La adresa - Mersul autobuzelor Essen Germania

La adresa

Essen, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
06:20
20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig
08:15
09:15 Koln
08:40
14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Vestem 12:20 Onesti 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca
09:35
16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:00 Corabia 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:10 Giurgiu 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:05 Turnu Magurele 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:55 Alexandria 09:00 Turda
10:20 Giltrans
22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat
11:15
17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac
11:20 Euro Michael Tour
17:10 Buhusi 16:40 Falticeni 16:05 Brasov 12:30 Reghin 09:30 Cluj Napoca 05:00 Bors 19:00 Ramnicu Sarat 18:35 Barlad 18:15 Vaslui 17:55 Botosani 17:35 Suceava 16:55 Roznov 16:37 Pascani 16:00 Targu Neamt 12:00 Targu Mures 08:30 Huedin 19:40 Braila 18:50 Tecuci 18:30 Husi 18:10 Comanesti 17:50 Iasi 17:30 Bacau 16:50 Targu Frumos 16:35 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului 11:00 Ludus 06:30 Alesd 19:35 Galati 18:45 Focsani 18:25 Dorohoi 18:05 Bucuresti 17:45 Podu Iloaiei 17:15 Campina 16:45 Gura Humorului 16:30 Roman 13:30 Toplita 10:30 Turda 05:30 Oradea 19:30 Buzau 18:40 Adjud 18:20 Onesti 18:00 Moinesti 17:40 Ploiesti
11:40
11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 16:55 Morareni 16:25 Targu Mures 15:30 Botosani 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 18:30 Cristesti 17:55 Bicaz 17:25 Grinties 17:05 Miercurea Ciuc 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 20:00 Giurgiu 13:30 Targu Jiu 17:10 Slatina (Olt) 12:40 Hunedoara 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:45 Sebes 10:45 Aiud 16:45 Reghin 16:20 Falticeni 15:00 Campulung Moldovenesc 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 18:20 Timisesti 17:45 Sovata 17:20 Borsec 19:05 Hirlau 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 17:40 Turnu Magurele 13:15 Petrosani 17:00 Craiova 12:30 Deva 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Alesd 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:30 Lancram 10:30 Unirea 16:40 Medias 16:15 Suceava 14:20 Iacobeni 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 18:15 Dumbrava 17:40 Poiana Largului 17:10 Toplita 18:40 Motca 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 17:30 Corabia 13:00 Hateg 16:30 Filiasi 15:00 Motru 05:30 Oradea 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 21:20 Tulcea 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 18:05 Targu Neamt 17:30 Durau 17:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Piatra Neamt 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 17:20 Alexandria 12:50 Calan 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie
12:00
13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:10 Slobozia 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui
Sosiri
De la Ora

13:25 Constanta
00:05
Giltrans
16:00 Braila
00:10

13:25 Mangalia
00:10

13:25 Medgidia
00:15

13:25 Cernavoda
00:30
Giltrans
16:00 Galati
00:40
Giltrans
16:00 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
12:00 Targu Neamt
01:00

13:25 Giurgiu
01:00

16:00 Tulcea
01:00

13:25 Alexandria
01:05

13:25 Fetesti
01:10

13:25 Braila
01:20
Giltrans
16:00 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
12:00 Galati
01:30

13:25 Tulcea
01:30
Giltrans
16:00 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
12:00 Buzau
02:00

13:25 Calarasi
02:00

16:00 Braila
02:00

13:25 Galati
02:10
Giltrans
16:00 Focsani
02:15
Euro Michael Tour
12:00 Ramnicu Sarat
02:30

16:00 Galati
02:30
Giltrans
16:00 Adjud
02:45
Giltrans
16:00 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
12:00 Tecuci
03:00

13:25 Slobozia
03:00

16:00 Tecuci
03:00

13:25 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
12:00 Focsani
03:15

13:25 Ramnicu Sarat
03:20
Giltrans
16:00 Husi
03:30

13:25 Barlad
03:30
Giltrans
16:00 Dorohoi
03:35
Giltrans
16:00 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
12:00 Adjud
03:45

14:40 Schwechat
03:50

13:25 Husi
03:50
Giltrans
16:00 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
12:00 Barlad
04:00

13:25 Bucuresti
04:00

09:10 Tulcea
04:00

19:40 Tulcea
04:00

16:00 Barlad
04:00
Giltrans
16:00 Comanesti
04:10

13:25 Buzau
04:10

09:10 Braila
04:10
Giltrans
16:00 Bucuresti
04:15
Giltrans
16:00 Moinesti
04:20

13:25 Focsani
04:20

09:10 Galati
04:20
Giltrans
16:00 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
12:00 Husi
04:30

13:25 Vaslui
04:30

09:10 Tecuci
04:30

19:40 Braila
04:30
Giltrans
16:00 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
12:00 Dorohoi
04:35

13:25 Harlau
04:40
Giltrans
16:00 Iasi
04:45
Euro Michael Tour
12:00 Onesti
04:45

15:55 Tulcea
04:50
Giltrans
16:00 Podu Iloaiei
05:00

14:40 Focsani 14:40 Braila
05:00
Euro Michael Tour
12:00 Vaslui
05:00
BEPS TRAVEL
20:45 Barlad
05:00

13:25 Roman
05:00

15:55 Braila 15:55 Giurgiu 15:55 Giurgiu
05:00

09:10 Giurgiu 09:10 Barlad
05:00

19:40 Galati
05:00

16:00 Husi
05:00
Giltrans
16:00 Filiasi
05:05
Giltrans
16:00 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
12:00 Comanesti
05:10

13:25 Adjud
05:10

15:55 Turnu Magurele 15:55 Turnu Magurele 15:55 Galati
05:10

09:10 Turnu Magurele 09:10 Husi
05:10

16:00 Buzau
05:10

13:25 Bacau
05:15
Giltrans
16:00 Suceava
05:20

14:40 Tecuci
05:20
Euro Michael Tour
12:00 Moinesti
05:20

13:25 Slatina (Olt)
05:20

15:55 Tecuci 15:55 Corabia 15:55 Corabia
05:20

09:10 Corabia
05:20

16:00 Focsani
05:20

13:25 Radauti
05:25
Giltrans
16:00 Bacau
05:30

14:40 Galati
05:30
Euro Michael Tour
12:00 Botosani
05:30
BEPS TRAVEL
20:45 Husi
05:30

13:25 Iasi
05:30

15:55 Barlad 15:55 Alexandria 15:55 Alexandria
05:30

09:10 Buzau 09:10 Alexandria
05:30

16:00 Marasesti
05:30

13:25 Dorohoi
05:35
Giltrans
16:00 Negresti
05:40

14:40 Marasesti
05:40

13:25 Targu Frumos
05:40

15:55 Slatina (Olt) 15:55 Husi 15:55 Slatina (Olt)
05:40

09:10 Focsani 09:10 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
16:00 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
12:00 Iasi
05:45

13:25 Targoviste
05:45

15:55 Buzau
05:45

13:25 Urziceni
05:47
Giltrans
16:00 Constanta
05:50

13:25 Ploiesti
05:50

15:55 Focsani
05:50

09:10 Marasesti
05:50

13:25 Targu Neamt
05:55

09:10 Adjud
05:55

13:25 Buhusi
05:57

13:25 Roznov
05:58
Giltrans
16:00 Campina
06:00

14:40 Barlad 14:40 Saveni 14:40 Adjud
06:00
Euro Michael Tour
12:00 Podu Iloaiei
06:00

13:25 Piatra Neamt
06:00

15:55 Marasesti 15:55 Constanta 15:55 Craiova 15:55 Craiova 15:55 Constanta
06:00

09:10 Constanta 09:10 Sascut 09:10 Laufen 09:10 Craiova
06:00

19:40 Constanta 19:40 Giurgiu 19:40 Tecuci 19:40 Giurgiu 19:40 Constanta
06:00

16:00 Adjud 16:00 Giurgiu 16:00 Constanta 16:00 Constanta 16:00 Giurgiu
06:00
Giltrans
16:00 Buhusi
06:05

15:55 Mangalia 15:55 Mangalia
06:05

09:10 Bacau 09:10 Mangalia
06:05
Giltrans
16:00 Roznov
06:10

14:40 Husi
06:10

13:25 Onesti
06:10

15:55 Filiasi 15:55 Filiasi 15:55 Adjud
06:10

09:10 Filiasi 09:10 Roman
06:10

19:40 Turnu Magurele 19:40 Barlad 19:40 Turnu Magurele
06:10

16:00 Turnu Magurele 16:00 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
16:00 Targu Frumos
06:15

15:55 Medgidia 15:55 Medgidia
06:15

09:10 Medgidia 09:10 Vaslui
06:15
Giltrans
16:00 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
12:00 Suceava
06:20

13:25 Botosani
06:20

15:55 Rovinari 15:55 Hirsova 15:55 Rovinari 15:55 Hirsova
06:20

09:10 Negresti 09:10 Hirsova 09:10 Rovinari
06:20

19:40 Corabia 19:40 Corabia 19:40 Husi
06:20

16:00 Corabia 16:00 Corabia
06:20

15:55 Tandarei 15:55 Tandarei
06:25

09:10 Tandarei
06:25
Giltrans
16:00 Falticeni
06:30

14:40 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
12:00 Bacau
06:30

13:25 Pascani
06:30

15:55 Slobozia 15:55 Slobozia 15:55 Isalnita 15:55 Sascut 15:55 Isalnita
06:30

09:10 Iasi 09:10 Slobozia 09:10 Isalnita
06:30

19:40 Alexandria 19:40 Alexandria 19:40 Buzau 19:40 Mangalia 19:40 Mangalia
06:30

16:00 Sascut 16:00 Alexandria 16:00 Mangalia 16:00 Mangalia 16:00 Alexandria
06:30
Giltrans
16:00 Rovinari
06:35

09:10 Podu Iloaiei
06:35
Giltrans
16:00 Pascani
06:40

13:25 Craiova
06:40

15:55 Targu Carbunesti 15:55 Targu Carbunesti
06:40

09:10 Targu Carbunesti 09:10 Deleni
06:40

19:40 Filiasi 19:40 Focsani 19:40 Medgidia 19:40 Medgidia 19:40 Filiasi
06:40

16:00 Medgidia 16:00 Medgidia 16:00 Filiasi 16:00 Bacau 16:00 Filiasi
06:40
Giltrans
16:00 Motca
06:45
BEPS TRAVEL
20:45 Vaslui
06:45

15:55 Motru 15:55 Motru
06:45

09:10 Hirlau 09:10 Motru
06:45

16:00 Roman
06:45
Giltrans
16:00 Piatra Neamt
06:50

13:25 Suceava
06:50

15:55 Bacau 15:55 Resita 15:55 Resita
06:50

09:10 Resita 09:10 Targu Frumos
06:50

19:40 Slatina (Olt) 19:40 Marasesti 19:40 Hirsova 19:40 Hirsova 19:40 Slatina (Olt)
06:50

16:00 Hirsova 16:00 Hirsova 16:00 Slatina (Olt) 16:00 Slatina (Olt)
06:50
Giltrans
16:00 Roman
06:55

15:55 Caransebes 15:55 Roman 15:55 Caransebes
06:55

09:10 Caransebes 09:10 Pascani
06:55

19:40 Adjud
06:55

16:00 Vaslui
06:55
Giltrans
16:00 Cristesti
07:00

14:40 Vaslui 14:40 Iasi 14:40 Harlau
07:00

13:25 Filiasi
07:00

15:55 Bucuresti 15:55 Lugoj 15:55 Vaslui 15:55 Bucuresti 15:55 Lugoj
07:00

09:10 Bucuresti 09:10 Lugoj 09:10 Motca
07:00

19:40 Tandarei 19:40 Craiova 19:40 Sascut 19:40 Craiova 19:40 Tandarei
07:00

16:00 Craiova 16:00 Negresti 16:00 Craiova 16:00 Tandarei 16:00 Tandarei
07:00
Giltrans
16:00 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
12:00 Buhusi
07:05

15:55 Timisoara 15:55 Timisoara
07:05

09:10 Cristesti 09:10 Timisoara
07:05

19:40 Bacau
07:05

16:00 Iasi
07:05
Giltrans
16:00 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
12:00 Roznov
07:10

15:55 Arad 15:55 Negresti 15:55 Arad
07:10

09:10 Arad 09:10 Timisesti
07:10

19:40 Filiasi 19:40 Filiasi 19:40 Roman
07:10

16:00 Filiasi 16:00 Podu Iloaiei 16:00 Filiasi
07:10

14:40 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
12:00 Targu Frumos
07:15

19:40 Vaslui
07:15

16:00 Deleni
07:15
Euro Michael Tour
12:00 Gura Humorului
07:20

13:25 Pitesti
07:20

15:55 Targu Jiu 15:55 Iasi 15:55 Targu Jiu
07:20

09:10 Targu Jiu 09:10 Dumbrava
07:20

19:40 Rovinari 19:40 Negresti 19:40 Rovinari
07:20

16:00 Rovinari 16:00 Rovinari
07:20

15:55 Petrosani 15:55 Petrosani
07:25

09:10 Targu Neamt 09:10 Petrosani
07:25
Giltrans
16:00 Fetesti
07:30

14:40 Suceava 14:40 Targu Frumos
07:30
Euro Michael Tour
12:00 Falticeni
07:30
BEPS TRAVEL
20:45 Botosani
07:30

13:25 Targu Secuiesc
07:30

15:55 Podu Iloaiei 15:55 Hateg 15:55 Pitesti 15:55 Hateg 15:55 Pitesti
07:30

09:10 Piatra Neamt 09:10 Pitesti 09:10 Hateg
07:30

19:40 Isalnita 19:40 Iasi 19:40 Isalnita
07:30

16:00 Hirlau 16:00 Isalnita 16:00 Isalnita
07:30

15:55 Deleni
07:35

09:10 Bicaz
07:35

19:40 Podu Iloaiei
07:35
Euro Michael Tour
12:00 Pascani
07:40

15:55 Hirlau 15:55 Calan 15:55 Calan
07:40

09:10 Sovata 09:10 Calan
07:40

19:40 Targu Carbunesti 19:40 Deleni 19:40 Targu Carbunesti
07:40

16:00 Targu Carbunesti 16:00 Targu Carbunesti
07:40

09:10 Poiana Largului
07:45

19:40 Motru 19:40 Harlau 19:40 Motru
07:45

16:00 Motru 16:00 Motru 16:00 Targu Frumos
07:45
Euro Michael Tour
12:00 Piatra Neamt
07:50

15:55 Hunedoara 15:55 Ploiesti 15:55 Hunedoara 15:55 Ploiesti
07:50

09:10 Durau 09:10 Hunedoara 09:10 Ploiesti
07:50

19:40 Targu Frumos 19:40 Resita 19:40 Resita
07:50

16:00 Resita 16:00 Pascani 16:00 Resita
07:50
Euro Michael Tour
12:00 Roman
07:55

15:55 Targu Frumos
07:55

09:10 Grinties
07:55

19:40 Caransebes 19:40 Caransebes 19:40 Pascani
07:55

16:00 Caransebes 16:00 Caransebes
07:55
Giltrans
16:00 Targu Neamt
08:00

14:40 Targu Ocna 14:40 Pascani 14:40 Negresti
08:00
BEPS TRAVEL
20:45 Harlau 20:45 Iasi 20:45 Iasi
08:00

13:25 Brasov
08:00

15:55 Ramnicu Sarat 15:55 Pascani 15:55 Deva 15:55 Ramnicu Sarat 15:55 Deva
08:00

09:10 Ramnicu Sarat 09:10 Borsec 09:10 Deva
08:00

19:40 Lugoj 19:40 Slobozia 19:40 Motca 19:40 Slobozia 19:40 Lugoj
08:00

16:00 Lugoj 16:00 Motca 16:00 Lugoj 16:00 Slobozia 16:00 Slobozia
08:00

09:10 Toplita
08:05

19:40 Timisoara 19:40 Timisoara
08:05

16:00 Cristesti 16:00 Timisoara 16:00 Timisoara
08:05

13:25 Bicaz
08:10

15:55 Campina 15:55 Campina 15:55 Motca
08:10

09:10 Miercurea Ciuc 09:10 Campina
08:10

19:40 Arad 19:40 Bucuresti 19:40 Cristesti 19:40 Bucuresti 19:40 Arad
08:10

16:00 Bucuresti 16:00 Bucuresti 16:00 Arad 16:00 Timisesti 16:00 Arad
08:10

13:25 Ramnicu Valcea
08:15

15:55 Cristesti
08:15

19:40 Timisesti
08:15

16:00 Dumbrava
08:15

13:25 Falticeni
08:20

15:55 Timisesti 15:55 Sinaia 15:55 Sinaia
08:20

09:10 Sinaia 09:10 Sfantu Gheorghe
08:20

19:40 Targu Jiu 19:40 Targu Jiu 19:40 Dumbrava
08:20

16:00 Targu Jiu 16:00 Targu Jiu
08:20

15:55 Dumbrava
08:25

19:40 Petrosani 19:40 Petrosani
08:25

16:00 Petrosani 16:00 Petrosani
08:25
Giltrans
16:00 Fagaras
08:30
BEPS TRAVEL
20:45 Braila 20:45 Podu Iloaiei 20:45 Podu Iloaiei
08:30

13:25 Gura Humorului
08:30
BEPS TRAVEL
20:45 Praga
08:30

15:55 Predeal 15:55 Simeria 15:55 Predeal 15:55 Simeria 15:55 Targu Neamt
08:30

09:10 Simeria 09:10 Morareni 09:10 Predeal
08:30

19:40 Hateg 19:40 Targu Neamt 19:40 Hateg
08:30

16:00 Targu Neamt 16:00 Hateg 16:00 Hateg
08:30
Giltrans
16:00 Petrosani
08:35

19:40 Piatra Neamt
08:35

13:25 Moinesti
08:40

15:55 Orastie 15:55 Orastie
08:40

09:10 Orastie
08:40

19:40 Calan 19:40 Bicaz 19:40 Calan
08:40

16:00 Calan 16:00 Calan
08:40
BEPS TRAVEL
20:45 Targu Frumos 20:45 Targu Frumos
08:45

13:25 Fagaras
08:45

19:40 Poiana Largului
08:45

16:00 Piatra Neamt
08:45

15:55 Sebes 15:55 Sebes 15:55 Piatra Neamt
08:50

09:10 Sebes
08:50

19:40 Hunedoara 19:40 Hunedoara 19:40 Durau
08:50

16:00 Hunedoara 16:00 Hunedoara 16:00 Bicaz
08:50

19:40 Borsec
08:55

14:40 Comanesti 14:40 Roman
09:00
BEPS TRAVEL
20:45 Galati 20:45 Piatra Neamt
09:00

13:25 Comanesti
09:00

15:55 Bicaz 15:55 Lancram 15:55 Brasov 15:55 Lancram 15:55 Brasov
09:00

09:10 Brasov 09:10 Lancram 09:10 Reghin
09:00

19:40 Pitesti 19:40 Toplita 19:40 Pitesti 19:40 Deva 19:40 Deva
09:00

16:00 Deva 16:00 Pitesti 16:00 Pitesti 16:00 Deva 16:00 Sovata
09:00

19:40 Miercurea Ciuc
09:05

16:00 Poiana Largului
09:05

13:25 Targu Jiu
09:10

15:55 Targu Secuiesc 15:55 Poiana Largului 15:55 Targu Secuiesc
09:10

09:10 Targu Secuiesc
09:10

19:40 Ramnicu Sarat 19:40 Sfantu Gheorghe 19:40 Ramnicu Sarat
09:10

16:00 Durau 16:00 Ramnicu Sarat 16:00 Ramnicu Sarat
09:10
BEPS TRAVEL
20:45 Pascani 20:45 Pascani 20:45 Pascani
09:15

19:40 Morareni
09:15

16:00 Grinties
09:15

14:40 Girov
09:20

13:25 Campulung Moldovenesc
09:20

15:55 Durau 15:55 Sfantu Gheorghe 15:55 Sfantu Gheorghe
09:20

09:10 Sfantu Gheorghe
09:20

19:40 Reghin 19:40 Campina 19:40 Campina
09:20

16:00 Campina 16:00 Borsec 16:00 Campina
09:20

15:55 Toplita
09:25

19:40 Medias
09:25
Giltrans
16:00 Poiana Largului
09:30

13:25 Targu Ocna
09:30

15:55 Covasna 15:55 Alba Iulia 15:55 Miercurea Ciuc 15:55 Covasna 15:55 Alba Iulia
09:30

09:10 Medias 09:10 Alba Iulia 09:10 Covasna
09:30

19:40 Sinaia 19:40 Sinaia 19:40 Sighisoara
09:30

16:00 Sinaia 16:00 Toplita 16:00 Sinaia
09:30
Giltrans
16:00 Hateg
09:35

13:25 Gheorgheni
09:35

15:55 Sfantu Gheorghe
09:35

19:40 Targu Mures
09:35

15:55 Morareni
09:38

13:25 Reghin
09:40

15:55 Targu Ocna 15:55 Teius 15:55 Targu Ocna 15:55 Teius
09:40

09:10 Sighisoara 09:10 Targu Ocna 09:10 Teius
09:40

19:40 Predeal 19:40 Predeal 19:40 Falticeni
09:40

16:00 Predeal 16:00 Predeal
09:40

15:55 Reghin
09:41

15:55 Medias
09:44
Giltrans
16:00 Sibiu
09:45

13:25 Drobeta Turnu Severin
09:45

19:40 Suceava
09:45

16:00 Miercurea Ciuc
09:45

15:55 Sighisoara
09:48

15:55 Onesti 15:55 Aiud 15:55 Onesti 15:55 Aiud
09:50

09:10 Onesti 09:10 Aiud
09:50

19:40 Brasov 19:40 Brasov 19:40 Veresti
09:50

16:00 Brasov 16:00 Sfantu Gheorghe 16:00 Brasov
09:50

15:55 Targu Mures
09:55

19:40 Darabani
09:55

16:00 Morareni
09:55
Giltrans
16:00 Hunedoara
10:00

14:40 Bacau 14:40 Gura Humorului 14:40 Targu Neamt 14:40 Piatra Neamt 14:40 Miercurea Ciuc
10:00
BEPS TRAVEL
20:45 Roman 20:45 Roman 20:45 Ramnicu Sarat 20:45 Tecuci
10:00

00:00 Galati
10:00

13:25 Toplita Gara
10:00

15:55 Unirea 15:55 Comanesti 15:55 Unirea 15:55 Falticeni 15:55 Comanesti
10:00

09:10 Comanesti 09:10 Unirea 09:10 Targu Mures
10:00

19:40 Targu Secuiesc 19:40 Targu Secuiesc 19:40 Botosani
10:00

16:00 Reghin 16:00 Targu Secuiesc 16:00 Targu Secuiesc
10:00

15:55 Suceava
10:05

09:10 Falticeni
10:05

19:40 Gura Humorului 19:40 Sfantu Gheorghe 19:40 Sfantu Gheorghe
10:05

16:00 Medias 16:00 Sfantu Gheorghe 16:00 Sfantu Gheorghe
10:05

13:25 Sighisoara
10:10

15:55 Moinesti 15:55 Turda 15:55 Moinesti 15:55 Turda
10:10

09:10 Suceava 09:10 Turda 09:10 Moinesti
10:10

19:40 Covasna 19:40 Covasna 19:40 Campulung Moldovenesc
10:10

16:00 Covasna 16:00 Covasna 16:00 Sighisoara
10:10

13:25 Orastie
10:15

09:10 Dolhasca
10:15

19:40 Iacobeni
10:15

16:00 Targu Mures
10:15

13:25 Deva
10:20

15:55 Fagaras 15:55 Fagaras
10:20

09:10 Fagaras 09:10 Veresti
10:20

19:40 Targu Ocna 19:40 Targu Ocna 19:40 Borsa
10:20

16:00 Falticeni 16:00 Targu Ocna 16:00 Targu Ocna
10:20

13:25 Caransebes
10:25

09:10 Darabani
10:25

19:40 Vatra Dornei
10:25

16:00 Suceava
10:25
Giltrans
16:00 Sebes
10:30

14:40 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
12:00 Poiana Largului
10:30
BEPS TRAVEL
20:45 Focsani 20:45 Marasesti 20:45 Bucuresti
10:30

00:00 Braila
10:30

13:25 Targu Mures
10:30
BEPS TRAVEL
20:45 Dresda
10:30

15:55 Vestem 15:55 Botosani 15:55 Vestem
10:30

09:10 Stefanesti 09:10 Vestem
10:30

19:40 Onesti 19:40 Prundu Bargaului 19:40 Onesti
10:30

16:00 Onesti 16:00 Onesti
10:30

13:25 Vatra Dornei
10:35

09:10 Botosani
10:35

19:40 Beclean
10:35

15:55 Gura Humorului
10:40

09:10 Gura Humorului
10:40

19:40 Comanesti 19:40 Baia Mare 19:40 Comanesti
10:40

16:00 Comanesti 16:00 Comanesti
10:40
BEPS TRAVEL
20:45 Bacau 20:45 Bacau
10:45

09:10 Campulung Moldovenesc
10:45

19:40 Dej
10:45

16:00 Stefanesti
10:45

15:55 Ramnicu Valcea 15:55 Ramnicu Valcea
10:50

09:10 Iacobeni 09:10 Ramnicu Valcea
10:50

19:40 Moinesti 19:40 Moinesti
10:50

16:00 Moinesti 16:00 Moinesti 16:00 Botosani
10:50

09:10 Borsa
10:53

15:55 Campulung Moldovenesc
10:55

19:40 Cluj Napoca
10:55

16:00 Gura Humorului
10:55

14:40 Onesti 14:40 Campulung Moldovenesc 14:40 Odorheiu Secuiesc
11:00
BEPS TRAVEL
20:45 Targu Neamt 20:45 Adjud
11:00

13:25 Resita
11:00

15:55 Iacobeni 15:55 Sibiu 15:55 Sibiu
11:00

09:10 Vatra Dornei 09:10 Sibiu
11:00

19:40 Simeria 19:40 Fagaras 19:40 Simeria 19:40 Cluj Napoca 19:40 Fagaras
11:00

16:00 Campulung Moldovenesc 16:00 Simeria 16:00 Simeria 16:00 Fagaras 16:00 Fagaras
11:00

15:55 Vatra Dornei
11:05

09:10 Prundu Bargaului
11:05

13:25 Blaj
11:10

15:55 Prundu Bargaului 15:55 Miercurea Sibiului 15:55 Miercurea Sibiului
11:10

09:10 Miercurea Sibiului 09:10 Bistrita
11:10

19:40 Vestem 19:40 Vestem
11:10

16:00 Vestem 16:00 Vestem 16:00 Iacobeni
11:10

13:25 Sibiu
11:15

09:10 Beclean
11:15

15:55 Sighisoara 15:55 Bistrita 15:55 Sighisoara
11:20

09:10 Sighisoara 09:10 Baia Mare
11:20

19:40 Ramnicu Valcea 19:40 Orastie 19:40 Ramnicu Valcea 19:40 Orastie
11:20

16:00 Ramnicu Valcea 16:00 Ramnicu Valcea 16:00 Orastie 16:00 Borsa 16:00 Orastie
11:20

09:10 Dej
11:25
Giltrans
16:00 Toplita
11:30
Euro Michael Tour
12:00 Oradea
11:30
BEPS TRAVEL
20:45 Ploiesti
11:30

13:25 Medias
11:30

15:55 Medias 15:55 Beclean 15:55 Medias
11:30

09:10 Medias 09:10 Cluj Napoca
11:30

19:40 Sebes 19:40 Sibiu 19:40 Sebes 19:40 Sibiu
11:30

16:00 Sebes 16:00 Sibiu 16:00 Sibiu 16:00 Sebes
11:30

13:25 Sebes
11:35

15:55 Dej
11:40

19:40 Miercurea Sibiului 19:40 Lancram 19:40 Miercurea Sibiului 19:40 Lancram
11:40

16:00 Lancram 16:00 Miercurea Sibiului 16:00 Miercurea Sibiului 16:00 Lancram
11:40

15:55 Cluj Napoca
11:45

19:40 Alba Iulia 19:40 Sighisoara 19:40 Alba Iulia 19:40 Sighisoara
11:50

16:00 Alba Iulia 16:00 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 16:00 Sighisoara
11:50
Giltrans
16:00 Deva
12:00

14:40 Praid 14:40 Medias 14:40 Targu Secuiesc 14:40 Vatra Dornei
12:00
BEPS TRAVEL
20:45 Falticeni 20:45 Onesti 20:45 Onesti
12:00

13:25 Alba Iulia
12:00
BEPS TRAVEL
20:45 Leipzig
12:00

15:55 Cluj Napoca
12:00

09:10 Cluj Napoca
12:00

19:40 Gilau 19:40 Medias 19:40 Medias
12:00

16:00 Vatra Dornei 16:00 Medias 16:00 Medias
12:00

16:00 Prundu Bargaului
12:05

13:25 Bistrita
12:10

19:40 Teius 19:40 Teius
12:10

16:00 Teius 16:00 Bistrita 16:00 Teius
12:10
BEPS TRAVEL
20:45 Suceava
12:20

13:25 Lugoj
12:20

19:40 Aiud 19:40 Aiud
12:20

16:00 Aiud 16:00 Aiud
12:20
Giltrans
16:00 Reghin
12:30
Euro Michael Tour
12:00 Toplita
12:30
BEPS TRAVEL
20:45 Oituz 20:45 Oituz
12:30

00:00 Buzau
12:30

13:25 Aiud
12:30

09:10 Gilau
12:30

19:40 Unirea 19:40 Unirea
12:30

16:00 Unirea 16:00 Unirea 16:00 Beclean
12:30

13:25 Beclean
12:35

19:40 Turda 19:40 Turda
12:40

16:00 Turda 16:00 Baia Mare 16:00 Turda
12:40

16:00 Dej
12:45

16:00 Cluj Napoca
12:55

14:40 Blaj 14:40 Sfantu Gheorghe 14:40 Reghin
13:00
BEPS TRAVEL
20:45 Gura Humorului
13:00

13:25 Dej
13:00
BEPS TRAVEL
20:45 Merseburg
13:00

09:10 Huedin
13:00

19:40 Huedin
13:00

16:00 Cluj Napoca
13:00
BEPS TRAVEL
20:45 Frasin
13:05
BEPS TRAVEL
20:45 Vama
13:15

13:25 Turda
13:15

15:55 Gilau
13:15
Giltrans
16:00 Alba Iulia
13:30
Euro Michael Tour
12:00 Reghin
13:30
BEPS TRAVEL
20:45 Campulung Moldovenesc 20:45 Targu Secuiesc 20:45 Targu Secuiesc
13:30

13:25 Gherla
13:30

15:55 Huedin
13:30

00:00 Ploiesti
13:45

15:55 Negreni
13:50

14:40 Brasov 14:40 Fagaras 14:40 Teius
14:00

13:25 Cluj Napoca
14:00

09:10 Negreni
14:00

19:40 Cluj Napoca 19:40 Cluj Napoca 19:40 Cluj Napoca 19:40 Cluj Napoca 19:40 Negreni
14:00

16:00 Cluj Napoca 16:00 Gilau 16:00 Cluj Napoca 16:00 Cluj Napoca 16:00 Cluj Napoca
14:00

13:25 Timisoara
14:10
Giltrans
16:00 Targu Mures
14:30
Euro Michael Tour
12:00 Targu Mures
14:30
BEPS TRAVEL
20:45 Vatra Dornei 20:45 Brasov 20:45 Brasov
14:30
Giltrans
16:00 Aiud
14:45
Euro Michael Tour
12:00 Aiud
14:45
Giltrans
16:00 Ludus
15:00

14:40 Sighisoara 14:40 Avrig 14:40 Alba Iulia
15:00
Euro Michael Tour
12:00 Ludus
15:00
BEPS TRAVEL
20:45 Codlea 20:45 Codlea
15:00

13:25 Huedin
15:00

09:10 Piatra Craiului
15:00

19:40 Piatra Craiului
15:00

16:00 Huedin
15:00
Giltrans
16:00 Turda
15:30

14:40 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
12:00 Turda
15:30

09:10 Beius
15:30

19:40 Beius
15:30

16:00 Negreni
15:30

00:00 Brasov
15:45
BEPS TRAVEL
20:45 Hannover
15:45
BEPS TRAVEL
20:45 Fagaras 20:45 Fagaras
15:50
Giltrans
16:00 Cluj Napoca
16:00

14:40 Zlatna 14:40 Targu Mures 14:40 Dej 14:40 Bistrita
16:00
Euro Michael Tour
12:00 Cluj Napoca
16:00

13:25 Arad
16:00

09:10 Alesd
16:00

19:40 Alesd
16:00

16:00 Piatra Craiului
16:00

14:40 Sebes 14:40 Ludus
16:30
BEPS TRAVEL
20:45 Baia Mare 20:45 Bistrita
16:30

16:00 Beius
16:30
BEPS TRAVEL
20:45 Avrig 20:45 Avrig
16:40

16:00 Alesd
16:40

15:55 Alesd
16:55

14:40 Campia Turzii 14:40 Nasaud 14:40 Abrud
17:00
BEPS TRAVEL
20:45 Beclean 20:45 Targu Mures
17:00

00:00 Fagaras
17:00

13:25 Oradea
17:00

13:25 Nadlac
17:10
BEPS TRAVEL
20:45 Sibiu 20:45 Sibiu
17:15
BEPS TRAVEL
20:45 Bielefeld
17:15
BEPS TRAVEL
20:45 Dej
17:20

14:40 Turda 14:40 Beclean
17:30
BEPS TRAVEL
20:45 Turda
17:30
BEPS TRAVEL
20:45 Gherla
17:35
Giltrans
16:00 Huedin
18:00

14:40 Deva 14:40 Gherla 14:40 Zalau 14:40 Cluj Napoca 14:40 Brad
18:00
Euro Michael Tour
12:00 Huedin
18:00
BEPS TRAVEL
20:45 Cluj Napoca 20:45 Alba Iulia 20:45 Satu Mare 20:45 Sebes 20:45 Sebes
18:00

15:55 Oradea
18:00

16:00 Oradea
18:00

14:40 Floresti
18:30
BEPS TRAVEL
20:45 Orastie 20:45 Orastie
18:30

00:00 Sibiu
18:30

15:55 Bors
18:30

19:40 Oradea
18:30

19:40 Bors
18:40
BEPS TRAVEL
20:45 Carei
18:45
BEPS TRAVEL
20:45 Munster
18:45
Giltrans
16:00 Alesd
19:00

14:40 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
12:00 Alesd
19:00
BEPS TRAVEL
20:45 Simeria 20:45 Simeria 20:45 Huedin
19:00

09:10 Oradea
19:00

16:00 Bors
19:00
Giltrans
16:00 Oradea
19:30
BEPS TRAVEL
20:45 Deva 20:45 Deva
19:30

00:00 Sebes
19:30
Giltrans
16:00 Bors
19:45
Euro Michael Tour
12:00 Bors
19:45

14:40 Huedin
20:00
BEPS TRAVEL
20:45 Oradea
20:00
BEPS TRAVEL
20:45 Dortmund
20:00

00:00 Deva
20:30

14:40 Alesd
21:00
BEPS TRAVEL
20:45 Timisoara
21:00

22:30 Koln
21:30

14:40 Oradea 14:40 Oradea 14:40 Oradea 14:40 Arad
22:00
BEPS TRAVEL
20:45 Arad 20:45 Arad
22:00
BEPS TRAVEL
20:45 Nadlac 20:45 Nadlac
23:00

00:00 Arad
23:00

19:40 Budapesta
23:00

16:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.