La adresa - Mersul autobuzelor Bonn Germania

La adresa

Bonn, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:30
18:00 Bucuresti 10:00 Deva 14:30 Medias 18:30 Buzau 14:30 Ramnicu Valcea 07:45 Arad 14:00 Fagaras 17:00 Ploiesti 12:30 Sibiu 16:30 Targu Mures 21:00 Galati 15:00 Brasov 11:00 Sebes 15:30 Sighisoara 20:00 Focsani
08:00 Danytur
13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 16:00 Comanesti 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:40 Tecuci 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 17:00 Targu Ocna 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:00 Focsani
08:55
17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 13:50 Toplita 14:25 Bacau 14:30 Gheorgheni 13:55 Targu Neamt 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 12:30 Gherla 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 12:15 Aiud 12:05 Turda 12:35 Sibiu 12:25 Alba Iulia 12:55 Covasna 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Vanatori 14:50 Bicaz 16:15 Tecuci 16:30 Galati 15:55 Iasi 16:20 Faurei 15:35 Botosani 16:05 Husi 15:25 Darabani 15:40 Flamanzi 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Roman 14:40 Piatra Neamt 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:10 Zalau 12:20 Teius 12:10 Targu Mures 12:40 Fagaras 12:30 Sebes 13:05 Moinesti 12:50 Targu Secuiesc 13:40 Reghin 14:20 Sovata 16:40 Tulcea 15:00 Poiana Largului 16:25 Ianca 16:35 Braila 16:00 Vaslui 15:50 Podu Iloaiei 15:45 Harlau 16:10 Barlad 15:30 Saveni 15:20 Dorohoi 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 13:30 Onesti 14:35 Marasesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:10 Targu Frumos 14:50 Bicaz 13:40 Suceava 13:05 Vatra Dornei 12:45 Beclean 11:40 Bontida 11:00 Huedin 15:25 Darabani 12:25 Alba Iulia 12:15 Aiud 12:45 Brasov 12:35 Sibiu 13:00 Comanesti 12:55 Covasna 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 16:30 Galati 15:10 Vanatori 16:20 Faurei 16:15 Tecuci 16:05 Husi 15:55 Iasi 15:40 Flamanzi 15:35 Botosani 12:05 Turda 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 13:40 Reghin 14:30 Adjud 14:20 Sovata 14:00 Pascani 15:00 Poiana Largului 13:30 Radauti 13:00 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:30 Baia Mare 10:00 Alesd 15:30 Saveni 12:30 Sebes 12:20 Teius 12:50 Targu Secuiesc 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:35 Braila 16:40 Tulcea 15:50 Podu Iloaiei 16:25 Ianca 16:10 Barlad 16:00 Vaslui 15:20 Dorohoi 15:45 Harlau 12:10 Targu Mures 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal
09:40 Romfour Romania
04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 18:30 Sascut 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca
10:40
12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 18:50 Mangalia 14:50 Bicaz 18:20 Cernavoda 16:30 Galati 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 17:10 Targoviste 16:05 Husi 16:40 Urziceni 15:40 Flamanzi 16:00 Focsani 12:05 Turda 15:30 Roman 12:25 Alba Iulia 14:55 Targu Neamt 14:20 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:45 Constanta 15:00 Poiana Largului 18:10 Slobozia 16:35 Braila 17:40 Bucuresti 15:50 Podu Iloaiei 17:00 Sinaia 16:10 Barlad 16:30 Ploiesti 15:20 Dorohoi 15:55 Marasesti 12:10 Targu Mures 15:20 Targu Frumos 12:30 Sebes 14:50 Falticeni 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:50 Targu Secuiesc 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:40 Medgidia 15:10 Vanatori 18:00 Harsova 16:15 Tecuci 17:30 Pitesti 15:55 Iasi 16:55 Predeal 15:35 Botosani 16:20 Buzau 15:25 Darabani 15:50 Adjud 12:15 Aiud 15:10 Pascani 14:40 Suceava 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 18:30 Calarasi 16:40 Tulcea 17:55 Lehliu 16:25 Ianca 17:20 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 16:50 Campina 15:45 Harlau 16:10 Ramnicu Sarat 15:30 Saveni 15:40 Bacau 12:20 Teius 15:00 Motca 14:30 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti
11:00 Romfour Romania
10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 18:50 Cristesti 17:50 Piatra Neamt 16:00 Durau 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 12:35 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 21:00 Buzau 14:30 Caransebes 20:25 Bacau 13:30 Targu Jiu 11:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 09:00 Negreni 11:45 Sebes 06:00 Oradea 10:45 Aiud 21:40 Braila 10:50 Sibiu 12:40 Botosani 11:45 Moinesti 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 11:30 Baia Mare 20:00 Negresti 19:20 Hirlau 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 10:45 Aiud 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 17:40 Bicaz 15:30 Grinties 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 20:55 Focsani 14:15 Lugoj 20:30 Sascut 13:15 Petrosani 11:00 Cluj Napoca 12:30 Deva 08:00 Piatra Craiului 11:30 Lancram 05:00 Bors 10:30 Unirea 21:30 Galati 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 19:50 Iasi 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 17:00 Sovata 15:20 Borsec 14:40 Morareni 13:55 Targu Mures 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 21:20 Tecuci 14:00 Timisoara 20:50 Marasesti 13:00 Hateg 10:20 Gilau 12:15 Simeria 07:10 Beius 11:15 Alba Iulia 04:00 Budapesta 10:15 Turda 13:40 Suceava 11:15 Vestem 12:20 Iacobeni 12:20 Onesti 11:50 Bistrita 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 19:00 Motca 18:00 Targu Neamt 16:30 Poiana Largului 15:10 Toplita 14:30 Reghin 13:50 Falticeni 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 21:10 Husi 14:45 Resita 20:40 Adjud 13:40 Arad 21:15 Barlad 12:50 Calan 10:00 Huedin 12:00 Orastie 07:00 Alesd 11:00 Teius 21:50 Tulcea 10:00 Cluj Napoca 12:50 Stefanesti 11:30 Fagaras 12:05 Borsa 12:40 Targu Ocna 11:40 Beclean 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia
11:10 Romfour Romania
11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 15:00 Campulung Moldovenesc 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 06:00 Alesd 21:10 Braila 20:40 Husi 20:10 Adjud 19:45 Vaslui 19:10 Deleni 18:20 Timisesti 17:45 Sovata 17:20 Borsec 19:05 Hirlau 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:45 Reghin 16:20 Falticeni 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 14:20 Iacobeni 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 05:30 Oradea 21:00 Galati 20:30 Buzau 20:05 Sascut 19:40 Negresti 19:00 Targu Frumos 18:15 Dumbrava 17:40 Poiana Largului 17:10 Toplita 18:40 Motca 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 16:40 Medias 16:15 Suceava 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 20:55 Tecuci 20:20 Focsani 20:00 Bacau 19:30 Iasi 18:45 Pascani 18:05 Targu Neamt 17:30 Durau 17:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Piatra Neamt 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 21:20 Tulcea 15:40 Ramnicu Sarat 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:30 Corabia 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 15:30 Botosani 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 04:00 Budapesta 20:50 Barlad 20:15 Marasesti 19:55 Roman 19:20 Podu Iloaiei 18:30 Cristesti 17:55 Bicaz 17:25 Grinties 17:05 Miercurea Ciuc 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:55 Morareni 16:00 Ploiesti 16:25 Targu Mures 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 18:00 Tandarei 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria
11:30
12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca
11:45
06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov
11:55
18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 16:00 Campina 15:30 Ramnicu Sarat 14:55 Bacau 14:20 Motca 13:50 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:30 Dej 09:50 Baia Mare 09:10 Alesd 13:40 Reghin 14:20 Sovata 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:00 Poiana Largului 14:40 Piatra Neamt 16:35 Braila 16:40 Tulcea 15:50 Podu Iloaiei 16:25 Ianca 16:10 Barlad 16:00 Vaslui 15:20 Dorohoi 15:45 Harlau 12:10 Targu Mures 15:30 Saveni 12:30 Sebes 12:20 Teius 12:50 Targu Secuiesc 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 15:55 Urziceni 15:20 Focsani 14:50 Roman 14:10 Targu Neamt 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:20 Gherla 09:40 Satu Mare 09:00 Oradea 13:50 Toplita 13:30 Onesti 14:30 Gheorgheni 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Vanatori 14:50 Bicaz 16:15 Tecuci 16:30 Galati 15:55 Iasi 16:20 Faurei 15:35 Botosani 16:05 Husi 15:25 Darabani 15:40 Flamanzi 12:15 Aiud 12:05 Turda 12:35 Sibiu 12:25 Alba Iulia 12:55 Covasna 12:45 Brasov 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:00 Comanesti 18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 16:20 Sinaia 15:50 Ploiesti 15:10 Marasesti 14:40 Targu Frumos 14:00 Falticeni 13:30 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 09:30 Zalau 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Reghin 14:40 Piatra Neamt 14:20 Sovata 16:40 Tulcea 15:00 Poiana Largului 16:25 Ianca 16:35 Braila 16:00 Vaslui 15:50 Podu Iloaiei 15:45 Harlau 16:10 Barlad 15:30 Saveni 15:20 Dorohoi 12:20 Teius 12:10 Targu Mures 12:40 Fagaras 12:30 Sebes 13:05 Moinesti 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 16:10 Predeal 15:40 Buzau 15:00 Adjud 14:30 Pascani 13:55 Suceava 13:20 Vatra Dornei 12:40 Beclean 10:00 Bontida 09:20 Huedin 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Toplita 14:50 Bicaz 14:30 Gheorgheni 16:30 Galati 15:10 Vanatori 16:20 Faurei 16:15 Tecuci 16:05 Husi 15:55 Iasi 15:40 Flamanzi 15:35 Botosani 12:05 Turda 15:25 Darabani 12:25 Alba Iulia 12:15 Aiud 12:45 Brasov 12:35 Sibiu 13:00 Comanesti 12:55 Covasna 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele
18:00
16:30 Brasov 11:00 Huedin 20:00 Piatra Neamt 15:15 Sighisoara 09:30 Oradea 11:30 Cluj Napoca 22:30 Iasi 19:00 Bacau 19:30 Buhusi 14:25 Targu Mures 21:40 Roman 18:20 Onesti 17:30 Targu Secuiesc 13:00 Turda 22:10 Targu Frumos
Sosiri
De la Ora

13:00 Constanta
00:05

14:55 Braila
00:10

13:00 Mangalia
00:10

13:00 Medgidia
00:15

13:00 Cernavoda
00:30

15:45 Galati
00:30

14:55 Galati
00:40

14:55 Buzau
01:00

13:00 Giurgiu
01:00
Romfour Romania
17:00 Tulcea
01:00

13:00 Alexandria
01:05

13:00 Fetesti
01:10

09:00 Tulcea 09:00 Tulcea 09:00 Tulcea
01:15

12:35 Tulcea 12:35 Tulcea 12:35 Tulcea 12:35 Tulcea
01:15

11:20 Tulcea 11:20 Tulcea 11:20 Tulcea 11:20 Tulcea
01:15

13:00 Braila
01:20

09:00 Braila 09:00 Braila 09:00 Braila
01:20

12:35 Braila 12:35 Braila 12:35 Braila 12:35 Braila
01:20

11:20 Braila 11:20 Braila 11:20 Braila 11:20 Braila
01:20

14:55 Ramnicu Sarat
01:30

13:00 Tulcea
01:30

14:55 Tecuci
01:55

13:00 Calarasi
02:00

15:45 Focsani
02:00
Romfour Romania
17:00 Braila
02:00

09:00 Mangalia
02:00

12:35 Mangalia
02:00

13:00 Galati
02:10

14:55 Focsani
02:15
Romfour Romania
17:00 Galati
02:30

14:55 Adjud
02:45

14:55 Barlad
03:00

13:00 Slobozia
03:00
Romfour Romania
17:00 Tecuci
03:00

09:00 Galati 09:00 Constanta 09:00 Galati 09:00 Galati
03:00

12:35 Galati 12:35 Constanta 12:35 Galati 12:35 Galati 12:35 Galati
03:00

11:20 Galati 11:20 Galati 11:20 Galati 11:20 Galati
03:00

13:00 Tecuci
03:10

09:00 Medgidia
03:10

13:00 Ramnicu Sarat
03:20

14:55 Husi
03:30

13:00 Barlad
03:30

09:00 Ianca 09:00 Ianca 09:00 Ianca
03:30

12:35 Ianca 12:35 Ianca 12:35 Ianca 12:35 Medgidia 12:35 Ianca
03:30

11:20 Ianca 11:20 Ianca 11:20 Ianca 11:20 Ianca
03:30

14:55 Dorohoi
03:35

12:35 Calarasi
03:40

14:55 Onesti
03:45
Danytur
13:00 Schwechat
03:50

13:00 Husi
03:50

12:35 Cernavoda
03:50

12:35 Slobozia
03:55

14:55 Vaslui
04:00

13:00 Bucuresti
04:00
Romfour Romania
17:00 Barlad
04:00

09:00 Calarasi
04:00

12:35 Harsova
04:00

14:55 Comanesti
04:10

13:00 Buzau
04:10

09:00 Cernavoda
04:10

12:35 Lehliu
04:10

11:20 Mangalia
04:10

14:55 Bucuresti
04:15

09:00 Slobozia
04:15

14:55 Moinesti
04:20

13:00 Focsani
04:20

09:00 Harsova
04:20

12:35 Tandarei
04:20

11:20 Constanta
04:20

14:55 Botosani
04:30

13:00 Vaslui
04:30

15:45 Bucuresti 15:45 Buzau
04:30

09:00 Faurei 09:00 Faurei 09:00 Faurei
04:30

12:35 Faurei 12:35 Faurei 12:35 Faurei 12:35 Faurei
04:30

11:20 Faurei 11:20 Faurei 11:20 Faurei 11:20 Faurei 11:20 Medgidia
04:30

14:55 Craiova
04:35

13:00 Harlau
04:40

09:00 Tecuci 09:00 Tecuci 09:00 Tecuci
04:40

12:35 Tecuci 12:35 Tecuci 12:35 Tecuci 12:35 Tecuci
04:40

11:20 Tecuci 11:20 Tecuci 11:20 Calarasi 11:20 Tecuci 11:20 Tecuci
04:40

14:55 Iasi
04:45

09:00 Barlad 09:00 Barlad 09:00 Barlad
04:50

12:35 Barlad 12:35 Barlad 12:35 Barlad 12:35 Barlad
04:50

11:20 Barlad 11:20 Barlad 11:20 Cernavoda 11:20 Barlad 11:20 Barlad
04:50

11:20 Slobozia
04:55

14:55 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
13:00 Focsani 13:00 Braila 13:00 Focsani
05:00

13:00 Roman
05:00
Romfour Romania
17:00 Husi
05:00

09:00 Lehliu
05:00

12:35 Bucuresti
05:00

11:20 Harsova
05:00

14:55 Filiasi
05:05

14:55 Ploiesti
05:10

13:00 Adjud
05:10
Romfour Romania
17:00 Buzau
05:10

09:00 Tandarei
05:10

12:35 Pitesti
05:10

11:20 Lehliu
05:10

13:00 Bacau
05:15

14:55 Suceava
05:20
Danytur
13:00 Tecuci 13:00 Tecuci
05:20

13:00 Slatina (Olt)
05:20
Romfour Romania
17:00 Focsani
05:20

11:20 Tandarei
05:20

13:00 Radauti
05:25

14:55 Bacau
05:30
Danytur
13:00 Galati
05:30

13:00 Iasi
05:30
Romfour Romania
17:00 Marasesti
05:30

09:00 Husi 09:00 Husi 09:00 Husi
05:30

12:35 Husi 12:35 Husi 12:35 Husi 12:35 Husi
05:30

11:20 Husi 11:20 Bucuresti 11:20 Husi 11:20 Husi 11:20 Husi
05:30

13:00 Dorohoi
05:35

14:55 Negresti
05:40
Danytur
13:00 Marasesti 13:00 Marasesti
05:40

13:00 Targu Frumos
05:40

09:00 Vaslui 09:00 Vaslui 09:00 Vaslui
05:40

12:35 Vaslui 12:35 Vaslui 12:35 Vaslui 12:35 Vaslui
05:40

11:20 Vaslui 11:20 Vaslui 11:20 Vaslui 11:20 Vaslui 11:20 Pitesti
05:40

14:55 Harlau
05:45

13:00 Targoviste
05:45

13:00 Urziceni
05:47

14:55 Constanta
05:50

13:00 Ploiesti
05:50

11:20 Ramnicu Valcea
05:50

13:00 Targu Neamt
05:55

13:00 Buhusi
05:57

13:00 Roznov
05:58

14:55 Campina
06:00
Danytur
13:00 Saveni 13:00 Adjud 13:00 Saveni 13:00 Adjud 13:00 Barlad
06:00

13:00 Piatra Neamt
06:00

15:45 Ploiesti 15:45 Craiova
06:00
Romfour Romania
05:50 Constanta 05:50 Giurgiu 05:50 Constanta 05:50 Giurgiu
06:00
Romfour Romania
17:00 Giurgiu 17:00 Constanta 17:00 Constanta 17:00 Giurgiu 17:00 Adjud
06:00

09:00 Giurgiu 09:00 Iasi 09:00 Iasi 09:00 Giurgiu 09:00 Giurgiu 09:00 Iasi
06:00

12:35 Iasi 12:35 Giurgiu 12:35 Iasi 12:35 Giurgiu 12:35 Iasi 12:35 Iasi 12:35 Ramnicu Valcea 12:35 Giurgiu
06:00

11:20 Giurgiu 11:20 Giurgiu 11:20 Iasi 11:20 Targoviste 11:20 Iasi 11:20 Giurgiu 11:20 Giurgiu 11:20 Iasi 11:20 Iasi
06:00

14:55 Buhusi
06:05

14:55 Roznov
06:10
Danytur
13:00 Husi
06:10

13:00 Onesti
06:10
Romfour Romania
05:50 Turnu Magurele 05:50 Turnu Magurele
06:10
Romfour Romania
17:00 Turnu Magurele 17:00 Turnu Magurele
06:10

09:00 Podu Iloaiei 09:00 Alexandria 09:00 Alexandria 09:00 Alexandria 09:00 Podu Iloaiei 09:00 Podu Iloaiei
06:10

12:35 Podu Iloaiei 12:35 Alexandria 12:35 Podu Iloaiei 12:35 Alexandria 12:35 Alexandria 12:35 Podu Iloaiei 12:35 Podu Iloaiei
06:10

11:20 Alexandria 11:20 Podu Iloaiei 11:20 Podu Iloaiei 11:20 Sinaia 11:20 Alexandria 11:20 Alexandria 11:20 Podu Iloaiei 11:20 Alexandria 11:20 Podu Iloaiei
06:10

14:55 Targu Frumos
06:15

15:45 Bals
06:15

09:00 Turnu Magurele 09:00 Turnu Magurele 09:00 Turnu Magurele
06:15

12:35 Turnu Magurele 12:35 Turnu Magurele 12:35 Turnu Magurele
06:15

11:20 Turnu Magurele 11:20 Turnu Magurele 11:20 Turnu Magurele 11:20 Turnu Magurele
06:15

14:55 Gura Humorului
06:20

13:00 Botosani
06:20
Romfour Romania
05:50 Corabia 05:50 Corabia
06:20
Romfour Romania
17:00 Corabia 17:00 Corabia
06:20

09:00 Caracal 09:00 Harlau 09:00 Harlau 09:00 Harlau 09:00 Caracal 09:00 Caracal
06:20

12:35 Harlau 12:35 Caracal 12:35 Harlau 12:35 Caracal 12:35 Harlau 12:35 Harlau 12:35 Caracal
06:20

11:20 Harlau 11:20 Caracal 11:20 Harlau 11:20 Harlau 11:20 Caracal 11:20 Harlau 11:20 Caracal 11:20 Caracal 11:20 Predeal
06:20

14:55 Falticeni
06:30
Danytur
13:00 Botosani 13:00 Botosani
06:30

13:00 Pascani
06:30

15:45 Slatina (Olt)
06:30
Romfour Romania
05:50 Alexandria 05:50 Mangalia 05:50 Alexandria 05:50 Mangalia
06:30
Romfour Romania
17:00 Mangalia 17:00 Alexandria 17:00 Sascut 17:00 Alexandria 17:00 Mangalia
06:30

09:00 Flamanzi 09:00 Flamanzi 09:00 Flamanzi 09:00 Slatina (Olt) 09:00 Slatina (Olt) 09:00 Slatina (Olt)
06:30

12:35 Slatina (Olt) 12:35 Flamanzi 12:35 Targoviste 12:35 Flamanzi 12:35 Flamanzi 12:35 Slatina (Olt) 12:35 Flamanzi 12:35 Slatina (Olt)
06:30

11:20 Flamanzi 11:20 Slatina (Olt) 11:20 Slatina (Olt) 11:20 Flamanzi 11:20 Flamanzi 11:20 Slatina (Olt) 11:20 Flamanzi 11:20 Slatina (Olt) 11:20 Campina
06:30

14:55 Rovinari
06:35

14:55 Pascani
06:40

13:00 Craiova
06:40
Romfour Romania
05:50 Medgidia 05:50 Filiasi 05:50 Medgidia 05:50 Filiasi
06:40
Romfour Romania
17:00 Filiasi 17:00 Bacau 17:00 Filiasi 17:00 Medgidia 17:00 Medgidia
06:40

09:00 Botosani 09:00 Botosani 09:00 Botosani
06:40

12:35 Botosani 12:35 Botosani 12:35 Sinaia 12:35 Botosani 12:35 Botosani
06:40

11:20 Botosani 11:20 Urziceni 11:20 Botosani 11:20 Botosani 11:20 Botosani
06:40

14:55 Motca
06:45
Romfour Romania
17:00 Roman
06:45

09:00 Saveni 09:00 Saveni 09:00 Saveni
06:45

12:35 Saveni 12:35 Saveni 12:35 Saveni 12:35 Saveni
06:45

11:20 Saveni 11:20 Saveni 11:20 Saveni 11:20 Saveni
06:45

14:55 Piatra Neamt
06:50

13:00 Suceava
06:50
Romfour Romania
05:50 Slatina (Olt) 05:50 Hirsova 05:50 Slatina (Olt) 05:50 Hirsova
06:50
Romfour Romania
17:00 Slatina (Olt) 17:00 Hirsova 17:00 Hirsova 17:00 Slatina (Olt)
06:50

09:00 Darabani 09:00 Darabani 09:00 Darabani
06:50

12:35 Darabani 12:35 Darabani 12:35 Darabani 12:35 Predeal 12:35 Darabani
06:50

11:20 Darabani 11:20 Ploiesti 11:20 Darabani 11:20 Darabani 11:20 Darabani
06:50

14:55 Roman
06:55
Romfour Romania
17:00 Vaslui
06:55

14:55 Cristesti
07:00
Danytur
13:00 Harlau 13:00 Iasi 13:00 Iasi 13:00 Harlau 13:00 Vaslui
07:00

13:00 Filiasi
07:00
Romfour Romania
05:50 Craiova 05:50 Tandarei 05:50 Tulcea 05:50 Craiova 05:50 Tandarei
07:00
Romfour Romania
17:00 Tandarei 17:00 Tandarei 17:00 Negresti 17:00 Craiova 17:00 Craiova
07:00

09:00 Bucuresti 09:00 Craiova 09:00 Dorohoi 09:00 Dorohoi 09:00 Craiova 09:00 Craiova 09:00 Dorohoi
07:00

12:35 Dorohoi 12:35 Craiova 12:35 Dorohoi 12:35 Dorohoi 12:35 Craiova 12:35 Craiova 12:35 Dorohoi 12:35 Campina
07:00

11:20 Craiova 11:20 Dorohoi 11:20 Dorohoi 11:20 Craiova 11:20 Craiova 11:20 Dorohoi 11:20 Dorohoi 11:20 Craiova 11:20 Buzau
07:00

14:55 Targu Jiu
07:05
Romfour Romania
17:00 Iasi
07:05

14:55 Brasov
07:10
Romfour Romania
05:50 Braila 05:50 Filiasi 05:50 Filiasi
07:10
Romfour Romania
17:00 Podu Iloaiei 17:00 Filiasi 17:00 Filiasi
07:10

09:00 Filiasi 09:00 Filiasi 09:00 Filiasi 09:00 Vanatori 09:00 Vanatori 09:00 Vanatori
07:10

12:35 Vanatori 12:35 Filiasi 12:35 Urziceni 12:35 Vanatori 12:35 Filiasi 12:35 Filiasi 12:35 Vanatori 12:35 Vanatori
07:10

11:20 Filiasi 11:20 Filiasi 11:20 Vanatori 11:20 Filiasi 11:20 Vanatori 11:20 Ramnicu Sarat 11:20 Filiasi 11:20 Vanatori 11:20 Vanatori
07:10
Danytur
13:00 Cotnari 13:00 Cotnari
07:15
Romfour Romania
05:50 Galati
07:15
Romfour Romania
17:00 Deleni
07:15

13:00 Pitesti
07:20
Romfour Romania
05:50 Rovinari 05:50 Rovinari
07:20
Romfour Romania
17:00 Rovinari 17:00 Rovinari
07:20

09:00 Drobeta Turnu Severin 09:00 Drobeta Turnu Severin 09:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

12:35 Drobeta Turnu Severin 12:35 Drobeta Turnu Severin 12:35 Ploiesti 12:35 Drobeta Turnu Severin
07:20

11:20 Drobeta Turnu Severin 11:20 Focsani 11:20 Drobeta Turnu Severin 11:20 Drobeta Turnu Severin 11:20 Drobeta Turnu Severin
07:20
Romfour Romania
05:50 Tecuci
07:25

14:55 Fetesti
07:30
Danytur
13:00 Targu Frumos 13:00 Targu Frumos 13:00 Suceava 13:00 Suceava
07:30

13:00 Targu Secuiesc
07:30
Romfour Romania
05:50 Isalnita 05:50 Isalnita
07:30
Romfour Romania
17:00 Isalnita 17:00 Hirlau 17:00 Isalnita
07:30

09:00 Pitesti 09:00 Rovinari 09:00 Rovinari 09:00 Rovinari
07:30

12:35 Rovinari 12:35 Rovinari 12:35 Buzau 12:35 Rovinari
07:30

11:20 Rovinari 11:20 Marasesti 11:20 Rovinari 11:20 Rovinari 11:20 Rovinari
07:30
Romfour Romania
05:50 Barlad
07:35
Romfour Romania
05:50 Targu Carbunesti 05:50 Targu Carbunesti
07:40
Romfour Romania
17:00 Targu Carbunesti 17:00 Targu Carbunesti
07:40

09:00 Resita 09:00 Resita 09:00 Resita
07:40

12:35 Resita 12:35 Resita 12:35 Resita 12:35 Ramnicu Sarat
07:40

11:20 Resita 11:20 Resita 11:20 Resita 11:20 Resita 11:20 Adjud
07:40
Romfour Romania
05:50 Husi 05:50 Motru 05:50 Motru
07:45
Romfour Romania
17:00 Targu Frumos 17:00 Motru 17:00 Motru
07:45
Romfour Romania
05:50 Resita 05:50 Resita
07:50
Romfour Romania
17:00 Pascani 17:00 Resita 17:00 Resita
07:50

09:00 Caransebes 09:00 Caransebes 09:00 Caransebes
07:50

12:35 Caransebes 12:35 Focsani 12:35 Caransebes 12:35 Caransebes
07:50

11:20 Caransebes 11:20 Caransebes 11:20 Caransebes 11:20 Bacau 11:20 Caransebes
07:50
Romfour Romania
05:50 Caransebes 05:50 Caransebes
07:55
Romfour Romania
17:00 Caransebes 17:00 Caransebes
07:55

14:55 Targu Neamt
08:00
Danytur
13:00 Targu Ocna 13:00 Negresti 13:00 Targu Ocna 13:00 Pascani 13:00 Pascani
08:00

13:00 Brasov
08:00

15:45 Brasov 15:45 Ramnicu Valcea
08:00
Romfour Romania
05:50 Lugoj 05:50 Lugoj 05:50 Slobozia 05:50 Buzau 05:50 Slobozia
08:00
Romfour Romania
17:00 Slobozia 17:00 Lugoj 17:00 Motca 17:00 Lugoj 17:00 Slobozia
08:00

09:00 Targu Jiu 09:00 Ramnicu Valcea 09:00 Targu Jiu 09:00 Targu Jiu
08:00

12:35 Targu Jiu 12:35 Targu Jiu 12:35 Marasesti 12:35 Targu Jiu
08:00

11:20 Targu Jiu 11:20 Roman 11:20 Targu Jiu 11:20 Targu Jiu 11:20 Targu Jiu
08:00
Romfour Romania
05:50 Timisoara 05:50 Timisoara
08:05
Romfour Romania
17:00 Timisoara 17:00 Cristesti 17:00 Timisoara
08:05

13:00 Bicaz
08:10
Romfour Romania
05:50 Bucuresti 05:50 Focsani 05:50 Arad 05:50 Bucuresti 05:50 Arad
08:10
Romfour Romania
17:00 Arad 17:00 Timisesti 17:00 Arad 17:00 Bucuresti 17:00 Bucuresti
08:10

09:00 Bumbesti Jiu 09:00 Targoviste 09:00 Bumbesti Jiu 09:00 Bumbesti Jiu
08:10

12:35 Bumbesti Jiu 12:35 Bumbesti Jiu 12:35 Adjud 12:35 Bumbesti Jiu
08:10

11:20 Targu Frumos 11:20 Bumbesti Jiu 11:20 Bumbesti Jiu 11:20 Bumbesti Jiu 11:20 Bumbesti Jiu
08:10

13:00 Ramnicu Valcea
08:15
Romfour Romania
05:50 Marasesti
08:15
Romfour Romania
17:00 Dumbrava
08:15

13:00 Falticeni
08:20
Romfour Romania
05:50 Targu Jiu 05:50 Targu Jiu
08:20
Romfour Romania
17:00 Targu Jiu 17:00 Targu Jiu
08:20

09:00 Sinaia 09:00 Petrosani 09:00 Petrosani 09:00 Petrosani
08:20

12:35 Petrosani 12:35 Petrosani 12:35 Bacau 12:35 Petrosani
08:20

11:20 Petrosani 11:20 Petrosani 11:20 Petrosani 11:20 Pascani 11:20 Petrosani
08:20
Romfour Romania
05:50 Petrosani 05:50 Adjud 05:50 Petrosani
08:25
Romfour Romania
17:00 Petrosani 17:00 Petrosani
08:25

14:55 Fagaras
08:30

13:00 Gura Humorului
08:30
Romfour Romania
05:50 Hateg 05:50 Hateg
08:30
Romfour Romania
17:00 Hateg 17:00 Hateg 17:00 Targu Neamt
08:30

09:00 Poiana Largului 09:00 Predeal 09:00 Hateg 09:00 Hateg 09:00 Hateg 09:00 Poiana Largului 09:00 Poiana Largului
08:30

12:35 Poiana Largului 12:35 Hateg 12:35 Poiana Largului 12:35 Hateg 12:35 Hateg 12:35 Poiana Largului 12:35 Poiana Largului 12:35 Roman
08:30

11:20 Hateg 11:20 Poiana Largului 11:20 Poiana Largului 11:20 Hateg 11:20 Hateg 11:20 Poiana Largului 11:20 Motca 11:20 Hateg 11:20 Poiana Largului
08:30

14:55 Petrosani
08:35
Romfour Romania
05:50 Sascut
08:35

09:00 Bicaz 09:00 Bicaz 09:00 Bicaz
08:35

12:35 Bicaz 12:35 Bicaz 12:35 Bicaz 12:35 Bicaz
08:35

11:20 Bicaz 11:20 Bicaz 11:20 Bicaz 11:20 Bicaz
08:35

13:00 Moinesti
08:40
Romfour Romania
05:50 Calan 05:50 Calan
08:40
Romfour Romania
17:00 Calan 17:00 Calan
08:40

09:00 Hunedoara 09:00 Piatra Neamt 09:00 Piatra Neamt 09:00 Hunedoara 09:00 Hunedoara 09:00 Piatra Neamt 09:00 Campina
08:40

12:35 Hunedoara 12:35 Piatra Neamt 12:35 Piatra Neamt 12:35 Targu Frumos 12:35 Hunedoara 12:35 Piatra Neamt 12:35 Hunedoara 12:35 Piatra Neamt
08:40

11:20 Piatra Neamt 11:20 Hunedoara 11:20 Hunedoara 11:20 Piatra Neamt 11:20 Targu Neamt 11:20 Hunedoara 11:20 Piatra Neamt 11:20 Hunedoara 11:20 Piatra Neamt
08:40

13:00 Fagaras
08:45
Romfour Romania
05:50 Bacau
08:45
Romfour Romania
17:00 Piatra Neamt
08:45
Romfour Romania
05:50 Hunedoara 05:50 Hunedoara
08:50
Romfour Romania
17:00 Hunedoara 17:00 Bicaz 17:00 Hunedoara
08:50

09:00 Deva 09:00 Urziceni 09:00 Deva 09:00 Deva
08:50

12:35 Deva 12:35 Deva 12:35 Pascani 12:35 Deva
08:50

11:20 Falticeni 11:20 Deva 11:20 Deva 11:20 Deva 11:20 Deva
08:50
Romfour Romania
05:50 Roman
08:55

12:35 Targu Neamt
08:55

11:20 Suceava
08:55
Danytur
13:00 Roman 13:00 Comanesti 13:00 Comanesti
09:00

13:00 Comanesti
09:00

15:45 Fagaras 15:45 Fagaras
09:00
Romfour Romania
05:50 Deva 05:50 Vaslui 05:50 Deva 05:50 Pitesti 05:50 Pitesti
09:00
Romfour Romania
17:00 Sovata 17:00 Pitesti 17:00 Pitesti 17:00 Deva 17:00 Deva
09:00

09:00 Gheorgheni 09:00 Gheorgheni 09:00 Gheorgheni 09:00 Ploiesti 09:00 Lugoj 09:00 Lugoj 09:00 Lugoj
09:00

12:35 Lugoj 12:35 Gheorgheni 12:35 Gheorgheni 12:35 Gheorgheni 12:35 Lugoj 12:35 Gheorgheni 12:35 Lugoj 12:35 Falticeni
09:00

11:20 Gheorgheni 11:20 Lugoj 11:20 Gheorgheni 11:20 Gheorgheni 11:20 Lugoj 11:20 Lugoj 11:20 Radauti 11:20 Gheorgheni 11:20 Lugoj
09:00
Romfour Romania
05:50 Negresti
09:05
Romfour Romania
17:00 Poiana Largului
09:05

13:00 Targu Jiu
09:10
Romfour Romania
05:50 Ramnicu Sarat 05:50 Iasi 05:50 Ramnicu Sarat
09:10
Romfour Romania
17:00 Ramnicu Sarat 17:00 Ramnicu Sarat 17:00 Durau
09:10

09:00 Timisoara 09:00 Sovata 09:00 Sovata 09:00 Timisoara 09:00 Timisoara 09:00 Sovata 09:00 Buzau
09:10

12:35 Sovata 12:35 Suceava 12:35 Timisoara 12:35 Sovata 12:35 Sovata 12:35 Timisoara 12:35 Sovata 12:35 Timisoara
09:10

11:20 Timisoara 11:20 Sovata 11:20 Sovata 11:20 Timisoara 11:20 Timisoara 11:20 Gura Humorului 11:20 Sovata 11:20 Sovata 11:20 Timisoara
09:10
Romfour Romania
05:50 Podu Iloaiei
09:15
Romfour Romania
17:00 Grinties
09:15
Danytur
13:00 Girov 13:00 Girov
09:20

13:00 Campulung Moldovenesc
09:20
Romfour Romania
05:50 Deleni 05:50 Campina 05:50 Campina
09:20
Romfour Romania
17:00 Borsec 17:00 Campina 17:00 Campina
09:20

09:00 Arad 09:00 Arad 09:00 Arad 09:00 Ramnicu Sarat
09:20

12:35 Arad 12:35 Arad 12:35 Radauti 12:35 Arad
09:20

11:20 Arad 11:20 Arad 11:20 Campulung Moldovenesc 11:20 Arad 11:20 Arad
09:20
Romfour Romania
05:50 Hirlau
09:25

14:55 Poiana Largului
09:30

13:00 Targu Ocna
09:30
Romfour Romania
05:50 Sinaia 05:50 Targu Frumos 05:50 Sinaia
09:30
Romfour Romania
17:00 Sinaia 17:00 Toplita 17:00 Sinaia
09:30

09:00 Chisineu Cris 09:00 Focsani 09:00 Miercurea Ciuc 09:00 Miercurea Ciuc 09:00 Miercurea Ciuc 09:00 Chisineu Cris 09:00 Chisineu Cris
09:30

12:35 Miercurea Ciuc 12:35 Chisineu Cris 12:35 Miercurea Ciuc 12:35 Chisineu Cris 12:35 Miercurea Ciuc 12:35 Miercurea Ciuc 12:35 Gura Humorului 12:35 Chisineu Cris
09:30

11:20 Miercurea Ciuc 11:20 Chisineu Cris 11:20 Miercurea Ciuc 11:20 Chisineu Cris 11:20 Miercurea Ciuc 11:20 Chisineu Cris 11:20 Miercurea Ciuc 11:20 Chisineu Cris 11:20 Vatra Dornei
09:30

14:55 Hateg
09:35

13:00 Gheorgheni
09:35
Romfour Romania
05:50 Pascani
09:35

13:00 Reghin
09:40
Romfour Romania
05:50 Motca 05:50 Predeal 05:50 Predeal
09:40
Romfour Romania
17:00 Predeal 17:00 Predeal
09:40

09:00 Odorheiu Secuiesc 09:00 Marasesti 09:00 Odorheiu Secuiesc 09:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

12:35 Odorheiu Secuiesc 12:35 Odorheiu Secuiesc 12:35 Odorheiu Secuiesc 12:35 Odorheiu Secuiesc 12:35 Campulung Moldovenesc
09:40

11:20 Odorheiu Secuiesc 11:20 Odorheiu Secuiesc 11:20 Odorheiu Secuiesc 11:20 Prundu Bargaului 11:20 Odorheiu Secuiesc
09:40

14:55 Sibiu
09:45

13:00 Drobeta Turnu Severin
09:45
Romfour Romania
05:50 Cristesti
09:45
Romfour Romania
17:00 Miercurea Ciuc
09:45
Romfour Romania
05:50 Brasov 05:50 Timisesti 05:50 Brasov
09:50
Romfour Romania
17:00 Brasov 17:00 Sfantu Gheorghe 17:00 Brasov
09:50

09:00 Toplita 09:00 Toplita 09:00 Toplita 09:00 Salonta 09:00 Adjud 09:00 Salonta 09:00 Salonta
09:50

12:35 Salonta 12:35 Toplita 12:35 Toplita 12:35 Vatra Dornei 12:35 Toplita 12:35 Salonta 12:35 Toplita 12:35 Salonta
09:50

11:20 Toplita 11:20 Salonta 11:20 Toplita 11:20 Nasaud 11:20 Toplita 11:20 Salonta 11:20 Salonta 11:20 Toplita 11:20 Salonta
09:50
Romfour Romania
05:50 Dumbrava
09:55
Romfour Romania
17:00 Morareni
09:55

12:35 Prundu Bargaului
09:55

14:55 Hunedoara
10:00
Danytur
13:00 Miercurea Ciuc 13:00 Piatra Neamt 13:00 Gura Humorului 13:00 Targu Neamt 13:00 Bacau 13:00 Gura Humorului 13:00 Targu Neamt 13:00 Miercurea Ciuc 13:00 Piatra Neamt
10:00

13:00 Toplita Gara
10:00
Romfour Romania
05:50 Targu Neamt 05:50 Targu Secuiesc 05:50 Targu Secuiesc
10:00
Romfour Romania
17:00 Targu Secuiesc 17:00 Reghin 17:00 Targu Secuiesc
10:00

09:00 Bacau 09:00 Gilau 09:00 Reghin 09:00 Reghin 09:00 Gilau 09:00 Gilau 09:00 Reghin
10:00

12:35 Reghin 12:35 Gilau 12:35 Reghin 12:35 Reghin 12:35 Gilau 12:35 Nasaud 12:35 Reghin 12:35 Gilau
10:00

11:20 Reghin 11:20 Gilau 11:20 Bistrita 11:20 Reghin 11:20 Gilau 11:20 Gilau 11:20 Reghin 11:20 Gilau 11:20 Reghin
10:00
Romfour Romania
05:50 Sfantu Gheorghe 05:50 Sfantu Gheorghe 05:50 Piatra Neamt
10:05
Romfour Romania
17:00 Medias 17:00 Sfantu Gheorghe 17:00 Sfantu Gheorghe
10:05

13:00 Sighisoara
10:10
Romfour Romania
05:50 Covasna 05:50 Bicaz 05:50 Covasna
10:10
Romfour Romania
17:00 Sighisoara 17:00 Covasna 17:00 Covasna
10:10

09:00 Onesti 09:00 Onesti 09:00 Onesti 09:00 Roman
10:10

12:35 Onesti 12:35 Onesti 12:35 Onesti 12:35 Onesti 12:35 Bistrita
10:10

11:20 Onesti 11:20 Onesti 11:20 Onesti 11:20 Onesti 11:20 Beclean
10:10

13:00 Orastie
10:15
Romfour Romania
05:50 Sovata
10:15
Romfour Romania
17:00 Targu Mures
10:15

09:00 Targu Frumos
10:15

12:35 Beclean
10:15

13:00 Deva
10:20
Romfour Romania
05:50 Poiana Largului 05:50 Targu Ocna 05:50 Targu Ocna
10:20
Romfour Romania
17:00 Targu Ocna 17:00 Targu Ocna 17:00 Falticeni
10:20

09:00 Moinesti 09:00 Pascani 09:00 Moinesti 09:00 Moinesti
10:20

12:35 Moinesti 12:35 Moinesti 12:35 Dej 12:35 Moinesti 12:35 Moinesti
10:20

11:20 Moinesti 11:20 Moinesti 11:20 Moinesti 11:20 Dej 11:20 Moinesti
10:20

13:00 Caransebes
10:25
Romfour Romania
05:50 Durau
10:25
Romfour Romania
17:00 Suceava
10:25

14:55 Sebes
10:30
Danytur
13:00 Bicaz 13:00 Bicaz
10:30

13:00 Targu Mures
10:30

15:45 Sibiu
10:30
Romfour Romania
05:50 Onesti 05:50 Onesti
10:30
Romfour Romania
17:00 Onesti 17:00 Onesti
10:30

09:00 Comanesti 09:00 Motca 09:00 Comanesti 09:00 Comanesti
10:30

12:35 Comanesti 12:35 Comanesti 12:35 Comanesti 12:35 Comanesti
10:30

11:20 Comanesti 11:20 Comanesti 11:20 Comanesti 11:20 Gherla 11:20 Comanesti
10:30

13:00 Vatra Dornei
10:35
Romfour Romania
05:50 Comanesti 05:50 Grinties 05:50 Comanesti
10:40
Romfour Romania
17:00 Comanesti 17:00 Comanesti
10:40

09:00 Covasna 09:00 Covasna 09:00 Covasna 09:00 Targu Neamt
10:40

12:35 Covasna 12:35 Covasna 12:35 Covasna 12:35 Covasna
10:40

11:20 Covasna 11:20 Covasna 11:20 Covasna 11:20 Covasna
10:40
Romfour Romania
17:00 Stefanesti
10:45
Romfour Romania
05:50 Moinesti 05:50 Moinesti
10:50
Romfour Romania
17:00 Botosani 17:00 Moinesti 17:00 Moinesti
10:50

09:00 Targu Secuiesc 09:00 Targu Secuiesc 09:00 Targu Secuiesc 09:00 Falticeni
10:50

12:35 Targu Secuiesc 12:35 Targu Secuiesc 12:35 Targu Secuiesc 12:35 Targu Secuiesc
10:50

11:20 Targu Secuiesc 11:20 Targu Secuiesc 11:20 Targu Secuiesc 11:20 Targu Secuiesc
10:50
Romfour Romania
05:50 Borsec
10:55
Romfour Romania
17:00 Gura Humorului
10:55

09:00 Suceava
10:55
Danytur
13:00 Odorheiu Secuiesc 13:00 Odorheiu Secuiesc 13:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Onesti 13:00 Campulung Moldovenesc
11:00

13:00 Resita
11:00
Romfour Romania
05:50 Toplita 05:50 Fagaras 05:50 Simeria 05:50 Fagaras 05:50 Simeria
11:00
Romfour Romania
17:00 Fagaras 17:00 Fagaras 17:00 Simeria 17:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Simeria
11:00

09:00 Radauti 09:00 Brasov 09:00 Brasov 09:00 Brasov
11:00

12:35 Brasov 12:35 Brasov 12:35 Brasov 12:35 Brasov
11:00

11:20 Brasov 11:20 Brasov 11:20 Brasov 11:20 Brasov
11:00
Romfour Romania
05:50 Miercurea Ciuc
11:05

09:00 Gura Humorului
11:05

13:00 Blaj
11:10
Romfour Romania
05:50 Vestem 05:50 Sfantu Gheorghe 05:50 Vestem
11:10
Romfour Romania
17:00 Vestem 17:00 Iacobeni 17:00 Vestem
11:10

09:00 Fagaras 09:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Fagaras 09:00 Fagaras
11:10

12:35 Fagaras 12:35 Fagaras 12:35 Fagaras 12:35 Fagaras
11:10

11:20 Fagaras 11:20 Fagaras 11:20 Fagaras 11:20 Fagaras
11:10

13:00 Sibiu
11:15
Romfour Romania
05:50 Morareni 05:50 Ramnicu Valcea 05:50 Orastie 05:50 Ramnicu Valcea 05:50 Orastie
11:20
Romfour Romania
17:00 Borsa 17:00 Orastie 17:00 Orastie 17:00 Ramnicu Valcea 17:00 Ramnicu Valcea
11:20

09:00 Sibiu 09:00 Sibiu 09:00 Sibiu 09:00 Vatra Dornei
11:20

12:35 Sibiu 12:35 Sibiu 12:35 Sibiu 12:35 Sibiu
11:20

11:20 Sibiu 11:20 Sibiu 11:20 Sibiu 11:20 Sibiu
11:20

09:00 Sebes 09:00 Sebes 09:00 Sebes
11:25

12:35 Sebes 12:35 Sebes 12:35 Sebes 12:35 Sebes
11:25

11:20 Sebes 11:20 Sebes 11:20 Sebes 11:20 Sebes
11:25

14:55 Toplita
11:30

13:00 Medias
11:30

15:45 Sebes
11:30
Romfour Romania
05:50 Reghin 05:50 Sibiu 05:50 Sebes 05:50 Sibiu 05:50 Sebes
11:30
Romfour Romania
17:00 Sebes 17:00 Sibiu 17:00 Sibiu 17:00 Sebes
11:30

09:00 Prundu Bargaului 09:00 Alba Iulia 09:00 Alba Iulia 09:00 Alba Iulia
11:30

12:35 Alba Iulia 12:35 Alba Iulia 12:35 Alba Iulia 12:35 Alba Iulia
11:30

11:20 Alba Iulia 11:20 Alba Iulia 11:20 Alba Iulia 11:20 Alba Iulia
11:30

13:00 Sebes
11:35

09:00 Teius 09:00 Teius 09:00 Teius
11:35

12:35 Teius 12:35 Teius 12:35 Teius 12:35 Teius
11:35

11:20 Teius 11:20 Teius 11:20 Teius 11:20 Teius
11:35
Romfour Romania
05:50 Lancram 05:50 Miercurea Sibiului 05:50 Lancram 05:50 Sighisoara 05:50 Miercurea Sibiului
11:40
Romfour Romania
17:00 Miercurea Sibiului 17:00 Miercurea Sibiului 17:00 Lancram 17:00 Lancram
11:40

09:00 Aiud 09:00 Aiud 09:00 Aiud 09:00 Nasaud
11:40

12:35 Aiud 12:35 Aiud 12:35 Aiud 12:35 Aiud
11:40

11:20 Aiud 11:20 Aiud 11:20 Aiud 11:20 Aiud
11:40
Romfour Romania
05:50 Targu Mures
11:45

09:00 Bistrita
11:45
Romfour Romania
05:50 Sighisoara 05:50 Alba Iulia 05:50 Sighisoara 05:50 Alba Iulia
11:50
Romfour Romania
17:00 Sighisoara 17:00 Sighisoara 17:00 Alba Iulia 17:00 Alba Iulia
11:50

09:00 Targu Mures 09:00 Targu Mures 09:00 Targu Mures
11:50

12:35 Targu Mures 12:35 Targu Mures 12:35 Targu Mures 12:35 Targu Mures
11:50

11:20 Targu Mures 11:20 Targu Mures 11:20 Targu Mures 11:20 Targu Mures
11:50
Romfour Romania
05:50 Falticeni
11:55

09:00 Beclean
11:55

14:55 Deva
12:00
Danytur
13:00 Targu Secuiesc 13:00 Vatra Dornei 13:00 Medias 13:00 Praid 13:00 Medias 13:00 Praid 13:00 Vatra Dornei
12:00

13:00 Alba Iulia
12:00
Romfour Romania
05:50 Suceava 05:50 Medias 05:50 Medias
12:00
Romfour Romania
17:00 Medias 17:00 Vatra Dornei 17:00 Medias
12:00

09:00 Dej 09:00 Turda 09:00 Turda 09:00 Turda
12:00

12:35 Turda 12:35 Turda 12:35 Turda 12:35 Turda
12:00

11:20 Turda 11:20 Turda 11:20 Turda 11:20 Turda
12:00
Romfour Romania
05:50 Dolhasca
12:05
Romfour Romania
17:00 Prundu Bargaului
12:05

13:00 Bistrita
12:10
Romfour Romania
05:50 Teius 05:50 Veresti 05:50 Teius
12:10
Romfour Romania
17:00 Teius 17:00 Bistrita 17:00 Teius
12:10
Romfour Romania
05:50 Darabani
12:15

13:00 Lugoj
12:20
Romfour Romania
05:50 Aiud 05:50 Aiud 05:50 Stefanesti
12:20
Romfour Romania
17:00 Aiud 17:00 Aiud
12:20
Romfour Romania
05:50 Botosani
12:25

14:55 Reghin
12:30

13:00 Aiud
12:30

15:45 Deva
12:30
Romfour Romania
05:50 Unirea 05:50 Unirea
12:30
Romfour Romania
17:00 Beclean 17:00 Unirea 17:00 Unirea
12:30

09:00 Gherla
12:30

13:00 Beclean
12:35
Romfour Romania
05:50 Gura Humorului
12:35
Romfour Romania
05:50 Campulung Moldovenesc 05:50 Turda 05:50 Turda
12:40
Romfour Romania
17:00 Turda 17:00 Turda 17:00 Baia Mare
12:40
Romfour Romania
05:50 Iacobeni
12:45
Romfour Romania
17:00 Dej
12:45
Romfour Romania
05:50 Borsa
12:55
Romfour Romania
17:00 Cluj Napoca
12:55
Danytur
13:00 Reghin 13:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Reghin 13:00 Blaj 13:00 Blaj
13:00

13:00 Dej
13:00
Romfour Romania
05:50 Vatra Dornei
13:00
Romfour Romania
17:00 Cluj Napoca
13:00

12:35 Gherla
13:00
Romfour Romania
05:50 Prundu Bargaului
13:10

13:00 Turda
13:15
Romfour Romania
05:50 Bistrita
13:15
Romfour Romania
05:50 Beclean
13:20
Romfour Romania
05:50 Baia Mare
13:25

14:55 Alba Iulia
13:30

13:00 Gherla
13:30
Romfour Romania
05:50 Dej
13:30

09:00 Cluj Napoca
13:30

12:35 Cluj Napoca
13:30

11:20 Cluj Napoca
13:30
Romfour Romania
05:50 Cluj Napoca
13:35
Romfour Romania
05:50 Cluj Napoca
13:40
Romfour Romania
05:50 Gilau
13:45
Romfour Romania
05:50 Huedin
13:50

09:00 Bontida
13:50

12:35 Bontida
13:50

11:20 Bontida
13:50
Danytur
13:00 Teius 13:00 Fagaras 13:00 Brasov 13:00 Teius 13:00 Fagaras
14:00

13:00 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
05:50 Cluj Napoca 05:50 Cluj Napoca 05:50 Cluj Napoca 05:50 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
17:00 Cluj Napoca 17:00 Cluj Napoca 17:00 Cluj Napoca 17:00 Gilau 17:00 Cluj Napoca
14:00

09:00 Baia Mare
14:00

12:35 Baia Mare
14:00

11:20 Baia Mare
14:00

13:00 Timisoara
14:10

09:00 Satu Mare
14:10

12:35 Satu Mare
14:10

11:20 Satu Mare
14:10

09:00 Zalau
14:20

12:35 Zalau
14:20

11:20 Zalau
14:20

14:55 Targu Mures
14:30

09:00 Huedin
14:30

12:35 Huedin
14:30

11:20 Huedin
14:30

12:35 Alesd
14:40

11:20 Alesd
14:40

14:55 Aiud
14:45

14:55 Ludus
15:00
Danytur
13:00 Alba Iulia 13:00 Avrig 13:00 Alba Iulia 13:00 Avrig 13:00 Sighisoara
15:00

13:00 Huedin
15:00
Romfour Romania
05:50 Negreni
15:00
Romfour Romania
17:00 Huedin
15:00

14:55 Turda
15:30
Danytur
13:00 Sibiu 13:00 Sibiu
15:30

15:45 Arad
15:30
Romfour Romania
17:00 Negreni
15:30

14:55 Cluj Napoca
16:00
Danytur
13:00 Dej 13:00 Bistrita 13:00 Targu Mures 13:00 Dej 13:00 Zlatna 13:00 Bistrita 13:00 Zlatna
16:00

13:00 Arad
16:00
Romfour Romania
05:50 Piatra Craiului
16:00
Romfour Romania
17:00 Piatra Craiului
16:00
Romfour Romania
05:50 Beius
16:10
Danytur
13:00 Sebes 13:00 Ludus 13:00 Sebes
16:30
Romfour Romania
17:00 Beius
16:30
Romfour Romania
17:00 Alesd
16:40

12:35 Oradea
16:50
Danytur
13:00 Nasaud 13:00 Abrud 13:00 Campia Turzii 13:00 Nasaud 13:00 Abrud
17:00

13:00 Oradea
17:00
Romfour Romania
05:50 Alesd
17:00

11:20 Oradea
17:00

13:00 Nadlac
17:10
Danytur
13:00 Beclean 13:00 Turda 13:00 Beclean
17:30

09:00 Alesd
17:40

14:55 Huedin
18:00
Danytur
13:00 Cluj Napoca 13:00 Brad 13:00 Gherla 13:00 Deva 13:00 Brad 13:00 Zalau 13:00 Gherla 13:00 Zalau 13:00 Deva
18:00
Romfour Romania
05:50 Oradea
18:00
Romfour Romania
17:00 Oradea
18:00

09:00 Oradea
18:00
Danytur
13:00 Floresti
18:30
Romfour Romania
05:50 Bors
18:30

14:55 Alesd
19:00
Danytur
13:00 Gilau
19:00
Romfour Romania
17:00 Bors
19:00

14:55 Oradea
19:30

14:55 Bors
19:45
Danytur
13:00 Huedin
20:00
Danytur
13:00 Alesd
21:00
Danytur
13:00 Arad 13:00 Oradea 13:00 Arad 13:00 Oradea 13:00 Oradea 13:00 Oradea 13:00 Oradea
22:00
Romfour Romania
05:50 Budapesta
23:00
Romfour Romania
17:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.