La adresa - Mersul autobuzelor Berlin Germania

La adresa

Berlin, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:45 Giltrans
00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta
10:30
16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila
12:00
09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 11:15 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 11:40 Pascani 12:55 Focsani 12:30 Bacau 12:05 Iasi 11:55 Deleni 11:25 Cristesti 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 11:10 Targu Neamt 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 13:10 Barlad 12:45 Marasesti 12:20 Roman 15:00 Tulcea 14:00 Braila 11:45 Targu Frumos 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:05 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 13:05 Husi 12:40 Adjud 12:15 Vaslui 12:00 Podu Iloaiei 13:20 Galati 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 11:30 Motca 10:20 Onesti 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 13:15 Tecuci 13:00 Buzau 12:35 Sascut 12:10 Negresti 11:50 Hirlau 11:20 Timisesti
14:00
13:20 Botosani 12:55 Vatra Dornei 11:25 Baia Mare 10:10 Gilau 07:30 Beius 04:00 Budapesta 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 18:30 Targu Frumos 13:40 Arad 17:55 Timisesti 12:50 Calan 16:40 Bicaz 12:00 Orastie 16:00 Grinties 11:00 Teius 15:20 Sfantu Gheorghe 14:40 Sighisoara 20:20 Braila 19:50 Husi 19:30 Adjud 19:10 Vaslui 18:45 Deleni 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 13:10 Gura Humorului 11:50 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 18:20 Pascani 13:30 Targu Jiu 17:50 Dumbrava 12:40 Hunedoara 16:30 Sovata 11:45 Sebes 15:50 Borsec 15:10 Morareni 14:30 Targu Mures 20:10 Galati 19:45 Buzau 19:25 Sascut 19:05 Negresti 18:40 Hirlau 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 13:05 Campulung Moldovenesc 11:40 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:30 Oradea 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 18:10 Motca 13:15 Petrosani 17:00 Targu Neamt 12:30 Deva 16:20 Poiana Largului 11:30 Lancram 15:40 Toplita 15:00 Reghin 14:20 Falticeni 20:05 Tecuci 19:40 Focsani 19:20 Bacau 19:00 Iasi 14:00 Suceava 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 13:00 Iacobeni 11:30 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 06:00 Bors 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 18:00 Cristesti 13:00 Hateg 16:50 Piatra Neamt 12:15 Simeria 16:10 Durau 11:15 Alba Iulia 15:30 Miercurea Ciuc 14:50 Medias 20:30 Tulcea 20:00 Barlad 19:35 Marasesti 19:15 Roman 18:50 Podu Iloaiei 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc
16:00
10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:30 Gilau 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 11:00 Turda 09:00 Huedin 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara
16:00
02:30 Viena
16:40
17:50 Deleni 17:30 Motca 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:00 Dej 12:30 Vatra Dornei 14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 19:10 Adjud 18:30 Vaslui 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:20 Alexandria 17:30 Mangalia 16:00 Rovinari 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 13:00 Iacobeni 14:55 Suceava 15:40 Medias 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 19:00 Sascut 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 20:00 Giurgiu 18:00 Tandarei 17:10 Slatina (Olt) 20:00 Constanta 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 17:45 Hirlau 17:20 Timisesti 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 11:40 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 15:00 Falticeni 15:50 Reghin 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 18:50 Bacau 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 17:40 Turnu Magurele 18:30 Hirsova 17:00 Craiova 10:45 Miercurea Sibiului 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 07:00 Bors 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 14:00 Gura Humorului 15:20 Targu Mures 16:20 Morareni 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 18:40 Roman 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:30 Corabia 17:00 Medgidia 16:30 Filiasi 10:15 Medias 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda
Sosiri
De la Ora

14:10 Constanta
00:05
Giltrans
17:40 Braila
00:10

14:10 Mangalia
00:10

14:10 Medgidia
00:15

14:10 Cernavoda
00:30
Giltrans
17:40 Galati
00:40
Giltrans
17:40 Buzau
01:00

14:10 Giurgiu
01:00

14:10 Alexandria
01:05

14:10 Fetesti
01:10

14:10 Braila
01:20
Giltrans
17:40 Ramnicu Sarat
01:30

14:10 Tulcea
01:30
Giltrans
17:40 Tecuci
01:55

14:10 Calarasi
02:00

14:10 Galati
02:10
Giltrans
17:40 Focsani
02:15
Giltrans
17:40 Adjud
02:45
Giltrans
17:40 Barlad
03:00

14:10 Slobozia
03:00

14:10 Tecuci
03:10

14:10 Ramnicu Sarat
03:20
Giltrans
17:40 Husi
03:30

14:10 Barlad
03:30
Giltrans
17:40 Dorohoi
03:35
Giltrans
17:40 Onesti
03:45

12:00 Schwechat
03:50

14:10 Husi
03:50
Giltrans
17:40 Vaslui
04:00

12:00 Viena
04:00

14:10 Bucuresti
04:00
Giltrans
17:40 Comanesti
04:10

14:10 Buzau
04:10
Giltrans
17:40 Bucuresti
04:15
Giltrans
17:40 Moinesti
04:20

14:10 Focsani
04:20
Giltrans
17:40 Botosani
04:30

14:10 Vaslui
04:30
Giltrans
17:40 Craiova
04:35

14:10 Harlau
04:40

08:00 Tulcea
04:40
Giltrans
17:40 Iasi
04:45

08:00 Braila
04:45

08:00 Galati
04:50
Giltrans
17:40 Podu Iloaiei
05:00

12:00 Braila
05:00

14:10 Roman
05:00

06:00 Giurgiu 06:00 Tulcea 06:00 Giurgiu
05:00

08:00 Giurgiu 08:00 Tecuci
05:00
Giltrans
17:40 Filiasi
05:05

06:00 Braila
05:05

08:00 Barlad
05:05
Giltrans
17:40 Ploiesti
05:10

14:10 Adjud
05:10

06:00 Turnu Magurele 06:00 Galati 06:00 Turnu Magurele
05:10

08:00 Turnu Magurele
05:10

14:10 Bacau
05:15

06:00 Tecuci
05:15
Giltrans
17:40 Suceava
05:20

14:10 Slatina (Olt)
05:20

06:00 Corabia 06:00 Corabia
05:20

08:00 Husi 08:00 Corabia
05:20

14:10 Radauti
05:25
Giltrans
17:40 Bacau
05:30

12:00 Galati
05:30

14:10 Iasi
05:30

06:00 Alexandria 06:00 Alexandria
05:30

08:00 Buzau 08:00 Alexandria
05:30

14:10 Dorohoi
05:35
Giltrans
17:40 Negresti
05:40

14:10 Targu Frumos
05:40

06:00 Slatina (Olt) 06:00 Slatina (Olt)
05:40

08:00 Slatina (Olt) 08:00 Focsani
05:40

09:00 Tulcea
05:40
Giltrans
17:40 Harlau
05:45

14:10 Targoviste
05:45

09:00 Braila
05:45

14:10 Urziceni
05:47
Giltrans
17:40 Constanta
05:50

14:10 Ploiesti
05:50

09:00 Galati
05:50

14:10 Targu Neamt
05:55

14:10 Buhusi
05:57

14:10 Roznov
05:58
Giltrans
17:40 Campina
06:00

12:00 Barlad
06:00

14:10 Piatra Neamt
06:00

06:00 Craiova 06:00 Barlad 06:00 Craiova 06:00 Constanta 06:00 Constanta
06:00

08:00 Craiova 08:00 Constanta 08:00 Marasesti
06:00

09:00 Tecuci 09:00 Giurgiu 09:00 Constanta 09:00 Giurgiu 09:00 Constanta
06:00

10:00 Tulcea 10:00 Constanta 10:00 Giurgiu
06:00
Giltrans
17:40 Buhusi
06:05

06:00 Mangalia 06:00 Mangalia
06:05

08:00 Mangalia 08:00 Adjud
06:05

09:00 Barlad
06:05
Giltrans
17:40 Roznov
06:10

12:00 Husi
06:10

14:10 Onesti
06:10

06:00 Filiasi 06:00 Husi 06:00 Filiasi
06:10

08:00 Filiasi
06:10

09:00 Turnu Magurele 09:00 Turnu Magurele 09:00 Husi
06:10

10:00 Braila 10:00 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
17:40 Targu Frumos
06:15

06:00 Medgidia 06:00 Medgidia
06:15

08:00 Medgidia
06:15
Giltrans
17:40 Gura Humorului
06:20

14:10 Botosani
06:20

06:00 Rovinari 06:00 Hirsova 06:00 Hirsova 06:00 Rovinari
06:20

08:00 Sascut 08:00 Hirsova 08:00 Rovinari
06:20

09:00 Corabia 09:00 Corabia
06:20

10:00 Galati 10:00 Corabia
06:20

06:00 Tandarei 06:00 Tandarei
06:25

08:00 Tandarei
06:25
Giltrans
17:40 Falticeni
06:30

14:10 Pascani
06:30

06:00 Isalnita 06:00 Slobozia 06:00 Slobozia 06:00 Isalnita 06:00 Buzau
06:30

08:00 Slobozia 08:00 Isalnita
06:30

09:00 Alexandria 09:00 Mangalia 09:00 Buzau 09:00 Mangalia 09:00 Alexandria
06:30

10:00 Alexandria 10:00 Mangalia 10:00 Tecuci
06:30
Giltrans
17:40 Rovinari
06:35

06:00 Focsani
06:35
Giltrans
17:40 Pascani
06:40

14:10 Craiova
06:40

06:00 Targu Carbunesti 06:00 Marasesti 06:00 Targu Carbunesti
06:40

08:00 Targu Carbunesti
06:40

09:00 Medgidia 09:00 Focsani 09:00 Medgidia 09:00 Filiasi 09:00 Filiasi
06:40

10:00 Medgidia 10:00 Barlad 10:00 Filiasi
06:40
Giltrans
17:40 Motca
06:45

06:00 Motru 06:00 Adjud 06:00 Motru
06:45

08:00 Motru 08:00 Bacau
06:45
Giltrans
17:40 Piatra Neamt
06:50

14:10 Suceava
06:50

06:00 Resita 06:00 Sascut 06:00 Resita
06:50

08:00 Resita
06:50

09:00 Hirsova 09:00 Slatina (Olt) 09:00 Slatina (Olt) 09:00 Hirsova
06:50

10:00 Hirsova 10:00 Husi 10:00 Slatina (Olt)
06:50
Giltrans
17:40 Roman
06:55

06:00 Bacau 06:00 Caransebes 06:00 Caransebes
06:55

08:00 Caransebes
06:55
Giltrans
17:40 Cristesti
07:00

12:00 Vaslui
07:00

14:10 Filiasi
07:00

06:00 Lugoj 06:00 Bucuresti 06:00 Roman 06:00 Lugoj 06:00 Bucuresti
07:00

08:00 Lugoj 08:00 Roman 08:00 Bucuresti
07:00

09:00 Marasesti 09:00 Craiova 09:00 Craiova 09:00 Tandarei 09:00 Tandarei
07:00

10:00 Buzau 10:00 Craiova 10:00 Tandarei
07:00
Giltrans
17:40 Targu Jiu
07:05

06:00 Timisoara 06:00 Vaslui 06:00 Timisoara
07:05

08:00 Timisoara 08:00 Vaslui
07:05

09:00 Adjud
07:05
Giltrans
17:40 Brasov
07:10

06:00 Arad 06:00 Negresti 06:00 Arad
07:10

08:00 Negresti 08:00 Arad
07:10

09:00 Filiasi 09:00 Sascut 09:00 Filiasi
07:10

10:00 Filiasi 10:00 Focsani
07:10

06:00 Iasi
07:15

08:00 Iasi
07:15

14:10 Pitesti
07:20

06:00 Podu Iloaiei 06:00 Targu Jiu 06:00 Targu Jiu
07:20

08:00 Podu Iloaiei 08:00 Targu Jiu
07:20

09:00 Rovinari 09:00 Rovinari
07:20

10:00 Marasesti 10:00 Rovinari
07:20

06:00 Petrosani 06:00 Petrosani 06:00 Deleni
07:25

08:00 Deleni 08:00 Petrosani
07:25
Giltrans
17:40 Fetesti
07:30

14:10 Targu Secuiesc
07:30

06:00 Hateg 06:00 Pitesti 06:00 Hateg 06:00 Pitesti 06:00 Hirlau
07:30

08:00 Pitesti 08:00 Hirlau 08:00 Hateg
07:30

09:00 Isalnita 09:00 Isalnita
07:30

10:00 Adjud 10:00 Isalnita
07:30

06:00 Targu Frumos
07:35

08:00 Targu Frumos
07:35

06:00 Calan 06:00 Calan 06:00 Pascani
07:40

08:00 Calan 08:00 Pascani
07:40

09:00 Targu Carbunesti 09:00 Targu Carbunesti
07:40

10:00 Sascut 10:00 Targu Carbunesti
07:40

06:00 Motca
07:45

08:00 Motca
07:45

09:00 Motru 09:00 Bacau 09:00 Motru
07:45

10:00 Motru
07:45

06:00 Hunedoara 06:00 Ploiesti 06:00 Ploiesti 06:00 Cristesti 06:00 Hunedoara
07:50

08:00 Cristesti 08:00 Ploiesti 08:00 Hunedoara
07:50

09:00 Resita 09:00 Resita
07:50

10:00 Bacau 10:00 Resita
07:50

08:00 Timisesti
07:55

09:00 Caransebes 09:00 Caransebes
07:55

10:00 Caransebes
07:55
Giltrans
17:40 Targu Neamt
08:00

12:00 Negresti
08:00

14:10 Brasov
08:00

06:00 Deva 06:00 Deva 06:00 Ramnicu Sarat 06:00 Ramnicu Sarat 06:00 Timisesti
08:00

08:00 Deva 08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Dumbrava
08:00

09:00 Roman 09:00 Lugoj 09:00 Lugoj 09:00 Slobozia 09:00 Slobozia
08:00

10:00 Lugoj 10:00 Slobozia 10:00 Roman
08:00

06:00 Dumbrava
08:05

08:00 Targu Neamt
08:05

09:00 Timisoara 09:00 Vaslui 09:00 Timisoara
08:05

10:00 Timisoara
08:05

14:10 Bicaz
08:10

06:00 Campina 06:00 Targu Neamt 06:00 Campina
08:10

08:00 Piatra Neamt 08:00 Campina
08:10

09:00 Bucuresti 09:00 Bucuresti 09:00 Arad 09:00 Negresti 09:00 Arad
08:10

10:00 Bucuresti 10:00 Vaslui 10:00 Arad
08:10

14:10 Ramnicu Valcea
08:15

06:00 Piatra Neamt
08:15

08:00 Bicaz
08:15

09:00 Iasi
08:15

14:10 Falticeni
08:20

06:00 Sinaia 06:00 Sinaia 06:00 Bicaz
08:20

08:00 Sinaia
08:20

09:00 Podu Iloaiei 09:00 Targu Jiu 09:00 Targu Jiu
08:20

10:00 Negresti 10:00 Targu Jiu
08:20

06:00 Poiana Largului
08:25

09:00 Petrosani 09:00 Petrosani 09:00 Deleni
08:25

10:00 Petrosani
08:25
Giltrans
17:40 Fagaras
08:30

14:10 Gura Humorului
08:30

06:00 Durau 06:00 Predeal 06:00 Predeal 06:00 Simeria 06:00 Simeria
08:30

08:00 Predeal 08:00 Poiana Largului 08:00 Simeria
08:30

09:00 Hateg 09:00 Hirlau 09:00 Hateg
08:30

10:00 Iasi 10:00 Hateg
08:30
Giltrans
17:40 Petrosani
08:35

08:00 Durau
08:35

09:00 Targu Frumos
08:35

14:10 Moinesti
08:40

06:00 Orastie 06:00 Orastie 06:00 Borsec
08:40

08:00 Toplita 08:00 Orastie
08:40

09:00 Calan 09:00 Pascani 09:00 Calan
08:40

10:00 Calan 10:00 Podu Iloaiei
08:40

14:10 Fagaras
08:45

06:00 Toplita
08:45

08:00 Miercurea Ciuc
08:45

09:00 Motca
08:45

06:00 Miercurea Ciuc 06:00 Sebes 06:00 Sebes
08:50

08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Sebes
08:50

09:00 Hunedoara 09:00 Hunedoara 09:00 Cristesti
08:50

10:00 Deleni 10:00 Hunedoara
08:50

06:00 Sfantu Gheorghe
08:55

08:00 Morareni
08:55

09:00 Timisesti
08:55

12:00 Roman
09:00

14:10 Comanesti
09:00

06:00 Lancram 06:00 Brasov 06:00 Brasov 06:00 Lancram 06:00 Morareni
09:00

08:00 Brasov 08:00 Lancram 08:00 Reghin
09:00

09:00 Deva 09:00 Pitesti 09:00 Deva 09:00 Dumbrava 09:00 Pitesti
09:00

10:00 Pitesti 10:00 Harlau 10:00 Deva
09:00

06:00 Reghin
09:05

08:00 Medias
09:05

09:00 Targu Neamt
09:05

14:10 Targu Jiu
09:10

06:00 Targu Secuiesc 06:00 Medias 06:00 Targu Secuiesc
09:10

08:00 Sighisoara 08:00 Targu Secuiesc
09:10

09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Piatra Neamt 09:00 Ramnicu Sarat
09:10

10:00 Ramnicu Sarat 10:00 Targu Frumos
09:10

06:00 Sighisoara
09:15

08:00 Targu Mures
09:15

09:00 Bicaz
09:15

14:10 Campulung Moldovenesc
09:20

06:00 Sfantu Gheorghe 06:00 Sfantu Gheorghe
09:20

08:00 Falticeni 08:00 Sfantu Gheorghe
09:20

09:00 Campina 09:00 Campina
09:20

10:00 Campina 10:00 Pascani
09:20

08:00 Suceava
09:25
Giltrans
17:40 Poiana Largului
09:30

14:10 Targu Ocna
09:30

06:00 Covasna 06:00 Covasna 06:00 Alba Iulia 06:00 Alba Iulia
09:30

08:00 Covasna 08:00 Alba Iulia
09:30

09:00 Sinaia 09:00 Poiana Largului 09:00 Sinaia
09:30

10:00 Sinaia 10:00 Motca
09:30
Giltrans
17:40 Hateg
09:35

14:10 Gheorgheni
09:35

09:00 Durau
09:35

14:10 Reghin
09:40

06:00 Targu Ocna 06:00 Targu Ocna 06:00 Teius 06:00 Teius
09:40

08:00 Targu Ocna 08:00 Teius
09:40

09:00 Predeal 09:00 Toplita 09:00 Predeal
09:40

10:00 Predeal 10:00 Cristesti
09:40
Giltrans
17:40 Sibiu
09:45

14:10 Drobeta Turnu Severin
09:45

08:00 Botosani
09:45

06:00 Onesti 06:00 Aiud 06:00 Aiud 06:00 Onesti
09:50

08:00 Aiud 08:00 Gura Humorului 08:00 Onesti
09:50

09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Miercurea Ciuc 09:00 Brasov 09:00 Brasov
09:50

10:00 Brasov 10:00 Timisesti
09:50

08:00 Campulung Moldovenesc
09:55

09:00 Morareni
09:55
Giltrans
17:40 Hunedoara
10:00

12:00 Bacau
10:00

14:10 Toplita Gara
10:00

06:00 Unirea 06:00 Targu Mures 06:00 Comanesti 06:00 Comanesti 06:00 Unirea
10:00

08:00 Iacobeni 08:00 Comanesti 08:00 Unirea
10:00

09:00 Targu Secuiesc 09:00 Targu Secuiesc 09:00 Reghin
10:00

10:00 Targu Secuiesc 10:00 Dumbrava
10:00

06:00 Falticeni
10:05

09:00 Sighisoara 09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Sfantu Gheorghe
10:05

10:00 Sfantu Gheorghe
10:05

14:10 Sighisoara
10:10

06:00 Suceava 06:00 Moinesti 06:00 Turda 06:00 Moinesti 06:00 Turda
10:10

08:00 Moinesti 08:00 Turda 08:00 Vatra Dornei
10:10

09:00 Covasna 09:00 Covasna
10:10

10:00 Covasna 10:00 Targu Neamt
10:10

14:10 Orastie
10:15

06:00 Dolhasca
10:15

08:00 Prundu Bargaului
10:15

09:00 Targu Mures
10:15

14:10 Deva
10:20

06:00 Fagaras 06:00 Fagaras 06:00 Veresti
10:20

08:00 Fagaras 08:00 Bistrita
10:20

09:00 Falticeni 09:00 Targu Ocna 09:00 Targu Ocna
10:20

10:00 Piatra Neamt 10:00 Targu Ocna
10:20

14:10 Caransebes
10:25

06:00 Darabani
10:25

08:00 Beclean
10:25

09:00 Suceava
10:25
Giltrans
17:40 Sebes
10:30

14:10 Targu Mures
10:30

06:00 Botosani 06:00 Vestem 06:00 Vestem
10:30

08:00 Vestem 08:00 Dej
10:30

09:00 Onesti 09:00 Onesti 09:00 Dolhasca
10:30

10:00 Bicaz 10:00 Onesti
10:30

14:10 Vatra Dornei
10:35

06:00 Gura Humorului
10:35

09:00 Veresti
10:35

06:00 Campulung Moldovenesc
10:40

09:00 Darabani 09:00 Comanesti 09:00 Comanesti
10:40

10:00 Sovata 10:00 Comanesti
10:40

06:00 Iacobeni
10:45

09:00 Botosani
10:45

06:00 Borsa
10:48

06:00 Ramnicu Valcea 06:00 Ramnicu Valcea
10:50

08:00 Ramnicu Valcea
10:50

09:00 Moinesti 09:00 Gura Humorului 09:00 Moinesti
10:50

10:00 Moinesti 10:00 Poiana Largului
10:50

09:00 Campulung Moldovenesc
10:55

12:00 Onesti
11:00

14:10 Resita
11:00

06:00 Vatra Dornei 06:00 Sibiu 06:00 Sibiu
11:00

08:00 Sibiu
11:00

09:00 Simeria 09:00 Iacobeni 09:00 Fagaras 09:00 Simeria 09:00 Fagaras
11:00

10:00 Simeria 10:00 Durau 10:00 Fagaras
11:00

06:00 Prundu Bargaului
11:05

10:00 Grinties
11:05

14:10 Blaj
11:10

06:00 Bistrita 06:00 Miercurea Sibiului 06:00 Miercurea Sibiului
11:10

08:00 Miercurea Sibiului
11:10

09:00 Vatra Dornei 09:00 Vestem 09:00 Vestem
11:10

10:00 Borsec 10:00 Vestem
11:10

14:10 Sibiu
11:15

06:00 Beclean
11:15

09:00 Prundu Bargaului
11:15

10:00 Toplita
11:15

06:00 Sighisoara 06:00 Baia Mare 06:00 Sighisoara
11:20

08:00 Sighisoara
11:20

09:00 Ramnicu Valcea 09:00 Bistrita 09:00 Orastie 09:00 Orastie 09:00 Ramnicu Valcea
11:20

10:00 Ramnicu Valcea 10:00 Miercurea Ciuc 10:00 Orastie
11:20

06:00 Dej
11:25

09:00 Beclean
11:25
Giltrans
17:40 Toplita
11:30

14:10 Medias
11:30

06:00 Medias 06:00 Cluj Napoca 06:00 Medias
11:30

08:00 Cluj Napoca 08:00 Medias
11:30

09:00 Dej 09:00 Sibiu 09:00 Sebes 09:00 Sibiu 09:00 Sebes
11:30

10:00 Sibiu 10:00 Sebes 10:00 Sfantu Gheorghe
11:30

14:10 Sebes
11:35

09:00 Lancram 09:00 Miercurea Sibiului 09:00 Lancram 09:00 Miercurea Sibiului
11:40

10:00 Miercurea Sibiului 10:00 Morareni 10:00 Lancram
11:40

09:00 Alba Iulia 09:00 Sighisoara 09:00 Alba Iulia 09:00 Sighisoara
11:50

10:00 Alba Iulia 10:00 Sighisoara 10:00 Sighisoara
11:50

10:00 Targu Mures
11:55
Giltrans
17:40 Deva
12:00

12:00 Targu Secuiesc
12:00

14:10 Alba Iulia
12:00

06:00 Cluj Napoca
12:00

08:00 Cluj Napoca
12:00

09:00 Medias 09:00 Medias 09:00 Cluj Napoca
12:00

10:00 Medias 10:00 Falticeni
12:00

08:00 Gilau
12:05

09:00 Gilau
12:05

10:00 Suceava
12:05

14:10 Bistrita
12:10

08:00 Huedin
12:10

09:00 Huedin 09:00 Teius 09:00 Teius
12:10

10:00 Teius
12:10

08:00 Negreni
12:15

09:00 Negreni
12:15

14:10 Lugoj
12:20

08:00 Alesd
12:20

09:00 Aiud 09:00 Aiud 09:00 Alesd
12:20

10:00 Aiud
12:20

10:00 Stefanesti
12:25
Giltrans
17:40 Reghin
12:30

14:10 Aiud
12:30

06:00 Gilau
12:30

09:00 Unirea 09:00 Unirea
12:30

10:00 Unirea 10:00 Botosani
12:30

14:10 Beclean
12:35

10:00 Gura Humorului
12:35

06:00 Huedin
12:40

09:00 Turda 09:00 Turda
12:40

10:00 Turda 10:00 Iacobeni
12:40

10:00 Borsa
12:45

10:00 Vatra Dornei
12:50

10:00 Prundu Bargaului
12:55

12:00 Sfantu Gheorghe
13:00

14:10 Dej
13:00

06:00 Negreni
13:00

10:00 Bistrita
13:00

06:00 Piatra Craiului
13:05

10:00 Beclean
13:05

10:00 Baia Mare
13:10

14:10 Turda
13:15

10:00 Dej
13:20
Giltrans
17:40 Alba Iulia
13:30

14:10 Gherla
13:30

10:00 Cluj Napoca
13:30

10:00 Cluj Napoca
13:40

10:00 Gilau
13:50

10:00 Huedin
13:55

12:00 Brasov
14:00

14:10 Cluj Napoca
14:00

06:00 Alesd
14:00

09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca
14:00

10:00 Negreni 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca
14:00

14:10 Timisoara
14:10

10:00 Piatra Craiului
14:10
Giltrans
17:40 Targu Mures
14:30

10:00 Beius
14:40
Giltrans
17:40 Aiud
14:45

10:00 Alesd
14:50
Giltrans
17:40 Ludus
15:00

12:00 Sighisoara
15:00

14:10 Huedin
15:00

06:00 Oradea
15:00
Giltrans
17:40 Turda
15:30
Giltrans
17:40 Cluj Napoca
16:00

12:00 Targu Mures
16:00

14:10 Arad
16:00

06:00 Bors
16:00

12:00 Ludus
16:30

12:00 Campia Turzii
17:00

14:10 Oradea
17:00

14:10 Nadlac
17:10

12:00 Turda
17:30
Giltrans
17:40 Huedin
18:00

12:00 Cluj Napoca
18:00

10:00 Oradea
18:00

12:00 Floresti
18:30

08:00 Oradea
18:30

09:00 Oradea
18:30

10:00 Bors
18:30

08:00 Bors
18:40
Giltrans
17:40 Alesd
19:00

12:00 Gilau
19:00

09:00 Bors
19:00
Giltrans
17:40 Oradea
19:30
Giltrans
17:40 Bors
19:45

12:00 Huedin
20:00

12:00 Alesd
21:00

12:00 Oradea
22:00

09:00 Budapesta
23:00

10:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.