La adresa - Mersul autobuzelor Duren Germania

La adresa

Duren, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
09:30
19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita
10:05
17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 17:30 Focsani 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 17:25 Marasesti 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 17:40 Husi 17:20 Adjud 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 17:35 Buzau 17:15 Sascut 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva
11:10
20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului
11:40
17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara
Sosiri
De la Ora

13:05 Constanta
00:05

15:10 Braila
00:10

13:05 Mangalia
00:10

13:05 Medgidia
00:15

13:05 Cernavoda
00:30

15:10 Galati
00:40

15:10 Buzau
01:00

13:05 Giurgiu
01:00

13:05 Alexandria
01:05

13:05 Fetesti
01:10

13:05 Braila
01:20

15:10 Ramnicu Sarat
01:30

13:05 Tulcea
01:30

15:10 Tecuci
01:55

13:05 Calarasi
02:00

13:05 Galati
02:10

15:10 Focsani
02:15

15:10 Adjud
02:45

15:10 Barlad
03:00

13:05 Slobozia
03:00

13:05 Tecuci
03:10

13:05 Ramnicu Sarat
03:20

15:10 Husi
03:30

13:05 Barlad
03:30

15:10 Dorohoi
03:35

15:10 Onesti
03:45

13:05 Husi
03:50

15:10 Vaslui
04:00

13:05 Bucuresti
04:00

15:10 Comanesti
04:10

13:05 Buzau
04:10

15:10 Bucuresti
04:15

15:10 Moinesti
04:20

13:05 Focsani
04:20

15:10 Botosani
04:30

13:05 Vaslui
04:30

15:10 Craiova
04:35

13:05 Harlau
04:40

15:10 Iasi
04:45

15:30 Tulcea
04:50

15:10 Podu Iloaiei
05:00

13:05 Roman
05:00

15:30 Braila 15:30 Giurgiu
05:00

15:10 Filiasi
05:05

15:10 Ploiesti
05:10

13:05 Adjud
05:10

15:30 Turnu Magurele 15:30 Galati
05:10

13:05 Bacau
05:15

15:10 Suceava
05:20

13:05 Slatina (Olt)
05:20

15:30 Tecuci 15:30 Corabia
05:20

13:05 Radauti
05:25

15:10 Bacau
05:30

13:05 Iasi
05:30

15:30 Barlad 15:30 Alexandria
05:30

13:05 Dorohoi
05:35

15:10 Negresti
05:40

13:05 Targu Frumos
05:40

15:30 Husi 15:30 Slatina (Olt)
05:40

15:10 Harlau
05:45

13:05 Targoviste
05:45

15:30 Buzau
05:45

13:05 Urziceni
05:47

15:10 Constanta
05:50

13:05 Ploiesti
05:50

15:30 Focsani
05:50

13:05 Targu Neamt
05:55

13:05 Buhusi
05:57

13:05 Roznov
05:58

15:10 Campina
06:00

13:05 Piatra Neamt
06:00

15:30 Marasesti 15:30 Constanta 15:30 Craiova
06:00

15:10 Buhusi
06:05

15:30 Mangalia
06:05

15:10 Roznov
06:10

13:05 Onesti
06:10

15:30 Filiasi 15:30 Adjud
06:10

15:10 Targu Frumos
06:15

15:30 Medgidia
06:15

15:10 Gura Humorului
06:20

13:05 Botosani
06:20

15:30 Rovinari 15:30 Hirsova
06:20

15:30 Tandarei
06:25

15:10 Falticeni
06:30

13:05 Pascani
06:30

15:30 Slobozia 15:30 Sascut 15:30 Isalnita
06:30

15:10 Rovinari
06:35

15:10 Pascani
06:40

13:05 Craiova
06:40

15:30 Targu Carbunesti
06:40

15:10 Motca
06:45

15:30 Motru
06:45

15:10 Piatra Neamt
06:50

13:05 Suceava
06:50

15:30 Resita 15:30 Bacau
06:50

15:10 Roman
06:55

15:30 Caransebes 15:30 Roman
06:55

15:10 Cristesti
07:00

13:05 Filiasi
07:00

15:30 Lugoj 15:30 Vaslui 15:30 Bucuresti
07:00

15:10 Targu Jiu
07:05

15:30 Timisoara
07:05

15:10 Brasov
07:10

15:30 Arad 15:30 Negresti
07:10

13:05 Pitesti
07:20

15:30 Targu Jiu 15:30 Iasi
07:20

15:30 Petrosani
07:25

15:10 Fetesti
07:30

13:05 Targu Secuiesc
07:30

15:30 Podu Iloaiei 15:30 Hateg 15:30 Pitesti
07:30

15:30 Deleni
07:35

15:30 Hirlau 15:30 Calan
07:40

15:30 Ploiesti 15:30 Hunedoara
07:50

15:30 Targu Frumos
07:55

15:10 Targu Neamt
08:00

13:05 Brasov
08:00

15:30 Ramnicu Sarat 15:30 Pascani 15:30 Deva
08:00

13:05 Bicaz
08:10

15:30 Campina 15:30 Motca
08:10

13:05 Ramnicu Valcea
08:15

15:30 Cristesti
08:15

13:05 Falticeni
08:20

15:30 Timisesti 15:30 Sinaia
08:20

15:30 Dumbrava
08:25

15:10 Fagaras
08:30

13:05 Gura Humorului
08:30

15:30 Predeal 15:30 Simeria 15:30 Targu Neamt
08:30

15:10 Petrosani
08:35

13:05 Moinesti
08:40

15:30 Orastie
08:40

13:05 Fagaras
08:45

15:30 Sebes 15:30 Piatra Neamt
08:50

13:05 Comanesti
09:00

15:30 Bicaz 15:30 Lancram 15:30 Brasov
09:00

13:05 Targu Jiu
09:10

15:30 Poiana Largului 15:30 Targu Secuiesc
09:10

13:05 Campulung Moldovenesc
09:20

15:30 Durau 15:30 Sfantu Gheorghe
09:20

15:30 Toplita
09:25

15:10 Poiana Largului
09:30

13:05 Targu Ocna
09:30

15:30 Covasna 15:30 Alba Iulia 15:30 Miercurea Ciuc
09:30

15:10 Hateg
09:35

13:05 Gheorgheni
09:35

15:30 Sfantu Gheorghe
09:35

15:30 Morareni
09:38

13:05 Reghin
09:40

15:30 Targu Ocna 15:30 Teius
09:40

15:30 Reghin
09:41

15:30 Medias
09:44

15:10 Sibiu
09:45

13:05 Drobeta Turnu Severin
09:45

15:30 Sighisoara
09:48

15:30 Onesti 15:30 Aiud
09:50

15:30 Targu Mures
09:55

15:10 Hunedoara
10:00

13:05 Toplita Gara
10:00

15:30 Comanesti 15:30 Unirea 15:30 Falticeni
10:00

15:30 Suceava
10:05

13:05 Sighisoara
10:10

15:30 Moinesti 15:30 Turda
10:10

13:05 Orastie
10:15

13:05 Deva
10:20

15:30 Fagaras
10:20

13:05 Caransebes
10:25

15:10 Sebes
10:30

13:05 Targu Mures
10:30

15:30 Botosani 15:30 Vestem
10:30

13:05 Vatra Dornei
10:35

15:30 Gura Humorului
10:40

15:30 Ramnicu Valcea
10:50

15:30 Campulung Moldovenesc
10:55

13:05 Resita
11:00

15:30 Sibiu 15:30 Iacobeni
11:00

15:30 Vatra Dornei
11:05

13:05 Blaj
11:10

15:30 Miercurea Sibiului 15:30 Prundu Bargaului
11:10

13:05 Sibiu
11:15

15:30 Sighisoara 15:30 Bistrita
11:20

15:10 Toplita
11:30

13:05 Medias
11:30

15:30 Medias 15:30 Beclean
11:30

13:05 Sebes
11:35

15:30 Dej
11:40

15:30 Cluj Napoca
11:45

15:10 Deva
12:00

13:05 Alba Iulia
12:00

15:30 Cluj Napoca
12:00

13:05 Bistrita
12:10

13:05 Lugoj
12:20

15:10 Reghin
12:30

13:05 Aiud
12:30

13:05 Beclean
12:35

13:05 Dej
13:00

13:05 Turda
13:15

15:30 Gilau
13:15

15:10 Alba Iulia
13:30

13:05 Gherla
13:30

15:30 Huedin
13:30

15:30 Negreni
13:50

13:05 Cluj Napoca
14:00

13:05 Timisoara
14:10

15:10 Targu Mures
14:30

15:10 Aiud
14:45

15:10 Ludus
15:00

13:05 Huedin
15:00

15:10 Turda
15:30

15:10 Cluj Napoca
16:00

13:05 Arad
16:00

15:30 Alesd
16:55

13:05 Oradea
17:00

13:05 Nadlac
17:10

15:10 Huedin
18:00

15:30 Oradea
18:00

15:30 Bors
18:30

15:10 Alesd
19:00

15:10 Oradea
19:30

15:10 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.