La adresa - Mersul autobuzelor Bielefeld Germania

La adresa

Bielefeld, Germania

Adresă: Bielefeld

Plecări
Ora Către
04:00
06:15 Hannover
06:15
09:15 Koln
07:05
23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd
09:20 Danytur
03:55 Schwechat 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 09:00 Huedin 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 08:30 Alesd 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca
09:20 Danytur
02:30 Viena
09:50
17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj
10:25
09:10 Unirea 12:10 Lugoj 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 08:10 Medias 13:10 Slobozia 09:30 Ramnicu Valcea 13:10 Giurgiu 10:10 Comanesti 09:30 Aiud 11:00 Sfantu Gheorghe 11:15 Calan 11:50 Sinaia 10:40 Simeria 12:30 Pitesti 11:50 Targu Jiu 13:00 Corabia 12:40 Filiasi 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 09:30 Aiud 12:15 Caransebes 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 08:30 Sighisoara 12:50 Slatina (Olt) 09:40 Vestem 13:05 Turnu Magurele 10:20 Onesti 09:40 Teius 11:20 Targu Secuiesc 11:00 Deva 12:00 Campina 11:05 Hunedoara 13:10 Slobozia 11:55 Targu Carbunesti 13:10 Giurgiu 12:45 Craiova 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 12:00 Arad 09:40 Teius 12:20 Resita 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 08:40 Miercurea Sibiului 12:55 Alexandria 09:50 Fagaras 09:00 Turda 10:30 Targu Ocna 10:00 Alba Iulia 11:30 Brasov 10:10 Lancram 12:10 Ramnicu Sarat 11:30 Hateg 12:50 Slatina (Olt) 12:30 Isalnita 13:05 Turnu Magurele 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 12:05 Timisoara 10:00 Alba Iulia 12:25 Motru 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 13:00 Bucuresti 12:30 Pitesti 09:00 Sibiu 13:00 Corabia 10:00 Moinesti 09:10 Unirea 10:50 Covasna 10:20 Sebes 11:40 Predeal 10:30 Orastie 12:20 Ploiesti 11:40 Petrosani 12:55 Alexandria 12:35 Rovinari 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 17:40 Husi 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti
17:15 BEPS TRAVEL
20:45 Essen
Sosiri
De la Ora

14:45 Constanta
00:05

19:00 Braila
00:10

14:45 Mangalia
00:10

14:45 Medgidia
00:15

14:45 Cernavoda
00:30

19:00 Galati
00:40

19:00 Buzau
01:00

14:45 Giurgiu
01:00

14:45 Alexandria
01:05

14:45 Fetesti
01:10

14:45 Braila
01:20

19:00 Ramnicu Sarat
01:30

14:45 Tulcea
01:30

19:00 Tecuci
01:55

14:45 Calarasi
02:00

14:45 Galati
02:10

19:00 Focsani
02:15

19:00 Adjud
02:45

19:00 Barlad
03:00

14:45 Slobozia
03:00

14:45 Tecuci
03:10

14:45 Ramnicu Sarat
03:20

19:00 Husi
03:30

14:45 Barlad
03:30

19:00 Dorohoi
03:35

19:00 Onesti
03:45
Danytur
11:00 Schwechat
03:50

14:45 Husi
03:50

19:00 Vaslui
04:00
Danytur
11:00 Viena
04:00

14:45 Bucuresti
04:00

19:00 Comanesti
04:10

14:45 Buzau
04:10

19:00 Bucuresti
04:15

19:00 Moinesti
04:20

14:45 Focsani
04:20

19:00 Botosani
04:30

14:45 Vaslui
04:30

19:00 Craiova
04:35

14:45 Harlau
04:40

19:00 Iasi
04:45

15:10 Tulcea
04:50

19:00 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
11:00 Braila
05:00

14:45 Roman
05:00

15:10 Giurgiu 15:10 Braila 15:10 Giurgiu
05:00

19:00 Filiasi
05:05

19:00 Ploiesti
05:10

14:45 Adjud
05:10

15:10 Galati 15:10 Turnu Magurele 15:10 Turnu Magurele
05:10

14:45 Bacau
05:15

19:00 Suceava
05:20

14:45 Slatina (Olt)
05:20

15:10 Corabia 15:10 Tecuci 15:10 Corabia
05:20

14:45 Radauti
05:25

19:00 Bacau
05:30
Danytur
11:00 Galati
05:30

14:45 Iasi
05:30

15:10 Alexandria 15:10 Alexandria 15:10 Barlad
05:30

14:45 Dorohoi
05:35

19:00 Negresti
05:40

14:45 Targu Frumos
05:40

15:10 Slatina (Olt) 15:10 Husi 15:10 Slatina (Olt)
05:40

19:00 Harlau
05:45

14:45 Targoviste
05:45

15:10 Buzau
05:45

14:45 Urziceni
05:47

19:00 Constanta
05:50

14:45 Ploiesti
05:50

15:10 Focsani
05:50

14:45 Targu Neamt
05:55

14:45 Buhusi
05:57

14:45 Roznov
05:58

19:00 Campina
06:00
Danytur
11:00 Barlad
06:00

14:45 Piatra Neamt
06:00

15:10 Craiova 15:10 Constanta 15:10 Marasesti 15:10 Constanta 15:10 Craiova
06:00

19:00 Buhusi
06:05

15:10 Mangalia 15:10 Mangalia
06:05

19:00 Roznov
06:10
Danytur
11:00 Husi
06:10

14:45 Onesti
06:10

15:10 Filiasi 15:10 Filiasi 15:10 Adjud
06:10

19:00 Targu Frumos
06:15

15:10 Medgidia 15:10 Medgidia
06:15

19:00 Gura Humorului
06:20

14:45 Botosani
06:20

15:10 Hirsova 15:10 Rovinari 15:10 Rovinari 15:10 Hirsova
06:20

15:10 Tandarei 15:10 Tandarei
06:25

19:00 Falticeni
06:30

14:45 Pascani
06:30

15:10 Slobozia 15:10 Isalnita 15:10 Sascut 15:10 Isalnita 15:10 Slobozia
06:30

19:00 Rovinari
06:35

19:00 Pascani
06:40

14:45 Craiova
06:40

15:10 Targu Carbunesti 15:10 Targu Carbunesti
06:40

19:00 Motca
06:45

15:10 Motru 15:10 Motru
06:45

19:00 Piatra Neamt
06:50

14:45 Suceava
06:50

15:10 Resita 15:10 Bacau 15:10 Resita
06:50

19:00 Roman
06:55

15:10 Caransebes 15:10 Caransebes 15:10 Roman
06:55

19:00 Cristesti
07:00
Danytur
11:00 Vaslui
07:00

14:45 Filiasi
07:00

15:10 Lugoj 15:10 Vaslui 15:10 Bucuresti 15:10 Bucuresti 15:10 Lugoj
07:00

19:00 Targu Jiu
07:05

15:10 Timisoara 15:10 Timisoara
07:05

19:00 Brasov
07:10

15:10 Arad 15:10 Arad 15:10 Negresti
07:10

14:45 Pitesti
07:20

15:10 Iasi 15:10 Targu Jiu 15:10 Targu Jiu
07:20

15:10 Petrosani 15:10 Petrosani
07:25

19:00 Fetesti
07:30

14:45 Targu Secuiesc
07:30

15:10 Hateg 15:10 Pitesti 15:10 Podu Iloaiei 15:10 Hateg 15:10 Pitesti
07:30

15:10 Deleni
07:35

15:10 Calan 15:10 Hirlau 15:10 Calan
07:40

15:10 Ploiesti 15:10 Hunedoara 15:10 Ploiesti 15:10 Hunedoara
07:50

15:10 Targu Frumos
07:55

14:00 Targu Neamt
08:00

19:00 Targu Neamt
08:00
Danytur
11:00 Negresti
08:00

14:45 Brasov
08:00

15:10 Deva 15:10 Deva 15:10 Ramnicu Sarat 15:10 Ramnicu Sarat 15:10 Pascani
08:00

14:45 Bicaz
08:10

15:10 Campina 15:10 Motca 15:10 Campina
08:10

14:45 Ramnicu Valcea
08:15

15:10 Cristesti
08:15

14:45 Falticeni
08:20

15:10 Sinaia 15:10 Timisesti 15:10 Sinaia
08:20

15:10 Dumbrava
08:25

19:00 Fagaras
08:30

14:45 Gura Humorului
08:30

15:10 Predeal 15:10 Targu Neamt 15:10 Simeria 15:10 Simeria 15:10 Predeal
08:30

19:00 Petrosani
08:35

14:45 Moinesti
08:40

15:10 Orastie 15:10 Orastie
08:40

14:45 Fagaras
08:45

15:10 Sebes 15:10 Sebes 15:10 Piatra Neamt
08:50
Danytur
11:00 Roman
09:00

14:45 Comanesti
09:00

15:10 Lancram 15:10 Brasov 15:10 Bicaz 15:10 Brasov 15:10 Lancram
09:00

14:45 Targu Jiu
09:10

15:10 Targu Secuiesc 15:10 Targu Secuiesc 15:10 Poiana Largului
09:10

14:45 Campulung Moldovenesc
09:20

15:10 Sfantu Gheorghe 15:10 Durau 15:10 Sfantu Gheorghe
09:20

15:10 Toplita
09:25

19:00 Poiana Largului
09:30

14:45 Targu Ocna
09:30

15:10 Covasna 15:10 Miercurea Ciuc 15:10 Alba Iulia 15:10 Alba Iulia 15:10 Covasna
09:30

19:00 Hateg
09:35

14:45 Gheorgheni
09:35

15:10 Sfantu Gheorghe
09:35

15:10 Morareni
09:38

14:45 Reghin
09:40

15:10 Teius 15:10 Teius 15:10 Targu Ocna 15:10 Targu Ocna
09:40

15:10 Reghin
09:41

15:10 Medias
09:44

19:00 Sibiu
09:45

14:45 Drobeta Turnu Severin
09:45

15:10 Sighisoara
09:48

15:10 Aiud 15:10 Onesti 15:10 Onesti 15:10 Aiud
09:50

15:10 Targu Mures
09:55

14:00 Toplita
10:00

19:00 Hunedoara
10:00
Danytur
11:00 Bacau
10:00

00:00 Galati
10:00

14:45 Toplita Gara
10:00

15:10 Falticeni 15:10 Comanesti 15:10 Unirea 15:10 Unirea 15:10 Comanesti
10:00

15:10 Suceava
10:05

14:45 Sighisoara
10:10

15:10 Moinesti 15:10 Turda 15:10 Turda 15:10 Moinesti
10:10

14:45 Orastie
10:15

14:45 Deva
10:20

15:10 Fagaras 15:10 Fagaras
10:20

14:45 Caransebes
10:25

19:00 Sebes
10:30

00:00 Braila
10:30

14:45 Targu Mures
10:30

15:10 Vestem 15:10 Vestem 15:10 Botosani
10:30

14:45 Vatra Dornei
10:35

15:10 Gura Humorului
10:40

15:10 Ramnicu Valcea 15:10 Ramnicu Valcea
10:50

15:10 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
11:00 Onesti
11:00

14:45 Resita
11:00

15:10 Sibiu 15:10 Iacobeni 15:10 Sibiu
11:00

15:10 Vatra Dornei
11:05

14:45 Blaj
11:10

15:10 Miercurea Sibiului 15:10 Prundu Bargaului 15:10 Miercurea Sibiului
11:10

14:45 Sibiu
11:15

15:10 Sighisoara 15:10 Sighisoara 15:10 Bistrita
11:20

19:00 Toplita
11:30

14:45 Medias
11:30

15:10 Beclean 15:10 Medias 15:10 Medias
11:30

14:45 Sebes
11:35

15:10 Dej
11:40

14:00 Hannover
11:45

15:10 Cluj Napoca
11:45

14:00 Reghin
12:00

19:00 Deva
12:00
Danytur
11:00 Targu Secuiesc
12:00

14:45 Alba Iulia
12:00

15:10 Cluj Napoca
12:00

14:45 Bistrita
12:10

14:45 Lugoj
12:20

14:00 Targu Mures
12:30

19:00 Reghin
12:30

00:00 Buzau
12:30

14:45 Aiud
12:30

14:45 Beclean
12:35
Danytur
11:00 Sfantu Gheorghe
13:00

14:45 Dej
13:00

14:45 Turda
13:15

15:10 Gilau
13:15

19:00 Alba Iulia
13:30

14:45 Gherla
13:30

15:10 Huedin
13:30

00:00 Ploiesti
13:45

15:10 Negreni
13:50

14:00 Cluj Napoca
14:00
Danytur
11:00 Brasov
14:00

14:45 Cluj Napoca
14:00

14:45 Timisoara
14:10

19:00 Targu Mures
14:30

19:00 Aiud
14:45

19:00 Ludus
15:00
Danytur
11:00 Sighisoara
15:00

14:45 Huedin
15:00

19:00 Turda
15:30

00:00 Brasov
15:45

19:00 Cluj Napoca
16:00
Danytur
11:00 Targu Mures
16:00

14:45 Arad
16:00
Danytur
11:00 Ludus
16:30

15:10 Alesd
16:55

14:00 Oradea
17:00
Danytur
11:00 Campia Turzii
17:00

00:00 Fagaras
17:00

14:45 Oradea
17:00

14:45 Nadlac
17:10
Danytur
11:00 Turda
17:30

19:00 Huedin
18:00
Danytur
11:00 Cluj Napoca
18:00

15:10 Oradea
18:00
Danytur
11:00 Floresti
18:30

00:00 Sibiu
18:30

15:10 Bors
18:30

19:00 Alesd
19:00
Danytur
11:00 Gilau
19:00

19:00 Oradea
19:30

00:00 Sebes
19:30

19:00 Bors
19:45
Danytur
11:00 Huedin
20:00

00:00 Deva
20:30
Danytur
11:00 Alesd
21:00

01:30 Koln
21:30
Danytur
11:00 Oradea
22:00

00:00 Arad
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.