Statie Bad Kissingen - Mersul autobuzelor Bad Kissingen Germania

Statie Bad Kissingen

Bad Kissingen, Germania

Plecări
Ora Către
08:55
11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 15:00 Motca 12:05 Timisoara 15:20 Deleni 12:25 Motru 07:30 Negreni 13:30 Harsova 08:30 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 11:00 Prundu Bargaului 09:40 Vestem 13:00 Gura Humorului 10:20 Onesti 13:35 Dolhasca 11:20 Targu Secuiesc 14:10 Reghin 12:00 Campina 14:25 Durau 13:10 Slobozia 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:05 Pascani 12:10 Lugoj 15:25 Podu Iloaiei 14:00 Constanta 07:40 Huedin 13:20 Tandarei 10:00 Dej 08:40 Miercurea Sibiului 12:00 Vatra Dornei 09:50 Fagaras 13:10 Botosani 10:30 Targu Ocna 13:40 Suceava 11:30 Brasov 07:25 Alesd 12:10 Ramnicu Sarat 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:10 Targu Frumos 12:15 Caransebes 15:30 Iasi 13:50 Mangalia 07:45 Gilau 13:00 Bucuresti 10:30 Beclean 09:00 Sibiu 12:20 Iacobeni 10:00 Moinesti 13:20 Darabani 10:50 Covasna 13:55 Falticeni 11:40 Predeal 14:15 Morareni 12:20 Ploiesti 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 14:55 Cristesti 12:00 Arad 15:15 Harlau 12:20 Resita 15:35 Negresti 13:40 Medgidia 08:00 Cluj Napoca 08:10 Medias 10:50 Bistrita 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 10:10 Comanesti 13:30 Veresti 11:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Targu Mures 11:50 Sinaia 14:20 Toplita 12:30 Pitesti 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram
11:30
16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 12:35 Gura Humorului 20:00 Constanta 12:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 11:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:20 Gilau 15:35 Isalnita 07:10 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 18:50 Cristesti 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 16:30 Pitesti 13:50 Falticeni 18:30 Hirsova 12:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 11:20 Dej 17:00 Craiova 10:00 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 07:00 Alesd 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 18:40 Timisesti 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 17:00 Bucuresti 13:40 Suceava 17:00 Medgidia 12:20 Iacobeni 10:15 Medias 11:50 Bistrita 17:30 Corabia 11:10 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 09:00 Negreni 15:00 Motru 06:00 Oradea 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 18:30 Dumbrava 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 12:40 Botosani 17:30 Mangalia 12:05 Borsa 10:00 Cluj Napoca 11:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 13:55 Targu Mures 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca
Sosiri
De la Ora

10:40 Tulcea 10:40 Giurgiu
05:00

10:40 Turnu Magurele
05:10

10:40 Corabia
05:20

10:40 Braila 10:40 Alexandria
05:30

10:40 Galati
05:35

10:40 Slatina (Olt)
05:40

10:40 Constanta 10:40 Craiova
06:00

12:00 Constanta 12:00 Giurgiu 12:00 Giurgiu 12:00 Constanta
06:00

10:40 Mangalia
06:05

10:40 Filiasi
06:10

12:00 Turnu Magurele 12:00 Turnu Magurele
06:10

10:40 Medgidia
06:15

10:40 Rovinari 10:40 Hirsova
06:20

12:00 Corabia 12:00 Corabia
06:20

10:40 Tandarei
06:25

10:40 Slobozia 10:40 Isalnita
06:30

12:00 Alexandria 12:00 Mangalia 12:00 Mangalia 12:00 Alexandria
06:30

10:40 Targu Carbunesti 10:40 Tecuci
06:40

12:00 Medgidia 12:00 Medgidia 12:00 Filiasi 12:00 Filiasi
06:40

10:40 Motru 10:40 Barlad
06:45

10:40 Resita 10:40 Husi
06:50

12:00 Hirsova 12:00 Slatina (Olt) 12:00 Slatina (Olt) 12:00 Hirsova
06:50

10:40 Caransebes
06:55

10:40 Lugoj 10:40 Bucuresti 10:40 Buzau
07:00

12:00 Tulcea 12:00 Craiova 12:00 Craiova 12:00 Tandarei 12:00 Tandarei
07:00

10:40 Timisoara
07:05

10:40 Arad 10:40 Focsani
07:10

12:00 Filiasi 12:00 Braila 12:00 Filiasi
07:10

12:00 Galati
07:15

10:40 Targu Jiu
07:20

12:00 Rovinari 12:00 Rovinari
07:20

10:40 Marasesti 10:40 Petrosani
07:25

12:00 Tecuci
07:25

10:40 Adjud 10:40 Hateg 10:40 Pitesti
07:30

12:00 Isalnita 12:00 Isalnita
07:30

10:40 Sascut
07:35

12:00 Barlad
07:35

10:40 Calan 10:40 Bacau
07:40

12:00 Targu Carbunesti 12:00 Targu Carbunesti
07:40

10:40 Roman
07:45

12:00 Motru 12:00 Husi 12:00 Motru
07:45

10:40 Vaslui 10:40 Ploiesti 10:40 Hunedoara
07:50

12:00 Resita 12:00 Resita
07:50

12:00 Caransebes 12:00 Caransebes
07:55

10:40 Ramnicu Sarat 10:40 Negresti 10:40 Deva
08:00

12:00 Buzau 12:00 Lugoj 12:00 Slobozia 12:00 Lugoj 12:00 Slobozia
08:00

10:40 Iasi
08:05

12:00 Timisoara 12:00 Timisoara
08:05

10:40 Campina 10:40 Podu Iloaiei
08:10

12:00 Bucuresti 12:00 Bucuresti 12:00 Arad 12:00 Focsani 12:00 Arad
08:10

10:40 Deleni
08:15

12:00 Marasesti
08:15

10:40 Sinaia 10:40 Harlau
08:20

12:00 Targu Jiu 12:00 Targu Jiu
08:20

10:40 Targu Frumos
08:25

12:00 Petrosani 12:00 Adjud 12:00 Petrosani
08:25

10:40 Predeal 10:40 Simeria 10:40 Pascani
08:30

12:00 Hateg 12:00 Hateg
08:30

10:40 Motca
08:35

12:00 Sascut
08:35

10:40 Cristesti 10:40 Orastie
08:40

12:00 Calan 12:00 Calan
08:40

10:40 Timisesti
08:45

12:00 Bacau
08:45

10:40 Sebes 10:40 Targu Neamt
08:50

12:00 Hunedoara 12:00 Hunedoara
08:50

10:40 Piatra Neamt
08:55

12:00 Roman
08:55

10:40 Lancram 10:40 Brasov 10:40 Bicaz
09:00

12:00 Deva 12:00 Pitesti 12:00 Vaslui 12:00 Deva 12:00 Pitesti
09:00

12:00 Negresti
09:05

10:40 Targu Secuiesc 10:40 Poiana Largului
09:10

12:00 Ramnicu Sarat 12:00 Iasi 12:00 Ramnicu Sarat
09:10

12:00 Podu Iloaiei
09:15

10:40 Durau 10:40 Sfantu Gheorghe
09:20

12:00 Campina 12:00 Deleni 12:00 Campina
09:20

12:00 Harlau
09:25

10:40 Alba Iulia 10:40 Toplita 10:40 Covasna
09:30

12:00 Sinaia 12:00 Sinaia 12:00 Targu Frumos
09:30

12:00 Pascani
09:35

10:40 Teius 10:40 Morareni 10:40 Targu Ocna
09:40

12:00 Predeal 12:00 Motca 12:00 Predeal
09:40

10:40 Reghin
09:45

12:00 Cristesti
09:45

10:40 Targu Mures 10:40 Aiud 10:40 Onesti
09:50

12:00 Brasov 12:00 Timisesti 12:00 Brasov
09:50

12:00 Dumbrava
09:55

10:40 Falticeni 10:40 Unirea 10:40 Comanesti
10:00

12:00 Targu Secuiesc 12:00 Targu Neamt 12:00 Targu Secuiesc
10:00

10:40 Suceava
10:05

12:00 Sfantu Gheorghe 12:00 Sovata 12:00 Sfantu Gheorghe 12:00 Piatra Neamt
10:05

10:40 Turda 10:40 Moinesti 10:40 Dolhasca
10:10

12:00 Covasna 12:00 Bicaz 12:00 Covasna
10:10

10:40 Veresti 10:40 Fagaras
10:20

12:00 Poiana Largului 12:00 Targu Ocna 12:00 Targu Ocna
10:20

10:40 Darabani
10:25

12:00 Durau
10:25

10:40 Vestem 10:40 Botosani
10:30

12:00 Onesti 12:00 Onesti
10:30

12:00 Grinties
10:35

10:40 Gura Humorului
10:40

12:00 Comanesti 12:00 Comanesti
10:40

10:40 Ramnicu Valcea
10:50

12:00 Moinesti 12:00 Moinesti
10:50

10:40 Campulung Moldovenesc
10:55

12:00 Borsec
10:55

10:40 Iacobeni 10:40 Sibiu
11:00

12:00 Simeria 12:00 Fagaras 12:00 Simeria 12:00 Fagaras 12:00 Toplita
11:00

10:40 Vatra Dornei
11:05

12:00 Miercurea Ciuc
11:05

10:40 Miercurea Sibiului 10:40 Prundu Bargaului
11:10

12:00 Vestem 12:00 Sfantu Gheorghe 12:00 Vestem
11:10

10:40 Bistrita 10:40 Sighisoara
11:20

12:00 Ramnicu Valcea 12:00 Morareni 12:00 Orastie 12:00 Orastie 12:00 Ramnicu Valcea
11:20

10:40 Beclean 10:40 Medias
11:30

12:00 Sibiu 12:00 Sebes 12:00 Sibiu 12:00 Sebes 12:00 Reghin
11:30

12:00 Medias
11:35

10:40 Dej
11:40

12:00 Lancram 12:00 Miercurea Sibiului 12:00 Lancram 12:00 Sighisoara 12:00 Miercurea Sibiului
11:40

10:40 Cluj Napoca
11:45

12:00 Targu Mures
11:45

12:00 Alba Iulia 12:00 Sighisoara 12:00 Alba Iulia 12:00 Sighisoara
11:50

12:00 Falticeni
11:55

10:40 Cluj Napoca
12:00

12:00 Medias 12:00 Medias 12:00 Suceava
12:00

12:00 Dolhasca
12:05

12:00 Teius 12:00 Teius 12:00 Veresti
12:10

10:40 Gilau
12:15

12:00 Darabani
12:15

12:00 Aiud 12:00 Botosani 12:00 Aiud
12:20

12:00 Unirea 12:00 Gura Humorului 12:00 Unirea
12:30

12:00 Turda 12:00 Turda 12:00 Campulung Moldovenesc
12:40

12:00 Iacobeni
12:50

12:00 Borsa
13:00

12:00 Vatra Dornei
13:05

12:00 Prundu Bargaului
13:10

12:00 Bistrita
13:15

12:00 Beclean
13:20

12:00 Baia Mare
13:25

10:40 Huedin
13:30

12:00 Dej
13:30

12:00 Cluj Napoca
13:35

12:00 Cluj Napoca
13:40

12:00 Gilau
13:45

12:00 Huedin
13:50

12:00 Cluj Napoca 12:00 Cluj Napoca 12:00 Cluj Napoca 12:00 Cluj Napoca
14:00

10:40 Negreni
14:50

10:40 Alesd
14:55

12:00 Negreni
15:00

12:00 Piatra Craiului
16:00

12:00 Beius
16:10

12:00 Alesd
17:00

12:00 Oradea
18:00

10:40 Oradea
18:15

10:40 Bors
18:30

12:00 Bors
18:30

12:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.