La adresa - Mersul autobuzelor Cloppenburg Germania

La adresa

Cloppenburg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
03:00
04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei
06:20 Giltrans
17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes
09:20
17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj
10:40
12:55 Focsani 12:15 Caransebes 12:30 Bacau 13:50 Mangalia 12:05 Iasi 13:00 Bucuresti 11:55 Deleni 09:00 Sibiu 11:25 Cristesti 10:00 Moinesti 11:10 Targu Neamt 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 11:40 Pascani 12:45 Craiova 12:45 Marasesti 12:20 Resita 12:20 Roman 13:40 Medgidia 15:00 Tulcea 08:10 Medias 14:00 Braila 09:30 Ramnicu Valcea 11:45 Targu Frumos 10:10 Comanesti 11:05 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:10 Barlad 12:00 Arad 12:05 Timisoara 12:40 Adjud 12:25 Motru 12:15 Vaslui 13:30 Harsova 12:00 Podu Iloaiei 08:30 Sighisoara 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:30 Motca 10:20 Onesti 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:05 Husi 12:10 Lugoj 12:35 Sascut 14:00 Constanta 12:10 Negresti 13:20 Tandarei 11:50 Hirlau 08:40 Miercurea Sibiului 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 11:15 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 13:15 Tecuci 12:40 Filiasi 13:00 Buzau
14:55
15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 14:15 Lugoj 19:20 Marasesti 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 19:00 Sascut 18:20 Negresti 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt 16:30 Filiasi 20:30 Braila 15:00 Motru 19:50 Husi 14:00 Timisoara 14:35 Darabani 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 18:50 Bacau 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:20 Timisesti 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:20 Alexandria 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 14:45 Resita 19:40 Buzau 13:40 Arad 14:45 Veresti 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 18:40 Roman 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 14:30 Caransebes 19:30 Focsani 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 19:10 Adjud 18:30 Vaslui 17:50 Deleni 17:30 Motca
Sosiri
De la Ora

15:10 Constanta
00:05
Giltrans
20:00 Braila
00:10

15:10 Mangalia
00:10

15:10 Medgidia
00:15

15:10 Cernavoda
00:30
Giltrans
20:00 Galati
00:40
Giltrans
20:00 Buzau
01:00

15:10 Giurgiu
01:00

15:10 Alexandria
01:05

15:10 Fetesti
01:10

15:10 Braila
01:20
Giltrans
20:00 Ramnicu Sarat
01:30

15:10 Tulcea
01:30
Giltrans
20:00 Tecuci
01:55

15:10 Calarasi
02:00

15:10 Galati
02:10
Giltrans
20:00 Focsani
02:15
Giltrans
20:00 Adjud
02:45
Giltrans
20:00 Barlad
03:00

15:10 Slobozia
03:00

15:10 Tecuci
03:10

15:10 Ramnicu Sarat
03:20
Giltrans
20:00 Husi
03:30

15:10 Barlad
03:30
Giltrans
20:00 Dorohoi
03:35
Giltrans
20:00 Onesti
03:45

17:00 Schwechat
03:50

15:10 Husi
03:50
Giltrans
20:00 Vaslui
04:00

15:10 Bucuresti
04:00
Giltrans
20:00 Comanesti
04:10

15:10 Buzau
04:10
Giltrans
20:00 Bucuresti
04:15
Giltrans
20:00 Moinesti
04:20

15:10 Focsani
04:20
Giltrans
20:00 Botosani
04:30

15:10 Vaslui
04:30
Giltrans
20:00 Craiova
04:35

15:10 Harlau
04:40

09:15 Tulcea
04:40
Giltrans
20:00 Iasi
04:45

09:15 Braila
04:45

09:15 Galati
04:50
Giltrans
20:00 Podu Iloaiei
05:00

17:00 Focsani 17:00 Braila
05:00

15:10 Roman
05:00

09:15 Giurgiu 09:15 Tecuci
05:00
Giltrans
20:00 Filiasi
05:05

09:15 Barlad
05:05
Giltrans
20:00 Ploiesti
05:10

15:10 Adjud
05:10

09:15 Turnu Magurele
05:10

15:10 Bacau
05:15
Giltrans
20:00 Suceava
05:20

17:00 Tecuci
05:20

15:10 Slatina (Olt)
05:20

09:15 Husi 09:15 Corabia
05:20

15:10 Radauti
05:25
Giltrans
20:00 Bacau
05:30

17:00 Galati
05:30

15:10 Iasi
05:30

09:15 Buzau 09:15 Alexandria
05:30

15:10 Dorohoi
05:35
Giltrans
20:00 Negresti
05:40

17:00 Marasesti
05:40

15:10 Targu Frumos
05:40

09:15 Slatina (Olt) 09:15 Focsani
05:40

10:15 Tulcea
05:40
Giltrans
20:00 Harlau
05:45

15:10 Targoviste
05:45

10:15 Braila
05:45

15:10 Urziceni
05:47
Giltrans
20:00 Constanta
05:50

15:10 Ploiesti
05:50

10:15 Galati
05:50

15:10 Targu Neamt
05:55

15:10 Buhusi
05:57

15:10 Roznov
05:58
Giltrans
20:00 Campina
06:00

17:00 Barlad 17:00 Saveni 17:00 Adjud
06:00

15:10 Piatra Neamt
06:00

09:15 Craiova 09:15 Marasesti 09:15 Constanta
06:00

10:15 Tecuci 10:15 Constanta 10:15 Giurgiu 10:15 Constanta 10:15 Giurgiu
06:00
Giltrans
20:00 Buhusi
06:05

09:15 Adjud 09:15 Mangalia
06:05

10:15 Barlad
06:05
Giltrans
20:00 Roznov
06:10

17:00 Husi
06:10

15:10 Onesti
06:10

09:15 Filiasi
06:10

10:15 Turnu Magurele 10:15 Turnu Magurele 10:15 Husi
06:10
Giltrans
20:00 Targu Frumos
06:15

09:15 Medgidia
06:15
Giltrans
20:00 Gura Humorului
06:20

15:10 Botosani
06:20

09:15 Sascut 09:15 Rovinari 09:15 Hirsova
06:20

10:15 Corabia 10:15 Corabia
06:20

09:15 Tandarei
06:25
Giltrans
20:00 Falticeni
06:30

17:00 Botosani
06:30

15:10 Pascani
06:30

09:15 Isalnita 09:15 Slobozia
06:30

10:15 Mangalia 10:15 Buzau 10:15 Mangalia 10:15 Alexandria 10:15 Alexandria
06:30
Giltrans
20:00 Rovinari
06:35
Giltrans
20:00 Pascani
06:40

15:10 Craiova
06:40

09:15 Targu Carbunesti
06:40

10:15 Focsani 10:15 Medgidia 10:15 Filiasi 10:15 Filiasi 10:15 Medgidia
06:40
Giltrans
20:00 Motca
06:45

09:15 Motru 09:15 Bacau
06:45
Giltrans
20:00 Piatra Neamt
06:50

15:10 Suceava
06:50

09:15 Resita
06:50

10:15 Slatina (Olt) 10:15 Slatina (Olt) 10:15 Hirsova 10:15 Hirsova
06:50
Giltrans
20:00 Roman
06:55

09:15 Caransebes
06:55
Giltrans
20:00 Cristesti
07:00

17:00 Vaslui 17:00 Iasi 17:00 Harlau
07:00

15:10 Filiasi
07:00

09:15 Lugoj 09:15 Roman 09:15 Bucuresti
07:00

10:15 Craiova 10:15 Tandarei 10:15 Tandarei 10:15 Marasesti 10:15 Craiova
07:00
Giltrans
20:00 Targu Jiu
07:05

09:15 Timisoara 09:15 Vaslui
07:05

10:15 Adjud
07:05
Giltrans
20:00 Brasov
07:10

09:15 Negresti 09:15 Arad
07:10

10:15 Sascut 10:15 Filiasi 10:15 Filiasi
07:10

17:00 Cotnari
07:15

09:15 Iasi
07:15

15:10 Pitesti
07:20

09:15 Targu Jiu 09:15 Podu Iloaiei
07:20

10:15 Rovinari 10:15 Rovinari
07:20

09:15 Petrosani 09:15 Deleni
07:25
Giltrans
20:00 Fetesti
07:30

17:00 Suceava 17:00 Targu Frumos
07:30

15:10 Targu Secuiesc
07:30

09:15 Hateg 09:15 Pitesti 09:15 Hirlau
07:30

10:15 Isalnita 10:15 Isalnita
07:30

09:15 Targu Frumos
07:35

09:15 Calan 09:15 Pascani
07:40

10:15 Targu Carbunesti 10:15 Targu Carbunesti
07:40

09:15 Motca
07:45

10:15 Bacau 10:15 Motru 10:15 Motru
07:45

09:15 Cristesti 09:15 Ploiesti 09:15 Hunedoara
07:50

10:15 Resita 10:15 Resita
07:50

09:15 Timisesti
07:55

10:15 Caransebes 10:15 Caransebes
07:55
Giltrans
20:00 Targu Neamt
08:00

17:00 Targu Ocna 17:00 Negresti 17:00 Pascani
08:00

15:10 Brasov
08:00

09:15 Deva 09:15 Ramnicu Sarat 09:15 Dumbrava
08:00

10:15 Slobozia 10:15 Lugoj 10:15 Slobozia 10:15 Roman 10:15 Lugoj
08:00

09:15 Targu Neamt
08:05

10:15 Vaslui 10:15 Timisoara 10:15 Timisoara
08:05

15:10 Bicaz
08:10

09:15 Piatra Neamt 09:15 Campina
08:10

10:15 Bucuresti 10:15 Arad 10:15 Arad 10:15 Negresti 10:15 Bucuresti
08:10

15:10 Ramnicu Valcea
08:15

09:15 Bicaz
08:15

10:15 Iasi
08:15

15:10 Falticeni
08:20

09:15 Sinaia
08:20

10:15 Podu Iloaiei 10:15 Targu Jiu 10:15 Targu Jiu
08:20

10:15 Petrosani 10:15 Deleni 10:15 Petrosani
08:25
Giltrans
20:00 Fagaras
08:30

15:10 Gura Humorului
08:30

09:15 Predeal 09:15 Simeria 09:15 Poiana Largului
08:30

10:15 Hateg 10:15 Hateg 10:15 Hirlau
08:30
Giltrans
20:00 Petrosani
08:35

09:15 Durau
08:35

10:15 Targu Frumos
08:35

15:10 Moinesti
08:40

09:15 Toplita 09:15 Orastie
08:40

10:15 Pascani 10:15 Calan 10:15 Calan
08:40

15:10 Fagaras
08:45

09:15 Miercurea Ciuc
08:45

10:15 Motca
08:45

09:15 Sebes 09:15 Sfantu Gheorghe
08:50

10:15 Hunedoara 10:15 Hunedoara 10:15 Cristesti
08:50

09:15 Morareni
08:55

10:15 Timisesti
08:55

17:00 Comanesti 17:00 Roman
09:00

15:10 Comanesti
09:00

09:15 Lancram 09:15 Brasov 09:15 Reghin
09:00

10:15 Deva 10:15 Dumbrava 10:15 Pitesti 10:15 Deva 10:15 Pitesti
09:00

09:15 Medias
09:05

10:15 Targu Neamt
09:05

15:10 Targu Jiu
09:10

09:15 Sighisoara 09:15 Targu Secuiesc
09:10

10:15 Ramnicu Sarat 10:15 Ramnicu Sarat 10:15 Piatra Neamt
09:10

09:15 Targu Mures
09:15

10:15 Bicaz
09:15

17:00 Girov
09:20

15:10 Campulung Moldovenesc
09:20

09:15 Falticeni 09:15 Sfantu Gheorghe
09:20

10:15 Campina 10:15 Campina
09:20

09:15 Suceava
09:25
Giltrans
20:00 Poiana Largului
09:30

15:10 Targu Ocna
09:30

09:15 Covasna 09:15 Alba Iulia
09:30

10:15 Sinaia 10:15 Poiana Largului 10:15 Sinaia
09:30
Giltrans
20:00 Hateg
09:35

15:10 Gheorgheni
09:35

10:15 Durau
09:35

15:10 Reghin
09:40

09:15 Targu Ocna 09:15 Teius
09:40

10:15 Predeal 10:15 Toplita 10:15 Predeal
09:40
Giltrans
20:00 Sibiu
09:45

15:10 Drobeta Turnu Severin
09:45

09:15 Botosani
09:45

09:15 Aiud 09:15 Gura Humorului 09:15 Onesti
09:50

10:15 Brasov 10:15 Sfantu Gheorghe 10:15 Miercurea Ciuc 10:15 Brasov
09:50

09:15 Campulung Moldovenesc
09:55

10:15 Morareni
09:55
Giltrans
20:00 Hunedoara
10:00

17:00 Gura Humorului 17:00 Targu Neamt 17:00 Miercurea Ciuc 17:00 Piatra Neamt 17:00 Bacau
10:00

15:10 Toplita Gara
10:00

09:15 Iacobeni 09:15 Comanesti 09:15 Unirea
10:00

10:15 Targu Secuiesc 10:15 Targu Secuiesc 10:15 Reghin
10:00

10:15 Sfantu Gheorghe 10:15 Sighisoara 10:15 Sfantu Gheorghe
10:05

15:10 Sighisoara
10:10

09:15 Moinesti 09:15 Turda 09:15 Vatra Dornei
10:10

10:15 Covasna 10:15 Covasna
10:10

15:10 Orastie
10:15

09:15 Prundu Bargaului
10:15

10:15 Targu Mures
10:15

15:10 Deva
10:20

09:15 Fagaras 09:15 Bistrita
10:20

10:15 Targu Ocna 10:15 Falticeni 10:15 Targu Ocna
10:20

15:10 Caransebes
10:25

09:15 Beclean
10:25

10:15 Suceava
10:25
Giltrans
20:00 Sebes
10:30

17:00 Bicaz
10:30

15:10 Targu Mures
10:30

09:15 Vestem 09:15 Dej
10:30

10:15 Onesti 10:15 Onesti 10:15 Dolhasca
10:30

15:10 Vatra Dornei
10:35

10:15 Veresti
10:35

10:15 Darabani 10:15 Comanesti 10:15 Comanesti
10:40

10:15 Botosani
10:45

09:15 Ramnicu Valcea
10:50

10:15 Moinesti 10:15 Gura Humorului 10:15 Moinesti
10:50

10:15 Campulung Moldovenesc
10:55

17:00 Onesti 17:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Odorheiu Secuiesc
11:00

15:10 Resita
11:00

09:15 Sibiu
11:00

10:15 Iacobeni 10:15 Fagaras 10:15 Simeria 10:15 Fagaras 10:15 Simeria
11:00

15:10 Blaj
11:10

09:15 Miercurea Sibiului
11:10

10:15 Vatra Dornei 10:15 Vestem 10:15 Vestem
11:10

15:10 Sibiu
11:15

10:15 Prundu Bargaului
11:15

09:15 Sighisoara
11:20

10:15 Orastie 10:15 Bistrita 10:15 Orastie 10:15 Ramnicu Valcea 10:15 Ramnicu Valcea
11:20

10:15 Beclean
11:25
Giltrans
20:00 Toplita
11:30

15:10 Medias
11:30

09:15 Cluj Napoca 09:15 Medias
11:30

10:15 Dej 10:15 Sebes 10:15 Sibiu 10:15 Sebes 10:15 Sibiu
11:30

15:10 Sebes
11:35

10:15 Lancram 10:15 Miercurea Sibiului 10:15 Lancram 10:15 Miercurea Sibiului
11:40

10:15 Sighisoara 10:15 Alba Iulia 10:15 Sighisoara 10:15 Alba Iulia
11:50
Giltrans
20:00 Deva
12:00

17:00 Medias 17:00 Praid 17:00 Targu Secuiesc 17:00 Vatra Dornei
12:00

15:10 Alba Iulia
12:00

09:15 Cluj Napoca
12:00

10:15 Medias 10:15 Medias 10:15 Cluj Napoca
12:00

09:15 Gilau
12:05

10:15 Gilau
12:05

15:10 Bistrita
12:10

09:15 Huedin
12:10

10:15 Teius 10:15 Huedin 10:15 Teius
12:10

09:15 Negreni
12:15

10:15 Negreni
12:15

15:10 Lugoj
12:20

09:15 Alesd
12:20

10:15 Aiud 10:15 Aiud 10:15 Alesd
12:20
Giltrans
20:00 Reghin
12:30

15:10 Aiud
12:30

10:15 Unirea 10:15 Unirea
12:30

15:10 Beclean
12:35

10:15 Turda 10:15 Turda
12:40

17:00 Blaj 17:00 Sfantu Gheorghe 17:00 Reghin
13:00

15:10 Dej
13:00

15:10 Turda
13:15
Giltrans
20:00 Alba Iulia
13:30

15:10 Gherla
13:30

17:00 Fagaras 17:00 Teius 17:00 Brasov
14:00

15:10 Cluj Napoca
14:00

10:15 Cluj Napoca 10:15 Cluj Napoca 10:15 Cluj Napoca 10:15 Cluj Napoca
14:00

15:10 Timisoara
14:10
Giltrans
20:00 Targu Mures
14:30
Giltrans
20:00 Aiud
14:45
Giltrans
20:00 Ludus
15:00

17:00 Sighisoara 17:00 Avrig 17:00 Alba Iulia
15:00

15:10 Huedin
15:00
Giltrans
20:00 Turda
15:30

17:00 Sibiu
15:30
Giltrans
20:00 Cluj Napoca
16:00

17:00 Zlatna 17:00 Targu Mures 17:00 Dej 17:00 Bistrita
16:00

15:10 Arad
16:00

17:00 Sebes 17:00 Ludus
16:30

17:00 Campia Turzii 17:00 Nasaud 17:00 Abrud
17:00

15:10 Oradea
17:00

15:10 Nadlac
17:10

17:00 Turda 17:00 Beclean
17:30
Giltrans
20:00 Huedin
18:00

17:00 Gherla 17:00 Zalau 17:00 Deva 17:00 Cluj Napoca 17:00 Brad
18:00

17:00 Floresti
18:30

09:15 Oradea
18:30

10:15 Oradea
18:30

09:15 Bors
18:40
Giltrans
20:00 Alesd
19:00

17:00 Gilau
19:00

10:15 Bors
19:00
Giltrans
20:00 Oradea
19:30
Giltrans
20:00 Bors
19:45

17:00 Huedin
20:00

17:00 Alesd
21:00

17:00 Oradea 17:00 Oradea 17:00 Oradea 17:00 Arad
22:00

10:15 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.