Benzinaria Biding - Mersul autobuzelor Bad Reichenhall Germania

Benzinaria Biding

Bad Reichenhall, Germania

Plecări
Ora Către
11:40
12:40 Botosani 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 20:00 Negresti 19:20 Hirlau 18:50 Cristesti 17:50 Piatra Neamt 16:00 Durau 21:00 Buzau 20:25 Bacau 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 21:40 Braila 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 15:00 Miercurea Ciuc 15:35 Isalnita 14:05 Medias 14:30 Caransebes 12:35 Gura Humorului 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 17:40 Bicaz 15:30 Grinties 20:55 Focsani 20:30 Sascut 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 21:30 Galati 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 14:50 Sfantu Gheorghe 15:15 Targu Carbunesti 14:00 Sighisoara 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 17:00 Sovata 15:20 Borsec 21:20 Tecuci 20:50 Marasesti 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 14:40 Morareni 15:00 Motru 13:55 Targu Mures 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 12:50 Stefanesti 12:05 Borsa 11:40 Beclean 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 18:00 Targu Neamt 16:30 Poiana Largului 15:10 Toplita 21:10 Husi 20:40 Adjud 21:15 Barlad 10:00 Huedin 07:00 Alesd 21:50 Tulcea 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:30 Reghin 14:45 Resita 13:50 Falticeni 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca
13:40
16:45 Reghin 16:20 Falticeni 15:00 Campulung Moldovenesc 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 06:00 Alesd 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 18:20 Timisesti 17:45 Sovata 17:20 Borsec 19:05 Hirlau 11:00 Ramnicu Valcea 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 16:40 Medias 16:15 Suceava 14:20 Iacobeni 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 05:30 Oradea 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 18:15 Dumbrava 17:40 Poiana Largului 17:10 Toplita 18:40 Motca 11:15 Vestem 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 21:20 Tulcea 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 18:05 Targu Neamt 17:30 Durau 17:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Piatra Neamt 11:30 Fagaras 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 16:55 Morareni 16:25 Targu Mures 15:30 Botosani 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 18:30 Cristesti 17:55 Bicaz 17:25 Grinties 17:05 Miercurea Ciuc 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca
14:00
09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna
Sosiri
De la Ora

07:00 Tulcea
01:00

07:00 Braila
02:00

07:00 Galati
02:30

07:00 Tecuci
03:00

06:10 Tulcea
04:00

07:00 Barlad
04:00

06:10 Braila
04:10

06:10 Galati
04:20

06:10 Tecuci
04:30

06:10 Barlad 06:10 Giurgiu
05:00

07:00 Husi
05:00

06:10 Turnu Magurele 06:10 Husi
05:10

07:00 Buzau
05:10

06:10 Corabia
05:20

07:00 Focsani
05:20

06:10 Buzau 06:10 Alexandria
05:30

07:00 Marasesti
05:30

06:10 Focsani 06:10 Slatina (Olt)
05:40

06:10 Marasesti
05:50

06:10 Adjud
05:55

06:10 Constanta 06:10 Sascut 06:10 Laufen 06:10 Craiova
06:00

03:40 Giurgiu 03:40 Constanta 03:40 Giurgiu 03:40 Constanta
06:00

07:00 Adjud 07:00 Giurgiu 07:00 Constanta 07:00 Giurgiu 07:00 Constanta
06:00

06:10 Bacau 06:10 Mangalia
06:05

06:10 Filiasi 06:10 Roman
06:10

03:40 Turnu Magurele 03:40 Turnu Magurele
06:10

07:00 Turnu Magurele 07:00 Turnu Magurele
06:10

06:10 Medgidia 06:10 Vaslui
06:15

06:10 Hirsova 06:10 Rovinari 06:10 Negresti
06:20

03:40 Corabia 03:40 Corabia
06:20

07:00 Corabia 07:00 Corabia
06:20

06:10 Tandarei
06:25

06:10 Iasi 06:10 Slobozia 06:10 Isalnita
06:30

03:40 Alexandria 03:40 Mangalia 03:40 Alexandria 03:40 Mangalia
06:30

07:00 Alexandria 07:00 Sascut 07:00 Mangalia 07:00 Mangalia 07:00 Alexandria
06:30

06:10 Podu Iloaiei
06:35

06:10 Targu Carbunesti 06:10 Deleni
06:40

03:40 Filiasi 03:40 Medgidia 03:40 Filiasi 03:40 Medgidia
06:40

07:00 Medgidia 07:00 Medgidia 07:00 Filiasi 07:00 Filiasi 07:00 Bacau
06:40

06:10 Hirlau 06:10 Motru
06:45

07:00 Roman
06:45

06:10 Resita 06:10 Targu Frumos
06:50

03:40 Slatina (Olt) 03:40 Hirsova 03:40 Slatina (Olt) 03:40 Hirsova
06:50

07:00 Hirsova 07:00 Slatina (Olt) 07:00 Slatina (Olt) 07:00 Hirsova
06:50

06:10 Caransebes 06:10 Pascani
06:55

07:00 Vaslui
06:55

06:10 Bucuresti 06:10 Lugoj 06:10 Motca
07:00

03:40 Tandarei 03:40 Craiova 03:40 Tandarei 03:40 Tulcea 03:40 Craiova
07:00

07:00 Negresti 07:00 Craiova 07:00 Craiova 07:00 Tandarei 07:00 Tandarei
07:00

06:10 Cristesti 06:10 Timisoara
07:05

07:00 Iasi
07:05

06:10 Arad 06:10 Timisesti
07:10

03:40 Filiasi 03:40 Braila 03:40 Filiasi
07:10

07:00 Filiasi 07:00 Podu Iloaiei 07:00 Filiasi
07:10

03:40 Galati
07:15

07:00 Deleni
07:15

06:10 Targu Jiu 06:10 Dumbrava
07:20

03:40 Rovinari 03:40 Rovinari
07:20

07:00 Rovinari 07:00 Rovinari
07:20

06:10 Petrosani 06:10 Targu Neamt
07:25

03:40 Tecuci
07:25

06:10 Piatra Neamt 06:10 Hateg 06:10 Pitesti
07:30

03:40 Isalnita 03:40 Isalnita
07:30

07:00 Hirlau 07:00 Isalnita 07:00 Isalnita
07:30

06:10 Bicaz
07:35

03:40 Barlad
07:35

06:10 Calan 06:10 Sovata
07:40

03:40 Targu Carbunesti 03:40 Targu Carbunesti
07:40

07:00 Targu Carbunesti 07:00 Targu Carbunesti
07:40

06:10 Poiana Largului
07:45

03:40 Motru 03:40 Husi 03:40 Motru
07:45

07:00 Motru 07:00 Targu Frumos 07:00 Motru
07:45

06:10 Durau 06:10 Hunedoara 06:10 Ploiesti
07:50

03:40 Resita 03:40 Resita
07:50

07:00 Pascani 07:00 Resita 07:00 Resita
07:50

06:10 Grinties
07:55

03:40 Caransebes 03:40 Caransebes
07:55

07:00 Caransebes 07:00 Caransebes
07:55

06:10 Ramnicu Sarat 06:10 Borsec 06:10 Deva
08:00

03:40 Buzau 03:40 Slobozia 03:40 Lugoj 03:40 Slobozia 03:40 Lugoj
08:00

07:00 Lugoj 07:00 Lugoj 07:00 Motca 07:00 Slobozia 07:00 Slobozia
08:00

06:10 Toplita
08:05

03:40 Timisoara 03:40 Timisoara
08:05

07:00 Timisoara 07:00 Cristesti 07:00 Timisoara
08:05

06:10 Miercurea Ciuc 06:10 Campina
08:10

03:40 Focsani 03:40 Arad 03:40 Bucuresti 03:40 Arad 03:40 Bucuresti
08:10

07:00 Bucuresti 07:00 Bucuresti 07:00 Arad 07:00 Arad 07:00 Timisesti
08:10

03:40 Marasesti
08:15

07:00 Dumbrava
08:15

06:10 Sinaia 06:10 Sfantu Gheorghe
08:20

03:40 Targu Jiu 03:40 Targu Jiu
08:20

07:00 Targu Jiu 07:00 Targu Jiu
08:20

03:40 Adjud 03:40 Petrosani 03:40 Petrosani
08:25

07:00 Petrosani 07:00 Petrosani
08:25

06:10 Simeria 06:10 Morareni 06:10 Predeal
08:30

03:40 Hateg 03:40 Hateg
08:30

07:00 Targu Neamt 07:00 Hateg 07:00 Hateg
08:30

03:40 Sascut
08:35

06:10 Orastie
08:40

03:40 Calan 03:40 Calan
08:40

07:00 Calan 07:00 Calan
08:40

03:40 Bacau
08:45

07:00 Piatra Neamt
08:45

06:10 Sebes
08:50

03:40 Hunedoara 03:40 Hunedoara
08:50

07:00 Hunedoara 07:00 Hunedoara 07:00 Bicaz
08:50

03:40 Roman
08:55

06:10 Brasov 06:10 Lancram 06:10 Reghin
09:00

03:40 Pitesti 03:40 Vaslui 03:40 Deva 03:40 Deva 03:40 Pitesti
09:00

07:00 Pitesti 07:00 Deva 07:00 Deva 07:00 Sovata 07:00 Pitesti
09:00

03:40 Negresti
09:05

07:00 Poiana Largului
09:05

06:10 Targu Secuiesc
09:10

03:40 Ramnicu Sarat 03:40 Iasi 03:40 Ramnicu Sarat
09:10

07:00 Durau 07:00 Ramnicu Sarat 07:00 Ramnicu Sarat
09:10

03:40 Podu Iloaiei
09:15

07:00 Grinties
09:15

06:10 Sfantu Gheorghe
09:20

03:40 Campina 03:40 Deleni 03:40 Campina
09:20

07:00 Campina 07:00 Borsec 07:00 Campina
09:20

03:40 Hirlau
09:25

06:10 Medias 06:10 Alba Iulia 06:10 Covasna
09:30

03:40 Targu Frumos 03:40 Sinaia 03:40 Sinaia
09:30

07:00 Sinaia 07:00 Toplita 07:00 Sinaia
09:30

03:40 Pascani
09:35

06:10 Sighisoara 06:10 Targu Ocna 06:10 Teius
09:40

03:40 Predeal 03:40 Motca 03:40 Predeal
09:40

07:00 Predeal 07:00 Predeal
09:40

03:40 Cristesti
09:45

07:00 Miercurea Ciuc
09:45

06:10 Onesti 06:10 Aiud
09:50

03:40 Timisesti 03:40 Brasov 03:40 Brasov
09:50

07:00 Brasov 07:00 Sfantu Gheorghe 07:00 Brasov
09:50

03:40 Dumbrava
09:55

07:00 Morareni
09:55

06:10 Comanesti 06:10 Unirea 06:10 Targu Mures
10:00

03:40 Targu Secuiesc 03:40 Targu Neamt 03:40 Targu Secuiesc
10:00

07:00 Reghin 07:00 Targu Secuiesc 07:00 Targu Secuiesc
10:00

06:10 Falticeni
10:05

03:40 Sfantu Gheorghe 03:40 Piatra Neamt 03:40 Sfantu Gheorghe
10:05

07:00 Medias 07:00 Sfantu Gheorghe 07:00 Sfantu Gheorghe
10:05

06:10 Suceava 06:10 Turda 06:10 Moinesti
10:10

03:40 Bicaz 03:40 Covasna 03:40 Covasna
10:10

07:00 Covasna 07:00 Sighisoara 07:00 Covasna
10:10

06:10 Dolhasca
10:15

03:40 Sovata
10:15

07:00 Targu Mures
10:15

06:10 Fagaras 06:10 Veresti
10:20

03:40 Targu Ocna 03:40 Poiana Largului 03:40 Targu Ocna
10:20

07:00 Falticeni 07:00 Targu Ocna 07:00 Targu Ocna
10:20

06:10 Darabani
10:25

03:40 Durau
10:25

07:00 Suceava
10:25

06:10 Stefanesti 06:10 Vestem
10:30

03:40 Onesti 03:40 Onesti
10:30

07:00 Onesti 07:00 Onesti
10:30

06:10 Botosani
10:35

06:10 Gura Humorului
10:40

03:40 Grinties 03:40 Comanesti 03:40 Comanesti
10:40

07:00 Comanesti 07:00 Comanesti
10:40

06:10 Campulung Moldovenesc
10:45

07:00 Stefanesti
10:45

06:10 Iacobeni 06:10 Ramnicu Valcea
10:50

03:40 Moinesti 03:40 Moinesti
10:50

07:00 Moinesti 07:00 Botosani 07:00 Moinesti
10:50

06:10 Borsa
10:53

03:40 Borsec
10:55

07:00 Gura Humorului
10:55

06:10 Vatra Dornei 06:10 Sibiu
11:00

03:40 Fagaras 03:40 Simeria 03:40 Toplita 03:40 Fagaras 03:40 Simeria
11:00

07:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Simeria 07:00 Fagaras 07:00 Fagaras 07:00 Simeria
11:00

06:10 Prundu Bargaului
11:05

03:40 Miercurea Ciuc
11:05

06:10 Miercurea Sibiului 06:10 Bistrita
11:10

03:40 Sfantu Gheorghe 03:40 Vestem 03:40 Vestem
11:10

07:00 Vestem 07:00 Vestem 07:00 Iacobeni
11:10

06:10 Beclean
11:15

06:10 Sighisoara 06:10 Baia Mare
11:20

03:40 Orastie 03:40 Ramnicu Valcea 03:40 Orastie 03:40 Morareni 03:40 Ramnicu Valcea
11:20

07:00 Ramnicu Valcea 07:00 Borsa 07:00 Orastie 07:00 Orastie 07:00 Ramnicu Valcea
11:20

06:10 Dej
11:25

06:10 Cluj Napoca 06:10 Medias
11:30

03:40 Sibiu 03:40 Sebes 03:40 Reghin 03:40 Sibiu 03:40 Sebes
11:30

07:00 Sibiu 07:00 Sibiu 07:00 Sebes 07:00 Sebes
11:30

03:40 Sighisoara 03:40 Miercurea Sibiului 03:40 Lancram 03:40 Miercurea Sibiului 03:40 Lancram
11:40

07:00 Miercurea Sibiului 07:00 Lancram 07:00 Lancram 07:00 Miercurea Sibiului
11:40

03:40 Targu Mures
11:45

03:40 Sighisoara 03:40 Alba Iulia 03:40 Sighisoara 03:40 Alba Iulia
11:50

07:00 Alba Iulia 07:00 Sighisoara 07:00 Sighisoara 07:00 Alba Iulia
11:50

03:40 Falticeni
11:55

06:10 Cluj Napoca
12:00

03:40 Medias 03:40 Suceava 03:40 Medias
12:00

07:00 Vatra Dornei 07:00 Medias 07:00 Medias
12:00

03:40 Dolhasca
12:05

07:00 Prundu Bargaului
12:05

03:40 Teius 03:40 Veresti 03:40 Teius
12:10

07:00 Teius 07:00 Bistrita 07:00 Teius
12:10

03:40 Darabani
12:15

03:40 Aiud 03:40 Stefanesti 03:40 Aiud
12:20

07:00 Aiud 07:00 Aiud
12:20

03:40 Botosani
12:25

06:10 Gilau
12:30

03:40 Unirea 03:40 Unirea
12:30

07:00 Unirea 07:00 Unirea 07:00 Beclean
12:30

03:40 Gura Humorului
12:35

03:40 Turda 03:40 Campulung Moldovenesc 03:40 Turda
12:40

07:00 Turda 07:00 Baia Mare 07:00 Turda
12:40

03:40 Iacobeni
12:45

07:00 Dej
12:45

03:40 Borsa
12:55

07:00 Cluj Napoca
12:55

06:10 Huedin
13:00

03:40 Vatra Dornei
13:00

07:00 Cluj Napoca
13:00

03:40 Prundu Bargaului
13:10

03:40 Bistrita
13:15

03:40 Beclean
13:20

03:40 Baia Mare
13:25

03:40 Dej
13:30

03:40 Cluj Napoca
13:35

03:40 Cluj Napoca
13:40

03:40 Gilau
13:45

03:40 Huedin
13:50

06:10 Negreni
14:00

03:40 Cluj Napoca 03:40 Cluj Napoca 03:40 Cluj Napoca 03:40 Cluj Napoca
14:00

07:00 Cluj Napoca 07:00 Gilau 07:00 Cluj Napoca 07:00 Cluj Napoca 07:00 Cluj Napoca
14:00

06:10 Piatra Craiului
15:00

03:40 Negreni
15:00

07:00 Huedin
15:00

06:10 Beius
15:30

07:00 Negreni
15:30

06:10 Alesd
16:00

03:40 Piatra Craiului
16:00

07:00 Piatra Craiului
16:00

03:40 Beius
16:10

07:00 Beius
16:30

07:00 Alesd
16:40

03:40 Alesd
17:00

03:40 Oradea
18:00

07:00 Oradea
18:00

03:40 Bors
18:30

06:10 Oradea
19:00

07:00 Bors
19:00

03:40 Budapesta
23:00

07:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.