La adresa - Mersul autobuzelor Bamberg Germania

La adresa

Bamberg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
14:00 Danytur
17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau
14:00 Danytur
02:30 Viena
14:25
17:40 Husi 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 14:00 Constanta 11:40 Predeal 13:20 Tandarei 12:20 Ploiesti 08:40 Miercurea Sibiului 12:55 Alexandria 09:50 Fagaras 09:00 Turda 10:30 Targu Ocna 10:00 Alba Iulia 11:30 Brasov 10:10 Lancram 12:10 Ramnicu Sarat 11:30 Hateg 12:50 Slatina (Olt) 12:30 Isalnita 13:05 Turnu Magurele 12:00 Arad 09:40 Teius 12:20 Resita 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 13:50 Mangalia 15:26 Morareni 13:00 Bucuresti 07:35 Negreni 09:00 Sibiu 15:40 Durau 10:00 Moinesti 15:14 Medias 10:50 Covasna 17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 13:50 Mangalia 11:50 Sinaia 13:00 Bucuresti 12:30 Pitesti 09:00 Sibiu 13:00 Corabia 10:00 Moinesti 09:10 Unirea 10:50 Covasna 10:20 Sebes 11:40 Predeal 10:30 Orastie 12:20 Ploiesti 11:40 Petrosani 12:55 Alexandria 12:35 Rovinari 09:00 Turda 12:05 Timisoara 10:00 Alba Iulia 12:25 Motru 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 13:40 Medgidia 15:45 Poiana Largului 08:10 Medias 07:40 Huedin 09:30 Ramnicu Valcea 14:30 Vatra Dornei 10:10 Comanesti 15:31 Miercurea Ciuc 11:00 Sfantu Gheorghe 17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 13:40 Medgidia 12:00 Campina 08:10 Medias 13:10 Slobozia 09:30 Ramnicu Valcea 13:10 Giurgiu 10:10 Comanesti 09:30 Aiud 11:00 Sfantu Gheorghe 11:15 Calan 11:50 Sinaia 10:40 Simeria 12:30 Pitesti 11:50 Targu Jiu 13:00 Corabia 12:40 Filiasi 09:10 Unirea 12:10 Lugoj 10:20 Sebes 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 13:30 Harsova 07:25 Oradea 08:30 Sighisoara 07:55 Gilau 09:40 Vestem 07:20 Bors 10:20 Onesti 15:29 Sfantu Gheorghe 11:20 Targu Secuiesc 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 11:30 Brasov 13:30 Harsova 12:10 Ramnicu Sarat 08:30 Sighisoara 12:50 Slatina (Olt) 09:40 Vestem 13:05 Turnu Magurele 10:20 Onesti 09:40 Teius 11:20 Targu Secuiesc 11:00 Deva 12:00 Campina 11:05 Hunedoara 13:10 Slobozia 11:55 Targu Carbunesti 13:10 Giurgiu 12:45 Craiova 09:30 Aiud 12:15 Caransebes 11:15 Calan 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 14:00 Constanta 15:23 Reghin 13:20 Tandarei 07:30 Alesd 08:40 Miercurea Sibiului 08:00 Cluj Napoca 09:50 Fagaras 15:17 Sighisoara 10:30 Targu Ocna 18:10 Tulcea
14:42
22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad
15:25
04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie
15:42 Euro Michael Tour
16:37 Pascani 16:00 Targu Neamt 12:00 Targu Mures 08:30 Huedin 19:00 Ramnicu Sarat 18:35 Barlad 18:15 Vaslui 17:55 Botosani 17:35 Suceava 16:55 Roznov 16:35 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului 11:00 Ludus 06:30 Alesd 19:40 Braila 18:50 Tecuci 18:30 Husi 18:10 Comanesti 17:50 Iasi 17:30 Bacau 16:50 Targu Frumos 16:30 Roman 13:30 Toplita 10:30 Turda 05:30 Oradea 19:35 Galati 18:45 Focsani 18:25 Dorohoi 18:05 Bucuresti 17:45 Podu Iloaiei 17:15 Campina 16:45 Gura Humorului 16:40 Falticeni 16:05 Brasov 12:30 Reghin 09:30 Cluj Napoca 05:00 Bors 19:30 Buzau 18:40 Adjud 18:20 Onesti 18:00 Moinesti 17:40 Ploiesti 17:10 Buhusi
Sosiri
De la Ora

10:10 Constanta
00:05

11:35 Braila
00:10

10:10 Mangalia
00:10

10:10 Medgidia
00:15

10:10 Cernavoda
00:30

11:35 Galati
00:40

11:35 Buzau
01:00

10:10 Giurgiu
01:00

10:10 Alexandria
01:05

10:10 Fetesti
01:10

10:10 Braila
01:20

11:35 Ramnicu Sarat
01:30

10:10 Tulcea
01:30

11:35 Tecuci
01:55

10:10 Calarasi
02:00

10:10 Galati
02:10

11:35 Focsani
02:15

11:35 Adjud
02:45

11:35 Barlad
03:00

10:10 Slobozia
03:00

10:10 Tecuci
03:10

10:10 Ramnicu Sarat
03:20

11:35 Husi
03:30

10:10 Barlad
03:30

11:35 Dorohoi
03:35

11:35 Onesti
03:45
Danytur
09:00 Schwechat
03:50

10:10 Husi
03:50

11:35 Vaslui
04:00
Danytur
09:00 Viena
04:00

10:10 Bucuresti
04:00

11:35 Comanesti
04:10

10:10 Buzau
04:10

11:35 Bucuresti
04:15

11:35 Moinesti
04:20

10:10 Focsani
04:20

11:35 Botosani
04:30

10:10 Vaslui
04:30

11:35 Craiova
04:35

10:10 Harlau
04:40

11:35 Iasi
04:45

11:00 Tulcea
04:50

11:35 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
09:00 Braila
05:00

10:10 Roman
05:00

11:00 Braila 11:00 Giurgiu 11:00 Giurgiu
05:00

11:35 Filiasi
05:05

11:35 Ploiesti
05:10

10:10 Adjud
05:10

11:00 Turnu Magurele 11:00 Galati 11:00 Turnu Magurele
05:10

10:10 Bacau
05:15

11:35 Suceava
05:20

10:10 Slatina (Olt)
05:20

11:00 Tecuci 11:00 Corabia 11:00 Corabia
05:20

10:10 Radauti
05:25

11:35 Bacau
05:30
Danytur
09:00 Galati
05:30

10:10 Iasi
05:30

11:00 Alexandria 11:00 Barlad 11:00 Alexandria
05:30

10:10 Dorohoi
05:35

11:35 Negresti
05:40

10:10 Targu Frumos
05:40

11:00 Slatina (Olt) 11:00 Husi 11:00 Slatina (Olt)
05:40

11:35 Harlau
05:45

10:10 Targoviste
05:45

11:00 Buzau
05:45

10:10 Urziceni
05:47

11:35 Constanta
05:50

10:10 Ploiesti
05:50

11:00 Focsani
05:50

10:10 Targu Neamt
05:55

10:10 Buhusi
05:57

10:10 Roznov
05:58

11:35 Campina
06:00
Danytur
09:00 Barlad
06:00

10:10 Piatra Neamt
06:00

11:00 Craiova 11:00 Marasesti 11:00 Constanta 11:00 Craiova 11:00 Constanta
06:00

11:35 Buhusi
06:05

11:00 Mangalia 11:00 Mangalia
06:05

11:35 Roznov
06:10
Danytur
09:00 Husi
06:10

10:10 Onesti
06:10

11:00 Adjud 11:00 Filiasi 11:00 Filiasi
06:10

11:35 Targu Frumos
06:15

11:00 Medgidia 11:00 Medgidia
06:15

11:35 Gura Humorului
06:20

10:10 Botosani
06:20

11:00 Rovinari 11:00 Hirsova 11:00 Rovinari 11:00 Hirsova
06:20

11:00 Tandarei 11:00 Tandarei
06:25

11:35 Falticeni
06:30

10:10 Pascani
06:30

11:00 Isalnita 11:00 Slobozia 11:00 Isalnita 11:00 Slobozia 11:00 Sascut
06:30

11:35 Rovinari
06:35

11:35 Pascani
06:40

10:10 Craiova
06:40

11:00 Targu Carbunesti 11:00 Targu Carbunesti
06:40

11:35 Motca
06:45

11:00 Motru 11:00 Motru
06:45

11:35 Piatra Neamt
06:50

10:10 Suceava
06:50

11:00 Bacau 11:00 Resita 11:00 Resita
06:50

11:35 Roman
06:55

11:00 Roman 11:00 Caransebes 11:00 Caransebes
06:55

11:35 Cristesti
07:00
Danytur
09:00 Vaslui
07:00

10:10 Filiasi
07:00

11:00 Lugoj 11:00 Vaslui 11:00 Bucuresti 11:00 Bucuresti 11:00 Lugoj
07:00

11:35 Targu Jiu
07:05

11:00 Timisoara 11:00 Timisoara
07:05

11:35 Brasov
07:10

11:00 Arad 11:00 Negresti 11:00 Arad
07:10

10:10 Pitesti
07:20

11:00 Targu Jiu 11:00 Targu Jiu 11:00 Iasi
07:20

11:00 Petrosani 11:00 Petrosani
07:25

11:35 Fetesti
07:30

10:10 Targu Secuiesc
07:30

11:00 Podu Iloaiei 11:00 Hateg 11:00 Pitesti 11:00 Hateg 11:00 Pitesti
07:30

11:00 Deleni
07:35

11:00 Hirlau 11:00 Calan 11:00 Calan
07:40

11:00 Ploiesti 11:00 Ploiesti 11:00 Hunedoara 11:00 Hunedoara
07:50

11:00 Targu Frumos
07:55

11:35 Targu Neamt
08:00
Danytur
09:00 Negresti
08:00

10:10 Brasov
08:00

11:00 Deva 11:00 Ramnicu Sarat 11:00 Ramnicu Sarat 11:00 Deva 11:00 Pascani
08:00

10:10 Bicaz
08:10

11:00 Campina 11:00 Campina 11:00 Motca
08:10

10:10 Ramnicu Valcea
08:15

11:00 Cristesti
08:15

10:10 Falticeni
08:20

11:00 Timisesti 11:00 Sinaia 11:00 Sinaia
08:20

11:00 Dumbrava
08:25

11:35 Fagaras
08:30

10:10 Gura Humorului
08:30

11:00 Predeal 11:00 Simeria 11:00 Predeal 11:00 Simeria 11:00 Targu Neamt
08:30

11:35 Petrosani
08:35

10:10 Moinesti
08:40

11:00 Orastie 11:00 Orastie
08:40

10:10 Fagaras
08:45

11:00 Piatra Neamt 11:00 Sebes 11:00 Sebes
08:50
Danytur
09:00 Roman
09:00

10:10 Comanesti
09:00

11:00 Bicaz 11:00 Lancram 11:00 Brasov 11:00 Lancram 11:00 Brasov
09:00

10:10 Targu Jiu
09:10

11:00 Targu Secuiesc 11:00 Poiana Largului 11:00 Targu Secuiesc
09:10

10:10 Campulung Moldovenesc
09:20

11:00 Durau 11:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Sfantu Gheorghe
09:20

11:00 Toplita
09:25

11:35 Poiana Largului
09:30

10:10 Targu Ocna
09:30

11:00 Covasna 11:00 Alba Iulia 11:00 Miercurea Ciuc 11:00 Covasna 11:00 Alba Iulia
09:30

11:35 Hateg
09:35

10:10 Gheorgheni
09:35

11:00 Sfantu Gheorghe
09:35

11:00 Morareni
09:38

10:10 Reghin
09:40

11:00 Teius 11:00 Targu Ocna 11:00 Teius 11:00 Targu Ocna
09:40

11:00 Reghin
09:41

11:00 Medias
09:44

11:35 Sibiu
09:45

10:10 Drobeta Turnu Severin
09:45

11:00 Sighisoara
09:48

11:00 Onesti 11:00 Aiud 11:00 Onesti 11:00 Aiud
09:50

11:00 Targu Mures
09:55

11:35 Hunedoara
10:00
Danytur
09:00 Bacau
10:00

10:10 Toplita Gara
10:00

11:00 Comanesti 11:00 Unirea 11:00 Falticeni 11:00 Comanesti 11:00 Unirea
10:00

11:00 Suceava
10:05

10:10 Sighisoara
10:10

11:00 Moinesti 11:00 Turda 11:00 Moinesti 11:00 Turda
10:10

10:10 Orastie
10:15

10:10 Deva
10:20

11:00 Fagaras 11:00 Fagaras
10:20

10:10 Caransebes
10:25

11:35 Sebes
10:30

10:10 Targu Mures
10:30

11:00 Botosani 11:00 Vestem 11:00 Vestem
10:30

10:10 Vatra Dornei
10:35

11:00 Gura Humorului
10:40

11:00 Ramnicu Valcea 11:00 Ramnicu Valcea
10:50

11:00 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
09:00 Onesti
11:00

10:10 Resita
11:00

11:00 Sibiu 11:00 Iacobeni 11:00 Sibiu
11:00

11:00 Vatra Dornei
11:05

10:10 Blaj
11:10

11:00 Miercurea Sibiului 11:00 Prundu Bargaului 11:00 Miercurea Sibiului
11:10

10:10 Sibiu
11:15

11:00 Sighisoara 11:00 Bistrita 11:00 Sighisoara
11:20

11:35 Toplita
11:30

10:10 Medias
11:30

11:00 Medias 11:00 Beclean 11:00 Medias
11:30

10:10 Sebes
11:35

11:00 Dej
11:40

11:00 Cluj Napoca
11:45

11:35 Deva
12:00
Danytur
09:00 Targu Secuiesc
12:00

10:10 Alba Iulia
12:00

11:00 Cluj Napoca
12:00

10:10 Bistrita
12:10

10:10 Lugoj
12:20

11:35 Reghin
12:30

10:10 Aiud
12:30

10:10 Beclean
12:35
Danytur
09:00 Sfantu Gheorghe
13:00

10:10 Dej
13:00

10:10 Turda
13:15

11:00 Gilau
13:15

11:35 Alba Iulia
13:30

10:10 Gherla
13:30

11:00 Huedin
13:30

11:00 Negreni
13:50
Danytur
09:00 Brasov
14:00

10:10 Cluj Napoca
14:00

10:10 Timisoara
14:10

11:35 Targu Mures
14:30

11:35 Aiud
14:45

11:35 Ludus
15:00
Danytur
09:00 Sighisoara
15:00

10:10 Huedin
15:00

11:35 Turda
15:30

11:35 Cluj Napoca
16:00
Danytur
09:00 Targu Mures
16:00

10:10 Arad
16:00
Danytur
09:00 Ludus
16:30

11:00 Alesd
16:55
Danytur
09:00 Campia Turzii
17:00

10:10 Oradea
17:00

10:10 Nadlac
17:10
Danytur
09:00 Turda
17:30

11:35 Huedin
18:00
Danytur
09:00 Cluj Napoca
18:00

11:00 Oradea
18:00
Danytur
09:00 Floresti
18:30

11:00 Bors
18:30

11:35 Alesd
19:00
Danytur
09:00 Gilau
19:00

11:35 Oradea
19:30

11:35 Bors
19:45
Danytur
09:00 Huedin
20:00
Danytur
09:00 Alesd
21:00
Danytur
09:00 Oradea
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.