Guterstrabe nr.8(Autogara langa Gara) - Mersul autobuzelor Deggendorf Germania

Guterstrabe nr.8(Autogara langa Gara)

Deggendorf, Germania

Plecări
Ora Către
11:00
09:30 Iacobeni 09:10 Darabani 13:30 Harlau 15:10 Marasesti 14:30 Roman 12:30 Targu Neamt 11:00 Durau 10:00 Targu Mures 16:00 Galati 15:40 Husi 05:00 Bors 07:00 Huedin 08:40 Dej 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Veresti 13:00 Pascani 15:00 Adjud 13:40 Deleni 12:00 Piatra Neamt 10:50 Toplita 09:50 Falticeni 15:55 Tecuci 14:10 Negresti 05:30 Oradea 07:10 Gilau 08:50 Beclean 09:10 Prundu Bargaului 09:50 Gura Humorului 09:30 Dolhasca 15:30 Buzau 14:50 Sascut 12:50 Motca 11:40 Bicaz 10:30 Morareni 13:20 Targu Frumos 15:50 Barlad 14:00 Iasi 05:40 Alesd 08:00 Cluj Napoca 09:00 Bistrita 09:20 Vatra Dornei 09:55 Botosani 09:40 Suceava 15:20 Focsani 14:40 Bacau 12:40 Cristesti 11:30 Poiana Largului 10:20 Reghin 16:30 Braila 14:20 Vaslui 13:50 Podu Iloaiei 05:50 Negreni 08:30 Cluj Napoca
18:00
08:45 Salonta 10:30 Caransebes 14:30 Orsova 14:15 Beclean 08:45 Salonta 19:00 Bucuresti 15:45 Codlea 11:00 Deva 17:00 Sinaia 18:30 Onesti 16:30 Targu Mures 16:00 Pitesti 14:30 Targu Jiu 14:15 Beclean 13:15 Dej 08:00 Chisineu Cris 09:30 Lugoj 14:00 Baile Herculane 13:15 Dej 08:00 Chisineu Cris 18:00 Ploiesti 15:00 Fagaras 07:30 Lipova 23:00 Iasi 17:15 Targu Secuiesc 15:45 Sighisoara 15:00 Ramnicu Valcea 13:00 Petrosani 12:00 Cluj Napoca 12:00 Bocsa 08:00 Timisoara 13:00 Anina 12:00 Cluj Napoca 17:30 Campina 13:00 Sibiu 07:00 Arad 21:30 Roman 16:45 Sfantu Gheorghe 14:30 Medias 18:00 Slatina (Olt) 11:30 Hunedoara 09:30 Oradea 11:30 Resita 15:00 Drobeta Turnu Severin 15:00 Bistrita 09:30 Oradea 16:00 Brasov 12:00 Sebes 06:30 Nadlac 19:30 Bacau 22:15 Targu Frumos 17:15 Reghin 17:00 Craiova 15:00 Bistrita
Sosiri
De la Ora

02:30 Roman 02:30 Roman
00:30

02:30 Bacau 02:30 Bacau
02:30

02:30 Bucuresti
03:00

20:40 Braila
03:00

20:40 Galati
03:10

20:40 Tecuci
03:20

02:30 Onesti 02:30 Onesti
03:30

02:30 Slatina (Olt) 02:30 Ploiesti 02:30 Slatina (Olt)
04:00

02:30 Campina
04:30

20:40 Barlad
04:30

20:40 Husi
04:40

02:30 Targu Secuiesc 02:30 Targu Secuiesc
04:45

02:30 Craiova 02:30 Craiova
05:00

20:40 Buzau
05:00

02:30 Sfantu Gheorghe 02:30 Reghin 02:30 Sfantu Gheorghe 02:30 Reghin
05:15

20:40 Focsani
05:20

02:30 Sinaia
05:30

02:30 Targu Mures 02:30 Pitesti 02:30 Targu Mures 02:30 Pitesti
06:00

20:40 Marasesti 20:40 Craiova
06:00

20:40 Adjud 20:40 Filiasi
06:10

20:40 Rovinari
06:20

02:30 Bistrita 02:30 Bistrita 02:30 Brasov 02:30 Bistrita
06:30

20:40 Sascut 20:40 Isalnita
06:30

20:40 Targu Carbunesti
06:40

02:30 Codlea
06:45

20:40 Bacau
06:50

20:40 Roman
06:55

02:30 Beclean 02:30 Sighisoara 02:30 Ramnicu Valcea 02:30 Beclean 02:30 Beclean 02:30 Sighisoara 02:30 Ramnicu Valcea
07:00

20:40 Vaslui 20:40 Bucuresti 20:40 Targu Jiu
07:00

20:40 Negresti 20:40 Petrosani
07:10

20:40 Iasi
07:20

02:30 Targu Jiu 02:30 Dej 02:30 Drobeta Turnu Severin 02:30 Fagaras 02:30 Targu Jiu 02:30 Dej 02:30 Dej
07:30

20:40 Pitesti 20:40 Podu Iloaiei 20:40 Hateg
07:30

20:40 Deleni
07:35

20:40 Harlau 20:40 Calan
07:40

20:40 Hunedoara 20:40 Ploiesti
07:50

20:40 Targu Frumos
07:59

02:30 Medias 02:30 Orsova 02:30 Medias
08:00

20:40 Ramnicu Sarat 20:40 Deva 20:40 Pascani
08:00

20:40 Motca 20:40 Campina
08:10

20:40 Cristesti
08:15

20:40 Sinaia
08:20

02:30 Baile Herculane
08:30

20:40 Simeria 20:40 Targu Neamt 20:40 Predeal
08:30

20:40 Orastie
08:40

20:40 Piatra Neamt 20:40 Sebes
08:50

02:30 Cluj Napoca 02:30 Anina 02:30 Cluj Napoca 02:30 Petrosani 02:30 Cluj Napoca 02:30 Sibiu 02:30 Petrosani
09:00

20:40 Bicaz 20:40 Brasov 20:40 Lancram
09:00

20:40 Targu Secuiesc 20:40 Poiana Largului
09:10

20:40 Sfantu Gheorghe 20:40 Durau
09:20

02:30 Bocsa 02:30 Bocsa
09:30

20:40 Toplita 20:40 Alba Iulia 20:40 Covasna
09:30

20:40 Morareni 20:40 Teius 20:40 Targu Ocna
09:40

20:40 Onesti 20:40 Reghin 20:40 Aiud
09:50

20:40 Targu Mures
09:55

02:30 Resita 02:30 Resita 02:30 Sebes
10:00

20:40 Comanesti 20:40 Falticeni 20:40 Unirea
10:00

20:40 Suceava
10:05

20:40 Turda 20:40 Moinesti 20:40 Dolhasca
10:10

20:40 Veresti 20:40 Fagaras
10:20

20:40 Darabani
10:25

20:40 Botosani 20:40 Vestem
10:30

20:40 Gura Humorului
10:40

20:40 Ramnicu Valcea
10:50

20:40 Campulung Moldovenesc
10:55

02:30 Caransebes 02:30 Hunedoara 02:30 Caransebes 02:30 Hunedoara
11:00

20:40 Iacobeni 20:40 Sibiu
11:00

20:40 Vatra Dornei
11:05

20:40 Miercurea Sibiului 20:40 Prundu Bargaului
11:10

20:40 Sighisoara 20:40 Bistrita
11:20

02:30 Deva
11:30

20:40 Beclean 20:40 Medias
11:30

20:40 Dej
11:40

20:40 Cluj Napoca
11:45

02:30 Lugoj 02:30 Oradea 02:30 Oradea 02:30 Oradea 02:30 Lugoj
12:00

20:40 Cluj Napoca
12:00

20:40 Gilau
12:15

20:40 Huedin
12:30

02:30 Salonta 02:30 Salonta 02:30 Salonta
12:45

20:40 Negreni
12:50

20:40 Alesd
12:55

02:30 Chisineu Cris 02:30 Chisineu Cris 02:30 Chisineu Cris
13:30

02:30 Timisoara 02:30 Lipova 02:30 Timisoara
14:00

20:40 Oradea
14:15

20:40 Bors
14:30

02:30 Arad
15:00

02:30 Nadlac
15:45

02:30 Iasi 02:30 Iasi
23:00

02:30 Targu Frumos 02:30 Targu Frumos
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.