La adresa - Mersul autobuzelor Bielefeld Germania

La adresa

Bielefeld, Germania

Adresă: Bielefeld

Plecări
Ora Către
06:15
09:15 Koln
07:05 Giltrans
22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti
09:20
08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat
09:20
02:30 Viena
09:50
11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi
10:20
18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe
10:25
17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 17:40 Husi 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem
17:15 BEPS TRAVEL
20:45 Essen
Sosiri
De la Ora

14:45 Constanta
00:05
Giltrans
19:00 Braila
00:10

14:45 Mangalia
00:10

14:45 Medgidia
00:15

14:45 Cernavoda
00:30
Giltrans
19:00 Galati
00:40
Giltrans
19:00 Buzau
01:00

14:45 Giurgiu
01:00

14:45 Alexandria
01:05

14:45 Fetesti
01:10

14:45 Braila
01:20
Giltrans
19:00 Ramnicu Sarat
01:30

14:45 Tulcea
01:30
Giltrans
19:00 Tecuci
01:55

14:45 Calarasi
02:00

14:45 Galati
02:10
Giltrans
19:00 Focsani
02:15
Giltrans
19:00 Adjud
02:45
Giltrans
19:00 Barlad
03:00

14:45 Slobozia
03:00

14:45 Tecuci
03:10

14:45 Ramnicu Sarat
03:20
Giltrans
19:00 Husi
03:30

14:45 Barlad
03:30
Giltrans
19:00 Dorohoi
03:35
Giltrans
19:00 Onesti
03:45

11:00 Schwechat
03:50

14:45 Husi
03:50
Giltrans
19:00 Vaslui
04:00

11:00 Viena
04:00

14:45 Bucuresti
04:00

18:50 Tulcea
04:00
Giltrans
19:00 Comanesti
04:10

14:45 Buzau
04:10
Giltrans
19:00 Bucuresti
04:15
Giltrans
19:00 Moinesti
04:20

14:45 Focsani
04:20
Giltrans
19:00 Botosani
04:30

14:45 Vaslui
04:30

18:50 Braila
04:30
Giltrans
19:00 Craiova
04:35

14:45 Harlau
04:40
Giltrans
19:00 Iasi
04:45

15:10 Tulcea
04:50
Giltrans
19:00 Podu Iloaiei
05:00

11:00 Braila
05:00

14:45 Roman
05:00

15:10 Braila 15:10 Giurgiu 15:10 Giurgiu
05:00

18:50 Galati
05:00
Giltrans
19:00 Filiasi
05:05
Giltrans
19:00 Ploiesti
05:10

14:45 Adjud
05:10

15:10 Galati 15:10 Turnu Magurele 15:10 Turnu Magurele
05:10

14:45 Bacau
05:15
Giltrans
19:00 Suceava
05:20

14:45 Slatina (Olt)
05:20

15:10 Corabia 15:10 Tecuci 15:10 Corabia
05:20

14:45 Radauti
05:25
Giltrans
19:00 Bacau
05:30

11:00 Galati
05:30

14:45 Iasi
05:30

15:10 Alexandria 15:10 Barlad 15:10 Alexandria
05:30

14:45 Dorohoi
05:35
Giltrans
19:00 Negresti
05:40

14:45 Targu Frumos
05:40

15:10 Husi 15:10 Slatina (Olt) 15:10 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
19:00 Harlau
05:45

14:45 Targoviste
05:45

15:10 Buzau
05:45

14:45 Urziceni
05:47
Giltrans
19:00 Constanta
05:50

14:45 Ploiesti
05:50

15:10 Focsani
05:50

14:45 Targu Neamt
05:55

14:45 Buhusi
05:57

14:45 Roznov
05:58
Giltrans
19:00 Campina
06:00

11:00 Barlad
06:00

14:45 Piatra Neamt
06:00

15:10 Constanta 15:10 Constanta 15:10 Marasesti 15:10 Craiova 15:10 Craiova
06:00

18:50 Constanta 18:50 Giurgiu 18:50 Tecuci 18:50 Giurgiu 18:50 Constanta
06:00
Giltrans
19:00 Buhusi
06:05

15:10 Mangalia 15:10 Mangalia
06:05
Giltrans
19:00 Roznov
06:10

11:00 Husi
06:10

14:45 Onesti
06:10

15:10 Filiasi 15:10 Filiasi 15:10 Adjud
06:10

18:50 Turnu Magurele 18:50 Barlad 18:50 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
19:00 Targu Frumos
06:15

15:10 Medgidia 15:10 Medgidia
06:15
Giltrans
19:00 Gura Humorului
06:20

14:45 Botosani
06:20

15:10 Hirsova 15:10 Rovinari 15:10 Rovinari 15:10 Hirsova
06:20

18:50 Corabia 18:50 Husi 18:50 Corabia
06:20

15:10 Tandarei 15:10 Tandarei
06:25
Giltrans
19:00 Falticeni
06:30

14:45 Pascani
06:30

15:10 Isalnita 15:10 Sascut 15:10 Slobozia 15:10 Slobozia 15:10 Isalnita
06:30

18:50 Alexandria 18:50 Mangalia 18:50 Mangalia 18:50 Alexandria 18:50 Buzau
06:30
Giltrans
19:00 Rovinari
06:35
Giltrans
19:00 Pascani
06:40

14:45 Craiova
06:40

15:10 Targu Carbunesti 15:10 Targu Carbunesti
06:40

18:50 Medgidia 18:50 Filiasi 18:50 Filiasi 18:50 Medgidia 18:50 Focsani
06:40
Giltrans
19:00 Motca
06:45

15:10 Motru 15:10 Motru
06:45
Giltrans
19:00 Piatra Neamt
06:50

14:45 Suceava
06:50

15:10 Resita 15:10 Bacau 15:10 Resita
06:50

18:50 Hirsova 18:50 Slatina (Olt) 18:50 Slatina (Olt) 18:50 Hirsova 18:50 Marasesti
06:50
Giltrans
19:00 Roman
06:55

15:10 Caransebes 15:10 Roman 15:10 Caransebes
06:55

18:50 Adjud
06:55
Giltrans
19:00 Cristesti
07:00

11:00 Vaslui
07:00

14:45 Filiasi
07:00

15:10 Bucuresti 15:10 Lugoj 15:10 Bucuresti 15:10 Vaslui 15:10 Lugoj
07:00

18:50 Craiova 18:50 Sascut 18:50 Craiova 18:50 Tandarei 18:50 Tandarei
07:00
Giltrans
19:00 Targu Jiu
07:05

15:10 Timisoara 15:10 Timisoara
07:05

18:50 Bacau
07:05
Giltrans
19:00 Brasov
07:10

15:10 Arad 15:10 Arad 15:10 Negresti
07:10

18:50 Filiasi 18:50 Roman 18:50 Filiasi
07:10

18:50 Vaslui
07:15

14:45 Pitesti
07:20

15:10 Iasi 15:10 Targu Jiu 15:10 Targu Jiu
07:20

18:50 Negresti 18:50 Rovinari 18:50 Rovinari
07:20

15:10 Petrosani 15:10 Petrosani
07:25
Giltrans
19:00 Fetesti
07:30

14:45 Targu Secuiesc
07:30

15:10 Pitesti 15:10 Podu Iloaiei 15:10 Pitesti 15:10 Hateg 15:10 Hateg
07:30

18:50 Isalnita 18:50 Isalnita 18:50 Iasi
07:30

15:10 Deleni
07:35

18:50 Podu Iloaiei
07:35

15:10 Hirlau 15:10 Calan 15:10 Calan
07:40

18:50 Targu Carbunesti 18:50 Targu Carbunesti 18:50 Deleni
07:40

18:50 Motru 18:50 Harlau 18:50 Motru
07:45

15:10 Ploiesti 15:10 Hunedoara 15:10 Hunedoara 15:10 Ploiesti
07:50

18:50 Resita 18:50 Resita 18:50 Targu Frumos
07:50

15:10 Targu Frumos
07:55

18:50 Caransebes 18:50 Caransebes 18:50 Pascani
07:55
Giltrans
19:00 Targu Neamt
08:00

11:00 Negresti
08:00

14:45 Brasov
08:00

15:10 Ramnicu Sarat 15:10 Deva 15:10 Ramnicu Sarat 15:10 Pascani 15:10 Deva
08:00

18:50 Slobozia 18:50 Lugoj 18:50 Lugoj 18:50 Motca 18:50 Slobozia
08:00

18:50 Timisoara 18:50 Timisoara
08:05

14:45 Bicaz
08:10

15:10 Motca 15:10 Campina 15:10 Campina
08:10

18:50 Cristesti 18:50 Bucuresti 18:50 Arad 18:50 Arad 18:50 Bucuresti
08:10

14:45 Ramnicu Valcea
08:15

15:10 Cristesti
08:15

18:50 Timisesti
08:15

14:45 Falticeni
08:20

15:10 Sinaia 15:10 Sinaia 15:10 Timisesti
08:20

18:50 Targu Jiu 18:50 Targu Jiu 18:50 Dumbrava
08:20

15:10 Dumbrava
08:25

18:50 Petrosani 18:50 Petrosani
08:25
Giltrans
19:00 Fagaras
08:30

14:45 Gura Humorului
08:30

15:10 Targu Neamt 15:10 Simeria 15:10 Predeal 15:10 Simeria 15:10 Predeal
08:30

18:50 Targu Neamt 18:50 Hateg 18:50 Hateg
08:30
Giltrans
19:00 Petrosani
08:35

18:50 Piatra Neamt
08:35

14:45 Moinesti
08:40

15:10 Orastie 15:10 Orastie
08:40

18:50 Calan 18:50 Calan 18:50 Bicaz
08:40

14:45 Fagaras
08:45

18:50 Poiana Largului
08:45

15:10 Sebes 15:10 Sebes 15:10 Piatra Neamt
08:50

18:50 Hunedoara 18:50 Durau 18:50 Hunedoara
08:50

18:50 Borsec
08:55

11:00 Roman
09:00

14:45 Comanesti
09:00

15:10 Brasov 15:10 Bicaz 15:10 Brasov 15:10 Lancram 15:10 Lancram
09:00

18:50 Pitesti 18:50 Deva 18:50 Deva 18:50 Pitesti 18:50 Toplita
09:00

18:50 Miercurea Ciuc
09:05

14:45 Targu Jiu
09:10

15:10 Targu Secuiesc 15:10 Poiana Largului 15:10 Targu Secuiesc
09:10

18:50 Ramnicu Sarat 18:50 Sfantu Gheorghe 18:50 Ramnicu Sarat
09:10

18:50 Morareni
09:15

14:45 Campulung Moldovenesc
09:20

15:10 Sfantu Gheorghe 15:10 Durau 15:10 Sfantu Gheorghe
09:20

18:50 Campina 18:50 Campina 18:50 Reghin
09:20

15:10 Toplita
09:25

18:50 Medias
09:25
Giltrans
19:00 Poiana Largului
09:30

14:45 Targu Ocna
09:30

15:10 Alba Iulia 15:10 Covasna 15:10 Alba Iulia 15:10 Miercurea Ciuc 15:10 Covasna
09:30

18:50 Sinaia 18:50 Sighisoara 18:50 Sinaia
09:30
Giltrans
19:00 Hateg
09:35

14:45 Gheorgheni
09:35

15:10 Sfantu Gheorghe
09:35

18:50 Targu Mures
09:35

15:10 Morareni
09:38

14:45 Reghin
09:40

15:10 Targu Ocna 15:10 Teius 15:10 Targu Ocna 15:10 Teius
09:40

18:50 Predeal 18:50 Falticeni 18:50 Predeal
09:40

15:10 Reghin
09:41

15:10 Medias
09:44
Giltrans
19:00 Sibiu
09:45

14:45 Drobeta Turnu Severin
09:45

18:50 Suceava
09:45

15:10 Sighisoara
09:48

15:10 Onesti 15:10 Aiud 15:10 Onesti 15:10 Aiud
09:50

18:50 Brasov 18:50 Veresti 18:50 Brasov
09:50

15:10 Targu Mures
09:55

18:50 Darabani
09:55
Giltrans
19:00 Hunedoara
10:00

11:00 Bacau
10:00

00:00 Galati
10:00

14:45 Toplita Gara
10:00

15:10 Falticeni 15:10 Comanesti 15:10 Unirea 15:10 Comanesti 15:10 Unirea
10:00

18:50 Targu Secuiesc 18:50 Targu Secuiesc 18:50 Botosani
10:00

15:10 Suceava
10:05

18:50 Sfantu Gheorghe 18:50 Sfantu Gheorghe 18:50 Gura Humorului
10:05

14:45 Sighisoara
10:10

15:10 Turda 15:10 Moinesti 15:10 Turda 15:10 Moinesti
10:10

18:50 Covasna 18:50 Campulung Moldovenesc 18:50 Covasna
10:10

14:45 Orastie
10:15

18:50 Iacobeni
10:15

14:45 Deva
10:20

15:10 Fagaras 15:10 Fagaras
10:20

18:50 Targu Ocna 18:50 Borsa 18:50 Targu Ocna
10:20

14:45 Caransebes
10:25

18:50 Vatra Dornei
10:25
Giltrans
19:00 Sebes
10:30

00:00 Braila
10:30

14:45 Targu Mures
10:30

15:10 Vestem 15:10 Botosani 15:10 Vestem
10:30

18:50 Onesti 18:50 Prundu Bargaului 18:50 Onesti
10:30

14:45 Vatra Dornei
10:35

18:50 Beclean
10:35

15:10 Gura Humorului
10:40

18:50 Baia Mare 18:50 Comanesti 18:50 Comanesti
10:40

18:50 Dej
10:45

15:10 Ramnicu Valcea 15:10 Ramnicu Valcea
10:50

18:50 Moinesti 18:50 Moinesti
10:50

15:10 Campulung Moldovenesc
10:55

18:50 Cluj Napoca
10:55

11:00 Onesti
11:00

14:45 Resita
11:00

15:10 Sibiu 15:10 Iacobeni 15:10 Sibiu
11:00

18:50 Simeria 18:50 Fagaras 18:50 Cluj Napoca 18:50 Fagaras 18:50 Simeria
11:00

15:10 Vatra Dornei
11:05

14:45 Blaj
11:10

15:10 Miercurea Sibiului 15:10 Miercurea Sibiului 15:10 Prundu Bargaului
11:10

18:50 Vestem 18:50 Vestem
11:10

14:45 Sibiu
11:15

15:10 Sighisoara 15:10 Sighisoara 15:10 Bistrita
11:20

18:50 Ramnicu Valcea 18:50 Ramnicu Valcea 18:50 Orastie 18:50 Orastie
11:20
Giltrans
19:00 Toplita
11:30

14:45 Medias
11:30

15:10 Medias 15:10 Beclean 15:10 Medias
11:30

18:50 Sibiu 18:50 Sebes 18:50 Sebes 18:50 Sibiu
11:30

14:45 Sebes
11:35

15:10 Dej
11:40

18:50 Miercurea Sibiului 18:50 Lancram 18:50 Lancram 18:50 Miercurea Sibiului
11:40

15:10 Cluj Napoca
11:45

18:50 Alba Iulia 18:50 Sighisoara 18:50 Sighisoara 18:50 Alba Iulia
11:50
Giltrans
19:00 Deva
12:00

11:00 Targu Secuiesc
12:00

14:45 Alba Iulia
12:00

15:10 Cluj Napoca
12:00

18:50 Medias 18:50 Gilau 18:50 Medias
12:00

14:45 Bistrita
12:10

18:50 Teius 18:50 Teius
12:10

14:45 Lugoj
12:20

18:50 Aiud 18:50 Aiud
12:20
Giltrans
19:00 Reghin
12:30

00:00 Buzau
12:30

14:45 Aiud
12:30

18:50 Unirea 18:50 Unirea
12:30

14:45 Beclean
12:35

18:50 Turda 18:50 Turda
12:40

11:00 Sfantu Gheorghe
13:00

14:45 Dej
13:00

18:50 Huedin
13:00

14:45 Turda
13:15

15:10 Gilau
13:15
Giltrans
19:00 Alba Iulia
13:30

14:45 Gherla
13:30

15:10 Huedin
13:30

00:00 Ploiesti
13:45

15:10 Negreni
13:50

11:00 Brasov
14:00

14:45 Cluj Napoca
14:00

18:50 Cluj Napoca 18:50 Cluj Napoca 18:50 Negreni 18:50 Cluj Napoca 18:50 Cluj Napoca
14:00

14:45 Timisoara
14:10
Giltrans
19:00 Targu Mures
14:30
Giltrans
19:00 Aiud
14:45
Giltrans
19:00 Ludus
15:00

11:00 Sighisoara
15:00

14:45 Huedin
15:00

18:50 Piatra Craiului
15:00
Giltrans
19:00 Turda
15:30

18:50 Beius
15:30

00:00 Brasov
15:45
Giltrans
19:00 Cluj Napoca
16:00

11:00 Targu Mures
16:00

14:45 Arad
16:00

18:50 Alesd
16:00

11:00 Ludus
16:30

15:10 Alesd
16:55

11:00 Campia Turzii
17:00

00:00 Fagaras
17:00

14:45 Oradea
17:00

14:45 Nadlac
17:10

11:00 Turda
17:30
Giltrans
19:00 Huedin
18:00

11:00 Cluj Napoca
18:00

15:10 Oradea
18:00

11:00 Floresti
18:30

00:00 Sibiu
18:30

15:10 Bors
18:30

18:50 Oradea
18:30

18:50 Bors
18:40
Giltrans
19:00 Alesd
19:00

11:00 Gilau
19:00
Giltrans
19:00 Oradea
19:30

00:00 Sebes
19:30
Giltrans
19:00 Bors
19:45

11:00 Huedin
20:00

00:00 Deva
20:30

11:00 Alesd
21:00

01:30 Koln
21:30

11:00 Oradea
22:00

00:00 Arad
23:00

18:50 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.