La adresa - Mersul autobuzelor Flensburg Germania

La adresa

Flensburg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
03:00
23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd
03:00
13:00 Comanesti 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:20 Roman 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:10 Zalau 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 17:40 Mangalia 12:25 Alba Iulia 17:00 Cernavoda 12:45 Brasov 16:20 Tandarei 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 16:10 Bucuresti 13:30 Onesti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 14:35 Marasesti 14:10 Targu Frumos 13:40 Suceava 13:05 Vatra Dornei 12:45 Beclean 11:40 Bontida 11:00 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 17:30 Constanta 12:30 Sebes 16:50 Slobozia 12:50 Targu Secuiesc 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 16:00 Pitesti 13:40 Reghin 15:40 Predeal 15:00 Buzau 14:30 Adjud 14:00 Pascani 13:30 Radauti 13:00 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:30 Baia Mare 10:00 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 17:20 Medgidia 12:35 Sibiu 16:40 Harsova 12:55 Covasna 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 15:55 Ramnicu Valcea 13:50 Toplita 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 14:25 Bacau 13:55 Targu Neamt 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 12:30 Gherla 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 17:10 Calarasi 12:40 Fagaras 16:30 Lehliu 13:05 Moinesti 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal
06:50
16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui
09:00
17:50 Lehliu 05:30 Huedin 06:30 Bontida 12:30 Beclean 13:10 Vatra Dornei 13:50 Suceava 14:30 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:30 Predeal 17:20 Pitesti 18:20 Calarasi 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 17:40 Tandarei 06:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:40 Bistrita 13:20 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 14:40 Targu Frumos 15:20 Marasesti 16:00 Ploiesti 16:40 Sinaia 17:10 Pitesti 18:30 Medgidia 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 18:00 Slobozia 05:00 Oradea 06:10 Satu Mare 12:15 Gherla 12:50 Nasaud 13:30 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 14:50 Roman 15:30 Focsani 16:10 Urziceni 16:50 Targoviste 17:30 Bucuresti 18:40 Constanta 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 17:55 Harsova 05:20 Alesd 06:20 Baia Mare 12:20 Dej 13:00 Prundu Bargaului 13:40 Radauti 14:20 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:20 Campina 17:00 Ramnicu Valcea 18:10 Cernavoda 18:50 Mangalia 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui
09:20
15:00 Motru 14:00 Timisoara 18:00 Cristesti 16:50 Piatra Neamt 16:10 Durau 15:30 Miercurea Ciuc 14:50 Medias 20:30 Tulcea 20:00 Barlad 19:35 Marasesti 19:15 Roman 18:50 Podu Iloaiei 13:25 Stefanesti 13:00 Iacobeni 11:30 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 06:00 Bors 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 14:45 Resita 18:30 Targu Frumos 13:40 Arad 17:55 Timisesti 16:40 Bicaz 16:00 Grinties 15:20 Sfantu Gheorghe 14:40 Sighisoara 20:20 Braila 19:50 Husi 19:30 Adjud 19:10 Vaslui 18:45 Deleni 13:20 Botosani 12:55 Vatra Dornei 11:25 Baia Mare 10:10 Gilau 07:30 Beius 04:00 Budapesta 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 18:20 Pascani 17:50 Dumbrava 16:30 Sovata 15:50 Borsec 15:10 Morareni 14:30 Targu Mures 20:10 Galati 19:45 Buzau 19:25 Sascut 19:05 Negresti 18:40 Hirlau 13:10 Gura Humorului 11:50 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 10:45 Aiud 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 18:10 Motca 17:00 Targu Neamt 16:20 Poiana Largului 15:40 Toplita 15:00 Reghin 14:20 Falticeni 20:05 Tecuci 19:40 Focsani 19:20 Bacau 19:00 Iasi 14:00 Suceava 13:05 Campulung Moldovenesc 11:40 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:30 Oradea 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 10:30 Unirea 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram
13:40
17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 15:20 Campina 17:05 Piatra Neamt 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 18:50 Bacau 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:20 Timisesti 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 11:40 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 11:15 Vestem 15:00 Falticeni 12:20 Onesti 15:50 Reghin 14:10 Targu Secuiesc 16:40 Toplita 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 10:45 Aiud 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 15:40 Ramnicu Sarat 17:10 Targu Neamt 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 18:40 Roman 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 07:00 Bors 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 14:00 Gura Humorului 11:30 Fagaras 15:20 Targu Mures 12:40 Targu Ocna 16:20 Morareni 14:30 Brasov 16:45 Durau 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 10:30 Unirea 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 16:50 Poiana Largului 16:00 Ploiesti 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 19:10 Adjud 18:30 Vaslui 17:50 Deleni 17:30 Motca 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:00 Dej 12:30 Vatra Dornei 10:50 Sibiu 14:25 Botosani 11:45 Moinesti 15:30 Sighisoara 12:55 Covasna 16:30 Sfantu Gheorghe 14:50 Predeal 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 15:00 Sinaia 17:00 Bicaz 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 19:00 Sascut 18:20 Negresti 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 13:00 Iacobeni 11:00 Ramnicu Valcea 14:55 Suceava 12:00 Comanesti 15:40 Medias 13:35 Sfantu Gheorghe 16:35 Miercurea Ciuc
Sosiri
De la Ora

18:50 Constanta
00:05

23:30 Braila
00:10

18:50 Mangalia
00:10

18:50 Medgidia
00:15

18:50 Cernavoda
00:30

23:30 Galati
00:40

23:30 Buzau
01:00

18:50 Giurgiu
01:00

18:50 Alexandria
01:05

18:50 Fetesti
01:10

06:30 Tulcea
01:15

19:55 Tulcea 19:55 Tulcea
01:15

18:50 Braila
01:20

06:30 Braila
01:20

19:55 Braila 19:55 Braila
01:20

23:30 Ramnicu Sarat
01:30

18:50 Tulcea
01:30

23:30 Tecuci
01:55

18:50 Calarasi
02:00

19:55 Mangalia
02:00

18:50 Galati
02:10

23:30 Focsani
02:15

23:30 Adjud
02:45

23:30 Barlad
03:00

18:50 Slobozia
03:00

06:30 Mangalia 06:30 Galati
03:00

19:55 Galati 19:55 Constanta 19:55 Galati
03:00

18:50 Tecuci
03:10

18:50 Ramnicu Sarat
03:20

06:30 Constanta
03:20

23:30 Husi
03:30

18:50 Barlad
03:30

06:30 Ianca 06:30 Medgidia
03:30

19:55 Ianca 19:55 Medgidia 19:55 Ianca
03:30

23:30 Dorohoi
03:35

06:30 Calarasi
03:40

19:55 Calarasi
03:40

23:30 Onesti
03:45

18:50 Husi
03:50

06:30 Cernavoda
03:50

19:55 Cernavoda
03:50

06:30 Slobozia
03:55

19:55 Slobozia
03:55

23:30 Vaslui
04:00

18:50 Bucuresti
04:00

06:30 Harsova
04:00

19:55 Harsova
04:00

23:30 Comanesti
04:10

18:50 Buzau
04:10

06:30 Lehliu
04:10

19:55 Lehliu
04:10

23:30 Bucuresti
04:15

23:30 Moinesti
04:20

18:50 Focsani
04:20

06:30 Tandarei
04:20

19:55 Tandarei
04:20

23:30 Botosani
04:30

18:50 Vaslui
04:30

06:30 Faurei 06:30 Bucuresti
04:30

19:55 Faurei 19:55 Faurei
04:30

23:30 Craiova
04:35

18:50 Harlau
04:40

06:30 Pitesti 06:30 Tecuci
04:40

19:55 Tecuci 19:55 Tecuci
04:40

23:30 Iasi
04:45

06:30 Pitesti 06:30 Barlad
04:50

19:55 Barlad 19:55 Barlad
04:50

06:30 Ramnicu Valcea
04:55

23:30 Podu Iloaiei
05:00

18:50 Roman
05:00

19:55 Bucuresti
05:00

23:30 Filiasi
05:05

23:30 Ploiesti
05:10

18:50 Adjud
05:10

06:30 Targoviste
05:10

19:55 Pitesti
05:10

18:50 Bacau
05:15

23:30 Suceava
05:20

18:50 Slatina (Olt)
05:20

18:50 Radauti
05:25

23:30 Bacau
05:30

18:50 Iasi
05:30

06:30 Husi
05:30

19:55 Husi 19:55 Husi
05:30

18:50 Dorohoi
05:35

23:30 Negresti
05:40

18:50 Targu Frumos
05:40

12:00 Tulcea
05:40

06:30 Vaslui
05:40

19:55 Vaslui 19:55 Vaslui
05:40

23:30 Harlau
05:45

18:50 Targoviste
05:45

12:00 Braila
05:45

18:50 Urziceni
05:47

23:30 Constanta
05:50

18:50 Ploiesti
05:50

12:00 Galati
05:50

18:50 Targu Neamt
05:55

18:50 Buhusi
05:57

18:50 Roznov
05:58

23:30 Campina
06:00

18:50 Piatra Neamt
06:00

12:00 Tecuci 12:00 Giurgiu 12:00 Constanta 12:00 Giurgiu 12:00 Constanta
06:00

16:00 Tulcea 16:00 Giurgiu 16:00 Constanta
06:00

06:30 Sinaia 06:30 Giurgiu 06:30 Iasi
06:00

19:55 Ramnicu Valcea 19:55 Giurgiu 19:55 Iasi 19:55 Iasi 19:55 Giurgiu
06:00

23:30 Buhusi
06:05

12:00 Barlad
06:05

23:30 Roznov
06:10

18:50 Onesti
06:10

12:00 Turnu Magurele 12:00 Turnu Magurele 12:00 Husi
06:10

16:00 Braila 16:00 Turnu Magurele
06:10

06:30 Alexandria 06:30 Podu Iloaiei
06:10

19:55 Podu Iloaiei 19:55 Podu Iloaiei 19:55 Alexandria 19:55 Alexandria
06:10

23:30 Targu Frumos
06:15

06:30 Turnu Magurele
06:15

19:55 Turnu Magurele 19:55 Turnu Magurele
06:15

23:30 Gura Humorului
06:20

18:50 Botosani
06:20

12:00 Corabia 12:00 Corabia
06:20

16:00 Corabia 16:00 Galati
06:20

06:30 Harlau 06:30 Predeal 06:30 Caracal
06:20

19:55 Caracal 19:55 Caracal 19:55 Harlau 19:55 Harlau
06:20

23:30 Falticeni
06:30

18:50 Pascani
06:30

12:00 Mangalia 12:00 Buzau 12:00 Mangalia 12:00 Alexandria 12:00 Alexandria
06:30

16:00 Mangalia 16:00 Tecuci 16:00 Alexandria
06:30

06:30 Flamanzi 06:30 Campina 06:30 Slatina (Olt)
06:30

19:55 Flamanzi 19:55 Flamanzi 19:55 Targoviste 19:55 Slatina (Olt) 19:55 Slatina (Olt)
06:30

23:30 Rovinari
06:35

23:30 Pascani
06:40

18:50 Craiova
06:40

12:00 Focsani 12:00 Medgidia 12:00 Filiasi 12:00 Filiasi 12:00 Medgidia
06:40

16:00 Medgidia 16:00 Barlad 16:00 Filiasi
06:40

06:30 Botosani
06:40

19:55 Sinaia 19:55 Botosani 19:55 Botosani
06:40

23:30 Motca
06:45

06:30 Saveni
06:45

19:55 Saveni 19:55 Saveni
06:45

23:30 Piatra Neamt
06:50

18:50 Suceava
06:50

12:00 Slatina (Olt) 12:00 Slatina (Olt) 12:00 Hirsova 12:00 Hirsova
06:50

16:00 Husi 16:00 Slatina (Olt) 16:00 Hirsova
06:50

06:30 Darabani
06:50

19:55 Predeal 19:55 Darabani 19:55 Darabani
06:50

23:30 Roman
06:55

23:30 Cristesti
07:00

18:50 Filiasi
07:00

12:00 Craiova 12:00 Tandarei 12:00 Tandarei 12:00 Craiova 12:00 Marasesti
07:00

16:00 Craiova 16:00 Tandarei 16:00 Buzau
07:00

06:30 Craiova 06:30 Dorohoi
07:00

19:55 Campina 19:55 Dorohoi 19:55 Craiova 19:55 Dorohoi 19:55 Craiova
07:00

23:30 Targu Jiu
07:05

12:00 Adjud
07:05

23:30 Brasov
07:10

12:00 Sascut 12:00 Filiasi 12:00 Filiasi
07:10

16:00 Focsani 16:00 Filiasi
07:10

06:30 Filiasi 06:30 Vanatori 06:30 Urziceni
07:10

19:55 Filiasi 19:55 Filiasi 19:55 Urziceni 19:55 Vanatori 19:55 Vanatori
07:10

18:50 Pitesti
07:20

12:00 Rovinari 12:00 Rovinari
07:20

16:00 Marasesti 16:00 Rovinari
07:20

06:30 Ploiesti 06:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

19:55 Ploiesti 19:55 Drobeta Turnu Severin 19:55 Drobeta Turnu Severin
07:20

23:30 Fetesti
07:30

18:50 Targu Secuiesc
07:30

12:00 Isalnita 12:00 Isalnita
07:30

16:00 Adjud 16:00 Isalnita
07:30

06:30 Buzau 06:30 Rovinari
07:30

19:55 Buzau 19:55 Rovinari 19:55 Rovinari
07:30

12:00 Targu Carbunesti 12:00 Targu Carbunesti
07:40

16:00 Targu Carbunesti 16:00 Sascut
07:40

06:30 Resita 06:30 Ramnicu Sarat
07:40

19:55 Ramnicu Sarat 19:55 Resita 19:55 Resita
07:40

12:00 Bacau 12:00 Motru 12:00 Motru
07:45

16:00 Motru
07:45

12:00 Resita 12:00 Resita
07:50

16:00 Bacau 16:00 Resita
07:50

06:30 Caransebes
07:50

19:55 Caransebes 19:55 Caransebes 19:55 Focsani
07:50

12:00 Caransebes 12:00 Caransebes
07:55

16:00 Caransebes
07:55

23:30 Targu Neamt
08:00

18:50 Brasov
08:00

12:00 Slobozia 12:00 Lugoj 12:00 Slobozia 12:00 Lugoj 12:00 Roman
08:00

16:00 Lugoj 16:00 Roman 16:00 Slobozia
08:00

06:30 Focsani 06:30 Targu Jiu
08:00

19:55 Marasesti 19:55 Targu Jiu 19:55 Targu Jiu
08:00

12:00 Timisoara 12:00 Vaslui 12:00 Timisoara
08:05

16:00 Timisoara
08:05

18:50 Bicaz
08:10

12:00 Bucuresti 12:00 Arad 12:00 Negresti 12:00 Arad 12:00 Bucuresti
08:10

16:00 Vaslui 16:00 Bucuresti 16:00 Arad
08:10

06:30 Bumbesti Jiu
08:10

19:55 Adjud 19:55 Bumbesti Jiu 19:55 Bumbesti Jiu
08:10

18:50 Ramnicu Valcea
08:15

12:00 Iasi
08:15

18:50 Falticeni
08:20

12:00 Targu Jiu 12:00 Targu Jiu 12:00 Podu Iloaiei
08:20

16:00 Targu Jiu 16:00 Negresti
08:20

06:30 Petrosani
08:20

19:55 Bacau 19:55 Petrosani 19:55 Petrosani
08:20

12:00 Petrosani 12:00 Deleni 12:00 Petrosani
08:25

16:00 Petrosani
08:25

23:30 Fagaras
08:30

18:50 Gura Humorului
08:30

12:00 Hirlau 12:00 Hateg 12:00 Hateg
08:30

16:00 Hateg 16:00 Iasi
08:30

06:30 Marasesti 06:30 Hateg 06:30 Poiana Largului
08:30

19:55 Poiana Largului 19:55 Poiana Largului 19:55 Roman 19:55 Hateg 19:55 Hateg
08:30

23:30 Petrosani
08:35

12:00 Targu Frumos
08:35

06:30 Bicaz
08:35

19:55 Bicaz 19:55 Bicaz
08:35

18:50 Moinesti
08:40

12:00 Calan 12:00 Pascani 12:00 Calan
08:40

16:00 Podu Iloaiei 16:00 Calan
08:40

06:30 Piatra Neamt 06:30 Hunedoara 06:30 Adjud
08:40

19:55 Piatra Neamt 19:55 Hunedoara 19:55 Piatra Neamt 19:55 Hunedoara 19:55 Targu Frumos
08:40

18:50 Fagaras
08:45

12:00 Motca
08:45

12:00 Hunedoara 12:00 Cristesti 12:00 Hunedoara
08:50

16:00 Deleni 16:00 Hunedoara
08:50

06:30 Bacau 06:30 Deva
08:50

19:55 Pascani 19:55 Deva 19:55 Deva
08:50

12:00 Timisesti
08:55

19:55 Targu Neamt
08:55

18:50 Comanesti
09:00

12:00 Deva 12:00 Dumbrava 12:00 Pitesti 12:00 Deva 12:00 Pitesti
09:00

16:00 Deva 16:00 Pitesti 16:00 Harlau
09:00

06:30 Gheorgheni 06:30 Roman 06:30 Lugoj
09:00

19:55 Gheorgheni 19:55 Gheorgheni 19:55 Falticeni 19:55 Lugoj 19:55 Lugoj
09:00

12:00 Targu Neamt
09:05

18:50 Targu Jiu
09:10

12:00 Ramnicu Sarat 12:00 Piatra Neamt 12:00 Ramnicu Sarat
09:10

16:00 Ramnicu Sarat 16:00 Targu Frumos
09:10

06:30 Sovata 06:30 Timisoara 06:30 Targu Frumos
09:10

19:55 Sovata 19:55 Timisoara 19:55 Sovata 19:55 Timisoara 19:55 Suceava
09:10

12:00 Bicaz
09:15

18:50 Campulung Moldovenesc
09:20

12:00 Campina 12:00 Campina
09:20

16:00 Campina 16:00 Pascani
09:20

06:30 Pascani 06:30 Arad
09:20

19:55 Radauti 19:55 Arad 19:55 Arad
09:20

23:30 Poiana Largului
09:30

18:50 Targu Ocna
09:30

12:00 Poiana Largului 12:00 Sinaia 12:00 Sinaia
09:30

16:00 Sinaia 16:00 Motca
09:30

06:30 Miercurea Ciuc 06:30 Motca 06:30 Chisineu Cris
09:30

19:55 Chisineu Cris 19:55 Chisineu Cris 19:55 Gura Humorului 19:55 Miercurea Ciuc 19:55 Miercurea Ciuc
09:30

23:30 Hateg
09:35

18:50 Gheorgheni
09:35

12:00 Durau
09:35

18:50 Reghin
09:40

12:00 Toplita 12:00 Predeal 12:00 Predeal
09:40

16:00 Predeal 16:00 Cristesti
09:40

06:30 Targu Neamt 06:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

19:55 Odorheiu Secuiesc 19:55 Odorheiu Secuiesc 19:55 Campulung Moldovenesc
09:40

23:30 Sibiu
09:45

18:50 Drobeta Turnu Severin
09:45

12:00 Sfantu Gheorghe 12:00 Miercurea Ciuc 12:00 Brasov 12:00 Brasov
09:50

16:00 Brasov 16:00 Timisesti
09:50

06:30 Toplita 06:30 Falticeni 06:30 Salonta
09:50

19:55 Toplita 19:55 Toplita 19:55 Vatra Dornei 19:55 Salonta 19:55 Salonta
09:50

12:00 Morareni
09:55

06:30 Suceava
09:55

19:55 Prundu Bargaului
09:55

23:30 Hunedoara
10:00

18:50 Toplita Gara
10:00

12:00 Targu Secuiesc 12:00 Targu Secuiesc 12:00 Reghin
10:00

16:00 Dumbrava 16:00 Targu Secuiesc
10:00

06:30 Reghin 06:30 Gilau 06:30 Radauti
10:00

19:55 Nasaud 19:55 Reghin 19:55 Gilau 19:55 Reghin 19:55 Gilau
10:00

12:00 Sfantu Gheorghe 12:00 Sighisoara 12:00 Sfantu Gheorghe
10:05

16:00 Sfantu Gheorghe
10:05

06:30 Gura Humorului
10:05

18:50 Sighisoara
10:10

12:00 Covasna 12:00 Covasna
10:10

16:00 Targu Neamt 16:00 Covasna
10:10

06:30 Campulung Moldovenesc 06:30 Onesti
10:10

19:55 Bistrita 19:55 Onesti 19:55 Onesti
10:10

18:50 Orastie
10:15

12:00 Targu Mures
10:15

19:55 Beclean
10:15

18:50 Deva
10:20

12:00 Falticeni 12:00 Targu Ocna 12:00 Targu Ocna
10:20

16:00 Targu Ocna 16:00 Piatra Neamt
10:20

06:30 Moinesti
10:20

19:55 Moinesti 19:55 Moinesti 19:55 Dej
10:20

18:50 Caransebes
10:25

12:00 Suceava
10:25

23:30 Sebes
10:30

18:50 Targu Mures
10:30

12:00 Onesti 12:00 Dolhasca 12:00 Onesti
10:30

16:00 Bicaz 16:00 Onesti
10:30

06:30 Comanesti 06:30 Vatra Dornei
10:30

19:55 Comanesti 19:55 Comanesti
10:30

18:50 Vatra Dornei
10:35

12:00 Veresti
10:35

12:00 Comanesti 12:00 Darabani 12:00 Comanesti
10:40

16:00 Comanesti 16:00 Sovata
10:40

06:30 Covasna 06:30 Prundu Bargaului
10:40

19:55 Covasna 19:55 Covasna
10:40

12:00 Botosani
10:45

12:00 Gura Humorului 12:00 Moinesti 12:00 Moinesti
10:50

16:00 Poiana Largului 16:00 Moinesti
10:50

06:30 Nasaud 06:30 Targu Secuiesc
10:50

19:55 Targu Secuiesc 19:55 Targu Secuiesc
10:50

12:00 Campulung Moldovenesc
10:55

18:50 Resita
11:00

12:00 Iacobeni 12:00 Fagaras 12:00 Simeria 12:00 Fagaras 12:00 Simeria
11:00

16:00 Durau 16:00 Fagaras 16:00 Simeria
11:00

06:30 Bistrita 06:30 Brasov
11:00

19:55 Brasov 19:55 Brasov
11:00

16:00 Grinties
11:05

18:50 Blaj
11:10

12:00 Vestem 12:00 Vestem 12:00 Vatra Dornei
11:10

16:00 Vestem 16:00 Borsec
11:10

06:30 Beclean 06:30 Fagaras
11:10

19:55 Fagaras 19:55 Fagaras
11:10

18:50 Sibiu
11:15

12:00 Prundu Bargaului
11:15

16:00 Toplita
11:15

12:00 Bistrita 12:00 Orastie 12:00 Ramnicu Valcea 12:00 Orastie 12:00 Ramnicu Valcea
11:20

16:00 Miercurea Ciuc 16:00 Orastie 16:00 Ramnicu Valcea
11:20

06:30 Sibiu 06:30 Dej
11:20

19:55 Sibiu 19:55 Sibiu
11:20

12:00 Beclean
11:25

06:30 Sebes
11:25

19:55 Sebes 19:55 Sebes
11:25

23:30 Toplita
11:30

18:50 Medias
11:30

12:00 Sibiu 12:00 Sebes 12:00 Sebes 12:00 Dej 12:00 Sibiu
11:30

16:00 Sibiu 16:00 Sebes 16:00 Sfantu Gheorghe
11:30

06:30 Gherla 06:30 Alba Iulia
11:30

19:55 Alba Iulia 19:55 Alba Iulia
11:30

18:50 Sebes
11:35

06:30 Teius
11:35

19:55 Teius 19:55 Teius
11:35

12:00 Lancram 12:00 Miercurea Sibiului 12:00 Miercurea Sibiului 12:00 Lancram
11:40

16:00 Lancram 16:00 Morareni 16:00 Miercurea Sibiului
11:40

06:30 Aiud
11:40

19:55 Aiud 19:55 Aiud
11:40

12:00 Sighisoara 12:00 Sighisoara 12:00 Alba Iulia 12:00 Alba Iulia
11:50

16:00 Sighisoara 16:00 Sighisoara 16:00 Alba Iulia
11:50

06:30 Targu Mures
11:50

19:55 Targu Mures 19:55 Targu Mures
11:50

16:00 Targu Mures
11:55

23:30 Deva
12:00

18:50 Alba Iulia
12:00

12:00 Medias 12:00 Medias 12:00 Cluj Napoca
12:00

16:00 Medias 16:00 Falticeni
12:00

06:30 Turda
12:00

19:55 Turda 19:55 Turda
12:00

12:00 Gilau
12:05

16:00 Suceava
12:05

18:50 Bistrita
12:10

12:00 Teius 12:00 Huedin 12:00 Teius
12:10

16:00 Teius
12:10

12:00 Negreni
12:15

18:50 Lugoj
12:20

12:00 Aiud 12:00 Aiud 12:00 Alesd
12:20

16:00 Aiud
12:20

16:00 Stefanesti
12:25

23:30 Reghin
12:30

18:50 Aiud
12:30

12:00 Unirea 12:00 Unirea
12:30

16:00 Unirea 16:00 Botosani
12:30

18:50 Beclean
12:35

16:00 Gura Humorului
12:35

12:00 Turda 12:00 Turda
12:40

16:00 Turda 16:00 Iacobeni
12:40

16:00 Borsa
12:45

16:00 Vatra Dornei
12:50

16:00 Prundu Bargaului
12:55

18:50 Dej
13:00

16:00 Bistrita
13:00

19:55 Gherla
13:00

16:00 Beclean
13:05

16:00 Baia Mare
13:10

18:50 Turda
13:15

16:00 Dej
13:20

23:30 Alba Iulia
13:30

18:50 Gherla
13:30

16:00 Cluj Napoca
13:30

06:30 Cluj Napoca
13:30

19:55 Cluj Napoca
13:30

16:00 Cluj Napoca
13:40

06:30 Bontida
13:45

16:00 Gilau
13:50

06:30 Baia Mare
13:50

19:55 Bontida
13:50

16:00 Huedin
13:55

18:50 Cluj Napoca
14:00

12:00 Cluj Napoca 12:00 Cluj Napoca 12:00 Cluj Napoca 12:00 Cluj Napoca
14:00

16:00 Cluj Napoca 16:00 Cluj Napoca 16:00 Negreni
14:00

06:30 Satu Mare
14:00

19:55 Baia Mare
14:00

18:50 Timisoara
14:10

16:00 Piatra Craiului
14:10

06:30 Zalau
14:10

19:55 Satu Mare
14:10

06:30 Huedin
14:20

19:55 Zalau
14:20

23:30 Targu Mures
14:30

06:30 Alesd
14:30

19:55 Huedin
14:30

16:00 Beius
14:40

19:55 Alesd
14:40

23:30 Aiud
14:45

16:00 Alesd
14:50

23:30 Ludus
15:00

18:50 Huedin
15:00

23:30 Turda
15:30

23:30 Cluj Napoca
16:00

18:50 Arad
16:00

19:55 Oradea
16:50

18:50 Oradea
17:00

18:50 Nadlac
17:10

23:30 Huedin
18:00

16:00 Oradea
18:00

06:30 Oradea
18:00

12:00 Oradea
18:30

16:00 Bors
18:30

23:30 Alesd
19:00

12:00 Bors
19:00

23:30 Oradea
19:30

23:30 Bors
19:45

12:00 Budapesta
23:00

16:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.