La adresa - Mersul autobuzelor Dortmund Germania

La adresa

Dortmund, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
03:30
06:15 Hannover
05:40 Danytur
17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes
07:45
09:15 Koln
10:10
20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca
11:10 Euro Michael Tour
19:35 Galati 18:45 Focsani 18:25 Dorohoi 18:05 Bucuresti 17:45 Podu Iloaiei 17:15 Campina 16:45 Gura Humorului 16:30 Roman 13:30 Toplita 10:30 Turda 05:30 Oradea 19:30 Buzau 18:40 Adjud 18:20 Onesti 18:00 Moinesti 17:40 Ploiesti 17:10 Buhusi 16:40 Falticeni 16:05 Brasov 12:30 Reghin 09:30 Cluj Napoca 05:00 Bors 19:00 Ramnicu Sarat 18:35 Barlad 18:15 Vaslui 17:55 Botosani 17:35 Suceava 16:55 Roznov 16:37 Pascani 16:00 Targu Neamt 12:00 Targu Mures 08:30 Huedin 19:40 Braila 18:50 Tecuci 18:30 Husi 18:10 Comanesti 17:50 Iasi 17:30 Bacau 16:50 Targu Frumos 16:35 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului 11:00 Ludus 06:30 Alesd
11:10
10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti
12:05
10:00 Reghin 10:20 Toplita 10:40 Bicaz 15:00 Tulcea 05:20 Piatra Craiului 08:10 Cluj Napoca 08:30 Prundu Bargaului 09:05 Gura Humorului 09:25 Dolhasca 11:10 Motca 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:40 Medgidia 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:05 Morareni 10:15 Miercurea Ciuc 10:45 Piatra Neamt 04:00 Bors 06:10 Negreni 08:16 Dej 08:35 Vatra Dornei 09:10 Botosani 09:30 Suceava 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 13:30 Harsova 10:40 Simeria 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:50 Sighisoara 10:10 Sfantu Gheorghe 10:30 Durau 10:55 Dumbrava 05:00 Oradea 06:30 Huedin 08:20 Beclean 08:40 Iacobeni 09:15 Darabani 11:00 Timisesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 14:00 Constanta 11:05 Hunedoara 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:55 Medias 10:25 Grinties 10:35 Poiana Largului 08:00 Cluj Napoca 05:10 Alesd 07:00 Gilau 08:25 Bistrita 09:00 Campulung Moldovenesc 09:20 Veresti 11:05 Cristesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:50 Mangalia 11:30 Hateg 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu
20:00 BEPS TRAVEL
20:45 Essen
Sosiri
De la Ora

13:30 Constanta
00:05

16:10 Braila
00:10

13:30 Mangalia
00:10

13:30 Medgidia
00:15

13:30 Cernavoda
00:30

16:10 Galati
00:40

16:10 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
12:10 Targu Neamt
01:00

13:30 Giurgiu
01:00

13:30 Alexandria
01:05

13:30 Fetesti
01:10

13:30 Braila
01:20

16:10 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
12:10 Galati
01:30

13:30 Tulcea
01:30

16:10 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
12:10 Buzau
02:00

13:30 Calarasi
02:00

13:30 Galati
02:10

16:10 Focsani
02:15
Euro Michael Tour
12:10 Ramnicu Sarat
02:30

16:10 Adjud
02:45

16:10 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
12:10 Tecuci
03:00

13:30 Slobozia
03:00

13:30 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
12:10 Focsani
03:15

13:30 Ramnicu Sarat
03:20

16:10 Husi
03:30

13:30 Barlad
03:30

16:10 Dorohoi
03:35

16:10 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
12:10 Adjud
03:45
Danytur
15:20 Schwechat
03:50

13:30 Husi
03:50

16:10 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
12:10 Barlad
04:00

13:30 Bucuresti
04:00

09:00 Tulcea
04:00

16:10 Comanesti
04:10

13:30 Buzau
04:10

09:00 Braila
04:10

16:10 Bucuresti
04:15

16:10 Moinesti
04:20

13:30 Focsani
04:20

09:00 Galati
04:20

16:10 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
12:10 Husi
04:30

13:30 Vaslui
04:30

09:00 Tecuci
04:30

16:10 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
12:10 Dorohoi
04:35

13:30 Harlau
04:40

16:10 Iasi
04:45
Euro Michael Tour
12:10 Onesti
04:45

16:10 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
15:20 Braila 15:20 Focsani
05:00
Euro Michael Tour
12:10 Vaslui
05:00

13:30 Roman
05:00

09:00 Barlad 09:00 Giurgiu 09:00 Giurgiu
05:00

16:10 Filiasi
05:05

16:10 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
12:10 Comanesti
05:10

13:30 Adjud
05:10

09:00 Turnu Magurele 09:00 Turnu Magurele 09:00 Husi
05:10

13:30 Bacau
05:15

16:10 Suceava
05:20
Danytur
15:20 Tecuci
05:20
Euro Michael Tour
12:10 Moinesti
05:20

13:30 Slatina (Olt)
05:20

09:00 Corabia 09:00 Corabia
05:20

13:30 Radauti
05:25

16:10 Bacau
05:30
Danytur
15:20 Galati
05:30
Euro Michael Tour
12:10 Botosani
05:30

13:30 Iasi
05:30

09:00 Buzau 09:00 Alexandria 09:00 Alexandria
05:30

13:30 Dorohoi
05:35

16:10 Negresti
05:40
Danytur
15:20 Marasesti
05:40

13:30 Targu Frumos
05:40

09:00 Focsani 09:00 Slatina (Olt) 09:00 Slatina (Olt)
05:40

16:10 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
12:10 Iasi
05:45

13:30 Targoviste
05:45

13:30 Urziceni
05:47

16:10 Constanta
05:50

13:30 Ploiesti
05:50

09:00 Marasesti
05:50

13:30 Targu Neamt
05:55

09:00 Adjud
05:55

13:30 Buhusi
05:57

13:30 Roznov
05:58

16:10 Campina
06:00
Danytur
15:20 Saveni 15:20 Adjud 15:20 Barlad
06:00
Euro Michael Tour
12:10 Podu Iloaiei
06:00

13:30 Piatra Neamt
06:00

09:00 Sascut 09:00 Constanta 09:00 Constanta 09:00 Laufen 09:00 Craiova 09:00 Craiova
06:00

16:10 Buhusi
06:05

09:00 Bacau 09:00 Mangalia 09:00 Mangalia
06:05

16:10 Roznov
06:10
Danytur
15:20 Husi
06:10

13:30 Onesti
06:10

09:00 Filiasi 09:00 Filiasi 09:00 Roman
06:10

16:10 Targu Frumos
06:15

09:00 Medgidia 09:00 Medgidia 09:00 Vaslui
06:15

16:10 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
12:10 Suceava
06:20

13:30 Botosani
06:20

09:00 Negresti 09:00 Rovinari 09:00 Hirsova 09:00 Rovinari 09:00 Hirsova
06:20

09:00 Tandarei 09:00 Tandarei
06:25

16:10 Falticeni
06:30
Danytur
15:20 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
12:10 Bacau
06:30

13:30 Pascani
06:30

09:00 Iasi 09:00 Isalnita 09:00 Slobozia 09:00 Slobozia 09:00 Isalnita
06:30

16:10 Rovinari
06:35

09:00 Podu Iloaiei
06:35

16:10 Pascani
06:40

13:30 Craiova
06:40

09:00 Targu Carbunesti 09:00 Targu Carbunesti 09:00 Deleni
06:40

16:10 Motca
06:45

09:00 Hirlau 09:00 Motru 09:00 Motru
06:45

16:10 Piatra Neamt
06:50

13:30 Suceava
06:50

09:00 Resita 09:00 Resita 09:00 Targu Frumos
06:50

16:10 Roman
06:55

09:00 Caransebes 09:00 Caransebes 09:00 Pascani
06:55

16:10 Cristesti
07:00
Danytur
15:20 Iasi 15:20 Harlau 15:20 Vaslui
07:00

13:30 Filiasi
07:00

09:00 Bucuresti 09:00 Bucuresti 09:00 Lugoj 09:00 Lugoj 09:00 Motca
07:00

16:10 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
12:10 Buhusi
07:05

09:00 Cristesti 09:00 Timisoara 09:00 Timisoara
07:05

16:10 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
12:10 Roznov
07:10

09:00 Arad 09:00 Arad 09:00 Timisesti
07:10
Danytur
15:20 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
12:10 Targu Frumos
07:15
Euro Michael Tour
12:10 Gura Humorului
07:20

13:30 Pitesti
07:20

09:00 Targu Jiu 09:00 Targu Jiu 09:00 Dumbrava
07:20

09:00 Targu Neamt 09:00 Petrosani 09:00 Petrosani
07:25

16:10 Fetesti
07:30
Danytur
15:20 Targu Frumos 15:20 Suceava
07:30
Euro Michael Tour
12:10 Falticeni
07:30

13:30 Targu Secuiesc
07:30

09:00 Piatra Neamt 09:00 Hateg 09:00 Pitesti 09:00 Hateg 09:00 Pitesti
07:30

09:00 Bicaz
07:35
Euro Michael Tour
12:10 Pascani
07:40

09:00 Sovata 09:00 Calan 09:00 Calan
07:40

09:00 Poiana Largului
07:45
Euro Michael Tour
12:10 Piatra Neamt
07:50

09:00 Durau 09:00 Hunedoara 09:00 Hunedoara 09:00 Ploiesti 09:00 Ploiesti
07:50
Euro Michael Tour
12:10 Roman
07:55

09:00 Grinties
07:55

14:30 Targu Neamt
08:00

16:10 Targu Neamt
08:00
Danytur
15:20 Negresti 15:20 Targu Ocna 15:20 Pascani
08:00

13:30 Brasov
08:00

09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Borsec 09:00 Deva 09:00 Deva
08:00

09:00 Toplita
08:05

13:30 Bicaz
08:10

09:00 Miercurea Ciuc 09:00 Campina 09:00 Campina
08:10

13:30 Ramnicu Valcea
08:15

13:30 Falticeni
08:20

09:00 Sinaia 09:00 Sinaia 09:00 Sfantu Gheorghe
08:20

16:10 Fagaras
08:30

13:30 Gura Humorului
08:30

09:00 Simeria 09:00 Simeria 09:00 Morareni 09:00 Predeal 09:00 Predeal
08:30

16:10 Petrosani
08:35

13:30 Moinesti
08:40

09:00 Orastie 09:00 Orastie
08:40

13:30 Fagaras
08:45

09:00 Sebes 09:00 Sebes
08:50
Danytur
15:20 Roman 15:20 Comanesti
09:00

13:30 Comanesti
09:00

09:00 Lancram 09:00 Brasov 09:00 Lancram 09:00 Brasov 09:00 Reghin
09:00

13:30 Targu Jiu
09:10

09:00 Targu Secuiesc 09:00 Targu Secuiesc
09:10
Danytur
15:20 Girov
09:20

13:30 Campulung Moldovenesc
09:20

09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Sfantu Gheorghe
09:20

16:10 Poiana Largului
09:30

13:30 Targu Ocna
09:30

09:00 Medias 09:00 Alba Iulia 09:00 Alba Iulia 09:00 Covasna 09:00 Covasna
09:30

16:10 Hateg
09:35

13:30 Gheorgheni
09:35

13:30 Reghin
09:40

09:00 Sighisoara 09:00 Targu Ocna 09:00 Targu Ocna 09:00 Teius 09:00 Teius
09:40

16:10 Sibiu
09:45

13:30 Drobeta Turnu Severin
09:45

09:00 Onesti 09:00 Onesti 09:00 Aiud 09:00 Aiud
09:50

14:30 Toplita
10:00

16:10 Hunedoara
10:00
Danytur
15:20 Miercurea Ciuc 15:20 Piatra Neamt 15:20 Bacau 15:20 Gura Humorului 15:20 Targu Neamt
10:00

13:30 Toplita Gara
10:00

09:00 Comanesti 09:00 Comanesti 09:00 Unirea 09:00 Unirea 09:00 Targu Mures
10:00

09:00 Falticeni
10:05

13:30 Sighisoara
10:10

09:00 Suceava 09:00 Turda 09:00 Turda 09:00 Moinesti 09:00 Moinesti
10:10

13:30 Orastie
10:15

09:00 Dolhasca
10:15

13:30 Deva
10:20

09:00 Veresti 09:00 Fagaras 09:00 Fagaras
10:20

13:30 Caransebes
10:25

09:00 Darabani
10:25

16:10 Sebes
10:30
Danytur
15:20 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
12:10 Poiana Largului
10:30

13:30 Targu Mures
10:30

09:00 Stefanesti 09:00 Vestem 09:00 Vestem
10:30

13:30 Vatra Dornei
10:35

09:00 Botosani
10:35

09:00 Gura Humorului
10:40

09:00 Campulung Moldovenesc
10:45

09:00 Iacobeni 09:00 Ramnicu Valcea 09:00 Ramnicu Valcea
10:50

09:00 Borsa
10:53
Danytur
15:20 Odorheiu Secuiesc 15:20 Onesti 15:20 Campulung Moldovenesc
11:00

13:30 Resita
11:00

09:00 Vatra Dornei 09:00 Sibiu 09:00 Sibiu
11:00

09:00 Prundu Bargaului
11:05

13:30 Blaj
11:10

09:00 Miercurea Sibiului 09:00 Miercurea Sibiului 09:00 Bistrita
11:10

13:30 Sibiu
11:15

09:00 Beclean
11:15

09:00 Sighisoara 09:00 Sighisoara 09:00 Baia Mare
11:20

09:00 Dej
11:25

16:10 Toplita
11:30
Euro Michael Tour
12:10 Oradea
11:30

13:30 Medias
11:30

09:00 Cluj Napoca 09:00 Medias 09:00 Medias
11:30

13:30 Sebes
11:35

14:30 Hannover
11:45

14:30 Reghin
12:00

16:10 Deva
12:00
Danytur
15:20 Targu Secuiesc 15:20 Vatra Dornei 15:20 Medias 15:20 Praid
12:00

13:30 Alba Iulia
12:00

09:00 Cluj Napoca
12:00

13:30 Bistrita
12:10

13:30 Lugoj
12:20

14:30 Targu Mures
12:30

16:10 Reghin
12:30
Euro Michael Tour
12:10 Toplita
12:30

13:30 Aiud
12:30

09:00 Gilau
12:30

13:30 Beclean
12:35
Danytur
15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Reghin 15:20 Blaj
13:00

13:30 Dej
13:00

09:00 Huedin
13:00

13:30 Turda
13:15

16:10 Alba Iulia
13:30
Euro Michael Tour
12:10 Reghin
13:30

13:30 Gherla
13:30

14:30 Cluj Napoca
14:00
Danytur
15:20 Teius 15:20 Brasov 15:20 Fagaras
14:00

13:30 Cluj Napoca
14:00

09:00 Negreni
14:00

13:30 Timisoara
14:10

16:10 Targu Mures
14:30
Euro Michael Tour
12:10 Targu Mures
14:30

16:10 Aiud
14:45
Euro Michael Tour
12:10 Aiud
14:45

16:10 Ludus
15:00
Danytur
15:20 Avrig 15:20 Alba Iulia 15:20 Sighisoara
15:00
Euro Michael Tour
12:10 Ludus
15:00

13:30 Huedin
15:00

09:00 Piatra Craiului
15:00

16:10 Turda
15:30
Danytur
15:20 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
12:10 Turda
15:30

09:00 Beius
15:30

16:10 Cluj Napoca
16:00
Danytur
15:20 Targu Mures 15:20 Dej 15:20 Bistrita 15:20 Zlatna
16:00
Euro Michael Tour
12:10 Cluj Napoca
16:00

13:30 Arad
16:00

09:00 Alesd
16:00
Danytur
15:20 Ludus 15:20 Sebes
16:30

14:30 Oradea
17:00
Danytur
15:20 Campia Turzii 15:20 Nasaud 15:20 Abrud
17:00

13:30 Oradea
17:00

13:30 Nadlac
17:10
Danytur
15:20 Turda 15:20 Beclean
17:30

16:10 Huedin
18:00
Danytur
15:20 Cluj Napoca 15:20 Brad 15:20 Gherla 15:20 Zalau 15:20 Deva
18:00
Euro Michael Tour
12:10 Huedin
18:00
Danytur
15:20 Floresti
18:30

16:10 Alesd
19:00
Danytur
15:20 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
12:10 Alesd
19:00

09:00 Oradea
19:00

16:10 Oradea
19:30

16:10 Bors
19:45
Euro Michael Tour
12:10 Bors
19:45
Danytur
15:20 Huedin
20:00
Danytur
15:20 Alesd
21:00

23:30 Koln
21:30
Danytur
15:20 Oradea 15:20 Arad 15:20 Oradea 15:20 Oradea
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.