La adresa - Mersul autobuzelor Bremen Germania

La adresa

Bremen, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:00
08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu
09:15
17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau
12:30
16:45 Reghin 16:20 Falticeni 15:00 Campulung Moldovenesc 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 06:00 Alesd 21:10 Braila 20:40 Husi 20:10 Adjud 19:45 Vaslui 19:10 Deleni 18:20 Timisesti 17:45 Sovata 17:20 Borsec 19:05 Hirlau 11:00 Ramnicu Valcea 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 16:40 Medias 16:15 Suceava 14:20 Iacobeni 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 05:30 Oradea 21:00 Galati 20:30 Buzau 20:05 Sascut 19:40 Negresti 19:00 Targu Frumos 18:15 Dumbrava 17:40 Poiana Largului 17:10 Toplita 18:40 Motca 11:15 Vestem 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 21:20 Tulcea 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 20:55 Tecuci 20:20 Focsani 20:00 Bacau 19:30 Iasi 18:45 Pascani 18:05 Targu Neamt 17:30 Durau 17:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Piatra Neamt 11:30 Fagaras 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 16:55 Morareni 16:25 Targu Mures 15:30 Botosani 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 04:00 Budapesta 20:50 Barlad 20:15 Marasesti 19:55 Roman 19:20 Podu Iloaiei 18:30 Cristesti 17:55 Bicaz 17:25 Grinties 17:05 Miercurea Ciuc 10:50 Sibiu 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna
12:35
11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 11:15 Pascani 10:00 Reghin 10:20 Toplita 10:40 Bicaz 15:00 Tulcea 05:20 Piatra Craiului 08:10 Cluj Napoca 08:30 Prundu Bargaului 09:05 Gura Humorului 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 09:40 Falticeni 09:45 Targu Mures 10:05 Morareni 10:15 Miercurea Ciuc 10:45 Piatra Neamt 04:00 Bors 06:10 Negreni 08:16 Dej 08:35 Vatra Dornei 09:10 Botosani 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 10:50 Targu Neamt 09:50 Sighisoara 10:10 Sfantu Gheorghe 10:30 Durau 10:55 Dumbrava 05:00 Oradea 06:30 Huedin 08:20 Beclean 08:40 Iacobeni 09:15 Darabani 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 05:30 Beius 09:55 Medias 10:25 Grinties 10:35 Poiana Largului 08:00 Cluj Napoca 05:10 Alesd 07:00 Gilau 08:25 Bistrita 09:00 Campulung Moldovenesc 09:20 Veresti
Sosiri
De la Ora

15:15 Constanta
00:05
Giltrans
20:15 Braila
00:10

15:15 Mangalia
00:10

15:15 Medgidia
00:15

15:15 Cernavoda
00:30
Giltrans
20:15 Galati
00:40
Giltrans
20:15 Buzau
01:00

15:15 Giurgiu
01:00

10:00 Tulcea
01:00

15:15 Alexandria
01:05

15:15 Fetesti
01:10

15:15 Braila
01:20
Giltrans
20:15 Ramnicu Sarat
01:30

15:15 Tulcea
01:30
Giltrans
20:15 Tecuci
01:55

15:15 Calarasi
02:00

10:00 Braila
02:00

15:15 Galati
02:10
Giltrans
20:15 Focsani
02:15

10:00 Galati
02:30
Giltrans
20:15 Adjud
02:45
Giltrans
20:15 Barlad
03:00

15:15 Slobozia
03:00

10:00 Tecuci
03:00

15:15 Tecuci
03:10

15:15 Ramnicu Sarat
03:20
Giltrans
20:15 Husi
03:30

15:15 Barlad
03:30
Giltrans
20:15 Dorohoi
03:35
Giltrans
20:15 Onesti
03:45

17:40 Schwechat
03:50

15:15 Husi
03:50
Giltrans
20:15 Vaslui
04:00

15:15 Bucuresti
04:00

08:00 Tulcea
04:00

10:00 Barlad
04:00
Giltrans
20:15 Comanesti
04:10

15:15 Buzau
04:10

08:00 Braila
04:10
Giltrans
20:15 Bucuresti
04:15
Giltrans
20:15 Moinesti
04:20

15:15 Focsani
04:20

08:00 Galati
04:20
Giltrans
20:15 Botosani
04:30

15:15 Vaslui
04:30

08:00 Tecuci
04:30
Giltrans
20:15 Craiova
04:35

15:15 Harlau
04:40

09:20 Tulcea
04:40
Giltrans
20:15 Iasi
04:45

09:20 Braila
04:45

09:20 Galati
04:50
Giltrans
20:15 Podu Iloaiei
05:00

17:40 Braila 17:40 Focsani
05:00

15:15 Roman
05:00

08:00 Barlad 08:00 Giurgiu
05:00

09:20 Giurgiu 09:20 Tecuci
05:00

10:00 Husi
05:00
Giltrans
20:15 Filiasi
05:05

09:20 Barlad
05:05
Giltrans
20:15 Ploiesti
05:10

15:15 Adjud
05:10

08:00 Turnu Magurele 08:00 Husi
05:10

09:20 Turnu Magurele
05:10

10:00 Buzau
05:10

15:15 Bacau
05:15
Giltrans
20:15 Suceava
05:20

17:40 Tecuci
05:20

15:15 Slatina (Olt)
05:20

08:00 Corabia
05:20

09:20 Husi 09:20 Corabia
05:20

10:00 Focsani
05:20

15:15 Radauti
05:25
Giltrans
20:15 Bacau
05:30

17:40 Galati
05:30

15:15 Iasi
05:30

08:00 Alexandria 08:00 Buzau
05:30

09:20 Buzau 09:20 Alexandria
05:30

10:00 Marasesti
05:30

15:15 Dorohoi
05:35
Giltrans
20:15 Negresti
05:40

17:40 Marasesti
05:40

15:15 Targu Frumos
05:40

08:00 Focsani 08:00 Slatina (Olt)
05:40

09:20 Slatina (Olt) 09:20 Focsani
05:40

10:20 Tulcea
05:40
Giltrans
20:15 Harlau
05:45

15:15 Targoviste
05:45

10:20 Braila
05:45

15:15 Urziceni
05:47
Giltrans
20:15 Constanta
05:50

15:15 Ploiesti
05:50

08:00 Marasesti
05:50

10:20 Galati
05:50

15:15 Targu Neamt
05:55

08:00 Adjud
05:55

15:15 Buhusi
05:57

15:15 Roznov
05:58
Giltrans
20:15 Campina
06:00

17:40 Saveni 17:40 Adjud 17:40 Barlad
06:00

15:15 Piatra Neamt
06:00

08:00 Laufen 08:00 Craiova 08:00 Sascut 08:00 Constanta
06:00

09:20 Craiova 09:20 Constanta 09:20 Marasesti
06:00

10:20 Constanta 10:20 Tecuci 10:20 Constanta 10:20 Giurgiu 10:20 Giurgiu
06:00

10:00 Adjud 10:00 Giurgiu 10:00 Constanta 10:00 Giurgiu 10:00 Constanta
06:00
Giltrans
20:15 Buhusi
06:05

08:00 Bacau 08:00 Mangalia
06:05

09:20 Mangalia 09:20 Adjud
06:05

10:20 Barlad
06:05
Giltrans
20:15 Roznov
06:10

17:40 Husi
06:10

15:15 Onesti
06:10

08:00 Filiasi 08:00 Roman
06:10

09:20 Filiasi
06:10

10:20 Turnu Magurele 10:20 Turnu Magurele 10:20 Husi
06:10

10:00 Turnu Magurele 10:00 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
20:15 Targu Frumos
06:15

08:00 Medgidia 08:00 Vaslui
06:15

09:20 Medgidia
06:15
Giltrans
20:15 Gura Humorului
06:20

15:15 Botosani
06:20

08:00 Negresti 08:00 Hirsova 08:00 Rovinari
06:20

09:20 Sascut 09:20 Hirsova 09:20 Rovinari
06:20

10:20 Corabia 10:20 Corabia
06:20

10:00 Corabia 10:00 Corabia
06:20

08:00 Tandarei
06:25

09:20 Tandarei
06:25
Giltrans
20:15 Falticeni
06:30

17:40 Botosani
06:30

15:15 Pascani
06:30

08:00 Iasi 08:00 Slobozia 08:00 Isalnita
06:30

09:20 Slobozia 09:20 Isalnita
06:30

10:20 Mangalia 10:20 Alexandria 10:20 Mangalia 10:20 Buzau 10:20 Alexandria
06:30

10:00 Mangalia 10:00 Alexandria 10:00 Sascut 10:00 Alexandria 10:00 Mangalia
06:30
Giltrans
20:15 Rovinari
06:35

08:00 Podu Iloaiei
06:35
Giltrans
20:15 Pascani
06:40

15:15 Craiova
06:40

08:00 Targu Carbunesti 08:00 Deleni
06:40

09:20 Targu Carbunesti
06:40

10:20 Medgidia 10:20 Focsani 10:20 Filiasi 10:20 Medgidia 10:20 Filiasi
06:40

10:00 Medgidia 10:00 Filiasi 10:00 Bacau 10:00 Filiasi 10:00 Medgidia
06:40
Giltrans
20:15 Motca
06:45

08:00 Motru 08:00 Hirlau
06:45

09:20 Motru 09:20 Bacau
06:45

10:00 Roman
06:45
Giltrans
20:15 Piatra Neamt
06:50

15:15 Suceava
06:50

08:00 Targu Frumos 08:00 Resita
06:50

09:20 Resita
06:50

10:20 Hirsova 10:20 Slatina (Olt) 10:20 Slatina (Olt) 10:20 Hirsova
06:50

10:00 Slatina (Olt) 10:00 Hirsova 10:00 Hirsova 10:00 Slatina (Olt)
06:50
Giltrans
20:15 Roman
06:55

08:00 Caransebes 08:00 Pascani
06:55

09:20 Caransebes
06:55

10:00 Vaslui
06:55
Giltrans
20:15 Cristesti
07:00

17:40 Iasi 17:40 Harlau 17:40 Vaslui
07:00

15:15 Filiasi
07:00

08:00 Bucuresti 08:00 Lugoj 08:00 Motca
07:00

09:20 Lugoj 09:20 Roman 09:20 Bucuresti
07:00

10:20 Marasesti 10:20 Craiova 10:20 Tandarei 10:20 Craiova 10:20 Tandarei
07:00

10:00 Craiova 10:00 Tandarei 10:00 Tandarei 10:00 Craiova 10:00 Negresti
07:00
Giltrans
20:15 Targu Jiu
07:05

08:00 Timisoara 08:00 Cristesti
07:05

09:20 Timisoara 09:20 Vaslui
07:05

10:20 Adjud
07:05

10:00 Iasi
07:05
Giltrans
20:15 Brasov
07:10

08:00 Timisesti 08:00 Arad
07:10

09:20 Negresti 09:20 Arad
07:10

10:20 Filiasi 10:20 Sascut 10:20 Filiasi
07:10

10:00 Podu Iloaiei 10:00 Filiasi 10:00 Filiasi
07:10

17:40 Cotnari
07:15

09:20 Iasi
07:15

10:00 Deleni
07:15

15:15 Pitesti
07:20

08:00 Dumbrava 08:00 Targu Jiu
07:20

09:20 Podu Iloaiei 09:20 Targu Jiu
07:20

10:20 Rovinari 10:20 Rovinari
07:20

10:00 Rovinari 10:00 Rovinari
07:20

08:00 Targu Neamt 08:00 Petrosani
07:25

09:20 Deleni 09:20 Petrosani
07:25
Giltrans
20:15 Fetesti
07:30

17:40 Targu Frumos 17:40 Suceava
07:30

15:15 Targu Secuiesc
07:30

08:00 Hateg 08:00 Pitesti 08:00 Piatra Neamt
07:30

09:20 Pitesti 09:20 Hirlau 09:20 Hateg
07:30

10:20 Isalnita 10:20 Isalnita
07:30

10:00 Isalnita 10:00 Hirlau 10:00 Isalnita
07:30

08:00 Bicaz
07:35

09:20 Targu Frumos
07:35

08:00 Sovata 08:00 Calan
07:40

09:20 Calan 09:20 Pascani
07:40

10:20 Targu Carbunesti 10:20 Targu Carbunesti
07:40

10:00 Targu Carbunesti 10:00 Targu Carbunesti
07:40

08:00 Poiana Largului
07:45

09:20 Motca
07:45

10:20 Motru 10:20 Bacau 10:20 Motru
07:45

10:00 Motru 10:00 Targu Frumos 10:00 Motru
07:45

08:00 Hunedoara 08:00 Ploiesti 08:00 Durau
07:50

09:20 Cristesti 09:20 Ploiesti 09:20 Hunedoara
07:50

10:20 Resita 10:20 Resita
07:50

10:00 Resita 10:00 Pascani 10:00 Resita
07:50

08:00 Grinties
07:55

09:20 Timisesti
07:55

10:20 Caransebes 10:20 Caransebes
07:55

10:00 Caransebes 10:00 Caransebes
07:55
Giltrans
20:15 Targu Neamt
08:00

17:40 Negresti 17:40 Targu Ocna 17:40 Pascani
08:00

15:15 Brasov
08:00

08:00 Borsec 08:00 Deva 08:00 Ramnicu Sarat
08:00

09:20 Deva 09:20 Ramnicu Sarat 09:20 Dumbrava
08:00

10:20 Roman 10:20 Lugoj 10:20 Slobozia 10:20 Lugoj 10:20 Slobozia
08:00

10:00 Motca 10:00 Lugoj 10:00 Slobozia 10:00 Lugoj 10:00 Slobozia
08:00

08:00 Toplita
08:05

09:20 Targu Neamt
08:05

10:20 Timisoara 10:20 Vaslui 10:20 Timisoara
08:05

10:00 Timisoara 10:00 Cristesti 10:00 Timisoara
08:05

15:15 Bicaz
08:10

08:00 Campina 08:00 Miercurea Ciuc
08:10

09:20 Piatra Neamt 09:20 Campina
08:10

10:20 Bucuresti 10:20 Negresti 10:20 Arad 10:20 Bucuresti 10:20 Arad
08:10

10:00 Bucuresti 10:00 Arad 10:00 Timisesti 10:00 Arad 10:00 Bucuresti
08:10

15:15 Ramnicu Valcea
08:15

09:20 Bicaz
08:15

10:20 Iasi
08:15

10:00 Dumbrava
08:15

15:15 Falticeni
08:20

08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Sinaia
08:20

09:20 Sinaia
08:20

10:20 Podu Iloaiei 10:20 Targu Jiu 10:20 Targu Jiu
08:20

10:00 Targu Jiu 10:00 Targu Jiu
08:20

10:20 Petrosani 10:20 Petrosani 10:20 Deleni
08:25

10:00 Petrosani 10:00 Petrosani
08:25
Giltrans
20:15 Fagaras
08:30

15:15 Gura Humorului
08:30

08:00 Morareni 08:00 Predeal 08:00 Simeria
08:30

09:20 Predeal 09:20 Poiana Largului 09:20 Simeria
08:30

10:20 Hirlau 10:20 Hateg 10:20 Hateg
08:30

10:00 Targu Neamt 10:00 Hateg 10:00 Hateg
08:30
Giltrans
20:15 Petrosani
08:35

09:20 Durau
08:35

10:20 Targu Frumos
08:35

15:15 Moinesti
08:40

08:00 Orastie
08:40

09:20 Toplita 09:20 Orastie
08:40

10:20 Pascani 10:20 Calan 10:20 Calan
08:40

10:00 Calan 10:00 Calan
08:40

15:15 Fagaras
08:45

09:20 Miercurea Ciuc
08:45

10:20 Motca
08:45

10:00 Piatra Neamt
08:45

08:00 Sebes
08:50

09:20 Sfantu Gheorghe 09:20 Sebes
08:50

10:20 Hunedoara 10:20 Cristesti 10:20 Hunedoara
08:50

10:00 Hunedoara 10:00 Bicaz 10:00 Hunedoara
08:50

09:20 Morareni
08:55

10:20 Timisesti
08:55

17:40 Roman 17:40 Comanesti
09:00

15:15 Comanesti
09:00

08:00 Lancram 08:00 Brasov 08:00 Reghin
09:00

09:20 Brasov 09:20 Lancram 09:20 Reghin
09:00

10:20 Deva 10:20 Dumbrava 10:20 Deva 10:20 Pitesti 10:20 Pitesti
09:00

10:00 Deva 10:00 Sovata 10:00 Pitesti 10:00 Deva 10:00 Pitesti
09:00

09:20 Medias
09:05

10:20 Targu Neamt
09:05

10:00 Poiana Largului
09:05

15:15 Targu Jiu
09:10

08:00 Targu Secuiesc
09:10

09:20 Sighisoara 09:20 Targu Secuiesc
09:10

10:20 Ramnicu Sarat 10:20 Ramnicu Sarat 10:20 Piatra Neamt
09:10

10:00 Ramnicu Sarat 10:00 Ramnicu Sarat 10:00 Durau
09:10

09:20 Targu Mures
09:15

10:20 Bicaz
09:15

10:00 Grinties
09:15

17:40 Girov
09:20

15:15 Campulung Moldovenesc
09:20

08:00 Sfantu Gheorghe
09:20

09:20 Falticeni 09:20 Sfantu Gheorghe
09:20

10:20 Campina 10:20 Campina
09:20

10:00 Borsec 10:00 Campina 10:00 Campina
09:20

09:20 Suceava
09:25
Giltrans
20:15 Poiana Largului
09:30

15:15 Targu Ocna
09:30

08:00 Covasna 08:00 Alba Iulia 08:00 Medias
09:30

09:20 Covasna 09:20 Alba Iulia
09:30

10:20 Sinaia 10:20 Poiana Largului 10:20 Sinaia
09:30

10:00 Toplita 10:00 Sinaia 10:00 Sinaia
09:30
Giltrans
20:15 Hateg
09:35

15:15 Gheorgheni
09:35

10:20 Durau
09:35

15:15 Reghin
09:40

08:00 Sighisoara 08:00 Targu Ocna 08:00 Teius
09:40

09:20 Targu Ocna 09:20 Teius
09:40

10:20 Predeal 10:20 Toplita 10:20 Predeal
09:40

10:00 Predeal 10:00 Predeal
09:40
Giltrans
20:15 Sibiu
09:45

15:15 Drobeta Turnu Severin
09:45

09:20 Botosani
09:45

10:00 Miercurea Ciuc
09:45

08:00 Onesti 08:00 Aiud
09:50

09:20 Aiud 09:20 Gura Humorului 09:20 Onesti
09:50

10:20 Brasov 10:20 Sfantu Gheorghe 10:20 Miercurea Ciuc 10:20 Brasov
09:50

10:00 Brasov 10:00 Sfantu Gheorghe 10:00 Brasov
09:50

09:20 Campulung Moldovenesc
09:55

10:20 Morareni
09:55

10:00 Morareni
09:55
Giltrans
20:15 Hunedoara
10:00

17:40 Miercurea Ciuc 17:40 Piatra Neamt 17:40 Gura Humorului 17:40 Targu Neamt 17:40 Bacau
10:00

00:00 Galati
10:00

15:15 Toplita Gara
10:00

08:00 Unirea 08:00 Targu Mures 08:00 Comanesti
10:00

09:20 Iacobeni 09:20 Comanesti 09:20 Unirea
10:00

10:20 Targu Secuiesc 10:20 Reghin 10:20 Targu Secuiesc
10:00

10:00 Reghin 10:00 Targu Secuiesc 10:00 Targu Secuiesc
10:00

08:00 Falticeni
10:05

10:20 Sighisoara 10:20 Sfantu Gheorghe 10:20 Sfantu Gheorghe
10:05

10:00 Sfantu Gheorghe 10:00 Sfantu Gheorghe 10:00 Medias
10:05

15:15 Sighisoara
10:10

08:00 Moinesti 08:00 Suceava 08:00 Turda
10:10

09:20 Moinesti 09:20 Turda 09:20 Vatra Dornei
10:10

10:20 Covasna 10:20 Covasna
10:10

10:00 Covasna 10:00 Sighisoara 10:00 Covasna
10:10

15:15 Orastie
10:15

08:00 Dolhasca
10:15

09:20 Prundu Bargaului
10:15

10:20 Targu Mures
10:15

10:00 Targu Mures
10:15

15:15 Deva
10:20

08:00 Fagaras 08:00 Veresti
10:20

09:20 Fagaras 09:20 Bistrita
10:20

10:20 Targu Ocna 10:20 Falticeni 10:20 Targu Ocna
10:20

10:00 Falticeni 10:00 Targu Ocna 10:00 Targu Ocna
10:20

15:15 Caransebes
10:25

08:00 Darabani
10:25

09:20 Beclean
10:25

10:20 Suceava
10:25

10:00 Suceava
10:25
Giltrans
20:15 Sebes
10:30

17:40 Bicaz
10:30

00:00 Braila
10:30

15:15 Targu Mures
10:30

08:00 Vestem 08:00 Stefanesti
10:30

09:20 Dej 09:20 Vestem
10:30

10:20 Onesti 10:20 Dolhasca 10:20 Onesti
10:30

10:00 Onesti 10:00 Onesti
10:30

15:15 Vatra Dornei
10:35

08:00 Botosani
10:35

10:20 Veresti
10:35

08:00 Gura Humorului
10:40

10:20 Darabani 10:20 Comanesti 10:20 Comanesti
10:40

10:00 Comanesti 10:00 Comanesti
10:40

08:00 Campulung Moldovenesc
10:45

10:20 Botosani
10:45

10:00 Stefanesti
10:45

08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Iacobeni
10:50

09:20 Ramnicu Valcea
10:50

10:20 Moinesti 10:20 Gura Humorului 10:20 Moinesti
10:50

10:00 Botosani 10:00 Moinesti 10:00 Moinesti
10:50

08:00 Borsa
10:53

10:20 Campulung Moldovenesc
10:55

10:00 Gura Humorului
10:55

17:40 Odorheiu Secuiesc 17:40 Campulung Moldovenesc 17:40 Onesti
11:00

15:15 Resita
11:00

08:00 Vatra Dornei 08:00 Sibiu
11:00

09:20 Sibiu
11:00

10:20 Simeria 10:20 Fagaras 10:20 Iacobeni 10:20 Fagaras 10:20 Simeria
11:00

10:00 Fagaras 10:00 Simeria 10:00 Fagaras 10:00 Campulung Moldovenesc 10:00 Simeria
11:00

08:00 Prundu Bargaului
11:05

15:15 Blaj
11:10

08:00 Bistrita 08:00 Miercurea Sibiului
11:10

09:20 Miercurea Sibiului
11:10

10:20 Vatra Dornei 10:20 Vestem 10:20 Vestem
11:10

10:00 Vestem 10:00 Iacobeni 10:00 Vestem
11:10

15:15 Sibiu
11:15

08:00 Beclean
11:15

10:20 Prundu Bargaului
11:15

08:00 Sighisoara 08:00 Baia Mare
11:20

09:20 Sighisoara
11:20

10:20 Ramnicu Valcea 10:20 Orastie 10:20 Bistrita 10:20 Orastie 10:20 Ramnicu Valcea
11:20

10:00 Orastie 10:00 Borsa 10:00 Ramnicu Valcea 10:00 Orastie 10:00 Ramnicu Valcea
11:20

08:00 Dej
11:25

10:20 Beclean
11:25
Giltrans
20:15 Toplita
11:30

15:15 Medias
11:30

08:00 Cluj Napoca 08:00 Medias
11:30

09:20 Cluj Napoca 09:20 Medias
11:30

10:20 Dej 10:20 Sibiu 10:20 Sebes 10:20 Sebes 10:20 Sibiu
11:30

10:00 Sibiu 10:00 Sebes 10:00 Sibiu 10:00 Sebes
11:30

15:15 Sebes
11:35

10:20 Lancram 10:20 Lancram 10:20 Miercurea Sibiului 10:20 Miercurea Sibiului
11:40

10:00 Lancram 10:00 Miercurea Sibiului 10:00 Lancram 10:00 Miercurea Sibiului
11:40

10:20 Alba Iulia 10:20 Sighisoara 10:20 Sighisoara 10:20 Alba Iulia
11:50

10:00 Sighisoara 10:00 Alba Iulia 10:00 Sighisoara 10:00 Alba Iulia
11:50
Giltrans
20:15 Deva
12:00

17:40 Vatra Dornei 17:40 Targu Secuiesc 17:40 Medias 17:40 Praid
12:00

15:15 Alba Iulia
12:00

08:00 Cluj Napoca
12:00

09:20 Cluj Napoca
12:00

10:20 Medias 10:20 Cluj Napoca 10:20 Medias
12:00

10:00 Vatra Dornei 10:00 Medias 10:00 Medias
12:00

09:20 Gilau
12:05

10:20 Gilau
12:05

10:00 Prundu Bargaului
12:05

15:15 Bistrita
12:10

09:20 Huedin
12:10

10:20 Huedin 10:20 Teius 10:20 Teius
12:10

10:00 Teius 10:00 Bistrita 10:00 Teius
12:10

09:20 Negreni
12:15

10:20 Negreni
12:15

15:15 Lugoj
12:20

09:20 Alesd
12:20

10:20 Aiud 10:20 Aiud 10:20 Alesd
12:20

10:00 Aiud 10:00 Aiud
12:20
Giltrans
20:15 Reghin
12:30

00:00 Buzau
12:30

15:15 Aiud
12:30

08:00 Gilau
12:30

10:20 Unirea 10:20 Unirea
12:30

10:00 Unirea 10:00 Beclean 10:00 Unirea
12:30

15:15 Beclean
12:35

10:20 Turda 10:20 Turda
12:40

10:00 Baia Mare 10:00 Turda 10:00 Turda
12:40

10:00 Dej
12:45

10:00 Cluj Napoca
12:55

17:40 Reghin 17:40 Sfantu Gheorghe 17:40 Blaj
13:00

15:15 Dej
13:00

08:00 Huedin
13:00

10:00 Cluj Napoca
13:00

15:15 Turda
13:15
Giltrans
20:15 Alba Iulia
13:30

15:15 Gherla
13:30

00:00 Ploiesti
13:45

17:40 Teius 17:40 Brasov 17:40 Fagaras
14:00

15:15 Cluj Napoca
14:00

08:00 Negreni
14:00

10:20 Cluj Napoca 10:20 Cluj Napoca 10:20 Cluj Napoca 10:20 Cluj Napoca
14:00

10:00 Gilau 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca
14:00

15:15 Timisoara
14:10
Giltrans
20:15 Targu Mures
14:30
Giltrans
20:15 Aiud
14:45
Giltrans
20:15 Ludus
15:00

17:40 Avrig 17:40 Alba Iulia 17:40 Sighisoara
15:00

15:15 Huedin
15:00

08:00 Piatra Craiului
15:00

10:00 Huedin
15:00
Giltrans
20:15 Turda
15:30

17:40 Sibiu
15:30

08:00 Beius
15:30

10:00 Negreni
15:30

00:00 Brasov
15:45
Giltrans
20:15 Cluj Napoca
16:00

17:40 Dej 17:40 Targu Mures 17:40 Bistrita 17:40 Zlatna
16:00

15:15 Arad
16:00

08:00 Alesd
16:00

10:00 Piatra Craiului
16:00

17:40 Ludus 17:40 Sebes
16:30

10:00 Beius
16:30

10:00 Alesd
16:40

17:40 Campia Turzii 17:40 Nasaud 17:40 Abrud
17:00

00:00 Fagaras
17:00

15:15 Oradea
17:00

15:15 Nadlac
17:10

17:40 Turda 17:40 Beclean
17:30
Giltrans
20:15 Huedin
18:00

17:40 Cluj Napoca 17:40 Brad 17:40 Gherla 17:40 Zalau 17:40 Deva
18:00

10:00 Oradea
18:00

17:40 Floresti
18:30

00:00 Sibiu
18:30

09:20 Oradea
18:30

10:20 Oradea
18:30

09:20 Bors
18:40
Giltrans
20:15 Alesd
19:00

17:40 Gilau
19:00

08:00 Oradea
19:00

10:20 Bors
19:00

10:00 Bors
19:00
Giltrans
20:15 Oradea
19:30

00:00 Sebes
19:30
Giltrans
20:15 Bors
19:45

17:40 Huedin
20:00

00:00 Deva
20:30

17:40 Alesd
21:00

17:40 Oradea 17:40 Arad 17:40 Oradea 17:40 Oradea
22:00

00:00 Arad
23:00

10:20 Budapesta
23:00

10:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.