La adresa - Mersul autobuzelor Dachau Germania

La adresa

Dachau, Germania

Adresă: Dachau

Plecări
Ora Către
18:40
15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina
19:25
16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 14:35 Marasesti 14:10 Targu Frumos 13:40 Suceava 13:05 Vatra Dornei 12:45 Beclean 11:40 Bontida 11:00 Huedin 17:30 Constanta 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 14:30 Adjud 14:00 Pascani 13:30 Radauti 13:00 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:30 Baia Mare 10:00 Alesd 17:20 Medgidia 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 14:25 Bacau 13:55 Targu Neamt 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 12:30 Gherla 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 17:10 Calarasi 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:20 Roman 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:10 Zalau 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal
Sosiri
De la Ora

05:40 Constanta 05:40 Giurgiu
00:00

05:40 Turnu Magurele
00:10

05:40 Corabia
00:20

05:40 Craiova
00:25

05:40 Alexandria 05:40 Mangalia
00:30

05:40 Medgidia 05:40 Filiasi
00:40

05:40 Slatina (Olt) 05:40 Hirsova
00:50

05:40 Tandarei
01:00

05:40 Filiasi
01:10

04:10 Tulcea
01:15

05:40 Rovinari
01:20

04:10 Braila
01:20

05:40 Isalnita
01:30

05:40 Targu Carbunesti
01:40

05:40 Motru
01:45

05:40 Resita
01:50

05:40 Caransebes
01:55

05:40 Slobozia 05:40 Lugoj
02:00

04:10 Mangalia
02:00

05:40 Timisoara
02:05

05:40 Bucuresti 05:40 Arad
02:10

05:40 Targu Jiu
02:20

05:40 Petrosani
02:25

05:40 Hateg
02:30

05:40 Calan
02:40

05:40 Hunedoara
02:50

05:40 Deva 05:40 Pitesti
03:00

04:10 Constanta 04:10 Galati
03:00

05:40 Ramnicu Sarat
03:10

05:40 Simeria 05:40 Campina
03:20

05:40 Sinaia 05:40 Orastie
03:30

04:10 Ianca 04:10 Medgidia
03:30

05:40 Sebes 05:40 Predeal
03:40

04:10 Calarasi
03:40

05:40 Lancram 05:40 Brasov
03:50

04:10 Cernavoda
03:50

04:10 Slobozia
03:55

05:40 Alba Iulia 05:40 Vaslui 05:40 Targu Secuiesc 05:40 Tulcea
04:00

04:10 Harsova
04:00

05:40 Sfantu Gheorghe
04:05

05:40 Covasna
04:10

04:10 Lehliu
04:10

05:40 Targu Ocna
04:20

04:10 Tandarei
04:20

05:40 Braila 05:40 Onesti 05:40 Teius
04:30

04:10 Faurei
04:30

05:40 Comanesti
04:40

04:10 Tecuci
04:40

05:40 Aiud
04:45

05:40 Moinesti
04:50

04:10 Barlad
04:50

05:40 Galati 05:40 Unirea 05:40 Fagaras
05:00

04:10 Bucuresti
05:00

05:40 Vestem
05:10

04:10 Pitesti
05:10

05:40 Ramnicu Valcea
05:20

05:40 Sibiu
05:30

04:10 Husi
05:30

05:40 Miercurea Sibiului
05:40

04:10 Vaslui
05:40

05:40 Sighisoara
05:50

05:40 Turda 05:40 Medias 05:40 Tecuci
06:00

04:10 Ramnicu Valcea 04:10 Iasi 04:10 Giurgiu
06:00

05:40 Barlad
06:10

04:10 Alexandria 04:10 Podu Iloaiei
06:10

04:10 Turnu Magurele
06:15

05:40 Husi
06:20

04:10 Harlau 04:10 Caracal
06:20

05:40 Buzau
06:30

04:10 Targoviste 04:10 Flamanzi 04:10 Slatina (Olt)
06:30

05:40 Focsani
06:40

04:10 Sinaia 04:10 Botosani
06:40

04:10 Saveni
06:45

05:40 Marasesti
06:50

04:10 Darabani 04:10 Predeal
06:50

05:40 Adjud
06:55

05:40 Sascut 05:40 Cluj Napoca 05:40 Cluj Napoca
07:00

04:10 Campina 04:10 Dorohoi 04:10 Craiova
07:00

05:40 Bacau
07:05

05:40 Roman
07:10

04:10 Filiasi 04:10 Urziceni 04:10 Vanatori
07:10

05:40 Negresti
07:20

04:10 Ploiesti 04:10 Drobeta Turnu Severin
07:20

05:40 Iasi
07:30

04:10 Rovinari 04:10 Buzau
07:30

05:40 Podu Iloaiei
07:35

05:40 Deleni
07:40

04:10 Ramnicu Sarat 04:10 Resita
07:40

05:40 Harlau
07:45

05:40 Targu Frumos
07:50

04:10 Caransebes 04:10 Focsani
07:50

05:40 Pascani
07:55

05:40 Motca
08:00

04:10 Marasesti 04:10 Targu Jiu
08:00

05:40 Cristesti
08:10

04:10 Adjud 04:10 Bumbesti Jiu
08:10

05:40 Timisesti
08:15

05:40 Dumbrava
08:20

04:10 Petrosani 04:10 Bacau
08:20

05:40 Targu Neamt
08:30

04:10 Roman 04:10 Hateg 04:10 Poiana Largului
08:30

05:40 Piatra Neamt
08:35

04:10 Bicaz
08:35

05:40 Bicaz
08:40

04:10 Piatra Neamt 04:10 Hunedoara 04:10 Targu Frumos
08:40

05:40 Poiana Largului
08:45

05:40 Durau
08:50

04:10 Pascani 04:10 Deva
08:50

05:40 Borsec
08:55

04:10 Targu Neamt
08:55

05:40 Toplita
09:00

04:10 Falticeni 04:10 Gheorgheni 04:10 Lugoj
09:00

05:40 Miercurea Ciuc
09:05

05:40 Sfantu Gheorghe
09:10

04:10 Suceava 04:10 Sovata 04:10 Timisoara
09:10

05:40 Morareni
09:15

05:40 Reghin
09:20

04:10 Arad 04:10 Radauti
09:20

05:40 Medias
09:25

05:40 Sighisoara
09:30

04:10 Miercurea Ciuc 04:10 Gura Humorului 04:10 Chisineu Cris
09:30

05:40 Targu Mures
09:35

05:40 Falticeni
09:40

04:10 Campulung Moldovenesc 04:10 Odorheiu Secuiesc
09:40

05:40 Suceava
09:45

05:40 Veresti
09:50

04:10 Toplita 04:10 Vatra Dornei 04:10 Salonta
09:50

05:40 Darabani
09:55

04:10 Prundu Bargaului
09:55

05:40 Botosani
10:00

04:10 Reghin 04:10 Gilau 04:10 Nasaud
10:00

05:40 Gura Humorului
10:05

05:40 Campulung Moldovenesc
10:10

04:10 Bistrita 04:10 Onesti
10:10

05:40 Iacobeni
10:15

04:10 Beclean
10:15

05:40 Borsa
10:20

04:10 Dej 04:10 Moinesti
10:20

05:40 Vatra Dornei
10:25

05:40 Prundu Bargaului
10:30

04:10 Comanesti
10:30

05:40 Beclean
10:35

05:40 Baia Mare
10:40

04:10 Covasna
10:40

05:40 Dej
10:45

04:10 Targu Secuiesc
10:50

05:40 Cluj Napoca
10:55

05:40 Cluj Napoca
11:00

04:10 Brasov
11:00

04:10 Fagaras
11:10

04:10 Sibiu
11:20

04:10 Sebes
11:25

04:10 Alba Iulia
11:30

04:10 Teius
11:35

04:10 Aiud
11:40

04:10 Targu Mures
11:50

05:40 Gilau
12:00

04:10 Turda
12:00

05:40 Huedin
13:00

04:10 Gherla
13:00

04:10 Cluj Napoca
13:30

04:10 Bontida
13:50

05:40 Negreni
14:00

04:10 Baia Mare
14:00

04:10 Satu Mare
14:10

04:10 Zalau
14:20

04:10 Huedin
14:30

04:10 Alesd
14:40

05:40 Piatra Craiului
15:00

05:40 Beius
15:30

05:40 Alesd
16:00

04:10 Oradea
16:50

05:40 Oradea
18:30

05:40 Bors
18:40

05:40 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.