A8, km 105 - Mersul autobuzelor Vidauban Franta

A8, km 105

Vidauban, Franta

Plecări
Ora Către
03:30
18:10 Darabani 16:30 Falticeni 16:00 Suceava 14:50 Campulung Moldovenesc 16:30 Radauti 13:00 Feldru 18:30 Iasi 17:40 Baltati 15:45 Ilisesti 14:15 Iacobeni 03:15 Salonta 02:35 Chisineu Cris 02:10 Simand 05:45 Alesd 12:40 Dej 10:10 Unirea 08:00 Sebes 04:00 Pecica 20:20 Viena 17:30 Griffen 15:00 Tarvisio 12:00 Vicenza 08:20 Tortona 05:00 Imperia 18:45 Ilz 17:00 Botosani 18:30 Iasi 17:40 Baltati 15:45 Ilisesti 14:15 Iacobeni 17:40 Dorohoi 12:50 Nasaud 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 15:30 Paltinoasa 14:00 Vatra Dornei 04:05 Oradea 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 11:40 Gherla 09:50 Aiud 07:20 Orastie 03:30 Nadlac 20:30 Viena 17:10 Griffen 14:00 Udine 10:40 Verona 07:50 Ovada 04:40 San Remo 18:10 Gleisdorf 16:30 Radauti 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 15:30 Paltinoasa 14:00 Vatra Dornei 18:10 Darabani 17:15 Pascani 14:00 Cristesti 15:15 Gura Humorului 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 03:15 Salonta 02:10 Simand 14:00 Bistrita 11:00 Cluj Napoca 09:30 Teius 07:00 Deva 04:50 Simeria 19:40 Wiener Neustadt 16:50 Klagenfurt 12:25 Venetia 10:00 Brescia 07:20 Genova 04:10 Nice 13:00 Feldru 17:40 Dorohoi 17:15 Pascani 14:00 Cristesti 15:15 Gura Humorului 17:00 Botosani 16:30 Falticeni 16:00 Suceava 14:50 Campulung Moldovenesc 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 04:05 Oradea 13:20 Beclean 10:20 Turda 09:00 Alba Iulia 04:20 Arad 23:30 Budapesta 17:50 Graz 16:30 Villach 12:10 Padova 09:10 Piacenza 06:40 Savona 03:40 Cannes 12:50 Nasaud
17:30
13:05 Castell de Ferro 16:15 Malaga 12:35 Albox 14:45 Benalua de las Villas 09:30 Alcazar de San Juan 14:00 Zujar 05:00 Almansa 08:00 Miguel Esteban 08:55 Fuente de Pedro Naharro 02:35 L'Hospitalet de l'Infant 11:45 Berja 07:15 Oliva 12:45 Roquetas de Mar 11:40 Vera 08:30 Alicante 06:00 Xativa 00:15 Girona 21:10 Beziers 05:00 Almansa 08:00 Miguel Esteban 08:55 Fuente de Pedro Naharro 11:20 El Ejido 13:05 Castell de Ferro 16:15 Malaga 13:35 Motril 13:45 Baza 15:35 Granada 10:00 Villacanas 14:35 Guadix 05:45 Albacete 08:10 Quintanar de la Orden 09:05 Tarancon 20:20 Nimes 18:20 Aix-en-Provence 12:15 Matagorda 07:40 Denia 11:15 Huercal Overa 10:00 Lorca 06:30 Aielo de Malferit 01:30 Barcelona 01:00 Barcelona 21:30 Narbonne 05:45 Albacete 08:10 Quintanar de la Orden 09:05 Tarancon 11:45 Berja 13:35 Motril 11:35 Tabernas 14:05 Salobrena 14:00 Zujar 08:30 Tomelloso 10:50 Villa de Don Fadrique 14:45 Benalua de las Villas 06:15 La Roda 08:30 Villamayor de Santiago 10:00 Madrid 03:20 Benicarlo 02:55 Baix Ebre 12:35 Adra 07:00 Alcoi 12:30 Almeria 09:30 Murcia 08:00 Benidorm 02:00 Tarragona 18:40 Lancon-Provence 23:20 Figueras 06:15 La Roda 08:30 Villamayor de Santiago 10:00 Madrid 12:15 Matagorda 14:05 Salobrena 12:35 Albox 14:50 Almunecar 11:35 Tabernas 14:35 Guadix 09:00 Pedro Munoz 11:15 Corral de Almaguer 13:45 Baza 15:35 Granada 07:30 Las Pedroneras 08:45 Horcajo de Santiago 02:00 Arganda del Rey 12:00 Almeria 11:20 El Ejido 12:10 Almeria 06:45 Ontinyent 10:30 Puerto Lumbreras 08:40 Elche 04:40 Valencia 04:10 Castellon de la Plana 20:45 Montpellier 22:20 Perpignan 07:30 Las Pedroneras 08:45 Horcajo de Santiago 02:00 Arganda del Rey 12:35 Adra 14:50 Almunecar
Sosiri
De la Ora

17:30 Dorohoi
00:00

03:30 Montpellier
00:15

17:30 Baltati 17:30 Baltati
00:20

03:30 Malaga 03:30 Malaga
00:30

17:30 Targu Frumos 17:30 Botosani 17:30 Viena 17:30 Targu Frumos
00:30

17:30 Ruginoasa 17:30 Ruginoasa
00:40

17:30 Pascani 17:30 Pascani
00:45

03:30 Nimes
00:50

17:30 Cristesti 17:30 Cristesti 17:30 Radauti
01:00

03:30 Granada 03:30 Granada
01:15

17:30 Wiener Neustadt
01:15

03:30 Lancon-Provence
01:20

17:30 Falticeni 17:30 Falticeni
01:30

03:30 Almunecar 03:30 Almunecar
01:55

03:30 Benalua de las Villas 03:30 Benalua de las Villas
02:05

03:30 Guadix 03:30 Guadix
02:15

17:30 Ilz
02:20

17:30 Suceava 17:30 Suceava
02:30

17:30 Gleisdorf
02:35

03:30 Salobrena 03:30 Salobrena 03:30 Aix-en-Provence
02:40

17:30 Ilisesti 17:30 Ilisesti
02:45

03:30 Zujar 03:30 Zujar
02:50

17:30 Paltinoasa 17:30 Graz 17:30 Paltinoasa
03:00

03:30 Baza 03:30 Baza
03:05

03:30 Motril 03:30 Motril
03:10

17:30 Gura Humorului 17:30 Gura Humorului
03:15

17:30 Campulung Moldovenesc 17:30 Campulung Moldovenesc
03:40

03:30 Castell de Ferro 03:30 Castell de Ferro
03:45

17:30 Griffen
03:50

17:30 Griffen
04:00

17:30 Klagenfurt
04:10

03:30 Albox 03:30 Adra 03:30 Adra 03:30 Albox
04:15

17:30 Iacobeni 17:30 Iacobeni
04:15

17:30 Vatra Dornei 17:30 Vatra Dornei
04:30

03:30 Matagorda 03:30 Matagorda
04:35

17:30 Villach
04:40

03:30 Madrid 03:30 Roquetas de Mar 03:30 Madrid
05:00

17:30 Pitesti 17:30 Pitesti
05:00

03:30 Berja 03:30 Berja
05:05

03:30 Tabernas 03:30 Tabernas
05:15

03:30 Arganda del Rey 03:30 Arganda del Rey
05:20

03:30 El Ejido 03:30 El Ejido
05:30

03:30 Almeria 03:30 Almeria
05:50

03:30 Tarancon 03:30 Almeria 03:30 Tarancon
06:00

17:30 Tarvisio
06:10

03:30 Fuente de Pedro Naharro 03:30 Fuente de Pedro Naharro
06:15

03:30 Horcajo de Santiago 03:30 Horcajo de Santiago
06:30

03:30 Vera
06:40

03:30 Villamayor de Santiago 03:30 Villamayor de Santiago
06:45

17:30 Udine
06:50

03:30 Huercal Overa
06:55

03:30 Quintanar de la Orden 03:30 Quintanar de la Orden
07:00

17:30 Feldru 17:30 Feldru
07:00

03:30 Miguel Esteban 03:30 Puerto Lumbreras 03:30 Miguel Esteban
07:20

03:30 Corral de Almaguer
07:40

03:30 Las Pedroneras 03:30 Lorca 03:30 Las Pedroneras
07:45

17:30 Bistrita
08:00

03:30 La Roda 03:30 La Roda
08:15

03:30 Villa de Don Fadrique 03:30 Murcia
08:20

03:30 Albacete 03:30 Albacete
08:30

17:30 Venetia
08:30

03:30 Villacanas
08:35

17:30 Beclean
08:40

17:30 Padova
08:45

03:30 Alcazar de San Juan
09:00

17:30 Vicenza
09:05

17:30 Dej
09:10

03:30 Almansa 03:30 Almansa
09:20

17:30 Verona
09:20

03:30 Elche 03:30 Pedro Munoz
09:30

03:30 Alicante 03:30 Tomelloso
10:00

03:30 Benidorm
10:30

17:30 Cluj Napoca
10:30

17:30 Brescia
10:35

17:30 Turda
10:50

17:30 Unirea
11:15

17:30 Piacenza 17:30 Aiud
11:30

17:30 Teius
11:45

17:30 Alba Iulia
12:10

17:30 Sebes
12:20

17:30 Tortona
12:30

17:30 Simeria
12:50

03:30 Aielo de Malferit
13:00

17:30 Ovada
13:00

17:30 Genova
13:15

03:30 Xativa
13:30

17:30 Savona
13:50

17:30 Deva
14:00

03:30 Valencia
15:00

17:30 Imperia
15:20

03:30 Castellon de la Plana
15:40

17:30 San Remo
15:40

17:30 Nice
16:05

03:30 Benicarlo
16:30

17:30 Cannes
16:45

17:30 Arad
17:00

03:30 Baix Ebre
17:20

17:30 Pecica
17:30

03:30 L'Hospitalet de l'Infant
17:40

17:30 Nadlac
18:00

03:30 Tarragona
18:15

03:30 Barcelona
19:15

03:30 Barcelona
19:20

03:30 Girona
20:20

03:30 Figueras
20:45

03:30 Perpignan
22:30

17:30 Budapesta
22:30

03:30 Narbonne
23:20

17:30 Darabani 17:30 Iasi 17:30 Iasi
23:30

03:30 Beziers
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.