La adresa - Mersul autobuzelor Bad Mergentheim Germania

La adresa

Bad Mergentheim, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
14:40
00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta
14:40
15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 18:00 Calarasi 12:35 Sibiu 17:20 Lehliu 12:55 Covasna 16:40 Ramnicu Valcea 13:40 Reghin 16:00 Campina 14:20 Sovata 15:30 Ramnicu Sarat 15:00 Poiana Largului 14:55 Bacau 16:35 Braila 14:20 Motca 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Radauti 16:10 Barlad 13:10 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:30 Dej 12:10 Targu Mures 09:50 Baia Mare 12:30 Sebes 09:10 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 15:45 Harlau 15:30 Saveni 18:30 Mangalia 12:20 Teius 17:50 Cernavoda 12:40 Fagaras 17:10 Tandarei 13:05 Moinesti 16:30 Targoviste 13:50 Toplita 15:55 Urziceni 14:30 Gheorgheni 15:20 Focsani 15:10 Vanatori 14:50 Roman 16:15 Tecuci 14:10 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:40 Gura Humorului 15:35 Botosani 13:00 Nasaud 15:25 Darabani 12:20 Gherla 12:15 Aiud 09:40 Satu Mare 12:35 Sibiu 09:00 Oradea 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 18:20 Constanta 12:25 Alba Iulia 17:40 Slobozia 12:45 Brasov 17:00 Bucuresti 13:00 Comanesti 16:20 Sinaia 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:50 Ploiesti 14:40 Piatra Neamt 15:10 Marasesti 16:40 Tulcea 14:40 Targu Frumos 16:25 Ianca 14:00 Falticeni 16:00 Vaslui 13:30 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 09:30 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 18:10 Medgidia 12:30 Sebes 17:30 Harsova 12:50 Targu Secuiesc 16:50 Pitesti 13:30 Onesti 16:10 Predeal 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Buzau 14:50 Bicaz 15:00 Adjud 16:30 Galati 14:30 Pascani 16:20 Faurei 13:55 Suceava 16:05 Husi 13:20 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:40 Beclean 12:05 Turda 10:00 Bontida 12:25 Alba Iulia 09:20 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz
15:15
17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau
16:20
18:30 Mangalia 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 18:00 Calarasi 09:00 Alesd 10:40 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:30 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:10 Campina 16:50 Ramnicu Valcea 17:30 Lehliu 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 17:40 Harsova 18:10 Medgidia 09:30 Huedin 11:30 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 14:00 Suceava 14:40 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:20 Predeal 17:00 Pitesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 15:45 Harlau 17:50 Slobozia 18:20 Constanta 10:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:10 Falticeni 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 15:55 Ploiesti 16:30 Sinaia 17:10 Bucuresti 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 15:40 Flamanzi 17:55 Cernavoda 08:00 Oradea 10:20 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:20 Targu Neamt 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:00 Urziceni 16:40 Targoviste 17:20 Tandarei
Sosiri
De la Ora

10:20 Constanta
00:05

11:45 Braila
00:10

10:20 Mangalia
00:10

10:20 Medgidia
00:15

10:20 Cernavoda
00:30

11:45 Galati
00:40

11:45 Buzau
01:00

10:20 Giurgiu
01:00

10:20 Alexandria
01:05

10:20 Fetesti
01:10

06:00 Tulcea
01:15

08:10 Tulcea 08:10 Tulcea
01:15

10:20 Braila
01:20

06:00 Braila
01:20

08:10 Braila 08:10 Braila
01:20

11:45 Ramnicu Sarat
01:30

10:20 Tulcea
01:30

11:45 Tecuci
01:55

10:20 Calarasi
02:00

10:20 Galati
02:10

11:45 Focsani
02:15

11:45 Adjud
02:45

11:45 Barlad
03:00

10:20 Slobozia
03:00

06:00 Galati
03:00

08:10 Galati 08:10 Galati
03:00

10:20 Tecuci
03:10

10:20 Ramnicu Sarat
03:20

11:45 Husi
03:30

10:20 Barlad
03:30

06:00 Ianca
03:30

08:10 Ianca 08:10 Ianca
03:30

11:45 Dorohoi
03:35

11:45 Onesti
03:45

10:20 Husi
03:50

11:45 Vaslui
04:00

10:20 Bucuresti
04:00

11:45 Comanesti
04:10

10:20 Buzau
04:10

08:10 Mangalia
04:10

11:45 Bucuresti
04:15

11:45 Moinesti
04:20

10:20 Focsani
04:20

08:10 Constanta
04:20

11:45 Botosani
04:30

10:20 Vaslui
04:30

06:00 Faurei
04:30

08:10 Medgidia 08:10 Faurei 08:10 Faurei
04:30

11:45 Craiova
04:35

10:20 Harlau
04:40

06:00 Tecuci
04:40

08:10 Tecuci 08:10 Tecuci 08:10 Calarasi
04:40

11:45 Iasi
04:45

06:00 Barlad
04:50

08:10 Barlad 08:10 Barlad 08:10 Cernavoda
04:50

08:10 Slobozia
04:55

11:45 Podu Iloaiei
05:00

10:20 Roman
05:00

06:00 Mangalia
05:00

08:10 Harsova
05:00

11:45 Filiasi
05:05

11:45 Ploiesti
05:10

10:20 Adjud
05:10

06:00 Constanta
05:10

08:10 Lehliu
05:10

10:20 Bacau
05:15

11:45 Suceava
05:20

10:20 Slatina (Olt)
05:20

06:00 Medgidia
05:20

08:10 Tandarei
05:20

10:20 Radauti
05:25

11:45 Bacau
05:30

10:20 Iasi
05:30

06:00 Calarasi 06:00 Husi
05:30

08:10 Bucuresti 08:10 Husi 08:10 Husi
05:30

10:20 Dorohoi
05:35

11:45 Negresti
05:40

10:20 Targu Frumos
05:40

06:00 Vaslui 06:00 Cernavoda
05:40

08:10 Pitesti 08:10 Vaslui 08:10 Vaslui
05:40

11:45 Harlau
05:45

10:20 Targoviste
05:45

10:20 Urziceni
05:47

11:45 Constanta
05:50

10:20 Ploiesti
05:50

06:00 Slobozia
05:50

08:10 Ramnicu Valcea
05:50

10:20 Targu Neamt
05:55

10:20 Buhusi
05:57

10:20 Roznov
05:58

11:45 Campina
06:00

10:20 Piatra Neamt
06:00

06:00 Iasi 06:00 Giurgiu 06:00 Harsova
06:00

08:10 Giurgiu 08:10 Iasi 08:10 Giurgiu 08:10 Iasi 08:10 Targoviste
06:00

11:45 Buhusi
06:05

11:45 Roznov
06:10

10:20 Onesti
06:10

06:00 Alexandria 06:00 Lehliu 06:00 Podu Iloaiei
06:10

08:10 Sinaia 08:10 Podu Iloaiei 08:10 Podu Iloaiei 08:10 Alexandria 08:10 Alexandria
06:10

11:45 Targu Frumos
06:15

06:00 Turnu Magurele
06:15

08:10 Turnu Magurele 08:10 Turnu Magurele
06:15

11:45 Gura Humorului
06:20

10:20 Botosani
06:20

06:00 Tandarei 06:00 Caracal 06:00 Harlau
06:20

08:10 Predeal 08:10 Caracal 08:10 Caracal 08:10 Harlau 08:10 Harlau
06:20

11:45 Falticeni
06:30

10:20 Pascani
06:30

06:00 Bucuresti 06:00 Flamanzi 06:00 Slatina (Olt)
06:30

08:10 Slatina (Olt) 08:10 Slatina (Olt) 08:10 Campina 08:10 Flamanzi 08:10 Flamanzi
06:30

11:45 Rovinari
06:35

11:45 Pascani
06:40

10:20 Craiova
06:40

06:00 Botosani 06:00 Pitesti
06:40

08:10 Botosani 08:10 Botosani 08:10 Urziceni
06:40

11:45 Motca
06:45

06:00 Saveni
06:45

08:10 Saveni 08:10 Saveni
06:45

11:45 Piatra Neamt
06:50

10:20 Suceava
06:50

06:00 Ramnicu Valcea 06:00 Darabani
06:50

08:10 Ploiesti 08:10 Darabani 08:10 Darabani
06:50

11:45 Roman
06:55

11:45 Cristesti
07:00

10:20 Filiasi
07:00

06:00 Dorohoi 06:00 Craiova 06:00 Targoviste
07:00

08:10 Buzau 08:10 Craiova 08:10 Dorohoi 08:10 Craiova 08:10 Dorohoi
07:00

11:45 Targu Jiu
07:05

11:45 Brasov
07:10

06:00 Sinaia 06:00 Vanatori 06:00 Filiasi
07:10

08:10 Vanatori 08:10 Vanatori 08:10 Filiasi 08:10 Filiasi 08:10 Ramnicu Sarat
07:10

10:20 Pitesti
07:20

06:00 Drobeta Turnu Severin 06:00 Predeal
07:20

08:10 Drobeta Turnu Severin 08:10 Drobeta Turnu Severin 08:10 Focsani
07:20

11:45 Fetesti
07:30

10:20 Targu Secuiesc
07:30

06:00 Rovinari 06:00 Campina
07:30

08:10 Rovinari 08:10 Rovinari 08:10 Marasesti
07:30

06:00 Resita 06:00 Urziceni
07:40

08:10 Adjud 08:10 Resita 08:10 Resita
07:40

06:00 Ploiesti 06:00 Caransebes
07:50

08:10 Caransebes 08:10 Caransebes 08:10 Bacau
07:50

11:45 Targu Neamt
08:00

10:20 Brasov
08:00

06:00 Targu Jiu 06:00 Buzau
08:00

08:10 Targu Jiu 08:10 Targu Jiu 08:10 Roman
08:00

10:20 Bicaz
08:10

06:00 Ramnicu Sarat 06:00 Bumbesti Jiu
08:10

08:10 Bumbesti Jiu 08:10 Targu Frumos 08:10 Bumbesti Jiu
08:10

10:20 Ramnicu Valcea
08:15

10:20 Falticeni
08:20

06:00 Focsani 06:00 Petrosani
08:20

08:10 Petrosani 08:10 Pascani 08:10 Petrosani
08:20

11:45 Fagaras
08:30

10:20 Gura Humorului
08:30

06:00 Marasesti 06:00 Hateg 06:00 Poiana Largului
08:30

08:10 Poiana Largului 08:10 Poiana Largului 08:10 Hateg 08:10 Motca 08:10 Hateg
08:30

11:45 Petrosani
08:35

06:00 Bicaz
08:35

08:10 Bicaz 08:10 Bicaz
08:35

10:20 Moinesti
08:40

06:00 Adjud 06:00 Piatra Neamt 06:00 Hunedoara
08:40

08:10 Hunedoara 08:10 Targu Neamt 08:10 Piatra Neamt 08:10 Hunedoara 08:10 Piatra Neamt
08:40

10:20 Fagaras
08:45

06:00 Bacau 06:00 Deva
08:50

08:10 Deva 08:10 Falticeni 08:10 Deva
08:50

08:10 Suceava
08:55

10:20 Comanesti
09:00

06:00 Roman 06:00 Lugoj 06:00 Gheorgheni
09:00

08:10 Lugoj 08:10 Lugoj 08:10 Gheorgheni 08:10 Gheorgheni 08:10 Radauti
09:00

10:20 Targu Jiu
09:10

06:00 Targu Frumos 06:00 Sovata 06:00 Timisoara
09:10

08:10 Gura Humorului 08:10 Timisoara 08:10 Sovata 08:10 Timisoara 08:10 Sovata
09:10

10:20 Campulung Moldovenesc
09:20

06:00 Pascani 06:00 Arad
09:20

08:10 Campulung Moldovenesc 08:10 Arad 08:10 Arad
09:20

11:45 Poiana Largului
09:30

10:20 Targu Ocna
09:30

06:00 Miercurea Ciuc 06:00 Motca 06:00 Chisineu Cris
09:30

08:10 Vatra Dornei 08:10 Miercurea Ciuc 08:10 Miercurea Ciuc 08:10 Chisineu Cris 08:10 Chisineu Cris
09:30

11:45 Hateg
09:35

10:20 Gheorgheni
09:35

10:20 Reghin
09:40

06:00 Targu Neamt 06:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

08:10 Odorheiu Secuiesc 08:10 Odorheiu Secuiesc 08:10 Prundu Bargaului
09:40

11:45 Sibiu
09:45

10:20 Drobeta Turnu Severin
09:45

06:00 Falticeni 06:00 Salonta 06:00 Toplita
09:50

08:10 Salonta 08:10 Salonta 08:10 Nasaud 08:10 Toplita 08:10 Toplita
09:50

06:00 Suceava
09:55

11:45 Hunedoara
10:00

10:20 Toplita Gara
10:00

06:00 Reghin 06:00 Gilau 06:00 Radauti
10:00

08:10 Bistrita 08:10 Gilau 08:10 Reghin 08:10 Gilau 08:10 Reghin
10:00

06:00 Gura Humorului
10:05

10:20 Sighisoara
10:10

06:00 Campulung Moldovenesc 06:00 Onesti
10:10

08:10 Beclean 08:10 Onesti 08:10 Onesti
10:10

10:20 Orastie
10:15

10:20 Deva
10:20

06:00 Moinesti 06:00 Vatra Dornei
10:20

08:10 Moinesti 08:10 Moinesti 08:10 Dej
10:20

10:20 Caransebes
10:25

11:45 Sebes
10:30

10:20 Targu Mures
10:30

06:00 Prundu Bargaului 06:00 Comanesti
10:30

08:10 Comanesti 08:10 Gherla 08:10 Comanesti
10:30

10:20 Vatra Dornei
10:35

06:00 Nasaud 06:00 Covasna
10:40

08:10 Covasna 08:10 Covasna
10:40

06:00 Bistrita 06:00 Targu Secuiesc
10:50

08:10 Targu Secuiesc 08:10 Targu Secuiesc
10:50

10:20 Resita
11:00

06:00 Brasov 06:00 Beclean
11:00

08:10 Brasov 08:10 Brasov
11:00

10:20 Blaj
11:10

06:00 Dej 06:00 Fagaras
11:10

08:10 Fagaras 08:10 Fagaras
11:10

10:20 Sibiu
11:15

06:00 Gherla 06:00 Sibiu
11:20

08:10 Sibiu 08:10 Sibiu
11:20

06:00 Sebes
11:25

08:10 Sebes 08:10 Sebes
11:25

11:45 Toplita
11:30

10:20 Medias
11:30

06:00 Alba Iulia
11:30

08:10 Alba Iulia 08:10 Alba Iulia
11:30

10:20 Sebes
11:35

06:00 Teius
11:35

08:10 Teius 08:10 Teius
11:35

06:00 Aiud
11:40

08:10 Aiud 08:10 Aiud
11:40

06:00 Targu Mures
11:50

08:10 Targu Mures 08:10 Targu Mures
11:50

11:45 Deva
12:00

10:20 Alba Iulia
12:00

06:00 Turda
12:00

08:10 Turda 08:10 Turda
12:00

10:20 Bistrita
12:10

10:20 Lugoj
12:20

11:45 Reghin
12:30

10:20 Aiud
12:30

10:20 Beclean
12:35

10:20 Dej
13:00

10:20 Turda
13:15

11:45 Alba Iulia
13:30

10:20 Gherla
13:30

06:00 Cluj Napoca
13:30

08:10 Cluj Napoca
13:30

08:10 Bontida
13:50

06:00 Bontida
13:55

10:20 Cluj Napoca
14:00

06:00 Baia Mare
14:00

08:10 Baia Mare
14:00

10:20 Timisoara
14:10

06:00 Satu Mare
14:10

08:10 Satu Mare
14:10

08:10 Zalau
14:20

11:45 Targu Mures
14:30

08:10 Huedin
14:30

08:10 Alesd
14:40

11:45 Aiud
14:45

11:45 Ludus
15:00

10:20 Huedin
15:00

06:00 Zalau
15:00

11:45 Turda
15:30

11:45 Cluj Napoca
16:00

10:20 Arad
16:00

06:00 Huedin
16:00

10:20 Oradea
17:00

06:00 Alesd
17:00

08:10 Oradea
17:00

10:20 Nadlac
17:10

11:45 Huedin
18:00

11:45 Alesd
19:00

06:00 Oradea
19:00

11:45 Oradea
19:30

11:45 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.