La adresa - Mersul autobuzelor Flensburg Germania

La adresa

Flensburg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
03:00
20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina
06:50
17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara
08:30
12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:30 Adjud 14:55 Husi 15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 18:00 Pirna 10:30 Orastie 06:10 Negreni 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru 11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 09:40 Vestem 12:20 Borsec 10:20 Onesti 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:40 Marasesti 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta 11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:10 Miercurea Ciuc 09:50 Fagaras 12:30 Durau 10:30 Targu Ocna 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea 11:05 Hunedoara 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 13:50 Mangalia 11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:15 Toplita 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:50 Buzau 15:20 Galati 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:10 Alesd 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita 11:10 Veresti 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 12:25 Grinties 10:10 Comanesti
09:20
19:00 Iasi 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 13:05 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 11:40 Bistrita 17:00 Craiova 11:10 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 06:30 Oradea 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 18:10 Motca 13:15 Petrosani 17:00 Targu Neamt 12:30 Deva 16:20 Poiana Largului 11:30 Lancram 15:40 Toplita 10:30 Unirea 15:00 Reghin 11:00 Ramnicu Valcea 14:20 Falticeni 12:00 Comanesti 20:05 Tecuci 13:35 Sfantu Gheorghe 19:40 Focsani 15:00 Sinaia 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 13:00 Iacobeni 17:30 Corabia 11:30 Beclean 16:30 Filiasi 11:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 08:00 Piatra Craiului 14:00 Timisoara 06:00 Bors 13:00 Hateg 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 18:00 Cristesti 13:00 Hateg 16:50 Piatra Neamt 12:15 Simeria 16:10 Durau 11:15 Alba Iulia 15:30 Miercurea Ciuc 10:15 Turda 14:50 Medias 11:15 Vestem 20:30 Tulcea 12:20 Onesti 20:00 Barlad 14:10 Targu Secuiesc 19:35 Marasesti 15:20 Campina 19:15 Roman 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 12:55 Vatra Dornei 17:20 Alexandria 11:25 Baia Mare 16:00 Rovinari 10:10 Gilau 14:45 Resita 07:30 Beius 13:40 Arad 04:00 Budapesta 12:50 Calan 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 18:30 Targu Frumos 13:40 Arad 17:55 Timisesti 12:50 Calan 16:40 Bicaz 12:00 Orastie 16:00 Grinties 11:00 Teius 15:20 Sfantu Gheorghe 10:00 Cluj Napoca 14:40 Sighisoara 11:30 Fagaras 20:20 Braila 12:40 Targu Ocna 19:50 Husi 14:30 Brasov 19:30 Adjud 15:40 Ramnicu Sarat 19:10 Vaslui 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 13:10 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 11:50 Prundu Bargaului 17:10 Slatina (Olt) 11:20 Dej 15:35 Isalnita 10:00 Huedin 14:30 Caransebes 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 18:20 Pascani 13:30 Targu Jiu 17:50 Dumbrava 12:40 Hunedoara 16:30 Sovata 11:45 Sebes 15:50 Borsec 10:45 Aiud 15:10 Morareni 10:50 Sibiu 14:30 Targu Mures 11:45 Moinesti 20:10 Galati 12:55 Covasna 19:45 Buzau 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 19:05 Negresti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti
09:25
13:05 Husi 12:40 Adjud 12:15 Vaslui 12:00 Podu Iloaiei 13:20 Galati 11:30 Motca 11:10 Bicaz 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 13:15 Tecuci 13:00 Buzau 12:35 Sascut 12:10 Negresti 11:50 Hirlau 11:20 Timisesti 11:15 Dumbrava 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:40 Pascani 12:55 Focsani 12:30 Bacau 12:05 Iasi 11:55 Deleni 11:25 Cristesti 11:10 Targu Neamt 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 13:10 Barlad 12:45 Marasesti 12:20 Roman 15:00 Tulcea 14:00 Braila 11:45 Targu Frumos 11:05 Piatra Neamt 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda
13:40
11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:00 Ramnicu Valcea 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 12:00 Comanesti 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Falticeni 15:00 Sinaia 15:50 Reghin 16:30 Pitesti 16:40 Toplita 17:40 Turnu Magurele 18:30 Hirsova 17:05 Piatra Neamt 17:00 Craiova 10:45 Miercurea Sibiului 20:30 Braila 15:15 Targu Carbunesti 19:50 Husi 14:15 Lugoj 14:35 Darabani 13:15 Petrosani 11:15 Vestem 12:30 Deva 12:20 Onesti 11:30 Lancram 14:10 Targu Secuiesc 10:30 Unirea 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:15 Vestem 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 12:20 Onesti 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Targu Mures 15:20 Campina 16:20 Morareni 17:00 Bucuresti 16:45 Durau 17:30 Corabia 17:00 Medgidia 17:10 Targu Neamt 16:30 Filiasi 10:15 Medias 20:20 Galati 15:00 Motru 19:40 Buzau 14:00 Timisoara 14:45 Veresti 13:00 Hateg 11:30 Fagaras 12:15 Simeria 12:40 Targu Ocna 11:15 Alba Iulia 14:30 Brasov 10:15 Turda 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 10:45 Aiud 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 11:30 Fagaras 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 12:40 Targu Ocna 14:25 Botosani 11:45 Sebes 14:30 Brasov 15:30 Sighisoara 15:40 Ramnicu Sarat 16:30 Sfantu Gheorghe 17:30 Slobozia 16:50 Poiana Largului 17:20 Alexandria 17:30 Mangalia 17:15 Dumbrava 16:00 Rovinari 10:00 Cluj Napoca 20:10 Tecuci 14:45 Resita 19:30 Focsani 13:40 Arad 10:50 Sibiu 12:50 Calan 11:45 Moinesti 12:00 Orastie 12:55 Covasna 11:00 Teius 14:50 Predeal 10:00 Cluj Napoca 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 11:30 Lancram 10:30 Unirea 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 10:50 Sibiu 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 11:45 Moinesti 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 12:55 Covasna 14:55 Suceava 14:50 Predeal 15:40 Medias 16:00 Ploiesti 16:35 Miercurea Ciuc 20:00 Giurgiu 18:00 Tandarei 17:00 Bicaz 17:10 Slatina (Olt) 20:00 Constanta 20:40 Tulcea 15:35 Isalnita 20:00 Barlad 14:30 Caransebes 19:20 Marasesti 13:30 Targu Jiu 11:00 Ramnicu Valcea 12:40 Hunedoara 12:00 Comanesti 11:45 Sebes 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Aiud 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova
Sosiri
De la Ora

18:50 Constanta
00:05

23:30 Braila
00:10

18:50 Mangalia
00:10

18:50 Medgidia
00:15

18:50 Cernavoda
00:30

23:30 Galati
00:40

23:30 Buzau
01:00

18:50 Giurgiu
01:00

18:50 Alexandria
01:05

18:50 Fetesti
01:10

18:50 Braila
01:20

23:30 Ramnicu Sarat
01:30

18:50 Tulcea
01:30

23:30 Tecuci
01:55

18:50 Calarasi
02:00

18:50 Galati
02:10

23:30 Focsani
02:15

23:30 Adjud
02:45

23:30 Barlad
03:00

18:50 Slobozia
03:00

18:50 Tecuci
03:10

18:50 Ramnicu Sarat
03:20

23:30 Husi
03:30

18:50 Barlad
03:30

23:30 Dorohoi
03:35

23:30 Onesti
03:45

18:50 Husi
03:50

23:30 Vaslui
04:00

18:50 Bucuresti
04:00

23:30 Comanesti
04:10

18:50 Buzau
04:10

23:30 Bucuresti
04:15

23:30 Moinesti
04:20

18:50 Focsani
04:20

23:30 Botosani
04:30

18:50 Vaslui
04:30

23:30 Craiova
04:35

18:50 Harlau
04:40

11:00 Tulcea
04:40

23:30 Iasi
04:45

11:00 Braila
04:45

11:00 Galati
04:50

23:30 Podu Iloaiei
05:00

18:50 Roman
05:00

14:00 Tulcea 14:00 Giurgiu 14:00 Giurgiu
05:00

11:00 Tecuci 11:00 Giurgiu
05:00

23:30 Filiasi
05:05

14:00 Braila
05:05

11:00 Barlad
05:05

23:30 Ploiesti
05:10

18:50 Adjud
05:10

14:00 Turnu Magurele 14:00 Galati 14:00 Turnu Magurele
05:10

11:00 Turnu Magurele
05:10

18:50 Bacau
05:15

14:00 Tecuci
05:15

23:30 Suceava
05:20

18:50 Slatina (Olt)
05:20

14:00 Corabia 14:00 Corabia
05:20

11:00 Husi 11:00 Corabia
05:20

18:50 Radauti
05:25

23:30 Bacau
05:30

18:50 Iasi
05:30

14:00 Alexandria 14:00 Alexandria
05:30

11:00 Alexandria 11:00 Buzau
05:30

18:50 Dorohoi
05:35

23:30 Negresti
05:40

18:50 Targu Frumos
05:40

14:00 Slatina (Olt) 14:00 Slatina (Olt)
05:40

11:00 Focsani 11:00 Slatina (Olt)
05:40

12:00 Tulcea
05:40

23:30 Harlau
05:45

18:50 Targoviste
05:45

12:00 Braila
05:45

18:50 Urziceni
05:47

23:30 Constanta
05:50

18:50 Ploiesti
05:50

12:00 Galati
05:50

18:50 Targu Neamt
05:55

18:50 Buhusi
05:57

18:50 Roznov
05:58

23:30 Campina
06:00

18:50 Piatra Neamt
06:00

14:00 Craiova 14:00 Barlad 14:00 Constanta 14:00 Constanta 14:00 Craiova
06:00

11:00 Constanta 11:00 Marasesti 11:00 Craiova
06:00

12:00 Giurgiu 12:00 Constanta 12:00 Tecuci 12:00 Giurgiu 12:00 Constanta
06:00

16:00 Constanta 16:00 Giurgiu 16:00 Tulcea
06:00

23:30 Buhusi
06:05

14:00 Mangalia 14:00 Mangalia
06:05

11:00 Mangalia 11:00 Adjud
06:05

12:00 Barlad
06:05

23:30 Roznov
06:10

18:50 Onesti
06:10

14:00 Husi 14:00 Filiasi 14:00 Filiasi
06:10

11:00 Filiasi
06:10

12:00 Husi 12:00 Turnu Magurele 12:00 Turnu Magurele
06:10

16:00 Braila 16:00 Turnu Magurele
06:10

23:30 Targu Frumos
06:15

14:00 Medgidia 14:00 Medgidia
06:15

11:00 Medgidia
06:15

23:30 Gura Humorului
06:20

18:50 Botosani
06:20

14:00 Rovinari 14:00 Hirsova 14:00 Hirsova 14:00 Rovinari
06:20

11:00 Hirsova 11:00 Rovinari 11:00 Sascut
06:20

12:00 Corabia 12:00 Corabia
06:20

16:00 Galati 16:00 Corabia
06:20

14:00 Tandarei 14:00 Tandarei
06:25

11:00 Tandarei
06:25

23:30 Falticeni
06:30

18:50 Pascani
06:30

14:00 Isalnita 14:00 Slobozia 14:00 Slobozia 14:00 Isalnita 14:00 Buzau
06:30

11:00 Slobozia 11:00 Isalnita
06:30

12:00 Alexandria 12:00 Alexandria 12:00 Mangalia 12:00 Buzau 12:00 Mangalia
06:30

16:00 Tecuci 16:00 Alexandria 16:00 Mangalia
06:30

23:30 Rovinari
06:35

14:00 Focsani
06:35

23:30 Pascani
06:40

18:50 Craiova
06:40

14:00 Marasesti 14:00 Targu Carbunesti 14:00 Targu Carbunesti
06:40

11:00 Targu Carbunesti
06:40

12:00 Filiasi 12:00 Medgidia 12:00 Focsani 12:00 Medgidia 12:00 Filiasi
06:40

16:00 Filiasi 16:00 Medgidia 16:00 Barlad
06:40

23:30 Motca
06:45

14:00 Motru 14:00 Adjud 14:00 Motru
06:45

11:00 Motru 11:00 Bacau
06:45

23:30 Piatra Neamt
06:50

18:50 Suceava
06:50

14:00 Resita 14:00 Sascut 14:00 Resita
06:50

11:00 Resita
06:50

12:00 Hirsova 12:00 Hirsova 12:00 Slatina (Olt) 12:00 Slatina (Olt)
06:50

16:00 Hirsova 16:00 Husi 16:00 Slatina (Olt)
06:50

23:30 Roman
06:55

14:00 Caransebes 14:00 Bacau 14:00 Caransebes
06:55

11:00 Caransebes
06:55

23:30 Cristesti
07:00

18:50 Filiasi
07:00

14:00 Roman 14:00 Lugoj 14:00 Bucuresti 14:00 Lugoj 14:00 Bucuresti
07:00

11:00 Roman 11:00 Bucuresti 11:00 Lugoj
07:00

12:00 Tandarei 12:00 Craiova 12:00 Marasesti 12:00 Craiova 12:00 Tandarei
07:00

16:00 Tandarei 16:00 Buzau 16:00 Craiova
07:00

23:30 Targu Jiu
07:05

14:00 Timisoara 14:00 Vaslui 14:00 Timisoara
07:05

11:00 Vaslui 11:00 Timisoara
07:05

12:00 Adjud
07:05

23:30 Brasov
07:10

14:00 Arad 14:00 Negresti 14:00 Arad
07:10

11:00 Arad 11:00 Negresti
07:10

12:00 Filiasi 12:00 Filiasi 12:00 Sascut
07:10

16:00 Focsani 16:00 Filiasi
07:10

14:00 Iasi
07:15

11:00 Iasi
07:15

18:50 Pitesti
07:20

14:00 Podu Iloaiei 14:00 Targu Jiu 14:00 Targu Jiu
07:20

11:00 Podu Iloaiei 11:00 Targu Jiu
07:20

12:00 Rovinari 12:00 Rovinari
07:20

16:00 Rovinari 16:00 Marasesti
07:20

14:00 Petrosani 14:00 Petrosani 14:00 Deleni
07:25

11:00 Deleni 11:00 Petrosani
07:25

23:30 Fetesti
07:30

18:50 Targu Secuiesc
07:30

14:00 Hateg 14:00 Pitesti 14:00 Hirlau 14:00 Hateg 14:00 Pitesti
07:30

11:00 Pitesti 11:00 Hirlau 11:00 Hateg
07:30

12:00 Isalnita 12:00 Isalnita
07:30

16:00 Adjud 16:00 Isalnita
07:30

14:00 Targu Frumos
07:35

11:00 Targu Frumos
07:35

14:00 Calan 14:00 Pascani 14:00 Calan
07:40

11:00 Pascani 11:00 Calan
07:40

12:00 Targu Carbunesti 12:00 Targu Carbunesti
07:40

16:00 Sascut 16:00 Targu Carbunesti
07:40

14:00 Motca
07:45

11:00 Motca
07:45

12:00 Motru 12:00 Motru 12:00 Bacau
07:45

16:00 Motru
07:45

14:00 Ploiesti 14:00 Ploiesti 14:00 Cristesti 14:00 Hunedoara 14:00 Hunedoara
07:50

11:00 Ploiesti 11:00 Hunedoara 11:00 Cristesti
07:50

12:00 Resita 12:00 Resita
07:50

16:00 Bacau 16:00 Resita
07:50

11:00 Timisesti
07:55

12:00 Caransebes 12:00 Caransebes
07:55

16:00 Caransebes
07:55

23:30 Targu Neamt
08:00

18:50 Brasov
08:00

14:00 Deva 14:00 Deva 14:00 Ramnicu Sarat 14:00 Ramnicu Sarat 14:00 Timisesti
08:00

11:00 Deva 11:00 Ramnicu Sarat 11:00 Dumbrava
08:00

12:00 Lugoj 12:00 Roman 12:00 Lugoj 12:00 Slobozia 12:00 Slobozia
08:00

16:00 Lugoj 16:00 Slobozia 16:00 Roman
08:00

14:00 Dumbrava
08:05

11:00 Targu Neamt
08:05

12:00 Timisoara 12:00 Vaslui 12:00 Timisoara
08:05

16:00 Timisoara
08:05

18:50 Bicaz
08:10

14:00 Targu Neamt 14:00 Campina 14:00 Campina
08:10

11:00 Campina 11:00 Piatra Neamt
08:10

12:00 Arad 12:00 Bucuresti 12:00 Bucuresti 12:00 Arad 12:00 Negresti
08:10

16:00 Arad 16:00 Bucuresti 16:00 Vaslui
08:10

18:50 Ramnicu Valcea
08:15

14:00 Piatra Neamt
08:15

11:00 Bicaz
08:15

12:00 Iasi
08:15

18:50 Falticeni
08:20

14:00 Sinaia 14:00 Sinaia 14:00 Bicaz
08:20

11:00 Sinaia
08:20

12:00 Podu Iloaiei 12:00 Targu Jiu 12:00 Targu Jiu
08:20

16:00 Negresti 16:00 Targu Jiu
08:20

14:00 Poiana Largului
08:25

12:00 Deleni 12:00 Petrosani 12:00 Petrosani
08:25

16:00 Petrosani
08:25

23:30 Fagaras
08:30

18:50 Gura Humorului
08:30

14:00 Durau 14:00 Predeal 14:00 Simeria 14:00 Predeal 14:00 Simeria
08:30

11:00 Predeal 11:00 Poiana Largului 11:00 Simeria
08:30

12:00 Hateg 12:00 Hateg 12:00 Hirlau
08:30

16:00 Iasi 16:00 Hateg
08:30

23:30 Petrosani
08:35

11:00 Durau
08:35

12:00 Targu Frumos
08:35

18:50 Moinesti
08:40

14:00 Orastie 14:00 Orastie 14:00 Borsec
08:40

11:00 Orastie 11:00 Toplita
08:40

12:00 Calan 12:00 Pascani 12:00 Calan
08:40

16:00 Calan 16:00 Podu Iloaiei
08:40

18:50 Fagaras
08:45

14:00 Toplita
08:45

11:00 Miercurea Ciuc
08:45

12:00 Motca
08:45

14:00 Sebes 14:00 Sebes 14:00 Miercurea Ciuc
08:50

11:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Sebes
08:50

12:00 Hunedoara 12:00 Cristesti 12:00 Hunedoara
08:50

16:00 Deleni 16:00 Hunedoara
08:50

14:00 Sfantu Gheorghe
08:55

11:00 Morareni
08:55

12:00 Timisesti
08:55

18:50 Comanesti
09:00

14:00 Lancram 14:00 Brasov 14:00 Morareni 14:00 Lancram 14:00 Brasov
09:00

11:00 Reghin 11:00 Brasov 11:00 Lancram
09:00

12:00 Pitesti 12:00 Deva 12:00 Pitesti 12:00 Deva 12:00 Dumbrava
09:00

16:00 Pitesti 16:00 Harlau 16:00 Deva
09:00

14:00 Reghin
09:05

11:00 Medias
09:05

12:00 Targu Neamt
09:05

18:50 Targu Jiu
09:10

14:00 Targu Secuiesc 14:00 Medias 14:00 Targu Secuiesc
09:10

11:00 Sighisoara 11:00 Targu Secuiesc
09:10

12:00 Piatra Neamt 12:00 Ramnicu Sarat 12:00 Ramnicu Sarat
09:10

16:00 Ramnicu Sarat 16:00 Targu Frumos
09:10

14:00 Sighisoara
09:15

11:00 Targu Mures
09:15

12:00 Bicaz
09:15

18:50 Campulung Moldovenesc
09:20

14:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Sfantu Gheorghe
09:20

11:00 Falticeni 11:00 Sfantu Gheorghe
09:20

12:00 Campina 12:00 Campina
09:20

16:00 Pascani 16:00 Campina
09:20

11:00 Suceava
09:25

23:30 Poiana Largului
09:30

18:50 Targu Ocna
09:30

14:00 Covasna 14:00 Alba Iulia 14:00 Covasna 14:00 Alba Iulia
09:30

11:00 Covasna 11:00 Alba Iulia
09:30

12:00 Sinaia 12:00 Poiana Largului 12:00 Sinaia
09:30

16:00 Motca 16:00 Sinaia
09:30

23:30 Hateg
09:35

18:50 Gheorgheni
09:35

12:00 Durau
09:35

18:50 Reghin
09:40

14:00 Teius 14:00 Targu Ocna 14:00 Teius 14:00 Targu Ocna
09:40

11:00 Teius 11:00 Targu Ocna
09:40

12:00 Toplita 12:00 Predeal 12:00 Predeal
09:40

16:00 Cristesti 16:00 Predeal
09:40

23:30 Sibiu
09:45

18:50 Drobeta Turnu Severin
09:45

11:00 Botosani
09:45

14:00 Aiud 14:00 Onesti 14:00 Aiud 14:00 Onesti
09:50

11:00 Gura Humorului 11:00 Onesti 11:00 Aiud
09:50

12:00 Brasov 12:00 Sfantu Gheorghe 12:00 Miercurea Ciuc 12:00 Brasov
09:50

16:00 Timisesti 16:00 Brasov
09:50

11:00 Campulung Moldovenesc
09:55

12:00 Morareni
09:55

23:30 Hunedoara
10:00

18:50 Toplita Gara
10:00

14:00 Targu Mures 14:00 Comanesti 14:00 Unirea 14:00 Comanesti 14:00 Unirea
10:00

11:00 Comanesti 11:00 Unirea 11:00 Iacobeni
10:00

12:00 Reghin 12:00 Targu Secuiesc 12:00 Targu Secuiesc
10:00

16:00 Dumbrava 16:00 Targu Secuiesc
10:00

14:00 Falticeni
10:05

12:00 Sfantu Gheorghe 12:00 Sighisoara 12:00 Sfantu Gheorghe
10:05

16:00 Sfantu Gheorghe
10:05

18:50 Sighisoara
10:10

14:00 Moinesti 14:00 Turda 14:00 Moinesti 14:00 Turda 14:00 Suceava
10:10

11:00 Moinesti 11:00 Turda 11:00 Vatra Dornei
10:10

12:00 Covasna 12:00 Covasna
10:10

16:00 Targu Neamt 16:00 Covasna
10:10

18:50 Orastie
10:15

14:00 Dolhasca
10:15

11:00 Prundu Bargaului
10:15

12:00 Targu Mures
10:15

18:50 Deva
10:20

14:00 Fagaras 14:00 Veresti 14:00 Fagaras
10:20

11:00 Bistrita 11:00 Fagaras
10:20

12:00 Targu Ocna 12:00 Falticeni 12:00 Targu Ocna
10:20

16:00 Targu Ocna 16:00 Piatra Neamt
10:20

18:50 Caransebes
10:25

14:00 Darabani
10:25

11:00 Beclean
10:25

12:00 Suceava
10:25

23:30 Sebes
10:30

18:50 Targu Mures
10:30

14:00 Vestem 14:00 Botosani 14:00 Vestem
10:30

11:00 Vestem 11:00 Dej
10:30

12:00 Onesti 12:00 Onesti 12:00 Dolhasca
10:30

16:00 Bicaz 16:00 Onesti
10:30

18:50 Vatra Dornei
10:35

14:00 Gura Humorului
10:35

12:00 Veresti
10:35

14:00 Campulung Moldovenesc
10:40

12:00 Darabani 12:00 Comanesti 12:00 Comanesti
10:40

16:00 Sovata 16:00 Comanesti
10:40

14:00 Iacobeni
10:45

12:00 Botosani
10:45

14:00 Borsa
10:48

14:00 Ramnicu Valcea 14:00 Ramnicu Valcea
10:50

11:00 Ramnicu Valcea
10:50

12:00 Gura Humorului 12:00 Moinesti 12:00 Moinesti
10:50

16:00 Moinesti 16:00 Poiana Largului
10:50

12:00 Campulung Moldovenesc
10:55

18:50 Resita
11:00

14:00 Sibiu 14:00 Sibiu 14:00 Vatra Dornei
11:00

11:00 Sibiu
11:00

12:00 Simeria 12:00 Fagaras 12:00 Simeria 12:00 Iacobeni 12:00 Fagaras
11:00

16:00 Fagaras 16:00 Simeria 16:00 Durau
11:00

14:00 Prundu Bargaului
11:05

16:00 Grinties
11:05

18:50 Blaj
11:10

14:00 Bistrita 14:00 Miercurea Sibiului 14:00 Miercurea Sibiului
11:10

11:00 Miercurea Sibiului
11:10

12:00 Vatra Dornei 12:00 Vestem 12:00 Vestem
11:10

16:00 Borsec 16:00 Vestem
11:10

18:50 Sibiu
11:15

14:00 Beclean
11:15

12:00 Prundu Bargaului
11:15

16:00 Toplita
11:15

14:00 Baia Mare 14:00 Sighisoara 14:00 Sighisoara
11:20

11:00 Sighisoara
11:20

12:00 Ramnicu Valcea 12:00 Orastie 12:00 Ramnicu Valcea 12:00 Orastie 12:00 Bistrita
11:20

16:00 Orastie 16:00 Ramnicu Valcea 16:00 Miercurea Ciuc
11:20

14:00 Dej
11:25

12:00 Beclean
11:25

23:30 Toplita
11:30

18:50 Medias
11:30

14:00 Cluj Napoca 14:00 Medias 14:00 Medias
11:30

11:00 Cluj Napoca 11:00 Medias
11:30

12:00 Sibiu 12:00 Dej 12:00 Sebes 12:00 Sibiu 12:00 Sebes
11:30

16:00 Sfantu Gheorghe 16:00 Sibiu 16:00 Sebes
11:30

18:50 Sebes
11:35

12:00 Miercurea Sibiului 12:00 Lancram 12:00 Miercurea Sibiului 12:00 Lancram
11:40

16:00 Morareni 16:00 Miercurea Sibiului 16:00 Lancram
11:40

12:00 Alba Iulia 12:00 Sighisoara 12:00 Alba Iulia 12:00 Sighisoara
11:50

16:00 Sighisoara 16:00 Alba Iulia 16:00 Sighisoara
11:50

16:00 Targu Mures
11:55

23:30 Deva
12:00

18:50 Alba Iulia
12:00

14:00 Cluj Napoca
12:00

11:00 Cluj Napoca
12:00

12:00 Cluj Napoca 12:00 Medias 12:00 Medias
12:00

16:00 Falticeni 16:00 Medias
12:00

11:00 Gilau
12:05

12:00 Gilau
12:05

16:00 Suceava
12:05

18:50 Bistrita
12:10

11:00 Huedin
12:10

12:00 Teius 12:00 Huedin 12:00 Teius
12:10

16:00 Teius
12:10

11:00 Negreni
12:15

12:00 Negreni
12:15

18:50 Lugoj
12:20

11:00 Alesd
12:20

12:00 Alesd 12:00 Aiud 12:00 Aiud
12:20

16:00 Aiud
12:20

16:00 Stefanesti
12:25

23:30 Reghin
12:30

18:50 Aiud
12:30

14:00 Gilau
12:30

12:00 Unirea 12:00 Unirea
12:30

16:00 Unirea 16:00 Botosani
12:30

18:50 Beclean
12:35

16:00 Gura Humorului
12:35

14:00 Huedin
12:40

12:00 Turda 12:00 Turda
12:40

16:00 Turda 16:00 Iacobeni
12:40

16:00 Borsa
12:45

16:00 Vatra Dornei
12:50

16:00 Prundu Bargaului
12:55

18:50 Dej
13:00

14:00 Negreni
13:00

16:00 Bistrita
13:00

14:00 Piatra Craiului
13:05

16:00 Beclean
13:05

16:00 Baia Mare
13:10

18:50 Turda
13:15

16:00 Dej
13:20

23:30 Alba Iulia
13:30

18:50 Gherla
13:30

16:00 Cluj Napoca
13:30

16:00 Cluj Napoca
13:40

16:00 Gilau
13:50

16:00 Huedin
13:55

18:50 Cluj Napoca
14:00

14:00 Alesd
14:00

12:00 Cluj Napoca 12:00 Cluj Napoca 12:00 Cluj Napoca 12:00 Cluj Napoca
14:00

16:00 Cluj Napoca 16:00 Negreni 16:00 Cluj Napoca
14:00

18:50 Timisoara
14:10

16:00 Piatra Craiului
14:10

23:30 Targu Mures
14:30

16:00 Beius
14:40

23:30 Aiud
14:45

16:00 Alesd
14:50

23:30 Ludus
15:00

18:50 Huedin
15:00

14:00 Oradea
15:00

23:30 Turda
15:30

23:30 Cluj Napoca
16:00

18:50 Arad
16:00

14:00 Bors
16:00

18:50 Oradea
17:00

18:50 Nadlac
17:10

23:30 Huedin
18:00

16:00 Oradea
18:00

11:00 Oradea
18:30

12:00 Oradea
18:30

16:00 Bors
18:30

11:00 Bors
18:40

23:30 Alesd
19:00

12:00 Bors
19:00

23:30 Oradea
19:30

23:30 Bors
19:45

12:00 Budapesta
23:00

16:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.