Balingen - Mersul autobuzelor Balingen Germania

Balingen

Balingen, Germania

Adresă: Bahnhofstraße

Plecări
Ora Către
16:50
11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras
Sosiri
De la Ora

10:30 Tulcea
04:00

10:30 Braila
04:30

08:00 Tulcea
04:50

08:00 Braila 08:00 Giurgiu 08:00 Giurgiu
05:00

10:30 Galati
05:00

08:00 Galati 08:00 Turnu Magurele 08:00 Turnu Magurele
05:10

08:00 Corabia 08:00 Tecuci 08:00 Corabia
05:20

08:00 Alexandria 08:00 Barlad 08:00 Alexandria
05:30

08:00 Husi 08:00 Slatina (Olt) 08:00 Slatina (Olt)
05:40

08:00 Buzau
05:45

08:00 Focsani
05:50

08:00 Constanta 08:00 Craiova 08:00 Marasesti 08:00 Constanta 08:00 Craiova
06:00

10:30 Constanta 10:30 Giurgiu 10:30 Tecuci 10:30 Constanta 10:30 Giurgiu
06:00

08:00 Mangalia 08:00 Mangalia
06:05

08:00 Filiasi 08:00 Filiasi 08:00 Adjud
06:10

10:30 Turnu Magurele 10:30 Barlad 10:30 Turnu Magurele
06:10

08:00 Medgidia 08:00 Medgidia
06:15

08:00 Rovinari 08:00 Hirsova 08:00 Rovinari 08:00 Hirsova
06:20

10:30 Corabia 10:30 Husi 10:30 Corabia
06:20

08:00 Tandarei 08:00 Tandarei
06:25

08:00 Sascut 08:00 Isalnita 08:00 Slobozia 08:00 Isalnita 08:00 Slobozia
06:30

10:30 Mangalia 10:30 Alexandria 10:30 Buzau 10:30 Alexandria 10:30 Mangalia
06:30

08:00 Targu Carbunesti 08:00 Targu Carbunesti
06:40

10:30 Filiasi 10:30 Focsani 10:30 Filiasi 10:30 Medgidia 10:30 Medgidia
06:40

08:00 Motru 08:00 Motru
06:45

08:00 Resita 08:00 Resita 08:00 Bacau
06:50

10:30 Slatina (Olt) 10:30 Marasesti 10:30 Slatina (Olt) 10:30 Hirsova 10:30 Hirsova
06:50

08:00 Caransebes 08:00 Caransebes 08:00 Roman
06:55

10:30 Adjud
06:55

08:00 Bucuresti 08:00 Lugoj 08:00 Lugoj 08:00 Vaslui 08:00 Bucuresti
07:00

10:30 Tandarei 10:30 Tandarei 10:30 Sascut 10:30 Craiova 10:30 Craiova
07:00

08:00 Timisoara 08:00 Timisoara
07:05

10:30 Bacau
07:05

08:00 Arad 08:00 Arad 08:00 Negresti
07:10

10:30 Roman 10:30 Filiasi 10:30 Filiasi
07:10

10:30 Vaslui
07:15

08:00 Iasi 08:00 Targu Jiu 08:00 Targu Jiu
07:20

10:30 Rovinari 10:30 Rovinari 10:30 Negresti
07:20

08:00 Petrosani 08:00 Petrosani
07:25

08:00 Pitesti 08:00 Podu Iloaiei 08:00 Hateg 08:00 Pitesti 08:00 Hateg
07:30

10:30 Isalnita 10:30 Isalnita 10:30 Iasi
07:30

08:00 Deleni
07:35

10:30 Podu Iloaiei
07:35

08:00 Hirlau 08:00 Calan 08:00 Calan
07:40

10:30 Targu Carbunesti 10:30 Deleni 10:30 Targu Carbunesti
07:40

10:30 Motru 10:30 Harlau 10:30 Motru
07:45

08:00 Hunedoara 08:00 Ploiesti 08:00 Hunedoara 08:00 Ploiesti
07:50

10:30 Resita 10:30 Targu Frumos 10:30 Resita
07:50

08:00 Targu Frumos
07:55

10:30 Caransebes 10:30 Pascani 10:30 Caransebes
07:55

08:00 Deva 08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Pascani 08:00 Deva
08:00

10:30 Slobozia 10:30 Slobozia 10:30 Lugoj 10:30 Motca 10:30 Lugoj
08:00

10:30 Timisoara 10:30 Timisoara
08:05

08:00 Motca 08:00 Campina 08:00 Campina
08:10

10:30 Arad 10:30 Arad 10:30 Bucuresti 10:30 Cristesti 10:30 Bucuresti
08:10

08:00 Cristesti
08:15

10:30 Timisesti
08:15

08:00 Sinaia 08:00 Timisesti 08:00 Sinaia
08:20

10:30 Targu Jiu 10:30 Dumbrava 10:30 Targu Jiu
08:20

08:00 Dumbrava
08:25

10:30 Petrosani 10:30 Petrosani
08:25

08:00 Targu Neamt 08:00 Simeria 08:00 Simeria 08:00 Predeal 08:00 Predeal
08:30

10:30 Hateg 10:30 Hateg 10:30 Targu Neamt
08:30

10:30 Piatra Neamt
08:35

08:00 Orastie 08:00 Orastie
08:40

10:30 Bicaz 10:30 Calan 10:30 Calan
08:40

10:30 Poiana Largului
08:45

08:00 Sebes 08:00 Sebes 08:00 Piatra Neamt
08:50

10:30 Hunedoara 10:30 Hunedoara 10:30 Durau
08:50

10:30 Borsec
08:55

08:00 Brasov 08:00 Bicaz 08:00 Lancram 08:00 Brasov 08:00 Lancram
09:00

10:30 Pitesti 10:30 Toplita 10:30 Pitesti 10:30 Deva 10:30 Deva
09:00

10:30 Miercurea Ciuc
09:05

08:00 Targu Secuiesc 08:00 Poiana Largului 08:00 Targu Secuiesc
09:10

10:30 Ramnicu Sarat 10:30 Ramnicu Sarat 10:30 Sfantu Gheorghe
09:10

10:30 Morareni
09:15

08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Durau 08:00 Sfantu Gheorghe
09:20

10:30 Campina 10:30 Reghin 10:30 Campina
09:20

08:00 Toplita
09:25

10:30 Medias
09:25

08:00 Alba Iulia 08:00 Alba Iulia 08:00 Covasna 08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Covasna
09:30

10:30 Sinaia 10:30 Sighisoara 10:30 Sinaia
09:30

08:00 Sfantu Gheorghe
09:35

10:30 Targu Mures
09:35

08:00 Morareni
09:38

08:00 Teius 08:00 Targu Ocna 08:00 Targu Ocna 08:00 Teius
09:40

10:30 Predeal 10:30 Falticeni 10:30 Predeal
09:40

08:00 Reghin
09:41

08:00 Medias
09:44

10:30 Suceava
09:45

08:00 Sighisoara
09:48

08:00 Onesti 08:00 Aiud 08:00 Aiud 08:00 Onesti
09:50

10:30 Brasov 10:30 Veresti 10:30 Brasov
09:50

08:00 Targu Mures
09:55

10:30 Darabani
09:55

08:00 Falticeni 08:00 Comanesti 08:00 Unirea 08:00 Unirea 08:00 Comanesti
10:00

10:30 Botosani 10:30 Targu Secuiesc 10:30 Targu Secuiesc
10:00

08:00 Suceava
10:05

10:30 Gura Humorului 10:30 Sfantu Gheorghe 10:30 Sfantu Gheorghe
10:05

08:00 Turda 08:00 Turda 08:00 Moinesti 08:00 Moinesti
10:10

10:30 Covasna 10:30 Campulung Moldovenesc 10:30 Covasna
10:10

10:30 Iacobeni
10:15

08:00 Fagaras 08:00 Fagaras
10:20

10:30 Targu Ocna 10:30 Borsa 10:30 Targu Ocna
10:20

10:30 Vatra Dornei
10:25

08:00 Vestem 08:00 Botosani 08:00 Vestem
10:30

10:30 Onesti 10:30 Onesti 10:30 Prundu Bargaului
10:30

10:30 Beclean
10:35

08:00 Gura Humorului
10:40

10:30 Comanesti 10:30 Baia Mare 10:30 Comanesti
10:40

10:30 Dej
10:45

08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Ramnicu Valcea
10:50

10:30 Moinesti 10:30 Moinesti
10:50

08:00 Campulung Moldovenesc
10:55

10:30 Cluj Napoca
10:55

08:00 Sibiu 08:00 Iacobeni 08:00 Sibiu
11:00

10:30 Fagaras 10:30 Fagaras 10:30 Simeria 10:30 Simeria 10:30 Cluj Napoca
11:00

08:00 Vatra Dornei
11:05

08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Prundu Bargaului
11:10

10:30 Vestem 10:30 Vestem
11:10

08:00 Sighisoara 08:00 Sighisoara 08:00 Bistrita
11:20

10:30 Orastie 10:30 Ramnicu Valcea 10:30 Orastie 10:30 Ramnicu Valcea
11:20

08:00 Medias 08:00 Beclean 08:00 Medias
11:30

10:30 Sebes 10:30 Sebes 10:30 Sibiu 10:30 Sibiu
11:30

08:00 Dej
11:40

10:30 Miercurea Sibiului 10:30 Miercurea Sibiului 10:30 Lancram 10:30 Lancram
11:40

08:00 Cluj Napoca
11:45

10:30 Sighisoara 10:30 Sighisoara 10:30 Alba Iulia 10:30 Alba Iulia
11:50

08:00 Cluj Napoca
12:00

10:30 Medias 10:30 Gilau 10:30 Medias
12:00

10:30 Teius 10:30 Teius
12:10

10:30 Aiud 10:30 Aiud
12:20

10:30 Unirea 10:30 Unirea
12:30

10:30 Turda 10:30 Turda
12:40

10:30 Huedin
13:00

08:00 Gilau
13:15

08:00 Huedin
13:30

08:00 Negreni
13:50

10:30 Negreni 10:30 Cluj Napoca 10:30 Cluj Napoca 10:30 Cluj Napoca 10:30 Cluj Napoca
14:00

10:30 Piatra Craiului
15:00

10:30 Beius
15:30

10:30 Alesd
16:00

08:00 Alesd
16:55

08:00 Oradea
18:00

08:00 Bors
18:30

10:30 Oradea
18:30

10:30 Bors
18:40

10:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.