Baden-Baden - Mersul autobuzelor Baden-Baden Germania

Baden-Baden

Baden-Baden, Germania

Adresă: Ooser Bahnhofstraße 4

Plecări
Ora Către
15:35
12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj
16:20
18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe
Sosiri
De la Ora

11:00 Tulcea
04:00

11:00 Braila
04:30

08:40 Tulcea
04:50

08:40 Braila 08:40 Giurgiu 08:40 Giurgiu
05:00

11:00 Galati
05:00

08:40 Galati 08:40 Turnu Magurele 08:40 Turnu Magurele
05:10

08:40 Corabia 08:40 Tecuci 08:40 Corabia
05:20

08:40 Alexandria 08:40 Barlad 08:40 Alexandria
05:30

08:40 Husi 08:40 Slatina (Olt) 08:40 Slatina (Olt)
05:40

08:40 Buzau
05:45

08:40 Focsani
05:50

08:40 Constanta 08:40 Craiova 08:40 Marasesti 08:40 Constanta 08:40 Craiova
06:00

11:00 Giurgiu 11:00 Constanta 11:00 Constanta 11:00 Giurgiu 11:00 Tecuci
06:00

08:40 Mangalia 08:40 Mangalia
06:05

08:40 Filiasi 08:40 Filiasi 08:40 Adjud
06:10

11:00 Turnu Magurele 11:00 Barlad 11:00 Turnu Magurele
06:10

08:40 Medgidia 08:40 Medgidia
06:15

08:40 Rovinari 08:40 Rovinari 08:40 Hirsova 08:40 Hirsova
06:20

11:00 Corabia 11:00 Husi 11:00 Corabia
06:20

08:40 Tandarei 08:40 Tandarei
06:25

08:40 Sascut 08:40 Isalnita 08:40 Slobozia 08:40 Slobozia 08:40 Isalnita
06:30

11:00 Alexandria 11:00 Buzau 11:00 Mangalia 11:00 Alexandria 11:00 Mangalia
06:30

08:40 Targu Carbunesti 08:40 Targu Carbunesti
06:40

11:00 Medgidia 11:00 Filiasi 11:00 Medgidia 11:00 Focsani 11:00 Filiasi
06:40

08:40 Motru 08:40 Motru
06:45

08:40 Resita 08:40 Bacau 08:40 Resita
06:50

11:00 Hirsova 11:00 Marasesti 11:00 Slatina (Olt) 11:00 Hirsova 11:00 Slatina (Olt)
06:50

08:40 Caransebes 08:40 Roman 08:40 Caransebes
06:55

11:00 Adjud
06:55

08:40 Bucuresti 08:40 Lugoj 08:40 Vaslui 08:40 Bucuresti 08:40 Lugoj
07:00

11:00 Sascut 11:00 Tandarei 11:00 Craiova 11:00 Tandarei 11:00 Craiova
07:00

08:40 Timisoara 08:40 Timisoara
07:05

11:00 Bacau
07:05

08:40 Arad 08:40 Arad 08:40 Negresti
07:10

11:00 Filiasi 11:00 Filiasi 11:00 Roman
07:10

11:00 Vaslui
07:15

08:40 Targu Jiu 08:40 Iasi 08:40 Targu Jiu
07:20

11:00 Negresti 11:00 Rovinari 11:00 Rovinari
07:20

08:40 Petrosani 08:40 Petrosani
07:25

08:40 Pitesti 08:40 Podu Iloaiei 08:40 Hateg 08:40 Pitesti 08:40 Hateg
07:30

11:00 Isalnita 11:00 Iasi 11:00 Isalnita
07:30

08:40 Deleni
07:35

11:00 Podu Iloaiei
07:35

08:40 Hirlau 08:40 Calan 08:40 Calan
07:40

11:00 Deleni 11:00 Targu Carbunesti 11:00 Targu Carbunesti
07:40

11:00 Harlau 11:00 Motru 11:00 Motru
07:45

08:40 Hunedoara 08:40 Ploiesti 08:40 Hunedoara 08:40 Ploiesti
07:50

11:00 Resita 11:00 Targu Frumos 11:00 Resita
07:50

08:40 Targu Frumos
07:55

11:00 Pascani 11:00 Caransebes 11:00 Caransebes
07:55

08:40 Ramnicu Sarat 08:40 Deva 08:40 Ramnicu Sarat 08:40 Deva 08:40 Pascani
08:00

11:00 Slobozia 11:00 Lugoj 11:00 Motca 11:00 Lugoj 11:00 Slobozia
08:00

11:00 Timisoara 11:00 Timisoara
08:05

08:40 Motca 08:40 Campina 08:40 Campina
08:10

11:00 Bucuresti 11:00 Cristesti 11:00 Arad 11:00 Bucuresti 11:00 Arad
08:10

08:40 Cristesti
08:15

11:00 Timisesti
08:15

08:40 Sinaia 08:40 Timisesti 08:40 Sinaia
08:20

11:00 Targu Jiu 11:00 Dumbrava 11:00 Targu Jiu
08:20

08:40 Dumbrava
08:25

11:00 Petrosani 11:00 Petrosani
08:25

08:40 Targu Neamt 08:40 Simeria 08:40 Predeal 08:40 Predeal 08:40 Simeria
08:30

11:00 Hateg 11:00 Targu Neamt 11:00 Hateg
08:30

11:00 Piatra Neamt
08:35

08:40 Orastie 08:40 Orastie
08:40

11:00 Calan 11:00 Calan 11:00 Bicaz
08:40

11:00 Poiana Largului
08:45

08:40 Sebes 08:40 Sebes 08:40 Piatra Neamt
08:50

11:00 Durau 11:00 Hunedoara 11:00 Hunedoara
08:50

11:00 Borsec
08:55

08:40 Brasov 08:40 Brasov 08:40 Bicaz 08:40 Lancram 08:40 Lancram
09:00

11:00 Deva 11:00 Pitesti 11:00 Deva 11:00 Pitesti 11:00 Toplita
09:00

11:00 Miercurea Ciuc
09:05

08:40 Poiana Largului 08:40 Targu Secuiesc 08:40 Targu Secuiesc
09:10

11:00 Ramnicu Sarat 11:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Ramnicu Sarat
09:10

11:00 Morareni
09:15

08:40 Durau 08:40 Sfantu Gheorghe 08:40 Sfantu Gheorghe
09:20

11:00 Campina 11:00 Reghin 11:00 Campina
09:20

08:40 Toplita
09:25

11:00 Medias
09:25

08:40 Alba Iulia 08:40 Covasna 08:40 Covasna 08:40 Alba Iulia 08:40 Miercurea Ciuc
09:30

11:00 Sinaia 11:00 Sighisoara 11:00 Sinaia
09:30

08:40 Sfantu Gheorghe
09:35

11:00 Targu Mures
09:35

08:40 Morareni
09:38

08:40 Targu Ocna 08:40 Targu Ocna 08:40 Teius 08:40 Teius
09:40

11:00 Falticeni 11:00 Predeal 11:00 Predeal
09:40

08:40 Reghin
09:41

08:40 Medias
09:44

11:00 Suceava
09:45

08:40 Sighisoara
09:48

08:40 Aiud 08:40 Onesti 08:40 Onesti 08:40 Aiud
09:50

11:00 Brasov 11:00 Brasov 11:00 Veresti
09:50

08:40 Targu Mures
09:55

11:00 Darabani
09:55

08:40 Falticeni 08:40 Unirea 08:40 Comanesti 08:40 Comanesti 08:40 Unirea
10:00

11:00 Targu Secuiesc 11:00 Botosani 11:00 Targu Secuiesc
10:00

08:40 Suceava
10:05

11:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Gura Humorului
10:05

08:40 Turda 08:40 Moinesti 08:40 Moinesti 08:40 Turda
10:10

11:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Covasna 11:00 Covasna
10:10

11:00 Iacobeni
10:15

08:40 Fagaras 08:40 Fagaras
10:20

11:00 Targu Ocna 11:00 Targu Ocna 11:00 Borsa
10:20

11:00 Vatra Dornei
10:25

08:40 Vestem 08:40 Botosani 08:40 Vestem
10:30

11:00 Onesti 11:00 Prundu Bargaului 11:00 Onesti
10:30

11:00 Beclean
10:35

08:40 Gura Humorului
10:40

11:00 Comanesti 11:00 Baia Mare 11:00 Comanesti
10:40

11:00 Dej
10:45

08:40 Ramnicu Valcea 08:40 Ramnicu Valcea
10:50

11:00 Moinesti 11:00 Moinesti
10:50

08:40 Campulung Moldovenesc
10:55

11:00 Cluj Napoca
10:55

08:40 Sibiu 08:40 Sibiu 08:40 Iacobeni
11:00

11:00 Simeria 11:00 Fagaras 11:00 Cluj Napoca 11:00 Simeria 11:00 Fagaras
11:00

08:40 Vatra Dornei
11:05

08:40 Miercurea Sibiului 08:40 Miercurea Sibiului 08:40 Prundu Bargaului
11:10

11:00 Vestem 11:00 Vestem
11:10

08:40 Sighisoara 08:40 Sighisoara 08:40 Bistrita
11:20

11:00 Orastie 11:00 Ramnicu Valcea 11:00 Ramnicu Valcea 11:00 Orastie
11:20

08:40 Medias 08:40 Medias 08:40 Beclean
11:30

11:00 Sibiu 11:00 Sebes 11:00 Sibiu 11:00 Sebes
11:30

08:40 Dej
11:40

11:00 Lancram 11:00 Miercurea Sibiului 11:00 Lancram 11:00 Miercurea Sibiului
11:40

08:40 Cluj Napoca
11:45

11:00 Alba Iulia 11:00 Sighisoara 11:00 Alba Iulia 11:00 Sighisoara
11:50

08:40 Cluj Napoca
12:00

11:00 Gilau 11:00 Medias 11:00 Medias
12:00

11:00 Teius 11:00 Teius
12:10

11:00 Aiud 11:00 Aiud
12:20

11:00 Unirea 11:00 Unirea
12:30

11:00 Turda 11:00 Turda
12:40

11:00 Huedin
13:00

08:40 Gilau
13:15

08:40 Huedin
13:30

08:40 Negreni
13:50

11:00 Cluj Napoca 11:00 Cluj Napoca 11:00 Negreni 11:00 Cluj Napoca 11:00 Cluj Napoca
14:00

11:00 Piatra Craiului
15:00

11:00 Beius
15:30

11:00 Alesd
16:00

08:40 Alesd
16:55

08:40 Oradea
18:00

08:40 Bors
18:30

11:00 Oradea
18:30

11:00 Bors
18:40

11:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.