La adresa - Mersul autobuzelor Erfurt Germania

La adresa

Erfurt, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
12:50
12:10 Ramnicu Sarat 10:30 Orastie 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Petrosani 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 12:35 Rovinari 16:20 Motca 09:00 Turda 12:05 Timisoara 16:40 Deleni 10:00 Alba Iulia 12:25 Motru 14:45 Gura Humorului 10:10 Lancram 06:00 Budapesta 11:30 Hateg 17:00 Vaslui 12:30 Isalnita 14:00 Dej 12:00 Arad 15:08 Suceava 12:20 Resita 15:26 Morareni 13:40 Medgidia 07:35 Negreni 08:10 Medias 15:40 Durau 09:30 Ramnicu Valcea 15:14 Medias 10:10 Comanesti 14:00 Constanta 11:00 Sfantu Gheorghe 13:20 Tandarei 11:50 Sinaia 08:40 Miercurea Sibiului 12:30 Pitesti 09:50 Fagaras 13:00 Corabia 10:30 Targu Ocna 09:10 Unirea 11:30 Brasov 10:20 Sebes 17:30 Focsani 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 10:40 Simeria 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 11:50 Targu Jiu 16:00 Targu Neamt 12:40 Filiasi 16:25 Pascani 09:10 Unirea 12:10 Lugoj 16:45 Podu Iloaiei 10:20 Sebes 17:50 Tecuci 10:30 Orastie 14:25 Prundu Bargaului 11:40 Petrosani 17:45 Barlad 12:35 Rovinari 11:20 Cluj Napoca 12:05 Timisoara 15:11 Falticeni 12:25 Motru 15:45 Poiana Largului 13:30 Harsova 07:40 Huedin 08:30 Sighisoara 14:30 Vatra Dornei 09:40 Vestem 15:31 Miercurea Ciuc 10:20 Onesti 13:50 Mangalia 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Bucuresti 12:00 Campina 09:00 Sibiu 13:10 Slobozia 10:00 Moinesti 13:10 Giurgiu 10:50 Covasna 09:30 Aiud 11:40 Predeal 11:15 Calan 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 11:05 Hunedoara 17:05 Roman 13:00 Corabia 11:55 Targu Carbunesti 16:10 Timisesti 12:45 Craiova 16:30 Targu Frumos 09:30 Aiud 12:15 Caransebes 16:50 Iasi 11:15 Calan 17:55 Galati 10:40 Simeria 14:35 Iacobeni 11:50 Targu Jiu 14:20 Bistrita 12:40 Filiasi 15:35 Toplita 12:10 Lugoj 15:20 Targu Mures 14:00 Constanta 07:25 Oradea 13:20 Tandarei 07:55 Gilau 08:40 Miercurea Sibiului 07:20 Bors 09:50 Fagaras 15:29 Sfantu Gheorghe 10:30 Targu Ocna 13:40 Medgidia 11:30 Brasov 08:10 Medias 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Ramnicu Valcea 12:50 Slatina (Olt) 10:10 Comanesti 13:05 Turnu Magurele 11:00 Sfantu Gheorghe 09:40 Teius 17:40 Husi 11:50 Sinaia 11:00 Deva 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 11:30 Hateg 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 12:30 Isalnita 16:15 Cristesti 12:00 Arad 16:35 Harlau 09:40 Teius 12:20 Resita 16:55 Negresti 11:00 Deva 18:00 Braila 11:05 Hunedoara 14:40 Campulung Moldovenesc 11:55 Targu Carbunesti 14:15 Beclean 12:45 Craiova 14:50 Botosani 12:15 Caransebes 15:23 Reghin 13:50 Mangalia 07:30 Alesd 13:00 Bucuresti 08:00 Cluj Napoca 09:00 Sibiu 15:17 Sighisoara 10:00 Moinesti 18:10 Tulcea 10:50 Covasna 13:30 Harsova 11:40 Predeal 08:30 Sighisoara 12:20 Ploiesti 09:40 Vestem 12:55 Alexandria 10:20 Onesti 09:00 Turda 11:20 Targu Secuiesc 10:00 Alba Iulia 17:35 Buzau 12:00 Campina 10:10 Lancram
13:55
02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea
14:15
17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac
Sosiri
De la Ora

11:20 Constanta
00:05

13:00 Braila
00:10

11:20 Mangalia
00:10

11:20 Medgidia
00:15

11:20 Cernavoda
00:30

13:00 Galati
00:40

13:00 Buzau
01:00

11:20 Giurgiu
01:00

11:20 Alexandria
01:05

11:20 Fetesti
01:10

11:20 Braila
01:20

13:00 Ramnicu Sarat
01:30

11:20 Tulcea
01:30

13:00 Tecuci
01:55

11:20 Calarasi
02:00

11:20 Galati
02:10

13:00 Focsani
02:15

13:00 Adjud
02:45

13:00 Barlad
03:00

11:20 Slobozia
03:00

11:20 Tecuci
03:10

11:20 Ramnicu Sarat
03:20

13:00 Husi
03:30

11:20 Barlad
03:30

13:00 Dorohoi
03:35

13:00 Onesti
03:45

11:20 Husi
03:50

13:00 Vaslui
04:00

11:20 Bucuresti
04:00

13:00 Comanesti
04:10

11:20 Buzau
04:10

13:00 Bucuresti
04:15

13:00 Moinesti
04:20

11:20 Focsani
04:20

13:00 Botosani
04:30

11:20 Vaslui
04:30

13:00 Craiova
04:35

11:20 Harlau
04:40

13:00 Iasi
04:45

12:00 Tulcea
04:50

13:00 Podu Iloaiei
05:00

11:20 Roman
05:00

12:00 Braila 12:00 Giurgiu 12:00 Giurgiu
05:00

13:00 Filiasi
05:05

13:00 Ploiesti
05:10

11:20 Adjud
05:10

12:00 Galati 12:00 Turnu Magurele 12:00 Turnu Magurele
05:10

11:20 Bacau
05:15

13:00 Suceava
05:20

11:20 Slatina (Olt)
05:20

12:00 Corabia 12:00 Tecuci 12:00 Corabia
05:20

11:20 Radauti
05:25

13:00 Bacau
05:30

11:20 Iasi
05:30

12:00 Barlad 12:00 Alexandria 12:00 Alexandria
05:30

11:20 Dorohoi
05:35

13:00 Negresti
05:40

11:20 Targu Frumos
05:40

12:00 Slatina (Olt) 12:00 Slatina (Olt) 12:00 Husi
05:40

13:00 Harlau
05:45

11:20 Targoviste
05:45

12:00 Buzau
05:45

11:20 Urziceni
05:47

13:00 Constanta
05:50

11:20 Ploiesti
05:50

12:00 Focsani
05:50

11:20 Targu Neamt
05:55

11:20 Buhusi
05:57

11:20 Roznov
05:58

13:00 Campina
06:00

11:20 Piatra Neamt
06:00

12:00 Craiova 12:00 Constanta 12:00 Marasesti 12:00 Craiova 12:00 Constanta
06:00

13:00 Buhusi
06:05

12:00 Mangalia 12:00 Mangalia
06:05

13:00 Roznov
06:10

11:20 Onesti
06:10

12:00 Filiasi 12:00 Filiasi 12:00 Adjud
06:10

13:00 Targu Frumos
06:15

12:00 Medgidia 12:00 Medgidia
06:15

13:00 Gura Humorului
06:20

11:20 Botosani
06:20

12:00 Rovinari 12:00 Hirsova 12:00 Hirsova 12:00 Rovinari
06:20

12:00 Tandarei 12:00 Tandarei
06:25

13:00 Falticeni
06:30

11:20 Pascani
06:30

12:00 Isalnita 12:00 Sascut 12:00 Slobozia 12:00 Slobozia 12:00 Isalnita
06:30

13:00 Rovinari
06:35

13:00 Pascani
06:40

11:20 Craiova
06:40

12:00 Targu Carbunesti 12:00 Targu Carbunesti
06:40

13:00 Motca
06:45

12:00 Motru 12:00 Motru
06:45

13:00 Piatra Neamt
06:50

11:20 Suceava
06:50

12:00 Resita 12:00 Bacau 12:00 Resita
06:50

13:00 Roman
06:55

12:00 Caransebes 12:00 Caransebes 12:00 Roman
06:55

13:00 Cristesti
07:00

11:20 Filiasi
07:00

12:00 Bucuresti 12:00 Lugoj 12:00 Lugoj 12:00 Vaslui 12:00 Bucuresti
07:00

13:00 Targu Jiu
07:05

12:00 Timisoara 12:00 Timisoara
07:05

13:00 Brasov
07:10

12:00 Arad 12:00 Negresti 12:00 Arad
07:10

11:20 Pitesti
07:20

12:00 Iasi 12:00 Targu Jiu 12:00 Targu Jiu
07:20

12:00 Petrosani 12:00 Petrosani
07:25

13:00 Fetesti
07:30

11:20 Targu Secuiesc
07:30

12:00 Pitesti 12:00 Podu Iloaiei 12:00 Hateg 12:00 Pitesti 12:00 Hateg
07:30

12:00 Deleni
07:35

12:00 Calan 12:00 Hirlau 12:00 Calan
07:40

12:00 Hunedoara 12:00 Hunedoara 12:00 Ploiesti 12:00 Ploiesti
07:50

12:00 Targu Frumos
07:55

13:00 Targu Neamt
08:00

11:20 Brasov
08:00

12:00 Deva 12:00 Ramnicu Sarat 12:00 Deva 12:00 Pascani 12:00 Ramnicu Sarat
08:00

11:20 Bicaz
08:10

12:00 Campina 12:00 Motca 12:00 Campina
08:10

11:20 Ramnicu Valcea
08:15

12:00 Cristesti
08:15

11:20 Falticeni
08:20

12:00 Timisesti 12:00 Sinaia 12:00 Sinaia
08:20

12:00 Dumbrava
08:25

13:00 Fagaras
08:30

11:20 Gura Humorului
08:30

12:00 Simeria 12:00 Targu Neamt 12:00 Predeal 12:00 Predeal 12:00 Simeria
08:30

13:00 Petrosani
08:35

11:20 Moinesti
08:40

12:00 Orastie 12:00 Orastie
08:40

11:20 Fagaras
08:45

12:00 Sebes 12:00 Sebes 12:00 Piatra Neamt
08:50

11:20 Comanesti
09:00

12:00 Brasov 12:00 Brasov 12:00 Bicaz 12:00 Lancram 12:00 Lancram
09:00

11:20 Targu Jiu
09:10

12:00 Targu Secuiesc 12:00 Poiana Largului 12:00 Targu Secuiesc
09:10

11:20 Campulung Moldovenesc
09:20

12:00 Durau 12:00 Sfantu Gheorghe 12:00 Sfantu Gheorghe
09:20

12:00 Toplita
09:25

13:00 Poiana Largului
09:30

11:20 Targu Ocna
09:30

12:00 Alba Iulia 12:00 Covasna 12:00 Covasna 12:00 Alba Iulia 12:00 Miercurea Ciuc
09:30

13:00 Hateg
09:35

11:20 Gheorgheni
09:35

12:00 Sfantu Gheorghe
09:35

12:00 Morareni
09:38

11:20 Reghin
09:40

12:00 Teius 12:00 Targu Ocna 12:00 Targu Ocna 12:00 Teius
09:40

12:00 Reghin
09:41

12:00 Medias
09:44

13:00 Sibiu
09:45

11:20 Drobeta Turnu Severin
09:45

12:00 Sighisoara
09:48

12:00 Onesti 12:00 Aiud 12:00 Aiud 12:00 Onesti
09:50

12:00 Targu Mures
09:55

13:00 Hunedoara
10:00

11:20 Toplita Gara
10:00

12:00 Falticeni 12:00 Unirea 12:00 Unirea 12:00 Comanesti 12:00 Comanesti
10:00

12:00 Suceava
10:05

11:20 Sighisoara
10:10

12:00 Turda 12:00 Moinesti 12:00 Moinesti 12:00 Turda
10:10

11:20 Orastie
10:15

11:20 Deva
10:20

12:00 Fagaras 12:00 Fagaras
10:20

11:20 Caransebes
10:25

13:00 Sebes
10:30

11:20 Targu Mures
10:30

12:00 Vestem 12:00 Botosani 12:00 Vestem
10:30

11:20 Vatra Dornei
10:35

12:00 Gura Humorului
10:40

12:00 Ramnicu Valcea 12:00 Ramnicu Valcea
10:50

12:00 Campulung Moldovenesc
10:55

11:20 Resita
11:00

12:00 Iacobeni 12:00 Sibiu 12:00 Sibiu
11:00

12:00 Vatra Dornei
11:05

11:20 Blaj
11:10

12:00 Prundu Bargaului 12:00 Miercurea Sibiului 12:00 Miercurea Sibiului
11:10

11:20 Sibiu
11:15

12:00 Sighisoara 12:00 Sighisoara 12:00 Bistrita
11:20

13:00 Toplita
11:30

11:20 Medias
11:30

12:00 Medias 12:00 Beclean 12:00 Medias
11:30

11:20 Sebes
11:35

12:00 Dej
11:40

12:00 Cluj Napoca
11:45

13:00 Deva
12:00

11:20 Alba Iulia
12:00

12:00 Cluj Napoca
12:00

11:20 Bistrita
12:10

11:20 Lugoj
12:20

13:00 Reghin
12:30

11:20 Aiud
12:30

11:20 Beclean
12:35

11:20 Dej
13:00

11:20 Turda
13:15

12:00 Gilau
13:15

13:00 Alba Iulia
13:30

11:20 Gherla
13:30

12:00 Huedin
13:30

12:00 Negreni
13:50

11:20 Cluj Napoca
14:00

11:20 Timisoara
14:10

13:00 Targu Mures
14:30

13:00 Aiud
14:45

13:00 Ludus
15:00

11:20 Huedin
15:00

13:00 Turda
15:30

13:00 Cluj Napoca
16:00

11:20 Arad
16:00

12:00 Alesd
16:55

11:20 Oradea
17:00

11:20 Nadlac
17:10

13:00 Huedin
18:00

12:00 Oradea
18:00

12:00 Bors
18:30

13:00 Alesd
19:00

13:00 Oradea
19:30

13:00 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.