Baden-Baden - Mersul autobuzelor Baden-Baden Germania

Baden-Baden

Baden-Baden, Germania

Adresă: Ooser Bahnhofstraße 4

Plecări
Ora Către
13:50
16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 09:30 Huedin 11:30 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 14:00 Suceava 14:40 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:20 Predeal 17:00 Pitesti 17:40 Harsova 18:10 Medgidia 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 10:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:10 Falticeni 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 15:55 Ploiesti 16:30 Sinaia 17:10 Bucuresti 17:50 Slobozia 18:20 Constanta 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 08:00 Oradea 10:20 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:20 Targu Neamt 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:00 Urziceni 16:40 Targoviste 17:20 Tandarei 17:55 Cernavoda 18:30 Mangalia 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 09:00 Alesd 10:40 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:30 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:10 Campina 16:50 Ramnicu Valcea 17:30 Lehliu 18:00 Calarasi 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin
16:20 Romfour Romania
18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului
17:45
14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Pascani 15:00 Poiana Largului 13:30 Radauti 16:35 Braila 13:00 Prundu Bargaului 15:50 Podu Iloaiei 12:40 Dej 16:10 Barlad 11:30 Baia Mare 10:00 Alesd 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 13:40 Reghin 14:30 Adjud 14:20 Sovata 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:55 Targu Neamt 15:10 Vanatori 13:20 Gura Humorului 16:15 Tecuci 12:55 Nasaud 15:55 Iasi 12:30 Gherla 15:35 Botosani 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 13:50 Toplita 14:25 Bacau 14:30 Gheorgheni 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:50 Falticeni 16:40 Tulcea 13:10 Campulung Moldovenesc 16:25 Ianca 12:50 Bistrita 16:00 Vaslui 12:00 Cluj Napoca 11:10 Zalau 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Roman 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 14:50 Bicaz 13:40 Suceava 16:30 Galati 13:05 Vatra Dornei 16:20 Faurei 12:45 Beclean 16:05 Husi 11:40 Bontida 11:00 Huedin 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 13:30 Onesti 14:35 Marasesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:10 Targu Frumos 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu
Sosiri
De la Ora

07:10 Tulcea 07:10 Tulcea
01:15

08:40 Tulcea
01:15

07:10 Braila 07:10 Braila
01:20

08:40 Braila
01:20

07:10 Mangalia
02:00

07:10 Constanta 07:10 Galati 07:10 Galati
03:00

08:40 Galati
03:00

07:10 Medgidia 07:10 Ianca 07:10 Ianca
03:30

08:40 Ianca
03:30

07:10 Calarasi
03:40

07:10 Cernavoda
03:50

07:10 Slobozia
03:55
Romfour Romania
11:00 Tulcea
04:00

07:10 Harsova
04:00

07:10 Lehliu
04:10

07:10 Tandarei
04:20
Romfour Romania
11:00 Braila
04:30

07:10 Faurei 07:10 Faurei
04:30

08:40 Faurei
04:30

07:10 Tecuci 07:10 Tecuci
04:40

08:40 Tecuci
04:40

07:10 Barlad 07:10 Barlad
04:50

08:40 Barlad
04:50
Romfour Romania
11:00 Galati
05:00

07:10 Bucuresti
05:00

08:40 Mangalia
05:00

07:10 Pitesti
05:10

08:40 Constanta
05:10

08:40 Medgidia
05:20

07:10 Husi 07:10 Husi
05:30

08:40 Calarasi 08:40 Husi
05:30

07:10 Vaslui 07:10 Vaslui
05:40

08:40 Vaslui 08:40 Cernavoda
05:40

08:40 Slobozia
05:50
Romfour Romania
11:00 Tecuci 11:00 Giurgiu 11:00 Giurgiu 11:00 Constanta 11:00 Constanta
06:00

07:10 Ramnicu Valcea 07:10 Iasi 07:10 Giurgiu 07:10 Giurgiu 07:10 Iasi
06:00

08:40 Harsova 08:40 Iasi 08:40 Giurgiu
06:00
Romfour Romania
11:00 Turnu Magurele 11:00 Barlad 11:00 Turnu Magurele
06:10

07:10 Alexandria 07:10 Alexandria 07:10 Podu Iloaiei 07:10 Podu Iloaiei
06:10

08:40 Alexandria 08:40 Podu Iloaiei 08:40 Lehliu
06:10

07:10 Turnu Magurele 07:10 Turnu Magurele
06:15

08:40 Turnu Magurele
06:15
Romfour Romania
11:00 Husi 11:00 Corabia 11:00 Corabia
06:20

07:10 Caracal 07:10 Caracal 07:10 Harlau 07:10 Harlau
06:20

08:40 Tandarei 08:40 Caracal 08:40 Harlau
06:20
Romfour Romania
11:00 Mangalia 11:00 Buzau 11:00 Alexandria 11:00 Mangalia 11:00 Alexandria
06:30

07:10 Flamanzi 07:10 Flamanzi 07:10 Targoviste 07:10 Slatina (Olt) 07:10 Slatina (Olt)
06:30

08:40 Flamanzi 08:40 Bucuresti 08:40 Slatina (Olt)
06:30
Romfour Romania
11:00 Focsani 11:00 Filiasi 11:00 Medgidia 11:00 Filiasi 11:00 Medgidia
06:40

07:10 Botosani 07:10 Botosani 07:10 Sinaia
06:40

08:40 Pitesti 08:40 Botosani
06:40

07:10 Saveni 07:10 Saveni
06:45

08:40 Saveni
06:45
Romfour Romania
11:00 Slatina (Olt) 11:00 Hirsova 11:00 Hirsova 11:00 Slatina (Olt) 11:00 Marasesti
06:50

07:10 Darabani 07:10 Predeal 07:10 Darabani
06:50

08:40 Ramnicu Valcea 08:40 Darabani
06:50
Romfour Romania
11:00 Adjud
06:55
Romfour Romania
11:00 Sascut 11:00 Tandarei 11:00 Craiova 11:00 Craiova 11:00 Tandarei
07:00

07:10 Dorohoi 07:10 Campina 07:10 Craiova 07:10 Craiova 07:10 Dorohoi
07:00

08:40 Dorohoi 08:40 Craiova 08:40 Targoviste
07:00
Romfour Romania
11:00 Bacau
07:05
Romfour Romania
11:00 Filiasi 11:00 Filiasi 11:00 Roman
07:10

07:10 Vanatori 07:10 Urziceni 07:10 Vanatori 07:10 Filiasi 07:10 Filiasi
07:10

08:40 Filiasi 08:40 Sinaia 08:40 Vanatori
07:10
Romfour Romania
11:00 Vaslui
07:15
Romfour Romania
11:00 Rovinari 11:00 Rovinari 11:00 Negresti
07:20

07:10 Ploiesti 07:10 Drobeta Turnu Severin 07:10 Drobeta Turnu Severin
07:20

08:40 Predeal 08:40 Drobeta Turnu Severin
07:20
Romfour Romania
11:00 Isalnita 11:00 Iasi 11:00 Isalnita
07:30

07:10 Rovinari 07:10 Rovinari 07:10 Buzau
07:30

08:40 Rovinari 08:40 Campina
07:30
Romfour Romania
11:00 Podu Iloaiei
07:35
Romfour Romania
11:00 Targu Carbunesti 11:00 Deleni 11:00 Targu Carbunesti
07:40

07:10 Ramnicu Sarat 07:10 Resita 07:10 Resita
07:40

08:40 Resita 08:40 Urziceni
07:40
Romfour Romania
11:00 Motru 11:00 Harlau 11:00 Motru
07:45
Romfour Romania
11:00 Resita 11:00 Targu Frumos 11:00 Resita
07:50

07:10 Focsani 07:10 Caransebes 07:10 Caransebes
07:50

08:40 Caransebes 08:40 Ploiesti
07:50
Romfour Romania
11:00 Caransebes 11:00 Caransebes 11:00 Pascani
07:55
Romfour Romania
11:00 Slobozia 11:00 Slobozia 11:00 Lugoj 11:00 Motca 11:00 Lugoj
08:00

07:10 Marasesti 07:10 Targu Jiu 07:10 Targu Jiu
08:00

08:40 Buzau 08:40 Targu Jiu
08:00
Romfour Romania
11:00 Timisoara 11:00 Timisoara
08:05
Romfour Romania
11:00 Arad 11:00 Arad 11:00 Bucuresti 11:00 Cristesti 11:00 Bucuresti
08:10

07:10 Adjud 07:10 Bumbesti Jiu 07:10 Bumbesti Jiu
08:10

08:40 Bumbesti Jiu 08:40 Ramnicu Sarat
08:10
Romfour Romania
11:00 Timisesti
08:15
Romfour Romania
11:00 Targu Jiu 11:00 Targu Jiu 11:00 Dumbrava
08:20

07:10 Petrosani 07:10 Petrosani 07:10 Bacau
08:20

08:40 Petrosani 08:40 Focsani
08:20
Romfour Romania
11:00 Petrosani 11:00 Petrosani
08:25
Romfour Romania
11:00 Hateg 11:00 Hateg 11:00 Targu Neamt
08:30

07:10 Roman 07:10 Hateg 07:10 Hateg 07:10 Poiana Largului 07:10 Poiana Largului
08:30

08:40 Hateg 08:40 Marasesti 08:40 Poiana Largului
08:30
Romfour Romania
11:00 Piatra Neamt
08:35

07:10 Bicaz 07:10 Bicaz
08:35

08:40 Bicaz
08:35
Romfour Romania
11:00 Bicaz 11:00 Calan 11:00 Calan
08:40

07:10 Targu Frumos 07:10 Piatra Neamt 07:10 Hunedoara 07:10 Piatra Neamt 07:10 Hunedoara
08:40

08:40 Hunedoara 08:40 Adjud 08:40 Piatra Neamt
08:40
Romfour Romania
11:00 Poiana Largului
08:45
Romfour Romania
11:00 Hunedoara 11:00 Durau 11:00 Hunedoara
08:50

07:10 Pascani 07:10 Deva 07:10 Deva
08:50

08:40 Deva 08:40 Bacau
08:50
Romfour Romania
11:00 Borsec
08:55

07:10 Targu Neamt
08:55
Romfour Romania
11:00 Pitesti 11:00 Toplita 11:00 Deva 11:00 Pitesti 11:00 Deva
09:00

07:10 Falticeni 07:10 Lugoj 07:10 Lugoj 07:10 Gheorgheni 07:10 Gheorgheni
09:00

08:40 Lugoj 08:40 Roman 08:40 Gheorgheni
09:00
Romfour Romania
11:00 Miercurea Ciuc
09:05
Romfour Romania
11:00 Ramnicu Sarat 11:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Ramnicu Sarat
09:10

07:10 Sovata 07:10 Timisoara 07:10 Timisoara 07:10 Sovata 07:10 Suceava
09:10

08:40 Timisoara 08:40 Sovata 08:40 Targu Frumos
09:10
Romfour Romania
11:00 Morareni
09:15
Romfour Romania
11:00 Reghin 11:00 Campina 11:00 Campina
09:20

07:10 Radauti 07:10 Arad 07:10 Arad
09:20

08:40 Pascani 08:40 Arad
09:20
Romfour Romania
11:00 Medias
09:25
Romfour Romania
11:00 Sinaia 11:00 Sighisoara 11:00 Sinaia
09:30

07:10 Miercurea Ciuc 07:10 Miercurea Ciuc 07:10 Chisineu Cris 07:10 Chisineu Cris 07:10 Gura Humorului
09:30

08:40 Miercurea Ciuc 08:40 Chisineu Cris 08:40 Motca
09:30
Romfour Romania
11:00 Targu Mures
09:35
Romfour Romania
11:00 Predeal 11:00 Falticeni 11:00 Predeal
09:40

07:10 Campulung Moldovenesc 07:10 Odorheiu Secuiesc 07:10 Odorheiu Secuiesc
09:40

08:40 Targu Neamt 08:40 Odorheiu Secuiesc
09:40
Romfour Romania
11:00 Suceava
09:45
Romfour Romania
11:00 Brasov 11:00 Brasov 11:00 Veresti
09:50

07:10 Vatra Dornei 07:10 Salonta 07:10 Salonta 07:10 Toplita 07:10 Toplita
09:50

08:40 Falticeni 08:40 Salonta 08:40 Toplita
09:50
Romfour Romania
11:00 Darabani
09:55

07:10 Prundu Bargaului
09:55

08:40 Suceava
09:55
Romfour Romania
11:00 Targu Secuiesc 11:00 Targu Secuiesc 11:00 Botosani
10:00

07:10 Reghin 07:10 Reghin 07:10 Gilau 07:10 Gilau 07:10 Nasaud
10:00

08:40 Gilau 08:40 Reghin 08:40 Radauti
10:00
Romfour Romania
11:00 Gura Humorului 11:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Sfantu Gheorghe
10:05

08:40 Gura Humorului
10:05
Romfour Romania
11:00 Covasna 11:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Covasna
10:10

07:10 Bistrita 07:10 Onesti 07:10 Onesti
10:10

08:40 Campulung Moldovenesc 08:40 Onesti
10:10
Romfour Romania
11:00 Iacobeni
10:15

07:10 Beclean
10:15
Romfour Romania
11:00 Targu Ocna 11:00 Targu Ocna 11:00 Borsa
10:20

07:10 Moinesti 07:10 Moinesti 07:10 Dej
10:20

08:40 Vatra Dornei 08:40 Moinesti
10:20
Romfour Romania
11:00 Vatra Dornei
10:25
Romfour Romania
11:00 Onesti 11:00 Onesti 11:00 Prundu Bargaului
10:30

07:10 Comanesti 07:10 Comanesti
10:30

08:40 Prundu Bargaului 08:40 Comanesti
10:30
Romfour Romania
11:00 Beclean
10:35
Romfour Romania
11:00 Comanesti 11:00 Baia Mare 11:00 Comanesti
10:40

07:10 Covasna 07:10 Covasna
10:40

08:40 Nasaud 08:40 Covasna
10:40
Romfour Romania
11:00 Dej
10:45
Romfour Romania
11:00 Moinesti 11:00 Moinesti
10:50

07:10 Targu Secuiesc 07:10 Targu Secuiesc
10:50

08:40 Targu Secuiesc 08:40 Bistrita
10:50
Romfour Romania
11:00 Cluj Napoca
10:55
Romfour Romania
11:00 Simeria 11:00 Fagaras 11:00 Cluj Napoca 11:00 Simeria 11:00 Fagaras
11:00

07:10 Brasov 07:10 Brasov
11:00

08:40 Beclean 08:40 Brasov
11:00
Romfour Romania
11:00 Vestem 11:00 Vestem
11:10

07:10 Fagaras 07:10 Fagaras
11:10

08:40 Fagaras 08:40 Dej
11:10
Romfour Romania
11:00 Ramnicu Valcea 11:00 Orastie 11:00 Orastie 11:00 Ramnicu Valcea
11:20

07:10 Sibiu 07:10 Sibiu
11:20

08:40 Gherla 08:40 Sibiu
11:20

07:10 Sebes 07:10 Sebes
11:25

08:40 Sebes
11:25
Romfour Romania
11:00 Sebes 11:00 Sibiu 11:00 Sebes 11:00 Sibiu
11:30

07:10 Alba Iulia 07:10 Alba Iulia
11:30

08:40 Alba Iulia
11:30

07:10 Teius 07:10 Teius
11:35

08:40 Teius
11:35
Romfour Romania
11:00 Miercurea Sibiului 11:00 Lancram 11:00 Miercurea Sibiului 11:00 Lancram
11:40

07:10 Aiud 07:10 Aiud
11:40

08:40 Aiud
11:40
Romfour Romania
11:00 Alba Iulia 11:00 Sighisoara 11:00 Alba Iulia 11:00 Sighisoara
11:50

07:10 Targu Mures 07:10 Targu Mures
11:50

08:40 Targu Mures
11:50
Romfour Romania
11:00 Medias 11:00 Gilau 11:00 Medias
12:00

07:10 Turda 07:10 Turda
12:00

08:40 Turda
12:00
Romfour Romania
11:00 Teius 11:00 Teius
12:10
Romfour Romania
11:00 Aiud 11:00 Aiud
12:20
Romfour Romania
11:00 Unirea 11:00 Unirea
12:30
Romfour Romania
11:00 Turda 11:00 Turda
12:40
Romfour Romania
11:00 Huedin
13:00

07:10 Gherla
13:00

07:10 Cluj Napoca
13:30

08:40 Cluj Napoca
13:30

07:10 Bontida
13:50

08:40 Bontida
13:55
Romfour Romania
11:00 Cluj Napoca 11:00 Cluj Napoca 11:00 Cluj Napoca 11:00 Negreni 11:00 Cluj Napoca
14:00

07:10 Baia Mare
14:00

08:40 Baia Mare
14:00

07:10 Satu Mare
14:10

08:40 Satu Mare
14:10

07:10 Zalau
14:20

07:10 Huedin
14:30

07:10 Alesd
14:40
Romfour Romania
11:00 Piatra Craiului
15:00

08:40 Zalau
15:00
Romfour Romania
11:00 Beius
15:30
Romfour Romania
11:00 Alesd
16:00

08:40 Huedin
16:00

07:10 Oradea
16:50

08:40 Alesd
17:00
Romfour Romania
11:00 Oradea
18:30
Romfour Romania
11:00 Bors
18:40

08:40 Oradea
19:00
Romfour Romania
11:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.