La adresa - Mersul autobuzelor Emden Germania

La adresa

Emden, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:45
17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj
09:05
10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 13:15 Tecuci 12:40 Filiasi 13:00 Buzau 12:10 Lugoj 12:35 Sascut 14:00 Constanta 12:10 Negresti 13:20 Tandarei 11:50 Hirlau 08:40 Miercurea Sibiului 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 11:15 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 11:40 Pascani 12:45 Craiova 12:55 Focsani 12:15 Caransebes 12:30 Bacau 13:50 Mangalia 12:05 Iasi 13:00 Bucuresti 11:55 Deleni 09:00 Sibiu 11:25 Cristesti 10:00 Moinesti 11:10 Targu Neamt 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:10 Barlad 12:00 Arad 12:45 Marasesti 12:20 Resita 12:20 Roman 13:40 Medgidia 15:00 Tulcea 08:10 Medias 14:00 Braila 09:30 Ramnicu Valcea 11:45 Targu Frumos 10:10 Comanesti 11:05 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:05 Husi 12:05 Timisoara 12:40 Adjud 12:25 Motru 12:15 Vaslui 13:30 Harsova 12:00 Podu Iloaiei 08:30 Sighisoara 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:30 Motca 10:20 Onesti 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina
13:10
14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 14:15 Lugoj 19:20 Marasesti 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt 16:30 Filiasi 20:30 Braila 15:00 Motru 19:50 Husi 14:00 Timisoara 14:35 Darabani 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:20 Alexandria 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 14:45 Resita 19:40 Buzau 13:40 Arad 14:45 Veresti 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 14:30 Caransebes 19:30 Focsani 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta
Sosiri
De la Ora

16:45 Constanta
00:05

21:30 Braila
00:10

16:45 Mangalia
00:10

16:45 Medgidia
00:15

16:45 Cernavoda
00:30

21:30 Galati
00:40

21:30 Buzau
01:00

16:45 Giurgiu
01:00

16:45 Alexandria
01:05

16:45 Fetesti
01:10

16:45 Braila
01:20

21:30 Ramnicu Sarat
01:30

16:45 Tulcea
01:30

21:30 Tecuci
01:55

16:45 Calarasi
02:00

16:45 Galati
02:10

21:30 Focsani
02:15

21:30 Adjud
02:45

21:30 Barlad
03:00

16:45 Slobozia
03:00

16:45 Tecuci
03:10

16:45 Ramnicu Sarat
03:20

21:30 Husi
03:30

16:45 Barlad
03:30

21:30 Dorohoi
03:35

21:30 Onesti
03:45

16:45 Husi
03:50

21:30 Vaslui
04:00

16:45 Bucuresti
04:00

21:30 Comanesti
04:10

16:45 Buzau
04:10

21:30 Bucuresti
04:15

21:30 Moinesti
04:20

16:45 Focsani
04:20

21:30 Botosani
04:30

16:45 Vaslui
04:30

21:30 Craiova
04:35

16:45 Harlau
04:40

11:20 Tulcea
04:40

21:30 Iasi
04:45

11:20 Braila
04:45

11:20 Galati
04:50

21:30 Podu Iloaiei
05:00

16:45 Roman
05:00

11:20 Tecuci 11:20 Giurgiu
05:00

21:30 Filiasi
05:05

11:20 Barlad
05:05

21:30 Ploiesti
05:10

16:45 Adjud
05:10

11:20 Turnu Magurele
05:10

16:45 Bacau
05:15

21:30 Suceava
05:20

16:45 Slatina (Olt)
05:20

11:20 Husi 11:20 Corabia
05:20

16:45 Radauti
05:25

21:30 Bacau
05:30

16:45 Iasi
05:30

11:20 Buzau 11:20 Alexandria
05:30

16:45 Dorohoi
05:35

21:30 Negresti
05:40

16:45 Targu Frumos
05:40

11:20 Focsani 11:20 Slatina (Olt)
05:40

21:30 Harlau
05:45

16:45 Targoviste
05:45

16:45 Urziceni
05:47

21:30 Constanta
05:50

16:45 Ploiesti
05:50

16:45 Targu Neamt
05:55

16:45 Buhusi
05:57

16:45 Roznov
05:58

21:30 Campina
06:00

16:45 Piatra Neamt
06:00

11:20 Craiova 11:20 Constanta 11:20 Marasesti
06:00

21:30 Buhusi
06:05

11:20 Mangalia 11:20 Adjud
06:05

21:30 Roznov
06:10

16:45 Onesti
06:10

11:20 Filiasi
06:10

21:30 Targu Frumos
06:15

11:20 Medgidia
06:15

21:30 Gura Humorului
06:20

16:45 Botosani
06:20

11:20 Sascut 11:20 Rovinari 11:20 Hirsova
06:20

11:20 Tandarei
06:25

21:30 Falticeni
06:30

16:45 Pascani
06:30

11:20 Isalnita 11:20 Slobozia
06:30

21:30 Rovinari
06:35

21:30 Pascani
06:40

16:45 Craiova
06:40

11:20 Targu Carbunesti
06:40

21:30 Motca
06:45

11:20 Bacau 11:20 Motru
06:45

21:30 Piatra Neamt
06:50

16:45 Suceava
06:50

11:20 Resita
06:50

21:30 Roman
06:55

11:20 Caransebes
06:55

21:30 Cristesti
07:00

16:45 Filiasi
07:00

11:20 Bucuresti 11:20 Lugoj 11:20 Roman
07:00

21:30 Targu Jiu
07:05

11:20 Vaslui 11:20 Timisoara
07:05

21:30 Brasov
07:10

11:20 Negresti 11:20 Arad
07:10

11:20 Iasi
07:15

16:45 Pitesti
07:20

11:20 Podu Iloaiei 11:20 Targu Jiu
07:20

11:20 Deleni 11:20 Petrosani
07:25

21:30 Fetesti
07:30

16:45 Targu Secuiesc
07:30

11:20 Hirlau 11:20 Hateg 11:20 Pitesti
07:30

11:20 Targu Frumos
07:35

11:20 Calan 11:20 Pascani
07:40

11:20 Motca
07:45

11:20 Hunedoara 11:20 Cristesti 11:20 Ploiesti
07:50

11:20 Timisesti
07:55

21:30 Targu Neamt
08:00

16:45 Brasov
08:00

11:20 Deva 11:20 Ramnicu Sarat 11:20 Dumbrava
08:00

11:20 Targu Neamt
08:05

16:45 Bicaz
08:10

11:20 Campina 11:20 Piatra Neamt
08:10

16:45 Ramnicu Valcea
08:15

11:20 Bicaz
08:15

16:45 Falticeni
08:20

11:20 Sinaia
08:20

21:30 Fagaras
08:30

16:45 Gura Humorului
08:30

11:20 Predeal 11:20 Simeria 11:20 Poiana Largului
08:30

21:30 Petrosani
08:35

11:20 Durau
08:35

16:45 Moinesti
08:40

11:20 Toplita 11:20 Orastie
08:40

16:45 Fagaras
08:45

11:20 Miercurea Ciuc
08:45

11:20 Sebes 11:20 Sfantu Gheorghe
08:50

11:20 Morareni
08:55

16:45 Comanesti
09:00

11:20 Lancram 11:20 Brasov 11:20 Reghin
09:00

11:20 Medias
09:05

16:45 Targu Jiu
09:10

11:20 Sighisoara 11:20 Targu Secuiesc
09:10

11:20 Targu Mures
09:15

16:45 Campulung Moldovenesc
09:20

11:20 Falticeni 11:20 Sfantu Gheorghe
09:20

11:20 Suceava
09:25

21:30 Poiana Largului
09:30

16:45 Targu Ocna
09:30

11:20 Covasna 11:20 Alba Iulia
09:30

21:30 Hateg
09:35

16:45 Gheorgheni
09:35

16:45 Reghin
09:40

11:20 Targu Ocna 11:20 Teius
09:40

21:30 Sibiu
09:45

16:45 Drobeta Turnu Severin
09:45

11:20 Botosani
09:45

11:20 Onesti 11:20 Aiud 11:20 Gura Humorului
09:50

11:20 Campulung Moldovenesc
09:55

21:30 Hunedoara
10:00

16:45 Toplita Gara
10:00

11:20 Unirea 11:20 Iacobeni 11:20 Comanesti
10:00

16:45 Sighisoara
10:10

11:20 Vatra Dornei 11:20 Moinesti 11:20 Turda
10:10

16:45 Orastie
10:15

11:20 Prundu Bargaului
10:15

16:45 Deva
10:20

11:20 Fagaras 11:20 Bistrita
10:20

16:45 Caransebes
10:25

11:20 Beclean
10:25

21:30 Sebes
10:30

16:45 Targu Mures
10:30

11:20 Dej 11:20 Vestem
10:30

16:45 Vatra Dornei
10:35

11:20 Ramnicu Valcea
10:50

16:45 Resita
11:00

11:20 Sibiu
11:00

16:45 Blaj
11:10

11:20 Miercurea Sibiului
11:10

16:45 Sibiu
11:15

11:20 Sighisoara
11:20

21:30 Toplita
11:30

16:45 Medias
11:30

11:20 Cluj Napoca 11:20 Medias
11:30

16:45 Sebes
11:35

21:30 Deva
12:00

16:45 Alba Iulia
12:00

11:20 Cluj Napoca
12:00

11:20 Gilau
12:05

16:45 Bistrita
12:10

11:20 Huedin
12:10

11:20 Negreni
12:15

16:45 Lugoj
12:20

11:20 Alesd
12:20

21:30 Reghin
12:30

16:45 Aiud
12:30

16:45 Beclean
12:35

16:45 Dej
13:00

16:45 Turda
13:15

21:30 Alba Iulia
13:30

16:45 Gherla
13:30

16:45 Cluj Napoca
14:00

16:45 Timisoara
14:10

21:30 Targu Mures
14:30

21:30 Aiud
14:45

21:30 Ludus
15:00

16:45 Huedin
15:00

21:30 Turda
15:30

21:30 Cluj Napoca
16:00

16:45 Arad
16:00

16:45 Oradea
17:00

16:45 Nadlac
17:10

21:30 Huedin
18:00

11:20 Oradea
18:30

11:20 Bors
18:40

21:30 Alesd
19:00

21:30 Oradea
19:30

21:30 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.