La adresa - Mersul autobuzelor Duisburg Germania

La adresa

Duisburg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
06:40 Danytur
08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius
09:40
10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 15:11 Falticeni 13:40 Medgidia 15:45 Poiana Largului 08:10 Medias 07:40 Huedin 09:30 Ramnicu Valcea 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 13:30 Harsova 07:25 Oradea 08:30 Sighisoara 07:55 Gilau 09:40 Vestem 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 15:23 Reghin 13:20 Tandarei 07:30 Alesd 08:40 Miercurea Sibiului 08:00 Cluj Napoca 09:50 Fagaras 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 13:50 Mangalia 15:26 Morareni 13:00 Bucuresti 07:35 Negreni 09:00 Sibiu 15:40 Durau 10:00 Moinesti 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes
10:30 Giltrans
02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea
11:20
13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz
11:30 Euro Michael Tour
18:40 Adjud 18:20 Onesti 18:00 Moinesti 17:40 Ploiesti 19:30 Buzau 17:10 Buhusi 16:40 Falticeni 16:05 Brasov 12:30 Reghin 09:30 Cluj Napoca 05:00 Bors 18:35 Barlad 18:15 Vaslui 17:55 Botosani 17:35 Suceava 19:00 Ramnicu Sarat 16:55 Roznov 16:37 Pascani 16:00 Targu Neamt 12:00 Targu Mures 08:30 Huedin 18:50 Tecuci 18:30 Husi 18:10 Comanesti 17:50 Iasi 17:30 Bacau 19:40 Braila 16:50 Targu Frumos 16:35 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului 11:00 Ludus 06:30 Alesd 18:45 Focsani 18:25 Dorohoi 18:05 Bucuresti 17:45 Podu Iloaiei 19:35 Galati 17:15 Campina 16:45 Gura Humorului 16:30 Roman 13:30 Toplita 10:30 Turda 05:30 Oradea
Sosiri
De la Ora

13:20 Constanta
00:05
Giltrans
15:50 Braila
00:10

13:20 Mangalia
00:10

13:20 Medgidia
00:15

13:20 Cernavoda
00:30
Giltrans
15:50 Galati
00:40
Giltrans
15:50 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
11:50 Targu Neamt
01:00

13:20 Giurgiu
01:00

13:20 Alexandria
01:05

13:20 Fetesti
01:10

13:20 Braila
01:20
Giltrans
15:50 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
11:50 Galati
01:30

13:20 Tulcea
01:30
Giltrans
15:50 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
11:50 Buzau
02:00

13:20 Calarasi
02:00

13:20 Galati
02:10
Giltrans
15:50 Focsani
02:15
Euro Michael Tour
11:50 Ramnicu Sarat
02:30
Giltrans
15:50 Adjud
02:45
Giltrans
15:50 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
11:50 Tecuci
03:00

13:20 Slobozia
03:00

13:20 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
11:50 Focsani
03:15

13:20 Ramnicu Sarat
03:20
Giltrans
15:50 Husi
03:30

13:20 Barlad
03:30
Giltrans
15:50 Dorohoi
03:35
Giltrans
15:50 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
11:50 Adjud
03:45
Danytur
14:20 Schwechat
03:50

13:20 Husi
03:50
Giltrans
15:50 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
11:50 Barlad
04:00

13:20 Bucuresti
04:00
Giltrans
15:50 Comanesti
04:10

13:20 Buzau
04:10
Giltrans
15:50 Bucuresti
04:15
Giltrans
15:50 Moinesti
04:20

13:20 Focsani
04:20
Giltrans
15:50 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
11:50 Husi
04:30

13:20 Vaslui
04:30
Giltrans
15:50 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
11:50 Dorohoi
04:35

13:20 Harlau
04:40
Giltrans
15:50 Iasi
04:45
Euro Michael Tour
11:50 Onesti
04:45

15:50 Tulcea
04:50
Giltrans
15:50 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
14:20 Braila 14:20 Focsani
05:00
Euro Michael Tour
11:50 Vaslui
05:00

13:20 Roman
05:00

15:50 Braila 15:50 Giurgiu 15:50 Giurgiu
05:00
Giltrans
15:50 Filiasi
05:05
Giltrans
15:50 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
11:50 Comanesti
05:10

13:20 Adjud
05:10

15:50 Turnu Magurele 15:50 Turnu Magurele 15:50 Galati
05:10

13:20 Bacau
05:15
Giltrans
15:50 Suceava
05:20
Danytur
14:20 Tecuci
05:20
Euro Michael Tour
11:50 Moinesti
05:20

13:20 Slatina (Olt)
05:20

15:50 Corabia 15:50 Tecuci 15:50 Corabia
05:20

13:20 Radauti
05:25
Giltrans
15:50 Bacau
05:30
Danytur
14:20 Galati
05:30
Euro Michael Tour
11:50 Botosani
05:30

13:20 Iasi
05:30

15:50 Barlad 15:50 Alexandria 15:50 Alexandria
05:30

13:20 Dorohoi
05:35
Giltrans
15:50 Negresti
05:40
Danytur
14:20 Marasesti
05:40

13:20 Targu Frumos
05:40

15:50 Husi 15:50 Slatina (Olt) 15:50 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
15:50 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
11:50 Iasi
05:45

13:20 Targoviste
05:45

15:50 Buzau
05:45

13:20 Urziceni
05:47
Giltrans
15:50 Constanta
05:50

13:20 Ploiesti
05:50

15:50 Focsani
05:50

13:20 Targu Neamt
05:55

13:20 Buhusi
05:57

13:20 Roznov
05:58
Giltrans
15:50 Campina
06:00
Danytur
14:20 Saveni 14:20 Adjud 14:20 Barlad
06:00
Euro Michael Tour
11:50 Podu Iloaiei
06:00

13:20 Piatra Neamt
06:00

15:50 Constanta 15:50 Marasesti 15:50 Constanta 15:50 Craiova 15:50 Craiova
06:00
Giltrans
15:50 Buhusi
06:05

15:50 Mangalia 15:50 Mangalia
06:05
Giltrans
15:50 Roznov
06:10
Danytur
14:20 Husi
06:10

13:20 Onesti
06:10

15:50 Filiasi 15:50 Filiasi 15:50 Adjud
06:10
Giltrans
15:50 Targu Frumos
06:15

15:50 Medgidia 15:50 Medgidia
06:15
Giltrans
15:50 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
11:50 Suceava
06:20

13:20 Botosani
06:20

15:50 Hirsova 15:50 Rovinari 15:50 Hirsova 15:50 Rovinari
06:20

15:50 Tandarei 15:50 Tandarei
06:25
Giltrans
15:50 Falticeni
06:30
Danytur
14:20 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
11:50 Bacau
06:30

13:20 Pascani
06:30

15:50 Slobozia 15:50 Isalnita 15:50 Slobozia 15:50 Sascut 15:50 Isalnita
06:30
Giltrans
15:50 Rovinari
06:35
Giltrans
15:50 Pascani
06:40

13:20 Craiova
06:40

15:50 Targu Carbunesti 15:50 Targu Carbunesti
06:40
Giltrans
15:50 Motca
06:45

15:50 Motru 15:50 Motru
06:45
Giltrans
15:50 Piatra Neamt
06:50

13:20 Suceava
06:50

15:50 Resita 15:50 Bacau 15:50 Resita
06:50
Giltrans
15:50 Roman
06:55

15:50 Caransebes 15:50 Roman 15:50 Caransebes
06:55
Giltrans
15:50 Cristesti
07:00
Danytur
14:20 Harlau 14:20 Iasi 14:20 Vaslui
07:00

13:20 Filiasi
07:00

15:50 Bucuresti 15:50 Lugoj 15:50 Vaslui 15:50 Bucuresti 15:50 Lugoj
07:00
Giltrans
15:50 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
11:50 Buhusi
07:05

15:50 Timisoara 15:50 Timisoara
07:05
Giltrans
15:50 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
11:50 Roznov
07:10

15:50 Arad 15:50 Arad 15:50 Negresti
07:10
Danytur
14:20 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
11:50 Targu Frumos
07:15
Euro Michael Tour
11:50 Gura Humorului
07:20

13:20 Pitesti
07:20

15:50 Targu Jiu 15:50 Targu Jiu 15:50 Iasi
07:20

15:50 Petrosani 15:50 Petrosani
07:25
Giltrans
15:50 Fetesti
07:30
Danytur
14:20 Targu Frumos 14:20 Suceava
07:30
Euro Michael Tour
11:50 Falticeni
07:30

13:20 Targu Secuiesc
07:30

15:50 Podu Iloaiei 15:50 Hateg 15:50 Pitesti 15:50 Hateg 15:50 Pitesti
07:30

15:50 Deleni
07:35
Euro Michael Tour
11:50 Pascani
07:40

15:50 Hirlau 15:50 Calan 15:50 Calan
07:40
Euro Michael Tour
11:50 Piatra Neamt
07:50

15:50 Hunedoara 15:50 Ploiesti 15:50 Hunedoara 15:50 Ploiesti
07:50
Euro Michael Tour
11:50 Roman
07:55

15:50 Targu Frumos
07:55
Giltrans
15:50 Targu Neamt
08:00
Danytur
14:20 Negresti 14:20 Targu Ocna 14:20 Pascani
08:00

13:20 Brasov
08:00

15:50 Ramnicu Sarat 15:50 Ramnicu Sarat 15:50 Deva 15:50 Pascani 15:50 Deva
08:00

13:20 Bicaz
08:10

15:50 Campina 15:50 Campina 15:50 Motca
08:10

13:20 Ramnicu Valcea
08:15

15:50 Cristesti
08:15

13:20 Falticeni
08:20

15:50 Sinaia 15:50 Sinaia 15:50 Timisesti
08:20

15:50 Dumbrava
08:25
Giltrans
15:50 Fagaras
08:30

13:20 Gura Humorului
08:30

15:50 Predeal 15:50 Simeria 15:50 Predeal 15:50 Simeria 15:50 Targu Neamt
08:30
Giltrans
15:50 Petrosani
08:35

13:20 Moinesti
08:40

15:50 Orastie 15:50 Orastie
08:40

13:20 Fagaras
08:45

15:50 Sebes 15:50 Sebes 15:50 Piatra Neamt
08:50
Danytur
14:20 Roman 14:20 Comanesti
09:00

13:20 Comanesti
09:00

15:50 Bicaz 15:50 Lancram 15:50 Brasov 15:50 Lancram 15:50 Brasov
09:00

13:20 Targu Jiu
09:10

15:50 Targu Secuiesc 15:50 Poiana Largului 15:50 Targu Secuiesc
09:10
Danytur
14:20 Girov
09:20

13:20 Campulung Moldovenesc
09:20

15:50 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 15:50 Sfantu Gheorghe
09:20

15:50 Toplita
09:25
Giltrans
15:50 Poiana Largului
09:30

13:20 Targu Ocna
09:30

15:50 Covasna 15:50 Alba Iulia 15:50 Miercurea Ciuc 15:50 Covasna 15:50 Alba Iulia
09:30
Giltrans
15:50 Hateg
09:35

13:20 Gheorgheni
09:35

15:50 Sfantu Gheorghe
09:35

15:50 Morareni
09:38

13:20 Reghin
09:40

15:50 Targu Ocna 15:50 Teius 15:50 Targu Ocna 15:50 Teius
09:40

15:50 Reghin
09:41

15:50 Medias
09:44
Giltrans
15:50 Sibiu
09:45

13:20 Drobeta Turnu Severin
09:45

15:50 Sighisoara
09:48

15:50 Onesti 15:50 Aiud 15:50 Onesti 15:50 Aiud
09:50

15:50 Targu Mures
09:55
Giltrans
15:50 Hunedoara
10:00
Danytur
14:20 Piatra Neamt 14:20 Miercurea Ciuc 14:20 Bacau 14:20 Gura Humorului 14:20 Targu Neamt
10:00

13:20 Toplita Gara
10:00

15:50 Comanesti 15:50 Unirea 15:50 Comanesti 15:50 Unirea 15:50 Falticeni
10:00

15:50 Suceava
10:05

13:20 Sighisoara
10:10

15:50 Moinesti 15:50 Turda 15:50 Moinesti 15:50 Turda
10:10

13:20 Orastie
10:15

13:20 Deva
10:20

15:50 Fagaras 15:50 Fagaras
10:20

13:20 Caransebes
10:25
Giltrans
15:50 Sebes
10:30
Danytur
14:20 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
11:50 Poiana Largului
10:30

13:20 Targu Mures
10:30

15:50 Vestem 15:50 Botosani 15:50 Vestem
10:30

13:20 Vatra Dornei
10:35

15:50 Gura Humorului
10:40

15:50 Ramnicu Valcea 15:50 Ramnicu Valcea
10:50

15:50 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
14:20 Odorheiu Secuiesc 14:20 Onesti 14:20 Campulung Moldovenesc
11:00

13:20 Resita
11:00

15:50 Sibiu 15:50 Iacobeni 15:50 Sibiu
11:00

15:50 Vatra Dornei
11:05

13:20 Blaj
11:10

15:50 Miercurea Sibiului 15:50 Miercurea Sibiului 15:50 Prundu Bargaului
11:10

13:20 Sibiu
11:15

15:50 Sighisoara 15:50 Sighisoara 15:50 Bistrita
11:20
Giltrans
15:50 Toplita
11:30
Euro Michael Tour
11:50 Oradea
11:30

13:20 Medias
11:30

15:50 Medias 15:50 Medias 15:50 Beclean
11:30

13:20 Sebes
11:35

15:50 Dej
11:40

15:50 Cluj Napoca
11:45
Giltrans
15:50 Deva
12:00
Danytur
14:20 Targu Secuiesc 14:20 Vatra Dornei 14:20 Praid 14:20 Medias
12:00

13:20 Alba Iulia
12:00

15:50 Cluj Napoca
12:00

13:20 Bistrita
12:10

13:20 Lugoj
12:20
Giltrans
15:50 Reghin
12:30
Euro Michael Tour
11:50 Toplita
12:30

13:20 Aiud
12:30

13:20 Beclean
12:35
Danytur
14:20 Sfantu Gheorghe 14:20 Reghin 14:20 Blaj
13:00

13:20 Dej
13:00

13:20 Turda
13:15

15:50 Gilau
13:15
Giltrans
15:50 Alba Iulia
13:30
Euro Michael Tour
11:50 Reghin
13:30

13:20 Gherla
13:30

15:50 Huedin
13:30

15:50 Negreni
13:50
Danytur
14:20 Teius 14:20 Brasov 14:20 Fagaras
14:00

13:20 Cluj Napoca
14:00

13:20 Timisoara
14:10
Giltrans
15:50 Targu Mures
14:30
Euro Michael Tour
11:50 Targu Mures
14:30
Giltrans
15:50 Aiud
14:45
Euro Michael Tour
11:50 Aiud
14:45
Giltrans
15:50 Ludus
15:00
Danytur
14:20 Avrig 14:20 Alba Iulia 14:20 Sighisoara
15:00
Euro Michael Tour
11:50 Ludus
15:00

13:20 Huedin
15:00
Giltrans
15:50 Turda
15:30
Danytur
14:20 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
11:50 Turda
15:30
Giltrans
15:50 Cluj Napoca
16:00
Danytur
14:20 Targu Mures 14:20 Dej 14:20 Bistrita 14:20 Zlatna
16:00
Euro Michael Tour
11:50 Cluj Napoca
16:00

13:20 Arad
16:00
Danytur
14:20 Ludus 14:20 Sebes
16:30

15:50 Alesd
16:55
Danytur
14:20 Campia Turzii 14:20 Nasaud 14:20 Abrud
17:00

13:20 Oradea
17:00

13:20 Nadlac
17:10
Danytur
14:20 Turda 14:20 Beclean
17:30
Giltrans
15:50 Huedin
18:00
Danytur
14:20 Cluj Napoca 14:20 Brad 14:20 Deva 14:20 Gherla 14:20 Zalau
18:00
Euro Michael Tour
11:50 Huedin
18:00

15:50 Oradea
18:00
Danytur
14:20 Floresti
18:30

15:50 Bors
18:30
Giltrans
15:50 Alesd
19:00
Danytur
14:20 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
11:50 Alesd
19:00
Giltrans
15:50 Oradea
19:30
Giltrans
15:50 Bors
19:45
Euro Michael Tour
11:50 Bors
19:45
Danytur
14:20 Huedin
20:00
Danytur
14:20 Alesd
21:00
Danytur
14:20 Oradea 14:20 Arad 14:20 Oradea 14:20 Oradea
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.