La adresa - Mersul autobuzelor Celle Germania

La adresa

Celle, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
06:05 Giltrans
21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova
10:50
09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 13:15 Tecuci 12:40 Filiasi 13:00 Buzau 12:10 Lugoj 12:35 Sascut 14:00 Constanta 12:10 Negresti 11:50 Hirlau 11:20 Timisesti 11:15 Dumbrava 11:05 Poiana Largului 10:40 Sfantu Gheorghe 10:20 Sighisoara 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 11:40 Pascani 12:45 Craiova 12:55 Focsani 12:15 Caransebes 12:30 Bacau 13:50 Mangalia 12:05 Iasi 11:55 Deleni 11:25 Cristesti 11:10 Targu Neamt 11:00 Durau 10:35 Morareni 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:10 Barlad 12:00 Arad 12:45 Marasesti 12:20 Resita 12:20 Roman 13:40 Medgidia 15:00 Tulcea 14:00 Braila 11:45 Targu Frumos 11:05 Piatra Neamt 10:55 Toplita 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:05 Husi 12:05 Timisoara 12:40 Adjud 12:25 Motru 12:15 Vaslui 12:00 Podu Iloaiei 13:20 Galati 11:30 Motca 11:10 Bicaz 10:45 Miercurea Ciuc 10:25 Medias 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina
15:10
19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt 16:30 Filiasi 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:20 Alexandria 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras
Sosiri
De la Ora
Giltrans
20:20 Braila
00:10
Giltrans
20:20 Galati
00:40
Giltrans
20:20 Buzau
01:00
Giltrans
20:20 Ramnicu Sarat
01:30
Giltrans
20:20 Tecuci
01:55
Giltrans
20:20 Focsani
02:15
Giltrans
20:20 Adjud
02:45
Giltrans
20:20 Barlad
03:00
Giltrans
20:20 Husi
03:30
Giltrans
20:20 Dorohoi
03:35
Giltrans
20:20 Onesti
03:45
Giltrans
20:20 Vaslui
04:00
Giltrans
20:20 Comanesti
04:10
Giltrans
20:20 Bucuresti
04:15
Giltrans
20:20 Moinesti
04:20
Giltrans
20:20 Botosani
04:30
Giltrans
20:20 Craiova
04:35

09:00 Tulcea
04:40
Giltrans
20:20 Iasi
04:45

09:00 Braila
04:45

09:00 Galati
04:50
Giltrans
20:20 Podu Iloaiei
05:00

09:00 Tecuci 09:00 Giurgiu
05:00
Giltrans
20:20 Filiasi
05:05

09:00 Barlad
05:05
Giltrans
20:20 Ploiesti
05:10

09:00 Turnu Magurele
05:10
Giltrans
20:20 Suceava
05:20

09:00 Husi 09:00 Corabia
05:20
Giltrans
20:20 Bacau
05:30

09:00 Buzau 09:00 Alexandria
05:30
Giltrans
20:20 Negresti
05:40

09:00 Focsani 09:00 Slatina (Olt)
05:40

10:00 Tulcea
05:40
Giltrans
20:20 Harlau
05:45

10:00 Braila
05:45
Giltrans
20:20 Constanta
05:50

10:00 Galati
05:50
Giltrans
20:20 Campina
06:00

09:00 Craiova 09:00 Marasesti 09:00 Constanta
06:00

10:00 Constanta 10:00 Giurgiu 10:00 Tecuci 10:00 Giurgiu 10:00 Constanta
06:00
Giltrans
20:20 Buhusi
06:05

09:00 Adjud 09:00 Mangalia
06:05

10:00 Barlad
06:05
Giltrans
20:20 Roznov
06:10

09:00 Filiasi
06:10

10:00 Husi 10:00 Turnu Magurele 10:00 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
20:20 Targu Frumos
06:15

09:00 Medgidia
06:15
Giltrans
20:20 Gura Humorului
06:20

09:00 Sascut 09:00 Rovinari 09:00 Hirsova
06:20

10:00 Corabia 10:00 Corabia
06:20

09:00 Tandarei
06:25
Giltrans
20:20 Falticeni
06:30

09:00 Isalnita 09:00 Slobozia
06:30

10:00 Alexandria 10:00 Alexandria 10:00 Mangalia 10:00 Buzau 10:00 Mangalia
06:30
Giltrans
20:20 Rovinari
06:35
Giltrans
20:20 Pascani
06:40

09:00 Targu Carbunesti
06:40

10:00 Filiasi 10:00 Medgidia 10:00 Focsani 10:00 Medgidia 10:00 Filiasi
06:40
Giltrans
20:20 Motca
06:45

09:00 Bacau 09:00 Motru
06:45
Giltrans
20:20 Piatra Neamt
06:50

09:00 Resita
06:50

10:00 Hirsova 10:00 Hirsova 10:00 Slatina (Olt) 10:00 Slatina (Olt)
06:50
Giltrans
20:20 Roman
06:55

09:00 Caransebes
06:55
Giltrans
20:20 Cristesti
07:00

09:00 Bucuresti 09:00 Lugoj 09:00 Roman
07:00

10:00 Tandarei 10:00 Craiova 10:00 Marasesti 10:00 Craiova 10:00 Tandarei
07:00
Giltrans
20:20 Targu Jiu
07:05

09:00 Vaslui 09:00 Timisoara
07:05

10:00 Adjud
07:05
Giltrans
20:20 Brasov
07:10

09:00 Negresti 09:00 Arad
07:10

10:00 Filiasi 10:00 Filiasi 10:00 Sascut
07:10

09:00 Iasi
07:15

09:00 Podu Iloaiei 09:00 Targu Jiu
07:20

10:00 Rovinari 10:00 Rovinari
07:20

09:00 Deleni 09:00 Petrosani
07:25
Giltrans
20:20 Fetesti
07:30

09:00 Hirlau 09:00 Hateg 09:00 Pitesti
07:30

10:00 Isalnita 10:00 Isalnita
07:30

09:00 Targu Frumos
07:35

09:00 Calan 09:00 Pascani
07:40

10:00 Targu Carbunesti 10:00 Targu Carbunesti
07:40

09:00 Motca
07:45

10:00 Motru 10:00 Motru 10:00 Bacau
07:45

09:00 Hunedoara 09:00 Cristesti 09:00 Ploiesti
07:50

10:00 Resita 10:00 Resita
07:50

09:00 Timisesti
07:55

10:00 Caransebes 10:00 Caransebes
07:55
Giltrans
20:20 Targu Neamt
08:00

09:00 Deva 09:00 Dumbrava 09:00 Ramnicu Sarat
08:00

10:00 Lugoj 10:00 Roman 10:00 Slobozia 10:00 Lugoj 10:00 Slobozia
08:00

09:00 Targu Neamt
08:05

10:00 Vaslui 10:00 Timisoara 10:00 Timisoara
08:05

09:00 Campina 09:00 Piatra Neamt
08:10

10:00 Arad 10:00 Bucuresti 10:00 Bucuresti 10:00 Negresti 10:00 Arad
08:10

09:00 Bicaz
08:15

10:00 Iasi
08:15

09:00 Sinaia
08:20

10:00 Podu Iloaiei 10:00 Targu Jiu 10:00 Targu Jiu
08:20

10:00 Deleni 10:00 Petrosani 10:00 Petrosani
08:25
Giltrans
20:20 Fagaras
08:30

09:00 Predeal 09:00 Simeria 09:00 Poiana Largului
08:30

10:00 Hateg 10:00 Hirlau 10:00 Hateg
08:30
Giltrans
20:20 Petrosani
08:35

09:00 Durau
08:35

10:00 Targu Frumos
08:35

09:00 Toplita 09:00 Orastie
08:40

10:00 Calan 10:00 Pascani 10:00 Calan
08:40

09:00 Miercurea Ciuc
08:45

10:00 Motca
08:45

09:00 Sebes 09:00 Sfantu Gheorghe
08:50

10:00 Hunedoara 10:00 Cristesti 10:00 Hunedoara
08:50

09:00 Morareni
08:55

10:00 Timisesti
08:55

09:00 Lancram 09:00 Brasov 09:00 Reghin
09:00

10:00 Pitesti 10:00 Deva 10:00 Pitesti 10:00 Dumbrava 10:00 Deva
09:00

09:00 Medias
09:05

10:00 Targu Neamt
09:05

09:00 Sighisoara 09:00 Targu Secuiesc
09:10

10:00 Piatra Neamt 10:00 Ramnicu Sarat 10:00 Ramnicu Sarat
09:10

09:00 Targu Mures
09:15

10:00 Bicaz
09:15

09:00 Falticeni 09:00 Sfantu Gheorghe
09:20

10:00 Campina 10:00 Campina
09:20

09:00 Suceava
09:25
Giltrans
20:20 Poiana Largului
09:30

09:00 Covasna 09:00 Alba Iulia
09:30

10:00 Sinaia 10:00 Poiana Largului 10:00 Sinaia
09:30
Giltrans
20:20 Hateg
09:35

10:00 Durau
09:35

09:00 Targu Ocna 09:00 Teius
09:40

10:00 Toplita 10:00 Predeal 10:00 Predeal
09:40
Giltrans
20:20 Sibiu
09:45

09:00 Botosani
09:45

09:00 Onesti 09:00 Aiud 09:00 Gura Humorului
09:50

10:00 Brasov 10:00 Sfantu Gheorghe 10:00 Miercurea Ciuc 10:00 Brasov
09:50

09:00 Campulung Moldovenesc
09:55

10:00 Morareni
09:55
Giltrans
20:20 Hunedoara
10:00

09:00 Unirea 09:00 Iacobeni 09:00 Comanesti
10:00

10:00 Reghin 10:00 Targu Secuiesc 10:00 Targu Secuiesc
10:00

10:00 Sighisoara 10:00 Sfantu Gheorghe 10:00 Sfantu Gheorghe
10:05

09:00 Vatra Dornei 09:00 Moinesti 09:00 Turda
10:10

10:00 Covasna 10:00 Covasna
10:10

09:00 Prundu Bargaului
10:15

10:00 Targu Mures
10:15

09:00 Fagaras 09:00 Bistrita
10:20

10:00 Targu Ocna 10:00 Falticeni 10:00 Targu Ocna
10:20

09:00 Beclean
10:25

10:00 Suceava
10:25
Giltrans
20:20 Sebes
10:30

09:00 Dej 09:00 Vestem
10:30

10:00 Onesti 10:00 Dolhasca 10:00 Onesti
10:30

10:00 Veresti
10:35

10:00 Darabani 10:00 Comanesti 10:00 Comanesti
10:40

10:00 Botosani
10:45

09:00 Ramnicu Valcea
10:50

10:00 Gura Humorului 10:00 Moinesti 10:00 Moinesti
10:50

10:00 Campulung Moldovenesc
10:55

09:00 Sibiu
11:00

10:00 Simeria 10:00 Fagaras 10:00 Simeria 10:00 Iacobeni 10:00 Fagaras
11:00

09:00 Miercurea Sibiului
11:10

10:00 Vatra Dornei 10:00 Vestem 10:00 Vestem
11:10

10:00 Prundu Bargaului
11:15

09:00 Sighisoara
11:20

10:00 Ramnicu Valcea 10:00 Orastie 10:00 Ramnicu Valcea 10:00 Bistrita 10:00 Orastie
11:20

10:00 Beclean
11:25
Giltrans
20:20 Toplita
11:30

09:00 Cluj Napoca 09:00 Medias
11:30

10:00 Dej 10:00 Sibiu 10:00 Sebes 10:00 Sibiu 10:00 Sebes
11:30

10:00 Miercurea Sibiului 10:00 Lancram 10:00 Miercurea Sibiului 10:00 Lancram
11:40

10:00 Alba Iulia 10:00 Sighisoara 10:00 Alba Iulia 10:00 Sighisoara
11:50
Giltrans
20:20 Deva
12:00

09:00 Cluj Napoca
12:00

10:00 Cluj Napoca 10:00 Medias 10:00 Medias
12:00

09:00 Gilau
12:05

10:00 Gilau
12:05

09:00 Huedin
12:10

10:00 Teius 10:00 Huedin 10:00 Teius
12:10

09:00 Negreni
12:15

10:00 Negreni
12:15

09:00 Alesd
12:20

10:00 Alesd 10:00 Aiud 10:00 Aiud
12:20
Giltrans
20:20 Reghin
12:30

10:00 Unirea 10:00 Unirea
12:30

10:00 Turda 10:00 Turda
12:40
Giltrans
20:20 Alba Iulia
13:30

10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca
14:00
Giltrans
20:20 Targu Mures
14:30
Giltrans
20:20 Aiud
14:45
Giltrans
20:20 Ludus
15:00
Giltrans
20:20 Turda
15:30
Giltrans
20:20 Cluj Napoca
16:00
Giltrans
20:20 Huedin
18:00

09:00 Oradea
18:30

10:00 Oradea
18:30

09:00 Bors
18:40
Giltrans
20:20 Alesd
19:00

10:00 Bors
19:00
Giltrans
20:20 Oradea
19:30
Giltrans
20:20 Bors
19:45

10:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.