La adresa - Mersul autobuzelor Cottbus Germania

La adresa

Cottbus, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
11:00
12:25 Grinties 10:10 Comanesti 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:50 Buzau 15:20 Galati 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:10 Alesd 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita 11:10 Veresti 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 12:20 Borsec 10:20 Onesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:30 Adjud 14:55 Husi 15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 18:00 Pirna 10:30 Orastie 06:10 Negreni 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru 11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 09:40 Vestem 12:30 Durau 10:30 Targu Ocna 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:40 Marasesti 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta 11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:10 Miercurea Ciuc 09:50 Fagaras 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea 11:05 Hunedoara 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 13:50 Mangalia 11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:15 Toplita
12:55
14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin
13:05
13:10 Barlad 12:45 Marasesti 12:20 Roman 15:00 Tulcea 14:00 Braila 11:45 Targu Frumos 11:05 Piatra Neamt 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:05 Husi 12:40 Adjud 12:15 Vaslui 12:00 Podu Iloaiei 13:20 Galati 11:30 Motca 11:10 Bicaz 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:15 Tecuci 13:00 Buzau 12:35 Sascut 12:10 Negresti 11:50 Hirlau 11:20 Timisesti 11:15 Dumbrava 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 11:40 Pascani 12:55 Focsani 12:30 Bacau 12:05 Iasi 11:55 Deleni 11:25 Cristesti 11:10 Targu Neamt 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita
13:10
17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi
15:30
20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 18:20 Pascani 13:30 Targu Jiu 17:50 Dumbrava 12:40 Hunedoara 16:30 Sovata 11:45 Sebes 15:50 Borsec 10:45 Aiud 15:10 Morareni 10:50 Sibiu 14:30 Targu Mures 11:45 Moinesti 20:10 Galati 12:55 Covasna 19:45 Buzau 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 19:05 Negresti 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 13:10 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 11:50 Prundu Bargaului 17:10 Slatina (Olt) 11:20 Dej 15:35 Isalnita 10:00 Huedin 14:30 Caransebes 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 18:10 Motca 13:15 Petrosani 17:00 Targu Neamt 12:30 Deva 16:20 Poiana Largului 11:30 Lancram 15:40 Toplita 10:30 Unirea 15:00 Reghin 11:00 Ramnicu Valcea 14:20 Falticeni 12:00 Comanesti 20:05 Tecuci 13:35 Sfantu Gheorghe 19:40 Focsani 15:00 Sinaia 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 19:00 Iasi 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 13:05 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 11:40 Bistrita 17:00 Craiova 11:10 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 06:30 Oradea 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 13:00 Hateg 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 18:00 Cristesti 13:00 Hateg 16:50 Piatra Neamt 12:15 Simeria 16:10 Durau 11:15 Alba Iulia 15:30 Miercurea Ciuc 10:15 Turda 14:50 Medias 11:15 Vestem 20:30 Tulcea 12:20 Onesti 20:00 Barlad 14:10 Targu Secuiesc 19:35 Marasesti 15:20 Campina 19:15 Roman 17:00 Bucuresti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 13:00 Iacobeni 17:30 Corabia 11:30 Beclean 16:30 Filiasi 11:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 08:00 Piatra Craiului 14:00 Timisoara 06:00 Bors 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 04:00 Budapesta 12:50 Calan 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 18:30 Targu Frumos 13:40 Arad 17:55 Timisesti 12:50 Calan 16:40 Bicaz 12:00 Orastie 16:00 Grinties 11:00 Teius 15:20 Sfantu Gheorghe 10:00 Cluj Napoca 14:40 Sighisoara 11:30 Fagaras 20:20 Braila 12:40 Targu Ocna 19:50 Husi 14:30 Brasov 19:30 Adjud 15:40 Ramnicu Sarat 19:10 Vaslui 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 12:55 Vatra Dornei 17:20 Alexandria 11:25 Baia Mare 16:00 Rovinari 10:10 Gilau 14:45 Resita 07:30 Beius 13:40 Arad 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca
17:00
13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 15:40 Medias 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 11:30 Lancram 10:30 Unirea 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 20:00 Giurgiu 18:00 Tandarei 17:10 Slatina (Olt) 20:00 Constanta 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 15:50 Reghin 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 17:40 Turnu Magurele 18:30 Hirsova 17:00 Craiova 10:45 Miercurea Sibiului 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 16:20 Morareni 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:30 Corabia 17:00 Medgidia 16:30 Filiasi 10:15 Medias 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 10:45 Aiud 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:20 Alexandria 17:30 Mangalia 16:00 Rovinari 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras
Sosiri
De la Ora

12:04 Constanta
00:05

14:00 Braila
00:10

12:04 Mangalia
00:10

12:04 Medgidia
00:15

12:04 Cernavoda
00:30

14:00 Galati
00:40

14:00 Buzau
01:00

12:04 Giurgiu
01:00

12:04 Alexandria
01:05

12:04 Fetesti
01:10

12:04 Braila
01:20

14:00 Ramnicu Sarat
01:30

12:04 Tulcea
01:30

14:00 Tecuci
01:55

12:04 Calarasi
02:00

12:04 Galati
02:10

14:00 Focsani
02:15

14:00 Adjud
02:45

14:00 Barlad
03:00

12:04 Slobozia
03:00

12:04 Tecuci
03:10

12:04 Ramnicu Sarat
03:20

14:00 Husi
03:30

12:04 Barlad
03:30

14:00 Dorohoi
03:35

14:00 Onesti
03:45

12:04 Husi
03:50

14:00 Vaslui
04:00

12:04 Bucuresti
04:00

14:00 Comanesti
04:10

12:04 Buzau
04:10

14:00 Bucuresti
04:15

14:00 Moinesti
04:20

12:04 Focsani
04:20

14:00 Botosani
04:30

12:04 Vaslui
04:30

14:00 Craiova
04:35

12:04 Harlau
04:40

07:20 Tulcea
04:40

14:00 Iasi
04:45

07:20 Braila
04:45

07:20 Galati
04:50

14:00 Podu Iloaiei
05:00

12:04 Roman
05:00

05:10 Giurgiu 05:10 Tulcea 05:10 Giurgiu
05:00

07:20 Tecuci 07:20 Giurgiu
05:00

14:00 Filiasi
05:05

05:10 Braila
05:05

07:20 Barlad
05:05

14:00 Ploiesti
05:10

12:04 Adjud
05:10

05:10 Turnu Magurele 05:10 Turnu Magurele 05:10 Galati
05:10

07:20 Turnu Magurele
05:10

12:04 Bacau
05:15

05:10 Tecuci
05:15

14:00 Suceava
05:20

12:04 Slatina (Olt)
05:20

05:10 Corabia 05:10 Corabia
05:20

07:20 Husi 07:20 Corabia
05:20

12:04 Radauti
05:25

14:00 Bacau
05:30

12:04 Iasi
05:30

05:10 Alexandria 05:10 Alexandria
05:30

07:20 Alexandria 07:20 Buzau
05:30

12:04 Dorohoi
05:35

14:00 Negresti
05:40

12:04 Targu Frumos
05:40

05:10 Slatina (Olt) 05:10 Slatina (Olt)
05:40

07:20 Focsani 07:20 Slatina (Olt)
05:40

08:20 Tulcea
05:40

14:00 Harlau
05:45

12:04 Targoviste
05:45

08:20 Braila
05:45

12:04 Urziceni
05:47

14:00 Constanta
05:50

12:04 Ploiesti
05:50

08:20 Galati
05:50

12:04 Targu Neamt
05:55

12:04 Buhusi
05:57

12:04 Roznov
05:58

14:00 Campina
06:00

12:04 Piatra Neamt
06:00

05:10 Craiova 05:10 Craiova 05:10 Barlad 05:10 Constanta 05:10 Constanta
06:00

07:20 Constanta 07:20 Marasesti 07:20 Craiova
06:00

08:20 Giurgiu 08:20 Constanta 08:20 Giurgiu 08:20 Constanta 08:20 Tecuci
06:00

08:00 Tulcea 08:00 Giurgiu 08:00 Constanta
06:00

14:00 Buhusi
06:05

05:10 Mangalia 05:10 Mangalia
06:05

07:20 Mangalia 07:20 Adjud
06:05

08:20 Barlad
06:05

14:00 Roznov
06:10

12:04 Onesti
06:10

05:10 Filiasi 05:10 Husi 05:10 Filiasi
06:10

07:20 Filiasi
06:10

08:20 Turnu Magurele 08:20 Husi 08:20 Turnu Magurele
06:10

08:00 Turnu Magurele 08:00 Braila
06:10

14:00 Targu Frumos
06:15

05:10 Medgidia 05:10 Medgidia
06:15

07:20 Medgidia
06:15

14:00 Gura Humorului
06:20

12:04 Botosani
06:20

05:10 Hirsova 05:10 Rovinari 05:10 Hirsova 05:10 Rovinari
06:20

07:20 Rovinari 07:20 Hirsova 07:20 Sascut
06:20

08:20 Corabia 08:20 Corabia
06:20

08:00 Galati 08:00 Corabia
06:20

05:10 Tandarei 05:10 Tandarei
06:25

07:20 Tandarei
06:25

14:00 Falticeni
06:30

12:04 Pascani
06:30

05:10 Slobozia 05:10 Isalnita 05:10 Slobozia 05:10 Isalnita 05:10 Buzau
06:30

07:20 Isalnita 07:20 Slobozia
06:30

08:20 Buzau 08:20 Mangalia 08:20 Alexandria 08:20 Alexandria 08:20 Mangalia
06:30

08:00 Mangalia 08:00 Tecuci 08:00 Alexandria
06:30

14:00 Rovinari
06:35

05:10 Focsani
06:35

14:00 Pascani
06:40

12:04 Craiova
06:40

05:10 Targu Carbunesti 05:10 Marasesti 05:10 Targu Carbunesti
06:40

07:20 Targu Carbunesti
06:40

08:20 Filiasi 08:20 Filiasi 08:20 Medgidia 08:20 Focsani 08:20 Medgidia
06:40

08:00 Barlad 08:00 Filiasi 08:00 Medgidia
06:40

14:00 Motca
06:45

05:10 Motru 05:10 Adjud 05:10 Motru
06:45

07:20 Motru 07:20 Bacau
06:45

14:00 Piatra Neamt
06:50

12:04 Suceava
06:50

05:10 Resita 05:10 Sascut 05:10 Resita
06:50

07:20 Resita
06:50

08:20 Slatina (Olt) 08:20 Hirsova 08:20 Hirsova 08:20 Slatina (Olt)
06:50

08:00 Slatina (Olt) 08:00 Hirsova 08:00 Husi
06:50

14:00 Roman
06:55

05:10 Bacau 05:10 Caransebes 05:10 Caransebes
06:55

07:20 Caransebes
06:55

14:00 Cristesti
07:00

12:04 Filiasi
07:00

05:10 Lugoj 05:10 Bucuresti 05:10 Roman 05:10 Lugoj 05:10 Bucuresti
07:00

07:20 Roman 07:20 Bucuresti 07:20 Lugoj
07:00

08:20 Tandarei 08:20 Tandarei 08:20 Marasesti 08:20 Craiova 08:20 Craiova
07:00

08:00 Tandarei 08:00 Buzau 08:00 Craiova
07:00

14:00 Targu Jiu
07:05

05:10 Timisoara 05:10 Vaslui 05:10 Timisoara
07:05

07:20 Vaslui 07:20 Timisoara
07:05

08:20 Adjud
07:05

14:00 Brasov
07:10

05:10 Arad 05:10 Negresti 05:10 Arad
07:10

07:20 Arad 07:20 Negresti
07:10

08:20 Sascut 08:20 Filiasi 08:20 Filiasi
07:10

08:00 Focsani 08:00 Filiasi
07:10

05:10 Iasi
07:15

07:20 Iasi
07:15

12:04 Pitesti
07:20

05:10 Podu Iloaiei 05:10 Targu Jiu 05:10 Targu Jiu
07:20

07:20 Podu Iloaiei 07:20 Targu Jiu
07:20

08:20 Rovinari 08:20 Rovinari
07:20

08:00 Marasesti 08:00 Rovinari
07:20

05:10 Petrosani 05:10 Petrosani 05:10 Deleni
07:25

07:20 Deleni 07:20 Petrosani
07:25

14:00 Fetesti
07:30

12:04 Targu Secuiesc
07:30

05:10 Hateg 05:10 Hateg 05:10 Pitesti 05:10 Hirlau 05:10 Pitesti
07:30

07:20 Hirlau 07:20 Hateg 07:20 Pitesti
07:30

08:20 Isalnita 08:20 Isalnita
07:30

08:00 Isalnita 08:00 Adjud
07:30

05:10 Targu Frumos
07:35

07:20 Targu Frumos
07:35

05:10 Calan 05:10 Calan 05:10 Pascani
07:40

07:20 Pascani 07:20 Calan
07:40

08:20 Targu Carbunesti 08:20 Targu Carbunesti
07:40

08:00 Sascut 08:00 Targu Carbunesti
07:40

05:10 Motca
07:45

07:20 Motca
07:45

08:20 Motru 08:20 Motru 08:20 Bacau
07:45

08:00 Motru
07:45

05:10 Hunedoara 05:10 Ploiesti 05:10 Ploiesti 05:10 Cristesti 05:10 Hunedoara
07:50

07:20 Ploiesti 07:20 Hunedoara 07:20 Cristesti
07:50

08:20 Resita 08:20 Resita
07:50

08:00 Resita 08:00 Bacau
07:50

07:20 Timisesti
07:55

08:20 Caransebes 08:20 Caransebes
07:55

08:00 Caransebes
07:55

14:00 Targu Neamt
08:00

12:04 Brasov
08:00

05:10 Deva 05:10 Ramnicu Sarat 05:10 Deva 05:10 Ramnicu Sarat 05:10 Timisesti
08:00

07:20 Deva 07:20 Ramnicu Sarat 07:20 Dumbrava
08:00

08:20 Slobozia 08:20 Roman 08:20 Lugoj 08:20 Slobozia 08:20 Lugoj
08:00

08:00 Slobozia 08:00 Roman 08:00 Lugoj
08:00

05:10 Dumbrava
08:05

07:20 Targu Neamt
08:05

08:20 Vaslui 08:20 Timisoara 08:20 Timisoara
08:05

08:00 Timisoara
08:05

12:04 Bicaz
08:10

05:10 Campina 05:10 Targu Neamt 05:10 Campina
08:10

07:20 Campina 07:20 Piatra Neamt
08:10

08:20 Negresti 08:20 Arad 08:20 Arad 08:20 Bucuresti 08:20 Bucuresti
08:10

08:00 Arad 08:00 Bucuresti 08:00 Vaslui
08:10

12:04 Ramnicu Valcea
08:15

05:10 Piatra Neamt
08:15

07:20 Bicaz
08:15

08:20 Iasi
08:15

12:04 Falticeni
08:20

05:10 Sinaia 05:10 Sinaia 05:10 Bicaz
08:20

07:20 Sinaia
08:20

08:20 Targu Jiu 08:20 Podu Iloaiei 08:20 Targu Jiu
08:20

08:00 Targu Jiu 08:00 Negresti
08:20

05:10 Poiana Largului
08:25

08:20 Deleni 08:20 Petrosani 08:20 Petrosani
08:25

08:00 Petrosani
08:25

14:00 Fagaras
08:30

12:04 Gura Humorului
08:30

05:10 Predeal 05:10 Durau 05:10 Predeal 05:10 Simeria 05:10 Simeria
08:30

07:20 Predeal 07:20 Simeria 07:20 Poiana Largului
08:30

08:20 Hirlau 08:20 Hateg 08:20 Hateg
08:30

08:00 Hateg 08:00 Iasi
08:30

14:00 Petrosani
08:35

07:20 Durau
08:35

08:20 Targu Frumos
08:35

12:04 Moinesti
08:40

05:10 Orastie 05:10 Orastie 05:10 Borsec
08:40

07:20 Orastie 07:20 Toplita
08:40

08:20 Calan 08:20 Pascani 08:20 Calan
08:40

08:00 Podu Iloaiei 08:00 Calan
08:40

12:04 Fagaras
08:45

05:10 Toplita
08:45

07:20 Miercurea Ciuc
08:45

08:20 Motca
08:45

05:10 Miercurea Ciuc 05:10 Sebes 05:10 Sebes
08:50

07:20 Sebes 07:20 Sfantu Gheorghe
08:50

08:20 Cristesti 08:20 Hunedoara 08:20 Hunedoara
08:50

08:00 Hunedoara 08:00 Deleni
08:50

05:10 Sfantu Gheorghe
08:55

07:20 Morareni
08:55

08:20 Timisesti
08:55

12:04 Comanesti
09:00

05:10 Lancram 05:10 Brasov 05:10 Lancram 05:10 Morareni 05:10 Brasov
09:00

07:20 Reghin 07:20 Lancram 07:20 Brasov
09:00

08:20 Pitesti 08:20 Deva 08:20 Pitesti 08:20 Deva 08:20 Dumbrava
09:00

08:00 Pitesti 08:00 Harlau 08:00 Deva
09:00

05:10 Reghin
09:05

07:20 Medias
09:05

08:20 Targu Neamt
09:05

12:04 Targu Jiu
09:10

05:10 Targu Secuiesc 05:10 Medias 05:10 Targu Secuiesc
09:10

07:20 Sighisoara 07:20 Targu Secuiesc
09:10

08:20 Ramnicu Sarat 08:20 Piatra Neamt 08:20 Ramnicu Sarat
09:10

08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Targu Frumos
09:10

05:10 Sighisoara
09:15

07:20 Targu Mures
09:15

08:20 Bicaz
09:15

12:04 Campulung Moldovenesc
09:20

05:10 Sfantu Gheorghe 05:10 Sfantu Gheorghe
09:20

07:20 Falticeni 07:20 Sfantu Gheorghe
09:20

08:20 Campina 08:20 Campina
09:20

08:00 Campina 08:00 Pascani
09:20

07:20 Suceava
09:25

14:00 Poiana Largului
09:30

12:04 Targu Ocna
09:30

05:10 Covasna 05:10 Alba Iulia 05:10 Covasna 05:10 Alba Iulia
09:30

07:20 Covasna 07:20 Alba Iulia
09:30

08:20 Sinaia 08:20 Poiana Largului 08:20 Sinaia
09:30

08:00 Sinaia 08:00 Motca
09:30

14:00 Hateg
09:35

12:04 Gheorgheni
09:35

08:20 Durau
09:35

12:04 Reghin
09:40

05:10 Teius 05:10 Targu Ocna 05:10 Teius 05:10 Targu Ocna
09:40

07:20 Teius 07:20 Targu Ocna
09:40

08:20 Toplita 08:20 Predeal 08:20 Predeal
09:40

08:00 Predeal 08:00 Cristesti
09:40

14:00 Sibiu
09:45

12:04 Drobeta Turnu Severin
09:45

07:20 Botosani
09:45

05:10 Aiud 05:10 Onesti 05:10 Aiud 05:10 Onesti
09:50

07:20 Gura Humorului 07:20 Onesti 07:20 Aiud
09:50

08:20 Miercurea Ciuc 08:20 Brasov 08:20 Brasov 08:20 Sfantu Gheorghe
09:50

08:00 Brasov 08:00 Timisesti
09:50

07:20 Campulung Moldovenesc
09:55

08:20 Morareni
09:55

14:00 Hunedoara
10:00

12:04 Toplita Gara
10:00

05:10 Unirea 05:10 Comanesti 05:10 Targu Mures 05:10 Unirea 05:10 Comanesti
10:00

07:20 Comanesti 07:20 Unirea 07:20 Iacobeni
10:00

08:20 Targu Secuiesc 08:20 Reghin 08:20 Targu Secuiesc
10:00

08:00 Dumbrava 08:00 Targu Secuiesc
10:00

05:10 Falticeni
10:05

08:20 Sighisoara 08:20 Sfantu Gheorghe 08:20 Sfantu Gheorghe
10:05

08:00 Sfantu Gheorghe
10:05

12:04 Sighisoara
10:10

05:10 Suceava 05:10 Moinesti 05:10 Turda 05:10 Moinesti 05:10 Turda
10:10

07:20 Moinesti 07:20 Turda 07:20 Vatra Dornei
10:10

08:20 Covasna 08:20 Covasna
10:10

08:00 Targu Neamt 08:00 Covasna
10:10

12:04 Orastie
10:15

05:10 Dolhasca
10:15

07:20 Prundu Bargaului
10:15

08:20 Targu Mures
10:15

12:04 Deva
10:20

05:10 Fagaras 05:10 Veresti 05:10 Fagaras
10:20

07:20 Bistrita 07:20 Fagaras
10:20

08:20 Falticeni 08:20 Targu Ocna 08:20 Targu Ocna
10:20

08:00 Targu Ocna 08:00 Piatra Neamt
10:20

12:04 Caransebes
10:25

05:10 Darabani
10:25

07:20 Beclean
10:25

08:20 Suceava
10:25

14:00 Sebes
10:30

12:04 Targu Mures
10:30

05:10 Botosani 05:10 Vestem 05:10 Vestem
10:30

07:20 Dej 07:20 Vestem
10:30

08:20 Dolhasca 08:20 Onesti 08:20 Onesti
10:30

08:00 Onesti 08:00 Bicaz
10:30

12:04 Vatra Dornei
10:35

05:10 Gura Humorului
10:35

08:20 Veresti
10:35

05:10 Campulung Moldovenesc
10:40

08:20 Darabani 08:20 Comanesti 08:20 Comanesti
10:40

08:00 Sovata 08:00 Comanesti
10:40

05:10 Iacobeni
10:45

08:20 Botosani
10:45

05:10 Borsa
10:48

05:10 Ramnicu Valcea 05:10 Ramnicu Valcea
10:50

07:20 Ramnicu Valcea
10:50

08:20 Gura Humorului 08:20 Moinesti 08:20 Moinesti
10:50

08:00 Moinesti 08:00 Poiana Largului
10:50

08:20 Campulung Moldovenesc
10:55

12:04 Resita
11:00

05:10 Vatra Dornei 05:10 Sibiu 05:10 Sibiu
11:00

07:20 Sibiu
11:00

08:20 Fagaras 08:20 Simeria 08:20 Fagaras 08:20 Simeria 08:20 Iacobeni
11:00

08:00 Durau 08:00 Fagaras 08:00 Simeria
11:00

05:10 Prundu Bargaului
11:05

08:00 Grinties
11:05

12:04 Blaj
11:10

05:10 Miercurea Sibiului 05:10 Bistrita 05:10 Miercurea Sibiului
11:10

07:20 Miercurea Sibiului
11:10

08:20 Vestem 08:20 Vatra Dornei 08:20 Vestem
11:10

08:00 Vestem 08:00 Borsec
11:10

12:04 Sibiu
11:15

05:10 Beclean
11:15

08:20 Prundu Bargaului
11:15

08:00 Toplita
11:15

05:10 Sighisoara 05:10 Sighisoara 05:10 Baia Mare
11:20

07:20 Sighisoara
11:20

08:20 Bistrita 08:20 Orastie 08:20 Ramnicu Valcea 08:20 Orastie 08:20 Ramnicu Valcea
11:20

08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Orastie 08:00 Ramnicu Valcea
11:20

05:10 Dej
11:25

08:20 Beclean
11:25

14:00 Toplita
11:30

12:04 Medias
11:30

05:10 Cluj Napoca 05:10 Medias 05:10 Medias
11:30

07:20 Cluj Napoca 07:20 Medias
11:30

08:20 Sebes 08:20 Dej 08:20 Sibiu 08:20 Sebes 08:20 Sibiu
11:30

08:00 Sebes 08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Sibiu
11:30

12:04 Sebes
11:35

08:20 Miercurea Sibiului 08:20 Lancram 08:20 Miercurea Sibiului 08:20 Lancram
11:40

08:00 Morareni 08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Lancram
11:40

08:20 Sighisoara 08:20 Alba Iulia 08:20 Sighisoara 08:20 Alba Iulia
11:50

08:00 Sighisoara 08:00 Alba Iulia 08:00 Sighisoara
11:50

08:00 Targu Mures
11:55

14:00 Deva
12:00

12:04 Alba Iulia
12:00

05:10 Cluj Napoca
12:00

07:20 Cluj Napoca
12:00

08:20 Medias 08:20 Cluj Napoca 08:20 Medias
12:00

08:00 Medias 08:00 Falticeni
12:00

07:20 Gilau
12:05

08:20 Gilau
12:05

08:00 Suceava
12:05

12:04 Bistrita
12:10

07:20 Huedin
12:10

08:20 Teius 08:20 Teius 08:20 Huedin
12:10

08:00 Teius
12:10

07:20 Negreni
12:15

08:20 Negreni
12:15

12:04 Lugoj
12:20

07:20 Alesd
12:20

08:20 Aiud 08:20 Alesd 08:20 Aiud
12:20

08:00 Aiud
12:20

08:00 Stefanesti
12:25

14:00 Reghin
12:30

12:04 Aiud
12:30

05:10 Gilau
12:30

08:20 Unirea 08:20 Unirea
12:30

08:00 Botosani 08:00 Unirea
12:30

12:04 Beclean
12:35

08:00 Gura Humorului
12:35

05:10 Huedin
12:40

08:20 Turda 08:20 Turda
12:40

08:00 Turda 08:00 Iacobeni
12:40

08:00 Borsa
12:45

08:00 Vatra Dornei
12:50

08:00 Prundu Bargaului
12:55

12:04 Dej
13:00

05:10 Negreni
13:00

08:00 Bistrita
13:00

05:10 Piatra Craiului
13:05

08:00 Beclean
13:05

08:00 Baia Mare
13:10

12:04 Turda
13:15

08:00 Dej
13:20

14:00 Alba Iulia
13:30

12:04 Gherla
13:30

08:00 Cluj Napoca
13:30

08:00 Cluj Napoca
13:40

08:00 Gilau
13:50

08:00 Huedin
13:55

12:04 Cluj Napoca
14:00

05:10 Alesd
14:00

08:20 Cluj Napoca 08:20 Cluj Napoca 08:20 Cluj Napoca 08:20 Cluj Napoca
14:00

08:00 Cluj Napoca 08:00 Negreni 08:00 Cluj Napoca
14:00

12:04 Timisoara
14:10

08:00 Piatra Craiului
14:10

14:00 Targu Mures
14:30

08:00 Beius
14:40

14:00 Aiud
14:45

08:00 Alesd
14:50

14:00 Ludus
15:00

12:04 Huedin
15:00

05:10 Oradea
15:00

14:00 Turda
15:30

14:00 Cluj Napoca
16:00

12:04 Arad
16:00

05:10 Bors
16:00

12:04 Oradea
17:00

12:04 Nadlac
17:10

14:00 Huedin
18:00

08:00 Oradea
18:00

07:20 Oradea
18:30

08:20 Oradea
18:30

08:00 Bors
18:30

07:20 Bors
18:40

14:00 Alesd
19:00

08:20 Bors
19:00

14:00 Oradea
19:30

14:00 Bors
19:45

08:20 Budapesta
23:00

08:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.