La adresa - Mersul autobuzelor Dusseldorf Germania

La adresa

Dusseldorf, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:20
20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 08:00 Oradea 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig
08:45
09:15 Koln
08:55
15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca
09:45
16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 16:20 Motca 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia
10:50 Giltrans
22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad
11:30
17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac
11:30
11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 16:55 Morareni 16:25 Targu Mures 15:30 Botosani 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 19:20 Podu Iloaiei 18:30 Cristesti 17:55 Bicaz 17:25 Grinties 17:05 Miercurea Ciuc 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 20:00 Giurgiu 13:30 Targu Jiu 17:10 Slatina (Olt) 12:40 Hunedoara 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:45 Sebes 10:45 Aiud 16:45 Reghin 16:20 Falticeni 15:00 Campulung Moldovenesc 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 19:10 Deleni 18:20 Timisesti 17:45 Sovata 17:20 Borsec 19:05 Hirlau 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 17:40 Turnu Magurele 13:15 Petrosani 17:00 Craiova 12:30 Deva 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Alesd 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:30 Lancram 10:30 Unirea 16:40 Medias 16:15 Suceava 14:20 Iacobeni 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 19:00 Targu Frumos 18:15 Dumbrava 17:40 Poiana Largului 17:10 Toplita 18:40 Motca 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 17:30 Corabia 13:00 Hateg 16:30 Filiasi 15:00 Motru 05:30 Oradea 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 21:20 Tulcea 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 18:05 Targu Neamt 17:30 Durau 17:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Piatra Neamt 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 17:20 Alexandria 12:50 Calan 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi
11:50 Euro Michael Tour
16:40 Falticeni 16:05 Brasov 12:30 Reghin 09:30 Cluj Napoca 05:00 Bors 17:10 Buhusi 19:00 Ramnicu Sarat 18:35 Barlad 18:15 Vaslui 17:55 Botosani 17:35 Suceava 16:37 Pascani 16:00 Targu Neamt 12:00 Targu Mures 08:30 Huedin 16:55 Roznov 19:40 Braila 18:50 Tecuci 18:30 Husi 18:10 Comanesti 17:50 Iasi 16:35 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului 11:00 Ludus 06:30 Alesd 17:30 Bacau 16:50 Targu Frumos 19:35 Galati 18:45 Focsani 18:25 Dorohoi 18:05 Bucuresti 17:45 Podu Iloaiei 16:45 Gura Humorului 16:30 Roman 13:30 Toplita 10:30 Turda 05:30 Oradea 17:15 Campina 19:30 Buzau 18:40 Adjud 18:20 Onesti 18:00 Moinesti 17:40 Ploiesti
11:55
14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 13:10 Slobozia 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi
Sosiri
De la Ora

13:15 Constanta
00:05
Giltrans
15:30 Braila
00:10

13:15 Mangalia
00:10

13:15 Medgidia
00:15

13:15 Cernavoda
00:30
Giltrans
15:30 Galati
00:40
Giltrans
15:30 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
11:30 Targu Neamt
01:00

13:15 Giurgiu
01:00

16:30 Tulcea
01:00

13:15 Alexandria
01:05

13:15 Fetesti
01:10

13:15 Braila
01:20
Giltrans
15:30 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
11:30 Galati
01:30

13:15 Tulcea
01:30
Giltrans
15:30 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
11:30 Buzau
02:00

13:15 Calarasi
02:00

16:30 Braila
02:00

13:15 Galati
02:10
Giltrans
15:30 Focsani
02:15
Euro Michael Tour
11:30 Ramnicu Sarat
02:30

16:30 Galati
02:30
Giltrans
15:30 Adjud
02:45
Giltrans
15:30 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
11:30 Tecuci
03:00

13:15 Slobozia
03:00

16:30 Tecuci
03:00

13:15 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
11:30 Focsani
03:15

13:15 Ramnicu Sarat
03:20
Giltrans
15:30 Husi
03:30

13:15 Barlad
03:30
Giltrans
15:30 Dorohoi
03:35
Giltrans
15:30 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
11:30 Adjud
03:45

13:40 Schwechat
03:50

13:15 Husi
03:50
Giltrans
15:30 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
11:30 Barlad
04:00

13:15 Bucuresti
04:00

09:20 Tulcea
04:00

19:10 Tulcea
04:00

16:30 Barlad
04:00
Giltrans
15:30 Comanesti
04:10

13:15 Buzau
04:10

09:20 Braila
04:10
Giltrans
15:30 Bucuresti
04:15
Giltrans
15:30 Moinesti
04:20

13:15 Focsani
04:20

09:20 Galati
04:20
Giltrans
15:30 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
11:30 Husi
04:30

13:15 Vaslui
04:30

09:20 Tecuci
04:30

19:10 Braila
04:30
Giltrans
15:30 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
11:30 Dorohoi
04:35

13:15 Harlau
04:40
Giltrans
15:30 Iasi
04:45
Euro Michael Tour
11:30 Onesti
04:45

15:45 Tulcea
04:50
Giltrans
15:30 Podu Iloaiei
05:00

13:40 Focsani 13:40 Braila
05:00
Euro Michael Tour
11:30 Vaslui
05:00

13:15 Roman
05:00

15:45 Giurgiu 15:45 Braila 15:45 Giurgiu
05:00

09:20 Barlad 09:20 Giurgiu
05:00

19:10 Galati
05:00

16:30 Husi
05:00
Giltrans
15:30 Filiasi
05:05
Giltrans
15:30 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
11:30 Comanesti
05:10

13:15 Adjud
05:10

15:45 Galati 15:45 Turnu Magurele 15:45 Turnu Magurele
05:10

09:20 Turnu Magurele 09:20 Husi
05:10

16:30 Buzau
05:10

13:15 Bacau
05:15
Giltrans
15:30 Suceava
05:20

13:40 Tecuci
05:20
Euro Michael Tour
11:30 Moinesti
05:20

13:15 Slatina (Olt)
05:20

15:45 Corabia 15:45 Tecuci 15:45 Corabia
05:20

09:20 Corabia
05:20

16:30 Focsani
05:20

13:15 Radauti
05:25
Giltrans
15:30 Bacau
05:30

13:40 Galati
05:30
Euro Michael Tour
11:30 Botosani
05:30

13:15 Iasi
05:30

15:45 Alexandria 15:45 Alexandria 15:45 Barlad
05:30

09:20 Buzau 09:20 Alexandria
05:30

16:30 Marasesti
05:30

13:15 Dorohoi
05:35
Giltrans
15:30 Negresti
05:40

13:40 Marasesti
05:40

13:15 Targu Frumos
05:40

15:45 Slatina (Olt) 15:45 Husi 15:45 Slatina (Olt)
05:40

09:20 Focsani 09:20 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
15:30 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
11:30 Iasi
05:45

13:15 Targoviste
05:45

15:45 Buzau
05:45

13:15 Urziceni
05:47
Giltrans
15:30 Constanta
05:50

13:15 Ploiesti
05:50

15:45 Focsani
05:50

09:20 Marasesti
05:50

13:15 Targu Neamt
05:55

09:20 Adjud
05:55

13:15 Buhusi
05:57

13:15 Roznov
05:58
Giltrans
15:30 Campina
06:00

13:40 Barlad 13:40 Saveni 13:40 Adjud
06:00
Euro Michael Tour
11:30 Podu Iloaiei
06:00

13:15 Piatra Neamt
06:00

15:45 Craiova 15:45 Constanta 15:45 Constanta 15:45 Craiova 15:45 Marasesti
06:00

09:20 Sascut 09:20 Constanta 09:20 Laufen 09:20 Craiova
06:00

19:10 Giurgiu 19:10 Tecuci 19:10 Giurgiu 19:10 Constanta 19:10 Constanta
06:00

16:30 Adjud 16:30 Giurgiu 16:30 Constanta 16:30 Giurgiu 16:30 Constanta
06:00
Giltrans
15:30 Buhusi
06:05

15:45 Mangalia 15:45 Mangalia
06:05

09:20 Bacau 09:20 Mangalia
06:05
Giltrans
15:30 Roznov
06:10

13:40 Husi
06:10

13:15 Onesti
06:10

15:45 Adjud 15:45 Filiasi 15:45 Filiasi
06:10

09:20 Filiasi 09:20 Roman
06:10

19:10 Turnu Magurele 19:10 Turnu Magurele 19:10 Barlad
06:10

16:30 Turnu Magurele 16:30 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
15:30 Targu Frumos
06:15

15:45 Medgidia 15:45 Medgidia
06:15

09:20 Medgidia 09:20 Vaslui
06:15
Giltrans
15:30 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
11:30 Suceava
06:20

13:15 Botosani
06:20

15:45 Hirsova 15:45 Rovinari 15:45 Rovinari 15:45 Hirsova
06:20

09:20 Rovinari 09:20 Negresti 09:20 Hirsova
06:20

19:10 Corabia 19:10 Corabia 19:10 Husi
06:20

16:30 Corabia 16:30 Corabia
06:20

15:45 Tandarei 15:45 Tandarei
06:25

09:20 Tandarei
06:25
Giltrans
15:30 Falticeni
06:30

13:40 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
11:30 Bacau
06:30

13:15 Pascani
06:30

15:45 Isalnita 15:45 Slobozia 15:45 Isalnita 15:45 Sascut 15:45 Slobozia
06:30

09:20 Iasi 09:20 Isalnita 09:20 Slobozia
06:30

19:10 Alexandria 19:10 Alexandria 19:10 Buzau 19:10 Mangalia 19:10 Mangalia
06:30

16:30 Alexandria 16:30 Sascut 16:30 Mangalia 16:30 Mangalia 16:30 Alexandria
06:30
Giltrans
15:30 Rovinari
06:35

09:20 Podu Iloaiei
06:35
Giltrans
15:30 Pascani
06:40

13:15 Craiova
06:40

15:45 Targu Carbunesti 15:45 Targu Carbunesti
06:40

09:20 Targu Carbunesti 09:20 Deleni
06:40

19:10 Filiasi 19:10 Focsani 19:10 Medgidia 19:10 Medgidia 19:10 Filiasi
06:40

16:30 Medgidia 16:30 Medgidia 16:30 Filiasi 16:30 Filiasi 16:30 Bacau
06:40
Giltrans
15:30 Motca
06:45

15:45 Motru 15:45 Motru
06:45

09:20 Hirlau 09:20 Motru
06:45

16:30 Roman
06:45
Giltrans
15:30 Piatra Neamt
06:50

13:15 Suceava
06:50

15:45 Resita 15:45 Resita 15:45 Bacau
06:50

09:20 Resita 09:20 Targu Frumos
06:50

19:10 Hirsova 19:10 Hirsova 19:10 Slatina (Olt) 19:10 Slatina (Olt) 19:10 Marasesti
06:50

16:30 Hirsova 16:30 Hirsova 16:30 Slatina (Olt) 16:30 Slatina (Olt)
06:50
Giltrans
15:30 Roman
06:55

15:45 Caransebes 15:45 Caransebes 15:45 Roman
06:55

09:20 Caransebes 09:20 Pascani
06:55

19:10 Adjud
06:55

16:30 Vaslui
06:55
Giltrans
15:30 Cristesti
07:00

13:40 Vaslui 13:40 Iasi 13:40 Harlau
07:00

13:15 Filiasi
07:00

15:45 Bucuresti 15:45 Lugoj 15:45 Vaslui 15:45 Bucuresti 15:45 Lugoj
07:00

09:20 Bucuresti 09:20 Lugoj 09:20 Motca
07:00

19:10 Craiova 19:10 Sascut 19:10 Craiova 19:10 Tandarei 19:10 Tandarei
07:00

16:30 Craiova 16:30 Negresti 16:30 Craiova 16:30 Tandarei 16:30 Tandarei
07:00
Giltrans
15:30 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
11:30 Buhusi
07:05

15:45 Timisoara 15:45 Timisoara
07:05

09:20 Cristesti 09:20 Timisoara
07:05

19:10 Bacau
07:05

16:30 Iasi
07:05
Giltrans
15:30 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
11:30 Roznov
07:10

15:45 Negresti 15:45 Arad 15:45 Arad
07:10

09:20 Arad 09:20 Timisesti
07:10

19:10 Filiasi 19:10 Filiasi 19:10 Roman
07:10

16:30 Filiasi 16:30 Podu Iloaiei 16:30 Filiasi
07:10

13:40 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
11:30 Targu Frumos
07:15

19:10 Vaslui
07:15

16:30 Deleni
07:15
Euro Michael Tour
11:30 Gura Humorului
07:20

13:15 Pitesti
07:20

15:45 Iasi 15:45 Targu Jiu 15:45 Targu Jiu
07:20

09:20 Targu Jiu 09:20 Dumbrava
07:20

19:10 Rovinari 19:10 Negresti 19:10 Rovinari
07:20

16:30 Rovinari 16:30 Rovinari
07:20

15:45 Petrosani 15:45 Petrosani
07:25

09:20 Petrosani 09:20 Targu Neamt
07:25
Giltrans
15:30 Fetesti
07:30

13:40 Suceava 13:40 Targu Frumos
07:30
Euro Michael Tour
11:30 Falticeni
07:30

13:15 Targu Secuiesc
07:30

15:45 Hateg 15:45 Pitesti 15:45 Podu Iloaiei 15:45 Hateg 15:45 Pitesti
07:30

09:20 Piatra Neamt 09:20 Hateg 09:20 Pitesti
07:30

19:10 Iasi 19:10 Isalnita 19:10 Isalnita
07:30

16:30 Hirlau 16:30 Isalnita 16:30 Isalnita
07:30

15:45 Deleni
07:35

09:20 Bicaz
07:35

19:10 Podu Iloaiei
07:35
Euro Michael Tour
11:30 Pascani
07:40

15:45 Calan 15:45 Hirlau 15:45 Calan
07:40

09:20 Calan 09:20 Sovata
07:40

19:10 Targu Carbunesti 19:10 Targu Carbunesti 19:10 Deleni
07:40

16:30 Targu Carbunesti 16:30 Targu Carbunesti
07:40

09:20 Poiana Largului
07:45

19:10 Motru 19:10 Motru 19:10 Harlau
07:45

16:30 Motru 16:30 Motru 16:30 Targu Frumos
07:45
Euro Michael Tour
11:30 Piatra Neamt
07:50

15:45 Ploiesti 15:45 Ploiesti 15:45 Hunedoara 15:45 Hunedoara
07:50

09:20 Durau 09:20 Hunedoara 09:20 Ploiesti
07:50

19:10 Resita 19:10 Targu Frumos 19:10 Resita
07:50

16:30 Resita 16:30 Pascani 16:30 Resita
07:50
Euro Michael Tour
11:30 Roman
07:55

15:45 Targu Frumos
07:55

09:20 Grinties
07:55

19:10 Caransebes 19:10 Caransebes 19:10 Pascani
07:55

16:30 Caransebes 16:30 Caransebes
07:55
Giltrans
15:30 Targu Neamt
08:00

13:40 Targu Ocna 13:40 Pascani 13:40 Negresti
08:00

13:15 Brasov
08:00

15:45 Pascani 15:45 Deva 15:45 Deva 15:45 Ramnicu Sarat 15:45 Ramnicu Sarat
08:00

09:20 Ramnicu Sarat 09:20 Borsec 09:20 Deva
08:00

19:10 Lugoj 19:10 Slobozia 19:10 Lugoj 19:10 Motca 19:10 Slobozia
08:00

16:30 Lugoj 16:30 Motca 16:30 Slobozia 16:30 Slobozia 16:30 Lugoj
08:00

09:20 Toplita
08:05

19:10 Timisoara 19:10 Timisoara
08:05

16:30 Timisoara 16:30 Cristesti 16:30 Timisoara
08:05

13:15 Bicaz
08:10

15:45 Campina 15:45 Motca 15:45 Campina
08:10

09:20 Miercurea Ciuc 09:20 Campina
08:10

19:10 Arad 19:10 Bucuresti 19:10 Cristesti 19:10 Bucuresti 19:10 Arad
08:10

16:30 Bucuresti 16:30 Bucuresti 16:30 Arad 16:30 Arad 16:30 Timisesti
08:10

13:15 Ramnicu Valcea
08:15

15:45 Cristesti
08:15

19:10 Timisesti
08:15

16:30 Dumbrava
08:15

13:15 Falticeni
08:20

15:45 Sinaia 15:45 Sinaia 15:45 Timisesti
08:20

09:20 Sinaia 09:20 Sfantu Gheorghe
08:20

19:10 Targu Jiu 19:10 Targu Jiu 19:10 Dumbrava
08:20

16:30 Targu Jiu 16:30 Targu Jiu
08:20

15:45 Dumbrava
08:25

19:10 Petrosani 19:10 Petrosani
08:25

16:30 Petrosani 16:30 Petrosani
08:25
Giltrans
15:30 Fagaras
08:30

13:15 Gura Humorului
08:30

15:45 Predeal 15:45 Targu Neamt 15:45 Simeria 15:45 Predeal 15:45 Simeria
08:30

09:20 Simeria 09:20 Morareni 09:20 Predeal
08:30

19:10 Hateg 19:10 Targu Neamt 19:10 Hateg
08:30

16:30 Targu Neamt 16:30 Hateg 16:30 Hateg
08:30
Giltrans
15:30 Petrosani
08:35

19:10 Piatra Neamt
08:35

13:15 Moinesti
08:40

15:45 Orastie 15:45 Orastie
08:40

09:20 Orastie
08:40

19:10 Calan 19:10 Bicaz 19:10 Calan
08:40

16:30 Calan 16:30 Calan
08:40

13:15 Fagaras
08:45

19:10 Poiana Largului
08:45

16:30 Piatra Neamt
08:45

15:45 Piatra Neamt 15:45 Sebes 15:45 Sebes
08:50

09:20 Sebes
08:50

19:10 Hunedoara 19:10 Durau 19:10 Hunedoara
08:50

16:30 Hunedoara 16:30 Hunedoara 16:30 Bicaz
08:50

19:10 Borsec
08:55

13:40 Comanesti 13:40 Roman
09:00

13:15 Comanesti
09:00

15:45 Lancram 15:45 Brasov 15:45 Bicaz 15:45 Brasov 15:45 Lancram
09:00

09:20 Lancram 09:20 Brasov 09:20 Reghin
09:00

19:10 Pitesti 19:10 Toplita 19:10 Pitesti 19:10 Deva 19:10 Deva
09:00

16:30 Pitesti 16:30 Pitesti 16:30 Deva 16:30 Sovata 16:30 Deva
09:00

19:10 Miercurea Ciuc
09:05

16:30 Poiana Largului
09:05

13:15 Targu Jiu
09:10

15:45 Targu Secuiesc 15:45 Targu Secuiesc 15:45 Poiana Largului
09:10

09:20 Targu Secuiesc
09:10

19:10 Sfantu Gheorghe 19:10 Ramnicu Sarat 19:10 Ramnicu Sarat
09:10

16:30 Durau 16:30 Ramnicu Sarat 16:30 Ramnicu Sarat
09:10

19:10 Morareni
09:15

16:30 Grinties
09:15

13:40 Girov
09:20

13:15 Campulung Moldovenesc
09:20

15:45 Sfantu Gheorghe 15:45 Durau 15:45 Sfantu Gheorghe
09:20

09:20 Sfantu Gheorghe
09:20

19:10 Reghin 19:10 Campina 19:10 Campina
09:20

16:30 Campina 16:30 Borsec 16:30 Campina
09:20

15:45 Toplita
09:25

19:10 Medias
09:25
Giltrans
15:30 Poiana Largului
09:30

13:15 Targu Ocna
09:30

15:45 Miercurea Ciuc 15:45 Covasna 15:45 Alba Iulia 15:45 Covasna 15:45 Alba Iulia
09:30

09:20 Medias 09:20 Alba Iulia 09:20 Covasna
09:30

19:10 Sinaia 19:10 Sinaia 19:10 Sighisoara
09:30

16:30 Sinaia 16:30 Toplita 16:30 Sinaia
09:30
Giltrans
15:30 Hateg
09:35

13:15 Gheorgheni
09:35

15:45 Sfantu Gheorghe
09:35

19:10 Targu Mures
09:35

15:45 Morareni
09:38

13:15 Reghin
09:40

15:45 Teius 15:45 Targu Ocna 15:45 Teius 15:45 Targu Ocna
09:40

09:20 Sighisoara 09:20 Targu Ocna 09:20 Teius
09:40

19:10 Predeal 19:10 Predeal 19:10 Falticeni
09:40

16:30 Predeal 16:30 Predeal
09:40

15:45 Reghin
09:41

15:45 Medias
09:44
Giltrans
15:30 Sibiu
09:45

13:15 Drobeta Turnu Severin
09:45

19:10 Suceava
09:45

16:30 Miercurea Ciuc
09:45

15:45 Sighisoara
09:48

15:45 Onesti 15:45 Aiud 15:45 Onesti 15:45 Aiud
09:50

09:20 Onesti 09:20 Aiud
09:50

19:10 Brasov 19:10 Brasov 19:10 Veresti
09:50

16:30 Brasov 16:30 Sfantu Gheorghe 16:30 Brasov
09:50

15:45 Targu Mures
09:55

19:10 Darabani
09:55

16:30 Morareni
09:55
Giltrans
15:30 Hunedoara
10:00

13:40 Bacau 13:40 Gura Humorului 13:40 Targu Neamt 13:40 Miercurea Ciuc 13:40 Piatra Neamt
10:00

13:15 Toplita Gara
10:00

15:45 Falticeni 15:45 Comanesti 15:45 Unirea 15:45 Comanesti 15:45 Unirea
10:00

09:20 Comanesti 09:20 Unirea 09:20 Targu Mures
10:00

19:10 Targu Secuiesc 19:10 Targu Secuiesc 19:10 Botosani
10:00

16:30 Reghin 16:30 Targu Secuiesc 16:30 Targu Secuiesc
10:00

15:45 Suceava
10:05

09:20 Falticeni
10:05

19:10 Gura Humorului 19:10 Sfantu Gheorghe 19:10 Sfantu Gheorghe
10:05

16:30 Medias 16:30 Sfantu Gheorghe 16:30 Sfantu Gheorghe
10:05

13:15 Sighisoara
10:10

15:45 Moinesti 15:45 Turda 15:45 Moinesti 15:45 Turda
10:10

09:20 Suceava 09:20 Turda 09:20 Moinesti
10:10

19:10 Covasna 19:10 Covasna 19:10 Campulung Moldovenesc
10:10

16:30 Covasna 16:30 Covasna 16:30 Sighisoara
10:10

13:15 Orastie
10:15

09:20 Dolhasca
10:15

19:10 Iacobeni
10:15

16:30 Targu Mures
10:15

13:15 Deva
10:20

15:45 Fagaras 15:45 Fagaras
10:20

09:20 Veresti 09:20 Fagaras
10:20

19:10 Targu Ocna 19:10 Borsa 19:10 Targu Ocna
10:20

16:30 Falticeni 16:30 Targu Ocna 16:30 Targu Ocna
10:20

13:15 Caransebes
10:25

09:20 Darabani
10:25

19:10 Vatra Dornei
10:25

16:30 Suceava
10:25
Giltrans
15:30 Sebes
10:30

13:40 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
11:30 Poiana Largului
10:30

13:15 Targu Mures
10:30

15:45 Vestem 15:45 Vestem 15:45 Botosani
10:30

09:20 Stefanesti 09:20 Vestem
10:30

19:10 Onesti 19:10 Onesti 19:10 Prundu Bargaului
10:30

16:30 Onesti 16:30 Onesti
10:30

13:15 Vatra Dornei
10:35

09:20 Botosani
10:35

19:10 Beclean
10:35

15:45 Gura Humorului
10:40

09:20 Gura Humorului
10:40

19:10 Comanesti 19:10 Baia Mare 19:10 Comanesti
10:40

16:30 Comanesti 16:30 Comanesti
10:40

09:20 Campulung Moldovenesc
10:45

19:10 Dej
10:45

16:30 Stefanesti
10:45

15:45 Ramnicu Valcea 15:45 Ramnicu Valcea
10:50

09:20 Iacobeni 09:20 Ramnicu Valcea
10:50

19:10 Moinesti 19:10 Moinesti
10:50

16:30 Moinesti 16:30 Moinesti 16:30 Botosani
10:50

09:20 Borsa
10:53

15:45 Campulung Moldovenesc
10:55

19:10 Cluj Napoca
10:55

16:30 Gura Humorului
10:55

13:40 Onesti 13:40 Campulung Moldovenesc 13:40 Odorheiu Secuiesc
11:00

13:15 Resita
11:00

15:45 Sibiu 15:45 Sibiu 15:45 Iacobeni
11:00

09:20 Vatra Dornei 09:20 Sibiu
11:00

19:10 Simeria 19:10 Simeria 19:10 Cluj Napoca 19:10 Fagaras 19:10 Fagaras
11:00

16:30 Simeria 16:30 Campulung Moldovenesc 16:30 Simeria 16:30 Fagaras 16:30 Fagaras
11:00

15:45 Vatra Dornei
11:05

09:20 Prundu Bargaului
11:05

13:15 Blaj
11:10

15:45 Miercurea Sibiului 15:45 Miercurea Sibiului 15:45 Prundu Bargaului
11:10

09:20 Miercurea Sibiului 09:20 Bistrita
11:10

19:10 Vestem 19:10 Vestem
11:10

16:30 Vestem 16:30 Vestem 16:30 Iacobeni
11:10

13:15 Sibiu
11:15

09:20 Beclean
11:15

15:45 Sighisoara 15:45 Bistrita 15:45 Sighisoara
11:20

09:20 Sighisoara 09:20 Baia Mare
11:20

19:10 Ramnicu Valcea 19:10 Orastie 19:10 Ramnicu Valcea 19:10 Orastie
11:20

16:30 Ramnicu Valcea 16:30 Ramnicu Valcea 16:30 Orastie 16:30 Borsa 16:30 Orastie
11:20

09:20 Dej
11:25
Giltrans
15:30 Toplita
11:30
Euro Michael Tour
11:30 Oradea
11:30

13:15 Medias
11:30

15:45 Medias 15:45 Beclean 15:45 Medias
11:30

09:20 Cluj Napoca 09:20 Medias
11:30

19:10 Sibiu 19:10 Sibiu 19:10 Sebes 19:10 Sebes
11:30

16:30 Sebes 16:30 Sibiu 16:30 Sibiu 16:30 Sebes
11:30

13:15 Sebes
11:35

15:45 Dej
11:40

19:10 Miercurea Sibiului 19:10 Miercurea Sibiului 19:10 Lancram 19:10 Lancram
11:40

16:30 Miercurea Sibiului 16:30 Miercurea Sibiului 16:30 Lancram 16:30 Lancram
11:40

15:45 Cluj Napoca
11:45

19:10 Alba Iulia 19:10 Alba Iulia 19:10 Sighisoara 19:10 Sighisoara
11:50

16:30 Alba Iulia 16:30 Alba Iulia 16:30 Sighisoara 16:30 Sighisoara
11:50
Giltrans
15:30 Deva
12:00

13:40 Medias 13:40 Praid 13:40 Targu Secuiesc 13:40 Vatra Dornei
12:00

13:15 Alba Iulia
12:00

15:45 Cluj Napoca
12:00

09:20 Cluj Napoca
12:00

19:10 Gilau 19:10 Medias 19:10 Medias
12:00

16:30 Vatra Dornei 16:30 Medias 16:30 Medias
12:00

16:30 Prundu Bargaului
12:05

13:15 Bistrita
12:10

19:10 Teius 19:10 Teius
12:10

16:30 Teius 16:30 Teius 16:30 Bistrita
12:10

13:15 Lugoj
12:20

19:10 Aiud 19:10 Aiud
12:20

16:30 Aiud 16:30 Aiud
12:20
Giltrans
15:30 Reghin
12:30
Euro Michael Tour
11:30 Toplita
12:30

13:15 Aiud
12:30

09:20 Gilau
12:30

19:10 Unirea 19:10 Unirea
12:30

16:30 Unirea 16:30 Beclean 16:30 Unirea
12:30

13:15 Beclean
12:35

19:10 Turda 19:10 Turda
12:40

16:30 Turda 16:30 Baia Mare 16:30 Turda
12:40

16:30 Dej
12:45

16:30 Cluj Napoca
12:55

13:40 Blaj 13:40 Sfantu Gheorghe 13:40 Reghin
13:00

13:15 Dej
13:00

09:20 Huedin
13:00

19:10 Huedin
13:00

16:30 Cluj Napoca
13:00

13:15 Turda
13:15

15:45 Gilau
13:15
Giltrans
15:30 Alba Iulia
13:30
Euro Michael Tour
11:30 Reghin
13:30

13:15 Gherla
13:30

15:45 Huedin
13:30

15:45 Negreni
13:50

13:40 Brasov 13:40 Fagaras 13:40 Teius
14:00

13:15 Cluj Napoca
14:00

09:20 Negreni
14:00

19:10 Cluj Napoca 19:10 Cluj Napoca 19:10 Cluj Napoca 19:10 Cluj Napoca 19:10 Negreni
14:00

16:30 Cluj Napoca 16:30 Gilau 16:30 Cluj Napoca 16:30 Cluj Napoca 16:30 Cluj Napoca
14:00

13:15 Timisoara
14:10
Giltrans
15:30 Targu Mures
14:30
Euro Michael Tour
11:30 Targu Mures
14:30
Giltrans
15:30 Aiud
14:45
Euro Michael Tour
11:30 Aiud
14:45
Giltrans
15:30 Ludus
15:00

13:40 Sighisoara 13:40 Avrig 13:40 Alba Iulia
15:00
Euro Michael Tour
11:30 Ludus
15:00

13:15 Huedin
15:00

09:20 Piatra Craiului
15:00

19:10 Piatra Craiului
15:00

16:30 Huedin
15:00
Giltrans
15:30 Turda
15:30

13:40 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
11:30 Turda
15:30

09:20 Beius
15:30

19:10 Beius
15:30

16:30 Negreni
15:30
Giltrans
15:30 Cluj Napoca
16:00

13:40 Zlatna 13:40 Targu Mures 13:40 Dej 13:40 Bistrita
16:00
Euro Michael Tour
11:30 Cluj Napoca
16:00

13:15 Arad
16:00

09:20 Alesd
16:00

19:10 Alesd
16:00

16:30 Piatra Craiului
16:00

13:40 Sebes 13:40 Ludus
16:30

16:30 Beius
16:30

16:30 Alesd
16:40

15:45 Alesd
16:55

13:40 Campia Turzii 13:40 Nasaud 13:40 Abrud
17:00

13:15 Oradea
17:00

13:15 Nadlac
17:10

13:40 Turda 13:40 Beclean
17:30
Giltrans
15:30 Huedin
18:00

13:40 Gherla 13:40 Zalau 13:40 Deva 13:40 Cluj Napoca 13:40 Brad
18:00
Euro Michael Tour
11:30 Huedin
18:00

15:45 Oradea
18:00

16:30 Oradea
18:00

13:40 Floresti
18:30

15:45 Bors
18:30

19:10 Oradea
18:30

19:10 Bors
18:40
Giltrans
15:30 Alesd
19:00

13:40 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
11:30 Alesd
19:00

09:20 Oradea
19:00

16:30 Bors
19:00
Giltrans
15:30 Oradea
19:30
Giltrans
15:30 Bors
19:45
Euro Michael Tour
11:30 Bors
19:45

13:40 Huedin
20:00

13:40 Alesd
21:00

22:00 Koln
21:30

13:40 Oradea 13:40 Oradea 13:40 Oradea 13:40 Arad
22:00

19:10 Budapesta
23:00

16:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.