La adresa - Mersul autobuzelor Ansbach Germania

La adresa

Ansbach, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
08:40
14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 14:55 Cristesti 15:15 Harlau 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 16:30 Tecuci 10:20 Onesti 15:45 Roman 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 13:10 Giurgiu 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 11:15 Calan 12:35 Rovinari 10:40 Simeria 12:05 Timisoara 11:50 Targu Jiu 12:25 Motru 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 14:10 Reghin 14:25 Durau 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 15:00 Motca 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 16:35 Galati 10:30 Targu Ocna 15:50 Bacau 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 13:05 Turnu Magurele 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 11:00 Deva 12:40 Filiasi 11:05 Hunedoara 12:10 Lugoj 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 15:05 Pascani 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 16:40 Braila 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 12:55 Alexandria 11:00 Deva 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Lancram 12:45 Craiova 11:30 Hateg 12:15 Caransebes 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 14:15 Morareni 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:10 Targu Frumos 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 15:40 Vaslui 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 13:00 Corabia 10:10 Lancram 09:10 Unirea 11:30 Hateg 10:20 Sebes 12:30 Isalnita 10:30 Orastie 12:00 Arad 11:40 Petrosani 12:20 Resita 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe
14:47
12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures
15:45
15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj
15:47
19:00 Ramnicu Sarat 18:35 Barlad 18:15 Vaslui 17:55 Botosani 17:35 Suceava 16:55 Roznov 16:37 Pascani 16:00 Targu Neamt 12:00 Targu Mures 08:30 Huedin 19:40 Braila 18:50 Tecuci 18:30 Husi 18:10 Comanesti 17:50 Iasi 17:30 Bacau 16:50 Targu Frumos 16:35 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului 11:00 Ludus 06:30 Alesd 19:35 Galati 18:45 Focsani 18:25 Dorohoi 18:05 Bucuresti 17:45 Podu Iloaiei 17:15 Campina 16:45 Gura Humorului 16:30 Roman 13:30 Toplita 10:30 Turda 05:30 Oradea 19:30 Buzau 18:40 Adjud 18:20 Onesti 18:00 Moinesti 17:40 Ploiesti 17:10 Buhusi 16:40 Falticeni 16:05 Brasov 12:30 Reghin 09:30 Cluj Napoca 05:00 Bors
Sosiri
De la Ora

09:45 Constanta
00:05

11:15 Braila
00:10

09:45 Mangalia
00:10

09:45 Medgidia
00:15

09:45 Cernavoda
00:30

11:15 Galati
00:40

11:15 Buzau
01:00

07:15 Targu Neamt
01:00

09:45 Giurgiu
01:00

09:45 Alexandria
01:05

09:45 Fetesti
01:10

09:45 Braila
01:20

11:15 Ramnicu Sarat
01:30

07:15 Galati
01:30

09:45 Tulcea
01:30

11:15 Tecuci
01:55

07:15 Buzau
02:00

09:45 Calarasi
02:00

09:45 Galati
02:10

11:15 Focsani
02:15

07:15 Ramnicu Sarat
02:30

11:15 Adjud
02:45

11:15 Barlad
03:00

07:15 Tecuci
03:00

09:45 Slobozia
03:00

09:45 Tecuci
03:10

07:15 Focsani
03:15

09:45 Ramnicu Sarat
03:20

11:15 Husi
03:30

09:45 Barlad
03:30

11:15 Dorohoi
03:35

11:15 Onesti
03:45

07:15 Adjud
03:45

09:45 Husi
03:50

11:15 Vaslui
04:00

07:15 Barlad
04:00

09:45 Bucuresti
04:00

11:15 Comanesti
04:10

09:45 Buzau
04:10

11:15 Bucuresti
04:15

11:15 Moinesti
04:20

09:45 Focsani
04:20

11:15 Botosani
04:30

07:15 Husi
04:30

09:45 Vaslui
04:30

11:15 Craiova
04:35

07:15 Dorohoi
04:35

09:45 Harlau
04:40

11:15 Iasi
04:45

07:15 Onesti
04:45

11:15 Podu Iloaiei
05:00

07:15 Vaslui
05:00

09:45 Roman
05:00

10:50 Giurgiu 10:50 Giurgiu
05:00

11:15 Filiasi
05:05

11:15 Ploiesti
05:10

07:15 Comanesti
05:10

09:45 Adjud
05:10

10:50 Turnu Magurele 10:50 Turnu Magurele
05:10

09:45 Bacau
05:15

11:15 Suceava
05:20

07:15 Moinesti
05:20

09:45 Slatina (Olt)
05:20

10:50 Corabia 10:50 Corabia
05:20

09:45 Radauti
05:25

11:15 Bacau
05:30

07:15 Botosani
05:30

09:45 Iasi
05:30

10:50 Braila 10:50 Alexandria 10:50 Alexandria
05:30

09:45 Dorohoi
05:35

10:50 Galati
05:35

11:15 Negresti
05:40

09:45 Targu Frumos
05:40

10:50 Slatina (Olt) 10:50 Slatina (Olt)
05:40

11:15 Harlau
05:45

07:15 Iasi
05:45

09:45 Targoviste
05:45

09:45 Urziceni
05:47

11:15 Constanta
05:50

09:45 Ploiesti
05:50

09:45 Targu Neamt
05:55

09:45 Buhusi
05:57

09:45 Roznov
05:58

11:15 Campina
06:00

07:15 Podu Iloaiei
06:00

09:45 Piatra Neamt
06:00

10:50 Craiova 10:50 Constanta 10:50 Craiova 10:50 Constanta
06:00

11:15 Buhusi
06:05

10:50 Mangalia 10:50 Mangalia
06:05

11:15 Roznov
06:10

09:45 Onesti
06:10

10:50 Filiasi 10:50 Filiasi
06:10

11:15 Targu Frumos
06:15

10:50 Medgidia 10:50 Medgidia
06:15

11:15 Gura Humorului
06:20

07:15 Suceava
06:20

09:45 Botosani
06:20

10:50 Rovinari 10:50 Hirsova 10:50 Rovinari 10:50 Hirsova
06:20

10:50 Tandarei 10:50 Tandarei
06:25

11:15 Falticeni
06:30

07:15 Bacau
06:30

09:45 Pascani
06:30

10:50 Slobozia 10:50 Isalnita 10:50 Slobozia 10:50 Isalnita
06:30

11:15 Rovinari
06:35

11:15 Pascani
06:40

09:45 Craiova
06:40

10:50 Targu Carbunesti 10:50 Targu Carbunesti 10:50 Tecuci
06:40

11:15 Motca
06:45

10:50 Barlad 10:50 Motru 10:50 Motru
06:45

11:15 Piatra Neamt
06:50

09:45 Suceava
06:50

10:50 Resita 10:50 Husi 10:50 Resita
06:50

11:15 Roman
06:55

10:50 Caransebes 10:50 Caransebes
06:55

11:15 Cristesti
07:00

09:45 Filiasi
07:00

10:50 Buzau 10:50 Bucuresti 10:50 Lugoj 10:50 Lugoj 10:50 Bucuresti
07:00

11:15 Targu Jiu
07:05

07:15 Buhusi
07:05

10:50 Timisoara 10:50 Timisoara
07:05

11:15 Brasov
07:10

07:15 Roznov
07:10

10:50 Arad 10:50 Focsani 10:50 Arad
07:10

07:15 Targu Frumos
07:15

07:15 Gura Humorului
07:20

09:45 Pitesti
07:20

10:50 Targu Jiu 10:50 Targu Jiu
07:20

10:50 Marasesti 10:50 Petrosani 10:50 Petrosani
07:25

11:15 Fetesti
07:30

07:15 Falticeni
07:30

09:45 Targu Secuiesc
07:30

10:50 Adjud 10:50 Hateg 10:50 Pitesti 10:50 Hateg 10:50 Pitesti
07:30

10:50 Sascut
07:35

07:15 Pascani
07:40

10:50 Calan 10:50 Calan 10:50 Bacau
07:40

10:50 Roman
07:45

07:15 Piatra Neamt
07:50

10:50 Hunedoara 10:50 Ploiesti 10:50 Vaslui 10:50 Hunedoara 10:50 Ploiesti
07:50

07:15 Roman
07:55

11:15 Targu Neamt
08:00

09:45 Brasov
08:00

10:50 Negresti 10:50 Ramnicu Sarat 10:50 Deva 10:50 Ramnicu Sarat 10:50 Deva
08:00

10:50 Iasi
08:05

09:45 Bicaz
08:10

10:50 Campina 10:50 Campina 10:50 Podu Iloaiei
08:10

09:45 Ramnicu Valcea
08:15

10:50 Deleni
08:15

09:45 Falticeni
08:20

10:50 Harlau 10:50 Sinaia 10:50 Sinaia
08:20

10:50 Targu Frumos
08:25

11:15 Fagaras
08:30

09:45 Gura Humorului
08:30

10:50 Predeal 10:50 Simeria 10:50 Predeal 10:50 Pascani 10:50 Simeria
08:30

11:15 Petrosani
08:35

10:50 Motca
08:35

09:45 Moinesti
08:40

10:50 Orastie 10:50 Cristesti 10:50 Orastie
08:40

09:45 Fagaras
08:45

10:50 Timisesti
08:45

10:50 Sebes 10:50 Sebes 10:50 Targu Neamt
08:50

10:50 Piatra Neamt
08:55

09:45 Comanesti
09:00

10:50 Bicaz 10:50 Lancram 10:50 Brasov 10:50 Lancram 10:50 Brasov
09:00

09:45 Targu Jiu
09:10

10:50 Targu Secuiesc 10:50 Targu Secuiesc 10:50 Poiana Largului
09:10

09:45 Campulung Moldovenesc
09:20

10:50 Sfantu Gheorghe 10:50 Durau 10:50 Sfantu Gheorghe
09:20

11:15 Poiana Largului
09:30

09:45 Targu Ocna
09:30

10:50 Covasna 10:50 Alba Iulia 10:50 Toplita 10:50 Covasna 10:50 Alba Iulia
09:30

11:15 Hateg
09:35

09:45 Gheorgheni
09:35

09:45 Reghin
09:40

10:50 Morareni 10:50 Targu Ocna 10:50 Teius 10:50 Targu Ocna 10:50 Teius
09:40

11:15 Sibiu
09:45

09:45 Drobeta Turnu Severin
09:45

10:50 Reghin
09:45

10:50 Onesti 10:50 Aiud 10:50 Targu Mures 10:50 Onesti 10:50 Aiud
09:50

11:15 Hunedoara
10:00

09:45 Toplita Gara
10:00

10:50 Unirea 10:50 Falticeni 10:50 Comanesti 10:50 Unirea 10:50 Comanesti
10:00

10:50 Suceava
10:05

09:45 Sighisoara
10:10

10:50 Moinesti 10:50 Turda 10:50 Moinesti 10:50 Dolhasca 10:50 Turda
10:10

09:45 Orastie
10:15

09:45 Deva
10:20

10:50 Fagaras 10:50 Veresti 10:50 Fagaras
10:20

09:45 Caransebes
10:25

10:50 Darabani
10:25

11:15 Sebes
10:30

07:15 Poiana Largului
10:30

09:45 Targu Mures
10:30

10:50 Botosani 10:50 Vestem 10:50 Vestem
10:30

09:45 Vatra Dornei
10:35

10:50 Gura Humorului
10:40

10:50 Ramnicu Valcea 10:50 Ramnicu Valcea
10:50

10:50 Campulung Moldovenesc
10:55

09:45 Resita
11:00

10:50 Sibiu 10:50 Iacobeni 10:50 Sibiu
11:00

10:50 Vatra Dornei
11:05

09:45 Blaj
11:10

10:50 Miercurea Sibiului 10:50 Prundu Bargaului 10:50 Miercurea Sibiului
11:10

09:45 Sibiu
11:15

10:50 Sighisoara 10:50 Bistrita 10:50 Sighisoara
11:20

11:15 Toplita
11:30

07:15 Oradea
11:30

09:45 Medias
11:30

10:50 Beclean 10:50 Medias 10:50 Medias
11:30

09:45 Sebes
11:35

10:50 Dej
11:40

10:50 Cluj Napoca
11:45

11:15 Deva
12:00

09:45 Alba Iulia
12:00

10:50 Cluj Napoca
12:00

09:45 Bistrita
12:10

10:50 Gilau
12:15

09:45 Lugoj
12:20

11:15 Reghin
12:30

07:15 Toplita
12:30

09:45 Aiud
12:30

09:45 Beclean
12:35

09:45 Dej
13:00

09:45 Turda
13:15

11:15 Alba Iulia
13:30

07:15 Reghin
13:30

09:45 Gherla
13:30

10:50 Huedin
13:30

09:45 Cluj Napoca
14:00

09:45 Timisoara
14:10

11:15 Targu Mures
14:30

07:15 Targu Mures
14:30

11:15 Aiud
14:45

07:15 Aiud
14:45

10:50 Negreni
14:50

10:50 Alesd
14:55

11:15 Ludus
15:00

07:15 Ludus
15:00

09:45 Huedin
15:00

11:15 Turda
15:30

07:15 Turda
15:30

11:15 Cluj Napoca
16:00

07:15 Cluj Napoca
16:00

09:45 Arad
16:00

09:45 Oradea
17:00

09:45 Nadlac
17:10

11:15 Huedin
18:00

07:15 Huedin
18:00

10:50 Oradea
18:15

10:50 Bors
18:30

11:15 Alesd
19:00

07:15 Alesd
19:00

11:15 Oradea
19:30

11:15 Bors
19:45

07:15 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.