La adresa - Mersul autobuzelor Erfurt Germania

La adresa

Erfurt, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
09:55
16:30 Galati 14:10 Targu Frumos 16:20 Faurei 13:40 Suceava 16:05 Husi 13:05 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:45 Beclean 12:05 Turda 11:40 Bontida 12:25 Alba Iulia 11:00 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 13:30 Onesti 12:10 Targu Mures 14:10 Miercurea Ciuc 12:30 Sebes 14:50 Bicaz 12:50 Targu Secuiesc 16:30 Galati 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Ploiesti 14:50 Bicaz 14:35 Marasesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 14:30 Adjud 16:35 Braila 14:00 Pascani 15:50 Podu Iloaiei 13:30 Radauti 16:10 Barlad 13:00 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:40 Dej 12:10 Targu Mures 11:30 Baia Mare 12:30 Sebes 10:00 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 13:40 Reghin 12:15 Aiud 14:20 Sovata 12:35 Sibiu 15:00 Poiana Largului 12:55 Covasna 16:35 Braila 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Buzau 15:00 Poiana Largului 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 14:25 Bacau 16:15 Tecuci 13:55 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:20 Gura Humorului 15:35 Botosani 12:55 Nasaud 15:25 Darabani 12:30 Gherla 12:15 Aiud 11:20 Satu Mare 12:35 Sibiu 09:00 Oradea 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 13:50 Toplita 12:20 Teius 14:30 Gheorgheni 12:40 Fagaras 15:10 Vanatori 13:05 Moinesti 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:30 Campina 14:30 Gheorgheni 14:45 Ramnicu Sarat 15:10 Vanatori 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 14:20 Roman 16:25 Ianca 13:50 Falticeni 16:00 Vaslui 13:10 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 11:10 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:25 Alba Iulia 14:40 Piatra Neamt 12:45 Brasov 16:40 Tulcea 13:00 Comanesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:20 Urziceni 14:40 Piatra Neamt 14:40 Focsani 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea
13:55
02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea
14:15
16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi
14:20
14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 07:00 Alesd 20:00 Giurgiu 10:00 Huedin 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 11:50 Dej 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 12:40 Prundu Bargaului 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 13:30 Campulung Moldovenesc 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 14:00 Veresti 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 14:45 Targu Mures 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:10 Morareni 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 15:45 Borsec 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 16:10 Piatra Neamt 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 16:50 Cristesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 17:10 Harlau 11:45 Sebes 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 04:00 Budapesta 10:45 Miercurea Sibiului 07:30 Beius 17:40 Turnu Magurele 11:00 Gilau 17:50 Negresti 17:00 Craiova 11:55 Baia Mare 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 13:00 Vatra Dornei 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 13:40 Gura Humorului 19:50 Galati 13:15 Petrosani 14:10 Dolhasca 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 14:50 Sighisoara 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:20 Sfantu Gheorghe 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 15:50 Durau 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 16:20 Targu Neamt 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 16:55 Motca 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 05:00 Bors 10:15 Medias 08:00 Piatra Craiului 17:20 Deleni 17:30 Corabia 11:30 Cluj Napoca 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 12:00 Beclean 18:40 Adjud 15:00 Motru 13:10 Borsa 19:20 Husi 14:00 Timisoara 13:50 Botosani 20:00 Braila 13:00 Hateg 14:30 Suceava 17:30 Corabia 12:15 Simeria 14:55 Medias 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:30 Miercurea Ciuc 15:00 Motru 10:15 Turda 15:55 Poiana Largului 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 16:30 Dumbrava 13:00 Hateg 12:20 Onesti 17:00 Pascani 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 06:00 Oradea 10:00 Cluj Napoca 09:00 Negreni 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 11:40 Cluj Napoca 18:10 Roman 16:00 Rovinari 12:30 Bistrita 18:50 Marasesti 14:45 Resita 13:20 Iacobeni 19:30 Barlad 13:40 Arad 13:55 Darabani 20:30 Tulcea 12:50 Calan 14:40 Falticeni 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 15:00 Reghin 16:00 Rovinari 11:00 Teius 15:40 Toplita 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 16:00 Bicaz 13:40 Arad 11:30 Fagaras 16:40 Timisesti 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 17:10 Targu Frumos 12:00 Orastie 14:30 Brasov
Sosiri
De la Ora

11:20 Constanta
00:05

13:00 Braila
00:10

11:20 Mangalia
00:10

11:20 Medgidia
00:15

11:20 Cernavoda
00:30

13:00 Galati
00:40

13:00 Buzau
01:00

11:20 Giurgiu
01:00

11:20 Alexandria
01:05

11:20 Fetesti
01:10

11:35 Tulcea 11:35 Tulcea 11:35 Tulcea
01:15

11:20 Braila
01:20

11:35 Braila 11:35 Braila 11:35 Braila
01:20

13:00 Ramnicu Sarat
01:30

11:20 Tulcea
01:30

13:00 Tecuci
01:55

11:20 Calarasi
02:00

11:35 Mangalia
02:00

11:20 Galati
02:10

13:00 Focsani
02:15

13:00 Adjud
02:45

13:00 Barlad
03:00

11:20 Slobozia
03:00

11:35 Constanta 11:35 Galati 11:35 Galati 11:35 Galati
03:00

11:20 Tecuci
03:10

11:20 Ramnicu Sarat
03:20

13:00 Husi
03:30

11:20 Barlad
03:30

11:35 Medgidia 11:35 Ianca 11:35 Ianca 11:35 Ianca
03:30

13:00 Dorohoi
03:35

11:35 Calarasi
03:40

13:00 Onesti
03:45

11:20 Husi
03:50

11:35 Cernavoda
03:50

11:35 Slobozia
03:55

13:00 Vaslui
04:00

11:20 Bucuresti
04:00

13:40 Tulcea
04:00

11:35 Harsova
04:00

13:00 Comanesti
04:10

11:20 Buzau
04:10

11:35 Lehliu
04:10

13:00 Bucuresti
04:15

13:00 Moinesti
04:20

11:20 Focsani
04:20

11:35 Tandarei
04:20

13:00 Botosani
04:30

11:20 Vaslui
04:30

13:40 Braila
04:30

11:35 Faurei 11:35 Faurei 11:35 Faurei
04:30

13:00 Craiova
04:35

11:20 Harlau
04:40

11:35 Tecuci 11:35 Tecuci 11:35 Tecuci
04:40

13:00 Iasi
04:45

11:35 Barlad 11:35 Barlad 11:35 Barlad
04:50

13:00 Podu Iloaiei
05:00

11:20 Roman
05:00

13:40 Galati
05:00

11:35 Bucuresti
05:00

13:00 Filiasi
05:05

13:00 Ploiesti
05:10

11:20 Adjud
05:10

11:35 Pitesti
05:10

11:20 Bacau
05:15

13:00 Suceava
05:20

11:20 Slatina (Olt)
05:20

11:20 Radauti
05:25

13:00 Bacau
05:30

11:20 Iasi
05:30

11:35 Husi 11:35 Husi 11:35 Husi
05:30

11:20 Dorohoi
05:35

13:00 Negresti
05:40

11:20 Targu Frumos
05:40

11:35 Vaslui 11:35 Vaslui 11:35 Vaslui
05:40

13:00 Harlau
05:45

11:20 Targoviste
05:45

11:20 Urziceni
05:47

13:00 Constanta
05:50

11:20 Ploiesti
05:50

11:20 Targu Neamt
05:55

11:20 Buhusi
05:57

11:20 Roznov
05:58

13:00 Campina
06:00

11:20 Piatra Neamt
06:00

13:40 Giurgiu 13:40 Constanta 13:40 Constanta 13:40 Tecuci 13:40 Giurgiu
06:00

11:35 Ramnicu Valcea 11:35 Giurgiu 11:35 Iasi 11:35 Iasi 11:35 Giurgiu 11:35 Giurgiu 11:35 Iasi
06:00

13:00 Buhusi
06:05

13:00 Roznov
06:10

11:20 Onesti
06:10

13:40 Barlad 13:40 Turnu Magurele 13:40 Turnu Magurele
06:10

11:35 Alexandria 11:35 Alexandria 11:35 Alexandria 11:35 Podu Iloaiei 11:35 Podu Iloaiei 11:35 Podu Iloaiei
06:10

13:00 Targu Frumos
06:15

11:35 Turnu Magurele 11:35 Turnu Magurele 11:35 Turnu Magurele
06:15

13:00 Gura Humorului
06:20

11:20 Botosani
06:20

13:40 Husi 13:40 Corabia 13:40 Corabia
06:20

11:35 Harlau 11:35 Harlau 11:35 Harlau 11:35 Caracal 11:35 Caracal 11:35 Caracal
06:20

13:00 Falticeni
06:30

11:20 Pascani
06:30

13:40 Buzau 13:40 Alexandria 13:40 Alexandria 13:40 Mangalia 13:40 Mangalia
06:30

11:35 Flamanzi 11:35 Flamanzi 11:35 Flamanzi 11:35 Targoviste 11:35 Slatina (Olt) 11:35 Slatina (Olt) 11:35 Slatina (Olt)
06:30

13:00 Rovinari
06:35

13:00 Pascani
06:40

11:20 Craiova
06:40

13:40 Filiasi 13:40 Medgidia 13:40 Medgidia 13:40 Focsani 13:40 Filiasi
06:40

11:35 Botosani 11:35 Botosani 11:35 Botosani 11:35 Sinaia
06:40

13:00 Motca
06:45

11:35 Saveni 11:35 Saveni 11:35 Saveni
06:45

13:00 Piatra Neamt
06:50

11:20 Suceava
06:50

13:40 Hirsova 13:40 Marasesti 13:40 Slatina (Olt) 13:40 Slatina (Olt) 13:40 Hirsova
06:50

11:35 Darabani 11:35 Predeal 11:35 Darabani 11:35 Darabani
06:50

13:00 Roman
06:55

13:40 Adjud
06:55

13:00 Cristesti
07:00

11:20 Filiasi
07:00

13:40 Sascut 13:40 Craiova 13:40 Craiova 13:40 Tandarei 13:40 Tandarei
07:00

11:35 Dorohoi 11:35 Craiova 11:35 Campina 11:35 Craiova 11:35 Craiova 11:35 Dorohoi 11:35 Dorohoi
07:00

13:00 Targu Jiu
07:05

13:40 Bacau
07:05

13:00 Brasov
07:10

13:40 Filiasi 13:40 Filiasi 13:40 Roman
07:10

11:35 Filiasi 11:35 Filiasi 11:35 Filiasi 11:35 Vanatori 11:35 Urziceni 11:35 Vanatori 11:35 Vanatori
07:10

13:40 Vaslui
07:15

11:20 Pitesti
07:20

13:40 Rovinari 13:40 Negresti 13:40 Rovinari
07:20

11:35 Drobeta Turnu Severin 11:35 Ploiesti 11:35 Drobeta Turnu Severin 11:35 Drobeta Turnu Severin
07:20

13:00 Fetesti
07:30

11:20 Targu Secuiesc
07:30

13:40 Isalnita 13:40 Isalnita 13:40 Iasi
07:30

11:35 Buzau 11:35 Rovinari 11:35 Rovinari 11:35 Rovinari
07:30

13:40 Podu Iloaiei
07:35

13:40 Targu Carbunesti 13:40 Deleni 13:40 Targu Carbunesti
07:40

11:35 Resita 11:35 Ramnicu Sarat 11:35 Resita 11:35 Resita
07:40

13:40 Motru 13:40 Harlau 13:40 Motru
07:45

13:40 Resita 13:40 Resita 13:40 Targu Frumos
07:50

11:35 Caransebes 11:35 Caransebes 11:35 Caransebes 11:35 Focsani
07:50

13:40 Caransebes 13:40 Pascani 13:40 Caransebes
07:55

13:00 Targu Neamt
08:00

11:20 Brasov
08:00

13:40 Slobozia 13:40 Lugoj 13:40 Motca 13:40 Slobozia 13:40 Lugoj
08:00

11:35 Marasesti 11:35 Targu Jiu 11:35 Targu Jiu 11:35 Targu Jiu
08:00

13:40 Timisoara 13:40 Timisoara
08:05

11:20 Bicaz
08:10

13:40 Arad 13:40 Bucuresti 13:40 Cristesti 13:40 Bucuresti 13:40 Arad
08:10

11:35 Bumbesti Jiu 11:35 Adjud 11:35 Bumbesti Jiu 11:35 Bumbesti Jiu
08:10

11:20 Ramnicu Valcea
08:15

13:40 Timisesti
08:15

11:20 Falticeni
08:20

13:40 Targu Jiu 13:40 Dumbrava 13:40 Targu Jiu
08:20

11:35 Bacau 11:35 Petrosani 11:35 Petrosani 11:35 Petrosani
08:20

13:40 Petrosani 13:40 Petrosani
08:25

13:00 Fagaras
08:30

11:20 Gura Humorului
08:30

13:40 Hateg 13:40 Targu Neamt 13:40 Hateg
08:30

11:35 Hateg 11:35 Roman 11:35 Hateg 11:35 Hateg 11:35 Poiana Largului 11:35 Poiana Largului 11:35 Poiana Largului
08:30

13:00 Petrosani
08:35

13:40 Piatra Neamt
08:35

11:35 Bicaz 11:35 Bicaz 11:35 Bicaz
08:35

11:20 Moinesti
08:40

13:40 Calan 13:40 Calan 13:40 Bicaz
08:40

11:35 Piatra Neamt 11:35 Hunedoara 11:35 Hunedoara 11:35 Piatra Neamt 11:35 Hunedoara 11:35 Piatra Neamt 11:35 Targu Frumos
08:40

11:20 Fagaras
08:45

13:40 Poiana Largului
08:45

13:40 Durau 13:40 Hunedoara 13:40 Hunedoara
08:50

11:35 Deva 11:35 Pascani 11:35 Deva 11:35 Deva
08:50

13:40 Borsec
08:55

11:35 Targu Neamt
08:55

11:20 Comanesti
09:00

13:40 Pitesti 13:40 Deva 13:40 Deva 13:40 Pitesti 13:40 Toplita
09:00

11:35 Gheorgheni 11:35 Gheorgheni 11:35 Gheorgheni 11:35 Falticeni 11:35 Lugoj 11:35 Lugoj 11:35 Lugoj
09:00

13:40 Miercurea Ciuc
09:05

11:20 Targu Jiu
09:10

13:40 Sfantu Gheorghe 13:40 Ramnicu Sarat 13:40 Ramnicu Sarat
09:10

11:35 Sovata 11:35 Timisoara 11:35 Timisoara 11:35 Timisoara 11:35 Sovata 11:35 Sovata 11:35 Suceava
09:10

13:40 Morareni
09:15

11:20 Campulung Moldovenesc
09:20

13:40 Campina 13:40 Campina 13:40 Reghin
09:20

11:35 Arad 11:35 Arad 11:35 Arad 11:35 Radauti
09:20

13:40 Medias
09:25

13:00 Poiana Largului
09:30

11:20 Targu Ocna
09:30

13:40 Sinaia 13:40 Sinaia 13:40 Sighisoara
09:30

11:35 Gura Humorului 11:35 Miercurea Ciuc 11:35 Miercurea Ciuc 11:35 Miercurea Ciuc 11:35 Chisineu Cris 11:35 Chisineu Cris 11:35 Chisineu Cris
09:30

13:00 Hateg
09:35

11:20 Gheorgheni
09:35

13:40 Targu Mures
09:35

11:20 Reghin
09:40

13:40 Predeal 13:40 Falticeni 13:40 Predeal
09:40

11:35 Campulung Moldovenesc 11:35 Odorheiu Secuiesc 11:35 Odorheiu Secuiesc 11:35 Odorheiu Secuiesc
09:40

13:00 Sibiu
09:45

11:20 Drobeta Turnu Severin
09:45

13:40 Suceava
09:45

13:40 Brasov 13:40 Veresti 13:40 Brasov
09:50

11:35 Toplita 11:35 Toplita 11:35 Toplita 11:35 Salonta 11:35 Vatra Dornei 11:35 Salonta 11:35 Salonta
09:50

13:40 Darabani
09:55

11:35 Prundu Bargaului
09:55

13:00 Hunedoara
10:00

11:20 Toplita Gara
10:00

13:40 Targu Secuiesc 13:40 Targu Secuiesc 13:40 Botosani
10:00

11:35 Nasaud 11:35 Reghin 11:35 Gilau 11:35 Gilau 11:35 Reghin 11:35 Reghin 11:35 Gilau
10:00

13:40 Sfantu Gheorghe 13:40 Sfantu Gheorghe 13:40 Gura Humorului
10:05

11:20 Sighisoara
10:10

13:40 Covasna 13:40 Campulung Moldovenesc 13:40 Covasna
10:10

11:35 Bistrita 11:35 Onesti 11:35 Onesti 11:35 Onesti
10:10

11:20 Orastie
10:15

13:40 Iacobeni
10:15

11:35 Beclean
10:15

11:20 Deva
10:20

13:40 Targu Ocna 13:40 Borsa 13:40 Targu Ocna
10:20

11:35 Dej 11:35 Moinesti 11:35 Moinesti 11:35 Moinesti
10:20

11:20 Caransebes
10:25

13:40 Vatra Dornei
10:25

13:00 Sebes
10:30

11:20 Targu Mures
10:30

13:40 Onesti 13:40 Prundu Bargaului 13:40 Onesti
10:30

11:35 Comanesti 11:35 Comanesti 11:35 Comanesti
10:30

11:20 Vatra Dornei
10:35

13:40 Beclean
10:35

13:40 Comanesti 13:40 Baia Mare 13:40 Comanesti
10:40

11:35 Covasna 11:35 Covasna 11:35 Covasna
10:40

13:40 Dej
10:45

13:40 Moinesti 13:40 Moinesti
10:50

11:35 Targu Secuiesc 11:35 Targu Secuiesc 11:35 Targu Secuiesc
10:50

13:40 Cluj Napoca
10:55

11:20 Resita
11:00

13:40 Simeria 13:40 Simeria 13:40 Cluj Napoca 13:40 Fagaras 13:40 Fagaras
11:00

11:35 Brasov 11:35 Brasov 11:35 Brasov
11:00

11:20 Blaj
11:10

13:40 Vestem 13:40 Vestem
11:10

11:35 Fagaras 11:35 Fagaras 11:35 Fagaras
11:10

11:20 Sibiu
11:15

13:40 Orastie 13:40 Ramnicu Valcea 13:40 Ramnicu Valcea 13:40 Orastie
11:20

11:35 Sibiu 11:35 Sibiu 11:35 Sibiu
11:20

11:35 Sebes 11:35 Sebes 11:35 Sebes
11:25

13:00 Toplita
11:30

11:20 Medias
11:30

13:40 Sibiu 13:40 Sibiu 13:40 Sebes 13:40 Sebes
11:30

11:35 Alba Iulia 11:35 Alba Iulia 11:35 Alba Iulia
11:30

11:20 Sebes
11:35

11:35 Teius 11:35 Teius 11:35 Teius
11:35

13:40 Miercurea Sibiului 13:40 Lancram 13:40 Lancram 13:40 Miercurea Sibiului
11:40

11:35 Aiud 11:35 Aiud 11:35 Aiud
11:40

13:40 Alba Iulia 13:40 Alba Iulia 13:40 Sighisoara 13:40 Sighisoara
11:50

11:35 Targu Mures 11:35 Targu Mures 11:35 Targu Mures
11:50

13:00 Deva
12:00

11:20 Alba Iulia
12:00

13:40 Gilau 13:40 Medias 13:40 Medias
12:00

11:35 Turda 11:35 Turda 11:35 Turda
12:00

11:20 Bistrita
12:10

13:40 Teius 13:40 Teius
12:10

11:20 Lugoj
12:20

13:40 Aiud 13:40 Aiud
12:20

13:00 Reghin
12:30

11:20 Aiud
12:30

13:40 Unirea 13:40 Unirea
12:30

11:20 Beclean
12:35

13:40 Turda 13:40 Turda
12:40

11:20 Dej
13:00

13:40 Huedin
13:00

11:35 Gherla
13:00

11:20 Turda
13:15

13:00 Alba Iulia
13:30

11:20 Gherla
13:30

11:35 Cluj Napoca
13:30

11:35 Bontida
13:50

11:20 Cluj Napoca
14:00

13:40 Cluj Napoca 13:40 Cluj Napoca 13:40 Cluj Napoca 13:40 Negreni 13:40 Cluj Napoca
14:00

11:35 Baia Mare
14:00

11:20 Timisoara
14:10

11:35 Satu Mare
14:10

11:35 Zalau
14:20

13:00 Targu Mures
14:30

11:35 Huedin
14:30

11:35 Alesd
14:40

13:00 Aiud
14:45

13:00 Ludus
15:00

11:20 Huedin
15:00

13:40 Piatra Craiului
15:00

13:00 Turda
15:30

13:40 Beius
15:30

13:00 Cluj Napoca
16:00

11:20 Arad
16:00

13:40 Alesd
16:00

11:35 Oradea
16:50

11:20 Oradea
17:00

11:20 Nadlac
17:10

13:00 Huedin
18:00

13:40 Oradea
18:30

13:40 Bors
18:40

13:00 Alesd
19:00

13:00 Oradea
19:30

13:00 Bors
19:45

13:40 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.