La adresa - Mersul autobuzelor Darmstadt Germania

La adresa

Darmstadt, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
08:25
15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 15:00 Motca 12:05 Timisoara 15:20 Deleni 12:25 Motru 07:30 Negreni 13:30 Harsova 08:30 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 11:00 Prundu Bargaului 09:40 Vestem 13:00 Gura Humorului 10:20 Onesti 13:35 Dolhasca 11:20 Targu Secuiesc 14:10 Reghin 12:00 Campina 14:25 Durau 13:10 Slobozia 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:05 Pascani 12:10 Lugoj 15:25 Podu Iloaiei 14:00 Constanta 07:40 Huedin 13:20 Tandarei 10:00 Dej 08:40 Miercurea Sibiului 12:00 Vatra Dornei 09:50 Fagaras 13:10 Botosani 10:30 Targu Ocna 13:40 Suceava 11:30 Brasov 07:25 Alesd 12:10 Ramnicu Sarat 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:10 Targu Frumos 12:15 Caransebes 15:30 Iasi 13:50 Mangalia 07:45 Gilau 13:00 Bucuresti 10:30 Beclean 09:00 Sibiu 12:20 Iacobeni 10:00 Moinesti 13:20 Darabani 10:50 Covasna 13:55 Falticeni 11:40 Predeal 14:15 Morareni 12:20 Ploiesti 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 14:55 Cristesti 12:00 Arad 15:15 Harlau 12:20 Resita 15:35 Negresti 13:40 Medgidia 08:00 Cluj Napoca 08:10 Medias 10:50 Bistrita 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 10:10 Comanesti 13:30 Veresti 11:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Targu Mures 11:50 Sinaia 14:20 Toplita 12:30 Pitesti 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman
09:00
17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 10:15 Turda 16:00 Durau 21:00 Buzau 11:00 Ramnicu Valcea 20:30 Sascut 12:00 Comanesti 20:00 Negresti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:20 Harlau 15:00 Sinaia 18:50 Cristesti 16:30 Pitesti 13:50 Falticeni 18:30 Hirsova 12:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 14:50 Sfantu Gheorghe 12:30 Deva 14:00 Sighisoara 11:30 Lancram 21:30 Galati 10:30 Unirea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 20:55 Focsani 11:15 Vestem 20:25 Bacau 12:20 Onesti 19:50 Iasi 14:10 Targu Secuiesc 19:15 Targu Frumos 15:20 Campina 18:40 Timisesti 17:00 Bucuresti 13:40 Suceava 17:00 Medgidia 12:20 Iacobeni 10:15 Medias 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 14:40 Morareni 12:15 Simeria 12:45 Stefanesti 11:15 Alba Iulia 21:20 Tecuci 10:15 Turda 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 10:45 Aiud 17:40 Bicaz 10:00 Cluj Napoca 20:50 Marasesti 11:30 Fagaras 20:20 Roman 12:40 Targu Ocna 19:40 Podu Iloaiei 14:30 Brasov 19:05 Pascani 15:40 Ramnicu Sarat 18:30 Dumbrava 17:30 Slobozia 12:40 Botosani 17:30 Mangalia 12:05 Borsa 10:00 Cluj Napoca 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 15:10 Toplita 12:50 Calan 14:30 Reghin 12:00 Orastie 21:50 Tulcea 11:00 Teius 21:15 Barlad 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 10:30 Unirea 16:30 Poiana Largului 21:10 Husi 10:50 Sibiu 20:40 Adjud 11:45 Moinesti 20:10 Vaslui 12:55 Covasna 19:30 Deleni 14:50 Predeal 19:00 Motca 16:00 Ploiesti 13:55 Targu Mures 18:00 Tandarei 12:35 Gura Humorului 20:00 Constanta 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 15:00 Miercurea Ciuc 12:40 Hunedoara 14:05 Medias 11:45 Sebes 21:40 Braila 10:45 Aiud
10:00
14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 08:00 Oradea 17:30 Husi 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:00 Barlad 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:40 Galati 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 20:00 Braila
12:20
16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu
13:50
17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara
Sosiri
De la Ora

11:00 Schwechat
03:50

16:00 Tulcea
04:00

16:00 Braila
04:30

12:50 Tulcea
04:50

11:00 Braila 11:00 Focsani
05:00

11:00 Tulcea 11:00 Giurgiu
05:00

12:50 Giurgiu 12:50 Giurgiu 12:50 Braila
05:00

16:00 Galati
05:00

11:00 Turnu Magurele
05:10

12:50 Turnu Magurele 12:50 Galati 12:50 Turnu Magurele
05:10

11:00 Tecuci
05:20

11:00 Corabia
05:20

12:50 Corabia 12:50 Tecuci 12:50 Corabia
05:20

11:00 Galati
05:30

11:00 Braila 11:00 Alexandria
05:30

12:50 Barlad 12:50 Alexandria 12:50 Alexandria
05:30

11:00 Galati
05:35

11:00 Marasesti
05:40

11:00 Slatina (Olt)
05:40

12:50 Husi 12:50 Slatina (Olt) 12:50 Slatina (Olt)
05:40

12:50 Buzau
05:45

12:50 Focsani
05:50

11:00 Saveni 11:00 Adjud 11:00 Barlad
06:00

11:00 Constanta 11:00 Craiova
06:00

12:50 Constanta 12:50 Craiova 12:50 Marasesti 12:50 Craiova 12:50 Constanta
06:00

16:00 Giurgiu 16:00 Constanta 16:00 Constanta 16:00 Tecuci 16:00 Giurgiu
06:00

12:30 Giurgiu 12:30 Constanta 12:30 Constanta 12:30 Giurgiu
06:00

11:00 Mangalia
06:05

12:50 Mangalia 12:50 Mangalia
06:05

11:00 Husi
06:10

11:00 Filiasi
06:10

12:50 Filiasi 12:50 Adjud 12:50 Filiasi
06:10

16:00 Turnu Magurele 16:00 Barlad 16:00 Turnu Magurele
06:10

12:30 Turnu Magurele 12:30 Turnu Magurele
06:10

11:00 Medgidia
06:15

12:50 Medgidia 12:50 Medgidia
06:15

11:00 Rovinari 11:00 Hirsova
06:20

12:50 Hirsova 12:50 Rovinari 12:50 Hirsova 12:50 Rovinari
06:20

16:00 Corabia 16:00 Husi 16:00 Corabia
06:20

12:30 Corabia 12:30 Corabia
06:20

11:00 Tandarei
06:25

12:50 Tandarei 12:50 Tandarei
06:25

11:00 Botosani
06:30

11:00 Slobozia 11:00 Isalnita
06:30

12:50 Isalnita 12:50 Slobozia 12:50 Isalnita 12:50 Sascut 12:50 Slobozia
06:30

16:00 Alexandria 16:00 Buzau 16:00 Mangalia 16:00 Mangalia 16:00 Alexandria
06:30

12:30 Mangalia 12:30 Mangalia 12:30 Alexandria 12:30 Alexandria
06:30

11:00 Targu Carbunesti 11:00 Tecuci
06:40

12:50 Targu Carbunesti 12:50 Targu Carbunesti
06:40

16:00 Medgidia 16:00 Filiasi 16:00 Filiasi 16:00 Focsani 16:00 Medgidia
06:40

12:30 Filiasi 12:30 Filiasi 12:30 Medgidia 12:30 Medgidia
06:40

11:00 Motru 11:00 Barlad
06:45

12:50 Motru 12:50 Motru
06:45

11:00 Resita 11:00 Husi
06:50

12:50 Resita 12:50 Resita 12:50 Bacau
06:50

16:00 Slatina (Olt) 16:00 Slatina (Olt) 16:00 Marasesti 16:00 Hirsova 16:00 Hirsova
06:50

12:30 Slatina (Olt) 12:30 Hirsova 12:30 Hirsova 12:30 Slatina (Olt)
06:50

11:00 Caransebes
06:55

12:50 Caransebes 12:50 Roman 12:50 Caransebes
06:55

16:00 Adjud
06:55

11:00 Iasi 11:00 Harlau 11:00 Vaslui
07:00

11:00 Lugoj 11:00 Bucuresti 11:00 Buzau
07:00

12:50 Lugoj 12:50 Lugoj 12:50 Vaslui 12:50 Bucuresti 12:50 Bucuresti
07:00

16:00 Sascut 16:00 Craiova 16:00 Tandarei 16:00 Tandarei 16:00 Craiova
07:00

12:30 Tandarei 12:30 Tandarei 12:30 Craiova 12:30 Tulcea 12:30 Craiova
07:00

11:00 Timisoara
07:05

12:50 Timisoara 12:50 Timisoara
07:05

16:00 Bacau
07:05

11:00 Arad 11:00 Focsani
07:10

12:50 Negresti 12:50 Arad 12:50 Arad
07:10

16:00 Filiasi 16:00 Filiasi 16:00 Roman
07:10

12:30 Filiasi 12:30 Braila 12:30 Filiasi
07:10

11:00 Cotnari
07:15

16:00 Vaslui
07:15

12:30 Galati
07:15

11:00 Targu Jiu
07:20

12:50 Iasi 12:50 Targu Jiu 12:50 Targu Jiu
07:20

16:00 Negresti 16:00 Rovinari 16:00 Rovinari
07:20

12:30 Rovinari 12:30 Rovinari
07:20

11:00 Marasesti 11:00 Petrosani
07:25

12:50 Petrosani 12:50 Petrosani
07:25

12:30 Tecuci
07:25

11:00 Targu Frumos 11:00 Suceava
07:30

11:00 Adjud 11:00 Hateg 11:00 Pitesti
07:30

12:50 Hateg 12:50 Pitesti 12:50 Hateg 12:50 Pitesti 12:50 Podu Iloaiei
07:30

16:00 Isalnita 16:00 Isalnita 16:00 Iasi
07:30

12:30 Isalnita 12:30 Isalnita
07:30

11:00 Sascut
07:35

12:50 Deleni
07:35

16:00 Podu Iloaiei
07:35

12:30 Barlad
07:35

11:00 Calan 11:00 Bacau
07:40

12:50 Calan 12:50 Calan 12:50 Hirlau
07:40

16:00 Targu Carbunesti 16:00 Deleni 16:00 Targu Carbunesti
07:40

12:30 Targu Carbunesti 12:30 Targu Carbunesti
07:40

11:00 Roman
07:45

16:00 Motru 16:00 Harlau 16:00 Motru
07:45

12:30 Motru 12:30 Husi 12:30 Motru
07:45

11:00 Vaslui 11:00 Ploiesti 11:00 Hunedoara
07:50

12:50 Hunedoara 12:50 Ploiesti 12:50 Hunedoara 12:50 Ploiesti
07:50

16:00 Resita 16:00 Resita 16:00 Targu Frumos
07:50

12:30 Resita 12:30 Resita
07:50

12:50 Targu Frumos
07:55

16:00 Caransebes 16:00 Caransebes 16:00 Pascani
07:55

12:30 Caransebes 12:30 Caransebes
07:55

11:00 Negresti 11:00 Targu Ocna 11:00 Pascani
08:00

11:00 Ramnicu Sarat 11:00 Negresti 11:00 Deva
08:00

12:50 Ramnicu Sarat 12:50 Pascani 12:50 Deva 12:50 Deva 12:50 Ramnicu Sarat
08:00

16:00 Slobozia 16:00 Slobozia 16:00 Lugoj 16:00 Motca 16:00 Lugoj
08:00

12:30 Slobozia 12:30 Slobozia 12:30 Lugoj 12:30 Buzau 12:30 Lugoj
08:00

11:00 Iasi
08:05

16:00 Timisoara 16:00 Timisoara
08:05

12:30 Timisoara 12:30 Timisoara
08:05

11:00 Campina 11:00 Podu Iloaiei
08:10

12:50 Campina 12:50 Motca 12:50 Campina
08:10

16:00 Bucuresti 16:00 Cristesti 16:00 Arad 16:00 Arad 16:00 Bucuresti
08:10

12:30 Arad 12:30 Arad 12:30 Focsani 12:30 Bucuresti 12:30 Bucuresti
08:10

11:00 Deleni
08:15

12:50 Cristesti
08:15

16:00 Timisesti
08:15

12:30 Marasesti
08:15

11:00 Sinaia 11:00 Harlau
08:20

12:50 Timisesti 12:50 Sinaia 12:50 Sinaia
08:20

16:00 Targu Jiu 16:00 Dumbrava 16:00 Targu Jiu
08:20

12:30 Targu Jiu 12:30 Targu Jiu
08:20

11:00 Targu Frumos
08:25

12:50 Dumbrava
08:25

16:00 Petrosani 16:00 Petrosani
08:25

12:30 Adjud 12:30 Petrosani 12:30 Petrosani
08:25

11:00 Predeal 11:00 Simeria 11:00 Pascani
08:30

12:50 Predeal 12:50 Targu Neamt 12:50 Simeria 12:50 Simeria 12:50 Predeal
08:30

16:00 Targu Neamt 16:00 Hateg 16:00 Hateg
08:30

12:30 Hateg 12:30 Hateg
08:30

11:00 Motca
08:35

16:00 Piatra Neamt
08:35

12:30 Sascut
08:35

11:00 Cristesti 11:00 Orastie
08:40

12:50 Orastie 12:50 Orastie
08:40

16:00 Calan 16:00 Calan 16:00 Bicaz
08:40

12:30 Calan 12:30 Calan
08:40

11:00 Timisesti
08:45

16:00 Poiana Largului
08:45

12:30 Bacau
08:45

11:00 Sebes 11:00 Targu Neamt
08:50

12:50 Sebes 12:50 Piatra Neamt 12:50 Sebes
08:50

16:00 Hunedoara 16:00 Durau 16:00 Hunedoara
08:50

12:30 Hunedoara 12:30 Hunedoara
08:50

11:00 Piatra Neamt
08:55

16:00 Borsec
08:55

12:30 Roman
08:55

11:00 Roman 11:00 Comanesti
09:00

11:00 Lancram 11:00 Brasov 11:00 Bicaz
09:00

12:50 Lancram 12:50 Brasov 12:50 Lancram 12:50 Brasov 12:50 Bicaz
09:00

16:00 Deva 16:00 Pitesti 16:00 Toplita 16:00 Pitesti 16:00 Deva
09:00

12:30 Vaslui 12:30 Deva 12:30 Pitesti 12:30 Pitesti 12:30 Deva
09:00

16:00 Miercurea Ciuc
09:05

12:30 Negresti
09:05

11:00 Targu Secuiesc 11:00 Poiana Largului
09:10

12:50 Poiana Largului 12:50 Targu Secuiesc 12:50 Targu Secuiesc
09:10

16:00 Sfantu Gheorghe 16:00 Ramnicu Sarat 16:00 Ramnicu Sarat
09:10

12:30 Ramnicu Sarat 12:30 Ramnicu Sarat 12:30 Iasi
09:10

16:00 Morareni
09:15

12:30 Podu Iloaiei
09:15

11:00 Girov
09:20

11:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Durau
09:20

12:50 Sfantu Gheorghe 12:50 Sfantu Gheorghe 12:50 Durau
09:20

16:00 Campina 16:00 Campina 16:00 Reghin
09:20

12:30 Campina 12:30 Campina 12:30 Deleni
09:20

12:50 Toplita
09:25

16:00 Medias
09:25

12:30 Harlau
09:25

11:00 Covasna 11:00 Alba Iulia 11:00 Toplita
09:30

12:50 Miercurea Ciuc 12:50 Covasna 12:50 Alba Iulia 12:50 Alba Iulia 12:50 Covasna
09:30

16:00 Sinaia 16:00 Sighisoara 16:00 Sinaia
09:30

12:30 Targu Frumos 12:30 Sinaia 12:30 Sinaia
09:30

12:50 Sfantu Gheorghe
09:35

16:00 Targu Mures
09:35

12:30 Pascani
09:35

12:50 Morareni
09:38

11:00 Targu Ocna 11:00 Teius 11:00 Morareni
09:40

12:50 Targu Ocna 12:50 Teius 12:50 Teius 12:50 Targu Ocna
09:40

16:00 Predeal 16:00 Predeal 16:00 Falticeni
09:40

12:30 Motca 12:30 Predeal 12:30 Predeal
09:40

12:50 Reghin
09:41

12:50 Medias
09:44

11:00 Reghin
09:45

16:00 Suceava
09:45

12:30 Cristesti
09:45

12:50 Sighisoara
09:48

11:00 Targu Mures 11:00 Onesti 11:00 Aiud
09:50

12:50 Aiud 12:50 Aiud 12:50 Onesti 12:50 Onesti
09:50

16:00 Brasov 16:00 Veresti 16:00 Brasov
09:50

12:30 Brasov 12:30 Brasov 12:30 Timisesti
09:50

12:50 Targu Mures
09:55

16:00 Darabani
09:55

12:30 Dumbrava
09:55

11:00 Piatra Neamt 11:00 Miercurea Ciuc 11:00 Targu Neamt 11:00 Bacau 11:00 Gura Humorului
10:00

11:00 Falticeni 11:00 Comanesti 11:00 Unirea
10:00

12:50 Unirea 12:50 Comanesti 12:50 Falticeni 12:50 Comanesti 12:50 Unirea
10:00

16:00 Targu Secuiesc 16:00 Targu Secuiesc 16:00 Botosani
10:00

12:30 Targu Secuiesc 12:30 Targu Secuiesc 12:30 Targu Neamt
10:00

11:00 Suceava
10:05

12:50 Suceava
10:05

16:00 Sfantu Gheorghe 16:00 Gura Humorului 16:00 Sfantu Gheorghe
10:05

12:30 Sovata 12:30 Sfantu Gheorghe 12:30 Sfantu Gheorghe 12:30 Piatra Neamt
10:05

11:00 Moinesti 11:00 Turda 11:00 Dolhasca
10:10

12:50 Moinesti 12:50 Turda 12:50 Turda 12:50 Moinesti
10:10

16:00 Covasna 16:00 Covasna 16:00 Campulung Moldovenesc
10:10

12:30 Covasna 12:30 Covasna 12:30 Bicaz
10:10

16:00 Iacobeni
10:15

11:00 Veresti 11:00 Fagaras
10:20

12:50 Fagaras 12:50 Fagaras
10:20

16:00 Targu Ocna 16:00 Borsa 16:00 Targu Ocna
10:20

12:30 Targu Ocna 12:30 Targu Ocna 12:30 Poiana Largului
10:20

11:00 Darabani
10:25

16:00 Vatra Dornei
10:25

12:30 Durau
10:25

11:00 Bicaz
10:30

11:00 Vestem 11:00 Botosani
10:30

12:50 Botosani 12:50 Vestem 12:50 Vestem
10:30

16:00 Onesti 16:00 Prundu Bargaului 16:00 Onesti
10:30

12:30 Onesti 12:30 Onesti
10:30

16:00 Beclean
10:35

12:30 Grinties
10:35

11:00 Gura Humorului
10:40

12:50 Gura Humorului
10:40

16:00 Comanesti 16:00 Comanesti 16:00 Baia Mare
10:40

12:30 Comanesti 12:30 Comanesti
10:40

16:00 Dej
10:45

11:00 Ramnicu Valcea
10:50

12:50 Ramnicu Valcea 12:50 Ramnicu Valcea
10:50

16:00 Moinesti 16:00 Moinesti
10:50

12:30 Moinesti 12:30 Moinesti
10:50

11:00 Campulung Moldovenesc
10:55

12:50 Campulung Moldovenesc
10:55

16:00 Cluj Napoca
10:55

12:30 Borsec
10:55

11:00 Odorheiu Secuiesc 11:00 Onesti 11:00 Campulung Moldovenesc
11:00

11:00 Iacobeni 11:00 Sibiu
11:00

12:50 Sibiu 12:50 Iacobeni 12:50 Sibiu
11:00

16:00 Simeria 16:00 Cluj Napoca 16:00 Fagaras 16:00 Fagaras 16:00 Simeria
11:00

12:30 Simeria 12:30 Fagaras 12:30 Fagaras 12:30 Simeria 12:30 Toplita
11:00

11:00 Vatra Dornei
11:05

12:50 Vatra Dornei
11:05

12:30 Miercurea Ciuc
11:05

11:00 Miercurea Sibiului 11:00 Prundu Bargaului
11:10

12:50 Prundu Bargaului 12:50 Miercurea Sibiului 12:50 Miercurea Sibiului
11:10

16:00 Vestem 16:00 Vestem
11:10

12:30 Vestem 12:30 Vestem 12:30 Sfantu Gheorghe
11:10

11:00 Bistrita 11:00 Sighisoara
11:20

12:50 Sighisoara 12:50 Bistrita 12:50 Sighisoara
11:20

16:00 Orastie 16:00 Ramnicu Valcea 16:00 Ramnicu Valcea 16:00 Orastie
11:20

12:30 Orastie 12:30 Morareni 12:30 Orastie 12:30 Ramnicu Valcea 12:30 Ramnicu Valcea
11:20

11:00 Beclean 11:00 Medias
11:30

12:50 Medias 12:50 Medias 12:50 Beclean
11:30

16:00 Sibiu 16:00 Sebes 16:00 Sebes 16:00 Sibiu
11:30

12:30 Sebes 12:30 Sebes 12:30 Sibiu 12:30 Reghin 12:30 Sibiu
11:30

12:30 Medias
11:35

11:00 Dej
11:40

12:50 Dej
11:40

16:00 Lancram 16:00 Miercurea Sibiului 16:00 Miercurea Sibiului 16:00 Lancram
11:40

12:30 Sighisoara 12:30 Lancram 12:30 Miercurea Sibiului 12:30 Miercurea Sibiului 12:30 Lancram
11:40

11:00 Cluj Napoca
11:45

12:50 Cluj Napoca
11:45

12:30 Targu Mures
11:45

16:00 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 16:00 Sighisoara 16:00 Alba Iulia
11:50

12:30 Alba Iulia 12:30 Sighisoara 12:30 Sighisoara 12:30 Alba Iulia
11:50

12:30 Falticeni
11:55

11:00 Targu Secuiesc 11:00 Vatra Dornei 11:00 Praid 11:00 Medias
12:00

11:00 Cluj Napoca
12:00

12:50 Cluj Napoca
12:00

16:00 Medias 16:00 Medias 16:00 Gilau
12:00

12:30 Medias 12:30 Medias 12:30 Suceava
12:00

12:30 Dolhasca
12:05

16:00 Teius 16:00 Teius
12:10

12:30 Teius 12:30 Teius 12:30 Veresti
12:10

11:00 Gilau
12:15

12:30 Darabani
12:15

16:00 Aiud 16:00 Aiud
12:20

12:30 Aiud 12:30 Botosani 12:30 Aiud
12:20

16:00 Unirea 16:00 Unirea
12:30

12:30 Gura Humorului 12:30 Unirea 12:30 Unirea
12:30

16:00 Turda 16:00 Turda
12:40

12:30 Turda 12:30 Turda 12:30 Campulung Moldovenesc
12:40

12:30 Iacobeni
12:50

11:00 Reghin 11:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Blaj
13:00

16:00 Huedin
13:00

12:30 Borsa
13:00

12:30 Vatra Dornei
13:05

12:30 Prundu Bargaului
13:10

12:50 Gilau
13:15

12:30 Bistrita
13:15

12:30 Beclean
13:20

12:30 Baia Mare
13:25

11:00 Huedin
13:30

12:50 Huedin
13:30

12:30 Dej
13:30

12:30 Cluj Napoca
13:35

12:30 Cluj Napoca
13:40

12:30 Gilau
13:45

12:50 Negreni
13:50

12:30 Huedin
13:50

11:00 Teius 11:00 Brasov 11:00 Fagaras
14:00

16:00 Cluj Napoca 16:00 Cluj Napoca 16:00 Negreni 16:00 Cluj Napoca 16:00 Cluj Napoca
14:00

12:30 Cluj Napoca 12:30 Cluj Napoca 12:30 Cluj Napoca 12:30 Cluj Napoca
14:00

11:00 Negreni
14:50

11:00 Alesd
14:55

11:00 Avrig 11:00 Alba Iulia 11:00 Sighisoara
15:00

16:00 Piatra Craiului
15:00

12:30 Negreni
15:00

11:00 Sibiu
15:30

16:00 Beius
15:30

11:00 Dej 11:00 Targu Mures 11:00 Bistrita 11:00 Zlatna
16:00

16:00 Alesd
16:00

12:30 Piatra Craiului
16:00

12:30 Beius
16:10

11:00 Ludus 11:00 Sebes
16:30

12:50 Alesd
16:55

11:00 Nasaud 11:00 Campia Turzii 11:00 Abrud
17:00

12:30 Alesd
17:00

11:00 Beclean 11:00 Turda
17:30

11:00 Cluj Napoca 11:00 Brad 11:00 Zalau 11:00 Deva 11:00 Gherla
18:00

12:50 Oradea
18:00

12:30 Oradea
18:00

11:00 Oradea
18:15

11:00 Floresti
18:30

11:00 Bors
18:30

12:50 Bors
18:30

16:00 Oradea
18:30

12:30 Bors
18:30

16:00 Bors
18:40

11:00 Gilau
19:00

11:00 Huedin
20:00

11:00 Alesd
21:00

11:00 Oradea 11:00 Arad 11:00 Oradea 11:00 Oradea
22:00

16:00 Budapesta
23:00

12:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.