la adresa - Mersul autobuzelor Amberg Germania

la adresa

Amberg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
11:10
16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:10 Targu Frumos 12:15 Caransebes 15:30 Iasi 13:50 Mangalia 07:45 Gilau 13:00 Bucuresti 10:30 Beclean 09:00 Sibiu 12:20 Iacobeni 10:00 Moinesti 13:20 Darabani 10:50 Covasna 13:55 Falticeni 11:40 Predeal 14:15 Morareni 12:20 Ploiesti 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 14:55 Cristesti 12:00 Arad 15:15 Harlau 12:20 Resita 15:35 Negresti 13:40 Medgidia 08:00 Cluj Napoca 08:10 Medias 10:50 Bistrita 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 10:10 Comanesti 13:30 Veresti 11:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Targu Mures 11:50 Sinaia 14:20 Toplita 12:30 Pitesti 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 15:00 Motca 12:05 Timisoara 15:20 Deleni 12:25 Motru 07:30 Negreni 13:30 Harsova 08:30 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 11:00 Prundu Bargaului 09:40 Vestem 13:00 Gura Humorului 10:20 Onesti 13:35 Dolhasca 11:20 Targu Secuiesc 14:10 Reghin 12:00 Campina 14:25 Durau 13:10 Slobozia 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:05 Pascani 12:10 Lugoj 15:25 Podu Iloaiei 14:00 Constanta 07:40 Huedin 13:20 Tandarei 10:00 Dej 08:40 Miercurea Sibiului 12:00 Vatra Dornei 09:50 Fagaras 13:10 Botosani 10:30 Targu Ocna 13:40 Suceava 11:30 Brasov 07:25 Alesd 12:10 Ramnicu Sarat 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud
17:00
14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 18:30 Dumbrava 17:30 Slobozia 12:40 Botosani 17:30 Mangalia 12:05 Borsa 10:00 Cluj Napoca 11:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 13:55 Targu Mures 18:00 Tandarei 12:35 Gura Humorului 20:00 Constanta 12:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 11:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:20 Gilau 15:35 Isalnita 07:10 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 13:50 Falticeni 18:30 Hirsova 12:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 11:20 Dej 17:00 Craiova 10:00 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 07:00 Alesd 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 13:40 Suceava 17:00 Medgidia 12:20 Iacobeni 10:15 Medias 11:50 Bistrita 17:30 Corabia 11:10 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 09:00 Negreni 15:00 Motru 06:00 Oradea 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg
19:30 MaxiBus Travel
11:30 Oradea 11:45 Sanmartin
Sosiri
De la Ora
MaxiBus Travel
19:30 Targu Jiu
00:00
MaxiBus Travel
19:30 Ramnicu Valcea
00:15
MaxiBus Travel
19:30 Targu Mures
00:30
MaxiBus Travel
19:30 Reghin 19:30 Petrosani
01:15
MaxiBus Travel
19:30 Resita
01:30
MaxiBus Travel
19:30 Hateg
02:10
MaxiBus Travel
19:30 Caransebes 19:30 Sibiu
02:15
MaxiBus Travel
19:30 Bistrita
02:30
MaxiBus Travel
19:30 Lugoj 19:30 Hunedoara
03:00
MaxiBus Travel
19:30 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
19:30 Deva
03:20
MaxiBus Travel
19:30 Alba Iulia 19:30 Brad 19:30 Timisoara
04:00
MaxiBus Travel
19:30 Aiud
04:45

06:00 Tulcea 06:00 Giurgiu
05:00

06:00 Turnu Magurele
05:10
MaxiBus Travel
19:30 Turda
05:10
MaxiBus Travel
19:30 Arad
05:15

06:00 Corabia
05:20

06:00 Braila 06:00 Alexandria
05:30
MaxiBus Travel
19:30 Zalau
05:30

06:00 Galati
05:35

06:00 Slatina (Olt)
05:40
MaxiBus Travel
19:30 Cluj Napoca
05:45

06:00 Constanta 06:00 Craiova
06:00
MaxiBus Travel
19:30 Stei
06:00

09:00 Constanta 09:00 Giurgiu 09:00 Giurgiu 09:00 Constanta
06:00

06:00 Mangalia
06:05

06:00 Filiasi
06:10

09:00 Turnu Magurele 09:00 Turnu Magurele
06:10

06:00 Medgidia
06:15

06:00 Rovinari 06:00 Hirsova
06:20

09:00 Corabia 09:00 Corabia
06:20

06:00 Tandarei
06:25

06:00 Slobozia 06:00 Isalnita
06:30
MaxiBus Travel
19:30 Beius 19:30 Salonta
06:30

09:00 Alexandria 09:00 Mangalia 09:00 Mangalia 09:00 Alexandria
06:30

06:00 Targu Carbunesti 06:00 Tecuci
06:40

09:00 Medgidia 09:00 Filiasi 09:00 Filiasi 09:00 Medgidia
06:40

06:00 Motru 06:00 Barlad
06:45

06:00 Resita 06:00 Husi
06:50

09:00 Hirsova 09:00 Slatina (Olt) 09:00 Slatina (Olt) 09:00 Hirsova
06:50

06:00 Caransebes
06:55

06:00 Bucuresti 06:00 Lugoj 06:00 Buzau
07:00
MaxiBus Travel
19:30 Sanmartin
07:00

09:00 Craiova 09:00 Tandarei 09:00 Tandarei 09:00 Tulcea 09:00 Craiova
07:00

06:00 Timisoara
07:05

06:00 Arad 06:00 Focsani
07:10

09:00 Filiasi 09:00 Braila 09:00 Filiasi
07:10

09:00 Galati
07:15

06:00 Targu Jiu
07:20

09:00 Rovinari 09:00 Rovinari
07:20

06:00 Marasesti 06:00 Petrosani
07:25

09:00 Tecuci
07:25

06:00 Adjud 06:00 Hateg 06:00 Pitesti
07:30
MaxiBus Travel
19:30 Oradea
07:30

09:00 Isalnita 09:00 Isalnita
07:30

06:00 Sascut
07:35

09:00 Barlad
07:35

06:00 Calan 06:00 Bacau
07:40

09:00 Targu Carbunesti 09:00 Targu Carbunesti
07:40

06:00 Roman
07:45

09:00 Motru 09:00 Husi 09:00 Motru
07:45

06:00 Vaslui 06:00 Ploiesti 06:00 Hunedoara
07:50

09:00 Resita 09:00 Resita
07:50

09:00 Caransebes 09:00 Caransebes
07:55

06:00 Ramnicu Sarat 06:00 Deva 06:00 Negresti
08:00

09:00 Slobozia 09:00 Lugoj 09:00 Slobozia 09:00 Buzau 09:00 Lugoj
08:00

06:00 Iasi
08:05

09:00 Timisoara 09:00 Timisoara
08:05

06:00 Podu Iloaiei 06:00 Campina
08:10

09:00 Bucuresti 09:00 Arad 09:00 Focsani 09:00 Arad 09:00 Bucuresti
08:10

06:00 Deleni
08:15

09:00 Marasesti
08:15

06:00 Sinaia 06:00 Harlau
08:20

09:00 Targu Jiu 09:00 Targu Jiu
08:20

06:00 Targu Frumos
08:25

09:00 Adjud 09:00 Petrosani 09:00 Petrosani
08:25

06:00 Simeria 06:00 Predeal 06:00 Pascani
08:30

09:00 Hateg 09:00 Hateg
08:30

06:00 Motca
08:35

09:00 Sascut
08:35

06:00 Cristesti 06:00 Orastie
08:40

09:00 Calan 09:00 Calan
08:40

06:00 Timisesti
08:45

09:00 Bacau
08:45

06:00 Sebes 06:00 Targu Neamt
08:50

09:00 Hunedoara 09:00 Hunedoara
08:50

06:00 Piatra Neamt
08:55

09:00 Roman
08:55

06:00 Lancram 06:00 Bicaz 06:00 Brasov
09:00

09:00 Pitesti 09:00 Vaslui 09:00 Deva 09:00 Pitesti 09:00 Deva
09:00

09:00 Negresti
09:05

06:00 Poiana Largului 06:00 Targu Secuiesc
09:10

09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Iasi 09:00 Ramnicu Sarat
09:10

09:00 Podu Iloaiei
09:15

06:00 Durau 06:00 Sfantu Gheorghe
09:20

09:00 Deleni 09:00 Campina 09:00 Campina
09:20

09:00 Harlau
09:25

06:00 Alba Iulia 06:00 Toplita 06:00 Covasna
09:30

09:00 Sinaia 09:00 Targu Frumos 09:00 Sinaia
09:30

09:00 Pascani
09:35

06:00 Teius 06:00 Morareni 06:00 Targu Ocna
09:40

09:00 Predeal 09:00 Motca 09:00 Predeal
09:40

06:00 Reghin
09:45

09:00 Cristesti
09:45

06:00 Targu Mures 06:00 Aiud 06:00 Onesti
09:50

09:00 Brasov 09:00 Timisesti 09:00 Brasov
09:50

09:00 Dumbrava
09:55

06:00 Falticeni 06:00 Unirea 06:00 Comanesti
10:00

09:00 Targu Secuiesc 09:00 Targu Neamt 09:00 Targu Secuiesc
10:00

06:00 Suceava
10:05

09:00 Sovata 09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Piatra Neamt
10:05

06:00 Turda 06:00 Moinesti 06:00 Dolhasca
10:10

09:00 Covasna 09:00 Covasna 09:00 Bicaz
10:10

06:00 Veresti 06:00 Fagaras
10:20

09:00 Targu Ocna 09:00 Poiana Largului 09:00 Targu Ocna
10:20

06:00 Darabani
10:25

09:00 Durau
10:25

06:00 Vestem 06:00 Botosani
10:30

09:00 Onesti 09:00 Onesti
10:30

09:00 Grinties
10:35

06:00 Gura Humorului
10:40

09:00 Comanesti 09:00 Comanesti
10:40

06:00 Ramnicu Valcea
10:50

09:00 Moinesti 09:00 Moinesti
10:50

06:00 Campulung Moldovenesc
10:55

09:00 Borsec
10:55

06:00 Iacobeni 06:00 Sibiu
11:00

09:00 Fagaras 09:00 Simeria 09:00 Fagaras 09:00 Simeria 09:00 Toplita
11:00

06:00 Vatra Dornei
11:05

09:00 Miercurea Ciuc
11:05

06:00 Miercurea Sibiului 06:00 Prundu Bargaului
11:10

09:00 Vestem 09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Vestem
11:10

06:00 Bistrita 06:00 Sighisoara
11:20

09:00 Ramnicu Valcea 09:00 Morareni 09:00 Orastie 09:00 Orastie 09:00 Ramnicu Valcea
11:20

06:00 Beclean 06:00 Medias
11:30

09:00 Sebes 09:00 Sibiu 09:00 Sebes 09:00 Sibiu 09:00 Reghin
11:30

09:00 Medias
11:35

06:00 Dej
11:40

09:00 Miercurea Sibiului 09:00 Lancram 09:00 Sighisoara 09:00 Miercurea Sibiului 09:00 Lancram
11:40

06:00 Cluj Napoca
11:45

09:00 Targu Mures
11:45

09:00 Sighisoara 09:00 Alba Iulia 09:00 Sighisoara 09:00 Alba Iulia
11:50

09:00 Falticeni
11:55

06:00 Cluj Napoca
12:00
MaxiBus Travel
19:30 Buzau
12:00

09:00 Medias 09:00 Medias 09:00 Suceava
12:00

09:00 Dolhasca
12:05

09:00 Teius 09:00 Teius 09:00 Veresti
12:10

06:00 Gilau
12:15

09:00 Darabani
12:15

09:00 Aiud 09:00 Aiud 09:00 Botosani
12:20

09:00 Unirea 09:00 Gura Humorului 09:00 Unirea
12:30

09:00 Turda 09:00 Turda 09:00 Campulung Moldovenesc
12:40

09:00 Iacobeni
12:50

09:00 Borsa
13:00

09:00 Vatra Dornei
13:05

09:00 Prundu Bargaului
13:10

09:00 Bistrita
13:15

09:00 Beclean
13:20

09:00 Baia Mare
13:25

06:00 Huedin
13:30

09:00 Dej
13:30

09:00 Cluj Napoca
13:35

09:00 Cluj Napoca
13:40

09:00 Gilau
13:45

09:00 Huedin
13:50

09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca
14:00

06:00 Negreni
14:50

06:00 Alesd
14:55
MaxiBus Travel
19:30 Targoviste
15:00

09:00 Negreni
15:00

09:00 Piatra Craiului
16:00

09:00 Beius
16:10
MaxiBus Travel
19:30 Ploiesti
16:30

09:00 Alesd
17:00
MaxiBus Travel
19:30 Campina
17:15

09:00 Oradea
18:00

06:00 Oradea
18:15

06:00 Bors
18:30

09:00 Bors
18:30
MaxiBus Travel
19:30 Alexandria
19:00
MaxiBus Travel
19:30 Rosiori de Vede 19:30 Brasov
19:45
MaxiBus Travel
19:30 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
19:30 Caracal
20:45
MaxiBus Travel
19:30 Craiova
21:45
MaxiBus Travel
19:30 Drobeta Turnu Severin 19:30 Pitesti
22:00
MaxiBus Travel
19:30 Sighisoara
22:15
MaxiBus Travel
19:30 Orsova
22:45
MaxiBus Travel
19:30 Medias
23:00

09:00 Budapesta
23:00
MaxiBus Travel
19:30 Curtea De Arges
23:15
MaxiBus Travel
19:30 Rovinari
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.