 Prundu Bargaului 13:20 Miercurea Sibiului
11:10

16:50 Vestem 16:50 Vestem
11:10

11:25 Sibiu
11:15

13:20 Sighisoara 13:20 Sighisoara 13:20 Bistrita
11:20

16:50 Ramnicu Valcea 16:50 Orastie 16:50 Orastie 16:50 Ramnicu Valcea
11:20
Giltrans
13:10 Toplita
11:30
Euro Michael Tour
09:10 Oradea
11:30

11:25 Medias
11:30

13:20 Beclean 13:20 Medias 13:20 Medias
11:30

16:50 Sebes 16:50 Sibiu 16:50 Sibiu 16:50 Sebes
11:30

11:25 Sebes
11:35

13:20 Dej
11:40

16:50 Miercurea Sibiului 16:50 Miercurea Sibiului 16:50 Lancram 16:50 Lancram
11:40

13:20 Cluj Napoca
11:45

16:50 Sighisoara 16:50 Alba Iulia 16:50 Alba Iulia 16:50 Sighisoara
11:50
Giltrans
13:10 Deva
12:00

12:00 Vatra Dornei 12:00 Targu Secuiesc 12:00 Medias 12:00 Praid
12:00

11:25 Alba Iulia
12:00

13:20 Cluj Napoca
12:00

16:50 Medias 16:50 Gilau 16:50 Medias
12:00

11:25 Bistrita
12:10

16:50 Teius 16:50 Teius
12:10

11:25 Lugoj
12:20

16:50 Aiud 16:50 Aiud
12:20
Giltrans
13:10 Reghin
12:30
Euro Michael Tour
09:10 Toplita
12:30

00:00 Buzau
12:30

11:25 Aiud
12:30

16:50 Unirea 16:50 Unirea
12:30

11:25 Beclean
12:35

16:50 Turda 16:50 Turda
12:40

12:00 Reghin 12:00 Sfantu Gheorghe 12:00 Blaj
13:00

11:25 Dej
13:00

16:50 Huedin
13:00

11:25 Turda
13:15

13:20 Gilau
13:15
Giltrans
13:10 Alba Iulia
13:30
Euro Michael Tour
09:10 Reghin
13:30

11:25 Gherla
13:30

13:20 Huedin
13:30

00:00 Ploiesti
13:45

13:20 Negreni
13:50

12:00 Teius 12:00 Brasov 12:00 Fagaras
14:00

11:25 Cluj Napoca
14:00

16:50 Cluj Napoca 16:50 Cluj Napoca 16:50 Cluj Napoca 16:50 Negreni 16:50 Cluj Napoca
14:00

11:25 Timisoara
14:10
Giltrans
13:10 Targu Mures
14:30
Euro Michael Tour
09:10 Targu Mures
14:30
Giltrans
13:10 Aiud
14:45
Euro Michael Tour
09:10 Aiud
14:45
Giltrans
13:10 Ludus
15:00

12:00 Avrig 12:00 Alba Iulia 12:00 Sighisoara
15:00
Euro Michael Tour
09:10 Ludus
15:00

11:25 Huedin
15:00

16:50 Piatra Craiului
15:00
Giltrans
13:10 Turda
15:30

12:00 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
09:10 Turda
15:30

16:50 Beius
15:30

00:00 Brasov
15:45
Giltrans
13:10 Cluj Napoca
16:00

12:00 Targu Mures 12:00 Dej 12:00 Bistrita 12:00 Zlatna
16:00
Euro Michael Tour
09:10 Cluj Napoca
16:00

11:25 Arad
16:00

16:50 Alesd
16:00

12:00 Ludus 12:00 Sebes
16:30

13:20 Alesd
16:55

12:00 Campia Turzii 12:00 Nasaud 12:00 Abrud
17:00

00:00 Fagaras
17:00

11:25 Oradea
17:00

11:25 Nadlac
17:10

12:00 Turda 12:00 Beclean
17:30
Giltrans
13:10 Huedin
18:00

12:00 Cluj Napoca 12:00 Brad 12:00 Gherla 12:00 Zalau 12:00 Deva
18:00
Euro Michael Tour
09:10 Huedin
18:00

13:20 Oradea
18:00

12:00 Floresti
18:30

00:00 Sibiu
18:30

13:20 Bors
18:30

16:50 Oradea
18:30

16:50 Bors
18:40
Giltrans
13:10 Alesd
19:00

12:00 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
09:10 Alesd
19:00
Giltrans
13:10 Oradea
19:30

00:00 Sebes
19:30
Giltrans
13:10 Bors
19:45
Euro Michael Tour
09:10 Bors
19:45

12:00 Huedin
20:00

00:00 Deva
20:30

12:00 Alesd
21:00

12:00 Oradea 12:00 Arad 12:00 Oradea 12:00 Oradea
22:00

00:00 Arad
23:00

16:50 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.