La adresa - Mersul autobuzelor Erding Germania

La adresa

Erding, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
17:10
07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures
Sosiri
De la Ora

05:30 Tulcea
04:00

05:30 Braila
04:30

06:00 Tulcea
04:50

06:00 Giurgiu 06:00 Braila
05:00

05:30 Galati
05:00

06:00 Galati 06:00 Turnu Magurele
05:10

06:00 Tecuci 06:00 Corabia
05:20

06:00 Alexandria 06:00 Barlad
05:30

06:00 Slatina (Olt) 06:00 Husi
05:40

06:00 Buzau
05:45

06:00 Focsani
05:50

06:00 Craiova 06:00 Marasesti 06:00 Constanta
06:00

05:30 Constanta 05:30 Giurgiu 05:30 Constanta 05:30 Giurgiu 05:30 Tecuci
06:00

06:00 Mangalia
06:05

06:00 Adjud 06:00 Filiasi
06:10

05:30 Turnu Magurele 05:30 Barlad 05:30 Turnu Magurele
06:10

06:00 Medgidia
06:15

06:00 Rovinari 06:00 Hirsova
06:20

05:30 Corabia 05:30 Husi 05:30 Corabia
06:20

06:00 Tandarei
06:25

06:00 Sascut 06:00 Isalnita 06:00 Slobozia
06:30

05:30 Alexandria 05:30 Buzau 05:30 Mangalia 05:30 Alexandria 05:30 Mangalia
06:30

06:00 Targu Carbunesti
06:40

05:30 Medgidia 05:30 Filiasi 05:30 Medgidia 05:30 Filiasi 05:30 Focsani
06:40

06:00 Motru
06:45

06:00 Bacau 06:00 Resita
06:50

05:30 Hirsova 05:30 Slatina (Olt) 05:30 Marasesti 05:30 Hirsova 05:30 Slatina (Olt)
06:50

06:00 Roman 06:00 Caransebes
06:55

05:30 Adjud
06:55

06:00 Vaslui 06:00 Bucuresti 06:00 Lugoj
07:00

05:30 Tandarei 05:30 Sascut 05:30 Craiova 05:30 Tandarei 05:30 Craiova
07:00

06:00 Timisoara
07:05

05:30 Bacau
07:05

06:00 Negresti 06:00 Arad
07:10

05:30 Filiasi 05:30 Filiasi 05:30 Roman
07:10

05:30 Vaslui
07:15

06:00 Iasi 06:00 Targu Jiu
07:20

05:30 Negresti 05:30 Rovinari 05:30 Rovinari
07:20

06:00 Petrosani
07:25

06:00 Hateg 06:00 Pitesti 06:00 Podu Iloaiei
07:30

05:30 Isalnita 05:30 Iasi 05:30 Isalnita
07:30

06:00 Deleni
07:35

05:30 Podu Iloaiei
07:35

06:00 Calan 06:00 Hirlau
07:40

05:30 Targu Carbunesti 05:30 Deleni 05:30 Targu Carbunesti
07:40

05:30 Motru 05:30 Harlau 05:30 Motru
07:45

06:00 Ploiesti 06:00 Hunedoara
07:50

05:30 Resita 05:30 Resita 05:30 Targu Frumos
07:50

06:00 Targu Frumos
07:55

05:30 Caransebes 05:30 Pascani 05:30 Caransebes
07:55

06:00 Pascani 06:00 Deva 06:00 Ramnicu Sarat
08:00

05:30 Slobozia 05:30 Lugoj 05:30 Motca 05:30 Lugoj 05:30 Slobozia
08:00

05:30 Timisoara 05:30 Timisoara
08:05

06:00 Campina 06:00 Motca
08:10

05:30 Bucuresti 05:30 Cristesti 05:30 Arad 05:30 Bucuresti 05:30 Arad
08:10

06:00 Cristesti
08:15

05:30 Timisesti
08:15

06:00 Sinaia 06:00 Timisesti
08:20

05:30 Targu Jiu 05:30 Dumbrava 05:30 Targu Jiu
08:20

06:00 Dumbrava
08:25

05:30 Petrosani 05:30 Petrosani
08:25

06:00 Targu Neamt 06:00 Predeal 06:00 Simeria
08:30

05:30 Hateg 05:30 Targu Neamt 05:30 Hateg
08:30

05:30 Piatra Neamt
08:35

06:00 Orastie
08:40

05:30 Calan 05:30 Calan 05:30 Bicaz
08:40

05:30 Poiana Largului
08:45

06:00 Piatra Neamt 06:00 Sebes
08:50

05:30 Durau 05:30 Hunedoara 05:30 Hunedoara
08:50

05:30 Borsec
08:55

06:00 Lancram 06:00 Brasov 06:00 Bicaz
09:00

05:30 Pitesti 05:30 Deva 05:30 Deva 05:30 Toplita 05:30 Pitesti
09:00

05:30 Miercurea Ciuc
09:05

06:00 Targu Secuiesc 06:00 Poiana Largului
09:10

05:30 Ramnicu Sarat 05:30 Sfantu Gheorghe 05:30 Ramnicu Sarat
09:10

05:30 Morareni
09:15

06:00 Durau 06:00 Sfantu Gheorghe
09:20

05:30 Campina 05:30 Reghin 05:30 Campina
09:20

06:00 Toplita
09:25

05:30 Medias
09:25

06:00 Miercurea Ciuc 06:00 Covasna 06:00 Alba Iulia
09:30

05:30 Sinaia 05:30 Sighisoara 05:30 Sinaia
09:30

06:00 Sfantu Gheorghe
09:35

05:30 Targu Mures
09:35

06:00 Morareni
09:38

06:00 Targu Ocna 06:00 Teius
09:40

05:30 Falticeni 05:30 Predeal 05:30 Predeal
09:40

06:00 Reghin
09:41

06:00 Medias
09:44

05:30 Suceava
09:45

06:00 Sighisoara
09:48

06:00 Onesti 06:00 Aiud
09:50

05:30 Brasov 05:30 Veresti 05:30 Brasov
09:50

06:00 Targu Mures
09:55

05:30 Darabani
09:55

06:00 Falticeni 06:00 Comanesti 06:00 Unirea
10:00

05:30 Targu Secuiesc 05:30 Botosani 05:30 Targu Secuiesc
10:00

06:00 Suceava
10:05

05:30 Sfantu Gheorghe 05:30 Sfantu Gheorghe 05:30 Gura Humorului
10:05

06:00 Moinesti 06:00 Turda
10:10

05:30 Campulung Moldovenesc 05:30 Covasna 05:30 Covasna
10:10

05:30 Iacobeni
10:15

06:00 Fagaras
10:20

05:30 Targu Ocna 05:30 Borsa 05:30 Targu Ocna
10:20

05:30 Vatra Dornei
10:25

06:00 Vestem 06:00 Botosani
10:30

05:30 Prundu Bargaului 05:30 Onesti 05:30 Onesti
10:30

05:30 Beclean
10:35

06:00 Gura Humorului
10:40

05:30 Baia Mare 05:30 Comanesti 05:30 Comanesti
10:40

05:30 Dej
10:45

06:00 Ramnicu Valcea
10:50

05:30 Moinesti 05:30 Moinesti
10:50

06:00 Campulung Moldovenesc
10:55

05:30 Cluj Napoca
10:55

06:00 Sibiu 06:00 Iacobeni
11:00

05:30 Fagaras 05:30 Simeria 05:30 Cluj Napoca 05:30 Simeria 05:30 Fagaras
11:00

06:00 Vatra Dornei
11:05

06:00 Miercurea Sibiului 06:00 Prundu Bargaului
11:10

05:30 Vestem 05:30 Vestem
11:10

06:00 Sighisoara 06:00 Bistrita
11:20

05:30 Orastie 05:30 Ramnicu Valcea 05:30 Orastie 05:30 Ramnicu Valcea
11:20

06:00 Medias 06:00 Beclean
11:30

05:30 Sibiu 05:30 Sibiu 05:30 Sebes 05:30 Sebes
11:30

06:00 Dej
11:40

05:30 Miercurea Sibiului 05:30 Lancram 05:30 Lancram 05:30 Miercurea Sibiului
11:40

06:00 Cluj Napoca
11:45

05:30 Sighisoara 05:30 Alba Iulia 05:30 Alba Iulia 05:30 Sighisoara
11:50

06:00 Cluj Napoca
12:00

05:30 Gilau 05:30 Medias 05:30 Medias
12:00

05:30 Teius 05:30 Teius
12:10

05:30 Aiud 05:30 Aiud
12:20

05:30 Unirea 05:30 Unirea
12:30

05:30 Turda 05:30 Turda
12:40

05:30 Huedin
13:00

06:00 Gilau
13:15

06:00 Huedin
13:30

06:00 Negreni
13:50

05:30 Cluj Napoca 05:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 05:30 Cluj Napoca 05:30 Cluj Napoca
14:00

05:30 Piatra Craiului
15:00

05:30 Beius
15:30

05:30 Alesd
16:00

06:00 Alesd
16:55

06:00 Oradea
18:00

06:00 Bors
18:30

05:30 Oradea
18:30

05:30 Bors
18:40

05:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.