La adresa - Mersul autobuzelor Chemnitz Germania

La adresa

Chemnitz, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
08:00
11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe
08:00
02:30 Viena
14:05 Giltrans
02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea
14:25
17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau
19:00
18:40 Roman 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 07:00 Bors 10:00 Huedin 20:00 Constanta 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:20 Alexandria 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 14:45 Resita 19:40 Buzau 13:40 Arad 14:45 Veresti 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 19:10 Adjud 18:30 Vaslui 17:50 Deleni 17:30 Motca 08:00 Oradea 10:30 Gilau 10:45 Miercurea Sibiului 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 14:30 Caransebes 19:30 Focsani 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 19:00 Sascut 18:20 Negresti 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 10:15 Medias 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 14:15 Lugoj 19:20 Marasesti 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 18:50 Bacau 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:20 Timisesti 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 10:00 Cluj Napoca 16:40 Toplita 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt 16:30 Filiasi 20:30 Braila 15:00 Motru 19:50 Husi 14:00 Timisoara 14:35 Darabani 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda
Sosiri
De la Ora

11:10 Constanta
00:05
Giltrans
12:50 Braila
00:10

11:10 Mangalia
00:10

11:10 Medgidia
00:15

11:10 Cernavoda
00:30
Giltrans
12:50 Galati
00:40
Giltrans
12:50 Buzau
01:00

11:10 Giurgiu
01:00

11:10 Alexandria
01:05

11:10 Fetesti
01:10

11:10 Braila
01:20
Giltrans
12:50 Ramnicu Sarat
01:30

11:10 Tulcea
01:30
Giltrans
12:50 Tecuci
01:55

11:10 Calarasi
02:00

11:10 Galati
02:10
Giltrans
12:50 Focsani
02:15
Giltrans
12:50 Adjud
02:45
Giltrans
12:50 Barlad
03:00

11:10 Slobozia
03:00

11:10 Tecuci
03:10

11:10 Ramnicu Sarat
03:20
Giltrans
12:50 Husi
03:30

11:10 Barlad
03:30
Giltrans
12:50 Dorohoi
03:35
Giltrans
12:50 Onesti
03:45

17:00 Schwechat
03:50

11:10 Husi
03:50
Giltrans
12:50 Vaslui
04:00

17:00 Viena
04:00

11:10 Bucuresti
04:00
Giltrans
12:50 Comanesti
04:10

11:10 Buzau
04:10
Giltrans
12:50 Bucuresti
04:15
Giltrans
12:50 Moinesti
04:20

11:10 Focsani
04:20
Giltrans
12:50 Botosani
04:30

11:10 Vaslui
04:30
Giltrans
12:50 Craiova
04:35

11:10 Harlau
04:40

00:10 Tulcea
04:40
Giltrans
12:50 Iasi
04:45

00:10 Braila
04:45

00:10 Galati
04:50
Giltrans
12:50 Podu Iloaiei
05:00

17:00 Braila
05:00

11:10 Roman
05:00

00:10 Tecuci 00:10 Giurgiu
05:00
Giltrans
12:50 Filiasi
05:05

00:10 Barlad
05:05
Giltrans
12:50 Ploiesti
05:10

11:10 Adjud
05:10

00:10 Turnu Magurele
05:10

11:10 Bacau
05:15
Giltrans
12:50 Suceava
05:20

11:10 Slatina (Olt)
05:20

00:10 Husi 00:10 Corabia
05:20

11:10 Radauti
05:25
Giltrans
12:50 Bacau
05:30

17:00 Galati
05:30

11:10 Iasi
05:30

00:10 Alexandria 00:10 Buzau
05:30

11:10 Dorohoi
05:35
Giltrans
12:50 Negresti
05:40

11:10 Targu Frumos
05:40

00:10 Focsani 00:10 Slatina (Olt)
05:40

01:15 Tulcea
05:40
Giltrans
12:50 Harlau
05:45

11:10 Targoviste
05:45

01:15 Braila
05:45

11:10 Urziceni
05:47
Giltrans
12:50 Constanta
05:50

11:10 Ploiesti
05:50

01:15 Galati
05:50

11:10 Targu Neamt
05:55

11:10 Buhusi
05:57

11:10 Roznov
05:58
Giltrans
12:50 Campina
06:00

17:00 Barlad
06:00

11:10 Piatra Neamt
06:00

00:10 Marasesti 00:10 Constanta 00:10 Craiova
06:00

01:15 Tecuci 01:15 Giurgiu 01:15 Constanta 01:15 Giurgiu 01:15 Constanta
06:00
Giltrans
12:50 Buhusi
06:05

00:10 Adjud 00:10 Mangalia
06:05

01:15 Barlad
06:05
Giltrans
12:50 Roznov
06:10

17:00 Husi
06:10

11:10 Onesti
06:10

00:10 Filiasi
06:10

01:15 Turnu Magurele 01:15 Turnu Magurele 01:15 Husi
06:10
Giltrans
12:50 Targu Frumos
06:15

00:10 Medgidia
06:15
Giltrans
12:50 Gura Humorului
06:20

11:10 Botosani
06:20

00:10 Rovinari 00:10 Hirsova 00:10 Sascut
06:20

01:15 Corabia 01:15 Corabia
06:20

00:10 Tandarei
06:25
Giltrans
12:50 Falticeni
06:30

11:10 Pascani
06:30

00:10 Isalnita 00:10 Slobozia
06:30

01:15 Mangalia 01:15 Mangalia 01:15 Buzau 01:15 Alexandria 01:15 Alexandria
06:30
Giltrans
12:50 Rovinari
06:35
Giltrans
12:50 Pascani
06:40

11:10 Craiova
06:40

00:10 Targu Carbunesti
06:40

01:15 Focsani 01:15 Filiasi 01:15 Filiasi 01:15 Medgidia 01:15 Medgidia
06:40
Giltrans
12:50 Motca
06:45

00:10 Motru 00:10 Bacau
06:45
Giltrans
12:50 Piatra Neamt
06:50

11:10 Suceava
06:50

00:10 Resita
06:50

01:15 Slatina (Olt) 01:15 Slatina (Olt) 01:15 Hirsova 01:15 Hirsova
06:50
Giltrans
12:50 Roman
06:55

00:10 Caransebes
06:55
Giltrans
12:50 Cristesti
07:00

17:00 Vaslui
07:00

11:10 Filiasi
07:00

00:10 Roman 00:10 Bucuresti 00:10 Lugoj
07:00

01:15 Tandarei 01:15 Tandarei 01:15 Craiova 01:15 Craiova 01:15 Marasesti
07:00
Giltrans
12:50 Targu Jiu
07:05

00:10 Vaslui 00:10 Timisoara
07:05

01:15 Adjud
07:05
Giltrans
12:50 Brasov
07:10

00:10 Arad 00:10 Negresti
07:10

01:15 Sascut 01:15 Filiasi 01:15 Filiasi
07:10

00:10 Iasi
07:15

11:10 Pitesti
07:20

00:10 Podu Iloaiei 00:10 Targu Jiu
07:20

01:15 Rovinari 01:15 Rovinari
07:20

00:10 Deleni 00:10 Petrosani
07:25
Giltrans
12:50 Fetesti
07:30

11:10 Targu Secuiesc
07:30

00:10 Hirlau 00:10 Hateg 00:10 Pitesti
07:30

01:15 Isalnita 01:15 Isalnita
07:30

00:10 Targu Frumos
07:35

00:10 Pascani 00:10 Calan
07:40

01:15 Targu Carbunesti 01:15 Targu Carbunesti
07:40

00:10 Motca
07:45

01:15 Bacau 01:15 Motru 01:15 Motru
07:45

00:10 Ploiesti 00:10 Hunedoara 00:10 Cristesti
07:50

01:15 Resita 01:15 Resita
07:50

00:10 Timisesti
07:55

01:15 Caransebes 01:15 Caransebes
07:55
Giltrans
12:50 Targu Neamt
08:00

17:00 Negresti
08:00

11:10 Brasov
08:00

00:10 Deva 00:10 Dumbrava 00:10 Ramnicu Sarat
08:00

01:15 Slobozia 01:15 Slobozia 01:15 Lugoj 01:15 Lugoj 01:15 Roman
08:00

00:10 Targu Neamt
08:05

01:15 Timisoara 01:15 Timisoara 01:15 Vaslui
08:05

11:10 Bicaz
08:10

00:10 Campina 00:10 Piatra Neamt
08:10

01:15 Arad 01:15 Arad 01:15 Negresti 01:15 Bucuresti 01:15 Bucuresti
08:10

11:10 Ramnicu Valcea
08:15

00:10 Bicaz
08:15

01:15 Iasi
08:15

11:10 Falticeni
08:20

00:10 Sinaia
08:20

01:15 Targu Jiu 01:15 Targu Jiu 01:15 Podu Iloaiei
08:20

01:15 Deleni 01:15 Petrosani 01:15 Petrosani
08:25
Giltrans
12:50 Fagaras
08:30

11:10 Gura Humorului
08:30

00:10 Predeal 00:10 Simeria 00:10 Poiana Largului
08:30

01:15 Hateg 01:15 Hateg 01:15 Hirlau
08:30
Giltrans
12:50 Petrosani
08:35

00:10 Durau
08:35

01:15 Targu Frumos
08:35

11:10 Moinesti
08:40

00:10 Orastie 00:10 Toplita
08:40

01:15 Calan 01:15 Calan 01:15 Pascani
08:40

11:10 Fagaras
08:45

00:10 Miercurea Ciuc
08:45

01:15 Motca
08:45

00:10 Sebes 00:10 Sfantu Gheorghe
08:50

01:15 Hunedoara 01:15 Hunedoara 01:15 Cristesti
08:50

00:10 Morareni
08:55

01:15 Timisesti
08:55

17:00 Roman
09:00

11:10 Comanesti
09:00

00:10 Reghin 00:10 Lancram 00:10 Brasov
09:00

01:15 Dumbrava 01:15 Pitesti 01:15 Pitesti 01:15 Deva 01:15 Deva
09:00

00:10 Medias
09:05

01:15 Targu Neamt
09:05

11:10 Targu Jiu
09:10

00:10 Sighisoara 00:10 Targu Secuiesc
09:10

01:15 Ramnicu Sarat 01:15 Ramnicu Sarat 01:15 Piatra Neamt
09:10

00:10 Targu Mures
09:15

01:15 Bicaz
09:15

11:10 Campulung Moldovenesc
09:20

00:10 Falticeni 00:10 Sfantu Gheorghe
09:20

01:15 Campina 01:15 Campina
09:20

00:10 Suceava
09:25
Giltrans
12:50 Poiana Largului
09:30

11:10 Targu Ocna
09:30

00:10 Covasna 00:10 Alba Iulia
09:30

01:15 Poiana Largului 01:15 Sinaia 01:15 Sinaia
09:30
Giltrans
12:50 Hateg
09:35

11:10 Gheorgheni
09:35

01:15 Durau
09:35

11:10 Reghin
09:40

00:10 Teius 00:10 Targu Ocna
09:40

01:15 Predeal 01:15 Toplita 01:15 Predeal
09:40
Giltrans
12:50 Sibiu
09:45

11:10 Drobeta Turnu Severin
09:45

00:10 Botosani
09:45

00:10 Gura Humorului 00:10 Onesti 00:10 Aiud
09:50

01:15 Sfantu Gheorghe 01:15 Brasov 01:15 Miercurea Ciuc 01:15 Brasov
09:50

00:10 Campulung Moldovenesc
09:55

01:15 Morareni
09:55
Giltrans
12:50 Hunedoara
10:00

17:00 Bacau
10:00

11:10 Toplita Gara
10:00

00:10 Comanesti 00:10 Unirea 00:10 Iacobeni
10:00

01:15 Targu Secuiesc 01:15 Targu Secuiesc 01:15 Reghin
10:00

01:15 Sfantu Gheorghe 01:15 Sighisoara 01:15 Sfantu Gheorghe
10:05

11:10 Sighisoara
10:10

00:10 Moinesti 00:10 Turda 00:10 Vatra Dornei
10:10

01:15 Covasna 01:15 Covasna
10:10

11:10 Orastie
10:15

00:10 Prundu Bargaului
10:15

01:15 Targu Mures
10:15

11:10 Deva
10:20

00:10 Bistrita 00:10 Fagaras
10:20

01:15 Targu Ocna 01:15 Falticeni 01:15 Targu Ocna
10:20

11:10 Caransebes
10:25

00:10 Beclean
10:25

01:15 Suceava
10:25
Giltrans
12:50 Sebes
10:30

11:10 Targu Mures
10:30

00:10 Dej 00:10 Vestem
10:30

01:15 Onesti 01:15 Onesti 01:15 Dolhasca
10:30

11:10 Vatra Dornei
10:35

01:15 Veresti
10:35

01:15 Comanesti 01:15 Darabani 01:15 Comanesti
10:40

01:15 Botosani
10:45

00:10 Ramnicu Valcea
10:50

01:15 Moinesti 01:15 Gura Humorului 01:15 Moinesti
10:50

01:15 Campulung Moldovenesc
10:55

17:00 Onesti
11:00

11:10 Resita
11:00

00:10 Sibiu
11:00

01:15 Iacobeni 01:15 Fagaras 01:15 Fagaras 01:15 Simeria 01:15 Simeria
11:00

11:10 Blaj
11:10

00:10 Miercurea Sibiului
11:10

01:15 Vestem 01:15 Vestem 01:15 Vatra Dornei
11:10

11:10 Sibiu
11:15

01:15 Prundu Bargaului
11:15

00:10 Sighisoara
11:20

01:15 Orastie 01:15 Bistrita 01:15 Orastie 01:15 Ramnicu Valcea 01:15 Ramnicu Valcea
11:20

01:15 Beclean
11:25
Giltrans
12:50 Toplita
11:30

11:10 Medias
11:30

00:10 Cluj Napoca 00:10 Medias
11:30

01:15 Sebes 01:15 Sebes 01:15 Sibiu 01:15 Dej 01:15 Sibiu
11:30

11:10 Sebes
11:35

01:15 Lancram 01:15 Miercurea Sibiului 01:15 Miercurea Sibiului 01:15 Lancram
11:40

01:15 Sighisoara 01:15 Sighisoara 01:15 Alba Iulia 01:15 Alba Iulia
11:50
Giltrans
12:50 Deva
12:00

17:00 Targu Secuiesc
12:00

11:10 Alba Iulia
12:00

00:10 Cluj Napoca
12:00

01:15 Medias 01:15 Medias 01:15 Cluj Napoca
12:00

00:10 Gilau
12:05

01:15 Gilau
12:05

11:10 Bistrita
12:10

00:10 Huedin
12:10

01:15 Huedin 01:15 Teius 01:15 Teius
12:10

00:10 Negreni
12:15

01:15 Negreni
12:15

11:10 Lugoj
12:20

00:10 Alesd
12:20

01:15 Aiud 01:15 Aiud 01:15 Alesd
12:20
Giltrans
12:50 Reghin
12:30

11:10 Aiud
12:30

01:15 Unirea 01:15 Unirea
12:30

11:10 Beclean
12:35

01:15 Turda 01:15 Turda
12:40

17:00 Sfantu Gheorghe
13:00

11:10 Dej
13:00

11:10 Turda
13:15
Giltrans
12:50 Alba Iulia
13:30

11:10 Gherla
13:30

17:00 Brasov
14:00

11:10 Cluj Napoca
14:00

01:15 Cluj Napoca 01:15 Cluj Napoca 01:15 Cluj Napoca 01:15 Cluj Napoca
14:00

11:10 Timisoara
14:10
Giltrans
12:50 Targu Mures
14:30
Giltrans
12:50 Aiud
14:45
Giltrans
12:50 Ludus
15:00

17:00 Sighisoara
15:00

11:10 Huedin
15:00
Giltrans
12:50 Turda
15:30
Giltrans
12:50 Cluj Napoca
16:00

17:00 Targu Mures
16:00

11:10 Arad
16:00

17:00 Ludus
16:30

17:00 Campia Turzii
17:00

11:10 Oradea
17:00

11:10 Nadlac
17:10

17:00 Turda
17:30
Giltrans
12:50 Huedin
18:00

17:00 Cluj Napoca
18:00

17:00 Floresti
18:30

00:10 Oradea
18:30

01:15 Oradea
18:30

00:10 Bors
18:40
Giltrans
12:50 Alesd
19:00

17:00 Gilau
19:00

01:15 Bors
19:00
Giltrans
12:50 Oradea
19:30
Giltrans
12:50 Bors
19:45

17:00 Huedin
20:00

17:00 Alesd
21:00

17:00 Oradea
22:00

01:15 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.