La adresa - Mersul autobuzelor Coburg Germania

La adresa

Coburg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
10:00
12:25 Motru 07:30 Negreni 13:30 Harsova 08:30 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 11:00 Prundu Bargaului 09:40 Vestem 13:00 Gura Humorului 10:20 Onesti 13:35 Dolhasca 11:20 Targu Secuiesc 14:10 Reghin 12:00 Campina 14:25 Durau 13:10 Slobozia 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 15:00 Motca 12:05 Timisoara 15:20 Deleni 15:25 Podu Iloaiei 14:00 Constanta 07:40 Huedin 13:20 Tandarei 10:00 Dej 08:40 Miercurea Sibiului 12:00 Vatra Dornei 09:50 Fagaras 13:10 Botosani 10:30 Targu Ocna 13:40 Suceava 11:30 Brasov 07:25 Alesd 12:10 Ramnicu Sarat 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:05 Pascani 12:10 Lugoj 15:30 Iasi 13:50 Mangalia 07:45 Gilau 13:00 Bucuresti 10:30 Beclean 09:00 Sibiu 12:20 Iacobeni 10:00 Moinesti 13:20 Darabani 10:50 Covasna 13:55 Falticeni 11:40 Predeal 14:15 Morareni 12:20 Ploiesti 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:10 Targu Frumos 12:15 Caransebes 15:35 Negresti 13:40 Medgidia 08:00 Cluj Napoca 08:10 Medias 10:50 Bistrita 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 10:10 Comanesti 13:30 Veresti 11:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Targu Mures 11:50 Sinaia 14:20 Toplita 12:30 Pitesti 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 14:55 Cristesti 12:00 Arad 15:15 Harlau 12:20 Resita
12:35
17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 17:40 Husi 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 15:23 Reghin 07:30 Alesd 17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 15:26 Morareni 07:35 Negreni
13:00
11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 17:40 Turnu Magurele 18:30 Hirsova 17:00 Craiova 10:45 Miercurea Sibiului 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:30 Corabia 17:00 Medgidia 16:30 Filiasi 10:15 Medias 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:20 Alexandria 17:30 Mangalia 16:00 Rovinari 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 20:00 Giurgiu 18:00 Tandarei 17:10 Slatina (Olt) 20:00 Constanta 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan
14:05
13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt
Sosiri
De la Ora

14:30 Tulcea
04:00

14:30 Braila
04:30

12:20 Tulcea
04:50

10:20 Tulcea 10:20 Giurgiu
05:00

12:20 Braila 12:20 Giurgiu
05:00

14:30 Galati
05:00

10:20 Turnu Magurele
05:10

12:20 Turnu Magurele 12:20 Galati
05:10

10:20 Corabia
05:20

12:20 Tecuci 12:20 Corabia
05:20

10:20 Braila 10:20 Alexandria
05:30

12:20 Barlad 12:20 Alexandria
05:30

10:20 Galati
05:35

10:20 Slatina (Olt)
05:40

12:20 Husi 12:20 Slatina (Olt)
05:40

12:20 Buzau
05:45

12:20 Focsani
05:50

10:20 Constanta 10:20 Craiova
06:00

12:20 Constanta 12:20 Marasesti 12:20 Craiova
06:00

14:30 Constanta 14:30 Giurgiu 14:30 Constanta 14:30 Tecuci 14:30 Giurgiu
06:00

11:50 Giurgiu 11:50 Constanta 11:50 Giurgiu 11:50 Constanta
06:00

10:20 Mangalia
06:05

12:20 Mangalia
06:05

10:20 Filiasi
06:10

12:20 Filiasi 12:20 Adjud
06:10

14:30 Turnu Magurele 14:30 Barlad 14:30 Turnu Magurele
06:10

11:50 Turnu Magurele 11:50 Turnu Magurele
06:10

10:20 Medgidia
06:15

12:20 Medgidia
06:15

10:20 Rovinari 10:20 Hirsova
06:20

12:20 Rovinari 12:20 Hirsova
06:20

14:30 Husi 14:30 Corabia 14:30 Corabia
06:20

11:50 Corabia 11:50 Corabia
06:20

10:20 Tandarei
06:25

12:20 Tandarei
06:25

10:20 Slobozia 10:20 Isalnita
06:30

12:20 Slobozia 12:20 Isalnita 12:20 Sascut
06:30

14:30 Alexandria 14:30 Mangalia 14:30 Mangalia 14:30 Alexandria 14:30 Buzau
06:30

11:50 Mangalia 11:50 Mangalia 11:50 Alexandria 11:50 Alexandria
06:30

10:20 Targu Carbunesti 10:20 Tecuci
06:40

12:20 Targu Carbunesti
06:40

14:30 Filiasi 14:30 Focsani 14:30 Filiasi 14:30 Medgidia 14:30 Medgidia
06:40

11:50 Filiasi 11:50 Filiasi 11:50 Medgidia 11:50 Medgidia
06:40

10:20 Motru 10:20 Barlad
06:45

12:20 Motru
06:45

10:20 Resita 10:20 Husi
06:50

12:20 Resita 12:20 Bacau
06:50

14:30 Slatina (Olt) 14:30 Marasesti 14:30 Slatina (Olt) 14:30 Hirsova 14:30 Hirsova
06:50

11:50 Slatina (Olt) 11:50 Hirsova 11:50 Hirsova 11:50 Slatina (Olt)
06:50

10:20 Caransebes
06:55

12:20 Roman 12:20 Caransebes
06:55

14:30 Adjud
06:55

10:20 Lugoj 10:20 Bucuresti 10:20 Buzau
07:00

12:20 Vaslui 12:20 Bucuresti 12:20 Lugoj
07:00

14:30 Craiova 14:30 Tandarei 14:30 Tandarei 14:30 Craiova 14:30 Sascut
07:00

11:50 Tandarei 11:50 Tandarei 11:50 Craiova 11:50 Tulcea 11:50 Craiova
07:00

10:20 Timisoara
07:05

12:20 Timisoara
07:05

14:30 Bacau
07:05

10:20 Arad 10:20 Focsani
07:10

12:20 Arad 12:20 Negresti
07:10

14:30 Filiasi 14:30 Roman 14:30 Filiasi
07:10

11:50 Filiasi 11:50 Braila 11:50 Filiasi
07:10

14:30 Vaslui
07:15

11:50 Galati
07:15

10:20 Targu Jiu
07:20

12:20 Targu Jiu 12:20 Iasi
07:20

14:30 Rovinari 14:30 Rovinari 14:30 Negresti
07:20

11:50 Rovinari 11:50 Rovinari
07:20

10:20 Marasesti 10:20 Petrosani
07:25

12:20 Petrosani
07:25

11:50 Tecuci
07:25

10:20 Adjud 10:20 Hateg 10:20 Pitesti
07:30

12:20 Podu Iloaiei 12:20 Hateg 12:20 Pitesti
07:30

14:30 Isalnita 14:30 Isalnita 14:30 Iasi
07:30

11:50 Isalnita 11:50 Isalnita
07:30

10:20 Sascut
07:35

12:20 Deleni
07:35

14:30 Podu Iloaiei
07:35

11:50 Barlad
07:35

10:20 Calan 10:20 Bacau
07:40

12:20 Hirlau 12:20 Calan
07:40

14:30 Deleni 14:30 Targu Carbunesti 14:30 Targu Carbunesti
07:40

11:50 Targu Carbunesti 11:50 Targu Carbunesti
07:40

10:20 Roman
07:45

14:30 Motru 14:30 Motru 14:30 Harlau
07:45

11:50 Motru 11:50 Husi 11:50 Motru
07:45

10:20 Vaslui 10:20 Ploiesti 10:20 Hunedoara
07:50

12:20 Ploiesti 12:20 Hunedoara
07:50

14:30 Resita 14:30 Targu Frumos 14:30 Resita
07:50

11:50 Resita 11:50 Resita
07:50

12:20 Targu Frumos
07:55

14:30 Caransebes 14:30 Pascani 14:30 Caransebes
07:55

11:50 Caransebes 11:50 Caransebes
07:55

10:20 Ramnicu Sarat 10:20 Deva 10:20 Negresti
08:00

12:20 Ramnicu Sarat 12:20 Pascani 12:20 Deva
08:00

14:30 Slobozia 14:30 Motca 14:30 Slobozia 14:30 Lugoj 14:30 Lugoj
08:00

11:50 Slobozia 11:50 Slobozia 11:50 Lugoj 11:50 Buzau 11:50 Lugoj
08:00

10:20 Iasi
08:05

14:30 Timisoara 14:30 Timisoara
08:05

11:50 Timisoara 11:50 Timisoara
08:05

10:20 Podu Iloaiei 10:20 Campina
08:10

12:20 Campina 12:20 Motca
08:10

14:30 Arad 14:30 Bucuresti 14:30 Arad 14:30 Cristesti 14:30 Bucuresti
08:10

11:50 Arad 11:50 Arad 11:50 Focsani 11:50 Bucuresti 11:50 Bucuresti
08:10

10:20 Deleni
08:15

12:20 Cristesti
08:15

14:30 Timisesti
08:15

11:50 Marasesti
08:15

10:20 Sinaia 10:20 Harlau
08:20

12:20 Sinaia 12:20 Timisesti
08:20

14:30 Targu Jiu 14:30 Dumbrava 14:30 Targu Jiu
08:20

11:50 Targu Jiu 11:50 Targu Jiu
08:20

10:20 Targu Frumos
08:25

12:20 Dumbrava
08:25

14:30 Petrosani 14:30 Petrosani
08:25

11:50 Adjud 11:50 Petrosani 11:50 Petrosani
08:25

10:20 Simeria 10:20 Predeal 10:20 Pascani
08:30

12:20 Predeal 12:20 Simeria 12:20 Targu Neamt
08:30

14:30 Targu Neamt 14:30 Hateg 14:30 Hateg
08:30

11:50 Hateg 11:50 Hateg
08:30

10:20 Motca
08:35

14:30 Piatra Neamt
08:35

11:50 Sascut
08:35

10:20 Cristesti 10:20 Orastie
08:40

12:20 Orastie
08:40

14:30 Calan 14:30 Calan 14:30 Bicaz
08:40

11:50 Calan 11:50 Calan
08:40

10:20 Timisesti
08:45

14:30 Poiana Largului
08:45

11:50 Bacau
08:45

10:20 Sebes 10:20 Targu Neamt
08:50

12:20 Sebes 12:20 Piatra Neamt
08:50

14:30 Hunedoara 14:30 Durau 14:30 Hunedoara
08:50

11:50 Hunedoara 11:50 Hunedoara
08:50

10:20 Piatra Neamt
08:55

14:30 Borsec
08:55

11:50 Roman
08:55

10:20 Lancram 10:20 Bicaz 10:20 Brasov
09:00

12:20 Bicaz 12:20 Lancram 12:20 Brasov
09:00

14:30 Deva 14:30 Pitesti 14:30 Pitesti 14:30 Toplita 14:30 Deva
09:00

11:50 Vaslui 11:50 Deva 11:50 Pitesti 11:50 Pitesti 11:50 Deva
09:00

14:30 Miercurea Ciuc
09:05

11:50 Negresti
09:05

10:20 Poiana Largului 10:20 Targu Secuiesc
09:10

12:20 Poiana Largului 12:20 Targu Secuiesc
09:10

14:30 Sfantu Gheorghe 14:30 Ramnicu Sarat 14:30 Ramnicu Sarat
09:10

11:50 Ramnicu Sarat 11:50 Ramnicu Sarat 11:50 Iasi
09:10

14:30 Morareni
09:15

11:50 Podu Iloaiei
09:15

10:20 Durau 10:20 Sfantu Gheorghe
09:20

12:20 Durau 12:20 Sfantu Gheorghe
09:20

14:30 Campina 14:30 Campina 14:30 Reghin
09:20

11:50 Campina 11:50 Deleni 11:50 Campina
09:20

12:20 Toplita
09:25

14:30 Medias
09:25

11:50 Harlau
09:25

10:20 Alba Iulia 10:20 Toplita 10:20 Covasna
09:30

12:20 Covasna 12:20 Alba Iulia 12:20 Miercurea Ciuc
09:30

14:30 Sighisoara 14:30 Sinaia 14:30 Sinaia
09:30

11:50 Targu Frumos 11:50 Sinaia 11:50 Sinaia
09:30

12:20 Sfantu Gheorghe
09:35

14:30 Targu Mures
09:35

11:50 Pascani
09:35

12:20 Morareni
09:38

10:20 Teius 10:20 Morareni 10:20 Targu Ocna
09:40

12:20 Targu Ocna 12:20 Teius
09:40

14:30 Predeal 14:30 Predeal 14:30 Falticeni
09:40

11:50 Motca 11:50 Predeal 11:50 Predeal
09:40

12:20 Reghin
09:41

12:20 Medias
09:44

10:20 Reghin
09:45

14:30 Suceava
09:45

11:50 Cristesti
09:45

12:20 Sighisoara
09:48

10:20 Targu Mures 10:20 Aiud 10:20 Onesti
09:50

12:20 Onesti 12:20 Aiud
09:50

14:30 Brasov 14:30 Brasov 14:30 Veresti
09:50

11:50 Brasov 11:50 Brasov 11:50 Timisesti
09:50

12:20 Targu Mures
09:55

14:30 Darabani
09:55

11:50 Dumbrava
09:55

10:20 Falticeni 10:20 Unirea 10:20 Comanesti
10:00

12:20 Comanesti 12:20 Unirea 12:20 Falticeni
10:00

14:30 Targu Secuiesc 14:30 Targu Secuiesc 14:30 Botosani
10:00

11:50 Targu Secuiesc 11:50 Targu Neamt 11:50 Targu Secuiesc
10:00

10:20 Suceava
10:05

12:20 Suceava
10:05

14:30 Gura Humorului 14:30 Sfantu Gheorghe 14:30 Sfantu Gheorghe
10:05

11:50 Sovata 11:50 Sfantu Gheorghe 11:50 Piatra Neamt 11:50 Sfantu Gheorghe
10:05

10:20 Turda 10:20 Moinesti 10:20 Dolhasca
10:10

12:20 Moinesti 12:20 Turda
10:10

14:30 Covasna 14:30 Covasna 14:30 Campulung Moldovenesc
10:10

11:50 Covasna 11:50 Bicaz 11:50 Covasna
10:10

14:30 Iacobeni
10:15

10:20 Veresti 10:20 Fagaras
10:20

12:20 Fagaras
10:20

14:30 Targu Ocna 14:30 Targu Ocna 14:30 Borsa
10:20

11:50 Targu Ocna 11:50 Poiana Largului 11:50 Targu Ocna
10:20

10:20 Darabani
10:25

14:30 Vatra Dornei
10:25

11:50 Durau
10:25

10:20 Vestem 10:20 Botosani
10:30

12:20 Botosani 12:20 Vestem
10:30

14:30 Onesti 14:30 Onesti 14:30 Prundu Bargaului
10:30

11:50 Onesti 11:50 Onesti
10:30

14:30 Beclean
10:35

11:50 Grinties
10:35

10:20 Gura Humorului
10:40

12:20 Gura Humorului
10:40

14:30 Comanesti 14:30 Comanesti 14:30 Baia Mare
10:40

11:50 Comanesti 11:50 Comanesti
10:40

14:30 Dej
10:45

10:20 Ramnicu Valcea
10:50

12:20 Ramnicu Valcea
10:50

14:30 Moinesti 14:30 Moinesti
10:50

11:50 Moinesti 11:50 Moinesti
10:50

10:20 Campulung Moldovenesc
10:55

12:20 Campulung Moldovenesc
10:55

14:30 Cluj Napoca
10:55

11:50 Borsec
10:55

10:20 Iacobeni 10:20 Sibiu
11:00

12:20 Iacobeni 12:20 Sibiu
11:00

14:30 Simeria 14:30 Cluj Napoca 14:30 Fagaras 14:30 Fagaras 14:30 Simeria
11:00

11:50 Simeria 11:50 Fagaras 11:50 Fagaras 11:50 Simeria 11:50 Toplita
11:00

10:20 Vatra Dornei
11:05

12:20 Vatra Dornei
11:05

11:50 Miercurea Ciuc
11:05

10:20 Miercurea Sibiului 10:20 Prundu Bargaului
11:10

12:20 Prundu Bargaului 12:20 Miercurea Sibiului
11:10

14:30 Vestem 14:30 Vestem
11:10

11:50 Vestem 11:50 Vestem 11:50 Sfantu Gheorghe
11:10

10:20 Bistrita 10:20 Sighisoara
11:20

12:20 Bistrita 12:20 Sighisoara
11:20

14:30 Orastie 14:30 Ramnicu Valcea 14:30 Ramnicu Valcea 14:30 Orastie
11:20

11:50 Orastie 11:50 Morareni 11:50 Orastie 11:50 Ramnicu Valcea 11:50 Ramnicu Valcea
11:20

10:20 Beclean 10:20 Medias
11:30

12:20 Beclean 12:20 Medias
11:30

14:30 Sebes 14:30 Sebes 14:30 Sibiu 14:30 Sibiu
11:30

11:50 Sebes 11:50 Sebes 11:50 Sibiu 11:50 Reghin 11:50 Sibiu
11:30

11:50 Medias
11:35

10:20 Dej
11:40

12:20 Dej
11:40

14:30 Lancram 14:30 Miercurea Sibiului 14:30 Miercurea Sibiului 14:30 Lancram
11:40

11:50 Sighisoara 11:50 Lancram 11:50 Miercurea Sibiului 11:50 Miercurea Sibiului 11:50 Lancram
11:40

10:20 Cluj Napoca
11:45

12:20 Cluj Napoca
11:45

11:50 Targu Mures
11:45

14:30 Sighisoara 14:30 Sighisoara 14:30 Alba Iulia 14:30 Alba Iulia
11:50

11:50 Alba Iulia 11:50 Sighisoara 11:50 Sighisoara 11:50 Alba Iulia
11:50

11:50 Falticeni
11:55

10:20 Cluj Napoca
12:00

12:20 Cluj Napoca
12:00

14:30 Medias 14:30 Medias 14:30 Gilau
12:00

11:50 Medias 11:50 Medias 11:50 Suceava
12:00

11:50 Dolhasca
12:05

14:30 Teius 14:30 Teius
12:10

11:50 Teius 11:50 Teius 11:50 Veresti
12:10

10:20 Gilau
12:15

11:50 Darabani
12:15

14:30 Aiud 14:30 Aiud
12:20

11:50 Aiud 11:50 Botosani 11:50 Aiud
12:20

14:30 Unirea 14:30 Unirea
12:30

11:50 Gura Humorului 11:50 Unirea 11:50 Unirea
12:30

14:30 Turda 14:30 Turda
12:40

11:50 Turda 11:50 Turda 11:50 Campulung Moldovenesc
12:40

11:50 Iacobeni
12:50

14:30 Huedin
13:00

11:50 Borsa
13:00

11:50 Vatra Dornei
13:05

11:50 Prundu Bargaului
13:10

12:20 Gilau
13:15

11:50 Bistrita
13:15

11:50 Beclean
13:20

11:50 Baia Mare
13:25

10:20 Huedin
13:30

12:20 Huedin
13:30

11:50 Dej
13:30

11:50 Cluj Napoca
13:35

11:50 Cluj Napoca
13:40

11:50 Gilau
13:45

12:20 Negreni
13:50

11:50 Huedin
13:50

14:30 Cluj Napoca 14:30 Negreni 14:30 Cluj Napoca 14:30 Cluj Napoca 14:30 Cluj Napoca
14:00

11:50 Cluj Napoca 11:50 Cluj Napoca 11:50 Cluj Napoca 11:50 Cluj Napoca
14:00

10:20 Negreni
14:50

10:20 Alesd
14:55

14:30 Piatra Craiului
15:00

11:50 Negreni
15:00

14:30 Beius
15:30

14:30 Alesd
16:00

11:50 Piatra Craiului
16:00

11:50 Beius
16:10

12:20 Alesd
16:55

11:50 Alesd
17:00

12:20 Oradea
18:00

11:50 Oradea
18:00

10:20 Oradea
18:15

10:20 Bors
18:30

12:20 Bors
18:30

14:30 Oradea
18:30

11:50 Bors
18:30

14:30 Bors
18:40

14:30 Budapesta
23:00

11:50 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.