La adresa - Mersul autobuzelor Cloppenburg Germania

La adresa

Cloppenburg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
03:00 Danytur
04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 19:40 Galati 10:00 Zlatna 15:30 Negresti 19:00 Iasi 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Reghin 11:40 Targu Mures 20:00 Saveni 10:20 Cluj Napoca 16:00 Campulung Moldovenesc 08:30 Alesd 07:00 Beclean 18:00 Pascani 19:00 Cotnari 10:00 Zalau 16:00 Praid 18:00 Suceava 11:30 Sebes 12:00 Bistrita 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 20:00 Braila 09:30 Abrud 15:00 Roman 18:30 Targu Frumos 12:20 Sfantu Gheorghe 12:00 Dej 11:35 Ludus 19:00 Botosani 09:40 Floresti 14:00 Vatra Dornei 03:55 Schwechat 05:00 Gherla 16:00 Targu Neamt 18:00 Girov 08:00 Oradea 14:00 Fagaras 17:00 Gura Humorului 10:00 Deva 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 08:00 Oradea 11:00 Teius 17:30 Husi 09:00 Brad 14:00 Bacau 18:00 Pascani 12:00 Brasov 10:00 Zalau 11:20 Campia Turzii 18:00 Suceava 09:30 Gilau 12:00 Bistrita 19:00 Iasi 04:00 Oradea 14:00 Reghin 17:30 Piatra Neamt 20:00 Saveni 13:30 Avrig 16:00 Campulung Moldovenesc 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:00 Barlad 10:30 Alba Iulia 16:00 Vaslui 08:00 Arad 13:30 Onesti 16:00 Targu Neamt 11:50 Sighisoara 08:00 Oradea 11:00 Turda 17:00 Gura Humorului 09:00 Huedin 09:00 Nasaud 18:30 Targu Frumos 19:20 Harlau 12:00 Dej 17:00 Bicaz 19:00 Botosani 13:00 Sibiu 14:00 Vatra Dornei
06:20
20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca
06:55
14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 14:35 Marasesti 14:10 Targu Frumos 13:40 Suceava 13:05 Vatra Dornei 12:45 Beclean 11:40 Bontida 11:00 Huedin 13:40 Reghin 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 14:30 Gheorgheni 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 14:30 Adjud 14:00 Pascani 13:30 Radauti 13:00 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:30 Baia Mare 10:00 Alesd 13:50 Toplita 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 14:40 Piatra Neamt 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 14:25 Bacau 13:55 Targu Neamt 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 12:30 Gherla 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 14:50 Bicaz 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:20 Roman 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:10 Zalau 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud
09:20
17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 05:30 Timisoara 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 17:40 Husi 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 17:45 Barlad 06:00 Lugoj
14:55
11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 11:00 Teius 12:30 Deva 14:55 Suceava 10:00 Cluj Napoca 11:30 Lancram 15:40 Medias 11:30 Fagaras 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 12:40 Targu Ocna 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 14:30 Brasov 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 15:40 Ramnicu Sarat 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 17:30 Slobozia 14:15 Lugoj 19:20 Marasesti 17:30 Mangalia 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 10:00 Cluj Napoca 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Aiud 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 10:50 Sibiu 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 11:45 Moinesti 10:15 Turda 16:40 Toplita 12:55 Covasna 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt 14:50 Predeal 16:30 Filiasi 20:30 Braila 16:00 Ploiesti 15:00 Motru 19:50 Husi 18:00 Tandarei 14:00 Timisoara 14:35 Darabani 20:00 Constanta 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 10:30 Unirea 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Ramnicu Valcea 11:00 Teius 16:20 Morareni 12:00 Comanesti 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 13:35 Sfantu Gheorghe 17:20 Alexandria 17:10 Targu Neamt 15:00 Sinaia 16:00 Rovinari 20:20 Galati 16:30 Pitesti 14:45 Resita 19:40 Buzau 18:30 Hirsova 13:40 Arad 14:45 Veresti 10:45 Miercurea Sibiului 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 10:15 Turda 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 11:15 Vestem 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 12:20 Onesti 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 14:10 Targu Secuiesc 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 15:20 Campina 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 17:00 Bucuresti 14:30 Caransebes 19:30 Focsani 17:00 Medgidia 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 10:15 Medias 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau
Sosiri
De la Ora

10:15 Giurgiu 10:15 Constanta 10:15 Constanta 10:15 Constanta 10:15 Giurgiu 10:15 Giurgiu 10:15 Giurgiu 10:15 Giurgiu
00:00

15:10 Constanta
00:05

20:00 Braila
00:10

15:10 Mangalia
00:10

10:15 Turnu Magurele 10:15 Turnu Magurele 10:15 Turnu Magurele 10:15 Turnu Magurele 10:15 Turnu Magurele
00:10

15:10 Medgidia
00:15

10:15 Corabia 10:15 Corabia 10:15 Corabia 10:15 Corabia 10:15 Corabia
00:20

10:15 Craiova 10:15 Craiova 10:15 Craiova 10:15 Craiova 10:15 Craiova
00:25

15:10 Cernavoda
00:30

10:15 Mangalia 10:15 Mangalia 10:15 Alexandria 10:15 Mangalia 10:15 Alexandria 10:15 Alexandria 10:15 Alexandria 10:15 Alexandria
00:30

20:00 Galati
00:40

10:15 Filiasi 10:15 Filiasi 10:15 Filiasi 10:15 Filiasi 10:15 Medgidia 10:15 Medgidia 10:15 Filiasi 10:15 Medgidia
00:40

10:15 Slatina (Olt) 10:15 Slatina (Olt) 10:15 Slatina (Olt) 10:15 Hirsova 10:15 Hirsova 10:15 Slatina (Olt) 10:15 Hirsova 10:15 Slatina (Olt)
00:50

20:00 Buzau
01:00

15:10 Giurgiu
01:00

10:15 Tandarei 10:15 Tandarei 10:15 Tandarei
01:00

15:10 Alexandria
01:05

15:10 Fetesti
01:10

10:15 Filiasi 10:15 Filiasi 10:15 Filiasi 10:15 Filiasi 10:15 Filiasi
01:10

14:30 Tulcea 14:30 Tulcea
01:15

15:10 Braila
01:20

10:15 Rovinari 10:15 Rovinari 10:15 Rovinari 10:15 Rovinari 10:15 Rovinari
01:20

14:30 Braila 14:30 Braila
01:20

20:00 Ramnicu Sarat
01:30

15:10 Tulcea
01:30

10:15 Isalnita 10:15 Isalnita 10:15 Isalnita 10:15 Isalnita 10:15 Isalnita
01:30

10:15 Targu Carbunesti 10:15 Targu Carbunesti 10:15 Targu Carbunesti 10:15 Targu Carbunesti 10:15 Targu Carbunesti
01:40

10:15 Motru 10:15 Motru 10:15 Motru 10:15 Motru 10:15 Motru
01:45

10:15 Resita 10:15 Resita 10:15 Resita 10:15 Resita 10:15 Resita
01:50

20:00 Tecuci
01:55

10:15 Caransebes 10:15 Caransebes 10:15 Caransebes 10:15 Caransebes 10:15 Caransebes
01:55

15:10 Calarasi
02:00

10:15 Slobozia 10:15 Lugoj 10:15 Slobozia 10:15 Slobozia 10:15 Lugoj 10:15 Lugoj 10:15 Lugoj 10:15 Lugoj
02:00

14:30 Mangalia
02:00

10:15 Timisoara 10:15 Timisoara 10:15 Timisoara 10:15 Timisoara 10:15 Timisoara
02:05

15:10 Galati
02:10

10:15 Arad 10:15 Arad 10:15 Arad 10:15 Arad 10:15 Bucuresti 10:15 Bucuresti 10:15 Arad 10:15 Bucuresti
02:10

20:00 Focsani
02:15

10:15 Targu Jiu 10:15 Targu Jiu 10:15 Targu Jiu 10:15 Targu Jiu 10:15 Targu Jiu
02:20

10:15 Petrosani 10:15 Petrosani 10:15 Petrosani 10:15 Petrosani 10:15 Petrosani
02:25

10:15 Hateg 10:15 Hateg 10:15 Hateg 10:15 Hateg 10:15 Hateg
02:30

10:15 Calan 10:15 Calan 10:15 Calan 10:15 Calan 10:15 Calan
02:40

20:00 Adjud
02:45

10:15 Hunedoara 10:15 Hunedoara 10:15 Hunedoara 10:15 Hunedoara 10:15 Hunedoara
02:50

20:00 Barlad
03:00

15:10 Slobozia
03:00

10:15 Deva 10:15 Deva 10:15 Deva 10:15 Deva 10:15 Pitesti 10:15 Pitesti 10:15 Pitesti 10:15 Deva
03:00

14:30 Constanta 14:30 Galati 14:30 Galati
03:00

15:10 Tecuci
03:10

10:15 Ramnicu Sarat 10:15 Ramnicu Sarat 10:15 Ramnicu Sarat
03:10

15:10 Ramnicu Sarat
03:20

10:15 Campina 10:15 Campina 10:15 Simeria 10:15 Campina 10:15 Simeria 10:15 Simeria 10:15 Simeria 10:15 Simeria
03:20

20:00 Husi
03:30

15:10 Barlad
03:30

10:15 Orastie 10:15 Orastie 10:15 Orastie 10:15 Orastie 10:15 Sinaia 10:15 Sinaia 10:15 Orastie 10:15 Sinaia
03:30

14:30 Medgidia 14:30 Ianca 14:30 Ianca
03:30

20:00 Dorohoi
03:35

10:15 Sebes 10:15 Sebes 10:15 Predeal 10:15 Predeal 10:15 Sebes 10:15 Predeal 10:15 Sebes 10:15 Sebes
03:40

14:30 Calarasi
03:40

20:00 Onesti
03:45
Danytur
17:00 Schwechat
03:50

15:10 Husi
03:50

10:15 Lancram 10:15 Lancram 10:15 Brasov 10:15 Brasov 10:15 Lancram 10:15 Brasov 10:15 Lancram 10:15 Lancram
03:50

14:30 Cernavoda
03:50

14:30 Slobozia
03:55

20:00 Vaslui
04:00

15:10 Bucuresti
04:00

10:15 Targu Secuiesc 10:15 Targu Secuiesc 10:15 Alba Iulia 10:15 Targu Secuiesc 10:15 Alba Iulia 10:15 Alba Iulia 10:15 Botosani 10:15 Alba Iulia 10:15 Alba Iulia
04:00

14:30 Harsova
04:00

10:15 Sfantu Gheorghe 10:15 Sfantu Gheorghe 10:15 Sfantu Gheorghe
04:05

20:00 Comanesti
04:10

15:10 Buzau
04:10

10:15 Covasna 10:15 Covasna 10:15 Covasna
04:10

14:30 Lehliu
04:10

20:00 Bucuresti
04:15

20:00 Moinesti
04:20

15:10 Focsani
04:20

10:15 Targu Ocna 10:15 Targu Ocna 10:15 Targu Ocna
04:20

14:30 Tandarei
04:20

20:00 Botosani
04:30

15:10 Vaslui
04:30

10:15 Teius 10:15 Onesti 10:15 Onesti 10:15 Teius 10:15 Teius 10:15 Teius 10:15 Onesti 10:15 Teius
04:30

14:30 Faurei 14:30 Faurei
04:30

20:00 Craiova
04:35

15:10 Harlau
04:40

10:15 Comanesti 10:15 Comanesti 10:15 Comanesti
04:40

14:30 Tecuci 14:30 Tecuci
04:40

20:00 Iasi
04:45

10:15 Aiud 10:15 Aiud 10:15 Aiud 10:15 Aiud 10:15 Aiud
04:45

10:15 Moinesti 10:15 Moinesti 10:15 Moinesti
04:50

14:30 Barlad 14:30 Barlad
04:50

20:00 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
17:00 Braila 17:00 Focsani 17:00 Focsani
05:00

15:10 Roman
05:00

10:15 Fagaras 10:15 Unirea 10:15 Unirea 10:15 Fagaras 10:15 Unirea 10:15 Fagaras 10:15 Unirea 10:15 Unirea
05:00

14:30 Bucuresti
05:00

20:00 Filiasi
05:05

20:00 Ploiesti
05:10

15:10 Adjud
05:10

10:15 Vestem 10:15 Vestem 10:15 Vestem
05:10

14:30 Pitesti
05:10

15:10 Bacau
05:15

20:00 Suceava
05:20
Danytur
17:00 Tecuci 17:00 Tecuci
05:20

15:10 Slatina (Olt)
05:20

10:15 Ramnicu Valcea 10:15 Ramnicu Valcea 10:15 Ramnicu Valcea
05:20

15:10 Radauti
05:25

20:00 Bacau
05:30
Danytur
17:00 Galati
05:30

15:10 Iasi
05:30

10:15 Sibiu 10:15 Sibiu 10:15 Sibiu
05:30

14:30 Husi 14:30 Husi
05:30

15:10 Dorohoi
05:35

20:00 Negresti
05:40
Danytur
17:00 Marasesti 17:00 Marasesti
05:40

15:10 Targu Frumos
05:40

10:15 Miercurea Sibiului 10:15 Tulcea 10:15 Miercurea Sibiului 10:15 Miercurea Sibiului
05:40

14:30 Vaslui 14:30 Vaslui
05:40

20:00 Harlau
05:45

15:10 Targoviste
05:45

10:15 Braila
05:45

15:10 Urziceni
05:47

20:00 Constanta
05:50

15:10 Ploiesti
05:50

10:15 Sighisoara 10:15 Galati 10:15 Sighisoara 10:15 Sighisoara
05:50

15:10 Targu Neamt
05:55

15:10 Buhusi
05:57

15:10 Roznov
05:58

20:00 Campina
06:00
Danytur
17:00 Adjud 17:00 Saveni 17:00 Adjud 17:00 Barlad 17:00 Saveni
06:00

15:10 Piatra Neamt
06:00

10:15 Medias 10:15 Turda 10:15 Medias 10:15 Turda 10:15 Turda 10:15 Medias 10:15 Tecuci 10:15 Turda 10:15 Turda
06:00

14:30 Iasi 14:30 Giurgiu 14:30 Iasi 14:30 Ramnicu Valcea
06:00

20:00 Buhusi
06:05

10:15 Barlad
06:05

20:00 Roznov
06:10
Danytur
17:00 Husi
06:10

15:10 Onesti
06:10

10:15 Husi
06:10

14:30 Alexandria 14:30 Podu Iloaiei 14:30 Podu Iloaiei
06:10

20:00 Targu Frumos
06:15

14:30 Turnu Magurele
06:15

20:00 Gura Humorului
06:20

15:10 Botosani
06:20

14:30 Harlau 14:30 Caracal 14:30 Harlau
06:20

20:00 Falticeni
06:30
Danytur
17:00 Botosani 17:00 Botosani
06:30

15:10 Pascani
06:30

10:15 Buzau
06:30

14:30 Flamanzi 14:30 Slatina (Olt) 14:30 Flamanzi 14:30 Targoviste
06:30

20:00 Rovinari
06:35

20:00 Pascani
06:40

15:10 Craiova
06:40

10:15 Focsani
06:40

14:30 Botosani 14:30 Sinaia 14:30 Botosani
06:40

20:00 Motca
06:45

14:30 Saveni 14:30 Saveni
06:45

20:00 Piatra Neamt
06:50

15:10 Suceava
06:50

14:30 Predeal 14:30 Darabani 14:30 Darabani
06:50

20:00 Roman
06:55

20:00 Cristesti
07:00
Danytur
17:00 Iasi 17:00 Harlau 17:00 Vaslui 17:00 Harlau 17:00 Iasi
07:00

15:10 Filiasi
07:00

10:15 Cluj Napoca 10:15 Cluj Napoca 10:15 Cluj Napoca 10:15 Marasesti 10:15 Cluj Napoca 10:15 Cluj Napoca 10:15 Cluj Napoca 10:15 Cluj Napoca 10:15 Cluj Napoca
07:00

14:30 Craiova 14:30 Dorohoi 14:30 Campina 14:30 Dorohoi
07:00

20:00 Targu Jiu
07:05

10:15 Adjud
07:05

20:00 Brasov
07:10

10:15 Sascut
07:10

14:30 Vanatori 14:30 Vanatori 14:30 Filiasi 14:30 Urziceni
07:10
Danytur
17:00 Cotnari 17:00 Cotnari
07:15

15:10 Pitesti
07:20

14:30 Ploiesti 14:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

20:00 Fetesti
07:30
Danytur
17:00 Suceava 17:00 Targu Frumos 17:00 Targu Frumos 17:00 Suceava
07:30

15:10 Targu Secuiesc
07:30

14:30 Rovinari 14:30 Buzau
07:30

14:30 Resita 14:30 Ramnicu Sarat
07:40

10:15 Bacau
07:45

14:30 Caransebes 14:30 Focsani
07:50

20:00 Targu Neamt
08:00
Danytur
17:00 Targu Ocna 17:00 Pascani 17:00 Pascani 17:00 Targu Ocna 17:00 Negresti
08:00

15:10 Brasov
08:00

10:15 Roman
08:00

14:30 Marasesti 14:30 Targu Jiu
08:00

10:15 Vaslui
08:05

15:10 Bicaz
08:10

10:15 Vaslui
08:10

14:30 Adjud 14:30 Bumbesti Jiu
08:10

15:10 Ramnicu Valcea
08:15

10:15 Iasi
08:15

15:10 Falticeni
08:20

10:15 Podu Iloaiei
08:20

14:30 Petrosani 14:30 Bacau
08:20

10:15 Deleni
08:25

20:00 Fagaras
08:30

15:10 Gura Humorului
08:30

10:15 Hirlau
08:30

14:30 Hateg 14:30 Poiana Largului 14:30 Poiana Largului 14:30 Roman
08:30

20:00 Petrosani
08:35

10:15 Targu Frumos
08:35

14:30 Bicaz 14:30 Bicaz
08:35

15:10 Moinesti
08:40

10:15 Pascani
08:40

14:30 Piatra Neamt 14:30 Piatra Neamt 14:30 Hunedoara 14:30 Targu Frumos
08:40

15:10 Fagaras
08:45

10:15 Motca
08:45

10:15 Cristesti
08:50

14:30 Pascani 14:30 Deva
08:50

10:15 Timisesti
08:55

14:30 Targu Neamt
08:55
Danytur
17:00 Comanesti 17:00 Roman 17:00 Comanesti
09:00

15:10 Comanesti
09:00

10:15 Dumbrava
09:00

14:30 Lugoj 14:30 Gheorgheni 14:30 Falticeni 14:30 Gheorgheni
09:00

10:15 Targu Neamt
09:05

15:10 Targu Jiu
09:10

10:15 Piatra Neamt
09:10

14:30 Sovata 14:30 Suceava 14:30 Timisoara 14:30 Sovata
09:10

10:15 Bicaz
09:15
Danytur
17:00 Girov 17:00 Girov
09:20

15:10 Campulung Moldovenesc
09:20

14:30 Radauti 14:30 Arad
09:20

20:00 Poiana Largului
09:30

15:10 Targu Ocna
09:30

10:15 Poiana Largului
09:30

14:30 Miercurea Ciuc 14:30 Miercurea Ciuc 14:30 Gura Humorului 14:30 Chisineu Cris
09:30

20:00 Hateg
09:35

15:10 Gheorgheni
09:35

10:15 Durau
09:35

15:10 Reghin
09:40

10:15 Toplita
09:40

14:30 Odorheiu Secuiesc 14:30 Odorheiu Secuiesc 14:30 Campulung Moldovenesc
09:40

20:00 Sibiu
09:45

15:10 Drobeta Turnu Severin
09:45

10:15 Miercurea Ciuc 10:15 Sfantu Gheorghe
09:50

14:30 Vatra Dornei 14:30 Salonta 14:30 Toplita 14:30 Toplita
09:50

10:15 Morareni
09:55

14:30 Prundu Bargaului
09:55

20:00 Hunedoara
10:00
Danytur
17:00 Targu Neamt 17:00 Piatra Neamt 17:00 Gura Humorului 17:00 Targu Neamt 17:00 Miercurea Ciuc 17:00 Bacau 17:00 Miercurea Ciuc 17:00 Piatra Neamt 17:00 Gura Humorului
10:00

15:10 Toplita Gara
10:00

10:15 Reghin
10:00

14:30 Reghin 14:30 Gilau 14:30 Nasaud 14:30 Reghin
10:00

10:15 Sighisoara
10:05

15:10 Sighisoara
10:10

14:30 Onesti 14:30 Onesti 14:30 Bistrita
10:10

15:10 Orastie
10:15

10:15 Targu Mures
10:15

14:30 Beclean
10:15

15:10 Deva
10:20

10:15 Falticeni
10:20

14:30 Moinesti 14:30 Dej 14:30 Moinesti
10:20

15:10 Caransebes
10:25

10:15 Suceava
10:25

20:00 Sebes
10:30
Danytur
17:00 Bicaz 17:00 Bicaz
10:30

15:10 Targu Mures
10:30

10:15 Dolhasca
10:30

14:30 Comanesti 14:30 Comanesti
10:30

15:10 Vatra Dornei
10:35

10:15 Veresti
10:35

10:15 Darabani
10:40

14:30 Covasna 14:30 Covasna
10:40

10:15 Gura Humorului
10:50

14:30 Targu Secuiesc 14:30 Targu Secuiesc
10:50

10:15 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
17:00 Odorheiu Secuiesc 17:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Odorheiu Secuiesc 17:00 Onesti
11:00

15:10 Resita
11:00

10:15 Iacobeni
11:00

14:30 Brasov 14:30 Brasov
11:00

15:10 Blaj
11:10

10:15 Vatra Dornei
11:10

14:30 Fagaras 14:30 Fagaras
11:10

15:10 Sibiu
11:15

10:15 Prundu Bargaului
11:15

10:15 Bistrita
11:20

14:30 Sibiu 14:30 Sibiu
11:20

10:15 Beclean
11:25

14:30 Sebes 14:30 Sebes
11:25

20:00 Toplita
11:30

15:10 Medias
11:30

10:15 Dej
11:30

14:30 Alba Iulia 14:30 Alba Iulia
11:30

15:10 Sebes
11:35

14:30 Teius 14:30 Teius
11:35

14:30 Aiud 14:30 Aiud
11:40

14:30 Targu Mures 14:30 Targu Mures
11:50

20:00 Deva
12:00
Danytur
17:00 Medias 17:00 Praid 17:00 Vatra Dornei 17:00 Praid 17:00 Vatra Dornei 17:00 Medias 17:00 Targu Secuiesc
12:00

15:10 Alba Iulia
12:00

10:15 Cluj Napoca
12:00

14:30 Turda 14:30 Turda
12:00

10:15 Gilau
12:05

15:10 Bistrita
12:10

10:15 Huedin
12:10

10:15 Negreni
12:15

15:10 Lugoj
12:20

10:15 Alesd
12:20

20:00 Reghin
12:30

15:10 Aiud
12:30

15:10 Beclean
12:35
Danytur
17:00 Reghin 17:00 Blaj 17:00 Sfantu Gheorghe 17:00 Blaj 17:00 Reghin
13:00

15:10 Dej
13:00

14:30 Gherla
13:00

15:10 Turda
13:15

20:00 Alba Iulia
13:30

15:10 Gherla
13:30

14:30 Cluj Napoca
13:30

14:30 Bontida
13:50
Danytur
17:00 Fagaras 17:00 Teius 17:00 Brasov 17:00 Fagaras 17:00 Teius
14:00

15:10 Cluj Napoca
14:00

14:30 Baia Mare
14:00

15:10 Timisoara
14:10

14:30 Satu Mare
14:10

14:30 Zalau
14:20

20:00 Targu Mures
14:30

14:30 Huedin
14:30

14:30 Alesd
14:40

20:00 Aiud
14:45

20:00 Ludus
15:00
Danytur
17:00 Alba Iulia 17:00 Avrig 17:00 Alba Iulia 17:00 Sighisoara 17:00 Avrig
15:00

15:10 Huedin
15:00

20:00 Turda
15:30
Danytur
17:00 Sibiu 17:00 Sibiu
15:30

20:00 Cluj Napoca
16:00
Danytur
17:00 Bistrita 17:00 Zlatna 17:00 Dej 17:00 Bistrita 17:00 Dej 17:00 Zlatna 17:00 Targu Mures
16:00

15:10 Arad
16:00
Danytur
17:00 Ludus 17:00 Sebes 17:00 Sebes
16:30

14:30 Oradea
16:50
Danytur
17:00 Abrud 17:00 Nasaud 17:00 Campia Turzii 17:00 Abrud 17:00 Nasaud
17:00

15:10 Oradea
17:00

15:10 Nadlac
17:10
Danytur
17:00 Beclean 17:00 Beclean 17:00 Turda
17:30

20:00 Huedin
18:00
Danytur
17:00 Deva 17:00 Gherla 17:00 Brad 17:00 Zalau 17:00 Gherla 17:00 Zalau 17:00 Deva 17:00 Brad 17:00 Cluj Napoca
18:00
Danytur
17:00 Floresti
18:30

10:15 Oradea
18:30

20:00 Alesd
19:00
Danytur
17:00 Gilau
19:00

10:15 Bors
19:00

20:00 Oradea
19:30

20:00 Bors
19:45
Danytur
17:00 Huedin
20:00
Danytur
17:00 Alesd
21:00
Danytur
17:00 Arad 17:00 Oradea 17:00 Oradea 17:00 Oradea 17:00 Oradea 17:00 Arad 17:00 Oradea
22:00

10:15 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.