La adresa - Mersul autobuzelor Bremerhaven Germania

La adresa

Bremerhaven, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
04:40
22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci
07:40
13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani
10:15
14:00 Constanta 11:10 Bicaz 13:20 Tandarei 10:45 Miercurea Ciuc 08:40 Miercurea Sibiului 10:25 Medias 09:50 Fagaras 10:05 Suceava 10:30 Targu Ocna 09:35 Iacobeni 11:30 Brasov 09:10 Beclean 12:10 Ramnicu Sarat 06:00 Gilau 12:50 Slatina (Olt) 05:10 Oradea 13:05 Turnu Magurele 13:00 Corabia 09:40 Teius 09:10 Unirea 11:00 Deva 10:20 Sebes 11:05 Hunedoara 10:30 Orastie 11:55 Targu Carbunesti 11:40 Petrosani 12:45 Craiova 13:15 Tecuci 12:35 Rovinari 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 13:00 Buzau 12:05 Timisoara 08:40 Miercurea Sibiului 12:35 Sascut 12:25 Motru 09:50 Fagaras 12:10 Negresti 10:30 Targu Ocna 12:00 Podu Iloaiei 11:30 Brasov 13:20 Galati 12:10 Ramnicu Sarat 11:30 Motca 13:50 Mangalia 11:05 Poiana Largului 13:00 Bucuresti 10:40 Sfantu Gheorghe 09:00 Sibiu 10:20 Sighisoara 10:00 Moinesti 09:50 Botosani 10:50 Covasna 09:30 Vatra Dornei 11:40 Predeal 09:00 Dej 12:20 Ploiesti 05:50 Huedin 12:55 Alexandria 05:00 Bors 09:00 Turda 13:10 Giurgiu 10:00 Alba Iulia 09:30 Aiud 10:10 Lancram 11:15 Calan 11:30 Hateg 10:40 Simeria 12:30 Isalnita 11:50 Targu Jiu 12:00 Arad 11:40 Pascani 12:40 Filiasi 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 12:55 Focsani 12:10 Lugoj 09:00 Sibiu 12:30 Bacau 14:00 Constanta 10:00 Moinesti 12:05 Iasi 10:50 Covasna 11:50 Hirlau 11:40 Predeal 11:20 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:15 Dumbrava 11:10 Targu Neamt 13:40 Medgidia 11:00 Durau 08:10 Medias 10:35 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 10:15 Targu Mures 10:10 Comanesti 09:45 Gura Humorului 11:00 Sfantu Gheorghe 09:25 Prundu Bargaului 11:50 Sinaia 08:30 Cluj Napoca 12:30 Pitesti 05:30 Negreni 13:00 Corabia 12:50 Slatina (Olt) 09:10 Unirea 13:05 Turnu Magurele 10:20 Sebes 09:40 Teius 10:30 Orastie 11:00 Deva 11:40 Petrosani 11:05 Hunedoara 12:35 Rovinari 11:55 Targu Carbunesti 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 13:10 Barlad 12:45 Craiova 08:10 Medias 12:25 Motru 12:45 Marasesti 12:15 Caransebes 09:30 Ramnicu Valcea 12:20 Roman 13:50 Mangalia 10:10 Comanesti 16:00 Constanta 11:00 Sfantu Gheorghe 11:55 Deleni 11:50 Sinaia 11:25 Cristesti 12:30 Pitesti 11:05 Piatra Neamt 13:30 Harsova 10:55 Toplita 08:30 Sighisoara 10:30 Reghin 09:40 Vestem 10:10 Falticeni 10:20 Onesti 09:40 Campulung Moldovenesc 11:20 Targu Secuiesc 09:20 Bistrita 12:00 Campina 08:00 Cluj Napoca 13:10 Slobozia 05:20 Alesd 13:10 Giurgiu 12:55 Alexandria 09:30 Aiud 09:00 Turda 11:15 Calan 10:00 Alba Iulia 10:40 Simeria 10:10 Lancram 11:50 Targu Jiu 11:30 Hateg 12:40 Filiasi 12:30 Isalnita 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 13:05 Husi 12:00 Arad 08:30 Sighisoara 12:40 Adjud 12:20 Resita 09:40 Vestem 12:15 Vaslui 10:20 Onesti 15:00 Tulcea 11:20 Targu Secuiesc 14:00 Braila 12:00 Campina 11:45 Targu Frumos 13:10 Slobozia
Sosiri
De la Ora

16:50 Constanta
00:05

21:40 Braila
00:10

16:50 Mangalia
00:10

16:50 Medgidia
00:15

16:50 Cernavoda
00:30

21:40 Galati
00:40

21:40 Buzau
01:00

16:50 Giurgiu
01:00

16:50 Alexandria
01:05

16:50 Fetesti
01:10

16:50 Braila
01:20

21:40 Ramnicu Sarat
01:30

16:50 Tulcea
01:30

21:40 Tecuci
01:55

16:50 Calarasi
02:00

16:50 Galati
02:10

21:40 Focsani
02:15

21:40 Adjud
02:45

21:40 Barlad
03:00

16:50 Slobozia
03:00

16:50 Tecuci
03:10

16:50 Ramnicu Sarat
03:20

21:40 Husi
03:30

16:50 Barlad
03:30

21:40 Dorohoi
03:35

21:40 Onesti
03:45

16:50 Husi
03:50

21:40 Vaslui
04:00

16:50 Bucuresti
04:00

21:40 Comanesti
04:10

16:50 Buzau
04:10

21:40 Bucuresti
04:15

21:40 Moinesti
04:20

16:50 Focsani
04:20

21:40 Botosani
04:30

16:50 Vaslui
04:30

09:50 Constanta
04:30

21:40 Craiova
04:35

16:50 Harlau
04:40

09:50 Tulcea
04:40

21:40 Iasi
04:45

09:50 Braila
04:45

09:50 Galati
04:50

21:40 Podu Iloaiei
05:00

16:50 Roman
05:00

09:50 Giurgiu 09:50 Tecuci 09:50 Giurgiu
05:00

21:40 Filiasi
05:05

09:50 Barlad
05:05

21:40 Ploiesti
05:10

16:50 Adjud
05:10

09:50 Turnu Magurele 09:50 Turnu Magurele
05:10

16:50 Bacau
05:15

21:40 Suceava
05:20

16:50 Slatina (Olt)
05:20

09:50 Corabia 09:50 Corabia 09:50 Husi
05:20

16:50 Radauti
05:25

21:40 Bacau
05:30

16:50 Iasi
05:30

09:50 Alexandria 09:50 Buzau 09:50 Alexandria
05:30

16:50 Dorohoi
05:35

21:40 Negresti
05:40

16:50 Targu Frumos
05:40

09:50 Slatina (Olt) 09:50 Focsani 09:50 Slatina (Olt)
05:40

21:40 Harlau
05:45

16:50 Targoviste
05:45

16:50 Urziceni
05:47

21:40 Constanta
05:50

16:50 Ploiesti
05:50

16:50 Targu Neamt
05:55

16:50 Buhusi
05:57

16:50 Roznov
05:58

21:40 Campina
06:00

16:50 Piatra Neamt
06:00

09:50 Craiova 09:50 Craiova 09:50 Constanta 09:50 Marasesti 09:50 Constanta
06:00

21:40 Buhusi
06:05

09:50 Mangalia 09:50 Adjud 09:50 Mangalia
06:05

21:40 Roznov
06:10

16:50 Onesti
06:10

09:50 Filiasi 09:50 Filiasi
06:10

21:40 Targu Frumos
06:15

09:50 Medgidia 09:50 Medgidia
06:15

21:40 Gura Humorului
06:20

16:50 Botosani
06:20

09:50 Rovinari 09:50 Sascut 09:50 Rovinari 09:50 Hirsova 09:50 Hirsova
06:20

09:50 Tandarei 09:50 Tandarei
06:25

21:40 Falticeni
06:30

16:50 Pascani
06:30

09:50 Isalnita 09:50 Slobozia 09:50 Slobozia 09:50 Isalnita
06:30

21:40 Rovinari
06:35

21:40 Pascani
06:40

16:50 Craiova
06:40

09:50 Targu Carbunesti 09:50 Targu Carbunesti
06:40

21:40 Motca
06:45

09:50 Bacau 09:50 Motru 09:50 Motru
06:45

21:40 Piatra Neamt
06:50

16:50 Suceava
06:50

09:50 Resita 09:50 Resita
06:50

21:40 Roman
06:55

09:50 Caransebes 09:50 Caransebes
06:55

21:40 Cristesti
07:00

16:50 Filiasi
07:00

09:50 Lugoj 09:50 Bucuresti 09:50 Lugoj 09:50 Roman 09:50 Bucuresti
07:00

21:40 Targu Jiu
07:05

09:50 Timisoara 09:50 Vaslui 09:50 Timisoara
07:05

21:40 Brasov
07:10

09:50 Arad 09:50 Negresti 09:50 Arad
07:10

09:50 Iasi
07:15

16:50 Pitesti
07:20

09:50 Targu Jiu 09:50 Targu Jiu 09:50 Podu Iloaiei
07:20

09:50 Petrosani 09:50 Deleni 09:50 Petrosani
07:25

21:40 Fetesti
07:30

16:50 Targu Secuiesc
07:30

09:50 Hateg 09:50 Pitesti 09:50 Hirlau 09:50 Hateg 09:50 Pitesti
07:30

09:50 Targu Frumos
07:35

09:50 Calan 09:50 Calan 09:50 Pascani
07:40

09:50 Motca
07:45

09:50 Cristesti 09:50 Ploiesti 09:50 Hunedoara 09:50 Ploiesti 09:50 Hunedoara
07:50

09:50 Timisesti
07:55

21:40 Targu Neamt
08:00

16:50 Brasov
08:00

09:50 Deva 09:50 Ramnicu Sarat 09:50 Dumbrava 09:50 Deva 09:50 Ramnicu Sarat
08:00

09:50 Targu Neamt
08:05

16:50 Bicaz
08:10

09:50 Campina 09:50 Piatra Neamt 09:50 Campina
08:10

16:50 Ramnicu Valcea
08:15

09:50 Bicaz
08:15

16:50 Falticeni
08:20

09:50 Sinaia 09:50 Sinaia
08:20

21:40 Fagaras
08:30

16:50 Gura Humorului
08:30

09:50 Simeria 09:50 Predeal 09:50 Simeria 09:50 Predeal 09:50 Poiana Largului
08:30

21:40 Petrosani
08:35

09:50 Durau
08:35

16:50 Moinesti
08:40

09:50 Orastie 09:50 Toplita 09:50 Orastie
08:40

16:50 Fagaras
08:45

09:50 Miercurea Ciuc
08:45

09:50 Sfantu Gheorghe 09:50 Sebes 09:50 Sebes
08:50

09:50 Morareni
08:55

16:50 Comanesti
09:00

09:50 Lancram 09:50 Brasov 09:50 Brasov 09:50 Lancram 09:50 Reghin
09:00

09:50 Medias
09:05

16:50 Targu Jiu
09:10

09:50 Targu Secuiesc 09:50 Sighisoara 09:50 Targu Secuiesc
09:10

09:50 Targu Mures
09:15

16:50 Campulung Moldovenesc
09:20

09:50 Sfantu Gheorghe 09:50 Falticeni 09:50 Sfantu Gheorghe
09:20

09:50 Suceava
09:25

21:40 Poiana Largului
09:30

16:50 Targu Ocna
09:30

09:50 Alba Iulia 09:50 Covasna 09:50 Alba Iulia 09:50 Covasna
09:30

21:40 Hateg
09:35

16:50 Gheorgheni
09:35

16:50 Reghin
09:40

09:50 Targu Ocna 09:50 Teius 09:50 Targu Ocna 09:50 Teius
09:40

21:40 Sibiu
09:45

16:50 Drobeta Turnu Severin
09:45

09:50 Botosani
09:45

09:50 Aiud 09:50 Onesti 09:50 Aiud 09:50 Onesti 09:50 Gura Humorului
09:50

09:50 Campulung Moldovenesc
09:55

21:40 Hunedoara
10:00

16:50 Toplita Gara
10:00

09:50 Unirea 09:50 Iacobeni 09:50 Comanesti 09:50 Unirea 09:50 Comanesti
10:00

16:50 Sighisoara
10:10

09:50 Turda 09:50 Vatra Dornei 09:50 Moinesti 09:50 Turda 09:50 Moinesti
10:10

16:50 Orastie
10:15

09:50 Prundu Bargaului
10:15

16:50 Deva
10:20

09:50 Fagaras 09:50 Fagaras 09:50 Bistrita
10:20

16:50 Caransebes
10:25

09:50 Beclean
10:25

21:40 Sebes
10:30

16:50 Targu Mures
10:30

09:50 Dej 09:50 Vestem 09:50 Vestem
10:30

16:50 Vatra Dornei
10:35

09:50 Ramnicu Valcea 09:50 Ramnicu Valcea
10:50

16:50 Resita
11:00

09:50 Sibiu 09:50 Sibiu
11:00

16:50 Blaj
11:10

09:50 Miercurea Sibiului 09:50 Miercurea Sibiului
11:10

16:50 Sibiu
11:15

09:50 Sighisoara 09:50 Sighisoara
11:20

21:40 Toplita
11:30

16:50 Medias
11:30

09:50 Medias 09:50 Medias 09:50 Cluj Napoca
11:30

16:50 Sebes
11:35

21:40 Deva
12:00

16:50 Alba Iulia
12:00

09:50 Cluj Napoca
12:00

09:50 Gilau
12:05

16:50 Bistrita
12:10

09:50 Huedin
12:10

09:50 Negreni
12:15

16:50 Lugoj
12:20

09:50 Alesd
12:20

21:40 Reghin
12:30

16:50 Aiud
12:30

16:50 Beclean
12:35

16:50 Dej
13:00

16:50 Turda
13:15

21:40 Alba Iulia
13:30

16:50 Gherla
13:30

16:50 Cluj Napoca
14:00

16:50 Timisoara
14:10

21:40 Targu Mures
14:30

21:40 Aiud
14:45

21:40 Ludus
15:00

16:50 Huedin
15:00

21:40 Turda
15:30

21:40 Cluj Napoca
16:00

16:50 Arad
16:00

16:50 Oradea
17:00

16:50 Nadlac
17:10

21:40 Huedin
18:00

09:50 Oradea
18:30

09:50 Bors
18:40

21:40 Alesd
19:00

21:40 Oradea
19:30

21:40 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.