La adresa - Mersul autobuzelor Chemnitz Germania

La adresa

Chemnitz, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
08:00 Danytur
19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva
08:00 Danytur
02:30 Viena
13:00
17:50 Lehliu 05:30 Huedin 06:30 Bontida 12:30 Beclean 13:10 Vatra Dornei 13:50 Suceava 14:30 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:30 Predeal 17:20 Pitesti 18:20 Calarasi 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 17:40 Tandarei 06:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:40 Bistrita 13:20 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 14:40 Targu Frumos 15:20 Marasesti 16:00 Ploiesti 16:40 Sinaia 17:10 Pitesti 18:30 Medgidia 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 18:00 Slobozia 05:00 Oradea 06:10 Satu Mare 12:15 Gherla 12:50 Nasaud 13:30 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 14:50 Roman 15:30 Focsani 16:10 Urziceni 16:50 Targoviste 17:30 Bucuresti 18:40 Constanta 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 17:55 Harsova 05:20 Alesd 06:20 Baia Mare 12:20 Dej 13:00 Prundu Bargaului 13:40 Radauti 14:20 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:20 Campina 17:00 Ramnicu Valcea 18:10 Cernavoda 18:50 Mangalia 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti
14:05
09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea
14:25
17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 17:40 Husi 17:25 Vaslui 06:30 Deva 04:00 Nadlac 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 17:45 Barlad 17:20 Buzau 06:00 Lugoj 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 05:30 Timisoara 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 17:30 Harlau 07:00 Orastie 05:10 Arad 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov
14:50
17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:20 Roman 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:10 Zalau 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 14:35 Marasesti 14:10 Targu Frumos 13:40 Suceava 13:05 Vatra Dornei 12:45 Beclean 11:40 Bontida 11:00 Huedin 13:40 Reghin 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 14:30 Adjud 14:00 Pascani 13:30 Radauti 13:00 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:30 Baia Mare 10:00 Alesd 13:50 Toplita 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 14:25 Bacau 13:55 Targu Neamt 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 12:30 Gherla 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni
19:00 Romfour Romania
11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:20 Alexandria 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt 16:30 Filiasi 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc
Sosiri
De la Ora

11:10 Constanta
00:05

12:50 Braila
00:10

11:10 Mangalia
00:10

11:10 Medgidia
00:15

11:10 Cernavoda
00:30

12:50 Galati
00:40

12:50 Buzau
01:00

11:10 Giurgiu
01:00

11:10 Alexandria
01:05

11:10 Fetesti
01:10

01:20 Tulcea 01:20 Tulcea 01:20 Tulcea
01:15

08:30 Tulcea 08:30 Tulcea 08:30 Tulcea 08:30 Tulcea
01:15

11:10 Braila
01:20

01:20 Braila 01:20 Braila 01:20 Braila
01:20

08:30 Braila 08:30 Braila 08:30 Braila 08:30 Braila
01:20

12:50 Ramnicu Sarat
01:30

11:10 Tulcea
01:30

12:50 Tecuci
01:55

11:10 Calarasi
02:00

08:30 Mangalia
02:00

11:10 Galati
02:10

12:50 Focsani
02:15

12:50 Adjud
02:45

12:50 Barlad
03:00

11:10 Slobozia
03:00

01:20 Galati 01:20 Galati 01:20 Galati 01:20 Mangalia
03:00

08:30 Constanta 08:30 Galati 08:30 Galati 08:30 Galati 08:30 Galati
03:00

11:10 Tecuci
03:10

11:10 Ramnicu Sarat
03:20

01:20 Constanta
03:20

12:50 Husi
03:30

11:10 Barlad
03:30

01:20 Medgidia 01:20 Ianca 01:20 Ianca 01:20 Ianca
03:30

08:30 Medgidia 08:30 Ianca 08:30 Ianca 08:30 Ianca 08:30 Ianca
03:30

12:50 Dorohoi
03:35

01:20 Calarasi
03:40

08:30 Calarasi
03:40

12:50 Onesti
03:45
Danytur
17:00 Schwechat 17:00 Schwechat
03:50

11:10 Husi
03:50

01:20 Cernavoda
03:50

08:30 Cernavoda
03:50

01:20 Slobozia
03:55

08:30 Slobozia
03:55

12:50 Vaslui
04:00
Danytur
17:00 Viena
04:00

11:10 Bucuresti
04:00

01:20 Harsova
04:00

08:30 Harsova
04:00

12:50 Comanesti
04:10

11:10 Buzau
04:10

01:20 Lehliu
04:10

08:30 Lehliu
04:10

12:50 Bucuresti
04:15

12:50 Moinesti
04:20

11:10 Focsani
04:20

01:20 Tandarei
04:20

08:30 Tandarei
04:20

12:50 Botosani
04:30

11:10 Vaslui
04:30

01:20 Bucuresti 01:20 Faurei 01:20 Faurei 01:20 Faurei
04:30

08:30 Faurei 08:30 Faurei 08:30 Faurei 08:30 Faurei
04:30

12:50 Craiova
04:35

11:10 Harlau
04:40

01:20 Tecuci 01:20 Tecuci 01:20 Tecuci 01:20 Pitesti
04:40

08:30 Tecuci 08:30 Tecuci 08:30 Tecuci 08:30 Tecuci
04:40

12:50 Iasi
04:45

01:20 Pitesti 01:20 Barlad 01:20 Barlad 01:20 Barlad
04:50

08:30 Barlad 08:30 Barlad 08:30 Barlad 08:30 Barlad
04:50

01:20 Ramnicu Valcea
04:55

12:50 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
17:00 Braila 17:00 Braila 17:00 Focsani
05:00

11:10 Roman
05:00

08:30 Bucuresti
05:00

12:50 Filiasi
05:05

12:50 Ploiesti
05:10

11:10 Adjud
05:10

01:20 Targoviste
05:10

08:30 Pitesti
05:10

11:10 Bacau
05:15

12:50 Suceava
05:20
Danytur
17:00 Tecuci
05:20

11:10 Slatina (Olt)
05:20

11:10 Radauti
05:25

12:50 Bacau
05:30
Danytur
17:00 Galati 17:00 Galati
05:30

11:10 Iasi
05:30

01:20 Husi 01:20 Husi 01:20 Husi
05:30

08:30 Husi 08:30 Husi 08:30 Husi 08:30 Husi
05:30

11:10 Dorohoi
05:35

12:50 Negresti
05:40
Danytur
17:00 Marasesti
05:40

11:10 Targu Frumos
05:40
Romfour Romania
01:15 Tulcea
05:40

01:20 Vaslui 01:20 Vaslui 01:20 Vaslui
05:40

08:30 Vaslui 08:30 Vaslui 08:30 Vaslui 08:30 Vaslui
05:40

12:50 Harlau
05:45

11:10 Targoviste
05:45
Romfour Romania
01:15 Braila
05:45

11:10 Urziceni
05:47

12:50 Constanta
05:50

11:10 Ploiesti
05:50
Romfour Romania
01:15 Galati
05:50

11:10 Targu Neamt
05:55

11:10 Buhusi
05:57

11:10 Roznov
05:58

12:50 Campina
06:00
Danytur
17:00 Saveni 17:00 Adjud 17:00 Barlad 17:00 Barlad
06:00

11:10 Piatra Neamt
06:00
Romfour Romania
01:15 Tecuci 01:15 Giurgiu 01:15 Constanta 01:15 Constanta 01:15 Giurgiu
06:00

01:20 Giurgiu 01:20 Iasi 01:20 Giurgiu 01:20 Iasi 01:20 Giurgiu 01:20 Iasi 01:20 Sinaia
06:00

08:30 Iasi 08:30 Iasi 08:30 Giurgiu 08:30 Iasi 08:30 Giurgiu 08:30 Giurgiu 08:30 Iasi 08:30 Ramnicu Valcea
06:00

12:50 Buhusi
06:05
Romfour Romania
01:15 Barlad
06:05

12:50 Roznov
06:10
Danytur
17:00 Husi 17:00 Husi
06:10

11:10 Onesti
06:10
Romfour Romania
01:15 Turnu Magurele 01:15 Turnu Magurele 01:15 Husi
06:10

01:20 Podu Iloaiei 01:20 Podu Iloaiei 01:20 Podu Iloaiei 01:20 Alexandria 01:20 Alexandria 01:20 Alexandria
06:10

08:30 Alexandria 08:30 Alexandria 08:30 Alexandria 08:30 Podu Iloaiei 08:30 Podu Iloaiei 08:30 Podu Iloaiei 08:30 Podu Iloaiei
06:10

12:50 Targu Frumos
06:15

01:20 Turnu Magurele 01:20 Turnu Magurele 01:20 Turnu Magurele
06:15

08:30 Turnu Magurele 08:30 Turnu Magurele 08:30 Turnu Magurele
06:15

12:50 Gura Humorului
06:20

11:10 Botosani
06:20
Romfour Romania
01:15 Corabia 01:15 Corabia
06:20

01:20 Caracal 01:20 Caracal 01:20 Caracal 01:20 Predeal 01:20 Harlau 01:20 Harlau 01:20 Harlau
06:20

08:30 Harlau 08:30 Caracal 08:30 Caracal 08:30 Caracal 08:30 Harlau 08:30 Harlau 08:30 Harlau
06:20

12:50 Falticeni
06:30
Danytur
17:00 Botosani
06:30

11:10 Pascani
06:30
Romfour Romania
01:15 Alexandria 01:15 Mangalia 01:15 Buzau 01:15 Mangalia 01:15 Alexandria
06:30

01:20 Slatina (Olt) 01:20 Slatina (Olt) 01:20 Slatina (Olt) 01:20 Campina 01:20 Flamanzi 01:20 Flamanzi 01:20 Flamanzi
06:30

08:30 Flamanzi 08:30 Targoviste 08:30 Flamanzi 08:30 Flamanzi 08:30 Slatina (Olt) 08:30 Slatina (Olt) 08:30 Slatina (Olt) 08:30 Flamanzi
06:30

12:50 Rovinari
06:35

12:50 Pascani
06:40

11:10 Craiova
06:40
Romfour Romania
01:15 Medgidia 01:15 Focsani 01:15 Medgidia 01:15 Filiasi 01:15 Filiasi
06:40

01:20 Botosani 01:20 Botosani 01:20 Botosani
06:40

08:30 Botosani 08:30 Botosani 08:30 Sinaia 08:30 Botosani 08:30 Botosani
06:40

12:50 Motca
06:45

01:20 Saveni 01:20 Saveni 01:20 Saveni
06:45

08:30 Saveni 08:30 Saveni 08:30 Saveni 08:30 Saveni
06:45

12:50 Piatra Neamt
06:50

11:10 Suceava
06:50
Romfour Romania
01:15 Hirsova 01:15 Slatina (Olt) 01:15 Slatina (Olt) 01:15 Hirsova
06:50

01:20 Darabani 01:20 Darabani 01:20 Darabani
06:50

08:30 Predeal 08:30 Darabani 08:30 Darabani 08:30 Darabani 08:30 Darabani
06:50

12:50 Roman
06:55

12:50 Cristesti
07:00
Danytur
17:00 Harlau 17:00 Iasi 17:00 Vaslui 17:00 Vaslui
07:00

11:10 Filiasi
07:00
Romfour Romania
01:15 Craiova 01:15 Craiova 01:15 Tandarei 01:15 Tandarei 01:15 Marasesti
07:00

01:20 Dorohoi 01:20 Dorohoi 01:20 Craiova 01:20 Craiova 01:20 Craiova 01:20 Dorohoi
07:00

08:30 Dorohoi 08:30 Craiova 08:30 Craiova 08:30 Dorohoi 08:30 Dorohoi 08:30 Craiova 08:30 Campina 08:30 Dorohoi
07:00

12:50 Targu Jiu
07:05
Romfour Romania
01:15 Adjud
07:05

12:50 Brasov
07:10
Romfour Romania
01:15 Filiasi 01:15 Sascut 01:15 Filiasi
07:10

01:20 Urziceni 01:20 Vanatori 01:20 Vanatori 01:20 Vanatori 01:20 Filiasi 01:20 Filiasi 01:20 Filiasi
07:10

08:30 Urziceni 08:30 Vanatori 08:30 Vanatori 08:30 Vanatori 08:30 Vanatori 08:30 Filiasi 08:30 Filiasi 08:30 Filiasi
07:10
Danytur
17:00 Cotnari
07:15

11:10 Pitesti
07:20
Romfour Romania
01:15 Rovinari 01:15 Rovinari
07:20

01:20 Ploiesti 01:20 Drobeta Turnu Severin 01:20 Drobeta Turnu Severin 01:20 Drobeta Turnu Severin
07:20

08:30 Ploiesti 08:30 Drobeta Turnu Severin 08:30 Drobeta Turnu Severin 08:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

12:50 Fetesti
07:30
Danytur
17:00 Targu Frumos 17:00 Suceava
07:30

11:10 Targu Secuiesc
07:30
Romfour Romania
01:15 Isalnita 01:15 Isalnita
07:30

01:20 Rovinari 01:20 Rovinari 01:20 Rovinari 01:20 Buzau
07:30

08:30 Rovinari 08:30 Rovinari 08:30 Rovinari 08:30 Buzau
07:30
Romfour Romania
01:15 Targu Carbunesti 01:15 Targu Carbunesti
07:40

01:20 Ramnicu Sarat 01:20 Resita 01:20 Resita 01:20 Resita
07:40

08:30 Resita 08:30 Resita 08:30 Resita 08:30 Ramnicu Sarat
07:40
Romfour Romania
01:15 Motru 01:15 Bacau 01:15 Motru
07:45
Romfour Romania
01:15 Resita 01:15 Resita
07:50

01:20 Caransebes 01:20 Caransebes 01:20 Caransebes
07:50

08:30 Focsani 08:30 Caransebes 08:30 Caransebes 08:30 Caransebes
07:50
Romfour Romania
01:15 Caransebes 01:15 Caransebes
07:55

12:50 Targu Neamt
08:00
Danytur
17:00 Negresti 17:00 Targu Ocna 17:00 Pascani 17:00 Negresti
08:00

11:10 Brasov
08:00
Romfour Romania
01:15 Lugoj 01:15 Slobozia 01:15 Lugoj 01:15 Slobozia 01:15 Roman
08:00

01:20 Focsani 01:20 Targu Jiu 01:20 Targu Jiu 01:20 Targu Jiu
08:00

08:30 Marasesti 08:30 Targu Jiu 08:30 Targu Jiu 08:30 Targu Jiu
08:00
Romfour Romania
01:15 Timisoara 01:15 Vaslui 01:15 Timisoara
08:05

11:10 Bicaz
08:10
Romfour Romania
01:15 Bucuresti 01:15 Bucuresti 01:15 Negresti 01:15 Arad 01:15 Arad
08:10

01:20 Bumbesti Jiu 01:20 Bumbesti Jiu 01:20 Bumbesti Jiu
08:10

08:30 Adjud 08:30 Bumbesti Jiu 08:30 Bumbesti Jiu 08:30 Bumbesti Jiu
08:10

11:10 Ramnicu Valcea
08:15
Romfour Romania
01:15 Iasi
08:15

11:10 Falticeni
08:20
Romfour Romania
01:15 Targu Jiu 01:15 Targu Jiu 01:15 Podu Iloaiei
08:20

01:20 Petrosani 01:20 Petrosani 01:20 Petrosani
08:20

08:30 Petrosani 08:30 Petrosani 08:30 Petrosani 08:30 Bacau
08:20
Romfour Romania
01:15 Petrosani 01:15 Petrosani 01:15 Deleni
08:25

12:50 Fagaras
08:30

11:10 Gura Humorului
08:30
Romfour Romania
01:15 Hirlau 01:15 Hateg 01:15 Hateg
08:30

01:20 Marasesti 01:20 Poiana Largului 01:20 Poiana Largului 01:20 Poiana Largului 01:20 Hateg 01:20 Hateg 01:20 Hateg
08:30

08:30 Hateg 08:30 Hateg 08:30 Hateg 08:30 Poiana Largului 08:30 Poiana Largului 08:30 Poiana Largului 08:30 Poiana Largului 08:30 Roman
08:30

12:50 Petrosani
08:35
Romfour Romania
01:15 Targu Frumos
08:35

01:20 Bicaz 01:20 Bicaz 01:20 Bicaz
08:35

08:30 Bicaz 08:30 Bicaz 08:30 Bicaz 08:30 Bicaz
08:35

11:10 Moinesti
08:40
Romfour Romania
01:15 Calan 01:15 Calan 01:15 Pascani
08:40

01:20 Adjud 01:20 Hunedoara 01:20 Piatra Neamt 01:20 Hunedoara 01:20 Hunedoara 01:20 Piatra Neamt 01:20 Piatra Neamt
08:40

08:30 Targu Frumos 08:30 Piatra Neamt 08:30 Piatra Neamt 08:30 Hunedoara 08:30 Piatra Neamt 08:30 Hunedoara 08:30 Piatra Neamt 08:30 Hunedoara
08:40

11:10 Fagaras
08:45
Romfour Romania
01:15 Motca
08:45
Romfour Romania
01:15 Hunedoara 01:15 Cristesti 01:15 Hunedoara
08:50

01:20 Deva 01:20 Deva 01:20 Deva 01:20 Bacau
08:50

08:30 Pascani 08:30 Deva 08:30 Deva 08:30 Deva
08:50
Romfour Romania
01:15 Timisesti
08:55

08:30 Targu Neamt
08:55
Danytur
17:00 Roman 17:00 Roman 17:00 Comanesti
09:00

11:10 Comanesti
09:00
Romfour Romania
01:15 Pitesti 01:15 Deva 01:15 Dumbrava 01:15 Deva 01:15 Pitesti
09:00

01:20 Lugoj 01:20 Lugoj 01:20 Lugoj 01:20 Roman 01:20 Gheorgheni 01:20 Gheorgheni 01:20 Gheorgheni
09:00

08:30 Lugoj 08:30 Lugoj 08:30 Lugoj 08:30 Gheorgheni 08:30 Gheorgheni 08:30 Falticeni 08:30 Gheorgheni 08:30 Gheorgheni
09:00
Romfour Romania
01:15 Targu Neamt
09:05

11:10 Targu Jiu
09:10
Romfour Romania
01:15 Ramnicu Sarat 01:15 Piatra Neamt 01:15 Ramnicu Sarat
09:10

01:20 Targu Frumos 01:20 Sovata 01:20 Sovata 01:20 Timisoara 01:20 Timisoara 01:20 Timisoara 01:20 Sovata
09:10

08:30 Sovata 08:30 Suceava 08:30 Timisoara 08:30 Timisoara 08:30 Sovata 08:30 Sovata 08:30 Timisoara 08:30 Sovata
09:10
Romfour Romania
01:15 Bicaz
09:15
Danytur
17:00 Girov
09:20

11:10 Campulung Moldovenesc
09:20
Romfour Romania
01:15 Campina 01:15 Campina
09:20

01:20 Pascani 01:20 Arad 01:20 Arad 01:20 Arad
09:20

08:30 Radauti 08:30 Arad 08:30 Arad 08:30 Arad
09:20

12:50 Poiana Largului
09:30

11:10 Targu Ocna
09:30
Romfour Romania
01:15 Sinaia 01:15 Poiana Largului 01:15 Sinaia
09:30

01:20 Motca 01:20 Miercurea Ciuc 01:20 Miercurea Ciuc 01:20 Miercurea Ciuc 01:20 Chisineu Cris 01:20 Chisineu Cris 01:20 Chisineu Cris
09:30

08:30 Miercurea Ciuc 08:30 Miercurea Ciuc 08:30 Miercurea Ciuc 08:30 Miercurea Ciuc 08:30 Gura Humorului 08:30 Chisineu Cris 08:30 Chisineu Cris 08:30 Chisineu Cris
09:30

12:50 Hateg
09:35

11:10 Gheorgheni
09:35
Romfour Romania
01:15 Durau
09:35

11:10 Reghin
09:40
Romfour Romania
01:15 Predeal 01:15 Toplita 01:15 Predeal
09:40

01:20 Targu Neamt 01:20 Odorheiu Secuiesc 01:20 Odorheiu Secuiesc 01:20 Odorheiu Secuiesc
09:40

08:30 Odorheiu Secuiesc 08:30 Odorheiu Secuiesc 08:30 Odorheiu Secuiesc 08:30 Odorheiu Secuiesc 08:30 Campulung Moldovenesc
09:40

12:50 Sibiu
09:45

11:10 Drobeta Turnu Severin
09:45
Romfour Romania
01:15 Sfantu Gheorghe 01:15 Miercurea Ciuc 01:15 Brasov 01:15 Brasov
09:50

01:20 Salonta 01:20 Salonta 01:20 Salonta 01:20 Falticeni 01:20 Toplita 01:20 Toplita 01:20 Toplita
09:50

08:30 Vatra Dornei 08:30 Salonta 08:30 Salonta 08:30 Salonta 08:30 Toplita 08:30 Toplita 08:30 Toplita 08:30 Toplita
09:50
Romfour Romania
01:15 Morareni
09:55

01:20 Suceava
09:55

08:30 Prundu Bargaului
09:55

12:50 Hunedoara
10:00
Danytur
17:00 Piatra Neamt 17:00 Miercurea Ciuc 17:00 Bacau 17:00 Targu Neamt 17:00 Bacau 17:00 Gura Humorului
10:00

11:10 Toplita Gara
10:00
Romfour Romania
01:15 Targu Secuiesc 01:15 Targu Secuiesc 01:15 Reghin
10:00

01:20 Radauti 01:20 Reghin 01:20 Reghin 01:20 Gilau 01:20 Gilau 01:20 Reghin 01:20 Gilau
10:00

08:30 Reghin 08:30 Gilau 08:30 Gilau 08:30 Reghin 08:30 Reghin 08:30 Gilau 08:30 Nasaud 08:30 Reghin
10:00
Romfour Romania
01:15 Sfantu Gheorghe 01:15 Sfantu Gheorghe 01:15 Sighisoara
10:05

01:20 Gura Humorului
10:05

11:10 Sighisoara
10:10
Romfour Romania
01:15 Covasna 01:15 Covasna
10:10

01:20 Onesti 01:20 Onesti 01:20 Onesti 01:20 Campulung Moldovenesc
10:10

08:30 Onesti 08:30 Onesti 08:30 Onesti 08:30 Onesti 08:30 Bistrita
10:10

11:10 Orastie
10:15
Romfour Romania
01:15 Targu Mures
10:15

08:30 Beclean
10:15

11:10 Deva
10:20
Romfour Romania
01:15 Falticeni 01:15 Targu Ocna 01:15 Targu Ocna
10:20

01:20 Moinesti 01:20 Moinesti 01:20 Moinesti
10:20

08:30 Moinesti 08:30 Moinesti 08:30 Dej 08:30 Moinesti 08:30 Moinesti
10:20

11:10 Caransebes
10:25
Romfour Romania
01:15 Suceava
10:25

12:50 Sebes
10:30
Danytur
17:00 Bicaz
10:30

11:10 Targu Mures
10:30
Romfour Romania
01:15 Onesti 01:15 Dolhasca 01:15 Onesti
10:30

01:20 Comanesti 01:20 Comanesti 01:20 Comanesti 01:20 Vatra Dornei
10:30

08:30 Comanesti 08:30 Comanesti 08:30 Comanesti 08:30 Comanesti
10:30

11:10 Vatra Dornei
10:35
Romfour Romania
01:15 Veresti
10:35
Romfour Romania
01:15 Comanesti 01:15 Comanesti 01:15 Darabani
10:40

01:20 Prundu Bargaului 01:20 Covasna 01:20 Covasna 01:20 Covasna
10:40

08:30 Covasna 08:30 Covasna 08:30 Covasna 08:30 Covasna
10:40
Romfour Romania
01:15 Botosani
10:45
Romfour Romania
01:15 Moinesti 01:15 Gura Humorului 01:15 Moinesti
10:50

01:20 Targu Secuiesc 01:20 Nasaud 01:20 Targu Secuiesc 01:20 Targu Secuiesc
10:50

08:30 Targu Secuiesc 08:30 Targu Secuiesc 08:30 Targu Secuiesc 08:30 Targu Secuiesc
10:50
Romfour Romania
01:15 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
17:00 Odorheiu Secuiesc 17:00 Onesti 17:00 Onesti 17:00 Campulung Moldovenesc
11:00

11:10 Resita
11:00
Romfour Romania
01:15 Simeria 01:15 Iacobeni 01:15 Fagaras 01:15 Simeria 01:15 Fagaras
11:00

01:20 Brasov 01:20 Brasov 01:20 Brasov 01:20 Bistrita
11:00

08:30 Brasov 08:30 Brasov 08:30 Brasov 08:30 Brasov
11:00

11:10 Blaj
11:10
Romfour Romania
01:15 Vestem 01:15 Vestem 01:15 Vatra Dornei
11:10

01:20 Fagaras 01:20 Fagaras 01:20 Fagaras 01:20 Beclean
11:10

08:30 Fagaras 08:30 Fagaras 08:30 Fagaras 08:30 Fagaras
11:10

11:10 Sibiu
11:15
Romfour Romania
01:15 Prundu Bargaului
11:15
Romfour Romania
01:15 Ramnicu Valcea 01:15 Bistrita 01:15 Orastie 01:15 Ramnicu Valcea 01:15 Orastie
11:20

01:20 Dej 01:20 Sibiu 01:20 Sibiu 01:20 Sibiu
11:20

08:30 Sibiu 08:30 Sibiu 08:30 Sibiu 08:30 Sibiu
11:20
Romfour Romania
01:15 Beclean
11:25

01:20 Sebes 01:20 Sebes 01:20 Sebes
11:25

08:30 Sebes 08:30 Sebes 08:30 Sebes 08:30 Sebes
11:25

12:50 Toplita
11:30

11:10 Medias
11:30
Romfour Romania
01:15 Sibiu 01:15 Sebes 01:15 Sibiu 01:15 Sebes 01:15 Dej
11:30

01:20 Alba Iulia 01:20 Alba Iulia 01:20 Alba Iulia 01:20 Gherla
11:30

08:30 Alba Iulia 08:30 Alba Iulia 08:30 Alba Iulia 08:30 Alba Iulia
11:30

11:10 Sebes
11:35

01:20 Teius 01:20 Teius 01:20 Teius
11:35

08:30 Teius 08:30 Teius 08:30 Teius 08:30 Teius
11:35
Romfour Romania
01:15 Lancram 01:15 Miercurea Sibiului 01:15 Lancram 01:15 Miercurea Sibiului
11:40

01:20 Aiud 01:20 Aiud 01:20 Aiud
11:40

08:30 Aiud 08:30 Aiud 08:30 Aiud 08:30 Aiud
11:40
Romfour Romania
01:15 Alba Iulia 01:15 Sighisoara 01:15 Alba Iulia 01:15 Sighisoara
11:50

01:20 Targu Mures 01:20 Targu Mures 01:20 Targu Mures
11:50

08:30 Targu Mures 08:30 Targu Mures 08:30 Targu Mures 08:30 Targu Mures
11:50

12:50 Deva
12:00
Danytur
17:00 Targu Secuiesc 17:00 Vatra Dornei 17:00 Praid 17:00 Medias 17:00 Targu Secuiesc
12:00

11:10 Alba Iulia
12:00
Romfour Romania
01:15 Medias 01:15 Medias 01:15 Cluj Napoca
12:00

01:20 Turda 01:20 Turda 01:20 Turda
12:00

08:30 Turda 08:30 Turda 08:30 Turda 08:30 Turda
12:00
Romfour Romania
01:15 Gilau
12:05

11:10 Bistrita
12:10
Romfour Romania
01:15 Huedin 01:15 Teius 01:15 Teius
12:10
Romfour Romania
01:15 Negreni
12:15

11:10 Lugoj
12:20
Romfour Romania
01:15 Aiud 01:15 Aiud 01:15 Alesd
12:20

12:50 Reghin
12:30

11:10 Aiud
12:30
Romfour Romania
01:15 Unirea 01:15 Unirea
12:30

11:10 Beclean
12:35
Romfour Romania
01:15 Turda 01:15 Turda
12:40
Danytur
17:00 Sfantu Gheorghe 17:00 Reghin 17:00 Sfantu Gheorghe 17:00 Blaj
13:00

11:10 Dej
13:00

08:30 Gherla
13:00

11:10 Turda
13:15

12:50 Alba Iulia
13:30

11:10 Gherla
13:30

01:20 Cluj Napoca
13:30

08:30 Cluj Napoca
13:30

01:20 Bontida
13:45

01:20 Baia Mare
13:50

08:30 Bontida
13:50
Danytur
17:00 Teius 17:00 Brasov 17:00 Brasov 17:00 Fagaras
14:00

11:10 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
01:15 Cluj Napoca 01:15 Cluj Napoca 01:15 Cluj Napoca 01:15 Cluj Napoca
14:00

01:20 Satu Mare
14:00

08:30 Baia Mare
14:00

11:10 Timisoara
14:10

01:20 Zalau
14:10

08:30 Satu Mare
14:10

01:20 Huedin
14:20

08:30 Zalau
14:20

12:50 Targu Mures
14:30

01:20 Alesd
14:30

08:30 Huedin
14:30

08:30 Alesd
14:40

12:50 Aiud
14:45

12:50 Ludus
15:00
Danytur
17:00 Alba Iulia 17:00 Sighisoara 17:00 Avrig 17:00 Sighisoara
15:00

11:10 Huedin
15:00

12:50 Turda
15:30
Danytur
17:00 Sibiu
15:30

12:50 Cluj Napoca
16:00
Danytur
17:00 Dej 17:00 Targu Mures 17:00 Bistrita 17:00 Zlatna 17:00 Targu Mures
16:00

11:10 Arad
16:00
Danytur
17:00 Ludus 17:00 Sebes 17:00 Ludus
16:30

08:30 Oradea
16:50
Danytur
17:00 Campia Turzii 17:00 Campia Turzii 17:00 Nasaud 17:00 Abrud
17:00

11:10 Oradea
17:00

11:10 Nadlac
17:10
Danytur
17:00 Turda 17:00 Turda 17:00 Beclean
17:30

12:50 Huedin
18:00
Danytur
17:00 Cluj Napoca 17:00 Brad 17:00 Deva 17:00 Zalau 17:00 Cluj Napoca 17:00 Gherla
18:00

01:20 Oradea
18:00
Danytur
17:00 Floresti 17:00 Floresti
18:30
Romfour Romania
01:15 Oradea
18:30

12:50 Alesd
19:00
Danytur
17:00 Gilau 17:00 Gilau
19:00
Romfour Romania
01:15 Bors
19:00

12:50 Oradea
19:30

12:50 Bors
19:45
Danytur
17:00 Huedin 17:00 Huedin
20:00
Danytur
17:00 Alesd 17:00 Alesd
21:00
Danytur
17:00 Oradea 17:00 Oradea 17:00 Arad 17:00 Oradea 17:00 Oradea
22:00
Romfour Romania
01:15 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.