Statie Bad Kissingen - Mersul autobuzelor Bad Kissingen Germania

Statie Bad Kissingen

Bad Kissingen, Germania

Plecări
Ora Către
08:55
12:40 Filiasi 15:00 Motca 12:10 Lugoj 15:20 Deleni 14:00 Constanta 07:30 Negreni 13:20 Tandarei 08:30 Cluj Napoca 08:40 Miercurea Sibiului 11:00 Prundu Bargaului 09:50 Fagaras 13:00 Gura Humorului 10:30 Targu Ocna 13:35 Dolhasca 11:30 Brasov 14:10 Reghin 12:10 Ramnicu Sarat 14:25 Durau 14:00 Constanta 14:45 Targu Neamt 13:20 Tandarei 15:55 Sascut 08:40 Miercurea Sibiului 16:15 Buzau 09:50 Fagaras 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 12:45 Craiova 15:05 Pascani 12:15 Caransebes 15:25 Podu Iloaiei 13:50 Mangalia 07:40 Huedin 13:00 Bucuresti 10:00 Dej 09:00 Sibiu 12:00 Vatra Dornei 10:00 Moinesti 13:10 Botosani 10:50 Covasna 13:40 Suceava 11:40 Predeal 07:25 Alesd 12:20 Ploiesti 14:30 Poiana Largului 13:50 Mangalia 14:50 Timisesti 13:00 Bucuresti 16:00 Adjud 09:00 Sibiu 16:20 Husi 16:40 Braila 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 12:00 Arad 15:10 Targu Frumos 12:20 Resita 15:30 Iasi 13:40 Medgidia 07:45 Gilau 08:10 Medias 10:30 Beclean 09:30 Ramnicu Valcea 12:20 Iacobeni 10:10 Comanesti 13:20 Darabani 11:00 Sfantu Gheorghe 13:55 Falticeni 11:50 Sinaia 14:15 Morareni 12:30 Pitesti 14:35 Bicaz 13:40 Medgidia 07:10 Bors 08:10 Medias 16:05 Marasesti 09:30 Ramnicu Valcea 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 14:55 Cristesti 12:05 Timisoara 15:15 Harlau 12:25 Motru 15:35 Negresti 13:30 Harsova 08:00 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 10:50 Bistrita 09:40 Vestem 12:30 Campulung Moldovenesc 10:20 Onesti 13:30 Veresti 11:20 Targu Secuiesc 14:00 Targu Mures 12:00 Campina 14:20 Toplita 13:10 Slobozia 14:40 Piatra Neamt 13:30 Harsova 07:20 Oradea 08:30 Sighisoara 16:10 Focsani 09:40 Vestem 16:30 Tecuci 15:45 Roman 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan
15:00 Romfour
02:00 Budapesta 09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului 06:00 Oradea 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni 07:00 Alesd 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc
16:00 Romfour
08:00 Cornitel 13:00 Dej 16:30 Campulung Moldovenesc 17:30 Gura Humorului 09:00 Huedin 13:30 Beclean 18:30 Falticeni 06:00 Oradea 11:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 07:00 Alesd 12:30 Gherla 15:30 Vatra Dornei
Sosiri
De la Ora

10:40 Giurgiu 10:40 Giurgiu
05:00

10:40 Turnu Magurele 10:40 Turnu Magurele
05:10

10:40 Corabia 10:40 Corabia
05:20

10:40 Braila 10:40 Alexandria 10:40 Alexandria
05:30

10:40 Galati
05:35

10:40 Slatina (Olt) 10:40 Slatina (Olt)
05:40

10:40 Constanta 10:40 Craiova 10:40 Craiova 10:40 Constanta
06:00

10:40 Mangalia 10:40 Mangalia
06:05

10:40 Filiasi 10:40 Filiasi
06:10

10:40 Medgidia 10:40 Medgidia
06:15

10:40 Rovinari 10:40 Hirsova 10:40 Rovinari 10:40 Hirsova
06:20

10:40 Tandarei 10:40 Tandarei
06:25

10:40 Slobozia 10:40 Isalnita 10:40 Slobozia 10:40 Isalnita
06:30

10:40 Targu Carbunesti 10:40 Targu Carbunesti 10:40 Tecuci
06:40

10:40 Barlad 10:40 Motru 10:40 Motru
06:45

10:40 Resita 10:40 Husi 10:40 Resita
06:50

10:40 Caransebes 10:40 Caransebes
06:55

10:40 Buzau 10:40 Bucuresti 10:40 Lugoj 10:40 Lugoj 10:40 Bucuresti
07:00

10:40 Timisoara 10:40 Timisoara
07:05

10:40 Arad 10:40 Focsani 10:40 Arad
07:10

10:40 Targu Jiu 10:40 Targu Jiu
07:20

10:40 Marasesti 10:40 Petrosani 10:40 Petrosani
07:25

10:40 Adjud 10:40 Hateg 10:40 Pitesti 10:40 Hateg 10:40 Pitesti
07:30

10:40 Sascut
07:35

10:40 Calan 10:40 Calan 10:40 Bacau
07:40

10:40 Roman
07:45

10:40 Ploiesti 10:40 Hunedoara 10:40 Hunedoara 10:40 Vaslui 10:40 Ploiesti
07:50

10:40 Negresti 10:40 Ramnicu Sarat 10:40 Deva 10:40 Deva 10:40 Ramnicu Sarat
08:00
Romfour
09:00 Falticeni
08:00

10:40 Iasi
08:05

10:40 Campina 10:40 Campina 10:40 Podu Iloaiei
08:10

10:40 Deleni
08:15

10:40 Harlau 10:40 Sinaia 10:40 Sinaia
08:20

10:40 Targu Frumos
08:25

10:40 Simeria 10:40 Predeal 10:40 Predeal 10:40 Pascani 10:40 Simeria
08:30
Romfour
09:00 Falticeni
08:30

10:40 Motca
08:35

10:40 Orastie 10:40 Orastie 10:40 Cristesti
08:40

10:40 Timisesti
08:45

10:40 Sebes 10:40 Sebes 10:40 Targu Neamt
08:50

10:40 Piatra Neamt
08:55

10:40 Bicaz 10:40 Brasov 10:40 Lancram 10:40 Lancram 10:40 Brasov
09:00
Romfour
09:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
09:00 Gura Humorului
09:00

10:40 Targu Secuiesc 10:40 Targu Secuiesc 10:40 Poiana Largului
09:10

10:40 Sfantu Gheorghe 10:40 Durau 10:40 Sfantu Gheorghe
09:20

10:40 Alba Iulia 10:40 Covasna 10:40 Toplita 10:40 Covasna 10:40 Alba Iulia
09:30

10:40 Morareni 10:40 Targu Ocna 10:40 Teius 10:40 Teius 10:40 Targu Ocna
09:40

10:40 Reghin
09:45

10:40 Onesti 10:40 Aiud 10:40 Aiud 10:40 Targu Mures 10:40 Onesti
09:50

10:40 Unirea 10:40 Unirea 10:40 Falticeni 10:40 Comanesti 10:40 Comanesti
10:00
Romfour
09:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
09:00 Campulung Moldovenesc
10:00

10:40 Suceava
10:05

10:40 Turda 10:40 Moinesti 10:40 Moinesti 10:40 Dolhasca 10:40 Turda
10:10

10:40 Fagaras 10:40 Veresti 10:40 Fagaras
10:20

10:40 Darabani
10:25

10:40 Botosani 10:40 Vestem 10:40 Vestem
10:30

10:40 Gura Humorului
10:40

10:40 Ramnicu Valcea 10:40 Ramnicu Valcea
10:50

10:40 Campulung Moldovenesc
10:55

10:40 Sibiu 10:40 Iacobeni 10:40 Sibiu
11:00
Romfour
09:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
09:00 Vatra Dornei
11:00

10:40 Vatra Dornei
11:05

10:40 Miercurea Sibiului 10:40 Prundu Bargaului 10:40 Miercurea Sibiului
11:10

10:40 Sighisoara 10:40 Bistrita 10:40 Sighisoara
11:20

10:40 Beclean 10:40 Medias 10:40 Medias
11:30

10:40 Dej
11:40

10:40 Cluj Napoca
11:45

10:40 Cluj Napoca
12:00
Romfour
09:00 Bistrita
12:00
Romfour
09:00 Bistrita
12:00

10:40 Gilau
12:15
Romfour
09:00 Beclean
13:00
Romfour
09:00 Beclean
13:00

10:40 Huedin
13:30
Romfour
09:00 Dej
14:00
Romfour
09:00 Dej
14:00

10:40 Negreni
14:50

10:40 Alesd
14:55
Romfour
09:00 Gherla
15:00
Romfour
09:00 Gherla
15:00
Romfour
09:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
09:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
09:00 Huedin
17:00
Romfour
09:00 Huedin
17:00
Romfour
09:00 Cornitel
18:00
Romfour
09:00 Cornitel
18:00

10:40 Oradea
18:15

10:40 Bors
18:30
Romfour
09:00 Alesd
19:00
Romfour
09:00 Alesd
19:00
Romfour
09:00 Oradea
20:00
Romfour
09:00 Oradea
20:00
Romfour
09:00 Budapesta
23:00
Romfour
09:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.