La adresa - Mersul autobuzelor Dresda Germania

La adresa

Dresda, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
10:30 BEPS TRAVEL
20:45 Essen
11:05
13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:40 Marasesti 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta 11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:10 Miercurea Ciuc 09:50 Fagaras 12:30 Durau 10:30 Targu Ocna 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea 11:05 Hunedoara 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 13:50 Mangalia 11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:15 Toplita 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:50 Buzau 15:20 Galati 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:10 Alesd 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita 11:10 Veresti 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 12:25 Grinties 10:10 Comanesti 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:30 Adjud 14:55 Husi 15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 18:00 Pirna 10:30 Orastie 06:10 Negreni 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru 11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 09:40 Vestem 12:20 Borsec 10:20 Onesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat
14:00
02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea
14:20
17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac
15:00
12:20 Roman 13:50 Mangalia 16:00 Constanta 11:55 Deleni 11:25 Cristesti 11:10 Targu Neamt 11:00 Durau 10:35 Morareni 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 13:10 Barlad 12:45 Craiova 12:45 Marasesti 12:15 Caransebes 12:20 Ploiesti 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 13:50 Mangalia 12:35 Rovinari 13:00 Bucuresti 12:05 Timisoara 09:00 Sibiu 12:25 Motru 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:15 Vaslui 13:40 Medgidia 15:00 Tulcea 14:00 Braila 11:45 Targu Frumos 11:05 Piatra Neamt 10:55 Toplita 10:30 Reghin 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:05 Husi 12:00 Arad 12:40 Adjud 12:20 Resita 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 13:40 Medgidia 12:40 Filiasi 08:10 Medias 12:10 Lugoj 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 12:25 Motru 12:10 Negresti 13:30 Harsova 12:00 Podu Iloaiei 13:20 Galati 11:30 Motca 11:10 Bicaz 10:45 Miercurea Ciuc 10:25 Medias 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 13:15 Tecuci 12:35 Rovinari 13:00 Buzau 12:05 Timisoara 12:35 Sascut 12:00 Campina 13:10 Slobozia 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 13:30 Harsova 12:45 Craiova 08:30 Sighisoara 12:15 Caransebes 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:30 Bacau 14:00 Constanta 12:05 Iasi 11:50 Hirlau 11:20 Timisesti 11:15 Dumbrava 11:05 Poiana Largului 10:40 Sfantu Gheorghe 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 11:40 Pascani 12:40 Filiasi 12:55 Focsani 12:10 Lugoj 12:10 Ramnicu Sarat 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 14:00 Constanta 12:30 Isalnita 13:20 Tandarei 12:00 Arad 08:40 Miercurea Sibiului 12:20 Resita 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov
18:00 Danytur
17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau
18:00 Danytur
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora

11:15 Constanta
00:05

12:55 Braila
00:10

11:15 Mangalia
00:10

11:15 Medgidia
00:15

11:15 Cernavoda
00:30

12:55 Galati
00:40

12:55 Buzau
01:00

11:15 Giurgiu
01:00

11:15 Alexandria
01:05

11:15 Fetesti
01:10

11:15 Braila
01:20

12:55 Ramnicu Sarat
01:30

11:15 Tulcea
01:30

12:55 Tecuci
01:55

11:15 Calarasi
02:00

11:15 Galati
02:10

12:55 Focsani
02:15

12:55 Adjud
02:45

12:55 Barlad
03:00

11:15 Slobozia
03:00

11:15 Tecuci
03:10

11:15 Ramnicu Sarat
03:20

12:55 Husi
03:30

11:15 Barlad
03:30

12:55 Dorohoi
03:35

12:55 Onesti
03:45
Danytur
10:00 Schwechat
03:50

11:15 Husi
03:50

12:55 Vaslui
04:00
Danytur
10:00 Viena
04:00

11:15 Bucuresti
04:00

12:55 Comanesti
04:10

11:15 Buzau
04:10

12:55 Bucuresti
04:15

12:55 Moinesti
04:20

11:15 Focsani
04:20

12:55 Botosani
04:30

11:15 Vaslui
04:30

06:10 Constanta
04:30

12:55 Craiova
04:35

11:15 Harlau
04:40

06:10 Tulcea
04:40

12:55 Iasi
04:45

06:10 Braila
04:45

06:10 Galati
04:50

12:55 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
10:00 Braila
05:00

11:15 Roman
05:00

05:05 Giurgiu 05:05 Tulcea 05:05 Giurgiu 05:05 Giurgiu
05:00

06:10 Giurgiu 06:10 Tecuci 06:10 Giurgiu
05:00

12:55 Filiasi
05:05

05:05 Braila
05:05

06:10 Barlad
05:05

12:55 Ploiesti
05:10

11:15 Adjud
05:10

05:05 Galati 05:05 Turnu Magurele 05:05 Turnu Magurele 05:05 Turnu Magurele
05:10

06:10 Turnu Magurele 06:10 Turnu Magurele
05:10

11:15 Bacau
05:15

05:05 Tecuci
05:15

12:55 Suceava
05:20

11:15 Slatina (Olt)
05:20

05:05 Corabia 05:05 Corabia 05:05 Corabia
05:20

06:10 Husi 06:10 Corabia 06:10 Corabia
05:20

11:15 Radauti
05:25

12:55 Bacau
05:30
Danytur
10:00 Galati
05:30

11:15 Iasi
05:30

05:05 Alexandria 05:05 Alexandria 05:05 Alexandria
05:30

06:10 Alexandria 06:10 Buzau 06:10 Alexandria
05:30

11:15 Dorohoi
05:35

12:55 Negresti
05:40

11:15 Targu Frumos
05:40

05:05 Slatina (Olt) 05:05 Slatina (Olt) 05:05 Slatina (Olt)
05:40

06:10 Slatina (Olt) 06:10 Focsani 06:10 Slatina (Olt)
05:40

12:55 Harlau
05:45

11:15 Targoviste
05:45

11:15 Urziceni
05:47

12:55 Constanta
05:50

11:15 Ploiesti
05:50

11:15 Targu Neamt
05:55

11:15 Buhusi
05:57

11:15 Roznov
05:58

12:55 Campina
06:00
Danytur
10:00 Barlad
06:00

11:15 Piatra Neamt
06:00

05:05 Constanta 05:05 Constanta 05:05 Craiova 05:05 Craiova 05:05 Barlad 05:05 Constanta 05:05 Craiova
06:00

06:10 Craiova 06:10 Constanta 06:10 Marasesti 06:10 Constanta 06:10 Craiova
06:00

12:55 Buhusi
06:05

05:05 Mangalia 05:05 Mangalia 05:05 Mangalia
06:05

06:10 Adjud 06:10 Mangalia 06:10 Mangalia
06:05

12:55 Roznov
06:10
Danytur
10:00 Husi
06:10

11:15 Onesti
06:10

05:05 Filiasi 05:05 Filiasi 05:05 Filiasi 05:05 Husi
06:10

06:10 Filiasi 06:10 Filiasi
06:10

12:55 Targu Frumos
06:15

05:05 Medgidia 05:05 Medgidia 05:05 Medgidia
06:15

06:10 Medgidia 06:10 Medgidia
06:15

12:55 Gura Humorului
06:20

11:15 Botosani
06:20

05:05 Rovinari 05:05 Hirsova 05:05 Hirsova 05:05 Rovinari 05:05 Rovinari 05:05 Hirsova
06:20

06:10 Rovinari 06:10 Hirsova 06:10 Hirsova 06:10 Rovinari 06:10 Sascut
06:20

05:05 Tandarei 05:05 Tandarei 05:05 Tandarei
06:25

06:10 Tandarei 06:10 Tandarei
06:25

12:55 Falticeni
06:30

11:15 Pascani
06:30

05:05 Buzau 05:05 Isalnita 05:05 Isalnita 05:05 Slobozia 05:05 Isalnita 05:05 Slobozia 05:05 Slobozia
06:30

06:10 Slobozia 06:10 Isalnita 06:10 Isalnita 06:10 Slobozia
06:30

12:55 Rovinari
06:35

05:05 Focsani
06:35

12:55 Pascani
06:40

11:15 Craiova
06:40

05:05 Targu Carbunesti 05:05 Targu Carbunesti 05:05 Marasesti 05:05 Targu Carbunesti
06:40

06:10 Targu Carbunesti 06:10 Targu Carbunesti
06:40

12:55 Motca
06:45

05:05 Motru 05:05 Motru 05:05 Adjud 05:05 Motru
06:45

06:10 Motru 06:10 Bacau 06:10 Motru
06:45

12:55 Piatra Neamt
06:50

11:15 Suceava
06:50

05:05 Sascut 05:05 Resita 05:05 Resita 05:05 Resita
06:50

06:10 Resita 06:10 Resita
06:50

12:55 Roman
06:55

05:05 Caransebes 05:05 Bacau 05:05 Caransebes 05:05 Caransebes
06:55

06:10 Caransebes 06:10 Caransebes
06:55

12:55 Cristesti
07:00
Danytur
10:00 Vaslui
07:00

11:15 Filiasi
07:00

05:05 Bucuresti 05:05 Bucuresti 05:05 Lugoj 05:05 Bucuresti 05:05 Roman 05:05 Lugoj 05:05 Lugoj
07:00

06:10 Lugoj 06:10 Roman 06:10 Bucuresti 06:10 Lugoj 06:10 Bucuresti
07:00

12:55 Targu Jiu
07:05

05:05 Timisoara 05:05 Timisoara 05:05 Vaslui 05:05 Timisoara
07:05

06:10 Vaslui 06:10 Timisoara 06:10 Timisoara
07:05

12:55 Brasov
07:10

05:05 Negresti 05:05 Arad 05:05 Arad 05:05 Arad
07:10

06:10 Arad 06:10 Arad 06:10 Negresti
07:10

05:05 Iasi
07:15

06:10 Iasi
07:15

11:15 Pitesti
07:20

05:05 Targu Jiu 05:05 Targu Jiu 05:05 Podu Iloaiei 05:05 Targu Jiu
07:20

06:10 Targu Jiu 06:10 Podu Iloaiei 06:10 Targu Jiu
07:20

05:05 Petrosani 05:05 Petrosani 05:05 Petrosani 05:05 Deleni
07:25

06:10 Deleni 06:10 Petrosani 06:10 Petrosani
07:25

12:55 Fetesti
07:30

11:15 Targu Secuiesc
07:30

05:05 Hirlau 05:05 Hateg 05:05 Pitesti 05:05 Hateg 05:05 Pitesti 05:05 Pitesti 05:05 Hateg
07:30

06:10 Hateg 06:10 Pitesti 06:10 Hateg 06:10 Pitesti 06:10 Hirlau
07:30

05:05 Targu Frumos
07:35

06:10 Targu Frumos
07:35

05:05 Calan 05:05 Calan 05:05 Pascani 05:05 Calan
07:40

06:10 Calan 06:10 Pascani 06:10 Calan
07:40

05:05 Motca
07:45

06:10 Motca
07:45

05:05 Hunedoara 05:05 Hunedoara 05:05 Ploiesti 05:05 Hunedoara 05:05 Ploiesti 05:05 Cristesti 05:05 Ploiesti
07:50

06:10 Hunedoara 06:10 Ploiesti 06:10 Cristesti 06:10 Hunedoara 06:10 Ploiesti
07:50

06:10 Timisesti
07:55

12:55 Targu Neamt
08:00
Danytur
10:00 Negresti
08:00

11:15 Brasov
08:00

05:05 Ramnicu Sarat 05:05 Timisesti 05:05 Deva 05:05 Ramnicu Sarat 05:05 Deva 05:05 Deva 05:05 Ramnicu Sarat
08:00

06:10 Ramnicu Sarat 06:10 Dumbrava 06:10 Deva 06:10 Ramnicu Sarat 06:10 Deva
08:00

05:05 Dumbrava
08:05

06:10 Targu Neamt
08:05

11:15 Bicaz
08:10

05:05 Campina 05:05 Campina 05:05 Campina 05:05 Targu Neamt
08:10

06:10 Campina 06:10 Piatra Neamt 06:10 Campina
08:10

11:15 Ramnicu Valcea
08:15

05:05 Piatra Neamt
08:15

06:10 Bicaz
08:15

11:15 Falticeni
08:20

05:05 Bicaz 05:05 Sinaia 05:05 Sinaia 05:05 Sinaia
08:20

06:10 Sinaia 06:10 Sinaia
08:20

05:05 Poiana Largului
08:25

12:55 Fagaras
08:30

11:15 Gura Humorului
08:30

05:05 Simeria 05:05 Simeria 05:05 Durau 05:05 Predeal 05:05 Predeal 05:05 Simeria 05:05 Predeal
08:30

06:10 Simeria 06:10 Poiana Largului 06:10 Predeal 06:10 Simeria 06:10 Predeal
08:30

12:55 Petrosani
08:35

06:10 Durau
08:35

11:15 Moinesti
08:40

05:05 Borsec 05:05 Orastie 05:05 Orastie 05:05 Orastie
08:40

06:10 Orastie 06:10 Toplita 06:10 Orastie
08:40

11:15 Fagaras
08:45

05:05 Toplita
08:45

06:10 Miercurea Ciuc
08:45

05:05 Sebes 05:05 Sebes 05:05 Miercurea Ciuc 05:05 Sebes
08:50

06:10 Sebes 06:10 Sfantu Gheorghe 06:10 Sebes
08:50

05:05 Sfantu Gheorghe
08:55

06:10 Morareni
08:55
Danytur
10:00 Roman
09:00

11:15 Comanesti
09:00

05:05 Lancram 05:05 Brasov 05:05 Lancram 05:05 Brasov 05:05 Brasov 05:05 Morareni 05:05 Lancram
09:00

06:10 Reghin 06:10 Lancram 06:10 Brasov 06:10 Lancram 06:10 Brasov
09:00

05:05 Reghin
09:05

06:10 Medias
09:05

11:15 Targu Jiu
09:10

05:05 Targu Secuiesc 05:05 Targu Secuiesc 05:05 Medias 05:05 Targu Secuiesc
09:10

06:10 Targu Secuiesc 06:10 Sighisoara 06:10 Targu Secuiesc
09:10

05:05 Sighisoara
09:15

06:10 Targu Mures
09:15

11:15 Campulung Moldovenesc
09:20

05:05 Sfantu Gheorghe 05:05 Sfantu Gheorghe 05:05 Sfantu Gheorghe
09:20

06:10 Falticeni 06:10 Sfantu Gheorghe 06:10 Sfantu Gheorghe
09:20

06:10 Suceava
09:25

12:55 Poiana Largului
09:30

11:15 Targu Ocna
09:30

05:05 Alba Iulia 05:05 Alba Iulia 05:05 Covasna 05:05 Covasna 05:05 Alba Iulia 05:05 Covasna
09:30

06:10 Alba Iulia 06:10 Covasna 06:10 Alba Iulia 06:10 Covasna
09:30

12:55 Hateg
09:35

11:15 Gheorgheni
09:35

11:15 Reghin
09:40

05:05 Teius 05:05 Targu Ocna 05:05 Targu Ocna 05:05 Teius 05:05 Targu Ocna 05:05 Teius
09:40

06:10 Targu Ocna 06:10 Teius 06:10 Targu Ocna 06:10 Teius
09:40

12:55 Sibiu
09:45

11:15 Drobeta Turnu Severin
09:45

06:10 Botosani
09:45

05:05 Onesti 05:05 Aiud 05:05 Onesti 05:05 Onesti 05:05 Aiud 05:05 Aiud
09:50

06:10 Aiud 06:10 Gura Humorului 06:10 Onesti 06:10 Aiud 06:10 Onesti
09:50

06:10 Campulung Moldovenesc
09:55

12:55 Hunedoara
10:00
Danytur
10:00 Bacau
10:00

11:15 Toplita Gara
10:00

05:05 Unirea 05:05 Comanesti 05:05 Comanesti 05:05 Unirea 05:05 Unirea 05:05 Targu Mures 05:05 Comanesti
10:00

06:10 Comanesti 06:10 Unirea 06:10 Comanesti 06:10 Iacobeni 06:10 Unirea
10:00

05:05 Falticeni
10:05

11:15 Sighisoara
10:10

05:05 Turda 05:05 Suceava 05:05 Turda 05:05 Moinesti 05:05 Turda 05:05 Moinesti 05:05 Moinesti
10:10

06:10 Turda 06:10 Moinesti 06:10 Vatra Dornei 06:10 Turda 06:10 Moinesti
10:10

11:15 Orastie
10:15

05:05 Dolhasca
10:15

06:10 Prundu Bargaului
10:15

11:15 Deva
10:20

05:05 Fagaras 05:05 Fagaras 05:05 Fagaras 05:05 Veresti
10:20

06:10 Bistrita 06:10 Fagaras 06:10 Fagaras
10:20

11:15 Caransebes
10:25

05:05 Darabani
10:25

06:10 Beclean
10:25

12:55 Sebes
10:30

11:15 Targu Mures
10:30

05:05 Vestem 05:05 Botosani 05:05 Vestem 05:05 Vestem
10:30

06:10 Vestem 06:10 Dej 06:10 Vestem
10:30

11:15 Vatra Dornei
10:35

05:05 Gura Humorului
10:35

05:05 Campulung Moldovenesc
10:40

05:05 Iacobeni
10:45

05:05 Borsa
10:48

05:05 Ramnicu Valcea 05:05 Ramnicu Valcea 05:05 Ramnicu Valcea
10:50

06:10 Ramnicu Valcea 06:10 Ramnicu Valcea
10:50
Danytur
10:00 Onesti
11:00

11:15 Resita
11:00

05:05 Vatra Dornei 05:05 Sibiu 05:05 Sibiu 05:05 Sibiu
11:00

06:10 Sibiu 06:10 Sibiu
11:00

05:05 Prundu Bargaului
11:05

11:15 Blaj
11:10

05:05 Miercurea Sibiului 05:05 Miercurea Sibiului 05:05 Bistrita 05:05 Miercurea Sibiului
11:10

06:10 Miercurea Sibiului 06:10 Miercurea Sibiului
11:10

11:15 Sibiu
11:15

05:05 Beclean
11:15

05:05 Baia Mare 05:05 Sighisoara 05:05 Sighisoara 05:05 Sighisoara
11:20

06:10 Sighisoara 06:10 Sighisoara
11:20

05:05 Dej
11:25

12:55 Toplita
11:30

11:15 Medias
11:30

05:05 Medias 05:05 Cluj Napoca 05:05 Medias 05:05 Medias
11:30

06:10 Medias 06:10 Medias 06:10 Cluj Napoca
11:30

11:15 Sebes
11:35

12:55 Deva
12:00
Danytur
10:00 Targu Secuiesc
12:00

11:15 Alba Iulia
12:00

05:05 Cluj Napoca
12:00

06:10 Cluj Napoca
12:00

06:10 Gilau
12:05

11:15 Bistrita
12:10

06:10 Huedin
12:10

06:10 Negreni
12:15

11:15 Lugoj
12:20

06:10 Alesd
12:20

12:55 Reghin
12:30

11:15 Aiud
12:30

05:05 Gilau
12:30

11:15 Beclean
12:35

05:05 Huedin
12:40
Danytur
10:00 Sfantu Gheorghe
13:00

11:15 Dej
13:00

05:05 Negreni
13:00

05:05 Piatra Craiului
13:05

11:15 Turda
13:15

12:55 Alba Iulia
13:30

11:15 Gherla
13:30
Danytur
10:00 Brasov
14:00

11:15 Cluj Napoca
14:00

05:05 Alesd
14:00

11:15 Timisoara
14:10

12:55 Targu Mures
14:30

12:55 Aiud
14:45

12:55 Ludus
15:00
Danytur
10:00 Sighisoara
15:00

11:15 Huedin
15:00

05:05 Oradea
15:00

12:55 Turda
15:30

12:55 Cluj Napoca
16:00
Danytur
10:00 Targu Mures
16:00

11:15 Arad
16:00

05:05 Bors
16:00
Danytur
10:00 Ludus
16:30
Danytur
10:00 Campia Turzii
17:00

11:15 Oradea
17:00

11:15 Nadlac
17:10
Danytur
10:00 Turda
17:30

12:55 Huedin
18:00
Danytur
10:00 Cluj Napoca
18:00
Danytur
10:00 Floresti
18:30

06:10 Oradea
18:30

06:10 Bors
18:40

12:55 Alesd
19:00
Danytur
10:00 Gilau
19:00

12:55 Oradea
19:30

12:55 Bors
19:45
Danytur
10:00 Huedin
20:00
Danytur
10:00 Alesd
21:00
Danytur
10:00 Oradea
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.