La adresa - Mersul autobuzelor Bayreuth Germania

La adresa

Bayreuth, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
10:40
12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 15:05 Pascani 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 10:00 Moinesti 10:00 Alba Iulia 10:50 Covasna 10:10 Lancram 11:40 Predeal 11:30 Hateg 12:20 Ploiesti 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 12:55 Alexandria 09:00 Sibiu 09:00 Turda 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:55 Alexandria 15:10 Targu Frumos 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 10:10 Comanesti 10:20 Sebes 11:00 Sfantu Gheorghe 10:30 Orastie 11:50 Sinaia 11:40 Petrosani 12:30 Pitesti 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 13:00 Corabia 09:30 Ramnicu Valcea 09:10 Unirea 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 13:00 Corabia 14:55 Cristesti 15:15 Harlau 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 09:30 Aiud 10:20 Onesti 11:15 Calan 11:20 Targu Secuiesc 10:40 Simeria 12:00 Campina 11:50 Targu Jiu 13:10 Slobozia 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 13:10 Giurgiu 09:40 Vestem 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 14:25 Durau 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:10 Giurgiu 15:00 Motca 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 09:50 Fagaras 09:40 Teius 10:30 Targu Ocna 11:00 Deva 11:30 Brasov 11:05 Hunedoara 12:10 Ramnicu Sarat 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 12:50 Slatina (Olt) 08:40 Miercurea Sibiului 13:05 Turnu Magurele
13:20
13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 17:40 Husi 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei
14:20 Danytur
17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau
14:20 Danytur
02:30 Viena
14:45
22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat
15:40
13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud
15:45 Euro Michael Tour
16:55 Roznov 16:37 Pascani 16:00 Targu Neamt 12:00 Targu Mures 08:30 Huedin 19:00 Ramnicu Sarat 18:35 Barlad 18:15 Vaslui 17:55 Botosani 17:35 Suceava 16:50 Targu Frumos 16:35 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului 11:00 Ludus 06:30 Alesd 19:40 Braila 18:50 Tecuci 18:30 Husi 18:10 Comanesti 17:50 Iasi 17:30 Bacau 16:45 Gura Humorului 16:30 Roman 13:30 Toplita 10:30 Turda 05:30 Oradea 19:35 Galati 18:45 Focsani 18:25 Dorohoi 18:05 Bucuresti 17:45 Podu Iloaiei 17:15 Campina 17:10 Buhusi 16:40 Falticeni 16:05 Brasov 12:30 Reghin 09:30 Cluj Napoca 05:00 Bors 19:30 Buzau 18:40 Adjud 18:20 Onesti 18:00 Moinesti 17:40 Ploiesti
Sosiri
De la Ora

09:50 Constanta
00:05

11:20 Braila
00:10

09:50 Mangalia
00:10

09:50 Medgidia
00:15

09:50 Cernavoda
00:30

11:20 Galati
00:40

11:20 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
07:20 Targu Neamt
01:00

09:50 Giurgiu
01:00

09:50 Alexandria
01:05

09:50 Fetesti
01:10

09:50 Braila
01:20

11:20 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
07:20 Galati
01:30

09:50 Tulcea
01:30

11:20 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
07:20 Buzau
02:00

09:50 Calarasi
02:00

09:50 Galati
02:10

11:20 Focsani
02:15
Euro Michael Tour
07:20 Ramnicu Sarat
02:30

11:20 Adjud
02:45

11:20 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
07:20 Tecuci
03:00

09:50 Slobozia
03:00

09:50 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
07:20 Focsani
03:15

09:50 Ramnicu Sarat
03:20

11:20 Husi
03:30

09:50 Barlad
03:30

11:20 Dorohoi
03:35

11:20 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
07:20 Adjud
03:45
Danytur
08:00 Schwechat
03:50

09:50 Husi
03:50

11:20 Vaslui
04:00
Danytur
08:00 Viena
04:00
Euro Michael Tour
07:20 Barlad
04:00

09:50 Bucuresti
04:00

11:20 Comanesti
04:10

09:50 Buzau
04:10

11:20 Bucuresti
04:15

11:20 Moinesti
04:20

09:50 Focsani
04:20

11:20 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
07:20 Husi
04:30

09:50 Vaslui
04:30

11:20 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
07:20 Dorohoi
04:35

09:50 Harlau
04:40

11:20 Iasi
04:45
Euro Michael Tour
07:20 Onesti
04:45

11:05 Tulcea
04:50

11:20 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
08:00 Braila
05:00
Euro Michael Tour
07:20 Vaslui
05:00

09:50 Roman
05:00

10:05 Giurgiu 10:05 Giurgiu
05:00

11:05 Braila 11:05 Giurgiu 11:05 Giurgiu
05:00

11:20 Filiasi
05:05

11:20 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
07:20 Comanesti
05:10

09:50 Adjud
05:10

10:05 Turnu Magurele 10:05 Turnu Magurele
05:10

11:05 Galati 11:05 Turnu Magurele 11:05 Turnu Magurele
05:10

09:50 Bacau
05:15

11:20 Suceava
05:20
Euro Michael Tour
07:20 Moinesti
05:20

09:50 Slatina (Olt)
05:20

10:05 Corabia 10:05 Corabia
05:20

11:05 Tecuci 11:05 Corabia 11:05 Corabia
05:20

09:50 Radauti
05:25

11:20 Bacau
05:30
Danytur
08:00 Galati
05:30
Euro Michael Tour
07:20 Botosani
05:30

09:50 Iasi
05:30

10:05 Alexandria 10:05 Braila 10:05 Alexandria
05:30

11:05 Alexandria 11:05 Barlad 11:05 Alexandria
05:30

09:50 Dorohoi
05:35

10:05 Galati
05:35

11:20 Negresti
05:40

09:50 Targu Frumos
05:40

10:05 Slatina (Olt) 10:05 Slatina (Olt)
05:40

11:05 Slatina (Olt) 11:05 Husi 11:05 Slatina (Olt)
05:40

11:20 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
07:20 Iasi
05:45

09:50 Targoviste
05:45

11:05 Buzau
05:45

09:50 Urziceni
05:47

11:20 Constanta
05:50

09:50 Ploiesti
05:50

11:05 Focsani
05:50

09:50 Targu Neamt
05:55

09:50 Buhusi
05:57

09:50 Roznov
05:58

11:20 Campina
06:00
Danytur
08:00 Barlad
06:00
Euro Michael Tour
07:20 Podu Iloaiei
06:00

09:50 Piatra Neamt
06:00

10:05 Constanta 10:05 Craiova 10:05 Craiova 10:05 Constanta
06:00

11:05 Craiova 11:05 Marasesti 11:05 Constanta 11:05 Craiova 11:05 Constanta
06:00

11:20 Buhusi
06:05

10:05 Mangalia 10:05 Mangalia
06:05

11:05 Mangalia 11:05 Mangalia
06:05

11:20 Roznov
06:10
Danytur
08:00 Husi
06:10

09:50 Onesti
06:10

10:05 Filiasi 10:05 Filiasi
06:10

11:05 Filiasi 11:05 Filiasi 11:05 Adjud
06:10

11:20 Targu Frumos
06:15

10:05 Medgidia 10:05 Medgidia
06:15

11:05 Medgidia 11:05 Medgidia
06:15

11:20 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
07:20 Suceava
06:20

09:50 Botosani
06:20

10:05 Rovinari 10:05 Rovinari 10:05 Hirsova 10:05 Hirsova
06:20

11:05 Rovinari 11:05 Hirsova 11:05 Rovinari 11:05 Hirsova
06:20

10:05 Tandarei 10:05 Tandarei
06:25

11:05 Tandarei 11:05 Tandarei
06:25

11:20 Falticeni
06:30
Euro Michael Tour
07:20 Bacau
06:30

09:50 Pascani
06:30

10:05 Isalnita 10:05 Slobozia 10:05 Slobozia 10:05 Isalnita
06:30

11:05 Sascut 11:05 Isalnita 11:05 Slobozia 11:05 Isalnita 11:05 Slobozia
06:30

11:20 Rovinari
06:35

11:20 Pascani
06:40

09:50 Craiova
06:40

10:05 Tecuci 10:05 Targu Carbunesti 10:05 Targu Carbunesti
06:40

11:05 Targu Carbunesti 11:05 Targu Carbunesti
06:40

11:20 Motca
06:45

10:05 Motru 10:05 Barlad 10:05 Motru
06:45

11:05 Motru 11:05 Motru
06:45

11:20 Piatra Neamt
06:50

09:50 Suceava
06:50

10:05 Resita 10:05 Resita 10:05 Husi
06:50

11:05 Bacau 11:05 Resita 11:05 Resita
06:50

11:20 Roman
06:55

10:05 Caransebes 10:05 Caransebes
06:55

11:05 Caransebes 11:05 Roman 11:05 Caransebes
06:55

11:20 Cristesti
07:00
Danytur
08:00 Vaslui
07:00

09:50 Filiasi
07:00

10:05 Bucuresti 10:05 Buzau 10:05 Lugoj 10:05 Lugoj 10:05 Bucuresti
07:00

11:05 Bucuresti 11:05 Lugoj 11:05 Vaslui 11:05 Bucuresti 11:05 Lugoj
07:00

11:20 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
07:20 Buhusi
07:05

10:05 Timisoara 10:05 Timisoara
07:05

11:05 Timisoara 11:05 Timisoara
07:05

11:20 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
07:20 Roznov
07:10

10:05 Focsani 10:05 Arad 10:05 Arad
07:10

11:05 Arad 11:05 Negresti 11:05 Arad
07:10
Euro Michael Tour
07:20 Targu Frumos
07:15
Euro Michael Tour
07:20 Gura Humorului
07:20

09:50 Pitesti
07:20

10:05 Targu Jiu 10:05 Targu Jiu
07:20

11:05 Iasi 11:05 Targu Jiu 11:05 Targu Jiu
07:20

10:05 Petrosani 10:05 Marasesti 10:05 Petrosani
07:25

11:05 Petrosani 11:05 Petrosani
07:25

11:20 Fetesti
07:30
Euro Michael Tour
07:20 Falticeni
07:30

09:50 Targu Secuiesc
07:30

10:05 Pitesti 10:05 Pitesti 10:05 Adjud 10:05 Hateg 10:05 Hateg
07:30

11:05 Pitesti 11:05 Podu Iloaiei 11:05 Pitesti 11:05 Hateg 11:05 Hateg
07:30

10:05 Sascut
07:35

11:05 Deleni
07:35
Euro Michael Tour
07:20 Pascani
07:40

10:05 Bacau 10:05 Calan 10:05 Calan
07:40

11:05 Hirlau 11:05 Calan 11:05 Calan
07:40

10:05 Roman
07:45
Euro Michael Tour
07:20 Piatra Neamt
07:50

10:05 Ploiesti 10:05 Hunedoara 10:05 Hunedoara 10:05 Vaslui 10:05 Ploiesti
07:50

11:05 Hunedoara 11:05 Ploiesti 11:05 Ploiesti 11:05 Hunedoara
07:50
Euro Michael Tour
07:20 Roman
07:55

11:05 Targu Frumos
07:55

11:20 Targu Neamt
08:00
Danytur
08:00 Negresti
08:00

09:50 Brasov
08:00

10:05 Deva 10:05 Negresti 10:05 Ramnicu Sarat 10:05 Deva 10:05 Ramnicu Sarat
08:00

11:05 Deva 11:05 Ramnicu Sarat 11:05 Deva 11:05 Pascani 11:05 Ramnicu Sarat
08:00

10:05 Iasi
08:05

09:50 Bicaz
08:10

10:05 Podu Iloaiei 10:05 Campina 10:05 Campina
08:10

11:05 Motca 11:05 Campina 11:05 Campina
08:10

09:50 Ramnicu Valcea
08:15

10:05 Deleni
08:15

11:05 Cristesti
08:15

09:50 Falticeni
08:20

10:05 Harlau 10:05 Sinaia 10:05 Sinaia
08:20

11:05 Timisesti 11:05 Sinaia 11:05 Sinaia
08:20

10:05 Targu Frumos
08:25

11:05 Dumbrava
08:25

11:20 Fagaras
08:30

09:50 Gura Humorului
08:30

10:05 Pascani 10:05 Simeria 10:05 Predeal 10:05 Simeria 10:05 Predeal
08:30

11:05 Targu Neamt 11:05 Predeal 11:05 Simeria 11:05 Predeal 11:05 Simeria
08:30

11:20 Petrosani
08:35

10:05 Motca
08:35

09:50 Moinesti
08:40

10:05 Orastie 10:05 Cristesti 10:05 Orastie
08:40

11:05 Orastie 11:05 Orastie
08:40

09:50 Fagaras
08:45

10:05 Timisesti
08:45

10:05 Sebes 10:05 Sebes 10:05 Targu Neamt
08:50

11:05 Sebes 11:05 Sebes 11:05 Piatra Neamt
08:50

10:05 Piatra Neamt
08:55
Danytur
08:00 Roman
09:00

09:50 Comanesti
09:00

10:05 Brasov 10:05 Bicaz 10:05 Brasov 10:05 Lancram 10:05 Lancram
09:00

11:05 Brasov 11:05 Bicaz 11:05 Lancram 11:05 Brasov 11:05 Lancram
09:00

09:50 Targu Jiu
09:10

10:05 Poiana Largului 10:05 Targu Secuiesc 10:05 Targu Secuiesc
09:10

11:05 Targu Secuiesc 11:05 Poiana Largului 11:05 Targu Secuiesc
09:10

09:50 Campulung Moldovenesc
09:20

10:05 Sfantu Gheorghe 10:05 Durau 10:05 Sfantu Gheorghe
09:20

11:05 Durau 11:05 Sfantu Gheorghe 11:05 Sfantu Gheorghe
09:20

11:05 Toplita
09:25

11:20 Poiana Largului
09:30

09:50 Targu Ocna
09:30

10:05 Alba Iulia 10:05 Covasna 10:05 Alba Iulia 10:05 Toplita 10:05 Covasna
09:30

11:05 Covasna 11:05 Alba Iulia 11:05 Covasna 11:05 Miercurea Ciuc 11:05 Alba Iulia
09:30

11:20 Hateg
09:35

09:50 Gheorgheni
09:35

11:05 Sfantu Gheorghe
09:35

11:05 Morareni
09:38

09:50 Reghin
09:40

10:05 Targu Ocna 10:05 Teius 10:05 Morareni 10:05 Targu Ocna 10:05 Teius
09:40

11:05 Targu Ocna 11:05 Teius 11:05 Targu Ocna 11:05 Teius
09:40

11:05 Reghin
09:41

11:05 Medias
09:44

11:20 Sibiu
09:45

09:50 Drobeta Turnu Severin
09:45

10:05 Reghin
09:45

11:05 Sighisoara
09:48

10:05 Onesti 10:05 Aiud 10:05 Targu Mures 10:05 Onesti 10:05 Aiud
09:50

11:05 Onesti 11:05 Aiud 11:05 Onesti 11:05 Aiud
09:50

11:05 Targu Mures
09:55

11:20 Hunedoara
10:00
Danytur
08:00 Bacau
10:00

09:50 Toplita Gara
10:00

10:05 Unirea 10:05 Falticeni 10:05 Comanesti 10:05 Unirea 10:05 Comanesti
10:00

11:05 Falticeni 11:05 Unirea 11:05 Comanesti 11:05 Unirea 11:05 Comanesti
10:00

10:05 Suceava
10:05

11:05 Suceava
10:05

09:50 Sighisoara
10:10

10:05 Turda 10:05 Moinesti 10:05 Turda 10:05 Moinesti 10:05 Dolhasca
10:10

11:05 Moinesti 11:05 Turda 11:05 Moinesti 11:05 Turda
10:10

09:50 Orastie
10:15

09:50 Deva
10:20

10:05 Fagaras 10:05 Fagaras 10:05 Veresti
10:20

11:05 Fagaras 11:05 Fagaras
10:20

09:50 Caransebes
10:25

10:05 Darabani
10:25

11:20 Sebes
10:30
Euro Michael Tour
07:20 Poiana Largului
10:30

09:50 Targu Mures
10:30

10:05 Vestem 10:05 Botosani 10:05 Vestem
10:30

11:05 Vestem 11:05 Botosani 11:05 Vestem
10:30

09:50 Vatra Dornei
10:35

10:05 Gura Humorului
10:40

11:05 Gura Humorului
10:40

10:05 Ramnicu Valcea 10:05 Ramnicu Valcea
10:50

11:05 Ramnicu Valcea 11:05 Ramnicu Valcea
10:50

10:05 Campulung Moldovenesc
10:55

11:05 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
08:00 Onesti
11:00

09:50 Resita
11:00

10:05 Sibiu 10:05 Iacobeni 10:05 Sibiu
11:00

11:05 Sibiu 11:05 Iacobeni 11:05 Sibiu
11:00

10:05 Vatra Dornei
11:05

11:05 Vatra Dornei
11:05

09:50 Blaj
11:10

10:05 Miercurea Sibiului 10:05 Miercurea Sibiului 10:05 Prundu Bargaului
11:10

11:05 Miercurea Sibiului 11:05 Prundu Bargaului 11:05 Miercurea Sibiului
11:10

09:50 Sibiu
11:15

10:05 Sighisoara 10:05 Bistrita 10:05 Sighisoara
11:20

11:05 Sighisoara 11:05 Sighisoara 11:05 Bistrita
11:20

11:20 Toplita
11:30
Euro Michael Tour
07:20 Oradea
11:30

09:50 Medias
11:30

10:05 Medias 10:05 Medias 10:05 Beclean
11:30

11:05 Medias 11:05 Beclean 11:05 Medias
11:30

09:50 Sebes
11:35

10:05 Dej
11:40

11:05 Dej
11:40

10:05 Cluj Napoca
11:45

11:05 Cluj Napoca
11:45

11:20 Deva
12:00
Danytur
08:00 Targu Secuiesc
12:00

09:50 Alba Iulia
12:00

10:05 Cluj Napoca
12:00

11:05 Cluj Napoca
12:00

09:50 Bistrita
12:10

10:05 Gilau
12:15

09:50 Lugoj
12:20

11:20 Reghin
12:30
Euro Michael Tour
07:20 Toplita
12:30

09:50 Aiud
12:30

09:50 Beclean
12:35
Danytur
08:00 Sfantu Gheorghe
13:00

09:50 Dej
13:00

09:50 Turda
13:15

11:05 Gilau
13:15

11:20 Alba Iulia
13:30
Euro Michael Tour
07:20 Reghin
13:30

09:50 Gherla
13:30

10:05 Huedin
13:30

11:05 Huedin
13:30

11:05 Negreni
13:50
Danytur
08:00 Brasov
14:00

09:50 Cluj Napoca
14:00

09:50 Timisoara
14:10

11:20 Targu Mures
14:30
Euro Michael Tour
07:20 Targu Mures
14:30

11:20 Aiud
14:45
Euro Michael Tour
07:20 Aiud
14:45

10:05 Negreni
14:50

10:05 Alesd
14:55

11:20 Ludus
15:00
Danytur
08:00 Sighisoara
15:00
Euro Michael Tour
07:20 Ludus
15:00

09:50 Huedin
15:00

11:20 Turda
15:30
Euro Michael Tour
07:20 Turda
15:30

11:20 Cluj Napoca
16:00
Danytur
08:00 Targu Mures
16:00
Euro Michael Tour
07:20 Cluj Napoca
16:00

09:50 Arad
16:00
Danytur
08:00 Ludus
16:30

11:05 Alesd
16:55
Danytur
08:00 Campia Turzii
17:00

09:50 Oradea
17:00

09:50 Nadlac
17:10
Danytur
08:00 Turda
17:30

11:20 Huedin
18:00
Danytur
08:00 Cluj Napoca
18:00
Euro Michael Tour
07:20 Huedin
18:00

11:05 Oradea
18:00

10:05 Oradea
18:15
Danytur
08:00 Floresti
18:30

10:05 Bors
18:30

11:05 Bors
18:30

11:20 Alesd
19:00
Danytur
08:00 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
07:20 Alesd
19:00

11:20 Oradea
19:30

11:20 Bors
19:45
Euro Michael Tour
07:20 Bors
19:45
Danytur
08:00 Huedin
20:00
Danytur
08:00 Alesd
21:00
Danytur
08:00 Oradea
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.