Guterstrabe nr.8(Autogara langa Gara) - Mersul autobuzelor Deggendorf Germania

Guterstrabe nr.8(Autogara langa Gara)

Deggendorf, Germania

Plecări
Ora Către
18:00
19:30 Bacau 22:15 Targu Frumos 17:15 Reghin 17:00 Craiova 15:00 Bistrita 09:30 Oradea 11:30 Resita 15:00 Drobeta Turnu Severin 16:00 Brasov 12:00 Sebes 06:30 Nadlac 18:30 Onesti 16:30 Targu Mures 16:00 Pitesti 14:30 Targu Jiu 14:15 Beclean 08:45 Salonta 10:30 Caransebes 14:30 Orsova 19:00 Bucuresti 15:45 Codlea 11:00 Deva 17:00 Sinaia 17:15 Targu Secuiesc 15:45 Sighisoara 15:00 Ramnicu Valcea 13:00 Petrosani 13:15 Dej 08:00 Chisineu Cris 09:30 Lugoj 14:00 Baile Herculane 18:00 Ploiesti 15:00 Fagaras 07:30 Lipova 23:00 Iasi 21:30 Roman 16:45 Sfantu Gheorghe 14:30 Medias 18:00 Slatina (Olt) 11:30 Hunedoara 12:00 Cluj Napoca 12:00 Bocsa 08:00 Timisoara 13:00 Anina 17:30 Campina 13:00 Sibiu 07:00 Arad
Sosiri
De la Ora

02:30 Roman
00:30

02:30 Bacau
02:30

02:30 Bucuresti
03:00

02:30 Onesti
03:30

02:30 Ploiesti 02:30 Slatina (Olt)
04:00

02:30 Campina
04:30

02:30 Targu Secuiesc
04:45

02:30 Craiova
05:00

05:40 Giurgiu 05:40 Giurgiu
05:00

05:40 Turnu Magurele 05:40 Turnu Magurele
05:10

02:30 Sfantu Gheorghe 02:30 Reghin
05:15

05:40 Corabia 05:40 Corabia
05:20

02:30 Sinaia
05:30

05:40 Alexandria 05:40 Braila 05:40 Alexandria
05:30

05:40 Galati
05:35

05:40 Slatina (Olt) 05:40 Slatina (Olt)
05:40

02:30 Targu Mures 02:30 Pitesti
06:00

05:40 Craiova 05:40 Constanta 05:40 Constanta 05:40 Craiova
06:00

05:40 Mangalia 05:40 Mangalia
06:05

05:40 Filiasi 05:40 Filiasi
06:10

05:40 Medgidia 05:40 Medgidia
06:15

05:40 Rovinari 05:40 Rovinari 05:40 Hirsova 05:40 Hirsova
06:20

05:40 Tandarei 05:40 Tandarei
06:25

02:30 Brasov 02:30 Bistrita
06:30

05:40 Isalnita 05:40 Slobozia 05:40 Slobozia 05:40 Isalnita
06:30

05:40 Tecuci 05:40 Targu Carbunesti 05:40 Targu Carbunesti
06:40

02:30 Codlea
06:45

05:40 Motru 05:40 Barlad 05:40 Motru
06:45

05:40 Resita 05:40 Resita 05:40 Husi
06:50

05:40 Caransebes 05:40 Caransebes
06:55

02:30 Sighisoara 02:30 Ramnicu Valcea 02:30 Beclean
07:00

05:40 Buzau 05:40 Bucuresti 05:40 Lugoj 05:40 Lugoj 05:40 Bucuresti
07:00

05:40 Timisoara 05:40 Timisoara
07:05

05:40 Focsani 05:40 Arad 05:40 Arad
07:10

05:40 Targu Jiu 05:40 Targu Jiu
07:20

05:40 Petrosani 05:40 Marasesti 05:40 Petrosani
07:25

02:30 Fagaras 02:30 Dej 02:30 Drobeta Turnu Severin 02:30 Targu Jiu
07:30

05:40 Pitesti 05:40 Adjud 05:40 Hateg 05:40 Pitesti 05:40 Hateg
07:30

05:40 Sascut
07:35

05:40 Bacau 05:40 Calan 05:40 Calan
07:40

05:40 Roman
07:45

05:40 Hunedoara 05:40 Ploiesti 05:40 Hunedoara 05:40 Vaslui 05:40 Ploiesti
07:50

02:30 Medias 02:30 Orsova
08:00

05:40 Ramnicu Sarat 05:40 Deva 05:40 Negresti 05:40 Ramnicu Sarat 05:40 Deva
08:00

05:40 Iasi
08:05

05:40 Podu Iloaiei 05:40 Campina 05:40 Campina
08:10

05:40 Deleni
08:15

05:40 Harlau 05:40 Sinaia 05:40 Sinaia
08:20

05:40 Targu Frumos
08:25

02:30 Baile Herculane
08:30

05:40 Pascani 05:40 Simeria 05:40 Simeria 05:40 Predeal 05:40 Predeal
08:30

05:40 Motca
08:35

05:40 Orastie 05:40 Cristesti 05:40 Orastie
08:40

05:40 Timisesti
08:45

05:40 Sebes 05:40 Sebes 05:40 Targu Neamt
08:50

05:40 Piatra Neamt
08:55

02:30 Petrosani 02:30 Sibiu 02:30 Cluj Napoca 02:30 Anina
09:00

05:40 Brasov 05:40 Brasov 05:40 Bicaz 05:40 Lancram 05:40 Lancram
09:00

05:40 Poiana Largului 05:40 Targu Secuiesc 05:40 Targu Secuiesc
09:10

05:40 Sfantu Gheorghe 05:40 Sfantu Gheorghe 05:40 Durau
09:20

02:30 Bocsa
09:30

05:40 Alba Iulia 05:40 Covasna 05:40 Alba Iulia 05:40 Covasna 05:40 Toplita
09:30

05:40 Targu Ocna 05:40 Teius 05:40 Targu Ocna 05:40 Morareni 05:40 Teius
09:40

05:40 Reghin
09:45

05:40 Aiud 05:40 Targu Mures 05:40 Onesti 05:40 Aiud 05:40 Onesti
09:50

02:30 Sebes 02:30 Resita
10:00

05:40 Unirea 05:40 Falticeni 05:40 Comanesti 05:40 Unirea 05:40 Comanesti
10:00

05:40 Suceava
10:05

05:40 Dolhasca 05:40 Turda 05:40 Moinesti 05:40 Turda 05:40 Moinesti
10:10

05:40 Fagaras 05:40 Fagaras 05:40 Veresti
10:20

05:40 Darabani
10:25

05:40 Botosani 05:40 Vestem 05:40 Vestem
10:30

05:40 Gura Humorului
10:40

05:40 Ramnicu Valcea 05:40 Ramnicu Valcea
10:50

05:40 Campulung Moldovenesc
10:55

02:30 Hunedoara 02:30 Caransebes
11:00

05:40 Sibiu 05:40 Iacobeni 05:40 Sibiu
11:00

05:40 Vatra Dornei
11:05

05:40 Miercurea Sibiului 05:40 Prundu Bargaului 05:40 Miercurea Sibiului
11:10

05:40 Sighisoara 05:40 Sighisoara 05:40 Bistrita
11:20

02:30 Deva
11:30

05:40 Medias 05:40 Medias 05:40 Beclean
11:30

05:40 Dej
11:40

05:40 Cluj Napoca
11:45

02:30 Lugoj 02:30 Oradea
12:00

05:40 Cluj Napoca
12:00

05:40 Gilau
12:15

02:30 Salonta
12:45

02:30 Chisineu Cris
13:30

05:40 Huedin
13:30

02:30 Lipova 02:30 Timisoara
14:00

05:40 Negreni
14:50

05:40 Alesd
14:55

02:30 Arad
15:00

02:30 Nadlac
15:45

05:40 Oradea
18:15

05:40 Bors
18:30

02:30 Iasi
23:00

02:30 Targu Frumos
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.