La adresa - Mersul autobuzelor Bad Hersfeld Germania

La adresa

Bad Hersfeld, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
12:40
11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului
13:00
08:30 Alesd 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 03:55 Schwechat 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 09:30 Gilau 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:00 Huedin 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda
13:00
02:30 Viena
14:10
19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului
Sosiri
De la Ora

12:00 Schwechat 12:00 Schwechat
03:50

12:00 Viena
04:00

14:00 Tulcea
04:00

14:00 Braila
04:30

12:10 Tulcea
04:50

12:00 Braila 12:00 Braila 12:00 Focsani
05:00

12:10 Giurgiu 12:10 Giurgiu 12:10 Braila
05:00

14:00 Galati
05:00

12:10 Turnu Magurele 12:10 Turnu Magurele 12:10 Galati
05:10

12:00 Tecuci
05:20

12:10 Corabia 12:10 Corabia 12:10 Tecuci
05:20

12:00 Galati 12:00 Galati
05:30

12:10 Alexandria 12:10 Barlad 12:10 Alexandria
05:30

12:00 Marasesti
05:40

12:10 Husi 12:10 Slatina (Olt) 12:10 Slatina (Olt)
05:40

12:10 Buzau
05:45

12:10 Focsani
05:50

12:00 Saveni 12:00 Adjud 12:00 Barlad 12:00 Barlad
06:00

12:10 Constanta 12:10 Marasesti 12:10 Constanta 12:10 Craiova 12:10 Craiova
06:00

14:00 Constanta 14:00 Giurgiu 14:00 Tecuci 14:00 Constanta 14:00 Giurgiu
06:00

12:10 Mangalia 12:10 Mangalia
06:05

12:00 Husi 12:00 Husi
06:10

12:10 Filiasi 12:10 Adjud 12:10 Filiasi
06:10

14:00 Turnu Magurele 14:00 Barlad 14:00 Turnu Magurele
06:10

12:10 Medgidia 12:10 Medgidia
06:15

12:10 Hirsova 12:10 Rovinari 12:10 Rovinari 12:10 Hirsova
06:20

14:00 Corabia 14:00 Husi 14:00 Corabia
06:20

12:10 Tandarei 12:10 Tandarei
06:25

12:00 Botosani
06:30

12:10 Isalnita 12:10 Slobozia 12:10 Sascut 12:10 Slobozia 12:10 Isalnita
06:30

14:00 Alexandria 14:00 Mangalia 14:00 Mangalia 14:00 Alexandria 14:00 Buzau
06:30

12:10 Targu Carbunesti 12:10 Targu Carbunesti
06:40

14:00 Medgidia 14:00 Filiasi 14:00 Focsani 14:00 Filiasi 14:00 Medgidia
06:40

12:10 Motru 12:10 Motru
06:45

12:10 Resita 12:10 Resita 12:10 Bacau
06:50

14:00 Hirsova 14:00 Slatina (Olt) 14:00 Marasesti 14:00 Slatina (Olt) 14:00 Hirsova
06:50

12:10 Roman 12:10 Caransebes 12:10 Caransebes
06:55

14:00 Adjud
06:55

12:00 Iasi 12:00 Harlau 12:00 Vaslui 12:00 Vaslui
07:00

12:10 Bucuresti 12:10 Vaslui 12:10 Bucuresti 12:10 Lugoj 12:10 Lugoj
07:00

14:00 Craiova 14:00 Craiova 14:00 Tandarei 14:00 Sascut 14:00 Tandarei
07:00

12:10 Timisoara 12:10 Timisoara
07:05

14:00 Bacau
07:05

12:10 Arad 12:10 Arad 12:10 Negresti
07:10

14:00 Filiasi 14:00 Roman 14:00 Filiasi
07:10

12:00 Cotnari
07:15

14:00 Vaslui
07:15

12:10 Targu Jiu 12:10 Targu Jiu 12:10 Iasi
07:20

14:00 Rovinari 14:00 Negresti 14:00 Rovinari
07:20

12:10 Petrosani 12:10 Petrosani
07:25

12:00 Targu Frumos 12:00 Suceava
07:30

12:10 Pitesti 12:10 Hateg 12:10 Pitesti 12:10 Hateg 12:10 Podu Iloaiei
07:30

14:00 Isalnita 14:00 Iasi 14:00 Isalnita
07:30

12:10 Deleni
07:35

14:00 Podu Iloaiei
07:35

12:10 Calan 12:10 Calan 12:10 Hirlau
07:40

14:00 Targu Carbunesti 14:00 Deleni 14:00 Targu Carbunesti
07:40

14:00 Motru 14:00 Motru 14:00 Harlau
07:45

12:10 Hunedoara 12:10 Ploiesti 12:10 Hunedoara 12:10 Ploiesti
07:50

14:00 Resita 14:00 Targu Frumos 14:00 Resita
07:50

12:10 Targu Frumos
07:55

14:00 Caransebes 14:00 Pascani 14:00 Caransebes
07:55

12:00 Negresti 12:00 Targu Ocna 12:00 Pascani 12:00 Negresti
08:00

12:10 Deva 12:10 Ramnicu Sarat 12:10 Pascani 12:10 Ramnicu Sarat 12:10 Deva
08:00

14:00 Lugoj 14:00 Motca 14:00 Slobozia 14:00 Lugoj 14:00 Slobozia
08:00

14:00 Timisoara 14:00 Timisoara
08:05

12:10 Campina 12:10 Motca 12:10 Campina
08:10

14:00 Bucuresti 14:00 Arad 14:00 Cristesti 14:00 Arad 14:00 Bucuresti
08:10

12:10 Cristesti
08:15

14:00 Timisesti
08:15

12:10 Sinaia 12:10 Timisesti 12:10 Sinaia
08:20

14:00 Targu Jiu 14:00 Dumbrava 14:00 Targu Jiu
08:20

12:10 Dumbrava
08:25

14:00 Petrosani 14:00 Petrosani
08:25

12:10 Simeria 12:10 Simeria 12:10 Predeal 12:10 Targu Neamt 12:10 Predeal
08:30

14:00 Targu Neamt 14:00 Hateg 14:00 Hateg
08:30

14:00 Piatra Neamt
08:35

12:10 Orastie 12:10 Orastie
08:40

14:00 Calan 14:00 Bicaz 14:00 Calan
08:40

14:00 Poiana Largului
08:45

12:10 Sebes 12:10 Piatra Neamt 12:10 Sebes
08:50

14:00 Hunedoara 14:00 Hunedoara 14:00 Durau
08:50

14:00 Borsec
08:55

12:00 Roman 12:00 Roman 12:00 Comanesti
09:00

12:10 Brasov 12:10 Brasov 12:10 Lancram 12:10 Lancram 12:10 Bicaz
09:00

14:00 Pitesti 14:00 Deva 14:00 Toplita 14:00 Deva 14:00 Pitesti
09:00

14:00 Miercurea Ciuc
09:05

12:10 Poiana Largului 12:10 Targu Secuiesc 12:10 Targu Secuiesc
09:10

14:00 Ramnicu Sarat 14:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Ramnicu Sarat
09:10

14:00 Morareni
09:15

12:00 Girov
09:20

12:10 Sfantu Gheorghe 12:10 Sfantu Gheorghe 12:10 Durau
09:20

14:00 Campina 14:00 Reghin 14:00 Campina
09:20

12:10 Toplita
09:25

14:00 Medias
09:25

12:10 Alba Iulia 12:10 Alba Iulia 12:10 Covasna 12:10 Miercurea Ciuc 12:10 Covasna
09:30

14:00 Sinaia 14:00 Sighisoara 14:00 Sinaia
09:30

12:10 Sfantu Gheorghe
09:35

14:00 Targu Mures
09:35

12:10 Morareni
09:38

12:10 Teius 12:10 Targu Ocna 12:10 Targu Ocna 12:10 Teius
09:40

14:00 Predeal 14:00 Falticeni 14:00 Predeal
09:40

12:10 Reghin
09:41

12:10 Medias
09:44

14:00 Suceava
09:45

12:10 Sighisoara
09:48

12:10 Onesti 12:10 Aiud 12:10 Aiud 12:10 Onesti
09:50

14:00 Veresti 14:00 Brasov 14:00 Brasov
09:50

12:10 Targu Mures
09:55

14:00 Darabani
09:55

12:00 Miercurea Ciuc 12:00 Piatra Neamt 12:00 Bacau 12:00 Bacau 12:00 Gura Humorului 12:00 Targu Neamt
10:00

12:10 Comanesti 12:10 Unirea 12:10 Unirea 12:10 Comanesti 12:10 Falticeni
10:00

14:00 Botosani 14:00 Targu Secuiesc 14:00 Targu Secuiesc
10:00

12:10 Suceava
10:05

14:00 Gura Humorului 14:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Sfantu Gheorghe
10:05

12:10 Turda 12:10 Turda 12:10 Moinesti 12:10 Moinesti
10:10

14:00 Covasna 14:00 Campulung Moldovenesc 14:00 Covasna
10:10

14:00 Iacobeni
10:15

12:10 Fagaras 12:10 Fagaras
10:20

14:00 Borsa 14:00 Targu Ocna 14:00 Targu Ocna
10:20

14:00 Vatra Dornei
10:25

12:00 Bicaz
10:30

12:10 Botosani 12:10 Vestem 12:10 Vestem
10:30

14:00 Onesti 14:00 Onesti 14:00 Prundu Bargaului
10:30

14:00 Beclean
10:35

12:10 Gura Humorului
10:40

14:00 Comanesti 14:00 Baia Mare 14:00 Comanesti
10:40

14:00 Dej
10:45

12:10 Ramnicu Valcea 12:10 Ramnicu Valcea
10:50

14:00 Moinesti 14:00 Moinesti
10:50

12:10 Campulung Moldovenesc
10:55

14:00 Cluj Napoca
10:55

12:00 Odorheiu Secuiesc 12:00 Onesti 12:00 Onesti 12:00 Campulung Moldovenesc
11:00

12:10 Sibiu 12:10 Sibiu 12:10 Iacobeni
11:00

14:00 Simeria 14:00 Fagaras 14:00 Cluj Napoca 14:00 Fagaras 14:00 Simeria
11:00

12:10 Vatra Dornei
11:05

12:10 Miercurea Sibiului 12:10 Prundu Bargaului 12:10 Miercurea Sibiului
11:10

14:00 Vestem 14:00 Vestem
11:10

12:10 Sighisoara 12:10 Bistrita 12:10 Sighisoara
11:20

14:00 Ramnicu Valcea 14:00 Ramnicu Valcea 14:00 Orastie 14:00 Orastie
11:20

12:10 Medias 12:10 Medias 12:10 Beclean
11:30

14:00 Sibiu 14:00 Sebes 14:00 Sebes 14:00 Sibiu
11:30

12:10 Dej
11:40

14:00 Miercurea Sibiului 14:00 Lancram 14:00 Lancram 14:00 Miercurea Sibiului
11:40

12:10 Cluj Napoca
11:45

14:00 Alba Iulia 14:00 Sighisoara 14:00 Sighisoara 14:00 Alba Iulia
11:50

12:00 Targu Secuiesc 12:00 Vatra Dornei 12:00 Medias 12:00 Praid 12:00 Targu Secuiesc
12:00

12:10 Cluj Napoca
12:00

14:00 Medias 14:00 Gilau 14:00 Medias
12:00

14:00 Teius 14:00 Teius
12:10

14:00 Aiud 14:00 Aiud
12:20

14:00 Unirea 14:00 Unirea
12:30

14:00 Turda 14:00 Turda
12:40

12:00 Sfantu Gheorghe 12:00 Sfantu Gheorghe 12:00 Reghin 12:00 Blaj
13:00

14:00 Huedin
13:00

12:10 Gilau
13:15

12:10 Huedin
13:30

12:10 Negreni
13:50

12:00 Teius 12:00 Brasov 12:00 Brasov 12:00 Fagaras
14:00

14:00 Negreni 14:00 Cluj Napoca 14:00 Cluj Napoca 14:00 Cluj Napoca 14:00 Cluj Napoca
14:00

12:00 Avrig 12:00 Alba Iulia 12:00 Sighisoara 12:00 Sighisoara
15:00

14:00 Piatra Craiului
15:00

12:00 Sibiu
15:30

14:00 Beius
15:30

12:00 Targu Mures 12:00 Dej 12:00 Bistrita 12:00 Zlatna 12:00 Targu Mures
16:00

14:00 Alesd
16:00

12:00 Ludus 12:00 Ludus 12:00 Sebes
16:30

12:10 Alesd
16:55

12:00 Campia Turzii 12:00 Campia Turzii 12:00 Nasaud 12:00 Abrud
17:00

12:00 Turda 12:00 Turda 12:00 Beclean
17:30

12:00 Cluj Napoca 12:00 Brad 12:00 Gherla 12:00 Zalau 12:00 Deva 12:00 Cluj Napoca
18:00

12:10 Oradea
18:00

12:00 Floresti 12:00 Floresti
18:30

12:10 Bors
18:30

14:00 Oradea
18:30

14:00 Bors
18:40

12:00 Gilau 12:00 Gilau
19:00

12:00 Huedin 12:00 Huedin
20:00

12:00 Alesd 12:00 Alesd
21:00

12:00 Oradea 12:00 Arad 12:00 Oradea 12:00 Oradea 12:00 Oradea
22:00

14:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.