Eisenach - Mersul autobuzelor Eisenach Germania

Eisenach

Eisenach, Germania

Adresă: Uferstraße 40

Plecări
Ora Către
12:45
10:30 Targu Ocna 10:00 Moinesti 11:30 Brasov 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 14:00 Constanta 15:31 Miercurea Ciuc 13:20 Tandarei 13:50 Mangalia 08:40 Miercurea Sibiului 13:00 Bucuresti 09:50 Fagaras 09:00 Sibiu 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 09:30 Ramnicu Valcea 10:50 Covasna 10:10 Comanesti 11:40 Predeal 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 13:50 Mangalia 15:29 Sfantu Gheorghe 13:00 Bucuresti 13:40 Medgidia 09:00 Sibiu 08:10 Medias 10:00 Moinesti 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 09:40 Vestem 11:00 Sfantu Gheorghe 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 13:40 Medgidia 18:10 Tulcea 08:10 Medias 13:30 Harsova 09:30 Ramnicu Valcea 08:30 Sighisoara 10:10 Comanesti 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 09:50 Fagaras 11:20 Targu Secuiesc 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 13:30 Harsova 14:00 Constanta 08:30 Sighisoara 13:20 Tandarei 09:40 Vestem 08:40 Miercurea Sibiului 10:20 Onesti 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj
14:00 Romfour
06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Cornitel 09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului 03:00 Budapesta 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni
Sosiri
De la Ora

12:05 Tulcea
04:50

12:05 Giurgiu 12:05 Braila 12:05 Giurgiu
05:00

12:05 Galati 12:05 Turnu Magurele 12:05 Turnu Magurele
05:10

12:05 Corabia 12:05 Tecuci 12:05 Corabia
05:20

12:05 Alexandria 12:05 Alexandria 12:05 Barlad
05:30

12:05 Slatina (Olt) 12:05 Slatina (Olt) 12:05 Husi
05:40

12:05 Buzau
05:45

12:05 Focsani
05:50

12:05 Craiova 12:05 Constanta 12:05 Constanta 12:05 Craiova 12:05 Marasesti
06:00

12:05 Mangalia 12:05 Mangalia
06:05

12:05 Adjud 12:05 Filiasi 12:05 Filiasi
06:10

12:05 Medgidia 12:05 Medgidia
06:15

12:05 Rovinari 12:05 Hirsova 12:05 Rovinari 12:05 Hirsova
06:20

12:05 Tandarei 12:05 Tandarei
06:25

12:05 Isalnita 12:05 Slobozia 12:05 Isalnita 12:05 Sascut 12:05 Slobozia
06:30

12:05 Targu Carbunesti 12:05 Targu Carbunesti
06:40

12:05 Motru 12:05 Motru
06:45

12:05 Resita 12:05 Resita 12:05 Bacau
06:50

12:05 Caransebes 12:05 Caransebes 12:05 Roman
06:55

12:05 Bucuresti 12:05 Lugoj 12:05 Vaslui 12:05 Bucuresti 12:05 Lugoj
07:00

12:05 Timisoara 12:05 Timisoara
07:05

12:05 Negresti 12:05 Arad 12:05 Arad
07:10

12:05 Targu Jiu 12:05 Iasi 12:05 Targu Jiu
07:20

12:05 Petrosani 12:05 Petrosani
07:25

12:05 Hateg 12:05 Pitesti 12:05 Podu Iloaiei 12:05 Hateg 12:05 Pitesti
07:30

12:05 Deleni
07:35

12:05 Calan 12:05 Hirlau 12:05 Calan
07:40

12:05 Ploiesti 12:05 Ploiesti 12:05 Hunedoara 12:05 Hunedoara
07:50

12:05 Targu Frumos
07:55

12:05 Pascani 12:05 Deva 12:05 Deva 12:05 Ramnicu Sarat 12:05 Ramnicu Sarat
08:00
Romfour
11:00 Falticeni
08:00

12:05 Campina 12:05 Motca 12:05 Campina
08:10

12:05 Cristesti
08:15

12:05 Sinaia 12:05 Sinaia 12:05 Timisesti
08:20

12:05 Dumbrava
08:25

12:05 Predeal 12:05 Targu Neamt 12:05 Simeria 12:05 Predeal 12:05 Simeria
08:30

12:05 Orastie 12:05 Orastie
08:40

12:05 Piatra Neamt 12:05 Sebes 12:05 Sebes
08:50

12:05 Lancram 12:05 Brasov 12:05 Bicaz 12:05 Lancram 12:05 Brasov
09:00
Romfour
11:00 Gura Humorului
09:00

12:05 Targu Secuiesc 12:05 Targu Secuiesc 12:05 Poiana Largului
09:10

12:05 Sfantu Gheorghe 12:05 Durau 12:05 Sfantu Gheorghe
09:20

12:05 Toplita
09:25

12:05 Miercurea Ciuc 12:05 Covasna 12:05 Alba Iulia 12:05 Covasna 12:05 Alba Iulia
09:30

12:05 Sfantu Gheorghe
09:35

12:05 Morareni
09:38

12:05 Teius 12:05 Targu Ocna 12:05 Teius 12:05 Targu Ocna
09:40

12:05 Reghin
09:41

12:05 Medias
09:44

12:05 Sighisoara
09:48

12:05 Onesti 12:05 Aiud 12:05 Onesti 12:05 Aiud
09:50

12:05 Targu Mures
09:55

12:05 Falticeni 12:05 Comanesti 12:05 Unirea 12:05 Comanesti 12:05 Unirea
10:00
Romfour
11:00 Campulung Moldovenesc
10:00

12:05 Suceava
10:05

12:05 Moinesti 12:05 Turda 12:05 Moinesti 12:05 Turda
10:10

12:05 Fagaras 12:05 Fagaras
10:20

12:05 Vestem 12:05 Vestem 12:05 Botosani
10:30

12:05 Gura Humorului
10:40

12:05 Ramnicu Valcea 12:05 Ramnicu Valcea
10:50

12:05 Campulung Moldovenesc
10:55

12:05 Sibiu 12:05 Sibiu 12:05 Iacobeni
11:00
Romfour
11:00 Vatra Dornei
11:00

12:05 Vatra Dornei
11:05

12:05 Miercurea Sibiului 12:05 Miercurea Sibiului 12:05 Prundu Bargaului
11:10

12:05 Sighisoara 12:05 Bistrita 12:05 Sighisoara
11:20

12:05 Medias 12:05 Beclean 12:05 Medias
11:30

12:05 Dej
11:40

12:05 Cluj Napoca
11:45

12:05 Cluj Napoca
12:00
Romfour
11:00 Bistrita
12:00
Romfour
11:00 Beclean
13:00

12:05 Gilau
13:15

12:05 Huedin
13:30

12:05 Negreni
13:50
Romfour
11:00 Dej
14:00
Romfour
11:00 Gherla
15:00
Romfour
11:00 Cluj Napoca
16:00

12:05 Alesd
16:55
Romfour
11:00 Huedin
17:00

12:05 Oradea
18:00
Romfour
11:00 Cornitel
18:00

12:05 Bors
18:30
Romfour
11:00 Alesd
19:00
Romfour
11:00 Oradea
20:00
Romfour
11:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.