La adresa - Mersul autobuzelor Braunschweig Germania

La adresa

Braunschweig, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:30
00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 12:30 Huedin 04:30 Constanta 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 10:30 Alesd 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 09:30 Oradea 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 09:00 Bors 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca
10:15
17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac
11:30
11:55 Deleni 09:00 Sibiu 11:25 Cristesti 10:00 Moinesti 11:10 Targu Neamt 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 11:40 Pascani 12:45 Craiova 12:55 Focsani 12:15 Caransebes 12:30 Bacau 13:50 Mangalia 12:05 Iasi 13:00 Bucuresti 14:00 Braila 09:30 Ramnicu Valcea 11:45 Targu Frumos 10:10 Comanesti 11:05 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:10 Barlad 12:00 Arad 12:45 Marasesti 12:20 Resita 12:20 Roman 13:40 Medgidia 15:00 Tulcea 08:10 Medias 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:30 Motca 10:20 Onesti 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:05 Husi 12:05 Timisoara 12:40 Adjud 12:25 Motru 12:15 Vaslui 13:30 Harsova 12:00 Podu Iloaiei 08:30 Sighisoara 08:40 Miercurea Sibiului 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 11:15 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 13:15 Tecuci 12:40 Filiasi 13:00 Buzau 12:10 Lugoj 12:35 Sascut 14:00 Constanta 12:10 Negresti 13:20 Tandarei 11:50 Hirlau
16:10
14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 17:30 Motca 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:00 Dej 12:30 Vatra Dornei 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 14:55 Suceava 15:40 Medias 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 13:00 Iacobeni 11:30 Lancram 10:30 Unirea 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 15:00 Falticeni 15:50 Reghin 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:20 Timisesti 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 11:40 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 14:00 Gura Humorului 15:20 Targu Mures 16:20 Morareni 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 07:00 Bors 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan
Sosiri
De la Ora

14:20 Constanta
00:05

18:10 Braila
00:10

14:20 Mangalia
00:10

14:20 Medgidia
00:15

14:20 Cernavoda
00:30

18:10 Galati
00:40

18:10 Buzau
01:00

14:20 Giurgiu
01:00

14:20 Alexandria
01:05

14:20 Fetesti
01:10

14:20 Braila
01:20

18:10 Ramnicu Sarat
01:30

14:20 Tulcea
01:30

18:10 Tecuci
01:55

14:20 Calarasi
02:00

14:20 Galati
02:10

18:10 Focsani
02:15

18:10 Adjud
02:45

18:10 Barlad
03:00

14:20 Slobozia
03:00

14:20 Tecuci
03:10

14:20 Ramnicu Sarat
03:20

18:10 Husi
03:30

14:20 Barlad
03:30

18:10 Dorohoi
03:35

18:10 Onesti
03:45

14:20 Husi
03:50

18:10 Vaslui
04:00

14:20 Bucuresti
04:00

18:10 Comanesti
04:10

14:20 Buzau
04:10

18:10 Bucuresti
04:15

18:10 Moinesti
04:20

14:20 Focsani
04:20

18:10 Botosani
04:30

14:20 Vaslui
04:30

18:10 Craiova
04:35

14:20 Harlau
04:40

08:30 Tulcea
04:40

18:10 Iasi
04:45

08:30 Braila
04:45

08:30 Galati
04:50

18:10 Podu Iloaiei
05:00

14:20 Roman
05:00

08:30 Giurgiu 08:30 Tecuci
05:00

18:10 Filiasi
05:05

08:30 Barlad
05:05

18:10 Ploiesti
05:10

14:20 Adjud
05:10

08:30 Turnu Magurele
05:10

14:20 Bacau
05:15

18:10 Suceava
05:20

14:20 Slatina (Olt)
05:20

08:30 Husi 08:30 Corabia
05:20

14:20 Radauti
05:25

18:10 Bacau
05:30

14:20 Iasi
05:30

08:30 Buzau 08:30 Alexandria
05:30

14:20 Dorohoi
05:35

18:10 Negresti
05:40

14:20 Targu Frumos
05:40

08:30 Slatina (Olt) 08:30 Focsani
05:40

09:30 Tulcea
05:40

18:10 Harlau
05:45

14:20 Targoviste
05:45

09:30 Braila
05:45

14:20 Urziceni
05:47

18:10 Constanta
05:50

14:20 Ploiesti
05:50

09:30 Galati
05:50

14:20 Targu Neamt
05:55

14:20 Buhusi
05:57

14:20 Roznov
05:58

18:10 Campina
06:00

14:20 Piatra Neamt
06:00

08:30 Craiova 08:30 Constanta 08:30 Marasesti
06:00

09:30 Giurgiu 09:30 Constanta 09:30 Giurgiu 09:30 Constanta 09:30 Tecuci
06:00

18:10 Buhusi
06:05

08:30 Mangalia 08:30 Adjud
06:05

09:30 Barlad
06:05

18:10 Roznov
06:10

14:20 Onesti
06:10

08:30 Filiasi
06:10

09:30 Turnu Magurele 09:30 Husi 09:30 Turnu Magurele
06:10

18:10 Targu Frumos
06:15

08:30 Medgidia
06:15

18:10 Gura Humorului
06:20

14:20 Botosani
06:20

08:30 Sascut 08:30 Hirsova 08:30 Rovinari
06:20

09:30 Corabia 09:30 Corabia
06:20

08:30 Tandarei
06:25

18:10 Falticeni
06:30

14:20 Pascani
06:30

08:30 Slobozia 08:30 Isalnita
06:30

09:30 Mangalia 09:30 Buzau 09:30 Alexandria 09:30 Alexandria 09:30 Mangalia
06:30

18:10 Rovinari
06:35

18:10 Pascani
06:40

14:20 Craiova
06:40

08:30 Targu Carbunesti
06:40

09:30 Filiasi 09:30 Filiasi 09:30 Medgidia 09:30 Medgidia 09:30 Focsani
06:40

18:10 Motca
06:45

08:30 Motru 08:30 Bacau
06:45

18:10 Piatra Neamt
06:50

14:20 Suceava
06:50

08:30 Resita
06:50

09:30 Slatina (Olt) 09:30 Hirsova 09:30 Hirsova 09:30 Slatina (Olt)
06:50

18:10 Roman
06:55

08:30 Caransebes
06:55

18:10 Cristesti
07:00

14:20 Filiasi
07:00

08:30 Lugoj 08:30 Roman 08:30 Bucuresti
07:00

09:30 Tandarei 09:30 Tandarei 09:30 Craiova 09:30 Marasesti 09:30 Craiova
07:00

18:10 Targu Jiu
07:05

08:30 Vaslui 08:30 Timisoara
07:05

09:30 Adjud
07:05

18:10 Brasov
07:10

08:30 Negresti 08:30 Arad
07:10

09:30 Sascut 09:30 Filiasi 09:30 Filiasi
07:10

08:30 Iasi
07:15

14:20 Pitesti
07:20

08:30 Podu Iloaiei 08:30 Targu Jiu
07:20

09:30 Rovinari 09:30 Rovinari
07:20

08:30 Deleni 08:30 Petrosani
07:25

18:10 Fetesti
07:30

14:20 Targu Secuiesc
07:30

08:30 Hirlau 08:30 Hateg 08:30 Pitesti
07:30

09:30 Isalnita 09:30 Isalnita
07:30

08:30 Targu Frumos
07:35

08:30 Calan 08:30 Pascani
07:40

09:30 Targu Carbunesti 09:30 Targu Carbunesti
07:40

08:30 Motca
07:45

09:30 Motru 09:30 Motru 09:30 Bacau
07:45

08:30 Cristesti 08:30 Ploiesti 08:30 Hunedoara
07:50

09:30 Resita 09:30 Resita
07:50

08:30 Timisesti
07:55

09:30 Caransebes 09:30 Caransebes
07:55

18:10 Targu Neamt
08:00

14:20 Brasov
08:00

08:30 Deva 08:30 Dumbrava 08:30 Ramnicu Sarat
08:00

09:30 Slobozia 09:30 Lugoj 09:30 Roman 09:30 Slobozia 09:30 Lugoj
08:00

08:30 Targu Neamt
08:05

09:30 Timisoara 09:30 Vaslui 09:30 Timisoara
08:05

14:20 Bicaz
08:10

08:30 Piatra Neamt 08:30 Campina
08:10

09:30 Negresti 09:30 Arad 09:30 Arad 09:30 Bucuresti 09:30 Bucuresti
08:10

14:20 Ramnicu Valcea
08:15

08:30 Bicaz
08:15

09:30 Iasi
08:15

14:20 Falticeni
08:20

08:30 Sinaia
08:20

09:30 Targu Jiu 09:30 Podu Iloaiei 09:30 Targu Jiu
08:20

09:30 Deleni 09:30 Petrosani 09:30 Petrosani
08:25

18:10 Fagaras
08:30

14:20 Gura Humorului
08:30

08:30 Predeal 08:30 Poiana Largului 08:30 Simeria
08:30

09:30 Hirlau 09:30 Hateg 09:30 Hateg
08:30

18:10 Petrosani
08:35

08:30 Durau
08:35

09:30 Targu Frumos
08:35

14:20 Moinesti
08:40

08:30 Toplita 08:30 Orastie
08:40

09:30 Calan 09:30 Pascani 09:30 Calan
08:40

14:20 Fagaras
08:45

08:30 Miercurea Ciuc
08:45

09:30 Motca
08:45

08:30 Sfantu Gheorghe 08:30 Sebes
08:50

09:30 Cristesti 09:30 Hunedoara 09:30 Hunedoara
08:50

08:30 Morareni
08:55

09:30 Timisesti
08:55

14:20 Comanesti
09:00

08:30 Brasov 08:30 Lancram 08:30 Reghin
09:00

09:30 Pitesti 09:30 Deva 09:30 Pitesti 09:30 Deva 09:30 Dumbrava
09:00

08:30 Medias
09:05

09:30 Targu Neamt
09:05

14:20 Targu Jiu
09:10

08:30 Sighisoara 08:30 Targu Secuiesc
09:10

09:30 Ramnicu Sarat 09:30 Piatra Neamt 09:30 Ramnicu Sarat
09:10

08:30 Targu Mures
09:15

09:30 Bicaz
09:15

14:20 Campulung Moldovenesc
09:20

08:30 Falticeni 08:30 Sfantu Gheorghe
09:20

09:30 Campina 09:30 Campina
09:20

08:30 Suceava
09:25

18:10 Poiana Largului
09:30

14:20 Targu Ocna
09:30

08:30 Covasna 08:30 Alba Iulia
09:30

09:30 Sinaia 09:30 Poiana Largului 09:30 Sinaia
09:30

18:10 Hateg
09:35

14:20 Gheorgheni
09:35

09:30 Durau
09:35

14:20 Reghin
09:40

08:30 Targu Ocna 08:30 Teius
09:40

09:30 Toplita 09:30 Predeal 09:30 Predeal
09:40

18:10 Sibiu
09:45

14:20 Drobeta Turnu Severin
09:45

08:30 Botosani
09:45

08:30 Aiud 08:30 Gura Humorului 08:30 Onesti
09:50

09:30 Miercurea Ciuc 09:30 Brasov 09:30 Brasov 09:30 Sfantu Gheorghe
09:50

08:30 Campulung Moldovenesc
09:55

09:30 Morareni
09:55

18:10 Hunedoara
10:00

14:20 Toplita Gara
10:00

08:30 Iacobeni 08:30 Comanesti 08:30 Unirea
10:00

09:30 Targu Secuiesc 09:30 Reghin 09:30 Targu Secuiesc
10:00

09:30 Sighisoara 09:30 Sfantu Gheorghe 09:30 Sfantu Gheorghe
10:05

14:20 Sighisoara
10:10

08:30 Moinesti 08:30 Turda 08:30 Vatra Dornei
10:10

09:30 Covasna 09:30 Covasna
10:10

14:20 Orastie
10:15

08:30 Prundu Bargaului
10:15

09:30 Targu Mures
10:15

14:20 Deva
10:20

08:30 Fagaras 08:30 Bistrita
10:20

09:30 Falticeni 09:30 Targu Ocna 09:30 Targu Ocna
10:20

14:20 Caransebes
10:25

08:30 Beclean
10:25

09:30 Suceava
10:25

18:10 Sebes
10:30

14:20 Targu Mures
10:30

08:30 Dej 08:30 Vestem
10:30

09:30 Dolhasca 09:30 Onesti 09:30 Onesti
10:30

14:20 Vatra Dornei
10:35

09:30 Veresti
10:35

09:30 Darabani 09:30 Comanesti 09:30 Comanesti
10:40

09:30 Botosani
10:45

08:30 Ramnicu Valcea
10:50

09:30 Gura Humorului 09:30 Moinesti 09:30 Moinesti
10:50

09:30 Campulung Moldovenesc
10:55

14:20 Resita
11:00

08:30 Sibiu
11:00

09:30 Fagaras 09:30 Fagaras 09:30 Simeria 09:30 Simeria 09:30 Iacobeni
11:00

14:20 Blaj
11:10

08:30 Miercurea Sibiului
11:10

09:30 Vestem 09:30 Vatra Dornei 09:30 Vestem
11:10

14:20 Sibiu
11:15

09:30 Prundu Bargaului
11:15

08:30 Sighisoara
11:20

09:30 Bistrita 09:30 Orastie 09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Orastie 09:30 Ramnicu Valcea
11:20

09:30 Beclean
11:25

18:10 Toplita
11:30

14:20 Medias
11:30

08:30 Medias 08:30 Cluj Napoca
11:30

09:30 Sebes 09:30 Dej 09:30 Sibiu 09:30 Sibiu 09:30 Sebes
11:30

14:20 Sebes
11:35

09:30 Miercurea Sibiului 09:30 Miercurea Sibiului 09:30 Lancram 09:30 Lancram
11:40

09:30 Sighisoara 09:30 Sighisoara 09:30 Alba Iulia 09:30 Alba Iulia
11:50

18:10 Deva
12:00

14:20 Alba Iulia
12:00

08:30 Cluj Napoca
12:00

09:30 Medias 09:30 Cluj Napoca 09:30 Medias
12:00

08:30 Gilau
12:05

09:30 Gilau
12:05

14:20 Bistrita
12:10

08:30 Huedin
12:10

09:30 Teius 09:30 Teius 09:30 Huedin
12:10

08:30 Negreni
12:15

09:30 Negreni
12:15

14:20 Lugoj
12:20

08:30 Alesd
12:20

09:30 Aiud 09:30 Alesd 09:30 Aiud
12:20

18:10 Reghin
12:30

14:20 Aiud
12:30

09:30 Unirea 09:30 Unirea
12:30

14:20 Beclean
12:35

09:30 Turda 09:30 Turda
12:40

14:20 Dej
13:00

14:20 Turda
13:15

18:10 Alba Iulia
13:30

14:20 Gherla
13:30

14:20 Cluj Napoca
14:00

09:30 Cluj Napoca 09:30 Cluj Napoca 09:30 Cluj Napoca 09:30 Cluj Napoca
14:00

14:20 Timisoara
14:10

18:10 Targu Mures
14:30

18:10 Aiud
14:45

18:10 Ludus
15:00

14:20 Huedin
15:00

18:10 Turda
15:30

18:10 Cluj Napoca
16:00

14:20 Arad
16:00

14:20 Oradea
17:00

14:20 Nadlac
17:10

18:10 Huedin
18:00

08:30 Oradea
18:30

09:30 Oradea
18:30

08:30 Bors
18:40

18:10 Alesd
19:00

09:30 Bors
19:00

18:10 Oradea
19:30

18:10 Bors
19:45

09:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.