La adresa - Mersul autobuzelor Emden Germania

La adresa

Emden, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
06:25
16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 14:25 Bacau 13:55 Targu Neamt 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 12:30 Gherla 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 12:40 Fagaras 15:10 Vanatori 13:05 Moinesti 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 17:40 Mangalia 12:25 Alba Iulia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:20 Roman 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:10 Zalau 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 12:45 Brasov 16:40 Tulcea 13:00 Comanesti 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 17:30 Constanta 12:30 Sebes 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 14:35 Marasesti 14:10 Targu Frumos 13:40 Suceava 13:05 Vatra Dornei 12:45 Beclean 11:40 Bontida 11:00 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 12:50 Targu Secuiesc 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 17:20 Medgidia 12:35 Sibiu 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 14:30 Adjud 14:00 Pascani 13:30 Radauti 13:00 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:30 Baia Mare 10:00 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 12:55 Covasna 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara
07:45
07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc
13:10
14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 15:00 Falticeni 15:50 Reghin 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 15:20 Targu Mures 16:20 Morareni 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:30 Lancram 10:30 Unirea 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 15:40 Medias 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe
Sosiri
De la Ora

16:45 Constanta
00:05

21:30 Braila
00:10

16:45 Mangalia
00:10

16:45 Medgidia
00:15

16:45 Cernavoda
00:30

21:30 Galati
00:40

21:30 Buzau
01:00

16:45 Giurgiu
01:00

16:45 Alexandria
01:05

16:45 Fetesti
01:10

15:20 Tulcea 15:20 Tulcea
01:15

16:45 Braila
01:20

15:20 Braila 15:20 Braila
01:20

21:30 Ramnicu Sarat
01:30

16:45 Tulcea
01:30

21:30 Tecuci
01:55

16:45 Calarasi
02:00

15:20 Mangalia
02:00

16:45 Galati
02:10

21:30 Focsani
02:15

21:30 Adjud
02:45

21:30 Barlad
03:00

16:45 Slobozia
03:00

15:20 Constanta 15:20 Galati 15:20 Galati
03:00

16:45 Tecuci
03:10

16:45 Ramnicu Sarat
03:20

21:30 Husi
03:30

16:45 Barlad
03:30

15:20 Medgidia 15:20 Ianca 15:20 Ianca
03:30

21:30 Dorohoi
03:35

15:20 Calarasi
03:40

21:30 Onesti
03:45

16:45 Husi
03:50

15:20 Cernavoda
03:50

15:20 Slobozia
03:55

21:30 Vaslui
04:00

16:45 Bucuresti
04:00

15:20 Harsova
04:00

21:30 Comanesti
04:10

16:45 Buzau
04:10

15:20 Lehliu
04:10

21:30 Bucuresti
04:15

21:30 Moinesti
04:20

16:45 Focsani
04:20

15:20 Tandarei
04:20

21:30 Botosani
04:30

16:45 Vaslui
04:30

15:20 Faurei 15:20 Faurei
04:30

21:30 Craiova
04:35

16:45 Harlau
04:40

15:20 Tecuci 15:20 Tecuci
04:40

21:30 Iasi
04:45

15:20 Barlad 15:20 Barlad
04:50

21:30 Podu Iloaiei
05:00

16:45 Roman
05:00

15:20 Bucuresti
05:00

21:30 Filiasi
05:05

21:30 Ploiesti
05:10

16:45 Adjud
05:10

15:20 Pitesti
05:10

16:45 Bacau
05:15

21:30 Suceava
05:20

16:45 Slatina (Olt)
05:20

16:45 Radauti
05:25

21:30 Bacau
05:30

16:45 Iasi
05:30

15:20 Husi 15:20 Husi
05:30

16:45 Dorohoi
05:35

21:30 Negresti
05:40

16:45 Targu Frumos
05:40

15:20 Vaslui 15:20 Vaslui
05:40

21:30 Harlau
05:45

16:45 Targoviste
05:45

16:45 Urziceni
05:47

21:30 Constanta
05:50

16:45 Ploiesti
05:50

16:45 Targu Neamt
05:55

16:45 Buhusi
05:57

16:45 Roznov
05:58

21:30 Campina
06:00

16:45 Piatra Neamt
06:00

15:20 Ramnicu Valcea 15:20 Giurgiu 15:20 Iasi 15:20 Iasi 15:20 Giurgiu
06:00

21:30 Buhusi
06:05

21:30 Roznov
06:10

16:45 Onesti
06:10

15:20 Alexandria 15:20 Alexandria 15:20 Podu Iloaiei 15:20 Podu Iloaiei
06:10

21:30 Targu Frumos
06:15

15:20 Turnu Magurele 15:20 Turnu Magurele
06:15

21:30 Gura Humorului
06:20

16:45 Botosani
06:20

15:20 Harlau 15:20 Harlau 15:20 Caracal 15:20 Caracal
06:20

21:30 Falticeni
06:30

16:45 Pascani
06:30

15:20 Flamanzi 15:20 Flamanzi 15:20 Targoviste 15:20 Slatina (Olt) 15:20 Slatina (Olt)
06:30

21:30 Rovinari
06:35

21:30 Pascani
06:40

16:45 Craiova
06:40

15:20 Botosani 15:20 Botosani 15:20 Sinaia
06:40

21:30 Motca
06:45

15:20 Saveni 15:20 Saveni
06:45

21:30 Piatra Neamt
06:50

16:45 Suceava
06:50

15:20 Darabani 15:20 Predeal 15:20 Darabani
06:50

21:30 Roman
06:55

21:30 Cristesti
07:00

16:45 Filiasi
07:00

15:20 Dorohoi 15:20 Craiova 15:20 Campina 15:20 Dorohoi 15:20 Craiova
07:00

21:30 Targu Jiu
07:05

21:30 Brasov
07:10

15:20 Filiasi 15:20 Filiasi 15:20 Vanatori 15:20 Urziceni 15:20 Vanatori
07:10

16:45 Pitesti
07:20

15:20 Drobeta Turnu Severin 15:20 Ploiesti 15:20 Drobeta Turnu Severin
07:20

21:30 Fetesti
07:30

16:45 Targu Secuiesc
07:30

15:20 Buzau 15:20 Rovinari 15:20 Rovinari
07:30

15:20 Resita 15:20 Ramnicu Sarat 15:20 Resita
07:40

15:20 Caransebes 15:20 Caransebes 15:20 Focsani
07:50

21:30 Targu Neamt
08:00

16:45 Brasov
08:00

15:20 Marasesti 15:20 Targu Jiu 15:20 Targu Jiu
08:00

16:45 Bicaz
08:10

15:20 Bumbesti Jiu 15:20 Adjud 15:20 Bumbesti Jiu
08:10

16:45 Ramnicu Valcea
08:15

16:45 Falticeni
08:20

15:20 Bacau 15:20 Petrosani 15:20 Petrosani
08:20

21:30 Fagaras
08:30

16:45 Gura Humorului
08:30

15:20 Hateg 15:20 Roman 15:20 Hateg 15:20 Poiana Largului 15:20 Poiana Largului
08:30

21:30 Petrosani
08:35

15:20 Bicaz 15:20 Bicaz
08:35

16:45 Moinesti
08:40

15:20 Piatra Neamt 15:20 Piatra Neamt 15:20 Hunedoara 15:20 Hunedoara 15:20 Targu Frumos
08:40

16:45 Fagaras
08:45

15:20 Deva 15:20 Deva 15:20 Pascani
08:50

15:20 Targu Neamt
08:55

16:45 Comanesti
09:00

15:20 Gheorgheni 15:20 Gheorgheni 15:20 Falticeni 15:20 Lugoj 15:20 Lugoj
09:00

16:45 Targu Jiu
09:10

15:20 Sovata 15:20 Timisoara 15:20 Timisoara 15:20 Sovata 15:20 Suceava
09:10

16:45 Campulung Moldovenesc
09:20

15:20 Arad 15:20 Arad 15:20 Radauti
09:20

21:30 Poiana Largului
09:30

16:45 Targu Ocna
09:30

15:20 Gura Humorului 15:20 Miercurea Ciuc 15:20 Miercurea Ciuc 15:20 Chisineu Cris 15:20 Chisineu Cris
09:30

21:30 Hateg
09:35

16:45 Gheorgheni
09:35

16:45 Reghin
09:40

15:20 Campulung Moldovenesc 15:20 Odorheiu Secuiesc 15:20 Odorheiu Secuiesc
09:40

21:30 Sibiu
09:45

16:45 Drobeta Turnu Severin
09:45

15:20 Toplita 15:20 Toplita 15:20 Salonta 15:20 Salonta 15:20 Vatra Dornei
09:50

15:20 Prundu Bargaului
09:55

21:30 Hunedoara
10:00

16:45 Toplita Gara
10:00

15:20 Reghin 15:20 Gilau 15:20 Gilau 15:20 Reghin 15:20 Nasaud
10:00

16:45 Sighisoara
10:10

15:20 Onesti 15:20 Onesti 15:20 Bistrita
10:10

16:45 Orastie
10:15

15:20 Beclean
10:15

16:45 Deva
10:20

15:20 Dej 15:20 Moinesti 15:20 Moinesti
10:20

16:45 Caransebes
10:25

21:30 Sebes
10:30

16:45 Targu Mures
10:30

15:20 Comanesti 15:20 Comanesti
10:30

16:45 Vatra Dornei
10:35

15:20 Covasna 15:20 Covasna
10:40

15:20 Targu Secuiesc 15:20 Targu Secuiesc
10:50

16:45 Resita
11:00

15:20 Brasov 15:20 Brasov
11:00

16:45 Blaj
11:10

15:20 Fagaras 15:20 Fagaras
11:10

16:45 Sibiu
11:15

15:20 Sibiu 15:20 Sibiu
11:20

15:20 Sebes 15:20 Sebes
11:25

21:30 Toplita
11:30

16:45 Medias
11:30

15:20 Alba Iulia 15:20 Alba Iulia
11:30

16:45 Sebes
11:35

15:20 Teius 15:20 Teius
11:35

15:20 Aiud 15:20 Aiud
11:40

15:20 Targu Mures 15:20 Targu Mures
11:50

21:30 Deva
12:00

16:45 Alba Iulia
12:00

15:20 Turda 15:20 Turda
12:00

16:45 Bistrita
12:10

16:45 Lugoj
12:20

21:30 Reghin
12:30

16:45 Aiud
12:30

16:45 Beclean
12:35

16:45 Dej
13:00

15:20 Gherla
13:00

16:45 Turda
13:15

21:30 Alba Iulia
13:30

16:45 Gherla
13:30

15:20 Cluj Napoca
13:30

15:20 Bontida
13:50

16:45 Cluj Napoca
14:00

15:20 Baia Mare
14:00

16:45 Timisoara
14:10

15:20 Satu Mare
14:10

15:20 Zalau
14:20

21:30 Targu Mures
14:30

15:20 Huedin
14:30

15:20 Alesd
14:40

21:30 Aiud
14:45

21:30 Ludus
15:00

16:45 Huedin
15:00

21:30 Turda
15:30

21:30 Cluj Napoca
16:00

16:45 Arad
16:00

15:20 Oradea
16:50

16:45 Oradea
17:00

16:45 Nadlac
17:10

21:30 Huedin
18:00

21:30 Alesd
19:00

21:30 Oradea
19:30

21:30 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.